welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Alexander Marcer Vote_lcapAlexander Marcer Voting_barAlexander Marcer Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Alexander Marcer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Alexander Marcer Alexander Marcer I_icon_minitime25.08.14 18:15

Alexander Marcer


Név: Alexander Marcer
Becenév: Alex, Axel
Születése hely, idő: 1988. November. 18 / Anglia - London  
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Vandál
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Mario Casas

Ki vagyok én...?!

Bla, bla, bla... Eredeti hajszínem fekete, íriszeim pedig barnák. Körülbelül 181-2 centiméter magas vagyok, edzésben lévő testalkattal. Csakis kényelmes és laza ruhadarabokat vagyok hajlandó viselni, mindent mástól, ami tapad, ragad vagy épp megfojt kiütésest kapok. Akár úgy is fogalmazhatnánk, hogy mint külsőleg, mint belsőleg engem a két véglet jellemez, mint a fehér vagy fekete, jó vagy rossz... De utálok megfelelni, mert ha egyszer jó vagy, akkor utána mindig elvárják tőled, hogy az legyél. Én pedig eléggé hadilábon állok az elvársokkal. Épp csak annyira igyekszem követni őket, hogy ne csapjam ki a biztosítékot, vagyis fontos szerepet játszik az életemben az a bizonyos vékony cérnaszál. Elsőre eléggé magamnak való, önző disznónak tűnhetek, ami legfőképp azért van így, mert hajlamos vagyok mindent félvállról venni, ha épp nem érdekel, mert valami más pillanatnyilag jobban foglalkoztat. Számomra csak egyfajta fontossági sorrend állhat fent, még pedig amit én állítok fel magamnak, amit akkor rúghatok fel, amikor akarok... Nem tetszik, ha kérdőre vonnak, nem szeretem, ha magyarázatot várnak tőlem. Rövidebben igen csak öntörvényű életet élek és nem zavar különösebben, hogy ez kinek van az ellenére vagy kinek nincs.
[/size]
Életem, létem, világom

Nem fogod elhinni de az anyám és az apám gyermekeként jöttem a világra, hogy hogyan és miként arra most inkább nem térnék ki... Soha sem akarták el árulni, de voltam olyan leleményes, hogy hamar rájöttem, de erről majd később. Egyke voltam és ezzel gondolom elég sok minden tiszta lett előtted. Kis kedvenc voltam mindig és mindenkor... amiről mindenki azt hiszi, hogy olyan jó és könnyű. Egy frászt. Utáltam, de mindig meg kellett felelnem és többnyire meg is próbáltam és ha nem sikerült nem érdekelt. Így gondolom az érdeklődési körömre már nem kell külön ki térnem. Átlagosnak mondható gyermekkorom volt. Megtanultam mászni majd járni később pedig beszélni. Attól kezdve pedig be nem állt a szám. Óvodába majd iskolába jártam mint mindenki más.
Kis királyként éltem. Mondhatni kettős életet folytattam. Az egyiket éltem otthon és a másikat házon kívül. Az egyik nő követte a másikat. Hogy mire volt jó mind ez még a mai napig sem tudom, ahogyan aszt sem, hogy ez mennyiben változott. De azzal mindig is tisztában voltam, hogy egyik sem érdekel igazán, de ugyan arra mindegyik jó. Csak, hogy nekem mégsem elég jó. Mert nekem a jóból is a jobb kellett. Aki nem adta magát olyan könnyen vagyis aki nem volt olcsó és könnyen kapható, akár egy napi cikk. Akármilyen hihetetlen, de el értem amit akartam. Tudtam ám, hogy megfogsz lepődni.
Bármilyen meglepő, de én is gyorsan rákaptam a szerencsejátékra. Azt hiszem túlságosan is tetszett. Szeretem ha én irányítok és ha a dolgok az elképzeléseim szerint alakulnak. Alig múltan tizennyolc máris két lepedőt veszítettem kártyán. az apám természetesen kiborult, szóval akár tetszett, akár nem, de vissza kellett fognom magam. Mintha ő különb lett volna. Aztán ahogy az lenni szokott ebből adódóan vették kezdetét a hangos viták a szülői házban, amit a későbbiekben nem más mint a válási papírok követtek. Őszintén nem érdekelt. Szerintem őket sem. Évek óta külön életet éltek már. Az apám a pókerasztalnál, az anyám pedig egy másik pasas ágyában. Na ezt nevezem én kompromisszumnak. Később pedig besokalltak vagy tudom is én. Az anyámnak elfogyott a pénze... Bizonyára. Gondolom bízott benne, hogy  apunak még nem jutott eszébe változtatni a végrendeleten, ezért is tette el olyan gyorsan láb alól. Hirtelen szívroham vitte el. Egy percig sem hittem, hogy ez a vesztesség olyan váratlanul ért volna. Még szép, hogy nem volt véletlen. Az ügyben nem indult nyomozás. Szerettem is volna magamat megkímélni a cirkusztól. A történteket azonban egy hatalmas pofára esés követte. Én voltam az első és egyetlen kedvezményezett a végrendelet alapján. Nekem pedig eszem ágában sem volt bármit is az anyámra íratni. Ellenkezőleg, a képébe röhögtem. Megvettem azért amilyen életet élt. Ki mondta, hogy keféljen félre? Nem volt kényszer. Még csak meg sem próbálták fenn tartani a látszatot. Nekem ugyan miért kellene? Mi sosem voltunk egy család. Hát magamra maradtam. De az enyém lett minden. A nagy ház, a kocsi, a vagyon... Egyszóval minden!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Alexander Marcer Alexander Marcer I_icon_minitime25.08.14 18:49




Alexander Marcer!
Oh, én is szeretnék mindent megörökölni, szerencsés egy fráter vagy. Egyébként pedig történeted, stílusod is tetszett. Mindent rendben találtam benne, ezért; elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Alex! Innentől a játéktér csak rád vár.  Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Alexander Marcer

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Alexander Wainford
» Gebriel Alexander Whitemoor
» Alexander Felton Ginegeen
» Alexander Razumihin - a Pátriárka
» we build these paper mountains • Alexander K. Petrov •

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-