welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
This is sexy - Alex & Chels Vote_lcapThis is sexy - Alex & Chels Voting_barThis is sexy - Alex & Chels Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

This is sexy - Alex & Chels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: This is sexy - Alex & Chels This is sexy - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 19:42


Alex & Chels



Kissé szórakozott vagyok ma, de összességében egész jó napom van. Még el se késtem, valami tuti van a levegőben. A könyvtárba indultam épp, majd eszembe jutott, hogy kávé stop van, szóval gyors felhajtottam, majd bele is dobtam az első kukába a papírpohárkát. Már épp mosolyra húzódtak volna ajkaim, mikor hirtelen megpillantom Owen-t a folyosó végén, egyből sarkon fordultam, és csak reménykedem benne, hogy elég gyors voltam és még nem látott meg, inkább a fél épületet megkerültem, csak ne fussak össze vele, nincs most hozzá hangulatom, dühös is vagyok még, meg hát nem is vagyok kíváncsi a süket dumájára, ennyi. A könyvtárba érve körbepillantok, majd kiszúrom Alex-et az egyik asztalnál ülve, meglepően sok lánnyal, hát ezek meg... Ahogy közeledtem lassan ők is megláttak engem, és hát elég csúnyán nézhettem vagy valami, mert egyből mindenki felpattant és mire odaértem, már csak Alex volt ott. Leültem, mintha mi sem történt volna...
- Ezekbe meg mi ütött? - Tetettem ártatlansággal néztem utánuk. Annak viszont sejtem az okát miért is rohamozták most meg őt ennyien. - Látod, még meg is kéne köszönnöd a harci sebeidet, szétkapnak a nők. - Piszkálódtam kicsit vele, aztán láttam rajta, hogy nem nagyon értékeli, oké igaza van. Ez nem volt szép. - Bocsi, rossz vicc volt. - Nem megy ez nekem mindig, de azért igyekszem. Szerintem már egészen jó vagyok. Az első napomon mindenkit utáltam és senkivel se akartam szóba állni, mondjuk ez csak csekély részben változott, de hát az is valami.
- Egyébként tényleg szexi. - Böktem a szeme alatt lévő lilás foltra. Ha majd elkezd zöldülni meg sárgulni az már nem lesz ilyen szexi, szóval én a helyében gyorsan kihasználnám a kínálkozó alkalmat, ha beakar vele csajozni. - De ha nem akarsz vele hódítani, szívesen segítek elfedni egy kis alapozóval. - Kizártnak tartom, hogy engedné, de azért felajánlom. Én mondtam, hogy kissé szórakozott vagyok ma.

KATT




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: This is sexy - Alex & Chels This is sexy - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 20:07

Csodálatos volt az a nap, amit Chesleavel tölthettem. Igaz, hogy aludtunk, na de még hogyan. Még akkor is össze voltunk bújva, amikor felkeltünk és őszintén szólva szívesen megismételném ezt vele, még akkor is ha semmi sem történt köztünk. Leszámítva a verést, azt kihagynám.
A szüleimet is sikerült lenyugtatnom, hogy nem vészes a dolog, apám még azért büszke is volt, anyum meg... Ő nagyon is úgy van vele, hogy félt még mindig. A nővérem csak a szokásos, kinevetett, hogy lehettem ennyire béna és nem is én lennék, ha nem velem történt volna meg.
A nagy családi dráma után végre el tudok otthonról szabadulni és egyenesen az egyetemre megyek. Teljesen fel vagyok dobva, úgy érzem, hogy kezdek beleszeretni Chelsbe. Igaz nem ismerem, de annyira vagány csaj és egyszerűen baromira jól néz ki. Azt hiszem egyszer az lesz a vesztem, hogy túl gyorsan szeretek bele valakibe, akibe nem kéne.
A könyvtárban üldögélve, elég sok csaj lesz hirtelen körülöttem. Mindegyik a szemem alatt lévő sebet kezdi el fürkészni és nagyon is sajnálják, ami történt. Azt hiszem Chelseanek igaza volt, nagyon is odáig vannak érte a csajok.
Egy-kettővel még meg is beszéltem, hogy korrepetálni fogom őket. Épp egy harmadikkal beszélek, amikor mindenki fogja magát és lelép, én pedig értetlenül nézek utánuk. Fogalmam sincs, hogy mi ütött beléjük, de nem is tudok ezen túl sokáig elmélkedni, mert hirtelen Chels mellettem terem, én pedig egy mosollyal fogadom.
- Szia. Fogalmam sincs. - Rántom meg a vállaimat, és még egyszer utánuk nézek. Már épp fel akartam tenni egy kérdést, amikor megszólal. Nem igazán tetszik ez a kijelentése, és azt hiszem ezt az arcomról is le tudja olvasni, mert egyből bocsánatot kér.
- Hát tényleg nem volt a legjobb megszólalásod. De képzeld két csaj is megkért, hogy tanuljak vele. - Dicsekedem el neki, talán tényleg meg kéne köszönnöm, de akkor nem az járt a fejemben, hogy mennyien fognak engem körül zsongani.
- Szóval tetszik? - Kicsit oldalra döntöm a fejemet, végre kimondta, amit már aznap tudni akartam. Szóval ha bejön neki, akkor már nyert ügyem van. Remélem.
- Biztos, hogy nem. Még csak az kéne, hogy valami női kenceficét rám kenj! - Fordítom el a fejemet, nem akarom, hogy sminkeljen, még a végén azért is fogok kapni vagy a rosszabb, hogy le sem fognak rólam szállni.
- De akkor ha már itt vagy. Hol kezdjük? - Nyitom ki a tankönyvet, elvégre ezért van itt. Azt hittem, hogy késni fog vagy el se jön, de most kivételesen pontos volt, ami még engem is meglepett.


A hozzászólást Alex Ballard összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 02.06.19 20:41-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: This is sexy - Alex & Chels This is sexy - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 20:40


Alex & Chels



- Az klassz. - Mi bajod van, Chels? Ne vágj már olyan fejet, mint aki citromba harapott. Utólagosan hozzáteszek egy mosolyt is. Fogalmam sincs mi bajom van, de sürgősen abba kell hagynom, ennyi a lényeg. Miért is jöttem? Ja, igen. Tanulni. És még csak nem is késtem. Szóval, ez már egy jó jel. De még mindig lerúgnék valakit, amiért nem hozhatok be kávét, bár az imént inkább szerencsés, hogy nem volt nálam, se a közelembe semmi, még véletlenül kilöttyent volna, mondjuk úgy az egész. Most mi van? Véletlenek vannak.
- Talán bepróbálkozhatnál valamelyiküknél. Eléggé odavoltak... - Oké, inkább most megyek, aztán lefejelek valamit, fejjel megyek a falnak, vagy valami lesz, mondjuk egész sok meg nagy könyvespolc van itt, dugig megpakolva könyvekkel, elég vaskos könyvekkel.
- Jól van, jól van. Nem fogok. - Ezt már nem fogom úgy ráerőltetni, mint a fertőtlenítőt. Megtudom érteni mért nem kér belőle, valószínűleg hülyére zrikálnák vele a többiek. Kíváncsi volnék vajon összefutott-e ma már Owen-el és ha igen mi volt, de erre inkább mégsem kérdezek rá, ellenkezőleg, inkább fel se hozom a dolgot. Ma inkább titkos ügynököt játszok, fel a napszemcsit, aztán "nem látlak, te sem látsz" játékot játszok a folyosón.
- Bárhol, ahol csak akarod... - Ebben az egy dologban most nem ellenkezhetek, szóval jó kislány leszek és azt fogom csinálni, amit mond, bár legbelül már most sírhatnékom van, hogy kész vagyunk már?! Na jó, abbahagyom. Komolyan kell vennem, ha nem akarom, hogy elvágjanak, ééés nem akarom, hogy elvágjanak. - Abbahagytam. Figyelek. - Könyököltem fel az asztalra a könyv föléé Kábé úgy tudnám körbeírni, amit látok, mintha ó egyiptomi írást próbálnék elolvasni, bár még olyat se láttam, de biztosra veszem, hogy nagy a hasonlóság a két könyv között, fogalmazzunk úgy, hogy még a kínai abc-ben is több értelmet látok.

KATT




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: This is sexy - Alex & Chels This is sexy - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 20:54

Furcsán nézek rá, nem tudom, hogy most miért is néz így. Olyan, mintha mindjárt megöl valakit a szemeivel. Még a kedve is lankadt egy kicsit. Elhúzom a számat, nem tudom, hogy most én tettem valamit vagy elég volt neki a könyvtárba belépnie.
- Szerinted lenne esélyem? - Még mindig a csajok után nézek és azon gondolkozok, hogy vajon tényleg lenne-e náluk esélyem. Elvégre eddig észre sem vettek, most meg itt vannak körülöttem azért mert van egy monoklim. Viszont nekem leginkább a mellettem ülő csaj kéne. Hallottam valami furcsát a hangjában, de biztos, hogy csak képzelem.
A sminkes dolgot hamar megbeszéljük, nem kell, hogy kikenjen, még csak az kéne, hogy a többiek ezzel is megtaláljanak. Lehet akkor kapnék még pár ütést a beszólások mellé. Ha már itt vagyunk, akkor kezdjünk is neki a tanulásnak, ebbe legalább ő is beleegyezett.
- Oké, akkor kezdjük a számlákkal. - Egy könnyű és alap téma, amit fel tudtam hozni. Ki is nyitom a könyvet és az ott lévő számla formákat kezdem el neki magyarázni. Eléggé konyhanyelven fogalmazok, egyáltalán nem használok szakszavakat. Talán majd később, ha most ezeket megérti.
- Érted? - A magyarázás után rápillantok és felteszem a legelső kérdésemet, mert ha nem érti akkor kezdem előlről, kicsit másféle megfogalmazással.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: This is sexy - Alex & Chels This is sexy - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 21:31


Alex & Chels



Anyád... Szóval igen, próbáltam oldalra nézni és úgy tenni ezt a kérdést meg se hallottam volna, de az túl feltűnő lenne, így megpróbáltam odakaparni neki valami értelmesen hangzó választ.
- Honnan kéne tudnom? - Vágtam oda egy csipetnyi közönnyel. Hát ez nem volt túl értelmes, de miután valamit muszáj volt kinyögnöm, ennyire futotta. És voltaképp nem is érdekel. Tőlem aztán mind felfordulhat, a legkevésbé sem számít. Az meg, hogy lenne-e esélye bármelyiknél is, gondolom majd tesz egy kísérletet, aztán kiderül. Mi vagyok én? Teresa? Médium? Semmi ilyesmi nem vagyok, ez az ő piszok nagy szerencséjük, meg az, hogy még mindig fejlesztettem ki egészen a szemmel ölés tudományát, bár azért szívesen gyomron rúgnám azt a kontyos kis ribit.
Ja igen, a számlák. Nagyon azon voltam, hogy ne kalandozzanak el a gondolataim, mert elég csak egyszer elveszítenem a fonalat és fogalmam nem lesz az egészről megint, plusz így is elég butácskának tűnhetek, nem teszek rá még egy lapáttal, hogy egész délelőtt egy adott témát keljen magyaráznia, mint valami óvodásnak. Különben is, érdekel is engem kivel akar járni. Chelsea!!! Számlááák! Már szinte visított az a bizonyos belső hangom. Figyelek, na! Figyelek. Le se veszem róla a szemem, nem látod? De igen, azt látom, csakhogy a könyvről nem kéne.
- Eddig azt hiszem igen. - Kaptam fel a fejem a kérdésre. Ugye még nem végeztünk mára? Naná, hogy nem. Gondolom ezzel csak kezdtünk, hogy ne a tök sötétbe tapogatózzak, hogy WTF?!  Bár az este is egészen jól ment. Chelsea!!! Számlááák! Oké, felfogtam, de most épp nem beszél, szóval nem kell figyelnem. Arra sem figyeltem, hogy Owen megjelent a semmiből, csak már kb mikor az asztalunknál állt. Hirtelen megijedtem, komolyan megijedtem. Oké, nyugalom, itt úgysem mer jelenetet rendezni, csak nem akar leülni, de neeeem, csak megállt, végignézett kettőnkön, majd nevetni kezdett, és csak Alex felé fordult.
- Egész pofás lett, sűrűbben kéne így kinézned. Elintézhetjük... - Már én nem voltam hajlandó tovább hallgatni, ezért már épp álltam volna fel az asztaltól, hogy nyíltan elküldjem a búsba, de akkor odalépett egy pasas, akkor elment.
- Ezt nem hiszem el! Folytassuk inkább. - Komolyan, ha az kell hozzá, hogy ma már ne keljen látnom, hogy egész délelőtt itt kell ülnöm és tanulnom, akkor még azt is jobban fogom viselni.

KATT




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: This is sexy - Alex & Chels This is sexy - Alex & Chels I_icon_minitime02.06.19 21:53

Eléggé távolságtartó a válasza, nem tudom mire vélni, de ezt inkább magamban tartom. Azt sem tudom, hogyha esetleg megpróbálnék velük randizni, nem Chelseare gondolnék egész végig.
- Hát... Te is csaj vagy. - Nézek rá kérdőn, ő csak tudja, hogy van-e esélyem náluk vagy nincs. Ő talán jobban látja kívülről, de igazából én jobban örülnék, ha ő lenne az a csaj, akit meg tudnék hódítani. De ezeknek a beszólásoknak köszönhetően, még inkább nem érzem, hogy lenne esélyem nála.
Végül neki kezdek elmagyarázni konyhanyelven a számlák fajtáit és formáit és valahogy a válasza nem győzött meg.
- Biztos? - Ráncolom össze a homlokomat, engem nem zavar, ha még egyszer el kell magyaráznom. A lényeg, hogy biztosan tudja, mert erre fogunk később építkezni. Viszont ha tényleg biztos abban, hogy tudja, akkor nem folytatom. Már keresném a következő témát, amikor Owen megérkezik. Meg sem lep, hogy kinevet, valahogy ez már mindennapos, de az biztos, hogy nem kell nekem mindennap kidekorálni a szemem. Szerencsére most megússzuk, hogy nem köt belénk, de ezt is csak annak a pasinak köszönhetjük, aki idelépett hozzánk.
- Oké, akkor nézzük a leltárt. - Meg is van a következő téma, amit szintén elmagyarázok, de ezt már ráépítem a számlákra. Elvégre, ha vásárolunk, akkor számlát kell kiállítani és ugyanarra igaz, ha eladunk. Viszont nem mindegy, hogy mit tartalmaznak a számlák. Ahogy mellettem ül, nagyon is feljön benne, ahogy együtt aludtunk.
- Nincs kedved eljönni velem pizzázni? - Csukom be a könyvet és felé fordulok. Ezt nevezhetnénk amolyan randinak is és nagyon örülnék, ha igent mondana. Azt nem tudom, hogy szereti-e a pizzát, de senkit sem ismerek, aki nem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Chelsea May Richards
Chelsea May Richards



TémanyitásTárgy: Re: This is sexy - Alex & Chels This is sexy - Alex & Chels I_icon_minitime03.06.19 11:58


Alex & Chels



- Hmm, ahhoz talán ismernem kellene őket, akkor tudnék véleményt mondani, de mondom, eléggé odavoltak. Próbáld meg, mit veszíthetsz? Egy kosarat? - Bizonyára nem az első eset lenne. De akkor igyekeznék a helyében, mert azok a sebek nem örök életűek, néhány napon belül helyrefog jönni a pofija és akkor már valami mással kell hódítania. Ami engem illet, én most az esze miatt vagyok itt, arra van nagy szükségem, szóval koncentráljunk is erre. Értem én, hogy nő vagyok, mellesleg köszönöm az észrevételt, mégsem érzem úgy, hogy a nőügyeit  velem kéne megbeszélnie. Sörözni is fogunk együtt, miközben a nők fenekét pontozzuk, vagy mi?
- Oké. - Még a nap felénél se járunk, de máris hazavágták a mai napomat, kösz gratulálok hozzá, tényleg. Oké, akkor inkább leltározzunk, csak senki se keljen látnom, mert ma valakit még megütök. Erről legalább van némi fogalmam, hogy miről szól, legalábbis már hallottam róla, néha én is szoktam figyelni, na. Attól még, hogy nem igazán érdekel, még megragad valami, akaratom ellenére is, szóval most már kénytelen leszek megtanulni.
- Mi? Mármint most? - Nézel fel rá meglepetten. Miért érzem azt, hogy ez nem egy sima kajáljunk meghívás volt, hanem inkább egy randiajánlat? Nőből vagyok és a megérzésem azt sugallja, hogy ez bizony nagyon is az utóbbi volt. Oké, oké, hogyan kell valakit visszautasítani úgy, hogy ne alázd porig, sőt még utána segítsen is neked? Ebből kéne nekem egy két másodperces gyorstalpaló, más különben ez kínos lesz.
- Ne haragudj Alex, de most nem lennék jó társaság... Talán máskor, Vegyük ezt még át, aztán van egy kis elintéznivalóm. - Valószínűleg ezt most senki sem hinné el rólam, de most mással sem mennék el, egyszerűen nincs kedvem senkit hallgatni. Kezdek kicsit besokallni, ez a tahó meg óriásit téved, ha azt hiszi, hogy engedni fogom, hogy ránk szálljon, mert fenyegetve érzi a területét, ami nem mellékesen sosem volt az övé.
- De amúgy, jól csinálod, szóval lenne esélyed. - A korrepetálásra értettem, nem a randiajánlatra, de az sem volt rossz, ha eddig még nem volt sok gyakorlata benne.

KATT




©
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alex Ballard
Alex Ballard



TémanyitásTárgy: Re: This is sexy - Alex & Chels This is sexy - Alex & Chels I_icon_minitime03.06.19 15:05

Elhúzom a számat mert az igazság, hogy nem az lenne az első kosaram és azt hiszem inkább kihagynám. Totál csődtömegnek érzem magam, mindig olyan csajok után kell futnom, akik sosem akarnának tőlem semmit.
Mivel túl sok megbeszélni valónk nincs ezért megnézem a következő témát a könyvben és arról kezdek el beszélni, immár kevesebb lelkesedéssel. Remelém, hogy igy is érti az anyagot, mert nincs kedvem most megint újra magyarázni. Szerintem amúgy is ez a legegyszerűbb.
Nem tudom, hogy milyen indittatásból, de elhivom pizzázni. Valahogy éreztem, hogy nem fog igent mondani nekem és valami hülye kifogással le fog rázni.
- Hát persze... - Félmosolyt erőltetek az egyik szám szegletébe, talán jobb lenne, ha hagynám ezt az egészet, mert úgy sincs semmi esélyem nála. Átbeszélem vele a leltárt, majd ugrok a kettős könyvelésre, ami egy kicsit bonyolultabbnak hangozhat igy elsőre. Nem is gondolom, hogy meg fogja érteni, persze nem gondolom hülyének, de ha valakinek nincs hozzá érzéke, akkor tényleg nem lehet érthető elsőnek. Kezdek viszont lefáradni és éhes is vagyok. Mit sem törődve ezekkel fogom és magyarázok tovább, hátha megérti, amikor hozzánk lép egy csaj.
- Alex. Bocsi, hogy megzavarlak de tudnánk beszélni? Nem megy a könyvelés és szeretném ha segitenél benne. - Nézek fel rá ahogy a nevemet mondja és kezdem magamat tényleg strébernek érezni, hogy mindenki ez miatt keres fel. Viszont azt hiszem, hogy mi végeztünk Chelseavel és igazából nem akarom őt feltartani ha már olyan fontos elintéznivalója van.
- Oké, megbeszélhetjük, de farkas éhes vagyok. Egy pizza mellett, mit szólsz? Mi már úgy is végeztünk. - Nem is nézek Chelseare, mert én már eléggé lefáradtam és éhes is vagyok. Be is csukom a könyvet és csak ekkor fordulok a mellettem ülőhöz.
- Akkor mára végezetünk. Úgy sem akarlak fel tartani a fontos elintéznivalódban. - Állok fel és a könyvet elé tolom, mert ez nem az enyém igy azt csinál vele, amit akar. Nem beszéltem meg vele következő találkozót, majd keres ha akar valamit. Én viszont fogom magam és felállok majd elindulok a lánnyal ki a könyvtárból, hogy pizzázzunk és megbeszéljük miben is kéne neki segitenem. Azért kicsit bánom és fáj is, hogy nem Chelsea van mellettem, de gondoltam, hogy ő nem fog sokáig velem mutatkozni.
Vissza az elejére Go down

This is sexy - Alex & Chels

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alex & Chels
» Hercegnőszálláson ébredve - Alex & Chels
» Pizza - Alex & Chels
» A tanulás egy ürügy Alex & Chels
» Alex and Chels - Szülinapi meglepetés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: University of Nevada-