welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Alexander Wainford Vote_lcapAlexander Wainford Voting_barAlexander Wainford Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Alexander Wainford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Alexander Wainford Alexander Wainford I_icon_minitime11.04.14 10:42

Alexander Wainford


Név: Alexander Wainford
Becenév: Alex, Mr. Wainford
Születése hely, idő: 1969-02-11; USA- Birmingham
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: városlakó
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Gerard Butler

Ki vagyok én...?!

Hogy is jellemezhetném magam? Hát rögtön azzal kell kezdenem, hogy a legkevésbé sem vagyok egyszerű eset. Határozott fickó vagyok, aki azonban korábban sokszor túlzásokba esett. Rossz ember voltam, agresszív. Magam sem tudtam, hogy mit akarok, úgy éreztem, hogy nem tudom, mit kezdjek magammal, az életemmel. Magam sem tudom, hogy miért csináltam ezeket, hisz szenvedélybeteg nem vagyok. Nem voltam alkoholista, és drogos sem. Azt inkább hagyjuk is. Axel... Voltak, és vannak is hibáim, de próbálom szép lassan majd ezeket helyrehozni a magam módján, csak időre van szükségem.
Életem, létem, világom

Ha odaadom a személyimet, akkor rögtön látod, hogy mi a nevem, mikor és hol születtem, de ennyiből még nem jössz rá, hogy ki vagyok. Milyen ember… talán addig jó, míg volt szerencséd elkerülni engem. Egy megkeseredett magányos fickó vagyok, egy pocsék apa, aki visszacsinálná a dolgokat, de még magam sem tudtam eldönteni, hogy mi az, amit helyesen cselekedtem és mi az, amit nem. Vegyük sorra az életemet és a bűneimet…
Nem akarom, hogy ítélkezz felettem, hisz te is ugyanolyan bűnös vagy!
Van egy testvérem, de őt inkább most hagyjuk, az ő rovásán is van már jó pár súlyos dolog, de most velem kell foglalkoznunk. Volt egy csodálatos, gyönyörű feleségem, akit nagyon szerettem. Született két gyerekünk is. Hangmérnök vagyok. Minden igazán szép volt, de bennem valami megváltozott. Mintha megszállt volna némi elmebaj és agresszív lettem. Csak kiabáltam, törtem-zúztam, és még az imádott feleségemmel is rosszul bántam, akár csak a gyerekekkel.
Aztán egy kegyetlen nap jött az életben, mikor Ő meghalt… nem igazán tudtam ezt feldolgozni, és a helyzet csak még inkább eldurvult. Szégyellem magam miatta, de Axelt vettem elő a dologért, és kapott tőlem jó pár atyai maflást, nem csoda, hogy elzüllött a gyerek. Az én hibám… Akkoriban ezt másként éltem meg. Axel drogozni kezdett, én pedig féltettem őt. Rettegtem, hogy neki is baja lesz, hogy őt is elveszítem. Gyűlöltem, amiért a szerek rabja lett, elítéltem ezért, de még is aggódtam érte. Azonban ezt egyáltalán nem mutattam felé, továbbra is csak kegyetlenkedtem vele. Nem akartam kimutatni az érzéseim, nem akartam gyengének tűnni, és attól tartottam, hogy ha túlságosan kötődni kezdek hozzá és elveszítem, akkor megint olyan fájdalmasan érint, mint az anyjuk halála. Hibáztam, de akkor ez tűnt a legjobb megoldásnak. Önző voltam…
Aztán képbe került nem sokkal ezután Anthony, Axel egyik barátja. Jó srácnak tűnt, azt gondoltam, hogy ő majd kihúzza a drogos közegből. A srácnak meghaltak a szülei, így befogadtam, hátha szerzek ezzel pár jó pontot, de már mindegy volt. Axel gyűlölt engem.
Miami-ba költöztünk, Tony is jött velünk. De Axel állapota egyre rosszabb lett, amit már nem bírtam nézni, minden pénzünket drogokra költötte, volt hogy meglopott engem is egy szó nélkül, és betelt a pohár. Kiraktam a házamból. Talán nem ez volt a legjobb megoldás, már én is belátom, és igyekszem helyrehozni a hibáimat, de nem tudom, hogy mennyire tudok majd uralkodni az indulataimon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Alexander Wainford Alexander Wainford I_icon_minitime14.04.14 18:41




Alexander Wainford!
Alex, minden jel szerint nem voltál túl jó apa, ha már Axel ennyire elkezdett lefelé csúszni a lejtőn, de remélem majd most vissza terelgeted a helyes útra. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Alex! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Alexander Wainford

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Axel Wainford
» Alexander Marcer
» Gebriel Alexander Whitemoor
» Alexander Felton Ginegeen
» Alexander Razumihin - a Pátriárka

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-