welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
impossible - Freya & Marcus Vote_lcapimpossible - Freya & Marcus Voting_barimpossible - Freya & Marcus Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

impossible - Freya & Marcus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime14.06.19 18:14



Marcus & Freya


Nem a legjobb módját választottam annak, hogy fel tudjam dolgozni mindazt, ami velem történt, de most mégis azt éreztem, hogy pillanatnyilag ez a legjobb megoldás. Felejteni akartam, minél gyorsabban. Mint köztudott az alkohol nagyon is jó arra, hogy sikeresen elfelejtesse velünk a problémáinkat. Egy időre, akár néhány órácskára. Most nem is foglalkoztam azzal, hogy holnap bizony cudarul fogom magam érezni. Sosem szerettem a másnapossággal töltött napjaimat, de most ezt a rizikót is megkockáztattam. Mintha minden olyan mindegy lenne már nekem.
- Hé, kislány! Mára elég lesz. - Fogalmam sincs, hogy hányadik pohár italomat hörpintettem fel mire a csapos megszólt. Legszívesebben elküldtem volna melegebb éghajlatra, de mégsem tettem. Talán tudat alatt tudtam, hogy csak jót akar nekem, hogy tényleg nem kellene ma már többet innom. Mégis mogorván csaptam oda a pultra azt a pár dolcsit, amibe ez a szörnyű kiszolgálás és pia került.
Valahogy sikerült kibotorkálnom a kocsmából. Aztán megtorpantam. Neki dőltem a kopott falnak, nagy levegőt vettem. Igyekeztem nem kidobni a taccsot. Most hogyan tovább? Pár percig ott álltam magam elé meredve, mire sikerült valahogy összeszednem a gondolataimat. Kell egy taxi. Aztán... Kell egy hely, ahová ilyen állapotban menni tudok. Haza biztos nem mehetek, nem hiányzik a balhé. Egy biztos helyre van szükségem, ahol biztonságban érezhetem magam.
Taxiba szálltam és bemondtam Marcus címét. Kanyargós volt odáig az út. Sűrűn a szám elé kaptam kezemet, láttam ahogy a sofőr rosszallóan néz rám a visszapillantó tükörből, mormolt is valamit a bajsza alatt, de nem foglalkoztam vele. Mikor megérkeztem az úti célomhoz fizettem és kiszálltam.
Tudtam, hogy nem fog repesni az örömtől. Mégis megkockáztattam. Viccesnek gondoltam, hogy maradjak a jól bevált szokásaimnál, ezért nem is az ajtóhoz mentem, hogy becsengessek, mert tartottam attól, hogy nem is engedne be. Inkább az ablakoz. Szerencsém volt, nyitva volt. Pont olyan ügyetlenül másztam be, ami ennyi alkohol mennyiség után elvárható lett volna, múltkor sokkal könnyebb dolgom volt.
- A francba. - Jajdultam fel miután nem úgy sikerül érkeznem, ahogyan azt elképzeltem. Szó szerint beestem. Mégis viccesnek találtam. Csak ott feküdtem a hátamon és csak nevettem saját magamon. Pláne azon, hogy mennyire elcseszett ez az egész helyzet.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime19.03.20 20:16





Freya & Marcus


Furcsa zajra tértem magamhoz a kanapén, elaludtam. Mi a franc volt ez? Már nem hallom. Feltápászkodtam a kanapéról, hogy megnézzem. Nem, nem osonok ki a konyhába előbb egy késért, inkább valami állatra gyanakszom, macskára vagy ilyesmi, azt hiszem nyitva hagytam az ablakot az egyik szobában. Majd megtorpanok, mikor a nem várt vendégem hangosan nevetni kezd. Hmm, ha betörő, akkor elég szarul csinálja. Halkan benyitottam majd fényt kapcsoltam.
- Neked meg mi az isten bajod van?? - Álltam meg az ajtóban homlokomat dörzsölgetve, úgy próbáltam lehiggadni, bár ezzel már elkéstünk. Hibbant nő. Nem mellékesen innen érzem, bűzlik, akár egy tequilagyár. Most mégis mihez kezdjek vele? Mégis... Mély levegőt vettem, majd lassan kifújtam. Mégis, hogy a picsába kéne még elmagyaráznom, hogy nem mászhat csak így be az ablakomon, amikor akar, vagy épp nem mer hazamenni apucihoz, mert már megint olyanok a szemei, mint két tejben ázó cseresznyének.
- Még egyszer megkérdezem, neked komolyan mi bajod van?! - Emeltem feljebb a hangom, miközben nagy nehezen, de felnyaláboltam a padlóról. Legalább nem pofára esett, ez is valami, a többi foltot pedig amúgy is csak reggel fogja megérezni, már ha bármi is átüt majd a fejfájásán.
- Mégis mennyit ittál? - Megpróbáltam lábra állítani, de ahogy egy másodpercre elengedtem máris csuklott össze. - Hé, foglak! Tartalak. - Ritka szarul néz ki, de ez akkor sem az én problémám. Semmi közünk egymáshoz. Soha nem is volt és soha nem is lesz, csak ezt valahogy nem képes felfogni.
- Freya, hé! - Ráztam meg végül, hátha sikerül végre felráznom a kábulatból és képes lesz kinyögni is valamit végre. Mondjuk, hogy mi a frász van, mi ütött belé, mármint zakkant egy liba, de ez még tőle is sok. Részeg, alig áll a lábán és még azon túl is ramatyul fest. Túl sok egyszerre.  - Mondanál végre valamit? Hol rúgtál be ennyire? - Kezdek ideges lenni. Alig áll a lábán, mégis ezt a címet mondta be, mert azt kétlem, hogy gyalog akár a szomszéd saroktól eltámolygott volna idáig.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime19.03.20 23:52



Marcus & Freya


Milyen ember is a bácsikám? Egy önző, önimádó kurafi. Az esetek többségében meg tudnám folytani. Az életem azóta lett ennyire bonyolult mióta megismertem, de még sem tudom az egészet rá fogni, hiszen vannak olyan dolgok, amikről nem tehet. Sőt, biztosra veszem, hogy mindenki előtt letagadná, de úgy éreztem, hogy voltak olyan pillanatok, mikor kiállít mellettem, mikor az egész világon csak rá számíthattam. Különös, de többször is kijelentette, hogy nem kíváncsi rám. Szó szerint el is zavart, most mégis totálisan elázva itt fetrengek a szőnyegén. Az már biztos, hogy én lehetnék az év unokahúga. Minden olyan zavaros. Az előtt még egy bárban voltam, most pedig itt. Teleportáltam? Valószínűleg nem, de ez még mindig nem magyarázza meg azt, hogy hogyan kerültem ide.
- Azt hiszem... - Mielőtt befejezhettem volna a mondanómat hangosan csuklottam egyet. Ez pedig nem túl jól jel nálam, akik ismernek azok már tudják.
- Miattad... - Minden erőmmel azon voltam, hogy képes legyek valami érthető magyarázatot kinyögni számára, de minden erőfeszítésem ellenére nem tudtam ebben a szorult helyzetemben olyan jól érvelni, sőt válaszolni sem ahogy kellene. A mozgás pedig pláne gondot okozott. Forgott körülöttem minden, ezért erősen kapaszkodtam belé. Ilyen közelségből éreztem az illatát. Mámorító volt. Biztosan "evil" parfümöt használ.
- Elképesztően önző ember vagy! - Elmondtam volna ezt neki alkohol nélkül is, de azt hiszem, hogy ma mindent meg fog tudni. Talán nem ez a legmegfelelőbb alkalom arra, hogy kiöntsem neki a lelkemet, az pedig biztos, hogy nem is értékelné.
- Gonosz vagy és ... - Mondtam én volna tovább is a lecsesző szövegemet, de inkább tenyeremet gyorsam számra tapasztottam. Hármat találhat, hogy miért. Megsúgom, hogy valószínűleg nem azért, hogy saját magamat elhallgattassam.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime20.03.20 21:11





Freya & Marcus


- Miket zagyválsz itt? - Ráztam meg ismét. Írtó pocsékul fest, de attól még csak gondolkodott, legalábbis bízom benne, hogy gondolt valamire, amikor idejött, bár inkább arra voksolnék,  hogy azt akarja húzzam ki a szarból apu meg anyu jól nevelt kislányát, aki ilyesmit bizony nem csinál, hát vagy félreismerték vagy kezd rám hasonlani. Nos, az előbbi nem az én problémám, a második teória pedig még viccnek is rossz.
- Te pedig elképesztően naiv és ostoba,nézz magadra. Hát ezt tanítják a magasiskolán? - Alig áll a lábán, magáról is alig tud, arról már meg se kérdezem többször honnan jött el ilyen állapotban, az pedig szintúgy említésre sem méltó nála, hogy ilyen időpontban általában már nem várunk vendéget, az ablakot még megértem.
- Ha iderókázol, te takarítod fel. - Hát ez remek. Ez igazán nagyszerű. Ideesik z éjszaka közepén és még végig is hányja a fél házat. Gyorsan felkaptam, egy kis szerencsével hátha elérünk a fürdőig, ha mégsem, egy kicsit zabos leszek. Lábammal berúgtam a fürdő ajtaját, majd leengedtem a WC elé, ennél gusztustalanabbat most aligha tudnék elképzelni, de leültem mellé, félresimítottam a haját az arcából.
- Most befejezheted, már ha tudod... - Hideg volt a kő, de neki most pont jót fog tenni. - Gonosz vagyok és? Még mi? - Nem törődöm vele? Ez senkinek nem újdonság és ha jól emlékszem ez nem is igazán az én feladatom lenne. Nem az én lányom. Egyébként is, elmúlt már a tini korszaka, hogy bújtassam apui elől, mikor részegen esik be. Tudom, hogy nálunk ez a rész kimaradt, de akkor most vegyek neki rózsaszín plüssmackót is meg babaházat, ahol majd kis csészékből szürcsölgethetjük a beleképzelt teácskánkat?Rám haragszik, de sosem voltam az élete részem, még csak a létezésemről sem tudott, nemhogy oka lett volna bármiért is engem hibáztatni. Bár ne jelentem volna meg azon az átkozott temetésen. Amúgy sem volt igazán sok haszna.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime20.03.20 22:18



Marcus & Freya


- Mintha bárki is kényszerített volna téged... - Rámenős vagyok az már biztos, de azt most nem fogja rám fogni. Saját akaratából jött el velem a rendőrségre. A maga elcseszett módján törödött velem. Aztán pedig úgy taszított el magától, mint egy rég megunt játékot szokás kidobni. Én pedig képtelen vagyok úgy tenni, mintha sose ismertük volna egymást, mintha soha semmi közünk sem lett volna egymáshoz. Nekem nem megy. Nem tudok csak úgy elsétálni. Habár újra és újra betörni hozzá se a legjobb megoldás abban, hogy megkedveljen. Az pedig egészen biztos, hogy ha beszélni szeretnék vele, akkor nem ilyen állapotban kellene, vagy ki tudja? Nem értem a bácsikámat ezért nem mondhatnám, hogy nyított könyv lenne előttem, inkább egy könyv, ami le van lakatolva és a kulcsát kínkeserves erőfeszítésekkel sem biztos, hogy valaha meglelem.
- Pont olyan elcseszett, mint én. - Ismertem be végül. Vajon tudta? Sejtette? Hasonló a génállományunk, talán ez az ok. Akármennyire is rémisztő, akármennyire is próbálhatnék küzdeni ez ellen, képtelenség. Hasonlítunk. Ha beismeri, ha nem. Ha pedig beismeri, akkor az számítani fog bármit? Kétlem.
- Kár volt ide jönnöm. - Úgy tűnik, hogy a véremben lévő alkohol őszinte vallomásokra kényszerít a mai napon. Mit is akarok tőle? Hogy felnőttként kezeljen? Akkor talán nem kellett volna ismét betörnöm hozzá, de jelenleg ez a legkisebb problémám. A nagyobb gond az, hogy képtelen lettem volna a saját lábamon elbotorkálni a fürdőszobáig és Marcus bácsinak kellett idáig elhoznia, hogy ne tegyem izgalmasabbá a padló mintázatát.
- Őszintén csak olyan sok minden zavar veled kapcsolatban... - Nem akarom elkiabálni, de szerintem már kezdek jobban lenni. Legalábbis nincs már hányingerem, vagy csak a tudattol lettem jobban, hogy már a fürdőben vagyok, de igyekszem előtte nem rókázni. Szánalmas lenne, nem beszélve arról, hogy mennyire gusztustalan és nem éppen nőies. Nem is értem, hogy miért aggódok ezen, hiszen Marcus sosem fog rám nőként tekinteni, számára mindig is egy idegesítő kölyök leszek, akitől szeretne mihamarabb megszabadulni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime20.03.20 22:46





Freya & Marcus


- Na végre, valamiben egyetértünk. Ez jó, ez. Haladás. - Tettem hozzá gúnyosan. Csak tudnám akkor mégis mi a fenének jött? Vajon mire számított? Mert ha buksisimire, akkor nagyon rossz helyen kopogtat. Engem a legkevésbé sem érdekel mit művel, kivel teszi azt, vagy épp hol issza le magát  sárga földig, a legkomolyabban hidegen hagy, csak ne hozzám essen be minden egyes alkalommal. Az az ablak akár csukva is lehetett volna, vajon észrevette volna, zavarta volna? Vagy most a balesetin ülnénk? Még csak az hiányozna igazán a ma estémből, ez sem tudom hogy fogom kimagyarázni, még csak nem is én hoztam ide, azt sem mondhatom, hogy már ilyen állapotban szedtem össze.
- Mond, neked teljesen elment a maradék józan eszed is? - Fel is hívhatott volna valakit, mondjuk egy barátnőt, aki vigaszt és támaszt nyújthat részegen hazáig, akinek aztán elzokoghatja a bánatát, mert erre megint csak nem én vagyok a legmegfelelőbb személy. Én nem is ittam, Ő pedig már túl sokat is.
- Ebbe kölyök inkább bele se kezdj. - Ebbe egészen biztosan belefog törni a bicskája. Túl józan vagyok, legközelebb akkor már legalább dobhatna egy üzit, hogy hajnalban számítsak egy súlyos rám zúduló lelkizésre, akkor készültem volna, de így...
- Hozok neked inni. Maradj itt. - Felkeltem, hogy kimenjek a konyhába egy pohárért. Ha már eddig nem dobta ki a taccsot, az talán jó jel és a folyadék majd segíteni fog. Engedtem neki vizet, majd visszamentem hozzá és odanyújtottam neki.
- Azért annyit elmondanál mégis mi hozott ide? - Ez az egy dolog még érdekelne is, felesleges maszlag meg rizsa nélkül. Semmi hangulatom egy ismerjük meg jobban önmagunkat esthez. Semmi keresnivalója a történtek után egy kocsmában, egyedül, a végletekig felelőtlen és még ő sérelmezi, ha nem tekintik igazi felnőtt nőnek, ahhoz előbb taln meg is kéne mutatnia, hogy tud az lenni, de aki most a fürdőmben ücsörög arra várva, hogy hányni fog-e vagy sem, csak egy hisztis liba, aki kénytelen elfogadni dolgokat.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime21.03.20 0:13



Marcus & Freya


- És ha igen? - Őrült volnék? Mostanában voltak kiszámíthatatlan húzásaim, de ettől nem hinném, hogy elment volna az eszem. Elvégre elnézik a fiataloknak, ha néha kissé bolondos tetteket követnek el. Ha pedig az életben az lenne a legőrültebb tettem, hogy terrorizálom drága bácsikámat, akkor az átlaghoz képest egész jó kislánynak tűnhetek.
- Mi hozott ide? Taxi. - Igyekeztem kitérni a valós válaszadás lehetőségétől, inkább csak hárítanék. Mert tudom, hogy miért vagyok itt, de mégis azt hiszem, hogy ez nem a legjobb időpont arra, hogy ezt a beszélgetést elkezdjük, még akkor sem, ha lehetséges, hogy ez lesz az utolsó beszélgetésünk. Az is lehet, hogy jó hosszú időre, vagy akár végleges is lehet, mert ha ennyire meg akar tőlem szabadulni, akkor minek is erőlködnék?
- Köszönöm.  - Elvettem tőle a poharat. El sem tudja képzelni, hogy a hideg víz mennyire jól esett, annyira jól, hogy egyből ki is ittam minden csepjét. Ezután óvatosan letettem magam mellé a poharat. Szerettem volna csendbe burkolózni, vagy inkább meghúzni magamat a kanapéján, de jelen helyzetben jobb itt, a hideg csempén ülve. Térdeimet felhúztam magam elé, mintha képes lennék ezzel védő pajzst képezni kettőnk között. Valóban védelemre szorulnék vele szemben? Ha bántani akart volna, akkor már régen megtehette volna. Sőt! Nem is értem, hogy miért a fürdőbe hozott be, hiszen simán kitehetett volna a bejárati ajtó elé is.
- Szerinted mániákus vagyok? - Mert mint tudjuk mi is pontosan az őrültség definiciója. Újból és újból megtenni ugyan azt, miközben más végeredményre számítunk. Mert mióta tudom, hogy volt egy eltitkolt bácsikám azóta csak azon vagyok, hogy egymás élete részeivé váljunk. De úgy tűnik, hogy Marcus nem szándékozik bepótolni velem az elvesztegetett időt. Be kell ismernem magamnak, hogy egyáltalán nem kíváncsi rám. Vajon ezen tudnék változtatni?
- Tényleg hidegen hagylak? Vagy inkább azért akarsz ellökni magadtól, mert titkon vonzódsz hozzám? Mert ez eléggé perverz lenne még tőled is. - Mi veszíteni valóm van? Már előre tudom a választ, nem hinném, hogy meg tudna lepni. Mégis lehet, hogy jobb lenne, ha ilyen piásan nem próbálnám meg analizálni.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime21.03.20 0:34





Freya & Marcus


- Szerintem nem vagy eszednél, azon kívül meg azt gondolom, hogy képtelen vagy elfogadni dolgokat, melyeken semmilyen módon sem tudsz változtatni, mert azok tőled teljesen függetlenek. - Ennél szebb és érthetőbben, plusz higgadtan már aligha tudnám elmagyarázni vagy bárhogyan is a tudtára adni mit gondolok. Próbálhatna most jönni a családdal, de attól egy, inkább kíméljen meg, kettő, mi sosem voltunk egy család, most mért kellene bármit is erőltetnünk, amit eddig nem tettünk, mert még csak egymás létezéséről se tudtunk? Hazudok, én tudtam a létezéséről, csak pont annyira érdekelt, mint most, ezt mégsem vágom a fejéhez, még báris nem.
Hmm, oké, mondjuk, hogy belemegyek ebbe a kis játékba. De ez a feltevés több sebből is vérzik.
- Először is, szerinted mégis miképpen vonódnék én hozzád? - Mert ez több, mint beteges gondolat. - És már meg ne haragudj Freyácska, de nem te voltál az, aki beállítottál ide, aztán anyaszült meztelenre vetkőztél azt állítva, hogy addig ugyan fel nem öltözöl, még nem rajzollak meg? Ezt akkor minek neveznéd? - Ehhez már kéne egy ital, de még bírom, még a határokon belül vagyunk, vagyis Ő a sajátjain már régen átesett, de az enyémek még állnak. Bár messzemenőleg őrültség, amit állít és amiket itt összehord.
- Tudod te egyáltalán miért csinálod ezt? - Mert ha valóban értelmes magyarázattal, indoklással, bármivel állna elő, azon komolyan meglepődnék. Az élete nagyon is teljes volt eddig is, nélkülem, és már rájöhetett volna, hogy most velem se fog már semmi plusszot kapni. Tehát minek is hívják azt, amikor sorozatosan ugyanazt műveled, ugyanazt a hibát követed el, mégis mindig más eredményt vársz? Az egyetemen nem tanítják?
Mély levegőt vettem, majd ismét rá néztem, bármennyire is próbálkozom, csak egy duzzogó kislányt látok magam előtt. Ettől is annyira nevetséges ez az egész. Elcseszte az egyetlen lányát, most pedig idedobja nekem, hátha kitudok belőle hozni valamit alapon?



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime21.03.20 16:22



Marcus & Freya


Pofátlanságom határtalan. Kezdem úgy érezni, hogy lassan Marcus szintjére lépek ebben, de az is lehet, hogy idővel még a mester rekordját is megdöntöm. Sose lehet tudni.
- Azt akarod velem elhitetni, hogy nem is zavar a tudat, hogy bárkit megkaphatsz rajtam kívül? - Mert egy valamit nagyon is megtanultam az óráimon. Az ember mindig arra vágyik, amit nem kaphat meg. Meglássuk, hogy ez a valóságban műküdik-e. Apuci féltestvérével hancurozni az még tőlem is nagyon durva húzás lenne. Arról nem is beszélve, hogy milyen hangulat uralkodna otthon, ha bármi is kiderülne. Elvégre annak sem örülnek, hogy tartjuk egymással a kapcsolatot.
- Minek? Talán a művészet pártolásának. Elvégre te nagy művész lélek vagy és gondoltam örülnél annak, ha végre tökéletes alanyt találnál. - Ez a bennem lévő kettőség néha nagyon is rémisztő tud lenni. Szégyenérzet nélkül levetkőztem előtte, pedig egy szűz kislány nem viselkedne így, mégis megtettem. Bánom? Dehogy! Addig erőltettem rá az akaratomat, míg végül mesterműveket rajzolt rólam.
- Pontosan mire gondolsz? - Olyan sok mindent műveltem mostanában, ami nem tetszett neki, hogy már fogalmam sincs, hogy mire is akarna ezzel célozni. Arra, hogy így leittam magam és újból nála kötöttem ki? Vagy még mindig nosztalgiázik meztelen testemről? Ha már emlegeti, akkor valószínűleg nagy hatást gyakorolhattam rá. Ami pedig tényleg a rajzot illeti... Művészi volt. Nem valami elcseszett pornógráf firka. Tudtam, hogy jó, viszont azt nem, hogy ennyire.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime22.03.20 10:50





Freya & Marcus


- Neked aztán tényleg nem való pia. Én nem akarok veled semmit sem elhitetni, ne légy kölyök. - Hirtelen nem is tudnám eldönteni, hogy gyerekes inkább, nevetséges, vagy nevetségesen gyerekes, vagy fordítva, vagy mindkettő így. De ez még nekem is sok, és még tőle is az. Sok őrültséggel állított már be hozzám, többnyire az ablakon, de ezzel azért sikerült meglepnie, ez eddig a legeszementebb elmélete, mint valami őrült tudós, csak ő nem a laborbab nyomja.
- Ne boríts ki! - Sóhajtottam fel. Ez komoly? Ez most komoly? Tényleg? Nemár! Ennyire buta és naiv már csak nem lehet, mert akkor visszavonom, mégsem rám hasonlít, hanem fogalmam sincs kire ütött, na de őt már a legkevésbé sem akarom megismerni, ez a kis morzsája is rettenetesen sok és kimerítő, hát még ha élőben teljes valójában nyomná.
- Ezt a gyerekes dacolást. Velem? A családoddal? Mire jó ez? Kimaradt a tinikor? - Nem én csináltam, szóval mindezt tartogathatná a valódi szüleinek, bár mostanság több a bajom nekem vele és többet tudok én arról, hogy mi van vele, ami végtelenül... bosszantó. Először is, mert nem érdekel. Másodszor pedig mert ez nem az én bajom.
- Akarsz még rókázni? - Mert ha elmúlt az inger, akkor akár fel is kelhetnénk a fürdő padlójáról. Ilyen állapotban most az egyszer nem fogom kirakni a szűrét, de ha választhatnék, akkor inkább aludjon, addig is csendben van, reggel pedig olaj. Már ezzel is túltettem magamon. Az pedig végképp nem érdekel hogy fogj ezt apuci előtt kimagyarázni, de a hallottak alapján bőven akad fantáziája, majdcsak megoldja valahogy. Ez nem az én asztalom, se a családi dráma, sem pedig a gyereknevelés és szúrjanak tökön, ha egyszer is eszembe jutna csinálni egyet, vagy patkoljak el, mire annyi idős lesz, hogy ilyen hülyeségekkel állít haza az éjszaka közepén.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime23.03.20 0:18



Marcus & Freya



- Miért van az, hogy általában kitérsz a válaszadás alól? – Mert konkrét választ most sem kaptam. Nekem pedig a fejem kezd egyre jobban kitisztulni. Holnapra azért még biztosan cudar másnapos fogok lenni, de már nem érzem magam teljesen készen. Ez pedig jó hír mindkettőnk számára. Úgy tűnik, hogy nem fogok színeset ásítani. Legalábbis most nem.
- Talán csak unatkozok. Talán csak élvezem. Ki tudja? – Lázadni egy dolog, de nekem alapos okom van rá. Éltem a már-már unalmasnak mondható kis életemet, erre egyszerűen minden a feje tetejére áll. Elveszítettem egy olyan személyt, aki közel állt hozzám, de cserébe feltárult előttem a családi titok. Azért egy lottó ötösnek jobban örültem volna.
- Mi vagy te? Valami pszichiáter? Nem kell, hogy mindenre legyen okom. – Nem csinálhatok valamit pusztán csak élvezetből? Talán Marcus heccelése is ide tartozik. Jesszusom! Néha egy egészen kicsikét hasonlít apucira. Nagyon remélem, hogy nincs apa komplexusom.
- Kösz, inkább kihagynám. – Szinte olyan volt, mint egy macsó úriember, ahogy karjai között behozott idáig, de már szerintem meg tudok állni a saját lábaimon is. Többé már nem szorulok rá a segítségére.
- Hát akkor azt hiszem, hogy mi végeztünk is… - Sikerült a segítsége nélkül is felkelnem a padlóról, és csodák csodájára meg is tudtam állni a lábaimon. Kicsikét dülöngtem még, de egyedül is kitaláltam a fürdőszobájából.
- Összeszedem a cuccaimat és már itt se vagyok. – Mindenkinek így lesz a legjobb, főleg neki. Nem szívesen látott vendég vagyok nála, ezért jobb lesz nekünk, ha lelépek és egy jó ideig elkerüljük egymást. Ki tudja? Még az is lehetséges, hogy többé nem fogjuk látni egymást. Haha. Ez vicces is lenne. Kivel akarom ezt elhitetni? Vajon mennyi az esélye annak, hogy mi soha többet nem fogunk összefutni? Ha relatívan nézem, akkor nagyon kevés.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime23.03.20 12:15





Freya & Marcus


- Mert neked felesleges minduntalan elmondani, egyszerűen vagy nem fogod fel, vagy nem is akarod megérteni. Tudod te egyáltalán miről beszélsz? A nagybátyád vagyok! - Legmélyebb sajnálatomra. Büntetés ez a nőszemély az életemben, ami ellen meg úgy fest, hogy én nem tehetek semmit se, vagyis a normális intézkedések nála nem váltak be.
- Az utóbbi eléggé aggasztó lenne. Mondjuk találhatnál valami hobbit. - Vagy kezdek becsavarodni, de mégis ezt gondolom valamiért, miért akar mindent hozzám kötni, mért akar mindenben rám hasonlítani, vagy pedig minden őrült húzásában hasonlóságot keresni. Már ez a viszony is sok, ami köztünk van.
- Nem is annyira jó poén, amikor a saját fegyvered vetik be ellened, igaz? - Ennyivel le i tudtam ezt a dolgot. Számomra semmit sem változott, sőt inkább rosszabb lett. És a fene se tudja miért ragaszkodik hozzám ennyire.
- Nem édes, mi el se kezdtük... - Csak Ő. De végképp ráunhatna már, ez úttal véglegesen, de kár is erről ábrándozni most. Ez nem egy kibaszott hotel, ahova csak ki-be sétál kedve szerint,vagy amikor épp csatak részeg és nem mer hazamenni és kell neki egy hely.
- Téged aztán megneveltek! - Keltem fel a padlóról. Komolyan kezd kiakasztani és kezdi kihúzni  gyufát. Azt akarta, hogy legyek valaki a számára? Akkor most megkaphatja.
- Felejtsd el! Sehova se mész! Megtudsz állni a lábadon, gratulálok! - Tessék, még meg is tapsoltam a mutatványt.
- Akkor, ha már ennyire jól megy, varázsold be magad az ágyba, gyorsabban, mint ahogy háromig eltudnál számolni, hanem akadsz el a kettő meg a három között. - Ebből pedig nem fogok újabb vitát nyitni. Elegem van belőle, a hülyeségeiből is, meg abból is, hogy hallgassam. Elengedni meg nem fogom ilyen állapotban. Fogalmam sincs mégis hová menne, de nálam volt utoljára, nem ment el az eszem. Innen ki nem teszi a lábát reggelig.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime24.03.20 20:12



Marcus & Freya




Máskor, ha ilyen kijelentéseket tesz, akkor biztosan örömömben felkiáltottam volna, de most inkább csak nevetni volt kedvem. Vicces. Most van itt az ideje a nagy vallomásoknak?
- Ez de szép beismerő vallomás volt részedről. – Mert eddig nem rémlett volna, hogy valaha is kimondta volna azt, hogy a nagybácsim. Tévedhetek is. Az alkohol nincs jó hatással perpillanat a memóriámra. Lényegében, ha szigorúan nézzük a dolgokat, akkor Marcus apámnak a féltestvére, szóval akkor nekem csak a fél nagybácsim? Ebbe bele sem gondolok, mert még a végén az eddiginél is bonyolultabb elméleteim születnek.
- Ez a hobbi dolog nem is olyan rossz ötlet. Esetleg megtaníthatnál rajzolni. – Már akkor tudtam, hogy erre semmi esély, mikor még ki se mondtam az ötletemet. Mert valójában kellő gyakorlással és odafigyeléssel szerintem nagyon is tudnék alkotni. Mindig is úgy éreztem, hogy van bennem némi művészi véna, de ennek ellenére mégsem művész suliba mentem.
- Jesszusom! – Az, hogy megtapsolt az még nekem is kezdett egy kicsit sok lenni.
- Mikor már azt hittem, hogy nem lehetsz még ennél is cinikusabb… - Nem kellene ebből nagy ügyet csinálni. Berúgtam, na és? Marcus bácsi biztosan többször volt részeg, mint én, sőt szerintem jobban is le szokta magát inni, mint ahogyan én tettem a mai napon.
- Mi van? – És még azt mondja, hogy én viselkedésem gyerekes. Kész ellentmondás az egész. Először nem is akarja, hogy a közelébe legyek, aztán mégis megjelenek hívatlanul, most pedig mikor le akarnék lépni, akkor nem hagyja. Előfordulhat, hogy Marcus egyetlen egy pillanatra képes nem csak önmagára gondolni? Esetleg azért nem akarja, hogy elmenjek, mert attól fél, hogy bármi baja eshet útközben? Ezt olyan nehéz még elképzelni is.
- Most hirtelen miért kezdett el érdekelni azt, hogy mi lesz velem? – Kezd összezavarni. Felelősségteljes felnőtt módjára szeretne viselkedni? Vagy most mi történt?




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime25.03.20 9:37





Freya & Marcus


- Hát nem kifejezetten erre gondoltam... -  Édes jó istenem. Még a végén kiderülne, hogy ahhoz is konyít némileg és nem csak a bosszantásomhoz van tehetsége, akkor aztán tényleg nem tudnám még feszítővassal se levakarni rólam. Nem, nem. Már így is túl sok mindenben hasonlít vagy akar hasonlítani rám, amit szintén nem igazán értek. Jó családban nevelkedett, jó nevelést kapott, jobbat, mint én valaha is, ezt azért hozzátenném. Mindezek fényében felettébb érdekelné, hogy mi a nyavalyás isten nyiláért lázad ennyire? Annyira szar élete volt? Tényleg? Jujj, képzelem.
- Oké, ebből elég! - Felkeltett az éjszaka közepén, legalább valami fontos lett volna, de mi fontossal tudna is beállítani? Költői kérdés volt. De semmi kedvem tovább hallgatni, ezért csak felkaptam a vállamra, leszarom bárhogyan is kapálózik, kiabál vagy hisztériázik vagy mindet egyben, meg se álltam vele a vendégszobáig, ahol dühömben simán csak ledobtam az ágyra, épp, hogy nem nyekkent.
- Reggelig van még pár óra. Tedd meg azt a szívességet, hogy addig nem látlak, jó éjt! - Azzal már fordultam is ki az ajtón, amit jól be is vágtam magam mögött. Isten verése! Felsóhajtva battyogtam le vissza a nappaliba, na most már kell egy ital. Töltöttem magamnak, majd felkaptam az üveget is az asztalról és kiültem a verandára. Legalább ha újra megpróbálkozik megvillantani bámulatos produkcióját első sorból nézhetem végig az érkezését. És még kérdezik mért nem nősültem meg, miért nincs nekem szükségem asszonyra meg gyerekre, hiszen családra mindenki vágyik, blablabla... Na, ezért! Még csak egy ilyen Isten átka hiányzik az életemből, vagy egyből mindjárt kettő. Fel is kötném magam. Túl durva voltam vele? Ó, nem hinném. Talán így végre legalább felfogta, hogy nem fog velem szórakozni kedve szerint. Eddig még viszonylag finom voltam és engedtem, de a tököm tele van vele meg a hülyeségeivel, komolyan. Ez nem az én nyűgöm. Vigye csak az, akinek kell.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime05.04.20 21:15



Marcus & Freya




Ellen akartam neki állni, de sehogy sem tudtam. Így magatehetetlenül hagytam, hogy felkapjon és a vendég szoba ágyára dobjon. Durva volt. Valahogy nem számítottam arra, hogy Marcus valaha is ágyba vinne, pláne nem így. Már feleselni sem volt kedvem vele, ezért szó nélkül hagytam, hogy távozzon a szobából. Így is eleget rontottam a helyzeten. Talán aludtam valamennyit, vagy csak forgolódtam az ágyban, de hamar meguntam a "kényszerpihenőt" ezért elfoglaltam a fürdőszobát. Szerencsére már meg tudtam állni a saját lábamon, így legalább nem kell a tusoló padlójáról összekaparnia. Zavartalanul dobtam le magamról ruháimat, hogy a hideg zuhany alá álljak, annak reményében, hogy a hideg viztől hamarabb kijózanodok. Remélhetőleg jobban fogom magam érezni, és nem is fogok a házában rókázni, mert már így is nagyon ki van akadva miattam. Szóval csak szépen megtörölköztem és felvettem az egyik ingjét. Már előre tudom, hogy ezzel is bajba kerülhetek, de a zuhanyzás után csak fel kellett vennem valamit, nem állhatok elé ismét teljesen meztelenül, hiszen már így is kezdi azt hinni, hogy valami megszállottságom van.
Miután össze szedtem magam megindultam, hogy megkeressem bácsikámat, remélhetőleg már régen alszik, akkor visszavenném a ruháimat és meglógnék, de amilyen szerencsém van, tuti, hogy ébren fogom találni. Így is lett. A verandán vedelt.
- Sajnálom. - Összefontam karjaimat magam előtt, miközben neki dőltem az ajtófélfának. Hűvös volt, még nem jött fel a nap, legalább így nem lesz túl sok szemtanúja a megjelenésemnek. Marcus ingje combközépig ért, de pont eleget takart belőlem, hogy ne látszódjon, hogy az ingen kívül nincs más rajtam.
- Azért kicsit bosszantó, hogy inkább egyedül iszogatsz, mint velem. - Habár mikor ide értem hozzá, akkor nagyon nem voltam szomjas, de talán most jól esne egy ital. Kutyaharapást szőrével.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime05.04.20 22:32





Freya & Marcus


- Mégis mit? - Kérdeztem vissza kelletlenül. Azon már meg se lepődtem, hogy egyszer az életben se tudja azt csinálni, amit mondok neki, még akkor se, ha durván belevágom az ágyba. Mit kellene még csinálnom vele. Már belátom, hogy nagyon elrontottam vele a dolgokat, már a legelején, csak nem épp úgy, hogy azt szeretné. Komolyan kezdek attól félni, hogy ez csak rosszabb lesz. Igaz, arról csak is én tehetek, hogy nem szögeztem már le rögtön az elején, hogy hol is van a helyünk egymás életében és engedtem neki, most meg bármit is csinálok vagy nem fogja fel vagy egyszerűen szándékosan nem vesz komolyan, amivel tudja, hogy csak hergel, mégis mi a szándéka  ezzel?
- Te mára már eleget ittál. - Érthetetlen számomra ez a ragaszkodása, ha nem csalnak az emlékeim a legcsekélyebb okot se adta erre, és a legkevésbé se kérek belőle, de ezt már tudja.
- Edward ennyire rossz apa, hogy másik után nézel? Az ő vére vagy, nem az enyém. - Emeltem a számhoz a poharamat. Így őt kéne, hogy érje az a megtiszteltetés, ami az az érzésem, hogy folyton nekem jut, hogy amikor szar kerül a palacsintába mindig megjelenik nálam, mintha bárkije is volnék, vagy tényleg tőlem várni bármilyen segítséget. Van ebben logika? Az emberek általában számukra fontos vagy közel álló emberektől vár támaszt vagy segítséget, nem pedig egy idegentől.
- Nem jöhetsz csak így ide. - Úgy beszélek vele, mintha komolyan azt várnám, hogy megértse, előbb-utóbb valamelyik módszer csak működni fog, csak még azt nem tudom melyik. Mégis mit vár tőlem? Ki legyek az életében? A jó arc nagybácsi, aki mindig tartja a hátát és kihúzza a szarból? Mert arról letehet. Törődni sem az dolgom vele. Sőt, arra se vágyom, hogy megmutassam a bátyámnak, hogy mennyire elbaszta az egészet, mert inkább hozzám fordul a lánya az éjszaka közepén, pedig fikarcnyi oka sincs rá, hogy megbízzon bennem.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime09.04.20 23:39



Marcus & Freya




- Leginkább azt, hogy szóba álltam veled. - Durr. Mióta megjelent az életemben azóta kész káosz az egész. Persze butaság lenne mindenért őt okolnom, de sokkal nyugodtabb életet éltem nélküle. Aztán majd ha ezt hozzá vágnám, akkor engem fog ezért is hibáztatni. Igaz, én voltam rá kíváncsi, elvégre a családom része, akit évekig nem ismerhettem mert titok volt előttem. Annyira nagy bűn az, ha kíváncsi vagyok?
- Jesszusom! Tényleg azt hiszed, hogy azért lógok veled, mert ezzel lázadok apám ellen? - Kezd kitisztulni a fejem, de még mindig kótyagos vagyok, de azt hiszem, hogy vagyok már annyira józan, hogy szemrebbenés nélkül neki menjek.
- Azt hittem, hogy ha majd jobban megismerlek, akkor rájövök a miértekre... - Ezért is törtem magam annyira, hogy megkedveljen, de sehogyan sem fog ez már összejönni. Na jó, lehet, hogy néha nem a legmegfelelőbb módszereket alkalmaztam nála.
- Lehet, hogy te nem álltál közel az apádhoz, de én igen. - Sőt, abban sem vagyok biztos, hogy ezt hallani akarja, de egyszerűen már nem akarom magamban tartani.
- Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy eltitkolt még előlem is. - Amikor azt hinnéd, hogy ismersz valakit... Hatalmasat csalódtam benne a halála után, de valószínűleg ezt tudta előre. Talán el akarta mondani, vagy már nem volt rá lehetősége? Akárhogy is legyen már sosem fogom megtudni. Nagyapa volt az a menő figura, akivel az első pohár whiskymet ittam. Ő volt az, aki mindig a pártomat fogta, aki falazott nekem.
- Én tényleg szerettelek volna megismerni, de talán nem véletlen volt az, hogy nem tudtam a létezésedről. - Marcus volt a családunk sötét titka és már kezdem érteni, hogy miért. Jobb lesz nekünk, ha ténylegesen elválunk egymástól.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime10.04.20 18:21





Freya & Marcus


- Fogalmam sincs mi ellen lázadsz, de nem gondolod, hogy kicsit elkéstél már vele? Ennyire későn érő nem lehetsz. Amúgy meg nem érdekel. - De ezt már tudja, nem győzöm elégszer a tudtára adni, természetesen mind hiába. De egyszer majd csak felfogja már végre, mert nagyon kezd már tele lenni vele a hócipőm. Eddig még finom voltam, de az én tűréshatárom is véges és higgye el, azt ő nem szeretné kivárni.
- Az életben nem kaphatsz mindig mindre választ. Azt hiszed én mindent tudok? Azt hiszed ismersz? Nem tudsz te semmit. - Mindössze annyit lát, amennyit megengedek neki. De ostobább, mint hittem, ha azt hiszi, hogy nekem nincsenek fel nem tett vagy egyszerűen csak megválaszolatlan kérdéseim, az élet nem így megy, bárcsak ilyen könnyű lenne.
- Mégis megtette. - Talán őt se ismerte annyira jól, mint ahogy azt gondolta, pont úgy, ahogy engem se, csak én nem vagyok a nagyapa.
- Talán mégsem ismerted annyira jól. - Most pedig már kit érdekel, halott.
- Gratulálok, eltartott egy ideig. Azért nézd el nekem, ha emiatt nem pityergek és iszom le magam veled. - Előbb fizetnék egy útszéli kurvának, hogy rúgjon be velem, az legalább hallgat, ha azt mondom neki, Freya még ha megkérem rá, akkor sem képes. Remélem nem gondolta, hogy vele fogok beszélgetni az apánkról, kérdezze csak a bátyámat, ha annyira megakar tudni valamit, engem meg hagyjon békém, nem vágyom lelkizésre, de még ha úgy is lenne biztosra veheti, hogy nem őt keresném meg, és szeretném, ha ez is kölcsönös lenne. Segítettem egyszer, segítettem másodszor is, szóval magyarázza már el nekem, mert nekem ugyan nincs kölyköm, de azért biztosan megfogom érteni hogy is van ez, szoros apa-lánya kötelék van közöttük, de amint szar van a palacsintába, valahogy mindig a képbe kerülök, vajon miért lehet ez?




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime12.04.20 15:45



Marcus & Freya




Istenem! Hogy mennyire bosszantó tud lenni! Nyugi, mindezt csak magamnak köszönhetem, hiszen senki sem tartott fegyvert a fejemhez, hogy jöjjek el ismét hozzá. Hibáztathatnám ezért az alkoholt is, mert talán józanul nem hoztam volna olyan szörnyű döntést, hogy felkeresem. Ez már az őrültség definiciója. ÚJra és újra megtenni ugyan azt, miközben más eredményre számítunk.
- De nekem kellenek azok a válaszok! - Akkor is, ha pontosan tudom, hogy igaza van. Most pedig már biztosan semmire sem fogok választ kapni, hiszen aki minden kérdésemre választ tudna adni az már nincsen közöttünk.
- Talán tényleg nem... - Ezt még saját magamnak is fáj bevallani. Bárki csalódott lenne, aki most átérezné azt, amit én. Azt hiszed, hogy ismersz valakit, erre hirtelen meghal és a háta mögött hagy egy rakás megválaszolatlan kérdést és titkot. Bárcsak elmondta volna... Bárcsak képes lett volna megbízni bennem annyira, hogy megossza velem legféltettebb titkát.
- Fájna, ha képes lennél velem egyetlen egyszer nem ilyen leereszkedően viselkedni? - Meg sem vártam a válaszát, hátat fordítottam neki és megindultam megkeresni a ruháimat. Ennek most véget vetek. Sietősen öltöztem, nem szándékoztam egy perccel sem többet itt maradni nála. Az a bizonyos pohár ennyivel be is telt nálam. Tényleg olyan sokat akartam azzal, hogy engedje, hogy megismerjem? Arról pedig már nem én tehetek, hogy nem volt kölcsönös az egymás iránti kíváncsiság. Én tényleg próbálkoztam és beismerem, hogy nem mindig a legjobb módszerekkel, de mégis megtettem azt, amit csak tudtam.
- Sajnálom, hogy így alakult. - Mindössze ennyit mondtam. Nem hiszem, hogy akart volna bármit is hozzáfűzni, ahogyan azt sem, hogy most jött volna az, hogy rendesen viselkedne velem és tudnánk végre normálisan beszélgetni egymással. Pont elég időt voltam vele, hogy tudjam, Marcus sose lesz olyan ember, mint amilyennek elképzeltem. Hittem abban, hogy jó emberismerő vagyok és azt gondoltam, hogy ennél sokkal több van az álarca mögött, de már ebben sem vagyok biztos. Szóval csak úgy egyszerűen leléptem, talán már sose találkozunk.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: impossible - Freya & Marcus impossible - Freya & Marcus I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

impossible - Freya & Marcus

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» what? ~ Marcus & Freya
» Marcus & Freya - Hívatlan vendég
» Funny - Marcus & Freya
» Once upon a time - Freya & Marcus
» My Madicine - Freya & Marcus

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Marcus Finn Redford lakása-