welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jas ~ Aidan  Vote_lcapJas ~ Aidan  Voting_barJas ~ Aidan  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jas ~ Aidan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime20.04.13 9:50



Van, hogy az ember nincs tisztában azzal, hogy épp milyen napszakban van ébren, vagy melyikben alszik. Manapság nálam úgy összefolynak a napszakok, mintha egy nagy maszlag lenne az egész, és értelmét veszítené a két fogalom, hogy nappal és éjszaka. Van, hogy egész nap ébren vagyok, és valamikor hajnali öt-hat fele jutok el az ágyamig, de olyan is van, hogy este robotolok, járőrözök, rohangálok a sok szennyláda után, de olyan is, hogy csak a nappalom szól erről, és az estém odáig nyugodt, míg nem jön a telefon hívás.
Az eddig FBI-i szolgálatom legkeményebb két-három napján vagyok túl, s még mindig úgy érzem magam, mintha egy egész ménes rongyolt volna át rajtam kegyetlenül beledöngölve a mocskos földbe.
Két bordám törése még mindig gátol valamilyen szinten a mozgásban, de csak épp annyira, hogy ne tudjak tigrisbukfencben bevetődni az egyik bokorba, mielőtt valaki egy egész fegyvertárat belém eresztene.
Egy másik tényező, amiért megint csak elfoglaltabb vagyok a kelleténél az az, hogy valami érthetetlen módon a főnököm hozzám osztott be egy tanonc lánykát, hogy a lehető legjobb tudásom szerint képezzem ki. Attól tartok, hogy nem a magam testi épségét kell féltenem, hanem szegény lányét. Ha én egyszer kilépek valakit, az egy életre megjegyzi. Sokan mondták már, hogy kegyetlen vagyok a kiképző téren és a harctéren is.
Halkan nyöszörögve fordulok át törött bordás jobb oldalamról a hátamra. Vicces, hogy tisztában vagyok vele, hogy nem szabadna rá feküdni, na nem is a következmények miatt, de a fájdalom okáért. Ennek ellenére minden reggel úgy ébredek, hogy ezt az oldalamat nyomom ahelyett, hogy a másikat.
Valószínűleg nem tetszik Argosnak a belőlem érkező nyekergés, így már fel is pattan az ágyamra, mi nálam is hangosabban nyög fel az állat súlyától. Argos a lehető legnagyobb németjuhász kutya, akit életemben láttam. Több, mint hatvan kilót nyom, akkora feje van mint egy medvének, és akkor a testéről nem is beszélek. Ennek ellenére még a nála kisebb Nikénél is fürgébb, és van olyan jó fogó és támadó kutya, mint amilyen ő. Sőt, bűnöző legyen a talpán, aki megtud lépni egy ekkora behemót szorításából. Már egy kisebb kutya embernek való nekirontása is felér egy kisebb ágyúgolyóval, akkor Argoséról nem is beszélek. Volt már rá precedens, hogy eltört egy férfi karja, olyan lendülettel vetette rá magát.
Ahogy a kutya nedves orra a nyakamhoz ér, elmosolyodva eltolom magamtól.
- Nincs semmi baj öcsi. Ha kérhetem ne nyalogass össze már korán reggel jó? - úgy tűnik hogy az, ahogy ellököm magamtól játéknak bizonyult a számára, mivel rögtön játékosan csóválni kezdi a farkát, valamin ledobva magát az ágyra mellém, hátsóját az égbe emeli, miközben kapkod a kezem után.
- Jó-jó majd egy kávé után játszunk oké? - lököm le magamról a takarómat, hogy kikászálódva az ágyból lemehessek a földszintre egy rohadt erős kávé reményében, amit elkészítve rögtön magamba döntöm. Egy szál alsógatyában kezdek el ide-oda járkálni a lakásban, akár egy bolygó hollandi, na de azt, hogy mit is keresek, hát... fogalmam sincs.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime20.04.13 19:24

Azt a szaros kis pince lakást -ami már csaknem két éve szolgált jó, biztos menedékként, és ahol ma már szinte halálra vagyok ítélve-, közel két hónapja, hogy elhagytam. Kipakoltam belőle mindent, ami az enyém, és nem hagytam bent mást csak azt a pár, szegényes, csóró bútor darabot, amit még Timtől kaptam, és azt a szutykos matracot, amit már igen csak rendesen megrágott az idő vasfoga. Nem maradhattam egy olyan helyen tovább, amit az újdonsült ellenségeim -akik éveken keresztül a bizalmasaim voltak, és akikkel közösen védtük egymás valagát-, úgy ismernek, mint a tenyerüket. Ismerik az ajtó nyitó kódot, minden beépített rejtekhelyet, amiket még az FBI legpöcsösebb emberei sem lennének képesek megtalálni. Hiába, aranyéletem volt abban a putri kis egérlyukban!
A hotelszobát -amit egy hónapra kifizettem a megmaradt suskámból-, alig egy órája hagytam el. Nem jó, ha huzamosabb ideig tartózkodok egy bizonyos helyen. Az én "fajtámnak" az a legbiztosabb, ha állandóan váltogatja a búvóhelyeit. Nincs nálam semmi csak egy fekete, gurulós bőrönd. Ennyi az egész cuccom, és nem több!
Néha megállok megigazítani felcsúszódott ruhám alját, és az újdonsült parókámat, ami Kleopátra frizurát formál, és ami éj fekete színben pompázik. A paróka gyűjteményemet, és a ruhatáramat is kénytelen voltam lecserélni Tim és az emberei miatt. Biztos tervem van! Tudom, hogy ki az, aki segíthet, és segíteni is fog, ha tetszik neki, ha nem! Ez alatt a röpke két hónap alatt lett egy kis üldözési mániám, de mázlimra még nem kattantam be teljesen! Ahogy kiérek a forgalmas tömegbe, fejemről lehúzom szememre a sötét lencsés napszemüvegemet, és már kanyarodom is rá arra az útra, ami a kertvárosba vezet. A fegyvereim most is a lehető legjobb, legkönnyebben elérhető helyeken vannak készenlétben, ha szükség lenne rájuk. Semmit nem bízok a véletlenre! Gyanúsan pásztázom a tömeget. Eszemben sincs bármilyen kapcsolatot létesíteni az itt járkálókkal. Inkább csak felgyorsítom a lépteimet, és szinte belebotlok abba a házba, aminek még anno, legutolsó találkozásunk alkalmával kaptam meg a címét. Szám savanyú félmosolyra húzódik, ahogy felidézem az utolsó, közös kis emlékeinket, aztán egyszerűen csak felsétálok az ajtóhoz, a bőröndömet megállítom magam mellett, és bekopogok.


ruha
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime20.04.13 21:00



Miután sikerül kellőképpen magamhoz térnem, s legurítok egy nagy, már-már korsónak nevezhető bögre kávét, rögtön fel is caplatok a fürdőszobába, hogy letudjak mosakodni.
A gondolat, hogy nincs túl sok időm itthon, és este minden bizonnyal be kell mennem az őrsre annak ellenére, hogy elvileg szabadságon vagyok ha más nem is, hát pihenés szempontjából, teljesen kikészít. Pihenésre van szükségem és itt nem a késelésről és a bordatörésről van szó. Sokkal inkább arról, hogy teljesen ki vagyok merülve mentálisan, és félő, hamarosan ideg összeroppanás áldozatává fogok válni.
Ahogy felérek a fürdőbe, beállok a tükör elé, s lehámozva magamról az erős, rögzítő kötést, alaposabban szemügyre veszem a szúrást a bordámon, ami annak a vesztét is okozta. Maga a szúrás nem volt túl mély, mivel beleütközött a bordámba, de épp elég ahhoz, hogy búcsút mondjak az aznap viselt ruháimnak, olyan szinten eláztatta a vér. És bár lehet, hogy van mosógép meg mosószer, mégse szeretnék olyan ruhában flangálni, ami egykoron egy merő vér volt.
Nagyot fújva rázom meg a fejem, majd kibújva a boxerből már vetem is magam a zuhany alá, hogy felfrissítve magam eljussak a "nem kell sokat kibírnod, és már jöhetsz is vissza aludni" szintre. Bár attól félek, hogy tovább fog ez a nem sok kibírni való idő, mint amit el tudok képzelni. Nem sokáig élvezhetem a meleg víz nyugtató zuhatagát, mivel hangos kutyaugatásra kapom fel a fejem. Nyilván jött valaki, s ha ismerős lenne, akkor Argos feljött volna szólni, nem pedig morogva csaholna.
- Az Isten kics*szett szerelmére, hogy élni se hagyják a nyomorult embert! - kiáltom el magam idegesen, mire elzárva a csapot belecsimpaszkodok a törülközőmbe, mit a derekamra csavarva már csattogok is lefelé az ajtóhoz, hogy azt kinyitva jól leordítsam az illető fejét. Fogalmam sincs ki lehet az, nem vártam senkit. Ha ismerős lenne akkor hívott vagy jelzett volna valamilyen formában még akkor is, ha csak úgy erre járt volna. Aldric nem lehet, mivel valamilyen üzleti úton van... AZ FBI? Nem tudom, talán. De akkor istenemre mondom, hogy rájuk engedem a két kutyát.
- Argos! Niké! - szólok a két kutyára, mire azok elhallgatnak, s leülve a földre, kíváncsiságtól csillogó szemekkel figyelik az ajtót, mit kitépve a helyéről már rákészülök arra, hogy mondjam a magamét.... a gond csak az, hogy az belém szorul. Hirtelenjében köpni nyelni nem tudok.
- Jasmine? - nézek végig a lányon, s tekintetem megállapodik a táskáján.
- Ömm... remélem most nem az jön, hogy "ó bocs, nincs hol aludnom, adnál szállást?" - felvont szemöldökkel figyelem a csinos arcot, amit Kleopátra frizurás paróka keretez. Ez a nap már nem is alakulhatna jobban... megáll az ember esze. Nem elég, hogy dögrováson vagyok és úgy kell bemennem a központba, de még egy olyan személy is megállapodik bőrönddel a küszöbömön, akire egyáltalán nem is számítottam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime20.04.13 21:23

Elbújni, menekülni, valahol meghúzni magam.
Igen, pontosan ez a célom! Már csak abban kell reménykednem, hogy az illető, akihez most éppen tartok, és akihez már csak perce kérdése, és megérkezem, képes lesz-e rábólintani. Ha kell még bérleti díjat is fizetek neki, persze, mindezt csakis a már tőlem oly' megszokott formában. Így tuti biztos, hogy a pénzemből se kell majd költenem, és megmaradhat a kis "zsákmányom" az éhínségesebb időkre... Na, de akkor lássuk a medvét!
Egy kopogás, egy kutya ugatás, morgás. Még egy kopogás, újabb vad vicsorgás az ajtó túloldaláról. Nem tudom, hogy milyen vérengző vadállatokat tart ez a hígagyú, de ha bármelyik is nekem támad, az biztos, hogy nem fogom kétszer meggondolni, hogy használni fogom-e a fegyveremet ellenük, vagy nem. Rögtön elfogom sütni, és szarok bele a következményekbe! Egyel kevesebb kutya.... és aztán? Amilyen nagy szarba vagyok, ez már nem osztana, és nem is szorozna! A kopogások száma végül háromra bővül, és csak rövid ideig kell türelmetlenül járatnom a lábamat, már hallom is a cifra káromkodást az ajtó túloldaláról. Felbőszültnek, fáradtnak tűnik. Jól ismerem már ahhoz, hogy tudjam, valami már megint nem úgy történik a tökéletes kis életében, mint ahogy azt ő elképzelte. Na, nem mintha az enyém jobb lenne! És mégis, mindezek ellenére egy gunyoros, aljas mosoly kerül az arcomra, ami csak még önelégültebbé, szélesebbé válik, amikor kinyílik az ajtó, és feltárul előttem Aidan idegesen, és egyben hullafáradt tekintete.
-Meglepetééés! - Tárom szét kicsit a kezeimet magam mellett, kicsattanó lelkesedést lopva hangomba, ami hamar el is tűnik, akárcsak az eddigi, színlelt mosolyom. Arcom rögvest újra komor ábrázatra vált, szemeimben gyilkos szikrákkal, ahogy először Őt mérem végig -ígéretes dolgokat rejt az a törülköző-, majd a két oldalán lebzselő két dögöt is. Miután felmértem a terepet, újra kékjeibe nézek.
-Mi vagy te, gondolatolvasó? - Húzom össze elgondolkodva a szemeimet.
-Egyébként de, nagyon jól eltaláltad! Szóval... hogy is mondtad? Bocs, nincs hol aludnom, adnál szállást? - Élek azokkal a szavakkal, amikkel az imént ő is, várakozóan nézve beljebb a válla felett.
-Esetleg...? - Bökök fejemmel jelentőségteljesen a lakás felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime20.04.13 21:43



Próbálok higgadt maradni. Komolyan mondom, nagyon nagyon próbálkozok na most az, hogy nem sikerül, az egy mellékes dolog. Nem szívesen vallom be magamnak, de egyre könnyebben sikerül átlépnem a saját tűréshatáromat, és az a sok iszonyat amit a világban látok, kikészít. Még mindig érzem a franciák által okozott lelki sérüléseket, és akkor most itt van az FBI is, aki az egyik legkeményebb szervezet a világon, és harcol a bűnözők ellen, akik nem csak annyit tesznek, hogy elszaladnak egy öreg néni táskájával. Vannak akik körömvágó ollóval szabdalják fel az ismerőseiket, vagy kibelezik őket, és olyan is akad, aki nemes egyszerűséggel csak a fejébe röpít egy golyót, de nem egyszer. Így már sorozatgyilkosokat is kergetünk. Ha valami romlott ebben a Világban, az az ember. És ha az emberek által felállított fertőben kell éljek, akkor tuti be fogok csavarodni még akkor is, ha ellen akarok állni neki.
Jasmine viszont váratlan vendégnek számít. De szó szerint! Reménykedtem benne, hogy egy ideig nem fogok vele találkozni azok után, ami a franciák üldözésénél történt, és bizony sikerült is elérnem, lopnom három, négy szabad hónapot nélküle. Erre most, csak úgy megjelenik a házam előtt úgy, hogy nem telefonált, nem jelentkezett. És látszólag egy ágyra van szüksége... na meg aztán ki tudja? Azok után, hogy kiderítettem kiknek dolgozik, nem lepődnék meg, ha csak be akarja könyörögni magát hozzám, hogy aztán a fejembe repítsen egy golyót.
- Hát ez tényleg... meglepetés - vakarom meg a tarkómat, ahogy kékjeim az arcát kezdik el fürkészni, hogy valamit leolvashassak róla. Valamit, ami esetleg árulkodna arról, hogy itt van. De sajnos nem találok semmit, és bár hangja rendkívül vidám és szórakozott, az arca, a tekintete koránt sem eléggé ahhoz, hogy megtudjon győzni.
- Nem tudok róla, hogy az lennék, de azzal a bőrönddel az oldaladon és a helyzeteddel szerinted mi másra gondolhatnék? - vonom fel a szemöldökömet értetlenül, majd megköszörülve a torkomat nyugtázom, hogy végig mér.
- Szuper! De szó se lehet róla! Tisztában vagy vele, hogy ki vagy? Hogy köröznek? Hogy ha az én lakásomban találnak meg, akkor veled együtt megyek a sittre, mint bűnrészes? - ennek ellenére mégis elállok az útjából, hogy bejöhessen. Jobb szeretnék nem az utcafronton kiabálni és veszekedni vele egy ilyen témában, a végén még a pletykás vénasszonyok elindítanak egy futótűzként terjedő pletykát. Becsapva magam mögött az ajtót, már fordulok is meg, hogy hogy Jasminehez beszélhessek.
- Mégis hogy gondoltad? Hogy majd kitárom a karjaimat, hogy te bele vethesd magad? Mert akkor rosszul hitted - fújtatom idegesen. Valaki mentsen meg könyörgök!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime21.04.13 12:27

Látom az arcán a megdöbbenéssel vegyített pillanatnyi haragot, gyűlöletet is, ami nyilván mind felém irányul. Ha azt hiszi, hogy én szívesen vagyok itt, és hogy alig vártam már, hogy a főnököm eláruljon, rám küldjön egy egész csapat mesterlövészt, és hogy tőle kelljen segítséget kérnem, akkor téved. A szőke ribancot nem kereshetem meg. A legutóbbi találkozásunk után -amikor az az egész szar kezdődött, amibe még most is nyakig benne vagyok-, neki is menekülnie kellett. Nyilván idő, míg lecsillapodnak körülötte is a dolgok, és sikerül egy olyan állandó lakást találnia ahol tuti biztonságban lehet, ha már az előzőből a rám vadászó fejvadász ürge miatt tábortüzet kellett csinálnia...
-Reméltem, hogy legalább annyira örülni fogsz, mint amennyire az most is látszik rajtad! - Bököm oda neki egy gúnyos mosollyal, ami hamar lefagy a képemről, és már csak a megvetés marad a helyén. Reméltem, hogy ha már FBI ügynök, van annyi esze, hogy mindenek előtt végig hallgasson, mielőtt elkezd itt utcafronton, minden járókelő, és vén, pletykás szomszédjai füle hallatára ordítani velem. Alig láthatóan megcsóválom a fejem, az idegesítő vigyor pedig újfent felkerül az arcomra, miközben hulla nyugodtan hagyom, hogy leordítsa a parókát a fejemről, mint akinek elmentek otthonról. Tényleg durva, amit művel, és csak reménykedni tudok benne, hogy nem most fog robbanni bennem a ketyegő, időzített bomba. Oltári nagy mázlija van, hogy egyenlőre még tök nyugodt vagyok!
-Nagyszerű! Most már kiörjöngted magad? Biztos vagy benne, hogy a tizedik szomszéd is hallotta és láthatta a jelenetrendezésedet? Nem szeretnél kimenni és még egyszer utoljára, a biztonság kedvéért egy hangosbemondóba is szétkürtölni a dolgot? - Kérdezem, hangomban először érezheti a beleköltözött feszültséget és dühöt, miközben leveszem a szemüveget, és a fejemről is a parókát, ami még a melltartónál is kényelmetlenebb tud lenni -főleg a plusz negyven fokos aszályban-, és ami ezek ellenére muszáj.
-Szerinted tényleg azért vagyok itt, mert nincs jobb dolgom csak nálad vakációzni? - Kérdezem fennhangon, ekkor hátat is fordítva neki, és otthonosan beljebb lépkedve -a bőröndöt magam után húzva-, rátalálva egy nappaliszerűségre.
-Oltári nagy gázba keveredtem, és csak annyit kérek, hogy pár hétig próbálj meg elviselni magadnál, és nem rám állítani a haverjaidat... - Fordítok hátat a nappalinak, így nézve bele azokba a már-már neon kék szemekbe. Láthatja, tudhatja, hogy most tényleg nem szarozok vele, és hogy tényleg komoly a dolog.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime22.04.13 18:49




Nem, nem felé irányul a gyűlölet, hiába hiszi azt. Nem gyűlölöm, csupán nincs mostanában egy napom se alakul úgy, ahogy akarom, vagy ahogy annak lennie kellene. Leszúrnak, elveszítek egy túszt, és továbbá csak úgy dúlnak a viharok a fejemben és a testemben is. Pihenésre lenne szükségem, de jelenleg nem engedhetem meg magamnak még akkor se, ha már csúszva mászva közlekednék a kövön.
- Ne haragudj, de nincsenek jó napjaim - húzom el a szám - bár gondolom ezt felesleges mondanom, te se festesz úgy, mint aki a helyzet magaslatán lenne... - biccentek a bőröndje és az újdonsült parókája felé.
Bevallom, nem tudom milyen érzelmeket táplálok a lány iránt. Lehet, hogy elég kétségek sokasága között válunk el minden alkalommal, mikor összefutunk, de nem tudom tagadni azt, hogy lenne közöttünk valami. Ha ez így nem igaz, akkor testi vágy az én részemről igazolható, hisz mind ahányszor valami számomra izgalmas vagy meglepő mozdulatot, megjegyzést tesz, a testem rögtön reagál rá. Még most is, hogy itt áll előttem egy bőrönddel maga mellett, miközben arcáról gúny, nem tetszés, nem akarás olvasható le. Mondjuk én se akarnék magammal lakni még akkor se, ha lehetőségem lenne rá.
Ahogy újonnan megemelem a hangomat és elkezdek a kelleténél hangosabban sopánkodni, aminek hamar vége is szakad mikor rájövök arra, hogy ezt talán nem itt kéne és nem most. Inkább meg kellene hallgatni szerencsétlent, ha már egyszer idejött, pont hozzám, hogy a segítségemet kérje még ha nem is kifejezetten konkrét rávezetést kaptam erre.
Anyai fenyítésére mélyen kifújom a levegőt, majd megdörgölve a szemeimet halkan felnyögök.
- Hnya... bocs - sóhajtok elégedetlenül, hogy még mindig csurom vizesen félrelépek az útjából, hogy bejöhessen. Mint aki komoly üldözési mániával küzd, mielőtt bezárnám az ajtót még körülnézek, nehogy valaki idő közben kiszúrjon minket magának, aztán nekiálljon szimatolni.
- Nem, nem, sajnálom - teszem be az ajtót a helyére, miközben felé fordulva mellkason összekulcsolt karokkal, kíváncsi képpel gyökeret vetek.
- Cindy, kezdesz nagyon megijeszteni - mondom halálra várt tekintettel, ezzel is kifejezve a helyzet komolyságát karöltve azzal, hogy az igazi nevét használom, ami annak idején annyira fontos volt nekem. Közelebb lépve hozzá veszem ki a kezéből a napszemüveget, a parókát, mit le is teszek a dohányzó asztalra, s megfogva a kezét lehúzom magammal a kanapéra.
- Mi történt? Először ezt mond el, hátha többet is tudnék segíteni annál mint, hogy nálam bujkálj - nincs ínyemre hogy pont nálam bujkáljon, de ha nincs más lehetőség, akkor állok elébe!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime22.04.13 20:59

Örvendezek, hogy még időben, sikerült magától -az én drasztikus beavatkozásom nélkül-, leállítania ezt a botrányos viselkedését. Ha nem tette volna, nekem kellett volna befognom a száját azt pedig attól tartok, hogy nem a lehető legkellemesebb módszerekkel tettem volna. Máris eszembe jut egy kis nyelv megrövidítés, vagy száj felvágás, hogy azok az édes, puha kis ajkak mindig mosolyra legyenek húzódva. Így legalább nem lesz esélye arra, hogy akárcsak egy percre is lefelé görbülhessen ólajtó nagy szájának a kis szélecskéje... Annak ellenére, hogy az ideg egy pillanatra erősebben kezd el lüktetni a véremben, halálosan nyugodt ábrázattal lépem át a ház küszöbét. Egy percre sem fordult meg a fejemben, hogy mi van akkor, ha minden lépésemet figyelik, és hogy ha odabent majd az FBI kis csipet-csapata tüzet nyit rám. Aidan túl óvatos, ismerem már annyira, hogy akár ezt is kinézzem belőle, főleg azóta, hogy a franciák célpontja volt hónapokon keresztül. Odabent beletelik pár mély sóhajtásba mire sikerül úgy megszólalnom, hogy abból ne őrjöngés és társaik legyenek.
Bocsánatkérése ennek ellenére belém fojtja az utolsó mély lélegzetemet is, és egy jó darabig csak meglepetten -mégis gyanakvó ábrázattal képemen-, pislogok rá kiguvadt szemekkel. Mi a franc...?
-Én igenis a helyzet magaslatán állok csak ez nem mindig ugyanazt jelenti! - Korholom le egy kissé emelt hangon, ahogy eljut a tudatomig, hogy igazából -akárhogy is próbálnám tagadni-, teljesen jogos, amit mond. Egyszerűen csak én nem vagyok képes elhinni, és megelégedni azzal, hogy alulmaradtam. Nem vagyok én hozzászokva az utolsó helyhez! Szeretek a dobogón állni. Fejet rázva battyogok beljebb, útközben le is véve magamról azt a két kelléket, amik eddig segítettek a bujkálásban Újabb bocsánat kérése megint csak meglepetésszerűen ér, amikor szembe fordulok vele. Szemeimből is kiolvashatja, hogy mennyire szokatlan ilyet hallani tőle ráadásul ŐSZINTÉN.
-Megijeszteni? - Kérdezek vissza megilletődötten, kezeim pedig szorongva megrándulnak, amikor elkapja őket, hogy lehúzhasson a kanapéra. Mintha valami drámába csöppentem volna, de komolyan! Mégsem szakítom el egyenlőre a kezeimet tőle. Túl mélyen él még bennem az az emlék, amikor még minden normális volt, és együtt voltunk, és eltűrtem az ilyesfajta érintéseket.
-Meg kell ígérned, hogy nem szólsz az egyenruhás haverjaidnak! - Nézek fel nagyon is komolyan a szemeibe, amolyan "bármire képes vagyok, ha megtudom, hogy bemártottál" tekintettel.
-Tim megunt, vagy... már nem bízik bennem, és egyszerűen csak... kidobott. Minden lépésemet figyelik, és csak a megfelelő pillanatra várnak az emberei, hogy szitává lőhessenek. Röviden és tömören csak ennyi. - Húzom ki kezem az ő kezei közül, így vonva vállat.
-Na, de hagyjuk is a drámát! Van valami kajád? Egy hete már csak rendelt és műanyag szarokon élek. - Váltok témát váratlanul.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime22.04.13 21:52



Nem értem. Nem bírom felfogni, hogy mit keres itt, és még csak játszani se merek a gondolattal, hogy talán valamiféle hátásószándék vezérli. Talán én lennék az első, aki ebbe beleroppanna. Ki tudja? Lehet, hogy valamelyik pajkos haverja a maffiában úgy döntött, hogy likvidálni kell engem. Így nem lehet könnyebb dolog annál, mint beédesgetni magát hozzám, és egy éjjel: puff! Vagy még ott van az is, hogy tényleg igazat mond, és épp ezért lesz mindkettőnknek a feje véve. Akkor meg nem mindegy, hogy itt vagyok vagy sem? Nem hiszem, hogy Jas az a személy, akit bántaná a gondolat, hogy miatta más is meghalhat.
- Aha, ebben biztos vagyok - rázom meg a fejem makacssága hallatán. Nem értem, miért nem tudok én soha olyan nőszemélyeket kifogni, akik nemes egyszerűséggel beismerik a hibáikat, meghajolnak a keserves tényleg előtt és elfogadják, hogy nem állhatnak mindig a ranglista tetején ami a helyzetet illeti.
Vagy egyszerűen teljesen elfogytak az ilyen nők a világból és csak a makacs, öntelt, határozott, már-már némbernek nevezhető szörnyetegek maradtak. Igaz Jas még messze áll ettől, de már koránt se annyira, hogy elkerülhetné.
Látom, ahogy a bocsánatkérések sokasága meglepi, mint ahogy az is, ahogy megragadom a kezét és lehúzom magam mellé a kanapéra. Nem lehet hozzászokva az emberi érintésekhez, én viszont egyre több ilyen helyzetbe kerülök. Újonnan egy kisgyereket kellett kimenteni egy elvetemült gyilkos kezei közül, ki már több gyerkőcöt tett el láb alól kegyetlenebbnél kegyetlenebb módszerekkel. Ő volt az egyetlen akit megtudtunk menteni de őt is úgy, hogy a férfit mellette lőttem nyakon. Szegény megrázták az események, amit nem is csodálok, én magam is meghülyülnék, ha valaki bekasztlizna.
Ahogy megakarja ígértetni velem a lehetetlent, grimaszolva fordulok el tőle, s mély levegőt véve megnyomkodom orrnyergemet.
- Jó. Nem mondok semmit senkinek - ígérem meg. Ha nem hiszi akkor nem mondja el, ha igen, akkor végre beavat abba, hogy mi a fene folyik itt, és hogy kinek fogok a martalékává vállni.
Mit ne mondjak, le is esik az állam, mikor elmondja, mi is a baj. Szinte egyszerre húzza ki a kezét a kezemből, én pedig húzódok el tőle, s előre dőlve, visszafojtva egy nyögést a szilánkosra tört bordám miatt, a hajamba túrok, miközben kiguvadt szemekkel a padló repedéseit fürkészem, melyek tulajdonképpen Argos szőrszálai.
- Akkor most felvázolom a helyzetet - ezzel felpattanva megigazgatom a derekamon a törülközőt, nehogy menet közben a nagy hirtelenségben leessen.
- A maffia agyatlan császára úgy döntött, nem kellesz neki, mert csináltál valamit, ami nem tetszett neki. Ezért te elhúztad a csíkot abban a gondolatban, hogy nem lesz nyugtod, ki fognak csinálni. Ezért eljöttél hozzám, hogy szállást adjak. Kérdem én, Jasmine?! Miért hozzám jöttél? Tényleg azért, mert nem volt más, vagy azért, hogy a nyakamra hozd a bajt és ezzel együtt a tiédre is? Azzal, hogy itt vagy és én nem jelentem az FBI-nak, bűnrészessé válok, mivel egy körözött bűnöző vagy, akit én most bújtatok. És, hogy ez még ne legyen elég, nem csak az FBI lesz ezek után ellenem, de még a maffiát is a nyakamra zúdítod. Nagyon jó kislánynak kell lenned ahhoz, hogy ne csináljak semmi meggondolatlant. De segíteni fogok - kötelezem el magam végül, s elterelve a témát, már hozzám is szegez egy ide nem illő kérdést, mire csak felvonom a szemöldökömet.
- Nem sok... két hete gyakorlatilag csak aludni járok haza meg kutyát etetni. De összedobhatunk valamit, ha igényt tartasz rá - indulok el a fürdőszoba felé - csak egy kis pillanat.
Ahhoz, hogy nagyjából egyben tartsam azt a két nyomorúságos bordát, valamivel rögzítenem, tartanom is kell. Ehhez pedig nincs jobb módszer egy vastagabb, keményebb fáslinál, amit nagy nehézségek árán a mozgásnehézségek miatt, de a bordáimra csavarok olyan erősen, ahogy csak tudom. Kitérőt téve a szobába beleugrok egy boxerbe és egy farmerba is, hogy aztán megiramodva a konyha felé feltálalhassak valamit ennek a kétségbeesett kiskacsának.
- Van itthon... tészta... zacskós leves... néhány fagyasztott hús. Tojás. Mirelit. Alma... esetleg valami ezek közül? - teszem fel a kérdést egy felsorolást követően, miközben fejem a hűtőben jár. Fogalmam sincs merre van, de azért kérdezősködök.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime25.04.13 17:49

Nem tehettem mást. Muszáj voltam idejönni. Egyszerűen senkivel sem sikerült olyan kapcsolatot kialakítanom ezen az istenverte helyen -ez egy körözött személy számára nem túl ajánlott-, akihez beállíthattam volna egy teli bőrönddel. Aidan volt az egyetlen megoldás, az utolsó kapaszkodóm, aki talán tud egy kicsit segíteni. Nem mondom, egy pillanatra -amikor nagyon gyorsan választanom kellett-, csábításba estem annak az eszement ötletemnek, aminek a főszereplője Nevil, de nem. Nem kerülhetek még ennél is nagyobb szarba! Tudom, hogy miért van az ő fején is vérdíj, és azt is tudom, hogy ki az, aki megszállottan üldözi már évek óta őt és a bátyát is. Nem keveredhetek bele még egy zűrbe. Elég nekem az, hogy Tim mindenféleképpen meg akar szabadulni tőlem, és el akar törölni a földszínéről. Valamiért nem tetszene, ha már annak a pénzes ürgének is az én bőrömre fájna a foga, aki... nos... nem éppen puszipajtása Neviléknek. Naomi pedig... nem, a szőke picsa se jöhet számításba! Az ő háza tájékán is van mit takarítani. Így hát maradt Aidan. Egyértelműen ő a legkézenfekvőbb. Már csak valahogy el kéne hitetnem vele, hogy most tényleg nincs semmi hátsószándékom azzal, hogy felkerestem. Csak... egy... egészen icike-picike kis szívességet szeretnék tőle kérni mindössze. Ennyi. Annál okosabb vagyok, hogy akkor, amikor szorul a hurok a nyakamon ráadásképp még magamra is uszítsam az FBI-os gárdát. Amikor már végre bent vagyunk a nappaliban, tudom hogy a következő lépés az lenne, hogy beszéljek, de egyszerűen... fogalmam sincs, hogy hol kezdhetném, ráadásul újra felötlenek bennem a kételyek, hogy mi van, ha kihasználja a védtelenségemet, és egyik reggel a rácsok mögött fogok ébredni? Egy jó darabig csak bizalmatlanul fürkészem az arcát, a szemeit -még arra is csak nehezen tudom rávenni magam, hogy leüljek vele a kanapéra-, de aztán meggondolom magam. Üsse kő! Ismerem már annyira, hogy tudjam, szorult belé annyi emberség, hogy megszánjon, és hogy ne mártson be ő is. Egyedül csak a legfontosabbakat mondom el, azokból viszont semmit nem hagyok ki.
-Felvázolod? - Kérdezem értetlenül, egy pillanatra megütközve, aztán csak ölbe tett kezekkel hallgatom, erősen harapva rá a nyelvemre, ezzel tartva magam vissza attól, hogy bármiféle olyan megjegyzést mondjak, ami miatt oka lehetne arra, hogy kidobjon...
-Valami képzetlen fejvadászt küldött utánam, amikor éppen hancúroztam egy csajjal, de kiszedtük a pasiból, hogy ki és melyikünkért küldte, utána kinyírtuk a biztonság kedvéért, de nyilván volt még Timnek tartaléka, és kiszagolta a dolgot. Egyszerű volt, túlságosan is jól ismer már... - Mondom egy laza vállvonással, és az a kis titok sem érdekel, amit ezzel megosztottam vele. Nem hiszem, hogy bármi szégyellnivaló van abban, hogy két jó nő kicsit feldobta egymás napját. Az egészséges pasik még buknak is az ilyenre.
-Értem értem! Ne akard nekem megmagyarázni! Azért hozzád jöttem, mert nem volt kihez. Így már jó? - Kérdezem felháborodottan, aztán hogy lenyugodjak, fújok egyet, és inkább felállok mellőle, és máris a kajáról kezdek el kérdezősködni.
-Oké. Bármi jó. Nem tudok főzni. Tiéd a pálya! - Közlöm vele nemes egyszerűséggel, aztán szépen lefejtem magamról a ruhámat, ami alatt már csak egy csipkés, fekete fehérnemű szett található. Szeretek ilyen szabadon lenni, előtte pedig nincs semmi takargatni valóm már.
-És... a lakbért nem tudom megoldani, szóval, arról majd valamilyen más formában kéne tárgyalnunk. - Mérem végig egy aljas, de annál is inkább pajkosabb félmosollyal, majd szépen kiterítem a ruhámat a kanapén.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime27.04.13 9:03


Kezdem úgy érezni, hogy lassan de biztosan elveszítem az uralmat a dolgok felett. Semmi se úgy alakul, mint ahogy az normális lenne, és, hogy őszinte legyek ez kétségbe ejt. Egyre megadóbb vagyok, és lassan már nyomokba se lehet megtalálni azt az embert, aki régen voltam. Sok ember ridegnek, makacsnak és távolságtartónak tartott, mind emellett kegyetlennek, ki a lehető legkönnyedebben vetett véget kapcsolatoknak, valamint emberi életeknek. Igen, lehet, hogy ilyen voltam és ezt én tartom is, hisz tényleg így van. Semmi szégyellni valóm nincs, aki ismer és ismert tudta, hogy egy gépezet voltam, akit a világ legnevesebb, leghíresebb elitalakulatából állítottak elő. Tényleg képes voltam megélni a jég hátán, és egy könnyű mozdulattal, egy egyszerű ujj megfeszítéssel végezni egy emberrel. Semmi nem jelentett gondot, még a közelharcok se. Kegyetlen voltam élővel és halottal egyaránt. Nem is értem, hogy sokan azok után amiket tettem, hogy bízhattak meg bennem továbbra is. De sajnálatos módon ezen már nem kell többet gondolkodnom, mivel ez a gépezet lassan elévülni látszik, és tényleg nincs sehol. Talán még valahol a zsigereimben érzem a bizsergést, mikor egy-egy olyan emberrel kell szembeszállnom, akit nem csak, hogy a környezetembe nem kívánok, de egyáltalán ennek a nyomorult bolygónak a föld feletti helyeire se.
Kezdek kegyes bárányként viselkedni, és bár nem mondom, hogy olyan szófogadó vagyok az FBI hatásköre alatt, de mostanra már igen csak hajlok afelé, hogy mindent úgy csináljak, ahogy ők akarnak, pedig már nem egyszer tanúbizonyságot tettem róla, hogy néha sokkal jobb stratégiai, logikai képességgel rendelkezek, mint néhányan onnan. Mintha ott tartanék, hogy engedek nekik, hogy tegyék ahogy akarják, aztán ha valami véletlenül nem úgy sikerülne ahogy ők akarják, jól az orruk alá dörgölöm, hogy "na ti szerencsétlen csürhe banda nem megmondtam, hogy nem lesz jó így?"
És ez a változás onnan is látszik, ahogy Jasmine-hez viszonyulok. Hogy hogy? Nem tudom... nem tudnám szavakba foglalni. Örülök is annak, hogy itt van, és persze legszívesebben meg is fojtanám. Talán nem lenne baj, nem hozna egyikünk fejére se bajt.
Értetlensége nem hat meg, hosszasan elkezdem mondani a magamét, minek végén fújok egy nagyot. Nem sokszor beszélek hosszas ideig levegővétel nélkül, hát most sikerült.
- Aha, akkor ez nyilván valamiféle... felszólítás volt rá, hogy figyelj oda magadra, mert neked annyi! - dörzsölöm meg az államat - Hmm... már nőkkel hancúrozol? Ennyire nem felel meg neked egy hímnemű példány se? Tudtam én, hogy mindig mindenből a tökéletes kell, de sajnos olyan nincs - cukkolom gúnyos vigyorral. Mindig is sejtettem, hogy a csajnak van egy, a saját neméhez való vonzódási beállítottsága is, de ez soha nem zavart. Most se, nem vetem meg az ilyeneket. Azt viszont határozottan állítom, hogy én nem fogok hason esztelenségeket csinálni! Nekem megfelelnek a nők.
- Erre vártam, hogy őszinte legyek - pillantok rá lemondóan, mikor bevallja, hogy nem volt kihez mennie rajtam kívül - viszont én mondom, egy híd alatt is jobb életed lenne, mint az én házamban. Minden tiszta kutyaszőr a nappali környékén, FBI-os vagyok, akik időközönként kinéznek hozzám a franciás ügy miatt. Úgyhogy nagyon résen kell lenned... lennünk - végül is, mindkettőnkre igaz nem? Ha megtudják, hogy itt van, mindketten nagy bajba kerülünk.
- Ezen vajon miért nem lepődök meg? De arra ne számíts, hogy míg itt vagy elfoglak látni kajával, mert sajnálatos módon huszonnégy órából huszonnyolcat távol töltök bizonyos időközönként - ezzel már ki is kapok egy zacskó mirelit zöldséget és egy fagyasztott húst a fagyasztóból, hogy azt forró vízbe téve kiolvaszthassam.
Ahogy leveszi magáról a ruháját és csak a fehérnemű marad rajta, csillogó szemekkel nézek végig csinos alakján, de végül elszakítva róla a tekintetemet, inkább a főzésre próbálok koncentrálni. Nekem se fog megártani egy kis kaja bevitel, szóval hajrá.
- Aha, ezt gondoltam. Más forma? Remek... tiéd a takarítás, a mosás és a kutyasétáltatás. A szemét kivitel, a kocsimosás. És akkor már ki is vagyunk egyezve igaz?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime27.04.13 10:07

Eleinte tartózkodom, és valamiért nem akar kikívánkozni belőlem az, amit el kéne mondanom neki azért cserébe, hogy képes legyen megbízni bennem annyira, hogy ne adjon fel az FBI-nál, és hogy engedélyt kapjak arra, hogy nála gengeljek addig, ameddig nem találok magamnak valami biztonságos helyet, ahol tuti, hogy nem találnak rám. Utálom, hogy Timnek mindenhova elér a keze, és hogy pár nap alatt kideríti még a lehetetlent is! De legalább annyi előnnyel indulok, hogy ismerem már a módszereit, és tudom, hogy mikor kell elkezdenem félni. Szerencsére ilyenre még nem volt példa eddig, de ki tudja, hogy mikor üt be a krach? Na, de akkor lássunk is hozzá ehhez a "vallomáshoz!"
Egész könnyen összeszedem a gondolataimat, és szavakba is foglalom azokat. Még azt sem voltam rest elböffenteni, hogy milyen helyzetbe is voltam akkor, amikor az a zöldfülű fejvadász a nyomomra bukkant
-Tényleg? Na ne mondd, okostojás! - Vágom a képébe egy merő gúnnyal, majd elégedetten, kajánul elvigyorodom, ahogy kitér egy teljesen más témára is. Magabiztosan húzom ki magam, büszkén tartva a szemkontaktust. Nem szégyellem, amit tettem, aki vagyok.
-Csak nem féltékeny vagy, Hoyt? - Villannak fel semmi jót nem ígérő szemeim, ahogy résnyire szűkítve őket, a mai nap folyamán már ki tudja, hogy hanyadjára, de végigmérem. Jó anyag! Ezt még akkor sem tudnám letagadni, ha egyszer sem szexeltünk volna. Nem véletlen cserkésztem őt én be még annak idején a gimis évek alatt, amikor friss husiként átlépte a suli kapuját. Már akkor is volt benne valami, ami csupa jót ígért, akárcsak a bátyja... Tényleg, Aldricnak vajon hogy megy a sora?
-Aidan, hahó! Egy pincében aludtam évekig! Mit nekem egy kis kutyaszőr?! Az FBI pedig nem fog szagot fogni. Inkább akkor szólj, ha hazahozol valami dögös pipit, és kettesben akarsz vele lenni, kivéve persze akkor, ha szívesen kipróbálnál egy hármast... - Kacsintok rá egy rendkívül idegesítő vigyorral, majd felállok, és szépen lassan kibújok a ruhámból.
-Szerinted nekem pont evésre lesz időm?! - Sandítok rá oldalra, gyilkosan villantva meg a szemeimet, mellé még hitetlenkedve meg is csóválva a fejem. Aludni sem merek, akkor majd pont ahhoz lesz kedvem, és gusztusom, amikor bármikor elkaphatnak, hogy degeszre zabálom magam? Pillanatnyi felháborodásomat követően viszonylag hamar lehiggadok, és már villantok is Aidannak, aki láthatólag még mindig odavan a látványomért. Még akkor is csak aljasan, elégedetten mosolygok utána, amikor ezt ő már nem látja, és kint van a konyhában, hogy összedobhasson valami kaját. Követve őt a konyháig, ezt a helységet is alaposan szemügyre veszem, ahogy azt a nappalival is csináltam, majd felkapva egy almát a pulton lévő tálból, feldobom magam a pultra, és melltartómon kezdem el fényesítgetni az almát.
-Minek nézel te engem, mexikói bevándorlónak?! Holnaptól a becenevem már Consuela lesz? Leszögezném, hogy nem vagyok bejárónő. Életemben nem használtam még mosógépet, a mosogatást is többnyire csak hírből ismerem, és mivel eléggé szorul a hurok a nyakam körül, nem fogom eljátszani a kertvárosi feleséget, aki nyugodt szívvel sétáltat két ekkora batár nagy dögöt, és még kocsit is mos. Különben sem az enyém a járgány... - Mondandóm végeztével beleharapok az almába, aztán egyik kezemmel megtámaszkodva a pult szélén, közelebb hajolok Aidanhoz, tekintetemet az övébe kapcsolva.
-Mást kell kitalálnunk... - Kezd el szemem fürgén cikázni szája és kékjei között.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 9:06




Az a végtelen maró gúny, amit felém intéz, csak annyit eredményez, hogy értetlenül felvonom a szemöldökömet. Egyszer olyan szívesen a torkának esnék, s kérdőre vonnám, hogy miért nem tud normális ember módjára viselkedni még akkor is, ha az a nehezére esik. Elég idegesítő teremtés, és bár tény, hogy ez már akkor megmutatkozott, mikor együtt voltunk a gimiben, mostanra mégis kezd kiidegelni. Nem vagyok én oda azért, hogy egy hozzám nagyon hasonló természetű nőszemély legyen a környezetemben. Ez kb olyan, mintha magammal akarnék kikezdeni.
Épp ezért nem is válaszolok neki, csak lemondó tekintettel, drámai sóhajjal megrázom a fejem, ezzel is kimutatva nemtetszésemet. Mert tényleg nem tetszik, és ha tehetném ezt le is verném rajta.
- Féltékeny? Ugyan mire? Arra, hogy egy másik nővel k*rváskodsz? Nem, nem vagyok féltékeny - hogy lehetnék féltékeny egy nőre? Nem is értem. Engem nem izgat fel az, ha két szép nő szétdobott lábbal szórakozik a másikkal, s nagy lelkesedéssel teszik a dolgukat. Nem is szoktam még csak pornót se nézni, szóval ez engem annyira hidegen hagy, amennyire csak tud. Nekem ahhoz, hogy legyen, a saját testemen kell éreznem, tapasztalnom a dolgokat. Nem pedig látnom mások izgalmait.
- Dögös pipi? Szerinted van a munkám mellett időm arra, hogy dögös pipiket cipeljek fel magamhoz? Mert bevallom, nem sok. És jelenleg akit kinéztem magamnak, még túl fiatal ahhoz, hogy valóban elszórakozhassak vele. Nagyon csinos lány, de még várok vele minimum egy évet - kacsintok Jas-re. Úristen! Mi a fenét csinálok? Féltékennyé akarom tenni? Hát én se vagyok normális, ebben biztos vagyok. De ha egyszer ő így játszik, én is így fogok.
- Miért mi másra? Itt biztonságban vagy nem? Csak ülnöd kellene, bámulnod a TV-t és tömni a hasadat. Nem kell azon gondolkoznod, hogy mikor találnak rád... vagy... esetleg tudnak rólam? - vonom fel zaklatottan a szemöldökömet. Nyilván nem, de ennél a nőnél soha nem lehet tudni, hogy kinek mit kotyog arról, akivel már volt dolga az életben.
Ahogy felhozza, hogy nem fog tudni lakbért fizetni és valami mással kell próbálkozni, rögtön fel is hozom az első ötletet, amit az eszembe jut, elvégre úgy sincs időm rá, hogy mindig ellássam az itthoni teendőket.
- Nem vagy bejárónő, de ugyan úgy itt fogsz lakni, és nem tudsz fizetni. Nem bejárónőség ez, hanem egy kis segítség - vonok vállat - ha pedig eddig nem ment, most ideje lesz megtanulni. Ja és a lovak alatt is ki kellene néha ganajozni. Mit szólsz? Az csak menni fog - kacsintok rá széles vigyorral, viszont ahogy tekintete találkozik az enyémmel, akaratlanul is megnyalom az ajkaimat, s egyre csak a nadrághoz feszülő férfiasságomnak próbálok nemet mondani. A gond csak az, hogy nem enged. Megköszörülve a torkomat, szakítom el dekoltázsáról és arcáról, keskeny csípőjéről és derekáról a tekintetemet, s némi remegéssel fordulok vissza a mosogatóhoz, hogy nekiálljak kiszedni a zacskóból a húst. Istenem, ez nekem így nem fog menni. A testem minden egyes mozdulatára reagál, én meg fogok itt halni!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 10:26

Gunyoros mosollyal jutalmazom véleményét. Mindig is voltak gátlásai, és egy bizonyos határt soha nem volt képes átlépni. Tudom, hiszen amikor még gimisek voltunk, rengeteg olyan házibuliba meghívtak minket, ahol az volt a módi, hogy egyszerre többen -tízes csoportokban-, leültünk a nappaliba, és órákon keresztül csak pornókat néztünk. Aidannak teljesen mindegy volt, hogy milyen jellegű volt... két nő játszadozott egymással, vagy többen egyszerre mind a két nemből, ő egyikre se izgult fel. Úgy nézte őket végig -már, ha volt hozzá kedved és idegzete-, mintha csak valami szar vígjáték lenne az egész. Egészen addig fel se tűnt neki, hogy engem mennyire felcsigázott a dolog, ameddig rá nem vezettem. Mindennek azért persze volt némi előnye. Így biztosra tudhattam, hogy egy olcsó pornófilmnél többet érek, és hogy míg a látvány nem tudja felizgatni, én igen.
-Egyikünk se kért érte pénzt. Szóval, máris nem számít kurválkodásnak... - Kacsintok rá rendkívül idegesítően, tovább feszítve a húrt, ami már így is eléggé a szakadás szélén áll, ahogy érzem. A feszültség úgy vibrál közöttünk, hogy hamarosan az egész világot veszélyeztető atomfegyver lesz belőle. Mégis... egyszerűen... imádom ezt az egészet. Ezért jó néha összefutni Aidannal. Legalább nem unalmasan telnek az egymás mellett töltött percek, és nem az időjárás a legfőbb témánk. Nem is értem, hogy neki miért nem jön be annyira a dolog, mint nekem. Lehet ez az én perverzióm? Gúnyos mosolyom továbbra is levakarhatatlan a képemről, akkor pedig csak még jobban kiszélesedik, amikor valami kis csitriről kezd el hadoválni. Még az egyik szemöldököm is a homlokom tetejére kerül, ahogy hallgatom, és rájövök, az egész arra megy ki, hogy féltékennyé tegyen.
-Óóó szóval másodállásban mutogatós bácsiként is dolgozol? Ez igazán nagylelkű! Tudod, a szexuálisan túlfűtött kis csitrik mindig vevők egy kis hancúrra az idősebb pasasokkal. Miért várnál egy évet, amikor a kislány nyilván már ki van éhezve arra, hogy megdugd? - Billentem oldalra a fejem, kérdőn pislogva rá. Nála a szex is erkölcsi kérdéseken alapszik. Ismerem már őt annyira, hogy azt is tudjam, ezzel most nyilván kihúztam nála a gyufát. Vagy nem...
-Hányszor kell még neked elmondanom, hogy senkinek nem beszéltem rólad?! - Háborodok fel újfent, amikor már kint ülök a konyhapulton, ő pedig lelkesen belekezd a kaja csinálásba. Hihetetlen ez a pasas a kételyeivel és üldözési mániájával együtt! Kis híján beletörik meglepettségemben az almába a fogam, amikor halál nyugodtan felsorolja a feltételeit, hogy miért cserébe maradhatok nála. Teljességgel kizárt, hogy én ezeket megcsináljam! Akkor már inkább bevetem magam egy sortűz közepébe! Mindenesetre, egy dobásom még van, ami vagy beválik, vagy nem. Félre téve az almát, máris közelebb hajolok hozzá, és szavak nélkül is célozgatni kezdek. Látom, hogy egy pillanatra megremeg, és teljesen elbizonytalanodik. Tudom, hogy már ennyi elég volt neki ahhoz, hogy hamarosan megadja magát. Amikor szemet szúr, hogy milyen éhes szemekkel vizslatja a dekoltázsom, kicsit kihúzom magam, és még a hajamat is hátra dobom, hogy jobb rálátása legyen. Ő azonban eltávolodik, mégsem adom fel.
-Nem vagy kíváncsi az én ötletemre is? - Biccentem oldalra a fejem dorombolva, egyik lábamat kinyújtva felé, így húzva végig lábfejemet domborodó nadrágjának elején, amikor még felém fordulva áll.
-De ha nem hát nem! - Vonok vállat végül, továbbra is olyan aljasan, kajánul vigyorogva, ahogy eddig is tettem, majd pozíciót változtatok, két kezemmel megtámaszkodom lábaim között a pult szélén, így fürkészve megállás nélkül oldal profilból az arcát.
-Mi lesz a kaja? - Pillantok végül le a húsokra, egyik lábamat kinyújtva felé, hideg talpamat beszabadítva a pólója alá, így húzva végig meztelen bőrén a lábujjaimat a derekán.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 10:52

Ha jobban belegondolok, tényleg lehetséges, hogy immúnis vagyok minden létező szexuális beállítottságra addig, amíg nem kell a bőrömön tapasztalnom. Legszívesebben, mikor a gimiben összecsődültünk és együtt néztük a pornókat, nyálcsorgatva aludtam volna az egyik kanapén, míg a kéjes nyögdécseléseket, morgásokat és sóhajtozásokat hallgattam. Nem is lett volna kellemetlenebb ott aludni, mint bámulni azt, ahogy egymást kielégítő nők vagy férfiak, esetleg vegyes páros szórakozik. Őrültek voltunk! Nagyon, és mindenki vevő volt mindenre, még arra is, hogy egy-egy ilyen film után csoportban nyomják a lehető legnagyobb szobában, ahol hárman, négyen, esetleg ennél többen elfértek. Jasminre mindig hatással voltak ezek a filmek, s már-már tajtékozva, villódzó szemekkel vetette rám magát még akkor is, ha félholtan fetrengtem a földön úgy, hogy már rég az álom küszöbén táncikáltam udvari bolond módon. Megküzdött azért, hogy elnyerjen, bár nem kellett sokat várnia. Ha a filmek nem, hát garantálhatom, hogy ő feltudott annyira izgatni, hogy onnantól kezdve ne bírjak magammal, és hosszú imákat mormoljak el az orrom alatt, hogy ne ott helyben tegyem magamévá mindenki előtt. Bár semmi szégyellnivalónk nem lett volna, elvégre mindenki tisztában volt vele, hogy már annyi idősen aktív nemi életet éltünk, s nem akármilyen esték után vonszoltuk be magunkat reggelente az iskolába. Lehet, hogy mindketten félholtak voltunk egy-egy ilyen éjszaka után, de megérte! Nagyon megérte.
- Nem, nem vagyok mutogatós bácsi. Csupán a lány szemtanúja volt egy gyilkosságnak, és onnantól kezdve fenték rá a fogukat azok a szemetek. De végül is, ha azt vesszük, lehet, hogy tényleg az vagyok. Megmutattam neki egy fiatal srác agyvelejét, aki még engem is képes volt meglepni - vonok vállat, s igyekszek minél higgadtabban válaszolni. Nem akarom szerencsétlent lekorholni azért, ahogy viselkedik. Ő ilyen, nincs mit tenni.
- Mellesleg azért, mert még nem nagy korú, és FBI ügynök vagyok Jas. Lehet, hogy téged az se érdekelne, ha egy tizenkét éves gyerekkel szórakoznál, de nekem fontos, hogy ha már nagykorú vagyok, akkor legyen annyi eszem, hogy odafigyelek a másikra. És bár tényleg tetszik a lány, nem fogok rögtön szabad belépést kérni a bugyijába - villannak meg a szemeim gyilkosan.
- Mmm... még párszor mond el kérlek, mivel talán ez az első alkalom, hogy komolyan és őszintén beszélsz.
Játszik velem.
Úgy játszik velem, mint macska az egérrel. Nem is ő lenne, ha másként történne. Csak még inkább láthatóvá teszi a dekoltázsát, miről valószínűleg észrevette, hogy igen kívánatosan pislogok rá nagyokat. Talán még a szám is kiszáradt volna, ha nem kapom el időben a tekintetemet.
- Nem. Sejtem, mik lennének azok - a tagadás ellenére megremeg a szám, mikor pedig lába rátalál nadrágba bújtatott férfiasságomra, felnyögök. Egy pillanatra bele kell kapaszkodnom a mosogatóba, hogy biztos lábakon tudjak állni. Olyan rég nem voltam már nővel, hogy szinte büszke lehetek magamra, hogy még bírom ép ésszel.
- Jas, ne csináld ezt velem - pillantok rá lázasan csillogó szemekkel, sokkal inkább a kíntól, mint az átszellemüléstől.
Kérdésére viszont nem tudok válaszolni, kéjes nyögés tör fel belőlem, ahogy hideg talpa felszántja felhevült hátamat. Kiejtve kezemből a kést, mi hangos csörömpöléssel ér földet, már el is húzódok tőle, s egészen a szomszédos halig húzódva nekitámaszkodok a falnak. Nagy hiba volt beleegyezni abba, hogy nálam lakjon, ha sokáig nem is, de erre a kis időre is. Meg fogok veszni mellette.
Remegve, már-már zihálva pillantok Jas-re, miközben próbálom magam lenyugtatni kellőképpen ahhoz, hogy tudjak csinálni kaját.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 12:31

Lám-lám! Csak nem beleesett a csajba? Milyen kis lovagias! Bezzeg régen, amikor velem volt együtt, nem érdekelte, hogy mennyi idősek vagyunk, és hogy talán még várni kellene, rögtön belecsaptunk a dolgok közepébe. Akkor nem volt ennyire odafigyelő, és gondoskodó, pedig bő öt évvel fiatalabb voltam, és vagyok még most is nála. Most vagy kifogott magának egy szűz kis szentet, vagy valami oltári nagy ribancot, akinek csak bizonyítani akar, hogy ő márpedig igenis tud várni, és hogy neki nemcsak a szexre kell a csaj. Nem tudom hirtelen, hogy sírjak vagy inkább nevessek. A kettőt nem lehet egyszerre? Ja, de tényleg, lehet!
-Oh, és még azok után is, hogy látta, hogy mire vagy képes, még mindig szexinek tart? - Kérdezem nagyokat pislogva, hatalmas érdeklődést tettetve, ami mögött megbújik az igazság, a nyers gúny, mindez megfűszerezve a a keserű, színtiszta gyűlölettel, amit most is érzek, és ami nem hagy nyugodni, és azt mondatja velem, hogy tudjam meg, hogy ki az a kis szajha, találjam meg és tüntessem el a földszínéről, hogy esélye se lehessen arra, hogy teljesen megbolondítsa Aidant. Ez a kiváltáság csakis engem illet, és nem fogom hagyni, hogy egy óvodás kislány átvegye a helyem, a vezető szerepet, amit -akárhogy is tagadja Aidan-, már évek óta tartok. Ismerem már annyira, hogy tudjam, mióta a gimiben szakítottunk, és legutóbb lefeküdtünk, senki nem volt, aki annyira alaposan kielégítette volna a vágyait, mint én!
-Erre kíváncsi leszek! Adok neked... lássuk csak... két hetet! Két hét és meglesz a csaj. - Jelentem ki teljesen magabiztosan, kihívóan nézve bele kék íriszeibe. Lehet, hogy nem fogja az orromra kötni, ha már befűzte, de látni fogom rajta. Sokkal megkönnyebbültebb, és nyugodtabb lesz, ha sikerül majd kiélnie valakin magát. Jelenpillanatban is süt róla, hogy már elég rég nem nyúlt hozzá nőhöz. Ilyenkor aztán nagyon is könnyű kihozni a sodrából. Hamar elcsábul, mégis csak pasiból van! A pasik pedig legtöbbször nem az agyukat, hanem a farkukat használják gondolkodás céljából.
Gúnyos megjegyzésére csak még szélesebbé válik gyilkos mosolyom, aztán már rá is térek a lényegre. Eleinte csak apróságokkal igyekszem kizökkenteni, de amint látom, már ezek a jelentéktelen kis érintések is éppen elegek neki ahhoz, hogy az őrület szélére sodródjon.
-Nem csinálok semmit... Még! - Dorombolok tovább kéjesen, elégedetten mosolyodva el, ahogy meghallom vágytól túlfűtött nyögését, amiben minden megvan ahhoz, hogy tudjam mire vágyik. Rám!
-Hé hé, hová ilyen sietősen? - Bújik meg egy ravasz félmosoly ajkam egyik szélén, ezzel együtt szemeim is kihívóan felvillannak, és már szállok is le a pultról, így közelítve meg őt szépen lassan. Lábaimat kecsesen egymás elé rakosgatom, így szorítva őt sarokba, ringó csípővel kerülve hozzá egyre közelebb és közelebb, míg nem már csak alig pár centi választ el tőle.
-Ne kéresd magad! - Súgom a fülébe kéjesen, miközben kezeim ráfonódnak csuklóira, és egy hirtelen rántással már ki is feszítem karjait a falra maga mellé, nem hagyva neki menekülési lehetőséget.
-Múltkor nem ellenkeztél ennyire... - Hajlítom be térdem, így dörzsölve hozzá nadrágon keresztül is merev férfiasságához, miközben kezeim elválnak csuklóiról, és követve karjának útját, eljutnak lassan a válláig, majd a mellkasához, a hasára, végezetül nadrágjának övéhez, amit bőszen kezdek el kikapcsolni, számmal közben nyakát szívogatva.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 13:12



- Jas, egy szóval nem mondtam, hogy szexinek tart. Erről nem is volt egyáltalán szó, az egy dolog, hogy nekem szimpatikus, és a kelleténél közelebb kerültem hozzá már csak azzal az egy alkalommal is. Nem átlagos lány, és ha valaki, ő képes arra, hogy megtartsam a megszokott magabiztosságomat - magyarázok neki nagy lelkesedéssel, miközben a kezeimmel is mutogatok. Ha nagyon belefeledkezek a beszédbe, előbújik a rossz szokásom, és megállás nélkül mutogatok addig, míg be nem fejezem azt a témát. Ám ahelyett, hogy most is folytatnám a mondandómat, inkább elhallgatok, mivel meglátok valamit az arcán, ami nem illik bele a képbe... mintha valami gyilkos szándék hajtaná, amire senkinek nincs szüksége. Fogalmam sincs mit akar, de jobb megelőzni.
- Jas, ne csinálj semmi hülyeséget értetted? - a mostani helyzet alapján, ami kialakult körülöttem, nem tartana sokáig egy golyót repíteni a fejébe. Nem, nem vagyok gyilkos. Csupán lassan ott tartunk, hogy vérdíj van kitűzve a fejére, és azzal, hogy csak úgy lelőném, én lennék a győztes. Nem kellene sokáig bizonygatnom, hogy megtámadott és csupán önvédelemből tettem amit tettem, elvégre lassan egész Vegas tud arról, hogy milyen bűnök, esetek fűződnek az ő nevéhez. Ha nem lennék steril, és egyszer gyereket akarnék, biztos lennék benne, hogy elköltöznék ebből a nyomorult városból, hogy egy ember centrikus helyen neveljem fel az utódokat. Mondjuk manapság nem sok ilyenről tudok.
- Két hét? Édes kevés. Ami a munkámat illeti az se biztos, hogy találkozunk két hét alatt sőt, az is lehet, hogy nem kíváncsi rám. Megmentettem igen, de a legtöbben ezt el is felejtik. Nem tudom, hogy ő melyik csoportba tartozik - talán láthatja az arcomon a reménytelenséget, amit nem vagyok rest kimutatni. De ezen túl nem megyek el, inkább a jelen helyzettel foglalkozok. Most azt kell szem előtt tartani, ami van.
Egy-két apróbb tett elég ahhoz, hogy úgy érezzem magam, mint egy bazi nagy időzített bomba. Mert most tényleg nem vagyok ennél jobb. Ha lenne elég erőm, ellökném magamtól és itt hagynám, csinálja meg magának a nyomorult kaját, nem kötelességem főzni rá. De mivel teljesen elgyengültem, nem tudom ezt megtenni... helyette hagyom, hogy egy ragadozó nagymacskaként becserkésszen, s míg egész testemet átjárja a remegés, ő a falhoz szorítson. Basszus Aidan, vagy húsz kilóval nehezebb vagy nála!
Próbálom magam kirugdosni a kábulatból, jelentem eredménytelenül.
Mikor térde nekidörzsölődik már így is merev férfiasságomnak, hátravetett fejjel próbálok lélegzethez jutni.
- Megölsz... Jas, hagy abba - morgom, de teljes kábulatban, lehunyt szemekkel aligha hat határozottnak és helyét megállónak a kérésem. Kész... ez itt fog engem kicsinálni!
Hagyom, hogy elszórakozzon a nadrágom övével, s közben a nyakamat szívogassa. Mikor eljut odáig, hogy hallom az öv hangos csörgéssel megadja magát, kezeim rátalálnak a derekára, s megragadva közelebb húzom magamhoz, hogy érezhessem teste melegét.
Lehámozva magamról a pólómat, még azt is elfelejtem, hogy a bordáim szilánkosságának hála aligha fogok tudni olyan jól teljesíteni, mint ahogy szoktam. Körmeimmel végigszántok Jas csípőjén, s ujjaimat beleakasztva a fehérneműje szélébe, elkezdem róla lehámozni. Lehet, hogy eddig tiltakoztam, és vártam, hogy elmúljon a kéj hatása, de most hiába is próbálkoznék az önmegtartóztatással, nem menne. Gyenge vagyok, tűrőképességem teljesen megadta magát, kielégítetlenségem viszont végtelen, Jas pedig képes megadni azt, amire vágyok.
Kezemet a nyakára csúsztatva, egy vadabb, akaratosabb csókot nyomok a szájára, amit egészen a kulcscsontjáig folytatok, miközben nem próbálok meg finomabb vagy lassabb iramot diktálni. Kell nekem!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 14:31

18+


Csak mosolyogni tudok váratlanul ért magyarázkodásain. Szóval a csaj nem tartja szexinek. Aha, én meg Angelina Jolie fogadott lánya vagyok, és Báthory Erzsébet egyik leszármazottja! Még én is képes vagyok bevallani, hogy tízes skálán Aidan egy húszas pasi! Majd pont egy hiszékeny, kiskorú picsa ne tartaná annak! Biztos vagyok benne, hogy titkon rajong érte a csaj, és isteníti! Inkább már nem is mondok semmit. Az tuti, hogy valami olyan lenne, ami nem tetszene neki, és amivel elérném, hogy gondolkodás nélkül kidobjon a francba. Tudom, hogy képes lenne rá, főleg most, hogy ilyen ingerült és minden kis szaros dolgon felhúzza magát.
-Szerinted mit csinálnék? - Forgatom meg a szemeimet idegességemben, és érzem, hogy újra elkezd felmenni bennem az a bizonyos pumpa. Ez már megint csak azt mutatja, hogy nem bízik meg bennem, pedig igazán rájöhetne már arra, hogy nem akarok bajt hozni az okos kis fejére. Számtalan lehetőségem volt már ezelőtt arra, hogy kinyírjam, mégse tettem. Miért akarnám olyan sokáig húzni vele az időt? Az ember szeret minél hamarabb megszabadulni az ellenségeitől, és a számára nemkívánatos személyektől. Miért pont én lennék a kivétel?
-Már ne is haragudj, de ki az a barom állat, aki képes elfelejteni, ha egy FBI-os csóka megmenti az életét? Mondd csak, szőke a csaj? - Gúnyolódom továbbra is teljesen nyíltan, ahogy eddig is tettem. Nem félek, hogy átharapja a torkomat azért, mert a kis hercegnőjét már így látatlanban is sértegetem, és hogy a pokolba kívánom vele együtt.
Mindez azonban hamar elfelejtődik, és ahogy látom, nem csak az én, de az ő részéről is. Merem remélni, hogy nem azért fal fel ilyen látványosan a szemeivel, és hogy nem azért ver olyan őrülten a szíve, és száguldozik az adrenalin az ereiben, mert azt a kis luvnyát képzeli a helyemre! Mindenesetre, ha teljesen véletlenül így áll a helyzet, teszek róla, hogy egy kis időre még azt is elfelejtse, hogy létezik! Könyörgése egy újabbat dob az ereimben száguldozó vérem áramlásán. Szinte fel se tűnik, hogy mikor kerültem ilyen közel hozzá. Becserkésztem, akárcsak nagymacska szokta a gyámoltalan, védtelen kis vadot. Ellenkezhetne, mégse teszi, ez pedig csak még több önbizalmat ad. Tudom, hogy nem tud ellenállni, és hogy nem is akar. Túlságosan is vágyik már arra, hogy kiadhassa magából azt a rengeteg feszültséget. Ki nem hagyna egy ilyen kedvező alkalmat! Hamar elengedem a kezeit -részben kíváncsiságból, hogy ezek után is hagyni fogja-e magát, részben pedig azért, mert másra kellene most a kezeim-, és már gombolom is ki velük a nadrágját, közben birtoklóan szívogatva puha bőrét, az élvezettől belenyögve nyakába, amikor durván elkapja a csípőmet, és magához ránt, kezeivel fehérneműm környékén ólálkodva, igen csak hamar birtokba véve a számat is, ami után már egyikünknek sincs megállás. Szívem igazodni kezd az ő őrülten verdeső ketyegője által diktált tempóhoz, és már én sem várok tovább. Meztelenné vált mellkasa, majd hasa mentén indulok el számmal mindig lejjebb és lejjebb, közben lehúzva róla az alul lévő ruhadarabokat. Amikor már szabad az út következő célomhoz, letérdelek, így folytatva tovább az ingerlést, azzal sem foglalkozva, hogy talán a járókelők pont belátnak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 15:12

18+


- Ahogy téged ismerlek, bármit - vonaglik meg az arcom, s ahelyett, hogy folytatnám, csak elfordulok tőle, hogy ne is láthassam az arcát, amin hatalmas szemei vadul, dühösen, sőt mi több, gyilkosan pislognak. Fogalmam sincs, hogy miért bizonygatok neki mindent, miért kezdek el magyarázkodni. Mintha, legalábbis a barátnőm lenne, aki most kért számon arról, hogy ki volt az a szőke maca, akivel az éjszakát mulattam amolyan "megmentősdi" céljából.
- Igen szőke, de hidd el, okosabb mint amilyen lehet egy húsz éves lány - villannak meg immáron nekem is gyilkosan a szemeim, nem foglalkozva tovább azzal, hogy mi a véleménye, mit mond és mi fog történni.
Hogy mi fog történni? Na vajon mi?... Sikerül eljutnom arra a szintre, hála neki, ahonnan már nincs vissza út. Beléptem a veszélyzónába, és míg reggel úgy ébredtem fel, hogy ideje lesz elmenni megint egy kontrollra, hogy mi is a helyzet a bordáimra, mostanra el is feledkezek róla. Még arról is, hogy a meleg vízben teljesen szét fog ásni a csirke. Nem érdekel. Már csak Jas és én vagyunk a konyhába, a kutyák pedig akik oly vidáman lihegnek az asztal alatt és minket bámulnak, csak egy mellékes tényezőkupac. Csak kép szőrös cucc, akik ott vannak, de nem látnak semmit, nem éreznek és nem élnek. Ennek ellenére nagyon vígan figyelik a mi kis magánakciónkat.
Mindkettőnk egyre gyorsuló lélegzete lassan de biztosan egybe forr, s megtöltve a konyha eddigi néma csendjét, hol már hónapok óta nem történt semmi, csak egyszer levertem egy üvegpoharat, ami nagy csattanással jelezte, hogy márpedig apró szilánkokra zúzódott, és még évek múltával is a darabjait fogom szedegetni a padlóról. Most viszont heves szívdobogással és tettre kész vadként állunk készen egymásra.
Csak akkor jut el a tudatomig, mi a fene folyik, mikor szájával mellkasomtól halad el lefelé, s menet közben megszabadítva az alsónadrágtól, bukkan elő lüktető férfiasságom, min megérzem a szorító érzést, ami első sorban Jasmine keze és... szája. Görcsbe rándult testtel kapok a haja után, mibe erősen belemarkolok, így vetve hátra a fejem, miközben szabad karommal megtámaszkodok a mosogató szélén. Nagyon tudja ez a nő, hogy mire van szükségem. De még nem szabad megadnom magam! Tartanom kell, erősnek kell lennem, nem mehetek el már a második perc után, amit egymás testével eltöltünk. Kellemes forróság járja át a testemet, néha bele is remegek, mi csak addig tart, míg fel nem húzom magamhoz, hogy aztán felkapva őt, a konyhapultra tehessem, miről minden létező tárgyat lesöprök.
Minden idegbaj és szerencsétlenkedés nélkül nyitom szét a lábait, és letépve róla az alsóneműt, eleinte csak ujjaimmal rohamozom meg legnemesebb pontját. Masszírozó mozdulatokkal próbálom elérni, hogy "befogadóképes" legyen, mivel bár nekem sikerült első érintésre eljutnom ide, ő még tartja magát. Szám megállás nélkül csókolja ajkait, állkapcsát, állát és nyakát, addig ujjaim szorgosan cirógatják, izgatják, néha be-becsusszannak, hogy ezzel is biztosítsam magamnak a szabad mozgást, ami később, de reményeim szerint minél hamarabb elérkezik.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 16:37

18+

Ajkaimat idegesen préselem össze -szinte már-már belelilulnak az erőfeszítésekbe-, egymáshoz, nyelvemet meg lassan véresre harapom, ezzel próbálva meg türtőztetni maga az indulataimat. Nem akarok tényleg semmi olyat mondani, amivel magam alatt vághatom a fát, de már komolyan kezd dühíteni ez az állandó bizalmatlankodása. Elkövettem nem egy hibát az életben, ezt aláírom, de ameddig nem adok neki okot arra, hogy így viszonyuljon hozzám, jobban tenné, ha leállna ezzel a viselkedéssel! Egyszer sem követtem még el semmi olyat, ami ellene irányult volna, és még a franciákkal szemben is segítettem neki, kockáztatva ezzel az életemet. Inkább csak hálás lehetne!
-Na, nem is olyan fiatal! Azt hittem, hogy valami kis tizenöt éves az, akit nem tudsz levakarni magadról, és túlságosan is hálás akar lenni azért, mert egyszer megmentetted... - Vonom fel kíváncsian egyik szemöldököm. Élvezem, hogy így provokálhatom. Szinte hallom az idegeinek a feszülését, ami csak akkor kezd el még hangosabbá és intenzívebbé válni, amikor rájövök, hogy nagyon is tetszik neki az az "új fajta" provokációs mód, amivel pár perccel ezelőtt előálltam.
Tudom, érzem és látom is rajta, hogy élvezi, hogy ilyen kiszolgáltatott helyzetbe került, mindezt általam. Hamar beszorítom a falhoz, és innentől kezdve már nincs menekvés. Mintha ő is tudná -amin nem is lepődnék meg, hiszen ismer már-, telejesen megadja magát, ami csak könnyít a helyzetemen. Már akkor tudom, hogy mit akarok majd a továbbiakban még művelni vele, amikor ő is akcióba lendül, és elkapva a derekamat, ellenkezést nem tűrve ránt közelebb magához, és kezdi el becézgetni a nyelvével az enyémet, mindezt azonban csak addig, ameddig vissza nem veszem a kezembe az ostort, és el nem indulok rajta egyre lejjebb és lejjebb, míg nem elérkezem célomhoz, amit a lehető legcélravezetőbben kezdek el ingerelni számmal. Azt akarom, hogy jól a fejébe vésse, hogy soha, egy nő sem fog tudni még csak a nyomomba se érni szex terén. Minden porcikáját jól ismerem már, tudom hogy mi a gyenge pontja, és hogy hol tanácsos a leginkább foglalkozni vele. Most is valami hasonló van soron. Szabad kezemmel combjába marok, amikor ő ugyanezt teszi a hajammal, mindenesetre, nem csak ő, de én is piszkosul élvezem a helyzetet, egészen addig, ameddig fel nem rángat a földről, és egy gyors mozdulattal fel nem rak a konyhapultra, hogy most ő legyen az, aki megmutatja, hogy mit is tud. Mondanom sem kell, azonnal a lényegre tapint, ráadásul mindez szó szerint értendő! Testemet azonnal elönti a forróság, és már nem bírom magamba fojtani nyögéseim, és izgatott zihálásom hangjait sem, miközben próbálok tempót tartani vele, és olyan vadul harapni, csókolni a száját, amennyire csak az tőlem telik, mindeközben szabad kezét melleimre vezetem, újra és újra felnyögve, teljesen készen állva arra, aminek majd ezek után kell következnie.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 17:25

18+


- Persze és majd egy tizenöt évesbe fogok belehabarodni mi? Ilyennek ismersz engem? - kérdezem lenézően. Igen, már lenéző, mint lemondó, aki képes lenne megadni magát akár csak egy szép szónak is. Immáron előbújt belőlem az agresszív, szemtelen állat, aki amúgy vagyok.
S mind ez eltart odáig, míg meg nem érzem magam előtt a lányt, majd kis híján teljesen magam alatt.
Ha tehetném, már most megkönnyíteném a magam kínlódását, amit már percek óta uralok. Nem lenne szerencsés, ha rossz helyre pakolnám "magamat", így inkább amint nyelve és fogainak cirógatása lecsúszik férfiasságomról, már kapok is a karja után, hogy felhúzva a földről könnyű szerrel felkaphassam, és feltéve a pultra, nekikezdhessek az ő kielégítésének is csak, hogy biztos utat nyerjek befelé. Nem lenne se neki, se nekem túl kellemes, ha túl szűk lenne, miközben én duzzadó férfiasságomat próbálnám meg beerőszakolni.
Ujjaim finoman cirógatják és masszírozzák szeméremdobjának minden egyes pontját, olykor rányomnak, rácsípnek csak, hogy még hamarabb belé költözhessek. Középső ujjam lecsapva az égi áldást jelentő kis résre, már be is csusszan, hogy így tágítva és izgatva végezhessem a dolgom. Ahogy érzem, hogy egyre nedvesebb, és közel jár ahhoz, hogy "befogadóképes" legyen, még egy ujjam csatlakozik az előbbihez, hogy így is növelve az iramot végül elszakadva tőle, már érintem is hozzá férfiasságom végét.
Lábaim még inkább széthúzva, már közelebb is lépek hozzá. Behunyt szemekkel engedem, hogy merev vesszőm teljesen becsússzon a lány testébe. Egy ideig nem mozdulok, csak várom a pillanatot, mikor lenyugszanak bennem a kedélyek, addig viszont megtámaszkodva a lány mellett a pulton, fejemet a vállán nyugtatva várok türelmesen. Eleinte még a testemet is nehéz megtartani, de végül felengedve már el is kezdek benne ki-be mozogni hol durvábban, hol finomabban. Egyik kezem megragadja a bal combját, így biztosítva azt, hogy egyre közelebb és közelebb tudjam húzni magamhoz, közben másikkal a mellét markolva ösztönzöm őt is hevesebb tempóra. Biztos vagyok benne, hogy hamar elfogok menni, sőt, sokkal hamarabb a kelleténél, de egyszerűen nem tudok ellent mondani neki. Egész testemet görcsös izgalom rángatja, s már meg is jelentek az első verejtékcseppek a hátamon és a halántékomon is.
- Jas... én nagyon hamar... elfogok menni - nyögöm erőtlenül, miközben egy vad lökéssel rászorítom számat az övére.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 19:15

18+

-A szerelem sok mindenre képes az emberrel! - Na, igen. Inkább nem is részletezném a dolgot! Anno én is voltam szerelmes, tudom hogy mennyire képes elvakítani az embert. Olyankor aztán tényleg nem látsz semmi mást, csak azt a kib*ott, undorító rózsaszín ködöt, aztán észre se veszed, hogy mikor kezdtél el zuhanni. Egyszerűen csak bekövetkezik, és mire észbe kaphatnál, addigra már késő, és egy oltárian nagyot koppansz. Placcs! Átéltem már, és szerintem, nem ismeretlen számára az a személy, aki annak idején olyan csúnyán kib*ott velem, amikor tényleg -akkor életemben először és utoljára-, halálosan szerelemes és boldog is voltam. Hülye érzelmek!
Most azonban -az akkorival ellentétben-, sehol egy szikrányi érzelem! Csak a szenvedély, a nyers vágy vibrál közöttünk. Mind a ketten ugyanazt akarjuk, minden egyes sejtünk ugyanazért kiált. Ki akarunk elégülni végre úgy igazán istenesen, és ettől most az sem foszthatna meg, ha ránk törnék az FBI-osok az ajtót és itt helyben kinyírnának mind a kettőnket. Eltökélt vagyok, és mindenek előtt felizgult is. Nagyon! Lehet, hogy neki sem volt már talán hónapok óta testi kapcsolata nővel, és hogy nagyobb jelen pillanatban a szexuális éhsége, mint az enyém, de én is elvárom, hogy valaki kielégítsen.
Nekem is rég volt már szerencsém a testi örömök hajszolásához. Hát most itt a megfelelő alkalom rá!
A dolgok akkor vesznek éles fordulatot, amikor már nem én vagyok a domina szerepben, hanem Aidan, és nekem nem kell mást tennem, csak élveznem, amit művel velem a konyhapulton. Az ujjai mindig is tökéletes munkát végeztek. Most sincs okom csalódni! Semmit nem változott. Inkább csak jobb lett! A konyha hamarosan megtelik élvezettől túlfűtött nyögéseimmel, és elhaló sikolyaimmal, amiket már nem bírok tovább magamban tartani, és amik szinte könyörgőek. Azt akarom, hogy végre bennem legyen, és kitöltsön! Aztán... mintha csak a gondolataimban olvasna, már csak arra eszmélek, hogy kíméletlenül -mégis izgatóan-, markolja egyik kezével a mellem, másikkal pedig a combom, így nyomulva mindig beljebb, folyamatosan váltogatva az iramot, ami hol lassabb, hol pedig gyorsabb és eszeveszett.
-Nem érdekel, csak csináld! - Nyögöm, így vetve hátra a fejem, kezeimmel átkarolva meztelen hátát, a vágytól végig is szántva azt a körmeimmel, majd az eddigi monoton nyögéseket felváltja egy mindennél hangosabb, élvezetesebb sikoly, ahogy a csúcsra jutok, és hirtelen minden könnyebbnek tűnik. Körmeimet lassan kihúzom bőréből, aztán közelebb hajolva hozzá, kicsit megtépem alsó ajkát, miközben végig elködösült tekintetét figyelem. Ez volt aztán a gyorsmenet!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime28.04.13 19:52

18+


Megjegyzésére inkább nem válaszolok, helyette csak csendben állok vele szemben, miközben az arcát fürkészem. Nem tudom, mire gondolhat, nem vagyok gondolatolvasó. De talán ez a mondat segített neki felidézni azt a pár évet, amit együtt töltöttünk gimnáziumi éveink alatt. Mindketten fülig szerelmesek voltunk. Aztán vége lett... Könnyen, gyorsan, kinek fájdalmasan, kinek nem. Minden esetre a mai napig bánom is meg nem is. Bánom, amiért akkor kidobtam, talán most nem itt járna, ha kicsit rövidebb pórázon tartom. És nem bánom, mert biztos vagyok benne, hogy akkor is ilyen maradt volna, és még nagyobb lelki fájdalom lett volna beletörődni abba, hogy gyilkos.
Nem akarok erre gondolni. Nem akarom, hogy még egyszer megjelenjen a múltunk képe a fejemben, mert semmi de semmi szükségem nincs rá.
Már csak attól, ahogy férfiasságomhoz ér eljuttat oda, hogy fogaimat összeszorítva próbáljam meg átvészelni azt a kis időt, míg az bekerül a helyére... illetve oda, ahova kell, csak ne a gatyámba.
Amint úgy érzem, hogy nem bírom sokáig, már dobom is fel a pultra, hogy ujjaimmal cirógathassam, masszírozhassam legérzékenyebb pontját, hogy aztán minden szó nélkül belé csúszhassak. Vágyom már a kielégülésre arra, hogy együtt evezzünk a kéj és a vágy tengerén.... fúj, az anyám seggét! Mióta vagyok én ilyen lírai?
Ujjaim serényen tevékenykednek a lány hüvelye körül. Vadul húzogatom ki-be, tágítom, feszegetem, s már én érzem a végső kielégülést helyette is. De ez csak addig tart, míg férfiasságomat határozott, erős és finom, óvatos lökésekkel váltakozóan tolom egyre beljebb hüvelyében. Igyekszem minél nagyobb izgalmat okozni neki, így néha körkörös mozdulatokkal simulok oda hozzá. Igyekszem közben masszírozni, hogy minél kellemesebb legyen, elvégre nem az a fő célom, hogy fájdalmat okozzak neki. Legalábbis nem ilyen módon.
Mikor tudatom vele, hogy hamar el fogok menni, csak letorkol, hogy folytassam. Mondjuk nem csoda, szinte érzem, ahogy lassan eljutunk a tűrése tetőfokára. Átkarolva a hátamat, arra késztet, hogy erőszakosabban, határozottabban lökjek rajta egyet-kettőt, hogy aztán nagyot sóhajtva viseljem el élvezetét. Forróság öleli körül vadul lüktető vesszőmet, s ahogy meghallom sikolyát, összeszorított szemekkel, fellélegezve, halk morgást imitálva sülök el én is. Szinte nem akarja abbahagyni, s mind addig nem is fogok kihúzódni belőle, míg nem érzem, hogy már elég. Elvigyorodok, mikor megtépi az alsó ajkamat, de alig bírva tartani magam előredőlök, hogy a pult a segítségemre legyen. Ám mielőtt még elvégeznénk mindent, ami eddig örömöt adott nekünk, úgy emelem fel vékony, könnyű testét, hogy mind végig benne "pihenek". Kibotladozva a nappaliba, leülök a kanapéra, s ölembe vonva szorítom magamhoz, így kezdve ismét neki annak a sorozatnak, amit a konyhában abbahagytunk.
- Mit gondoltál?... ezzel... ezzel be is fejeztük?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime01.05.13 9:58

18+

Komolyan meglepő, hogy nincs több hozzászólni valója az itt elhangzottakhoz, és hogy végre már nem szavakkal igyekszik magát előnyben részesíteni, hanem egy egészen más dologgal. Valami olyannal, ami mind a kettőnk számára élvezetes perceket okozhat, és ami sokkal hasznosabb, mint pár elcsépelt szó, amivel az igazát akarja bizonygatni.
Imádom, ahogy nyög, és azt is, ahogy teste vágytól túlfeszülten megborzong szám érintésétől. Mindig is felizgatott, ha hallhatom, és érezhetem, hogy mekkora hatással vagyok egyes emberekre. Aidan általában rendíthetetlen, mégis képes még ő is behódolni az akaratomnak. Ha valaki, hát én képes vagyok arra, amire talán sok nő nem, ha róla van szó, ez pedig nem kevés önbizalmat pumpál belém!
A dolgok akkor válnak csak még érdekesebbé -és egyben élvezetesebbé is-, amikor én kerülök a "lazuló" fél szerepébe, akinek semmi dolga, csak élvezni azt, amit művelnek velem.
Mindig is megőrjített, amikor bevetett "titkos fegyverét" ellenem. Úgy néz ki, hogy ez még annyi év után sem változott semmit. A végső elégedettséget azonban csak akkor érzem egy hatalmas élvezetáradat formájában, amikor már bennem van, és úgy mozog, mint egy kiéhezett állat, én pedig teljesítve ki nem mondott kérését, egyszerűen csak alkalmazkodom ehhez a vad, őrült tempóhoz, ami hamar el is éri a kellő hatást. Szinte egyszerre jutunk el a csúcsra, ami valamiért sokkal jobbá és élvezetesebbé teszi az egészet, mint amilyennek valójában is érzékeljük.
-Ó, szóval repetáznál még? - Lihegem a füle mellett, amikor megemel a pultról. Lábaimat szorosan csípője köré fonom, és ameddig oda nem érünk a kanapéra, jó kedélyűen játszadozom fogaimmal a lila foltosra szívott nyakán, majd egy huppanás, és nagyjából ugyanabban a helyzetben vagyunk, mint a konyhában is voltunk, azzal a különbséggel, hogy ezennel az én kezemben van a gyeplő. Imádom az ilyen helyzeteket, így nem is vagyok rest kihasználni a dolgot! Körmeimet végig húzom mellkasán, majd mindkét kezemmel megtámaszkodom a combjain, körmeimmel belevájva a bőrébe, így kezdve el az egyenletes, ritmikus mozgást, fejemet az élvezettel elgyengülten hátra vetve.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime04.05.13 11:50

Nem akartam ám, hogy így legyen, ennek ellenére olyan hatással van a lány rám, hogy azt elmondani nem tudom. Már akkor olyan kemény voltam, mint a kő, mikor először hozzám ért. Megfeszült állkapoccsal álltam és tűrtem, sőt, még hátráltam is csak, hogy ne tudjon olyan közel kerülni hozzám, hogy az már végzetesnek mondható. Végül csak megenyhülők, és már sokkal inkább a farkam hajt, mint az ép eszem. Még én is befolyásolható vagyok Jasmine által, és pár perc múlva már csak azt hallgatom, ahogy nyögéseink betöltik a konyhát, majd az egész házat.
Soha nem voltam rest a konyhapulton, vagy fényes nappal az udvaron csinálni, a fő, hogy nekem élvezetet nyújtson. Igaz nálam még a szex is erkölcsökön alapszik, de talán ez Jas esetében nincs így. Tudom, hogy milyen a nő, mire vágyik, mire van szüksége ahhoz, hogy kielégíthesse végtelen éhségét.
Vadul mozgok benne, mondjuk csak épp annyira, hogy mindketten bírjuk az őrült tempót, ami számomra olykor nem a rég várt hatást nyújtja, sokkal inkább a feszülő fájdalmat. Csak akkor jövök rá, hogy mi lehet ez az érzés, mikor egyszerre érjük el a kívánt eredményt, s én megtámaszkodva a lány két oldalán pihenek meg egy kis időre. Csak épp annyira van szükségem, hogy levegőhöz jussak.
Amint felhevült tüdőm végre megtelik levegővel, már fel is kapom a lányt, hogy elindulhassak vele a nappaliba.
- Nem... ez nem repeta. Egyenlőre még csak a második fogás - sóhajtom, és már dobom is le magam a kanapéra, hogy Jas-t magamra ültetve egy határozottabb lökéssel ösztönözzem arra, hogy folytassa. Ahogy végighúzza kezeit a mellkasomon, és megtámaszkodva a combjaimon, vele együtt vetem hátra a fejem, s igazodva a ritmusos mozgásához, lehunyt szemmel élvezkedek. Pár percig csak hagyom, tegye a dolgát, én pedig átevezhessek az élvezetek földjére, de végül előre nyújtom a kezeimet, hogy rámarkolva a melleire azokat gyömöszölhessem egy ideig, mígnem elég erőt nem érzek ahhoz, hogy finom, cirógató mozdulatokkal kényeztessem csípőjét, combjait, és egész közel legérzékenyebb pontjához. Előrehajolva hozzá jobb kezemmel megtámasztom a tarkóját, s vad csókot lopva tőle, már-már könyörgök azért, hogy durvább, erősebb és határozottabb legyen. Epekedek érte.
Szükségem van egy kis agresszióra, durvaságra, hogy visszatérjek ebbe a rohadt világba és ne azzal a számtalan szeméttel legyek elfoglalva, amivel és akivel nap mint nap találkozni kényszerülök. Szükségem van Jas-re, hogy elfeledtesse mindezt velem ha sokáig nem is, legalább pár perc vagy óra erejéig. Talán ő maga is érezheti, hogy bár próbálkozok nem kimutatni, de a kelleténél is feszültebb vagyok. Ezt pedig orvosolni kell.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Jas ~ Aidan Jas ~ Aidan  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Jas ~ Aidan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Ophelia&Aidan
» Aidan & Ophi
» Aidan Constant Hoyt
» Aidan Constant Hoyt ~ visszatérő ~
» Ophelia and Aidan - Nem mindig zökkenőmentes az együtt élés...igaz?

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Aidan Hoyt háza-