welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_lcapDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Voting_barDave & Kiki - I have some questions... - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Dave & Kiki - I have some questions...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Kiki - I have some questions... Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 I_icon_minitime18.03.14 19:37

Meg nem tudnám mondani miért nem tartom rendben a hűtőt és miért olyan nehéz most is rávenni magam, hogy felálljak innen és kihajítsam a tejet. De az, úgyhogy minden marad, ahogy van.
- Én inkább nem próbálkoznék főzéssel meg... semmi hasonlóval. Hidd el, nem megy az nekem - jelentem ki nagyon is határozottan. Tudom, milyen kész katasztrófa tudok lenni a konyhában. Csoda, hogy Hunternek meg tudom csinálni azt a hülye ízű pépet meg pár gagyi falatot. Meg ha már témánál vagyunk, akkor kávé. Azt már nagyon profin, csukott szemmel meg tudom csinálni. Régen megvoltam nélküle, de Hunter születése után lehetetlen volt koffein nélkül túlélni egy-egy napot. Ehhez pedig túl könnyen hozzászokik az ember.
Ahogy ahhoz is egész egyszerű, hogy igazat mondjak neki. Pedig az arcát látva talán inkább hallgatni kellett volna. Igen, biztos, hogy jobban jártam volna, ha befogom és nem vagyok vele ennyire őszinte. Kell a fenének a baj. Bár nem tudom eldönteni, hogy miért néz rám itt. Olyan hihetetlen, hogy létezik ilyen, vagy csak rólam változott meg így hirtelen a véleménye.
- Felejtsd el. Nem mondtam semmit - mondom egy pillanatnyi hezitálás után. Most már eszemben sincs részletezni. Inkább csak mosolygok és próbálok úgy tenni, mintha csak vicc lett volna az egész. Minél hamarabb hagyjuk az egészet, annál jobb.
- Ha már így gondolkodsz, az már egy lépés, hogy ne legyél az - mondom és bólintok is egy nagy az egészhez, hogy értem, miről beszél pontosan. Viszont még jó lenne itt egy kis időt eltölteni, amíg... - Csináltál olyat, amire nem vagy büszke? - kérdezem meg, ha már kigondoltam. Még ha nem is mondom, látszik rajtam, hogyha nem szeretne válaszolni, akkor nem teszi. Csak bólint és kész, hagyni fogom a fenébe. Ha nem részletezi, én nem kérdezem. Mindenki csinált már olyat, amit megbánt. Nem olyan nagy dolog.
De talán jobb lenne néha, ha befognám. Akkor nem fogalmaznék meg olyan mondatot, ami ennyire gáz. De most már legalább rá tudom fogni a másnaposságra. Lehet, hogy ha nem hasogatna még mindig kicsit a fejem, nem beszélnék hülyeséget.
- Oké. Igen. Felejtsük el és inkább vedd úgy, hogy azt mondtam, megmutatom a város jó részeit - húzódik sejtelmes vigyorra a szám, de azért remélem, hogy nem képzel bele túl sokat. Vagyis semmi olyat, ami miatt le akarná mondani.
- Nem baj az, ha sokat kérdezik az ember. Max választ nem kap - mondom továbbra is vigyorogva, bár nagyon úgy néz ki, hogy én nem tudok eltitkolni előle semmit. Nem tudom, mivel éri el, hogy válaszoljak neki, de piszok jól csinálja.
- Ha nem kell gyerekkel foglalkoznom? - kérdezek vissza gondolkodás nélkül és fogalmam sincs, honnan szedte ezt az egészet. Honnan tudja, hogy...? Nem, valószínűleg nem tudja, ez csak véletlen. Hamar rájövök, és akkor már tudom, hogy megint inkább csendben kellett volna maradnom. De még van idő javítani!
- Nem késő megtanulni kártyázni. Majd te segítesz és elmagyarázod a szabályokat - húzom mosolyra a szám. Soha nem gondoltam bele, hogy jó lehet megtanulni kártyázni, de néha nem lehet rossz időtöltés. Meg amúgy is, miért ne?
- Nem éppen munka. Vagyis nem a testőrködés. Az csak néha van, ettől függetlenül, a hétvégéim foglaltak. De azon kívül szinte bármikor össze tudjuk hozni - magyarázok kicsit hosszabban, mint tényleg szükséges. Annak ellenére, hogy semmi újat nem mondok...
Fogalmam sincs, miért nem akarom neki elmondani, hogy van egy fiam. De azzal még amúgy is ráérünk, nem? Nem sürgős az. Nekem viszont mennem kell érte lassan. Már ha tényleg ma, ma van.
- Péntek van vagy szombat? - kérdezem meg most már, biztos, ami biztos alapon, miközben az órát lesem. Ha péntek van, akkor még menthető a helyzet, de ha szombat... akkor ezt elb*sztam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Kiki - I have some questions... Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 I_icon_minitime18.03.14 21:26

Dave & Kiki




Nem is várom én el, hogy most azonnal rendbe tegye a hűtőt, és kivágja azt a tejet. Végül is az ő hűtője nem az enyém, úgyhogy nincs is nekem ebbe igazán beleszólásom.
- Annyira azért nem nehéz. Én se vagyok benne a toppon, de sokszor... néztem, ahogy anyu főz. - vigyorodom el a végén. Az a helyzet, hogy nem sokszor főztem még egyedül. Azért a rántotta megy, meg egy-két alap dolog, egyszerűbb leves, vagy szeletelés, pucolás, mert azokba mindig besegítettem, de még önállóan nem álltam neki soha menőbb vacsorát elkészíteni, de szerintem menne. Eddig legalábbis úgy éreztem nem vagyok konyhai antitalentum, no meg azért tényleg sokszor láttam, hogy anyu hogy csinálja. Az viszont tényleg meglep, hogy sört kellett lopnia bár gyorsan tereli a témát. Értem én, hogy mikor nem kell valamit feszegetni, bár inkább meglep engem ez az egész és nem ítélem el miatta, de túl sokat tényleg nem akarom faggatni, a végén megunná.
- Köszi! És... igen... bár rég. Még a gimiben, eléggé átvágtam egy srácot, csak mert fogadtunk a barátnőimmel és igazából utána nem sokkal jöttem rá, hogy ez így nagyon nem lesz jó. - aztán még persze kellett egy kis idő, mire el is határoztam magam, hogy változtatok, de akkor már a csírája el lett vetve bennem. Azért most is elhúzom a szám erre az egészre. Tudom, hogy rémes volt, amit csináltam, de az a srác biztos kiheverte. A gimiben sokakkal történnek rossz dolgok nem igaz? És a többség azért nem kerül ettől nagy lelki válságba. Megtehettem volna, hogy megkeresem és mondjuk elnézést kérek, de ahhoz valahogy nem volt pofám.
- Oké, ebben ki tudok egyezni veled minden gond nélkül. - bólintok még egy aprót. Könnyen el tudok én felejteni egy ilyen kis ballépést, pár rossz mondatot. Végül is olyan nagyon szörnyű dolgot nem tett, csak nem sikerült tökéletesen megfogalmaznia, amit mondani akart.
- Nem is muszáj mindenre válaszolni, de... egy van, amit fontos. Ugye nincs barátnőd? - ez nekem lényeges azért. A fene tudja, azért vannak olyan alakok, akik kihasználnak minden lehetőséget. Én pedig nem szoktam nős, vagy foglalt pasikkal kezdeni, az nagyon nem az én stílusom.
- Mert gyerekkoromban volt, hogy sokat kártyáztam a szüleim testőreivel, amíg ők koncerteztek. - magyarázom, mert mintha ez meglepte volna egy kicsit. Végül is tény, hogy nem magyaráztam ezt el rendesen neki, szóval jogos, hogy elsőre nem értette pontosan. - Rendben, magyarázok én szívesen neked, már amennyire emlékszem, de azért még csak meg van a nagy része. - mosolyodom el. Azt azért kiszúrom, hogy mintha kicsit hosszabban magyarázná ezt az egész mikor ér rá dolgot, mint ahogy kéne, de végül nem teszem szóvá. Így már csak bólintok végül egyet, aztán a kérdésére kissé elcsodálkozom.
- Péntek van, de úgy fest, te tényleg nagyon másnapos vagy. - még a nappal sincs tisztában ezek szerint, vagy valami miatt ez most nagyon fontos? Ha szombat lenne, akkor gondolom lenne programja, amin ott kéne már lennie? Ez esetben azt hiszem mázlija van. - Mindjárt kiderül, hogy szombatra megbeszélt randid van. - felszökik a szemöldököm, de a szám sarkában mosoly játszik, így azért nem az igazi a gyanakvó tekintet.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Kiki - I have some questions... Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 I_icon_minitime18.03.14 22:03

Nem nekem való ez az egész főzés dolog meg miegymás. Erről nem hiszem, hogy meg tudna győzni. Még egy főzőtanfolyam sem lenne képes erre - nem mintha valaha is eszembe jutna józanul ilyesmire jelentkezni. Részegen... na az egy más kérdés és egy teljesen más világ.
- Én még nézni sem néztem. Anya... - hú, de furcsa ezt a szót kimondani! - nem hiszem, hogy valaha is főzött. Mindegy. Elég bonyolult sztori - vonok vállat és igyekszek váltani. Kivételesen nem azért, mert nem szívesen beszélek róla, inkább csak azért, mert tényleg mindegy és nem számít. Akkor meg minek beszélnénk róla? Arról sem kellett volna beszélnem, hogy néha muszáj volt sört lopni a boltból, csak azért, hogy egy kicsit tudjunk inni. Erről viszont már tényleg nem szívesen beszélek. Főleg azok után, hogy nem tudom pontosan leolvasni az arcáról a reakciót. Inkább térjünk vissza rá.
- Sokan csináltak ilyet - mondom, mintha semmiség lenne egy ilyen, bár tény, hogy volt idő, hogy én voltam fogadás tárgya. Csak éppen a feltétel volt más. Vajon hány ütést bírok, mielőtt elveszítem az eszméletem. De régen volt. Ma már én ütök és már hallgat. Ez mégiscsak valamivel jobb felállás.
- A fő, hogy rájöttél végül - próbálok mosolyt varázsolni az arcára, valljuk be, elég béna módon. Máskor menne ez nekem, most viszont túl bonyolult és lehetetlen feladatnak tűnik. Jobb nem beszélni erről.
Nem mintha sokkal jobb témákat sikerülne előszedni. Vagyis, azt hiszem inkább most bennem van a hiba, nem a témába. Hiába érzem jobban magam, fogalmazni még mindig nem tudok rendesen. Magam sem tudom, pontosan, mit akartam kihozni az egészből, de biztos nem azt, ami lett. De legalább nem haragszik miatta és gond nélkül úgy tehetünk, mintha meg sem szólaltam volna.
- Sok baromságot csinálok, de ilyesmit nem. Nincs barátnő - rázom a fejem mosolyogva, hogy még hihetőbb legyen a válasz. Végül is, igaz. Ha tegnap este össze is jöttem valakivel, az biztos, hogy pont olyan részeg volt, mint én és ugyanúgy semmire nem emlékszik.
Ez a kártyázós dolog viszont kezd összeállni. Először kicsit meglódul az agyam és túl sokat kombinálok, de aztán rájövök, hogy félreértettem az egészet.
- Koncerteztek? Szóval valami nagymenők világsztárok a szüleid? - kérdezem igazán érdeklődve és még arról is megfeledkezek, hogy miért vettem le a kezem az asztalról. Most, hogy újra előre hajolok kicsit, kell az, hogy megtámasszam a fejem.
- Majd elnézek a plázába és veszek egy kártyapaklit - vigyorgok. Lehet, hogy más nem beszélne nagy mosollyal arról a helyről, ahol majdnem kicsinálták, de én simán. Nincs azzal semmi baj, hogyha oda kell visszamennem. Egyszer megszívtam, ez van. Majd másodszor már nem történik semmi. Valószínűleg annyira semmi, hogy még egy olyan barna csaj sem jön...
De azért meg lehet talán próbálni. Sok mindennel lehetne próbálkozni, ha... És itt jön a baj. Fogalmam sincs, milyen nap van és mennyi időm is van kiélvezni a szabadságot. Gondolkodás nélkül rá is kérdezek. Szerencsére a jobb választ kaptam, de így sem ártana kicsit igyekezni.
- Eléggé... nagyon... - motyogom az orrom alatt, majd egyetlen szó nélkül állok fel az asztaltól. Az agyam próbálja beindítani a berozsdásodott fogaskerekeket. Mennyi az idő? Mennyi kell, hogy odaérjek a gyerekért?
Kénytelen vagyok belátni, hogy már így is késésben vagyok. Roxy ki fog csinálni és kapom majd a fejmosást, amit most nem igazán van kedvem végighallgatni.
- Hogy? - kérdezek vissza. Sikerült annyira belemerülni a gondolataimba, hogy nem is igazán fogtam fel, mit kérdezett. - Randi? Nem. Viszont mára van programom. Olyan, ahonnan nem kellene... vagyis nem kellett volna elkésnem - mondom kicsit hadarva, majd elhallgatok. Még egyszer átgondolok mindent, aztán újra megszólalok, ezúttal már minden mindegy alapon, mosolyogva, ráérősen.
- Szóval, mikor is érsz rá, hogy megmutassak pár városi csúcs helyet? - kérdezem tartva a mosolyt, miközben szinte beledobom a két csészét a mosogatóba. Nem törnek azok olyan könnyen.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Kiki - I have some questions... Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 I_icon_minitime19.03.14 11:37

Dave & Kiki




Valahogy úgy vagyok én ezzel, hogy olyan nincs, amit nem lehet megtanulni, maximum van, akinek jobban van érzéke hozzá, van akinek meg kevésbé. A főzés is ilyen, ha az ember elolvassa a receptet és követi pontosan, akkor azért olyan nagyot nem lehet hibázni benne.
- Végül is nem mindenkinek szokott főzni az anyukája, ha... nincs rá ideje. - sejtelmem sincs, hogy az övé ezért nem főzött, vagy más miatt, de ha sört kellett lopnia, akkor jó eséllyel valamilyen kellemetlenebb magyarázat van erre én pedig nem akarom faggatni, ha esetleg fájó pont az életében. Ez valahogy mindig is nehéz téma volt nálam, hiszen az én életem egyszerű volt mindig is, de ez nem mindenkinek adatott meg és volt idő, amikor valahogy természetesnek vettem mindent, de már nem így van. Mostanra már inkább kellemetlenül érzem magam, mintha csak nem lenne fair, hogy nekem ez jutott másnak pedig a rosszabb. Vajon ezt a sors mi alapján dönti el, amikor megszületsz? Bár jó eséllyel, ha ledobnának minket egy lakatlan szigeten, akkor pont e miatt Dave élné túl és én hagynám ott a fogam, mert sosem kényszerültem rá, hogy megküzdjek az igazán nagy kihívásokkal.
- Az végképp nem jó, ha sokan csinálnak ilyet. - húzom el a szám a kis vallomás után. Még mindig rémesen érzem magam, ha visszagondolok erre az egészre. Nem kellett volna így viselkednem, de tini voltam és nem gondoltam bele a következményekbe. - Igen és tiniként mindenki követ el hülyeségeket, aztán felnő és elfelejti igaz? - mindig is ebben a hitben ringattam magam, hiába sejtem, hogy ez nem ilyen egyszerű, hogy igenis maradandó nyomot is hagyhat valakiben, ha átvered és bántod. Nem akarok ezen agyalni, most nagyon nem, változtam és próbálom ezzel is jóvátenni a hibáimat. Az viszont ezek után tényleg érdekel, hogy milyen pasival is van dolgom, bár persze hazudhat is, miért ne tehetné?
- Jól van, hiszek neked, mert bár nem vagyok olyan életrevaló, mint te, de ha ilyesmi derül ki, akkor betöröm az orrod! - mosolyodom el végül, bár azt hiszem nagyjából semmi esélyem se lenne ellene, akkor sem, ha amúgy viszonylag magas vagyok és nem vagyok annyira rémesen gyenge sem, de olyan valaki, aki sört lopott... hát tuti, hogy nálam azért ütőképesebb harci helyzetekben.
- Valami olyasmi, elég híresek, a Drum Fight alapítói, és még mindig viszonylag gyakran indulnak turnékra. - rántok egy aprót a vállamon. Látom, hogy előre hajol és mennyire érdekli a téma. Furcsa, mert én ebben nőttem fel és számomra igazából már nem annyira nagy dolog egy-két híresebb ember, de másoknak ez nagyon is az tud lenni. Egyszerűen csak azon múlik, hogy mit szoktál meg. A pláza említésére elmosolyodom, hát igen, az tény, hogy én nem mennék csak úgy vissza oda ezek után, de hát nem vagyunk egyformák, már ez is biztos. Azt viszont látom, hogy úgy fest siet, bár nem nagyon derül ki, hogy hova, mintha minimum titok lenne.
- Elvigyelek kocsival? Úgy gyorsabb, bár ha neked is van, akkor nem szóltam. - gyalog, vagy valami tömegközlekedéssel mindent macerásabb megközelíteni, bár lehet hogy olyan helyre megy, ahova nagyon nem is akarja, hogy én vigyem el, de hát attól még a lehetőséget felajánlhatom nem igaz? Majd ő eldönti, de ahogy látom azoknak a csészéknek is épp hogy mázlijuk lesz és nem törnek itt helyben ripityára a nagy dobálásról.
- Végül is nekem mindegy, hétköznap este, talán inkább a csütörtök, mert akkor csak egy nap van hátra a hétből utána, és hétvégén ki tudom pihenni magam, ha netán nem kerülök időben ágyba. - féloldalas mosolyra húzódik a szám, aztán már állok is fel. Siet és ez egy pillanatig sem kérdés, én pedig nem akarom feltartani. Már csak el kell döntenie, hogy szimpla szám csere, vagy megbeszéljük, hogy mikor hol, vagy elvigyem most és majd útközben kitárgyaljuk a részleteket.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Kiki - I have some questions... Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 I_icon_minitime19.03.14 14:01

Ha nincs rá ideje. Kis híja, hogy elnevetem magam, de aztán inkább nem teszem. Akkor kénytelen lennék magyarázkodni, én pedig nem akarok ebbe az egészbe belemenni. Az egészet már így is túl sokáig boncoltuk, teljesen feleslegesen. Nem mintha az kellemesebb lenne, ahol végül kikötünk. Mégsem tudtam szó nélkül hagyni. Muszáj volt rákérdeznem, hogy mi az, amit annyira megbánt a múltban. Nem várom én el, hogy részletezze. Sőt, ha nem akar, nem is ad igazán választ. Biztos nem én leszek az, aki kifaggatja. Inkább próbálom meggyőzni arról, hogy nem olyan nagy dolog ez, nagyon sokan csinálják és még csak meg se bánják. Nem váltja ki azt a hatást, amit vártam.
- Igen, persze. Elfelejtik - mondom egy apró bólintás kíséretében, de át sem gondolom. Egyszerűen csak tudom, hogy ezt kell mondanom és kész. Végül is, ő lehet, hogy elfelejti. Az már más kérdés, hogy az elfelejti-e igazán valaha is, akit megszívatott. Valahogy kétlem, de ki tudja. Lehet, hogy csak bennem maradtak meg ilyen erősen az... élmények.
- Végül is, történhetne rosszabb is, minthogy betöröd az orrom - húzom vigyorra a szám és tényleg látszik rajtam, hogy örülök, nem valami komolyabbat tervez ellenem. Nem mintha hazudtam volna neki. Tényleg nincs semmi csaj, szóval ettől nem kell tartania. És akkor nekem sem kell attól, hogy eltöri az orrom. Nem is rossz kilátások!
- Drum Fight - ismétlem a nevet magam elé és már tudom is, kikről is van szó. - Nem rossz zene - bólintok elismerően és majdnem kicsúszik a számon, hogy vajon ő is zenész-e, de azt hiszem, erre magamtól is tudom a választ. Nem lenne itt és nem kérdezgetett volna, ha zenélne.
Ettől függetlenül szerintem fogom én még erről faggatni. Veszett nagy élmény lehetett zenészek között felnőni! Így már összeáll az egész testőr-kártyázás sztorija is. Kíváncsi vagyok a részletekre. De nem most. Baromi lassan jutottam el eddig, de most már tudom, hogy így is késésben vagyok. Elő kellene varázsolnom valami emberi alakot magamból és ha lehet egy órával ezelőtt odaérni a fiamért.
- Kocsival? Hát... az lehet, hogy jó lenne. Úgy nem késnék még egy órát. De csak ha nincs más dolgot, meg útba esik - mondom kis hezitálás után, majd a címet is elhadarom neki, miközben már nagyban pakolom a csészéket a mosogatóhoz.
Végül kicsit lassítok. Már így is belefutok majd egy nagy vitába, szóval az a pár perc nem is igazán számít. Amúgy sem árt megbeszélni, hogy akkor mikor is futunk össze, amikor éppen nem dolgozik.
- Szóval akkor csütörtök. Megadod a számot és kereslek - húzom mosolyra a szám és már nyújtom is felé a telefonom. - Addig én átöltözök - mondom még, és már el is tűnök előle. Az most eszembe sem jut, hogy a telefon kezdőképén ott virít Hunter képe. Végül is, nem olyan baj ez. Hiheti, hogy unokaöccs vagy tudom is én. Nem számít. Két percnél többre nincs szükségem ahhoz, hogy magamra kapjak egy tényleg tiszta pólót meg egy normális nadrágot és már ott is vagyok, hogy indulhassunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Kiki - I have some questions... Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 I_icon_minitime19.03.14 15:23

Dave & Kiki




Úgy tűnik, hogy mindkettőnknek van épp elég olyan dolog a múltjában, amit nem akar most még felemlegetni, vagy elmesélni. Vagy azért, mert nem büszke rá, vagy csak mert nem kellemes emlékezni. Teljesen mindegy az ok, tényleg nem most kell ezeket feszegetni. Abban viszont nehéz igazán hinnem, hogy tényleg olyan könnyű elfelejteni, amit tettem. Félek, hogy az ilyesmi mélyebb nyomot hagy, akármit is tesz az ember, de annyira nem vagyok bátor, hogy fogjam magam és mondjuk visszamenjek elnézést kérni, elmondani, hogy mennyire sajnálom. Lehet, hogy ezt kéne tennem, de ehhez sajnos tényleg több erő kellene, mint amit nekem eddig sikerült összehozni. Ezért nem is nyugtat meg az, amit mond, de nem mondom már rá semmit. Nem hiszem, hogy mindig bőven ki kell fejezni mindent, elég egy apró grimasz, vagy egy félmosoly és abból is ugyanúgy lejön, hogy mit is gondol az ember.
- Rosszabb? - döntöm picit oldalra a fejem. Nem esik le nekem hirtelen, hogy mi lehet rosszabb annál, hogy betöröm az orrát. Az azért mégis csak nagyon tud fájni gondolom legalábbis mert nekem még nem törte be senki sem az orromat. Habár ha jobban belegondolok minden bizonnyal, ha egy nemesebb testrészét akarnám bántalmazni azt inkább venné rossz néven. A szüleim bandája pedig... nem szoktam én ezzel túl gyakran előhozakodni, már csak azért sem, mert nem szeretem, ha valaki ez alapján ítél meg, hogy honnan, kiktől származom. Azért is akarok önálló életet, amit én alakítok ki magamnak, ami nem biztos, hogy a zene körül forog, hiába tanultam többféle hangszeren is játszani és hiába van egy viszonylag elfogadható énekhangom.
- Igen, határozottan nem rossz. - mosolyodom el. Nem is vártam én kitörő lelkesedést, bár ez a megfogalmazás, hogy nem rossz, azért határozottan... visszafogott, de nem is baj. Nem kell,hogy a szüleim zenekara körül forogjon minden, vagy bármi. Azt viszont látom, hogy nagyon siet, úgyhogy felajánlok egy kis segítséget. Nekem nem gond és amúgy is jövök neki ennyivel nem?
- Persze, ráérek, ennyin nem múlik, csak egy plusz kör és ha kicsit később érek be Bobbyhoz leadni az anyagot, akkor sincs semmi. - a címet jegyzem, aztán majd kint szépen beütöm a GPS-be, bár lehet hogy ő is tudná nekem mondani az utat, de így a tuti. Annyira még nem ismerem a várost, hogy csak úgy fejből ismerjek minden fontosabb, vagy kevésbé fontos utat. Egy bólintás még, aztán átveszem szépen a telefonját és bepötyögöm a számomat, amíg eltűnik, hogy átöltözzön. Nem tehetek róla, egy halvány kíváncsiság mégis csak ott van bennem, hogy vajon tényleg olyan lehet-e a kinézete a ruha alatt, ahogy gondolom, de megállom, hogy megmoccanjak és "véletlenül" megnézzem. A képet persze kiszúrom, de nem teszem szóvá. Egyébként is, ha olyasmi, amit nem akarok, hogy tudjak, akkor... nem is kell feszegetni. Megvárom, amíg végre elkészül, és akkor veszem csak a kabátom.
- A számom bent van, és nem ígérek halálosan veszélyes cikázást, de belelépek a gázba. - mosolyodom még el, aztán irány a kocsim.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Dave & Kiki - I have some questions... Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 I_icon_minitime19.03.14 17:23

Nem mondom, hogy soha nem léptem még félre, de az biztos, hogy nem azért tettem, mert jó poén így kicseszni a másikkal. Inkább csak úgy jött ki a lépés. Bár ez akkor sem volt elég indok. Most viszont semmi ilyesmiről szó nincs. Egy csaj sincs a láthatáron, szóval... nem féltem az orrom.
- Vedd úgy, hogy nem mondtam semmit. Nem akarok én tanácsokat adni - beszélek egész komolyan, majd végül egy apró mosoly is megjelenik az arcomon. Mintha az egész csak vicc lett volna. Bármi is a helyzet és bármi történik majd, bőven beérem én azzal az orrbetöréssel. Nem ragaszkodok a rosszabbik verzióhoz.
Ahhoz viszont igen, hogy most már megmagyarázza, hogy kik is a szülei meg mi ez az egész testőr-kártyázás-zenész dolog. Így azért már elég sok dolog összeáll, aminek csak félig volt értelme. Nem sűrűn ülök le én csak azért, hogy zenét hallgassak, de mintha rémlene a név. Valamelyik klubban, mintha játszották volna a dalaikat. Csak arra emlékszek belőle, hogy nem is volt az olyan rossz.
Talán majd egyszer csak azért is hallgatok tőlük valamit, hogy tudom, kihez van közük. De nem most. Már így is késésben vagyok.
- Kösz - bólintok aprót egy mosoly kíséretében, ahogy megegyezünk abban, hogy elvisz kocsival. Nem mondom, hogy szívesen ülök úgy kocsiban, hogy nem én vezetek, de most kénytelen leszel elviselni. Legalább hamarabb odaérek.
Már csak magamra kell kapni valami értelmesebb ruhát és ne legyen olyan egyértelmű, hogy mennyire másnapos vagyok. A telefonom csúsztatom vissza a zsebembe, és jól nevelt fiú módjára nyitom ki előtte az ajtót.
- Vezethetek én. Esküszöm, nem töröm össze a kocsit - vágok nagy vigyort, de tudom én, hogy nem fogja átadni a lehetőséget. Legalábbis elég valószínű, szóval ennél az egy mondatnál többet nem is szánok erre. Amúgy sem akarom húzni az időt.
Csak az utolsó pillanatban jut eszembe, hogy talán nem kellene a ház előtt megállni. Nem az zavar, hogy mi van, ha Roxy meglát. Végül is, semmi köze hozzá, hogy kivel mászkálok. Inkább az, hogy ha Hunter kint van és meglát... és odajön... Nem tudom, miért akarom ennyire erősen eltitkolni a tényt, hogy van egy fiam, de minden erőmmel ezzel vagyok. Szóval jó lesz az a fuvar az utca végéig. Onnan már megyek gyalog. Majd egy szép, hosszú séta hazáig, valószínűleg valami bolti kitérővel, ahol meg kell venni a legszínesebb csokit vagy cukrot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Dave & Kiki - I have some questions... Dave & Kiki - I have some questions... - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Dave & Kiki - I have some questions...

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Dean & Kiki - Hm... elrabolva
» Roxy & Dave - I'm trying
» Dave & Sabrina - Nagytakarítás
» Dave és Jenna - Varratszedés
» Dave&Roxy - The first day

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Roxy és Dave háza-