welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Conrad Leeds Vote_lcapConrad Leeds Voting_barConrad Leeds Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Conrad Leeds

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Conrad Leeds Conrad Leeds I_icon_minitime31.08.13 20:59

Név: Conrad Leeds
Becenév: Conrad, Leeds felügyelő
Kor: 35
Születése hely, idő: 1978.10.25, Németország  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: rendőr
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Kérlelhetetlen rendőrfelügyelő vagyok, akinek még az sem volt elég nagy kockázat, hogy a maffia esetleg megölheti a családomat. Miután ez megtörtént, már vesztenivalóm sem maradt. Eredetileg is egy keményfejű, makacs ember voltam, aki kellően munkamániás, és ez tönkre is tette a házasságomat, ám a két szeretett nő halála után már semmi máson nem jár az eszem, mintsem utólérjem a bűnösöket. Stílusra egyébként igen körültekintő, józanéletű vagyok, nem züllöttem bele a depresszióba. Már nem bízom senkiben, de előfordul, hogy szövetségeseket keresek.

Külső: Egészen jóképű voltam egykor, csak a sok viszontagság lestresszelt. Habár még nem őszülök, de közel járok hozzá, a szemeim alatt hatalmas táskák a kevés alvástól, és a koncentrációtól, míg a szám legtöbbször komolyan összeszorítva, vagy kesernyés, maró gúnyra görbülve. Nagyon régen nem cseréltem már le a ruhatáramat, elnyűtt öltönyök, zakók, vasalatlan nadrágok. Már úgy vélem, hogy nem a külső kell, hogy meghatározzon, csakis a törvények.  

Előtörténet: Egy németországi katonai támaszponton születtem, de olaszországban nőttem fel. Miután ott igen nagy a korrupció, amibe a szüleim is belekeveredtek, én úgy döntöttem, hogy a törvény oldalán fogom megtalálni majd a saját hivatásomat. Elvégeztem a legjobb iskolákat, ám miután az egyik közvetlen kollégámat igen gyorsan elhallgattatták, értésemre adták, hogy nincsen keresnivalóm egy olyan országban, ahol a Cosa Nostra az úr. Amerikába költöztem, először New Yorkba, ahol egyre komolyabb szervezeteket sikerült lebuktatnom, komoly kitűntetéseket kaptam. Tanulva korai éveimből, mindig egyedül dolgoztam, kerülve annak lehetőségét, hogy átverjenek, vagy megzsaroljanak. Még a nagy almában ismertem meg Elsét, akivel egymásba szerettünk, és bár mindketten stresszes életet éltünk. Ő ápoló volt, szintén felelősségteljes beosztásban. Összeházasodtunk, és megszületett Paula, a kislányunk. 10 éves volt, amikor áthelyeztek Las Vegasba, mondván ott már olyan mélyen gyűrűzik a szervezett bűnözés, hogy rám van szükség. Paula ugyan utálta, hogy költöznie kell, a barátait nem akarta otthagyni, de Else mellettem állt, ő ápolóként itt is kapott állást. Az elődöm a maffia áldozata lett, az ő munkáját kellett átvennem. Kiderült, hogy a szerencsejáték, a kábítószer, és a prostitúció városában a legfelsőbb körökig vezetnek a szálak. Minden gyanusítottat a bíróság elé tudtam ráncigálni, és nem hittem a fenyegetéseknek. Ám bizonyos politikusok még a rendőrséget is a markukban tartják. Először a lányomat rabolták el, majd megerőszakolva, sokkosan tudtam kiszabadítani. Fél évre rá öngyilkos lett, nem tudta feldolgozni. Elhatároztam, hogy mindent félredobok, és megkeresem őket, az utolsó szálig. Elsével tökéletesen megromlott a viszonyunk, ő engem okolt a kislány haláláért, és elhagyott. A munkámba temetkeztem. Volt, hogy napokig nem aludtam, mentek a razziák, nyomok gyűjtése, míg végül sikerült. Olyan nagyágyúkat, politikusokat, rendőröket tudtam a csúcspercben elitéltetni, akik a város vezetéséért felelnek. Éppen azon gondolkoztam, hogy talán itt az ideje abbahagyni, új életet kezdeni Elsével, amíkor a bíróság kapuján kifelémenet nem kerültük el a maffia bosszúját. Ő elém ugrott, és ő kapta a halálos golyót. Egyedül vagyok immár a szeretteim árnyékában, nincsen aki visszafogjon. Már így is azt mondják a kollégáim, hogy két lábon járó hulla vagyok, de nem érdekel. Amíg élek, nem fogok leállni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Conrad Leeds Conrad Leeds I_icon_minitime31.08.13 21:14




Conrad Leeds!
Történeted nagyon tragikus volt, de mégis elnyerte tetszésemet. Mivel minden kritériumnak megfelelt, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Conrad! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Conrad Leeds

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» conrad bass - the dangerous animal
» Nancy & Conrad - Éjféli látogató
» Josie&Conrad - Wayback into Las Vegas

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-