welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_lcapHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Voting_barHiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 I_icon_minitime01.07.14 9:12






Aaron & Aurora



Szerintem meg nem tudhatjuk, hogy mi változott volna, ha akkor képes lett volna őszinte lenni velem és most már biztosan nem fogjuk megtudni, mert ezzel már elkésett.
-  Fordított esetben mit tennél? Képes lennél nekem megbocsájtani és adni még egy esélyt? – Ezt tudni szeretném mielőtt bármit is mondanék, vagy tennék. Itt most nem is a büszkeségemről van szó, azt még valahogy képes lennék miatta félre tenni, de a bizalmamat nagyon eljátszotta és fogalmam sincs, hogy képes lennék-e arra, hogy újra megbízzak benne. Nem akarok minden nap arra gondolni, hogy vajon Aaron a múlt éjszaka kivel feküdt le a hátam mögött ha éppenséggel az estét nem együtt töltöttük volna. Nem akarok miatta paranoiás lenni és a telefonjában nézegetni az üzeneteit, hogy ki és mit írt neki. Sosem voltam féltékeny típus, de mellette azért mégis az lennék egészen addig, míg be nem bizonyítaná, hogy nincs okom már kételkedni benne.
- Honnan veszed, hogy még az a nő vagyok, aki akkor voltam mikor veled voltam? Talán csak a régmúlt ábrándját kergeted. Keményen harcoltál egy újabb esélyért, de ha az a nő lennék, akit még anno megismertél akkor már csak azért behúztam volna egyet, hogy jobban érezzem magam. – Mert most is úgy érzem, hogy jogosan ütném meg, de valójában attól semmi sem változna, szerencséjére jobban kezelem az indulataimat, mint régen.
-  Mi lesz akkor, ha kiderül már nem az a nő vagyok, akit régen szerettél? – Nevetségesen hangzik, de attól tartok, hogy majd most Aaron fog bennem csalódni, hogy már egyáltalán nem az vagyok, aki eddig az emlékeiben élt. A történtek megváltoztattak. Nem száznyolcvan fokban változtam meg, de azért már én sem vagyok olyan, mint régen.        
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 I_icon_minitime01.07.14 21:55



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- A megbocsájtáshoz idő kell... Az esélyhez elég csak egy érzés. Én csak annyit kérek tőled, hogy engedd meg, hogy megpróbáljam újra... Ahhoz pedig, hogy választ tudjak adni nekem is lenne még egy kérdésem. Te most feladnád a helyemben? - Mert ha igen, akkor valóban nincs értelme. De ha csak azért is tovább dacolna, akkor legalább annyit megtennék, hogy ne lököm el. Aurorának mindkettő megy egyben. Egyszer húz közelebb magához és taszít is el. Az egyik pillanatban visszacsókol, a következő pedig úgy állítja be a csókunkat, mintha valami végzetes nagy hibát, bűnt követtünk volna el, de legfőképp Ő, mert viszonozta a csókomat, mert újra vágyott rá.
- Akkor tessék... Képelj fel! Nem fogom elkapni a karod. De nem fogok engedni a büszkeségednek sem... Egy pofont pedig megérdemlek. Tőled pedig még el is viselem. - Álltam meg vele szemben, hogy lássa nagyon is komolyan gondoltam. Azt is, hogy nem fogom elkapni a karját, elhajolni sem fogok. Állok elébe... Ha valóban ez kell ahhoz, hogy tovább tudjunk lépni, hogy egy új fejezetet nyithassunk, akkor szeretném is, hogy az az Aurora, akit ismertem most dühös legyen, hogy dühösen felképeljen, amiért nem tudtam csak vele betelni.
- Motivállak egy kicsit... Egy szőke tyúkot keféltem melletted, aki mellesleg tudta, hogy nem az egyetlen, de nem érdekelte. Megdöntöttem, aztán pedig téged is. Elég dühös vagy már? - Tudom, ezt most kissé erős. De pontosan ez az, amit akarok. Visszaakarom kapni, de úgy tűnik a múltunk nélkül ez nem fog menni. De lesz, ami lesz alapon, akkor is visszahozom, mert egy önző disznó vagyok, mert kell nekem, mert szükségem van rá, mert szeretem... Éss nem fogom elengedni!







[
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aurora Rossum
Aurora Rossum



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 I_icon_minitime05.07.14 15:44






Aaron & Aurora



Minden annyira hirtelen történt most is, hogy alig tudom követni az eseményeket, miért érzem mindig ezt, mikor Aaron felbukkan az életemben? Egy kisebb természeti katasztrófához hasonlítanám, mert mikor megjelenik felkavarja bennem azokat az érzelmeket, amiket már nem kellene iránta éreznem. Szemét módon elbánt velem, mégsem tudom ezért úgy utálni, ahogy kellene, sőt!  
- Ha a helyesben lennék nem adnám fel, de nem vagyok a helyedben, viszont még így sem tudom mit is kellene tennem. - Nekem ez nem megy, nem így, nem egyik napról a másikra. Idő kell, az kell nekem most legfőképp, hogy türelmes legyen velem, mert szépen eljátszotta a bizalmamat és a történtek után szerintem érthető, hogy félek magamhoz közel engedni. Túl váratlanul bukkant ismét fel, mert már nem számítottam arra, hogy közöttünk esetleg még lehetne valami, de főleg arra nem számítottam, hogy újra vissza szeretne kapni.  
- Semmi sem fog változni, vagy jobb lenni ha megütnélek. - Talán még Aaron azt is megérdemelné, hogy félholtra verjem, de mégis mi értelme lenne? Attól nem fogok ismét megbocsájtani neki és a karjaiba rohanni ha kiadom magamból a dühömet úgy, hogy olyan állapotba kerül miattam, mint az a nőcske akit a hátam mögött kefélt. Akkor sem úgy kellett volna cselekednem de elborult az elmém, csalódott voltam, megalázottnak éreztem magam és valakin ezt le kellett vezetnem és pont kapóra jött, hogy azon a személyen tegyen, aki úgymond közén állt.  
- Ha tudnád mennyire dühös vagyok... De nem azért mert ezt megtetted, hanem hogy most képes vagy csak így beszélni erről előttem. - Vettem egy mély levegőt mielőtt az öklömmel átrendeztem volna az állkapcsát. - Azt hiszem jobb lenne ha most mennél. - Most szükségem lenne egy kis időre, mert nem akarok hirtelen mondani vagy tenni bármit is. Gondolkoznom kell, de most azt kell, hogy egyedül legyek.     
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Aaron McAdams
Aaron McAdams



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 I_icon_minitime14.07.14 18:52



 

TAG: OPEN    
NOTES: STUFF  



- De azt megtudtad, hogy lennék olyan makacs egy idióta, hogy nem adnám fel, mert nekem kell ez az esély, kellesz. Nagyon! - Mindennél nagyobb szükségem van arra, hogy visszafogadjon, de azzal is tisztában vagyok, hogy nem kényszeríthetem ki belőlem, mert azt akarom. Mint mindenhez egy kapcsolatban ehhez a döntéshez is ketten kellünk. Azt is el kell fogadnom, ha többé nem akar látni, ha most arra kér, hogy menjek el és hagyjam őt békén. Akkor azt fogom tenni. Lövésem sincs mi lesz azután, de valami biztosan. Nem fojthatom mindig alkoholba a kudarcaimat. Egyszer tovább is kell lépni, ha egyszer másfelé már nem visz út csakis előre, az ismeretlenbe.
- Nekem biztosan nem... - De neki talán jobb lett volna egy kicsivel, ha kiadhatja a dühét, amit egyedül irántam érez. Mondjuk valahol ennek is örülnöm kellene, mert ez azt jelenti, hogy valamit legalább még képes érezni irántam és ahol gyűlölet van, ott valahol korábban több is volt, sokkal több.
- Azt hiszem azt már bebizonyítottam, hogy bármire képes lennék, a végletekig is elmenni... De már megtettem. Te pedig visszahúztál. Szeretném azt hinni, hogy ennek jelentenie kell valamit, de ha nem, akkor csak mond ki, hogy végleg elveszítettelek és már semmit sem tehetek ez ellen, csak hagyjalak békén. ennyi. - Eddig kerestem azt a bizonyos kis szikrát, ami azt sugallja nekem szavak nélkül is, hogy titkon azt szeretné, ha nem adnám fel, de már bevallom őszintén nem tudom, hogy mit szeretne, hogy ennek az egésznek volt-e bármi értelme.
- Felfogtam. Többé nem kereslek. Ezt akár veheted ígéretnek is, hiszen ennyivel tartozom... - Talán tényleg nem érdemlem meg. Most viszont nagyon is azt kapom tőle, amit megérdemlek, amit mindig is megérdemeltem volna. Butaság volt ezt tennem vele. Fogalmam sincs mi ütött belém, de nyilvánvalóan meggondolatlan döntés volt feltépni ezeket a sebeket. Ellenkezőleg, csak hagyni kellett volna teljesen begyógyulni őket. Úgy tűnik, hogy tényleg végleg elkéstem. Előbb kellett volna, vagy inkább soha. Nem tudom... De most már nem is számít. Minden további nélkül egyszerűen csak elhagytam a lakását.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Hiányoztál nyuszi - Aurora & Aaron

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Aurora & Aaron
» Desmond & Aurora
» Maya Aurora Sinclair
» Aaron D. Graham
» Aaron Nowell-Ross

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Aurora lakása-