welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Fenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_lcapFenrir eldugott farmja a sivatagban Voting_barFenrir eldugott farmja a sivatagban Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Fenrir eldugott farmja a sivatagban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime03.02.13 4:41







A sivatag egy eldugott szegletében létesült kis farm, alig egy órányira Vegas nyüzsgő belvárosától. A nap nagy részében az épülettől nem messze hatalmas sziklafal biztosítja a kellemes árnyékot a rekkenő hőségben. Az udvar körül félmagas, szárazságtűrő fák és kaktuszok teszik kellemesebbé az udvar hangulatát, padok, Fenrir által készített enyhén groteszk és művészi szobrok szegélyezik és ölelik körbe. A ház mögötti nagy terasz, ami jórészt csak egy homokkövekből kirakott, pálmalevélfedeles szerkezet, beláthatóvá teszi az egész kertet. Az esetek nagy részében Fenrir ott üldögél, egy öreg hintaszékben, és saját műveit nézegetve gyűjti az új gondolatokat hozó ihletet.

A belső tér.. többnyire szegényes. Nem anyagiakban, inkább bútorokban. Csak a feltétlenül szükséges, azokból is inkább egy afrikai farmra jellemző fajta, sötét bélű-extravagáns nyers fa, fapadló... kandalló, ami funkciójában inkább a hangulat, mint a meleg. Az épület egyterű, pusztán a háló került leválasztásra, azon belül egyszerű ágy, és hintaágy. Fürdőszoba nincs, ahogyan víz sem. Fúrt kút a kertben, ahogy a mellékhelység is a régies féle, külön bejáratú faajtós a kültéren. Az udvaron hatalmas, fürdőkád méretű dézsa, ha szándék állna fürdésre. A konyha.. a konyha a házon belül a belső térrel egybeolvasztva, egy faasztal, két székkel, de ritkán kerül használatra és ez meg is látszik rajta. Ahogyan az is, hogy az egészet egy magányos farkas lakja...

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime05.02.13 3:45

A sivatag gyéren lakott hely, csak az jön errefelé, akinek erre van dolga vagy egy hullát akar ide kitenni. Nem túl barátságos hely, és az én utam erre vezetett. Az autóút a sivatagon keresztül halad át, ezen az úton haladok a szüleim nyaralójába. Amikor megtudták, hogy ide költözöm rögtön vettek egy kis házat errefelé, az összes spórolt pénzük ráment. Hiába kértem, hogy ne hozzanak ekkora áldozatot értem, de ragaszkodtak hozzá. Én jobb helyen is el tudtam volna képzelni azt a pénzt, szerintük viszont ez remek befektetés, és amúgy is nyaralót akartak belőle venni. Én nem kételkedek a szándékukban, azonban kevés ember álma egy sivatag közepén álló ház. Első hallásra furán is hangzik, hogy van a sivatag kellős közepén található egy nyaraló, de azért hívtuk annak mert a családom csak akkor jött ide ha látni akartak. Ennek a kifejezésnek semmi köze az ember által elképzelt tengerparti nyaralóhoz, csak mi használtuk a házra ezt a kifejezést. Mindig itt szálltak meg, a hotelszobáknak itt borsos ára van, nem azt mondom jól keresnek és világéletemben nem szenvedtem hiányt semmiben a húgommal, de azért mégsem keresnek annyit, hogy ezt megengedhessék maguknak.
Szóval haladtam az úton, és betartottam minden KRESZ szabályt, és egy darabig nem is volt gond minden ment a maga útján, nem vettem észre semmi szokatlant. Rádiót halhattam miközben vezettem, és pont az egyik kedvenc slágeremet adták. Jól éreztem magam, doboltam a kormányon a zene ritmusára, azt hiszem még én is énekeltem kicsit. Ekkor hallottam valami durranást és éreztem hogy kicsit érdekesen megyek az autóval. Ezért félreálltam és kiszálltam, és szembesülnöm kellett azzal a ténnyel, hogy a járgányom két kereke elszállt. Ezt kapja az ember Istentől, ha nem tud énekelni, de ennek ellenére nyávogásra adja a fejét. Mindegy amúgy sem tudok nagyon gumit cserélni.
Talán egy órát vártam az út szélén dekkolva amikor tudatosult bennem, hogy erre igazából a kutya se jár ráadásul a sivatag kellős közepén vagyok víz nélkül. Gyorsan kellet cselekednem, mert választhattam, hogy vagy szomjan halok vagy a vadállatok tépnek szét. Persze térerő nincs a telefonomon, itt mindig meghal a telefonom, gondolom a szolgáltató hatásköre idáig nem terjed ki. Nem bírtam tovább a fenekemen maradni valamit tenni akartam, viszont tíz centis magassarkú van rajtam amit nem hosszútávú gyaloglásra terveztek. Azért így is sétálás mellett döntöttem. Nem emlékszem milyen útvonalon mentem, csak bolyongtam. Alig mentem pár métert és letört a cipőm sarka. Elképzelni sem tudtam, hogy még mi lesz még, de ha tippelnek kéne akkor remélhetőleg egy kígyó fog nekem ugrani. Ahogyan összeszedtem a cipőm maradványait fényt pillantottam meg fa távolban. Ezek szerint van olyan elvetemült aki itt él, de ki nem szarja le nekem pont kapóra jött. Közelebb mentem és egy ház alakja rajzolódott ki előttem. Azt hittem sosem érek oda, de még is elmásztam az ajtóig.
Egyszerű a ház, nincs kicicomázva, semmi giccses nem volt benne. Vajon ki lakik itt. Talán a vasorrú bába? Mert az azt jelentené, hogy édességből van a háza. Ha tényleg így van akkor nem tudom hol késik Jancsi. Amik bekopogtam szertefoszlott a mézeskalácsház ötletem. Az ajtó tömör fa, semmi cukros nincs benne.
Megfordult a fejemben, hogy pofátlanság egy olyan embert zavarni aki ide menőekül a város elől. Talán tud rám áldozni pár percet az életéből, mert az enyém jelen helyzetben az ajtó túloldalán lévő embertől függ.
Halk léptek zaját hallottam meg talán kulcsőrénest és már csak az futott végig az agyamon, hogy ki a fene zárja be itt az ajtaját. Még is ki rabolná ki? A kaktuszok? Nyílt az ajtó és én alig pillantottam már is beszélni kezdtem.

-Elnézést a zavarásért, de defektet kaptam az úton és a telefonom nem működik, telefonálhatnék magától? Becsület szavamra nem vagyok sorozatgyilkos nem akarom megölni csak és kizárólag telefonálni akarok meg talán némi víz.- Fogalmam sincs, hogy mi lesz ezután, remélem megesik rajtam a szíve és megengedi, hogy lerohanjam a telefonját. Máskülönben csúnya kimenetelt is véget érhet az életemnek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime07.02.13 0:55

A nyugalom szigete.. Így is jellemezhettem volna ezt a napot, ahogyan mindegyiket. Nem hiába vettem meg ezt a területet, húztam fel ezt a kis házat, - na jó, az inkább az ügynököm érdeme - és nem hiába hintáztam a kedvenc karosszékemben csak a kandallóban vibráló tüzet bűvölve. Szerettem a nyugodt estéket. A nap, mindig az ihleté, az alkotás szépsége, az anyag magával ragadó hol hűvös, hol felforrósult ereje, de az est.. Az est mindenképpen magában hordozta a nyugalom lehetőségét.
Épp amikor meghallottam a kopogásokat!
Először azt hittem csak a szél, és az odakinn lógó álomcsapda vitájából a szél került ki győztesen. De akkor megismétlődött! Megint. És erre már nem hihettem, hogy csak a véletlen játszik velem. Nagy nehezen feltápászkodtam, mert bármihez volt kedvem, de ahhoz nem, felakasztottam a kezemben őrzött kulcsokat.. amit csak rendre vizsgálgattam miképpen csillannak meg a tűz lobogó fényében, és megközelítve az ajtót, kérdő tekintettel tártam szélesre.
Egy igencsak.. mutatós leányzó állt ott. Talpig csatakosan, csapzottan, a homoktól megviselve, de főként mezítláb. - amire véletlenszerűen tévedt oda a szemem.

- Aaaaazthiszem nem nyerő ötlet csupasz lábbal sétálgatni ezen a kietlen vidéken, tudod sok a skorpió, na és a csörgőkígyók is ilyenkor látnak lakomához a sötétben. - vezettem vissza csak egy pillantással a szememet a szemeibe, mire meg se várva míg befejezem, nekem támadt a következőkkel. Huh! Nem sorozatgyilkos. Jó tudni. Már majdnem megijedtem, ahogyan az igencsak szép, természet alkotta lábfejeit néztem, de aztán még mindig vállal támasztva a nyitott ajtót tértem vissza a lényegre.

- Nos.. - kezdtem bele egy kellemes sóhaj kíséretében - Vizem van, esetleg még szállásom is ma estére, de telefon nemigen akad errefele. - kezdtem bele a tájékoztatásba szemben vele, és bár nem vártam vacsoravendéget, de ahol egynek van, jut ott többnek is! - Nincs szerencséd.. illetve attól függ, honnan is nézzük. Holnap épp megyek a városba, az utóbbi időben megcsappant a készletem, ha akarod addig elvihetlek. - tartottam rövid szünetet, hogy válasszon, bejön e. Ha nem.. felőlem kinn is töltheti az éjszakát a sötétben. Én, már számtalanszor megtettem, mégsem haltam bele. Persze egy ilyen kikent-kifent úrinővel ki tudja mi minden történhetne...?


A hozzászólást Fenrir Vidarr összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 08.02.13 22:57-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime07.02.13 3:40

Fura, itt álok egy idegen ember ajtaja előtt és abban reménykedem, hogy nem járok úgy mint abban Százlábú című horrorfilmben. Ennek fényében is azt akartam, hogy valaki otthon legyen, nem azt mondom nem ettől függ az életem, de semmi kedvem a szabadban tölteni az éjszakát. Szabad akaratomból sem megyek a természetbe, úgy gondolom ez mindkettőnk számára előnyös megoldás. A természetjárás és én három különböző dolog, a legtöbb rovarfajtától félek és sátrazni is utálok. A családommal sokszor táboroztunk valamelyik tó közelében. Egy darabig jó móka volt, úgy tizenéves koromig. Egy sátorban aludtam a húgommal és folyton veszekedtünk. Mindez már régen történt és még is kellemes emlékké váltak. De ettől még nem szívlelem a kirándulásokat, viszont azzal nincs bajom ha valaki velem ellentétben kedveli az effajta kikapcsolódást. Én inkább csak jobbára sétálgatni szeretek az erdőben.
Végre kinyílt az ajtó és az örült tudósról alkotott teóriám megdőlt. Egy kicsit hippire hajazó férfi állt előttem. Egész jóképű ahhoz képest, hogy láthatólag nem él együtt a 21. századdal.

- Igen tisztában vagyok vele, de a cipőm már kevésbé így fogta magát és egyszerűen öngyilkos lett.- Végigfuttat rajtam a szemét, nem olyan perverz módon mustrált csak felmért hiszen még soha életében nem látott. Úgy látszik a szájmenésemet már kevésbé díjazta, de nem is mindenki értékeli a humoromat. Mindig megered a nyelvem ahányszor kellemetlen helyzetbe kerülök.
- Hát ez bizony nagy baj, a szüleimhez indultam amikor defektet kaptam és aggódni fognak ha nem érek oda. Belegondoltam, hogy igazából nincs túl sok választásom. Most vagy bemegyek vagy kint tölthetem az éjszakát és gyalog mehetek a szüleimhez.
- Nahát ez igazán rendes tőled, nem tudom hogy hálálhatnám meg, most nagyon vágyom egy forró fürdőre. Gondolom most elég szörnyen nézhetek ki, de hidd el ha megszabadulok a kosztol rám sem fogsz ismerni.- Tényleg kevés ember engedné meg egy idegennek, hogy a házában aludjon. Igaz most szorult helyzetben vagyok és neki csak megesett rajtam a szíve, de legalább van benne annyi emberség, hogy nem hagy kint meghalni a sötétben.
- Nos, azt hiszem, hogy elfogadom az ajánlatodat. Tényleg nagyon sajnálom, hogy pont éppen téged kell zaklassalak, de mint látod nem vagyok ismerős a környéken és annak is örülök, hogy találtam egy olyan lényt aki nem akar a seggembe harapni. Közel s távol nem láttam senkit rajtad kívül és nem szívesen osztanám meg az alvóhelyemet egy vadállattal. Tudod kínos lenne ha összemelegednek vele és másnap reggel meglátnánk egymást.- Már megint feleslegesen fecsegek ennyit és ráadásul még hülyeségeket is beszélek. Most azt fogja hinni, hogy habár nem vagyok sorozatgyilkos, de attól még bolond igen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime08.02.13 23:13

A cipői említésére rövid mosoly futott szét az arcomon, belepillantva egyenesen az azokat szorongató kezébe. Hát igen.. a sivatag nem tűri a merészséget...(!) Fel is ajánlottam a segítségemet, mert bár telefonom nincsen, de nem vagyok olyan szörnyű lélek, hogy hagyjak bárkit is kinn sínylődni a sötétségben. Pláne egy ilyen csinos hölgyet, aki ha egy prérifarkas csak a fülébe liheg, azonnal kiszalad a világból kedvére.

- Hááát.. sajnos ennyit tehetek érted.. - húztam meg a vállamat nem nemtörődöm módon, pusztán tanácstalansággal telve, hisz ki lenne az a botor elme, aki nekivág a sivatagnak éjjel. Nem is gondolkozott sokáig, hogy kapjon az alkalmon, és mivel régen én is szívesen vettem, ha valahova egyszerűen csak beeresztettek, szélesre tártam az ajtót előtte.

- Fáradj beljebb.. - tettem hozzá, szememmel csak lazán, nem fürkészve követve, és amint belépett, halkan csuktam is az ajtót a háta mögött.

- Fürdőszobám nincs. Ahogy víz sem. Ez egy sivatag. - mosolyodtam el kedvesen - De van kinn egy dézsám. Egy kutam.. - emeltem meg az egyik szemöldököm szelíden - vizet meg melegíthetek. - tettem hozzá csak megjegyzés értékkel, már lassan lépkedve az egyetlen rezsó fele, amit a ház mögötti aggregátor hajtott meg.

- Azt már tudom, hogy sorozatgyilkos nem vagy. - fordultam meg, háttal nekitámaszkodva a konyhapultnak mögöttem és amint a víz lassan forrni kezd, összefűztem a kezeimet. - De azt nem, hogy ki.. vagy!?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime09.02.13 19:18

Milyen középkori körülmények uralkodnak itt, nincs víz, se áram. Tisztában vagyok vele, hogy ez a sivatag, de ma már vannak olyan technikai eszközök amik a sivatagi életet is kényelmessé teszik. Láthatóan a férfit nem zavarja ez a nomád körülmény, sőt azt mondanám majdhogynem élvezi is. Bezzeg én még egy tisztességes fürdőszoba nélkül sem tudok meglenni. A nemrégiben elhunyt dédinagymamámnak is hasonló háza volt, csak vázjogházas. Télen mindig jó meleg volt és nyáron pedig finom hűvös. A halála után sajnos eladtuk a házat, a mai napig hiányzik, hiszen a gyermekkorom egy kisebb részét ott töltöttem el. Viszont a fürdőszobahiányt már akkor is megszenvedtem, de akkor még jobb mókának tűnt mint most.
- Ne butáskodj, így is nagyon sokat megtettél, nem is tudom, hogyan fogom ezt meghálálni neked.- Szélesre nyitotta előttem az ajtót és beengedett az otthonába, az emberek legféltettebb szentélye. Kissé bátortalanul léptem át a küszöböt mivel koszos a lábam a sok gyaloglástól és mert egyáltalán nem ismerem ki itt magam, még új a hely kell egy kis idő amíg felengedek.
- Nagyon szépen köszönöm.- Nem sakálok neveltek fel, anyukám úgy tanította ha valaki szívességet tesz nekünk az a minimum, hogy köszönetet mondunk érte ha már esetleg meghálálni nincs módunkban.
- Azt értem, de a sivatagban is vannak oázisok, de ne fáradj a vízmelegítéssel, majd a hideg vízben megmosakszom amúgy is baromi meleg van. - Nem tudtam megállni, hogy ne kuncogjak.- 6 éves korom óta nem fürödtem dézsában, de aztán ne leskelődj.- Tettem hozzá viccesen és megengedtem mellé még egy kedves mosolyt is. Épp eszű felnőtt ember amúgy sem csinál olyat, legalább is remélem.
- Oh... igen tényleg, de neveletlen is vagyok, Selene Miller-nek hívnak, igazán örülök, hogy megismerhetem kedves... - Kezet nyújtottam felé és vártam, hogy a vendéglátóm is bemutatkozzon. Kétségbeesésemben elfelejtettem bemutatkozni, meg aztán arra számítottam, hogy van itt valami telegráf vagy valami amivel jelezni tudnék anyáméknak, hogy csak később tudok menni, jah és az autóklubbot sem ártott volna hívni. Mindegy holnap is ráér, addig meg eleszek itt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime15.02.13 2:24

- Ez a dézsa, egy kicsit nagyobb.. - mosolyodtam el a bajszom alatt, ahogy felcsavartam a gombot, utalva a hátsó kertbe betelepített kis mini-oázis ha kell, gyertyafényben megvillanó szobrainak látványára. Hogy másoknál fürdőkád? Na igen, de szerettem a hangulatot! És nincs is annál jobb, egy szivar a kézbe.. az ember lábai kilógnak a csillagos égbe és fejtámasztva élvezi a körülölelő kellemes meleget. Hol a Mennyország, ha nem itt lenn? - És ne aggódj... Láttam már olyat. - mosolyodtam el a szemeibe, ahogy karjaimat összefűzve inkább nekidőltem a konyha céllal kifejezett pultnak.

- Örvendek Selene Miller.. - mosolyogtam fel a szemeibe, kifűzött kezemet felé nyújtva ahogy közelebb lépett, és lassan csúsztattam az övébe. - Fenrir Vidarr. Magányos farkas... és menthetetlen álmodozó... - adtam elő lerövidítve a lényeget, mire a hátam mögött fél füllel hallom, ahogy a víz lassan forrni kezd.

- Gyújtok Neked gyertyákat. - löktem el magam a konyhapultról amikor elengedtem, és kihúzva a mögöttem feszítő fiókot, a szükséges doboz gyufát is kivettem. Ha már vendégünk van.. legalább csináljuk rendesen!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime16.02.13 6:29


Selene & Fenrir




- Gondoltam, hogy nem egereknek van fenntartva, számítottam rá, hogy beleférek, a nagymamámé sem volt kicsi, az övet is felnőtt emberekre tervezték. - Sosem felejtem el azt az élményt, pedig csak öt éves voltam, de úgy beleégett az emlékezetembe, hogy a mai napig emlékszem a ráncos arcára, és remegő kezére. Mindig kedvesen mosolygott rám és becéző szavakkal kedveskedett nekem. A kedvemért mindig csinált habfürdőt a dézsában mert tudta, hogy szeretem a habot és beletette Dent a gumikacsámat. Sokat játszottam benne, egyszer azt képzeltem, hogy én egy cápa vagyok és levadászom Dent. Jó móka volt és habár mindent összevizeztem a nagyi sosem bánta. Fürdés után megfésülte a hajamat és mesét olvasott, harcos lovagokról és bátor királylányokról, de nem ám könyvből olvasta hanem fejből mondta, úgy ahogyan az ő anyukája és annak az anyja. Ez nálunk amolyan régi családi szokás, ez is továbböröklődik mint az a génállomány vagy a családi ékszerek. - Abban biztos vagyok, hogy láttál már női testet, csak nem az enyémet.- Ez a téma nagyon kényes számomra, én olyan családban nőttem fel ahol nem szokás meztelenkedni idegek előtt, még a szüleimet sem láttam soha nudizni. Nálunk ez egyszerűen elfogadhatatlan, én meg úgy vagyok vele, hogy csak annak dobom le a ruhámat aki megérdemli. Az én testem egy templom, és ma nincs mise.
- Nos kedves Fenrir Vidarr bármilyen balszerencsének köszönhetem is, hogy megismertem, de én is nagyon örülök.- Elfogadta a feléje nyújtott kezemet, belecsúsztatta az enyémbe és határozottan megfogta. Remek ezek szerpint volt gyerekszobája, mindenesetre ez biztató.- Hát rám a magányos farkas nem jellemző, szeretek emberek között lenni, de én is szeretek álmodozni, az álmokat megfesteni.- Annyira nem mutattam be magamat mint a megmentőm, nem akarom előre lelőni a poént, mi jó van abban, hogy már az elején kiismerjük egymást, akkor hol maradna a meglepetés.
- Azt tudnám értékelni ha nem vak sötétben kéne pantomimeznem a végén még rálépek a szappanra és elesek.- Annyira furcsa számomra, hogy kevés érzelem látszik az arcán. Vajon minden magányos ember ilyen? És ha igen akkor érzéketlenek vagy csak egyszerűen feleslegesnek tartják az arcmimika használatát? Mivel kevés emberrel találkozik, felteszem nem kell őket olyan intenzíven használnia, mint például nekem aki emberekkel foglalkozik.



A hozzászólást Selene Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 16.02.13 19:20-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime16.02.13 18:09

Csak elmosolyodtam a szavaira, de nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget. Ha tudja miről van szó, nincs miért ragozzak bármit is, akárcsak a következő tiltakozása. Egy művész ember.. egészen másképp látja a testet, az neki csak egy szííín.. egy forma.. egy alak... a tökéletesség mintaképe, mégsem álltam neki, hogy bármit is bizonygassak. Újabb mosoly a válasz, és vissza a dolgomra. Ha ő úgy kívánja, eszemben sincs betolakodni az önmaga keltette magánszférába.

Sokkal fontosabb inkább a bemutatkozás.. Bár egy név.. nem sok mindent árul el viselőjéről, még ha az én estemben valahogy bele is találtak édesanyámék, mégis kellemes volt tudni, hogy mostantól hogyan is szólíthatom. Nem úgy, mint a következő szavak.

- "Megfesteni"? - szaladt a szemöldököm hirtelen a homlokomra ahogyan még mindig a kezét tartottam a kezemben, de aztán egy rövid, hezitáló elcsodálkozás után mégis csak elengedtem. - Csak nem.. szintén zenész?- éltem a szokásos szófordulattal a művészetek tekintetében és nem mondom, hogy nem tett kíváncsivá az előző kifejezése. Aztán mégis ellöktem magam a pulttól, hogy némi gyufáért kutakodjak az egyik fiókban és kellemessé tegyem neki a hátsó terepet.

- Errefelé sokkal nagyobb az esélye, hogy skorpióba lépsz, de ne aggódj.. nem szeretik a fényeket.- csaptam is be a fiókot magam mögött, hogy elindulhassak ki, a hátsó kertbe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime16.02.13 21:11


Selene & Fenrir




Legalább mosolyt sikerült az arcára csalnom ha már a szavakat nehezen lehet belőle kicsikarni, mondjuk férfiaknál azt hiszem ez természetes, mint a bőknél a szófosás. A legtöbb férfi ismerősom inkább más seggében turkálna, minthogy az érzéseiről beszéljen. Talán ez így van rendjén, habár nem értem, hogy miért kell ennyire betegesen félni az érzelemnyilvánítástól. Persze tudom, hogy a férfiakat arra nevelték, hogy az érzelmek kimutatása a gyengeség jele, de azért még is csak a 21. században élünk. Ha a melegeket elfogadtuk akkor talán az férfiak érzelmeit is képesek leszünk lenyelni. Mármint nem úgy értem, hogy sírjon velem együtt egy romantikus filmen, viszont valami érzékit el tudnék viselni. Különben sem akarnék egy olyan hapsival járni akivel harcolni kell a papírzsepiért, az már tényleg kemény lenne.
- Hát... nem egészen, habár gyerekkoromban tanultam hegedülni és zongorázni, de a megfesteni szót én úgy értettem, hogy ténylegesen lefestem, mármint vászonra viszem a vízióimat. Viszont nem ezzel keresem a kenyeremet, egy galériát vezetek a városban. Kiállításokat szervezek a művészeknek akik eképpen adják el az alkotásikat. - Sajnálom, hogy csalódást kell neki okoznom, a kinézete alapján, hogy valami zenészféle. Személy szerint én rock zenészként tudnám elképzelni Fenrirt, aztán lehet, hogy egy balalajkán játszik vagy lantot penget, mai világban én már mindenre fel vagyok készülve, legalább nem érnek kellemetlen meglepetések. Ha már nem az élet szabályai szerint élek legalább arra odafigyelek, hogy ne tudjon velem kitolni sem.
- Jaj Istenem, csak skorpiót ne, gyönyörű állatok, de rettenetesen félek tőlük, mondjuk mindentől ami kiolthatja az életemet.- A nagyapám mindig azt mondogatta, hogy felesleges félni, mert nincs mitől,ha valaminek be kell kivetkeznie, akkor úgy is befog akár félsz tőle akár nem. Hinnem kell neki, mivel már túlélt egy világháborút, talán nem mondhat akkora butaságot. Próbáltam úgy élni, hogy nem félek, de valamiért sosem sikerült, nagyon elkeseredtem és amikor elmondtam neki kinevetett. Azt mondta, az nem baj ha félsz, néha mindenki fél, a lényeg az, hogy győzd le a félelmedet és ne fuss el előle. Tagadhatatlanul nagy koponya volt az öreg.
Fenrir gyufáért turkált a fiókban, miután megtalálta hátat fordított nekem és elindult a hátsó kert felé, követtem, és olyan élményben volt részem amilyet még sosem láttam ezelőtt.

- Nahát... Most már értem miért szeretsz itt lakni, tényleg van valami varázslatos ebben a helyben. Ezek a szobrok meseszépek, szívesen találkoznék azzal aki készítette, szeretném ki állattani őket a galériában. Mostanában nagy keletje van az ilyen természetközeli alkotásoknak.- Remélem nem bánja, de nem tudtam ellenállni a kísértésnek, hogy megérintsem, a kő hűvös tapintása megigézett. Oda meg vissza vagyok ezekért a szobrokért. Azon morfondírozok, hogy vajon mennyiért kelhetnek el, de biztosra veszem, hogy rengeteg pénzért el lehetne őket passzolni.



A hozzászólást Selene Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 17.02.13 17:08-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime16.02.13 22:58

Muszáj volt elfojtani egy időközben feltörő mosolyomat. A "szintén zenész".. na meg a korai filmek... ez a lány túúl fiatal volt még hogy értse, a korabeli szóképeket. Mindenesetre nem tulajdonítottam neki túl nagy jelentőséget, amire kíváncsi voltam választ kaptam, és nem mondom, hogy a "kicsi a világ" kifejezés nem vonultatott fel a fejemben újabb képeket.

- Hmmm.. szóval festő. - adtam az ártatlant, de végül is bebizonyosodott a feltevésem - Hát... öröm üdvözölni szerény hajlékomban egy művésztársat. - biccentettem csak egész aprót, kellően, de azt az elismerő, örömteli mosolyomat nem tudtam kitörölni a szám sarkából, ahogy felé néztem. - Ééés.. esetleg van valamikor mód megtekinteni azokat a műveket? - kérdeztem de már csak a hátam mögé, ahogy a fiókból kivettem a szükséges eszközöket, de egyáltalán nem tiszteletlenségnek szántam, csupán nem szoktam meg, hogy társaságom legyen. Legalábbis errefelé.. Az utóbbi években...

- Na igen. Azt hiszem ez természetes. - mosolyogtam még vissza a szemeibe, azzal elindulva a hátsó.. "kertbe" vezető kijárat felé, csak fél szemmel sandítottam hátra, vajon követ e.
Amint látom megtette. vagy legalábbis már a hangját hallottam a döngölt talajú teraszról, ahogy én már a magas, mindenfelé keringő kovácsoltvas gyertyatartókban a hosszú, fehér gyertyákat gyújtogatni kezdtem, és nem bírtam ki, hogy ne mosolyodjak el az orrom alatt, mégis csak miután a fényekkel végeztem, a lobbanások bevilágítva az egész terepet, emelkedtem vissza felé, és ekkor szólaltam meg.

- Az én munkáim... - kezdtem bele egy cseppet sem szerénytelenül - De ezek nem eladóak. Saját célra készültek... - beszéltem csak valamiféle természetesen lehalkított hangon, ahogy felé néztem, és a kezeit figyeltem amint végigsiklanak a fehér kövön. Szép keze volt.. Meg kell hagyni. Talán az utóbbi években látottak közül a legszebb, mégis egy idő után visszavezettem a szemeibe a tekintetemet, és úgy kezdtem bele. - Viszont... vannak még egyéb munkáim, és vélhetően lesznek is még. - tartottam csak véletlenszerűen a tekintetét, hogy lássuk egyéb iránt még kíváncsi e.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime17.02.13 20:08


Selene & Fenrir




Most értettem csak meg, hogy mit akart mondani a "szintén zenész" kifejezéssel. Totál félreértettem, annyira ostobának érzem magam, és szerintem Fenrir sem tekint rám másként. Pedig, nem vagyok, gyengeelméjű, sőt tanult kislány vagyok, de hát nem tudhattam, hogy ő is amolyan művész lélek, csak akkor esett le amikor megláttam a szobrait. Mondjuk rögtön tudhattam volna, hogy csak egy igazi alkotói szellem képes ilyen helyen is jól érezni magát. Habár be kell vallanom, hogy a kovácsoltvason üldögélő gyertyák romantikussá teszik az egész oázis hangulatát. Csak néhány rózsaszirom hiányzott és kész a nászutas lakosztály.
- Hát a lakásom mélyén vannak elrejtve, de persze miért is ne. Egyszer megejthetünk egy képnézést.- Nem szeretem bárkinek is megmutatni a műveimet. Az egyetemen a tanáraim nem igazán rajongtak a képeimért, szerintük túl depresszívek egy fiatal lányhoz képest és pocskondiázták az ecsetkezelésemet. Azóta csak a magam szórakoztatására vagyok hajlandó ecsetet a kezembe venni. A családom sem igazán támogatta a művészi ambícióimat, azt mondták abból nem lehet megélni és ha a tanáraim szerint tehetségtelen vagyok akkor kár is erőlködni. Sosem mondtam el nekik, de nagyon fájt, hogy nem támogattak abban az egy dologban amit nagyon akartam. Nem szerettem volna teljesen elszakadni a művészettől ezért a diplomaosztó után rögtön beadtam a jelentkezésemet egy galériához. Náluk már nem volt hely, viszont tudtak egyet ahol igen, hát így kerültem ide a sivatag közepére.
- Ha látsz rá lehetőséget én szívesen kiállítanék pár darabot a galériában, ha nem is adnánk el őket, de legalább megrendeléseket kaphatnál. A megnyitó tömeggel járna és mivel azt hiszem nem azért élsz a sivatagban mert éppen vallást alapítasz, de hidd el megéri a szenvedést. Ha nem is a pénzért hát akkor azért mert megajándékozhatod az embereket a művészeteddel. - Bár csak én is ilyen tehetséges lennék, már régen valahol Európában kamatoztatnám. Mindig arról álmodtam, hogy egyszer néhány ember kandallója felett az én képem log majd, de sajnos a művészet átka az, hogy meg kell halni ahhoz, hogy naggyá légy.



A hozzászólást Selene Miller összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 17.02.13 22:20-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime17.02.13 22:09

Elmosolyodtam a szavain. Szerettem a bizalmat az emberekben. És bár az elmúlt években saját tapasztalatként éltem meg, hogy a bizalom mint önmaga elég kihaló félben lévő igyekezet.. legalább mi, művész lelkek tartsunk össze.

- Rendben. - biccentettem felé elmosolyodva - A szavadon foglak. - tettem hozzá csak úgy a miheztartás végett, de persze egy percig sem gondoltam komolyan. Már rééég letettem arról, hogy irányítsam az embereket. A szabadság... az egyetlen érték ami még létezik, és külön kincs a mai életben. Érdemes is megbecsülni a végletekig menően.
Mégis sokkal több érdemet adott amikor megláttam az arcát a pislákoló fényekben. Nem a tudat, hogy amire az ember rácsodálkozik az én művem, hanem maga az elismerés ténye.. A döbbenet, ami megannyi rajzot színez ki az arcon.. alakot ölt.. képeket.. vonalakat és érzéseket.. és én szerettem tanulmányozni a hirtelen megjelenő, nem tudatos cselekedetet. Talán az adta magát a szívét, a művészetnek..
Viszont felmosolyogtam az újabb szavaira. A gyufa még mindig ott virított a kezemben, persze már nem égett, de nem láttam szükségét, hogy letegyem egyszerűen csak a lányt néztem, és belül, gondolatok járták át a fejemet.

- Még meggondolom... - vonultattam fel egy újabb mosolyt felé, majd egy könnyű biccentéssel is megtűztem - de azért köszönöm... - lassítottam le a tempón, azután viszont... - A vized viszont biztos felforrt már és azt hiszem neked is jobban esne már megtisztulva folytatni az eszmecserét. - emeltem meg könnyedén az egyik szemöldököm, és hirtelen fordulva meg már húztam is fel a kútból az első adag hideg vizet, majd a másodikat.. és a következőt, hogy végül majd a tűzforróval felmelegítsem. - És ne aggódj.. nem leskelődök.. - biztosítottam aztán mielőtt elindultam be, hogy az utolsó adagot is mellé töltsem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime17.02.13 23:19


Selene & Fenrir




- Valahol megértem, hogy Fenrir miért költözött ide, a semmi közepére. Itt a maga ura, azt csinál ami csak akar és amikor akarja, senki sem szol bele mivel nincs egyetlen szomszédja sem. Nem zavar senkit azzal ha éppen alkotni van kedve, még a postás sem zavarja, mert ez a ház teljesen önellátó. Igazán irigylésre méltó, hogy volt bátorsága a modern technológiának és kicuccolt a prérire, én is tudnám értékelni ha azok a sárga leveles terroristák engem is békén hagynának, de azok a rohadt számlák csak gyűlnek és gyűlnek. Hát igen a kényelemnek ára van, még ha sokan természetesének tekinti a jelenlétét akkor is. Legalább ő megtalálta a számára kielégítő környezetet, miért becsülném le azért mert kevesebbel is beéri és mert nem gürizik folyton az új kocsiért vagy a nagyobb lakásért. Egyszerűen csak annak él amit szeret és nem rabszolgája senkinek. Úgy vélem ez az igazi szabadság.
- Azt hiszem ez a minimum miután te is vendégű láttál a házadban.- Nem tudom, hogy tényleg komolyan gondolta-e, általában az ilyet csak mondani szokás, ez az illem arra, hogy ne sértsük meg a,
másikat. Viszont már kezdi piszkálni a fantáziámat, hogy ő, hogyan látná az én alkotásaimat. Nekem nagyon bejönnek a szobrai, valahogyan megszólítanak.
- Rendben, de ne legyél önző az ilyen szép dolgokat vétek megtartani magadnak, ez a világ elé kívánkozik.- Az a munkám, hogy az ilyen tárgyakat értékesítsem vagy csak egyáltalán kiállítást rendezzek. Szerencsére én dönthetem el, hogy kit engedek be oda, sokan úgy tartják, hogy én amolyan keresztanya vagyok ebben a szakmában, mondjuk nem is értem, hogy miért eddig nem nagyon mondtam nemet egy feltörekvő művésznek sem. Talán még sosem akadt olyan ember akinek könyörögnöm kellett volna egy kiállításért. Ebből is látszik, hogy Fenrir más mint a többiek.
Fenrir húzott a kútról pár kannányi vizet, majd a dézsába öntötte, ezután bement a meleg vízért.

- Reméltem, hogy nem teszed.- Szúrtam oda neki mosolyogva. Attól, hogy itt él még nem nézem egy perverz műveletlen tuskónak. Az nem is lehet olyan aki ilyen érzéki szobrokat készít.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime18.02.13 0:01

Egy könnyed mosoly volt csak amit felé intek, és hogy megnézném? Minden további nélkül kíváncsivá tett, és ha másnap még mindig úgy gondolja, nem is habozok eleget tenni neki. Azután csak egy könnyű sóhaj.. hogy elgondolkoztatott? valóban, de egy dolgot már megtanultam: sose dönts elsőre... tedd mindig azt, amihez éppen van kedved, és tedd azt, amit megtehetsz. Az utóbbival nem volt gond.. jelenleg.. de hogy az első... Az még megér egy virrasztással töltött éjjelt.

- Úgy lesz... - tettem csak hozzá, de mindez csak szókép volt a szememben, mindazonáltal nem álltam ellen, hogy az egészet majd nyugalomban végiggondoljam.
A fürdő viszont elő állt. Már csak a hőség hiányzott, és amint ő megállt a háttérben nem tellett csupán néhány percbe, mire előkerítettem a beltérből a szükséges meleget, és lassan, vigyázva hogy meg ne égessen, lassan öntöttem bele.

- A fürdő előállt.. - mosolyogtam csak rá, egy kellemes sóhajtás kíséretében azzal visszalépve a ház szívébe, még visszatértem valamiii.. hát majd eldönti esetleg használja e.

- Mivel női ruhát nemigen tartok terítéken, itt egy sokkal... hm.. kellemesebb viselet. - tettem le a hajtott ruhát a nem messzi tanyázó faszékre, és pillantottam vissza a szemeibe - De ha inkább maradnál a magadénál... csakis a Te választásod kérdése. - utaltam az afféle.. zsákruhára, vagy minek is nevezik azt a keleten használatos arab-köpönyeget, amit még ott szerettem meg, és nem haboztam belőle magammal is hozni néhány darabot. Kényelmes... szellős.. kell ennél több? Nekem semmiképpen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime18.02.13 3:26


Selene & Fenrir




A végeredmény teljesen elbűvölt, a gyertyák lágy tónusa megvilágította a dézsa peremét, a hold lágy csillámló ezüst fényei játszadoztak a kád peremén. Lélegzetelállító, ennél szebb látványt még soha életemben nem láttam, igazán elragadó, sőt mi több nagyon romantikus. Meg tudnám szokni, ha minden nap ilyen fürdő várna, mondjuk el tudnék még képzelni benne egy kis fürdősót meg némi jázminolajat, de az összhatás akkor is szép.
- Azt hiszem ennél többről nem is álmodhatok a sivatag közepén. Tényleg nem tudok elég hálás lenni a kedvességedért.- Ez a lovagias hőstett megérdemel egy széles mosolyt. Rávillantotta, egy 500 wattos vigyort. Kevés ember fogadna be egy vadidegent a házába, a legtöbben minden bűntudat nélkül kizártak volna, mondván, hogy nem segíthetnek. Szeretném azt hinni, hogy csak félelemből tennék ezt, és nem pedig azért, mert egy fikarcnyit sem érdekli őket egy másik ember élete.
- Aggódnék érted, ha tele lenne női ruhával a szekrényed.- Egy darabig küszködtem a nevetésem visszafojtásával, de miután éreztem, hogy vörösödik a fejem egyszerűen kitört belőlem a nevetés. Fenrir női ruhás képe kúszott elő az agyamban, lelki szemeim előtt láttam ahogyan a tükör előtt illegeti magát. Így szőrösen nem nyújtaná egy szép nő látványát, mindenesetre én jól mulattam rajta.
Fenrir eltűnt a ház mélyén én pedig körbenéztem nem tudom miért, ez tűnt helyesnek. Ledobáltam a ruháimat és belecsobbantam a dézsába. Egész kellemes érzés, és kicsit perverz, hogy a természet lágy ölén pucérkodom. Szerintem Éva is valami hasonlót érzett amikor evett a tudás fájának gyümölcséből.
Mikor úgy döntöttem, hogy eleget áztam, automatikusan a törölközőért nyúlnék, de nincsen sehol. Francbaaa. Megköszörültem a torkomat és kicsit hangosabban kezdtem Fenrirt szólítgatni.

- Fenrir, kaphatnék egy törölközőt?- Amíg vártam a válaszra, próbáltam magamat annyira összehúzni, hogy Fenrir ne lásson rám premier plán. Baker, ez annyira kínos.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime18.02.13 23:44

Kósza mosoly virradt fel az arcomon. Persze nem megszokott a hálálkodás, ahogyan az sem, hogy az éjszaka közepén betévedt védtelen lányok keresnek nálam menedéket, de nem mondom hogy bármi ellenemre lett volna egy percig is. Én így tanultam. Ami az enyém, az másé is. Ami másé.. kismilliószor megosztották velem, mindenhol egymásra lelnek az olyan emberek, akik hajlamosak megosztani egymással a világot. Hát.. én is így tettem. És még soha nem volt, egyetlen nap sem, hogy rajta vesztettem. Talán kedvelnek a skandináv istenek...

- A kert a tiéd.. - emeltem meg felé kínálón a karomat, azzal hirtelen hátraarcot vettem, és előszedtem még valami mást. Csak hogy a kényelemnek eleget tegyek. Mégis feltűnt az arcán egy pirospozsgás mosoly, már amennyire a pislákoló gyertyafényben megítélhettem, de amikor végleg mégis kitört belőle, egyetlen könnyed mosollyal jutalmaztam.

- Ne légy szűklátókörű... - engedtem el csak kedvesen, de nem megfedni akartam, vagy bármi más, hisz a szabadság ténye, de őszinte leszek fura emberekkel hozott már össze az élet, és azért mert valaki nem... szokványos vagy illik bele a tömegbe, még nem feltétlenül értéktelen. De valahogy ezekkel a szavakkal is tűntem el a házban, tettem fel újabb adag vizet melegítésre, csak már nem fürdésre, hanem egy kellemes adag teának szánom. Már ha lesz partnerem benne.

A kandallóban tűz ropog.. néha hűvösek az éjjelek, de mégis a hangulat volt az ami inkább éltetett, és ezért is pakoltam meg a tüzet kellemesen. Leültem, csak bámultam a lángnyelveket, és jó szokásomhoz híven merültem el a lángok keltette fényben. Ekkor hallottam meg a hangot a háttérből.
Törölköző?? Na igen. Az volt amit elfelejtettem, de csak a megszokás ténye, amiért az ember néha hagyta, hogy csak a kellemes szél, csak úgy megszárítsa kedvére. Mégis most vettem a fáradságot, feltúrtam az egyik szekrényt a háttérben, és lassan lépkedve ki, a szememet nem véletlenül nem vetítve rá a testére, raktam le a székre, oda, ahová korábban a ruhát is tettem.

- Ne haragudj.. csak a megszokás. - mosolyogtam nagyjából felé, de már értetem is a dolgom, vettem ugyanolyan lassan hátraarcot, és lépkedtem vissza a benti fénybe, majd ha elkészül.. bejön és ha akar kedvére letelepedik valamelyik székbe vagy csak a kandalló előtti szőrmére.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime20.02.13 0:28


Selene & Fenrir




Fenrir szerencsére meghallotta, a kérésemet és hozott nekem törölközőt, egész végig úriemberként viselkedett. Még csak felém sem emelte a tekintetét, nem mondott semmilyen szexista dolgot, és az a fő, hogy erőszakoskodni sem kezdett el velem. Szépen lerakta a törölközőt és visszament a házba, nahát micsoda férfi. Olyan ritka az ilyen, aki nem a farkával gondolkodik, hanem tényleg az eszét használja. Szerintem minden nő ilyen normális hapsira vágyik. Igaz Fenrir kissé különc, de ez teszi őt érdekessé és egyedivé.
- Köszönöm.- Nem csak a törölközőért vagyok hálás hanem azért is, hogy tartotta magát az ígéretéhez. Eddig még nem találkoztam olyan férfival aki tartotta a szavát. Nahát ez új, még nem volt olyan hímneművel dolgom aki ne lett volna perverz vagy bunkó, és természetesen mind megkörnyékezett, de nem azért mert annyira tetszett nekik a lelkem.
A víz kezdett kihűlni és a vendéglátómat sem szeretném megvárakoztatni. Kiszálltam a dézsából és a törölközőért sétáltam, a betonos részen vizes lábnyomot hagytam magam után. Magam köré csavartam a törölközőt, és akkor megláttam egy bazi nagy pókot. Akkora mint egy kisebb madár, azt hiszem itt nem érvényes az mint a skorpióknál, hogy minél nagyobb annál kevésbé halálos a mérge. Nem maradtam ott bámészkodni, magam alá kaptam a csülkeimet és berohantam a házba. Annyira megijedtem, hogy az sem érdekelt, hogy csak egy törölköző takarja a testemet és azt is alig.

- Egy nagy pók van odakint, és én... én...én... szóval nem simogattam meg.- Nem elég, hogy berobbantam a házába mint egy bomba, de még csinálom is a fesztivált. Valaki szereti, hogy ilyen hebehurgya vagyok, de nem mindenki díjazza a hülyeségeimet, viszont akkor is félek egy póktól ami még egy elefántot is le tudna teríteni egyetlen szájrágócsapással.
- Addig nem megyek vissza amíg az a dög ott van.- Tudom, hogy gyerekesen viselkedem, de most nem érdekel, az a szörnyeteg egy vérmes ragadozó és csak arra vár, hogy nekiugorhasson az ütőeremnek. Legalább nem az asztal tetején toporzékolok és az is valami.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime20.02.13 1:01

Nyugodtan ücsörögtem a hintaszékben. Néha még kedvemre meg is nyikorogtattam az öreg fát magam alatt, de már egész hozzászoktam az utóbbi években. Nem használtam zsírokat. Talán mert megnyugtatott a hang, vagy talán mert már nem csak egészen.. nagyon is hozzászoktam! Talán hiányzott volna ha megteszem...

Már épp valahol, valami felé elmélkedtem, amikor hirtelen robbant be valami a köztudatba. Hogy sikított? Hááát.. majdnem. Na jó, azért azt talán mégsem, mégis ahogy kitört belőle azzz... egész eseménye, nehezemre esett visszafogni a nevetésemet.

- Na igen.. megesik... - kapaszkodtam rá a hintaszék két karfájára mellettem és lassan feltoltam magam. - De ne aggódj.. nem esz meg! - húztam össze vicceskedőn a szemeimet és a hangom egész suttogóra halkított. Aaazt viszont már nem egészen tettem hozzá, hogy igen, a sivatagban nem csak hogy előfordul az ilyesmi, de örüljön, hogy nem az ágyban nézett farkasszemet vele. Már előre el tudtam képzelni hogy akkor mi történne, vagy a nyakamba ugorva engem borítana le a lábamról, vagy fel alá szaladgálna amíg kitelik a szusz belőle, én meg a háttérben elrágcsálva valami kenyeret azt vizsgálgatnám milyen is az emberi test a sebességben. Mégsem volt kedvem megpróbálni ezt elmondani neki.

- Okéééé.. akkor mi legyen...!? - dörzsöltem meg a két tenyerem a nadrágomon, de csak a túlzott megszokás, miután agyaggal bánok a kertben. - Mooost.. vagy kimegyek és behozom neked a ruhád és majd amíg átöltözöl én kimegyek, vaaagy... - akadtam el a második ténnyel, de nemigen láttam egyéb ésszerű lehetőséget. - Vagy inkább legyen az első. - mosolyogtam rá vissza, és szemmel követve a kijáratot, szépen elindultam ellépkedve előtte...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime20.02.13 3:03


Selene & Fenrir




- Ezt te viccesnek találod?Egy pillanatra elképedtem, aztán rájöttem,hogy Fenrir itt él és neki természetes dolog, hogy ilyen dögök bemászkálnak a háza területére. Viszont én egyáltalán nem vagyok hozzászokva az ilyen betolakodók látogatására, és most legalább nem hisztiztem annyira mint, ahogyan szoktam. Általában ilyenkor visíttok, ahogy a torkomból kifér és megpróbálom elpusztítani a fenevadat.
- Gondoltam, hogy elintézed vagy valami, de a te ötleted is tetszik.- Nem ismerem Fenrirt,és nem akarom azzal megbántani, hogy elintéztetek vele egy állatot, akármennyire is félek tőle. Lehet, hogy nagy állatbarát, mondjuk úgy jobban el tudom képzelni mint valami emberjogi aktivistaként, gondolom nem azért költözött ide mert imádja az embereket és közelebb akar kerülni hozzájuk.
-Igazán sajnálom, hogy itt balhézok, de nem kedvelem az ilyen kis ízeltlábú veszedelmeket, de ne aggódj, ha egeret látok akkor nem fogok kiabálni, azok aranyosak. Lehet, hogy a pók is az, csak neki rossz a stylistja, de én akkor is félek tőle.- Tipikus buta városi libaként viselkedem aki plázán kívüli életet nem látott, de ez nem igaz. Lehet, hogy nem vagyok a természet gyermeke és nem pacsizok le a természetanyával, de igen is szeretek az erdőben sétálni és túrázni. Persze nem túl gyakran, de akkor is.
A kárpótlásnak tekintem, hogy Fenrir végre nem csak mosolygott hanem nevetett is, igaz, hogy az én hülyeségemen, de legalább sikerült megnevettetnem. El tudom képzelni, hogy milyen hülyén nézhettem ki külső szemmel nézve, de nem mindenki él együtt a Dzsungel könyvével. Én speciál egy garzonlakásban lakom Las Vegas belvárosában, mint egy normális ember. Egyáltalán nem nézem le ha valaki más, még a melegeket is elfogadom, csak ne lássam, hogy mit művelnek egymással.
Megvárom amíg idehozza a ruháimat odakintről, nincs az az Isten amiért én most kitegyem a lábamat, lehet, hogy ciki és Fenrir viccesnek találja, de nem tagadhatom meg önmagam, én akkor is egy városlakó vagyok aki néha meglátogatja a természetet.


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime20.02.13 13:09

- Meglehetősen.. – mosolyogtam még rá, de aztán egy nagy sóhajjal döntöttem, hogy itt valamit tenni kell. És erős a gyanúm, hogy ééén leszek az, akinek tenni kell. Ezért is vázoltam a lehetőségeket, ami valljuk be végül egészen rövidre szorítkozott, elvégre magad uram, ha szolgád nincsen, még ha soha nem is értékeltem az efféle szóképeket.

- Akkor hozom a ruhád! – elmosolyogtam még egyszer előtte ahogy elindultam a kijárat felé, de ő továbbra is csak beszélt.. csivitelt? Igen, valahogy egész kellemes volt az a hang ami a torkán kitört, de az is lehet csak én vagyok az aki már túlzottan hozzászokott a csendhez. Vagy ha kell, csak önmagammal beszélgetek.

- Ne is törődj vele…- szóltam vissza már csak egy újabb mosollyal a hátam mögé, nem mert faragatlan vagyok, pusztán.. de azt hiszem ezt már említettem. A választott magány elég fura dolgokat művel az emberrel….

Odakinn.. semmi sem váltzott. A gyertyák még mindig pislákolva égtek, a sivatag csendes volt, még csak a szél sem rebbent, és lassan elfújkodva őket, egyiket a másik után tértem vissza végül a székhez, és markoltam fel az ott feszítő összehajtott köteget. Nekem.. már nem esett nehezemre akár sötétében is közlekednem. Mindenesetre azért muszáj volt mindent kiráznom rendesen, hogy skorpiót azért ne vigyek be éjjeli vendégnek.

- Itt is van… - tértem be végül az ajtón egészen a közelébe lépkedve, és összefogott kezeim között felé nyújtottam a köteget. – Bocs a felfordulásért, de muszáj volt átnéznem… - tettem hozzá újabb mosollyal a szemeibe, elvégre nem szándékos volt, hogy mindent összegyűrtem és arra vártam, hogy átvegye. Aztán majd én kimegyek.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime20.02.13 14:29


Selene & Fenrir




Azért elgondolkodtató, hogy valaki miért vágyik a magányra, elvégre az ember társas lény. Tudom, tudom, mindenki más és az igények megoszlanak, de szerintem a nagyvárosban sokkal magányosabb az ember és jobban egyedül van mint hinné. Régen mindenki egy családként élt együtt és ismerte a szomszédját, ma meg már vastag falakkal vettük körbe magunkat, és azt sem tudjuk, hogy ki lakik a fal túloldalán. A szeretetvágy mélyen a természetünkben gyökerezik. Az elszigeteltség sorvasztóan hat az emberi lélekre. Ezért tartják sokan a magánzárkát a legkegyetlenebb büntetésnek. Nem hiszem el,hogy Fenrirnek legalább egy macska társaságára ne lenne szüksége. Az egyedüllét nagyon csábító, mindaddig amíg rá nem kényszerülünk, akkor kín szenvedéssé válik. Az a határozott véleményem, hogy a magány jó dolog, de akkor is kell hozzá egy társ akihez még is csak szólhatok két szót.
- Neked sok testvéred van?- Lehet, hogy tévedek és valami összetettebb oka van, hogy ilyen erősen vágyik a magányra. Beugrott az is, hogy ha ennyire kedveli az egyedüllétet akkor valószínű, hogy idegesítem a fecsegésemmel. Sajnálom, de én meg ilyen vagyok, szeretem kifejezni önmagamat és nem fukarkodom a szavakkal.
- Igazán rendes tőled, hogy ennyi mindent megteszel értem, pedig még csak nem is ismersz. Te amolyan hippi vagy?- A mai világban annyira nehéz elhinni, hogy bárki önzetlenségből tesz meg valamit. Anyám mindig azt mondta, hogy ha valami túl szép ahhoz, hogy igaz legyen akkor az nem igaz. Lehet, hogy hullákat rejteget a pincéjében, a saját érdekemben remélem, hogy nem így van
Fenrir behozta a ruhámat és a kezembe nyomta. Kétséget kizárólag ő a legfurább ember akivel valaha találkoztam.

- Oh, hát semmi gond, legalább kiráztad belőle az összes rizikófaktort.- Más férfiról azt feltételezném, hogy csak a fehérneműmet akarta megvizslatni, de Fenrir más, őt egyáltalán nem érdeklik az ilyen dolgok, ha nem mondta volna, hogy látott már női testet azt mondanám, hogy még sosem volt nővel.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime20.02.13 15:33

Meglepett a hirtelen feltörő kérdése. Persze eszemben sem volt titkolózni, soha nem is tettem, csak egyszerűen meglepett ahogy előtörve a semmiből kérdezett.

- Nem, nem igazán.. - feleltem a szemöldökeim talán még mindig a kíváncsiságot tükrözve az egekben, és úgy meredtem rá – Illetve nem, egyke vagyok. Voltam.. - helyesbítek talán csak a miheztartás végett, mivel azért valljuk be a múlt elmúlt, mélyen a hátam mögött. Mégsem tudott lelombozni, vagy tudtam szomorkodni érte. Mindenki végigél egy választott életutat…

Aztááán.. újabb hirtelen kérdés, ami már nem csak hogy meglepett, hanem széles vigyorgásra is késztetett. Nem is tudom.. talán csak az ő szájából.. a hanglejtésével… ez vicces!?? Meglehetősen…

- Érdekes amit mondasz, de nem mondanám, hogy kimondottan tartozom egyik közösséghez is. Nem követek szabályokat.. vagy irányelveket. Tűntetek, vagy éppen bírálok másokat. Egyszerűen csak.. élek! És teszem azt ami jól esik… - mosolyogtam fel a lányra, és na igen, nem mondom hogy ez a kérdés még meglepőbb volt mint az ezt megelőző, hiszen nézzünk csak széjjel! Mégis váratlanul ért, a hirtelen jött megítéléstudat.

Csak ekkor volt, hogy elvette a kezemből a ruhákat, és én most egészen más céllal megemelt szemöldökkel néztem a szemeibe.

- Akkor én most kimegyek. Hogy rendessen fel tudj öltözni. – mosolyodtam el és lassú hátraarcot véve megindultam újra az udvar felé. Mozgalmas egy nap. De néha ilyen is kell…

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime21.02.13 1:00


Selene & Fenrir





Szeretem megismerni az embereket és nem tudok ellenállni a kísértésnek, hogy kielemezzem őket. Érdekelnek a különles ember és Fenrirnél nem találkoztam furább emberrel. Valamiért nem érzem a belőle áradó gonoszságot ami mára már az emberi élet sajátossága. Most vagy hazudik, vagy pedig őszinte hozzám, de akkor biztos, hogy valami nincs rendben vele. Mondjuk, hogy csak az én gondolkodásom módom túl paranoiás módon és nem minden ember akar leütni a pénztárcámért.
- Ezt, hogy érted? Mikor született testvéred? Nekem egy húgom van, sok borsot törtünk egymás orra alá, de ettől eltekintve nagyon szeretem a húgomat. Sosem felejtem el amikor kifestettük egymást anya rúzsával, Istenem milyen mérges volt, de mi jót nevettünk. - A húgom anyámék kis kedvence, ő a szebb a jobb a tökéletes, akinek minden sikerül. Mindig is megfúrt anyáék előtt, hogy ő legyen az ideális gyerekük. Szerintem nem titok, hogy a húgom azt szeretné, ha én eltűnnék a család életéből.- Sajnálom ha megbántottalak, csak tudod itt laksz a semmi közepén, a természet lágy ölén minden civilizációt nélkülözve. Nos én azt hittem, hogy te valamilyen állatjogi aktivista vagy aki így tiltakozik, de akkor ezek szerint nem.- Ilyen környezetben mire is gondolhatna az ember, mint, hogy a lakója egy természetvédő. Itt minden valóban bio és természetbarát.
- Mikor kezdted el a szobrászkodást. Én már kiskoromban folyton festettem ezért egyértelmű volt, hogy a művészettel kapcsolatos munkám lesz.- Már akkor tudtam, hogy ezzel akarok foglalkozni amikor először fogtam ecsetet a kezembe, de mivel a művészetem nem talált közönségre ezért gyáva módon megfutamodtam és nem festettem többé, ennek már lassan 5 éve, de ahogyan elnézem Fenrir műveit úgy érzem, nagy kár, hogy ilyen gyorsan feladtam életem álmát.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime25.02.13 0:49

Csak elmosolyodtam a szavain. Az arca.. egészen felvirágzott ahogy előadta a régi emlékeket, és ezen már muszáj voltam én is mosolyogni. Tetszett. Határozottan tetszett, ahogy utat törnek maguknak az emberi érzelmek, de aztán igyekeztem is vissza, a kérdésre összpontosítani.

- Nem, nem volt testvérem. Tudtommal.. – egészítettem ki aztán, mert amennyi mindent láttam én a világból, már semmin nem csodálkozna az ember. Persze az én anyám… fedhetetlen. Volt… - A szüleim meghaltak. Az apám egy viharban a tengeren, anyám meg valószínűleg a bánatba. – beszéltem teljesen természetesen, hisz azok az idők már elmúltak amikor én keseregtem. Már új idők jártak. Olyan idők, amikor az egyetlen feladatom, hogy éljem az életem.
És talán ezért is lep meg a másik kérdés ami elhagyja a száját, mire már tényleg elvigyorodom.

- Nem… egyáltalán nem. – feleltem még mindig némi mosollyal, de egy valamit még szükségesnek éreztem hozzátennem. – És nem bántottál meg. – mosolyogtam még újfent a szemeibe, azzal hátraarcot vettem, hisz úgy volt, hogy felöltözik végre, és nekem is kényelmesebb ha újra a hintaszékembe nyúlhatok és onnan folytatjuk azt amibe belekezdtünk, az eszmecserét, de mégis már úton kifele ér a hátam mögül a következő kérdés.

- Nos… - fordultam meg lassan a tengelyem körül, semmit nem kapkodva el, csak ügyesen – nem is igazán tudom. - ráncoltam el a szemöldököm – Olyan.. néhány éve telepedhettem itt le, de már egyes törzsek bűvkörében használtam a kezeimet. – mosolyogtam vissza rá, feltörve a régi emlékek, amikor egy-egy kietlen vidékre keveredve egyes nomád, népi törzsek maguk közé engedtek és jó ideig velük együtt élve ismertem meg az életet. Tanulságos volt… Egy egész életre kitérő tanulság…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Fenrir eldugott farmja a sivatagban Fenrir eldugott farmja a sivatagban I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Fenrir eldugott farmja a sivatagban

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Fenrir Vidarr
» Eldugott, belső részek
» Vegas egyik eldugott utcája
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Farm a sivatagban, Fenrir Vidarr-