welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ghostbar - Page 2 Vote_lcapGhostbar - Page 2 Voting_barGhostbar - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ghostbar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime10.12.12 10:57

- Akkor már ketten vagyunk. - nevetem el magamat, hisz én nem is voltam a bálomon, mivel épp az akkori pasimmal voltam valahol... megmosolyogtat a gondolat, hisz elég részeg is voltam, jesszusom...pezsgőztünk, és egyszer csak előkerült egy adag fű is. Sosem szívtam akkor még egy szál cigarettát sem, és emlékszem köhögtem az első slukktól, piszkosul kaparta a torkomat, mert letüdőztem rendesen. De aztán sikerült összeszednem magam, nem akartam, hogy a srác bénának tartson. Tudom, nehéz elhinni, de nem én voltam az iskolában a menő lány, nem is akartam az lenni, pontosabban, ha akartam is volna, mindenki tudta kinek a lánya vagyok, ami miatt mindenki félt volna tőlem alapból, bár pont ezért nem akartam középpontba kerülni. De nem kell félni, nem stréber voltam, csak általánosban még nem tudtam, hogy van világ. De nem a legjobb sráccal kezdtem aznap, ő csak a nevemre hajtott, de megszívta, mivel a csodálatos este után,ami megjegyzem pocsék volt, és még tudatlanul is jobban tudtam volna dugni, mint ez a srác...de másnap csak szimplán szóltam a két bátyámnak, akik laposra verték a srácot, és mellesleg nem láttam többi a városba sem.
De visszatérve ehhez az édes kis fiúhoz, kicsit talán arra a srácra emlékeztet...meg se lepődnék, ha ő lenne az... de nem, az a fazon egy lúzer volt, ez a srác pedig csak azt hiszi magáról, hogy egy szerencsétlenség.
- Szerintem határozottan kijelenthetjük, hogy nem...ez nem "bár" alkalom. - mosolyodom el, ahogy mellemet kényezteti. Komolyan, a legjobb dolog az a mell, egy nő életében. Tekintélyt követel, és irányítani lehet vele a pasikat, és mit ne mondjak, első magányos alkalmamkor is, hosszú percekig csak a mellemet simogattam.
- Az nem is szeretek lenni... akkor már inkább az a lány, akivel bármit megtehetsz... - mászok az ölébe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime02.01.13 0:41

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 13:53

Oliver


Magassarkúm hangosan visszhangzik a járólapon, ez a hang ami vissza rángat a valóságba, mert már most úgy érzem lebegek, pedig csak két kedvjavítót dobtam be pár órácskája, ezért is kellene valamilyen komolyabb szer, amiért meg kell látogatnom egyik nem túl kedves ismerősömet. Nem törődve senkivel és semmivel lépem át a szórakozóhely küszöbét. Át kellett verekednem magam azon a tömegen, amit a táncolók alkottak, ahhoz hogy oda jussak végre a pulthoz. Pár percig meg is küzdöttem ezzel, félúton leragadtam egy pasi karjai között, de még is csak jobban vágyok a lebegésre, mint egy farokra, ezért szó nélkül ott hagytam, hogy felkeressem Olivert. Rákönyökölve a pultra figyelem végig, hogyan flörtől az egyik szőke csinibabával, ettől az egész látványtól erősen torkomban érzem gyomromat. Nem azért mert féltékeny lennék rá, mert volt hozzá közöm, persze betépve és már tudom, hogy hatalmas hiba volt. De akkor is annyira jól csókol és annyira... gyorsan meg is rázom fejemet, hogy minden gondolatot kiverjek belőle, ami vele kapcsolatos, és megpróbálok arra koncentrálni, amiért itt vagyok. Nem bírom kivárni, hogy rám figyeljen, ezért zsebemből elővarázsolom gyújtómat és gondtalanul hozzávágom, ami mellkasához csapódott, majd valamerre leesett a padlóra, de nem tudott érdekelni, elvégre van még nálam pár.
- Mi lenne ha végre ide tolnád a segged és mondjuk kiszolgálnál? - Intéztem felé kicsit sem kedves szavaimat. Ilyenkor mindig feszült és undok vagyok, egészen addig, míg nem kapok pár cukorkát, amitől szüntelenül rám jön a mosolygás. Olyankor semmi és senki sem számít, csak az, hogy élvezzem az életet.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 14:26

Egy újabb pörgős este köszöntött be a bárban, a vendégek csak úgy tolongtak, főleg a csitri cicababák, akik már egy mosolytól elmennek. Persze, ez az este is kapóra jött, úgy, ahogy a többi, egyrészt, ilyenkor mindig több jattot kaptam a cicababáktól, másrészt, legeltethettem a szemem és kedvemre válogathattam közülük. Mivel én voltam a koktélrészlegnél, és persze nagyon jó kis trükköket alkalmazva dobáltam a shakert, mindig akadt közönségem, főleg hölgyek társasága. Egyébként is, inkább ők koktélozgattak, a férfi vendégek megelégedtek a hagyományos sörrel, vagy valamilyen tömény itallal. Éppen egy koktélkeverés után takarítottam le a pultról az ott maradt citrom-és gyümölcsdarabokat, amikor egy szőke szépség ült le velem szembe, és rendelt tőlem egy sex on the beach-et. Elkezdtem keverni, közben társalogtunk, majd mikor az ital elkészült, mosolyogva csúsztattam elé.
- Kedves egészségedre. - Mosolyogva figyeltem, ahogy elveszi az italt, hálaként végig simított a kézfejemen, majd a kóstolás után kuncogni kezdett.
- Ez mennyei, kíváncsi vagyok, miben vagy még ilyen jó. - Nevetve hajolt közelebb, mire én is közel hajoltam, majd a fülébe súgtam. - Műszak után megmutatom. - Vigyorogva kiegyenesedtem, akkor csapódott a mellkasomnak egy öngyújta, mire összeráncolt szemöldökkel pillantottam körbe, hogy vajon melyik baromnak támadt kedve dobálódzáshoz. Aztán megláttam Barbarát a pultnál, és már hallottam is szavait, melyek egyáltalán nem tűntek kedvesnek, sőt...Valamiért az utóbbi időben mindig így viselkedett velem, főleg, ha más csajokkal beszéltem. Elnézést kérve a szőkétől, átsétáltam a pult másik végébe, oda, ahol Barbi ácsorgott.
- Nahát, én is örülök , hogy látlak - Szavaim kicsit gúnyosra sikeredtek, de csak azért, mert ő sem kedvesen köszöntött. - Mi újság szivi? Mostanában nem jártál erre.- Rámosolyogtam, közben levettem egy üveget a polcról, és egy poharat is. - Kérsz egy koktélt?-
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 14:47

Már csak attól is felfordult a gyomrom, hogy láttattam, hogy cserkészi be a mai esti prédáját. Rosszul is vagyok magamtól, hogy nem is olyan régen voltam annyira hiszékeny, mint a szöszi és én is bele mentem. Nem azt mondom, hogy nem érte meg, de mára már tudom, hogy nem kellett volna. De késő bánat, ami megtörtént az megtörtént, már nem tudjuk semmiség tenné, de attól még tehetünk úgy, mint ha semmi sem lett volna közöttünk.
-Ennyire látszik rajtam, hogy menyire örülök, hogy újra láthatlak? - Szemtelenül kérdezek vissza. Nem tudom, hogy miért vagyok rá ennyire dühös, talán csak bánt, hogy letudott egy éjszakával és onnantól semmibe sem vett, addig voltam számára érdekes még meg nem kapott, aztán már értéktelenné váltam. Még drogok hatása alatt is jól tudtam, hogy mire vállalkozok és tényleg semmit sem ígért, csak szexet, amit megkaptam, de még is bele gázolt ezzel büszkeségembe.
- Tudod már nem bírtam magammal, muszáj volt eljönnöm, mert annyira hiányoltam kivetélés társaságodat. - Hallhassa, hogy nem gondoltam egyetlen szavamat sem komolyan, csak sértegetni szerettem volna, de csak módjával még a végén kicseszik velem és üres kézzel távozok.
- Nem a koktéljaid végett jöttem, de most jól esne egy pohár whisky, na és más is, amit csak te tudsz nekem megadni. - Határozottan néztem szemeibe, kitálalva érkezésem valódi okát. Próbáltam minél kétértelműen fogalmazni, hogy ha valaki meghallana egészen másra gondoljon, mint amiért itt vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 15:05

- Igen, ennyire - Mosolyogva válaszoltam, közben bekevertem egy koktélt az egyik vendégnek, szépen pohárba töltöttem az italt, majd elkezdtem díszíteni a pohár szélét.
- Ami azt illeti, te is hiányoztál, rég láttalak már itt. - Mosolyogva válaszoltam gúnyolódására, tőlem egészen hihetően hangzottak a szavak, ez volt talán az egyik pozitív tulajdonságom, képes voltam bárkit levenni a lábáról, néhány kedves mondattal. Éreztem, hogy haragszik rám, gyanúm is volt, hogy miért, de úgy gondoltam, nem lesz nehéz kiengesztelnem pár kedves szóval és mosollyal. Közben a magas talpú pohár szélére egy koktélcseresznyét tűztem, az ital tetejére pedig egy apró kis virágot illesztettem, majd az elkészült remekművet átadtam a fizető vendégnek, a pénzt pedig betettem a kasszába, és csak azután léptem oda Barbarához újra.
- Whiskey, a sex on the beach után? - Vigyorogva pillantottam rá, de azért kézbe vettem egy poharat , tettem bele jeget és töltöttem neki whiskeyt, egy kicsit megspékeltem citrompermettel, hogy nehogy panasza legyen a kiszolgálásra. - Tessék, a ház ajándéka. - Kacsintva toltam elé az italt, majd a pultra támaszkodva közelebb hajoltam. - Hm, amit csak én tudok megadni? Nos, zárás után épp ráérek, ha gondolod. - Perverz vigyor kúszott az ajkaimra, naná, hogy azonnal szexre gondoltam, persze, valójában tudtam, hogy miért jött, de ettől függetlenül szerettem húzni az agyát. - De, találkozhatunk a mosdóknál öt perc múlva. ha már feszít a vágy - vigyorogva suttogtam a fülébe, de már arrébb is álltam, mert újabb koktélt rendeltek, én meg nem fecserészhettem csak úgy a pult mögött. Egyébként sem tudtam volna odaadni neki ott az anyagot, mindenki szeme láttára, valahogy félre kellett vonulnunk, és a mosdót találtam a legideálisabb helynek az üzlet lebonyolítására.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 15:58

Szavaimra elhúzott szájjal megrázom fejemet, nem hiszem el, hogy képes ezt tenni velem, biztosan tudja, hogy mekkora hatást képes rám gyakorolni, csak hogy most leszek annyira erős, hogy semmibe tudjam venni azt az elképesztő vonzerejét, amiért annyira tudom utálni. Na meg magamat is, amiért képtelen vagyok nemet mondani.
- Amire rájöttem, hogy szemrebbenés nélkül tudsz hazudni, szóval nem hiszem el, hogy hiányoztam volna, felesleges hazudnod. - Számomra Oliver és az őszinteség két különböző dolog. Meg hát van egy olyan elméletem, hogy a férfiak nem azért hazudnak, mert akarnak, hanem mert másra nem képesek, mert genetikailag hazudásra vannak kódolva. Úgy születnek, hogy az egyik fő tulajdonságuk, ami az életben maradáshoz kell az nem lehet más, mint a hazudás, ami a hiszékeny libák el is hisznek, de én nem leszek többé már olyan, nem akarok csak egy trófea lenni, vagy egy a sok közül.
- Változott az ízlésem és nem csak ebben. - Csak egy kicsit célozgatok, bár az kérdéses, hogy Oliver ebből mennyit vesz magára. Végig néztem, ahogy precízen tölt nekem, látszólag nem utálhat annyira, ha nem köpött bele a poharamba, de majd szemmel tartom.
- Túl kedves vagy ahhoz, hogy felmerüljön bennem a gyanú, hogy akarsz valamit. - Eddig semmi jó sem sült ki abból, ha hagytam, hogy más intézze a számlámat. Benne pedig főleg nem tudok megbízni, de máshoz nem tudtam most fordulni vágyaimmal.
- Ennek a kis szöszi biztosan fog örülni, mert ezüstálcán kínálta fel magát neked, nézzél csak rá, mindjárt kiesnek mellei a ruhából, annyira imponálni akar neked, ezek után nem okozhatsz számára csalódást. - Komolyan mondom visszafogottnak érzem magam ebben a ruhában, amit induláskor gyorsan magamra kaptam. Erőltettem magamra egy műmosolyt, majd egy húzással kiittam a pohárból a whiskyt, ami kellemesen mardosta torkomat.
- El sem tudod képzelni, hogy mennyire vágyok már rá. - Sokkal jobban, mint a vele való szexre, mert sokkal intenzívebb érzés, mint akármilyen orgazmus. Ennek ellenére is, ráérősen gyújtok rá még a pultnál, utána indulok el a mosdok felé, neki dőlve a bejárat előtt a falnak, nyugodtan szívom cigarettámat, ameddig rá várok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 17:46

- Most miért töröd össze a szívem?- Kaptam oda kezeimmel egy pillanatra, majd közelebb hajoltam és mélyen a szemeibe pillantottam. - Mondom, hogy hiányoztál, te vagy a kedvenc fogyasztom. - Rákacsintottam, mások azt hihették, hogy ő lehet az, akinek a legtöbb koktélt keverem, de azt nem tudthatták, hogy valójában drogot árulok a kiscsajnak. Egyébként a bókom részben még igaz is volt, mert hozzá képest főként lecsúszott pasasok vásárolták az anyagot, meg hülye középiskolások, akik azt se tudták, hány fülbevalót lőjjenek a fülükbe. - Áh, szóval már nem buksz rám, nagy kár..- Tettem egy sejtelmes megjegyzést, és rámosolyogtam, de ekkor megint leintettek. - Egy pillanat, hív a kötelesség. - Arrébb lépve kivettem három sört a hűtőből, kibontottam azokat, majd átadtam a három csávónak, elvettem érte az összeget, azután visszaléptem Barbarához. A zene ekkor már hangosab bömbölt, rengetegen tolongtak a tánctéren, így a szavakat is nehezebb volt már meghallani. Ez miatt még közelebb kellett hajolnom, át a pulton, hogy értsem is, mit mond a lány.
- Én mindig kedves vagyok Barb. - Rámosolyogtam, majd amikor a szöszit említette, egy pillanatra abba az irányba pillantottam, aztán visszafordultam, közel hajoltam Barbhoz és a fülébe súgtam. - Nekem te jobban tetszel. - Aztán elhajolva rámosolyogtam, persze, hogy füllentettem ezúttal is, hisz a szőke ugyanúgy tetszett, mint Barbara, de pontosan tudtam, mit szeretnek hallani a nők, és az esetek kilencven százalékában mindig sikerem volt.
- Csini a ruhád. - Jegyeztem meg egy mosollyal, de újabb kérés érkezett a pult végéről, így lebeszéltem vele a találkát, majd mentem a dolgomra és kiszolgáltam a fogyasztókat. Néhány perccel később intettem az egyik társamnak, hogy vegye át kicsit a helyem, míg kiugrom a mosdóba. A dzsekim belső zsebéből könnyedén vettem elő a kis tablettás zacsit, majd a farzsebembe csúsztattam, aztán hátrasétáltam a mosdókhoz, és hamarosan rá is találtam Barbarára, éppen cigarettát fújt a levegőbe. - Helló - Mosolyogva támaszkodtam meg kezemmel a feje mellett, tenyerem a falat érintette, s kicsit közelebb hajoltam hozzá. - Szóval , mire is lenne szükséged?- Kérdeztem egészen közel hajolva hozzá, miközben végig pillantottam rajta, majd a szemeibe néztem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 18:21

- Nézd Oliver azt hittem, hogy tudod, hogy neked nincsen szíved, vagy csak talán én gondollak szívtelen pöcsnek? - Sosem a modoromról voltam híres, ezért most sem finomkodva adom tudtára véleményemet.
- Ne strapáld magad, mert teljesen felesleges, azzal pedig tisztában vagyok a kedvenced. - Lassan már gazdaggá teszem, de csak azért, mert az egyik alak, akitől beszereztem a cuccot lecsukták terjesztés miatt, ezért egyelőre csak Oli az, akitől bármit is be tudok szerezni, ami minőségi árunak számít. Nem vagyok türelmes, de azért kivárom, ameddig kiszolgálja a vendégeket, hogy aztán ismét vissza térhessen hozzám és minél több hazugsággal próbáljon újra levenni a lábamról.
- Mert általában mindig akarsz valamit. - Rosszul vagyok magamtól, hogy nem is olyan régen még bedőltem neki és a tenyérbe mászó stílusától. Naiv voltam, most már tudom, legközelebb már nem engedek a csábításnak.
- Oliver, hidd el jobban járnál a szöszivel, látszik rajta, hogy mennyire ostoba, lefogadom, sok mindenre rá tudnád venni. - Ránézésre fiatalabbnak néz ki nálam, de bevállalósabbnak is, amolyan mindegy, hogy kivel fekszik le fajta, ameddig élvezi. Ezektől lehet mindent elkapni, amiktől mindenki retteg.
- Nekem is tetszik, ezért fog rajtam maradni. - Még mielőtt elkezdene azon gondolkozni, hogy hogyan kerülhetne le rólam ruhám, felvilágosítottam arról, hogy raktam fog maradni. Próbálom magamat nem túlságosan felhozni, segítségemre van a nikotin is, amitől kellően ellazulok, de ennél is hatásosabb szerre van szükségem. Oda ér mellém, utána ledobva földre a csikket taposom el cigarettám maradványát.
- Először is privát szférára. Utána pedig valamire, ami ellazít. Miért mit rejtegetsz? - Egy kissé zavar, hogy ennyire közeledik felé, mikor próbálok tőle minél távolabb maradni, de zsákutcában vagyok, így hátrálni sem bírok. Tettetem, hogy mennyire hidegen hagy, ami csak részben igaz, mert még is csak fontosabb a napi adagom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 18:50

- Hajj, mióta lettünk ennyire visszahúzódóak?- Értetlenül figyeltem a viselkedését, ahogy velem bánt. Legutóbb még a pilláit is rebegtette, most meg egy kedves szó sem jött ki a száján.
- Ó bocs, ha belemásztam a privát szférádba. - Eltoltam magam a faltól, így már nem voltam olyan közel hozzá. Alaposan körbepillantottam, hogy nem-e figyel minket valaki, és mivel senki sem látott és hallgatózott, nyugodtan beszélhettem vele az üzletről. - A szokásos anyag, illetve van egy új is, Teva a neve és ne kérdezd mit jelent, mert gőzöm sincs. Hasonló, mint az extasy, csak olcsóbb és kevesebbet kell belőle bevenni. - Egész halkan beszéltem, hogy tényleg ne hallja senki. - Szóval mit adhatok?- Kérdően pillantottam rá, de mivel ekkor feltűnt egy férfi a folyosón, gyorsan visszarejtettem zsebembe az anyagot, majd álcázásként megcsókoltam Barbarát és úgy fordultam be vele a mosdó ajtaján, ezzel jelezve, hogy ne zavarjanak. A pasas valószínűleg vette a lapot, mert nem nyitott be, én meg kimásztam Barbara szájából és rávigyorogtam. - Melyikből kérsz? Vagy folytassuk, amit elkezdtünk?- Szemtelen mosolyt küldtem felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 19:13

- Nem is tudom, mondjuk azóta, hogy azt hiszed, hogy én is csak egy játékszer vagyok? - Kedve szerint játszott velem, csak akkor túlságosan jól éreztem magam, hogy ezt észrevegyem. Annak már vége, már csak múlt, reményeim szerint a történelem nem fogja megismételni önmagát.
- Sosem fogom megbocsájtani. - Hangomból kivehető a komolyság, persze jelenlegi álláspontom szerint nagyon is dühös vagyok rá, de pár tabletta és már is változhat kedvem. De annyira nem tudok elszállni, hogy újból azt akarjam, hogy bárki közünk is legyen újra egymáshoz.
- Próbáltad már? - Mióta fogyasztó vagyok, azóta erősebb bennem a paranoia, ezért is ragaszkodok annyira a szokásos, jól bevált drogokhoz, akármennyibe is kerüljenek. Simán van annyi pénzem a színészkedésből, hogy minden nap belebbenjek a drogok világába.
- Inkább legyen a szokásos, még a végén megmérgeznél. - Mostanában egyre inkább gyanús számomra minden és mindenki, ami egyik mellékhatása a túlzott fogyasztásomnak. Annyira hirtelen történt minden, nem akartam viszonozni a csókot, még is megtörtént. Mire sikerült felocsúdnom már vége is volt a nagy csókjelenetünknek.
- Ennyire látszik, hogy epekedve vágyok rád? - Mielőtt bármit is mondhatott lépek egészen közel hozzá, testemmel hozzá simulva.
- Add a szokásost, utána felőlem fel is fordulhatsz. - Suttogtam fülébe legkedvesebb szavaimat, ami jelen pillanatban tőlem tellett. Utána elléptem tőle, ha hagytam, hogy mindkettőnknek meglegyen a privát szférája.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 19:35

Őszintén nem tetszett az a sértettség, amit felőle éreztem, nem is tudtam mire vélni, hisz sosem ígértem neki semmit, csak játszadoztunk egymással és ezzel ő is pontosan tisztában volt. Ha annyira jókislány lett volna , biztosan nem nyitja szét a lábait nekem, de így mit mondhatnék? Nem vagyok felelős az érzelmeiért.
- Mégis mit? Azt, hogy eltöltöttünk együtt egy kellemes estét? Soha nem ígértem semmit, jól ismertél, tudtad, mire vállalkozol, mikor beültél az ölembe...szóval, ha kérhetlek, ennyire ne utálj. - Jegyeztem meg neki, csak úgy mellékesen, hogy legyen tisztában a dolgokkal és a véleményemmel.
- Nem próbáltam, nem drogozom és eszem ágában sincs megmérgezni a vevőimet, csak normális anyagot árulok. Te nagyon megváltoztál, tök paranoiás vagy. - Jegyeztem meg, nem tetszett, hogy ilyen irányba fordult az élete, mert pár hónapja még egy életvidám csajnak tűnt, aki nem vette zokon, ha néha bókoltam neki. - De rendben, megkapod a szokásosat. - Fűztem hozzá, de akkor jelent meg a pasas a folyosón és kénytelen voltam cselhez folyamodni. A csókot követően már a mosdóban voltunk, kicsit meglepett, hogy nem kaptam érte pofont, a korábbi viselkedését figyelembe véve szinte már számítottam rá. - Hm?- Meglepett a következő kérdése, felvont szemöldökkel figyeltem, ahogy közelebb lépett hozzám, ajkaimra még egy mosoly is húzódott, de aztán, a következő szavai után már elment a kedvem az egész csevejtől.
- Köszi, kedves vagy. - Vigyorogva gúnyolódtam, majd elővettem farzsebemből a kis zacskóba csomagolt extacyt, és odaadtam a kezébe. - Száz dollár lesz. - gyorsan le akartam tudni az üzletet, mert nem volt kedvem tovább hallgatni a vádaskodását, és azt, hogy mennyire haragszik rám valami olyasmiért, amit együtt követtünk el.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 20:23

Túl sokat szívhattam a körömlakklemosóból, ha már ennyire össze vagyok zavarodva, mert egyik felemet bántsa az, hogy ennyire könnyűvérűként kezel, viszont a másik meg arra vágyik, hogy újból átéljem azt, amit akkor. Csak azért akarom utálni, hogy felhúzzak magam köré egy falat, ami a későbbiekben meg fog majd tőle óvni, mert abból semmi jó sem sülne ki, ha ismét beadnám a derekam.
- Félre ismertelek, ami nem meglepő, mert sokszor úgy találkoztunk, hogy már nem voltam teljesen magamnál, ezért is voltam annyira naiv és feküdtem le veled. Nem is tudom, mi a nagyobb hiba, hogy megtörtént, vagy hogy csak egyszer. - Annyira szeretném mondani, hogy rossz volt a teljesítménye, vagy bármit, de eszméletlenül élveztem és még erősebb volt az átélt gyönyör úgy, hogy akkor is valami hatása alatt álltam.
- Sajnálom, hogy nem bízok benned. - Próbáltam komolyan gondolni, de egyszerűen nem ment. Paranoiám az egyik mellékhatás szenvedélyemnek, mint például a kézrézeges is, ami nem is olyan sokára elő fog nálam jönni, ha nem kapom meg időben, azt amire vágyok. Kijelentésére bólintok egyet, de gyorsan az ajtó másik végén találtam magam Oli ajkaihoz tapadva. Bár még magamnak sem vallanám be, de élveztem a csókot.
- Tudod, hogy szívesen, de azért még várj a felfordulással, még szükségem van rád. - Nem arról van szó, hogy mentem a menthetőt és nála az eseményeimet, csak addig várjon ameddig találok egy új beszerzőt.
- Na és csak engem húzol le ennyire, vagy másoknak is ilyen drágán árulod? - Kivéve zsebemből a ropogós százdollárost, lebegtettem meg szemei előtt, de még nem kapok választ, addig eszemben sincs oda adni neki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime13.01.13 23:16

A hosszas fecsegésére nem akartam figyelni, de mikor azt mondta, hogy sajnálja azt, hogy nem bízik bennem, felvontam a szemöldökeimet. Nem tudtam eldönteni, hogy gúnyolódik, vagy komolyan gondolja, egy pillanatig értetlenség futott az arcomra. - Nem kell megbíznod bennem, de Barbara, jó lenne, ha rádöbbennél arra, hogy nem vertelek át. Jól éreztük magunkat, és ennyi. - Vállat vontam, nem éreztem azt, hogy többet kellene beszélnünk a dologról. - Jah, eltudom képzelni mennyire. Figyelj Barbara, sok más díler van, akitől tudnál szerezni anyagot, csak keresned kell. Ha ennyire utálsz, jobb, ha többet nem is jössz hozzám. - Vágtam rá, mert nem éreztem úgy, hogy ennyire kiérdemelném az utálatát. Közben közöltem vele az árat is, ami szintén nem tetszett neki, bár ezt meg tudtam érteni, én biztos nem fizettem volna ennyi pénzt némi turbószerért. - Mindenkit így lehúzok, valamiből meg kell élnem, de tudod mit? Hogy ne mondhasd azt, hogy még így is megszivatlak...- a zsebemben kezdtem kotorászni, majd ötven dollárt nyújtottam át neki, és elvettem a százast. - Tessék, feleáron megkaptad. Légy boldog vele, de azért ne vidd túlzásba a fogyasztását. Na szia. - Ezzel elköszöntem tőle, majd megindultam a mosdóajtó felé. Sértette a hiúságomat az, hogy ennyire ridegen viselkedett velem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 0:08

Mondjuk rá, már rég óta ismerjük egymást, de azért még sem annyira rég, hogy tudjam, hogy mi zajlik le most fejében, mert tekintete sok mindent elárult, de még csak azt nem tudom, hogy számomra mit jelentett.
- Ennyi? Én is már csak egy trófea lettem, ahogy a szőke picsa is az fog lenni, ha szerencsés lesz? - Most sem válogattam meg felé intézett szavaimat. Nem rángattam magam álomvilágba, sőt nem is képzeltem e semmit arról, hogy közöttünk akár valami komolyabb dolog is lehetne csak bánt, hogy előttem nyomul másokra ennyire, mikor nem rég még bennem volt. Csak nem is tudom, még is csak bántsa a büszkeségemet, hogy ilyen gyorsan leértékelt.
- Ha azt akarod, hogy ne jöjjek, akkor nem fogok. - Vágom rá sértetten, mert képtelen voltam arra, hogy hidegen hagyjanak szavai.
Én vagyok rá megsértődve, de még is Oli az, aki most megjátssza a sértett fél szerepét, persze tudom, hogy sok mindent elcsesztem, de nem hittem volna, hogy eljutunk erre a szintre. Meglepetten nézem, amint előkapja az ötvenest, nem kicsit érzem úgy, mintha csak a végkielégítésemet nyújtotta volna át nekem. De nem kezdtem el tiltakozni, így csak is jól jártam, ezzel a biznisszel. Szóhoz sem tudtam jutni, meglepetten néztem rá, a cuccot és a pénz zsebembe sülyésztettem, majd utána indultam, mert bántott a lelkiismeret, ami mindig tökéletes időzítéssel tud belőlem előtörni.
- Oliver! - Szóltam erőtlenül utána, lépteimet meggyorsítva beértem, még mielőtt elhagyhatta volna a helységet és megragadtam karjánál fogva.
- Nem akarok elkezdeni mentegetőzni, csak annyit akartam mondani, hogy sajnálom, hogy ilyen idióta voltam. - Lesütöttem szempáromat, képtelen voltam bele nézni szemeibe, sosem volt az erősségem a bocsánat kérés, főleg azért mert nem szokásom másoktól bocsánatot kérni, de most még is erre vetemedtem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime14.01.13 23:28

- Jaj istenem, ne már, még mindig ez a téma? Mi van, belém zúgtál, hogy még mindig ezen lovagolsz?- Kissé talán durva voltam, bele sem gondoltam abba, hogy ezzel esetleg megbánthatom őt, de tényleg felhúzott azzal, hogy engem hibáztatott, amiért egyszer jól szórakoztunk és kellemesen eltöltöttünk egy estét. Úgy tesz azóta, mintha kényszerítettem volna, felhúzza az orrát, és csesztet azért, mert megtörtént. Nekem ezzel volt bajom és sikeresen fel is bosszantott, amitől elszállt az agyam és már nem tudtam vele kedvesen viselkedni. Egyébként is riasztott minden, amiben olyasmit láttam, hogy bármiben is lekötne engem. Mindig is élveztem a szabadságomat és azt semmiért sem akartam feladni, ezen nem tudtam változtatni. Dühösen pillantottam rá, rendeztük az anyagiakat, és utolsó megjegyzésén még jobban felhúztam magam. - Bakker, hagyjál már békén. - Hátat fordítottam neki, felcseszett, ezért megindultam ki az ajtón, hogy visszasétáljak a pulthoz és tovább végezzem a dolgom, de meghallottam a nevemet, ahogy utánam kiabált. - Basszus, ilyen nincs. - Motyogtam magam elé, megforgattam a szemeimet, majd hátrafordultam és kérdően pillantottam rá, azt hittem, hogy tovább akar sértegetni és fel voltam már készülve arra, hogy hárítsam az újabb támadásait.
- Hm - Bevallom, meglepődtem, mikor elnézést kért, és ez még az arcomra is kiült, nem értettem, hogy hirtelen mi hozta el nála ezt a pálfordulást.
- Jó, jól van...fátylat rá. - Bólintottam, de még mindig felvont szemöldökkel néztem rá.
- Részemről nincs harag, máskor is jöhetsz, ha kell valami. - Tettem hozzá, már sokkal nyugodtabban, mint ahogy odabent beszélgettem vele.
- Aztán csak ésszel használd - Tettem még hozzá, nem akartam, hogy baja legyen a sok drogfogyasztás miatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime15.01.13 0:01

- Azért annyira nem vagyok ostoba, hogy elkövessem azt a hibát, hogy pont beléd zúgjak. - Legszívesebben nevettem volna szavaim, még akkor is ha sértőek voltak rám nézve. Azért olyan erős drogokat még nem használok, hogy pont a drogdílerembe szeressek bele. Csak egyszeri alkalom volt, mikor engedtem vágyaimnak, amit részben bánok is, mert hülye voltam mikor bele mentem, már részt pedig piszkosul élveztem és ezek a bennem tomboló vegyes érzelmek azok, amik összezavarnak. Már azt sem tudom, hogy mi zavar jobban az én viselkedésem, vagy az, hogy Oliver hogyan reagál rá, de még sem tudtam csak így elválni tőle.
-Remek, legalább így nem kell dílert váltanom. - Magamra erőltettem egy halovány mosolyt, miután sikerült bocsánatot kérnem, ami piszkosul nehezemre esett, de hülyeség lett volna a részemről össze veszni vele, mert tőle mindig jó minőséget kapok, legalább ez miatt is fontos a kettőnk kapcsolat számomra.
-Jönni is fogok, mert olyan nincs, hogy ne kelljen valami. - Újfent elmosolyodtam, abban az esetben nem találkoznánk egy ideig, ha újból bekerülnék az elvonóra, de az sem önszántamból fog történni. Tudom nem szép teljesítmény ilyen fiatalom megjárni az elvonót, de így hozta a sors. Mindenkinek van valami démona, az enyém a drog, amit nem bírok leküzdeni.
-Nem áll jól neked az óvóbácsi szerep. - Halkan felnevettem, egy kacsintás és már ki is kerültem, hogy kijuthassak innen és végre megkapjam a napi adagomat, amire egész álló nap áhítoztam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime16.01.13 2:46

Játék vége! Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime31.01.13 16:30

Benjamin Corbet

A férfiak és a pontosság... Egyszerűen összeférhetetlenek. De azért én volnék az a nőszemély aki órák hosszát tölt el a fürdőben majd a gardróbja végül a tükör előtt és képtelen időre elkészülni bármiről, bármikor és bárkiről. Na persze... Hassanak meg evvel valaki mást. Észrevételeim szerint nem Connor ül a bárpultra könyökölve az öngyilkosság gondolatát fontolgatva ha nem érkezek meg tizenöt perc múlva... Nem, mert én vagyok egyre biztosabb abban, hogy a mai esténken igen csak mellőzve lesz a romantika mindenféle szála, mert ha végre megérkezik én kicsinálom... Maximum abban lesz majd némi előszeretet és odaadás, gondoskodás. egy biztos, nem a hátsó kertben fogom elásni... Nem, én nem végzem félmunkát. Túl körülményes főleg ha azt nézzük, hogy még soha az életben nem volt a kezemben lapát vagy ásó, mert félő, hogy a fél családot lapátra tettem volna már és a kertünk valamiféle családfa lenne... Szó szerint.
Már nem tudom eldönteni, hogy örülnöm vagy inkább sírnom kellene, hogy egyetlen ismerős sincs a láthatáron... legalább is akinek örülni tudnék, akinek meg nem, arról meg inkább ne beszéljünk. De ami azt illeti már látok is egyet. Nem tudom eddig hogy nem vettem észre, mikor mindvégig a mellettem lévő bárszéken foglalt helyet csak épp ő mással volt elfoglalva.

- Ben? - Fordultam felé csak mert nem akartam hinni a szememnek... Komolyan venni mind azt amit látok pedig tök természetes mondjuk csak meglepődtem.
- Egymagadban iszogatsz? Vajon mit szólna ehhez Blair ha látná? - Ugyan nem túl szép élmények kötnek össze mi kettőnket és nem is tudok róla túl sok mindent és nem is akarok, de ők kettejüket szinte mindig együtt lehetett látni. Még a hülye is összerakta volna a képet...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime31.01.13 18:26

Mostanában minden annyira zűrös, össze csaptak a fejem felett a villámok és a felhők csak nem akarnak tovább állni. Egyfolytában csak cikáznak a villámok, nem tudom hogy meddig bírom még elviselni. Még mindig képtelen vagyok felfogni, hogy egyik napról a másikra hogy lettek ennyire nehezek a dolgok. Mármint minden annyira szép és jó volt, tudhattam volna előre, hogy csak a vihar előtti csendes perceinket éljük. Most pedig itt vagyok egy bárban egyedül a pultnál egy korsó sört iszogatva. Gondolom olyan szerencsétlennek nézhetek ki jelen pillanatban, mint amennyire annak érzem magam. Még mindig nem tudom hová tenni Blairt és a döntését, teljesen sokkolt és nem mellesleg nagy hatással volt a további jövőmre. Képtelen lennék azzal a tudattal még mindig szeretni, hogy képes megtenni, de nem is akarok erre gondolni felejteni jöttem, erősen bízok a sör jótékony hatásában.
- Danielle? - Fordulok felé, meglepetten. Nem ismerem, csak munkaügyből kifolyólag és a nevét is csak találgatom, mert annyi bajkeverővel van dolgom, hogy nem szokásom megjegyezni a nevüket. De olyan személyek, mint például ő is, akivel többször volt szerencsénk összetalálkozni, előbb vagy utóbb akaratlanul is megragad a neve az emlékezetemben.
- Mi ez a hirtelen érdeklődés? Hiányzik a kezedről a bilincs? - Nem vagyok szolgálatban és már jó ideje be sem mentem dolgozni, túl sok mindenen kell gondolkoznom és nem tudom végezni a munkámat, főleg Blair oldalán. Természetesen nem fogok neki semmit sem mondani, olyat ami személyes és később esetleg fel bírná használni ellenem. Az olyan emberekben nem bízok akik ellen szegülnek a törvényeknek. Persze én sem vagyok egy szent, de azért tudom, hogy hol a határ és igyekszek nem átlépni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime02.02.13 17:25

- Bocs, én tehetek róla. Csak megpróbáltam nem tapló bunkó módra viselkedni mint egyesek, de látom van ami nem változik. - Jó régen nem láttam már sehol sem, de azért van ami megragad az ember emlékezetében és kinek a fantáziájában. ez már személyfüggő. De ő soha sem fogta vissza magát, szóval nem is volt nehéz rájönni, hogy milyen ember lehet - legalább is hogy milyennek szeretné mutatni magát - és hogy miként kell hozzá viszonyulni. Az már az első randin kiderült, hogy egyikünk sem fog benyalni a másiknak szóval ez a kapcsolat már akkor el volt ásva és halálra volt ítélve. Nagy kár, de a látottak alapján valakinek még így is kell. Erős személyiségre vall és jó türelmesre.
- Ha már így kérdezed... Nem. Jó kislány lettem. - Jó, ezt még én magam a saját tükörképemnek sem hinném el, de most nem is ez a lényeg. Nem mondhatnám, hogy hirtelen egy napon arra ébredtem, hogy jó kislány vagyok, de most már tudom, hogy van akinek ez is számít... Szóval megteszem amit tudok és elvárom, hogy értékeljék az igyekezetemet.
- Szóval te az én csuklómat többé egészen biztosan nem fogod bilincsel ékesíteni... Ez van. Azért gondolom majd csak túl teszem magad rajta valahogy... - Úgy nem mellékesen nem csak jobb lettem, de okosabb is lettem... amikor kell és nem fogok már rögtön az első lépcsőfokon elbukni.
Neki meg ettől eltekintve gondolom van éppen elég dolga, bár most szerintem inkább csak baja. Más különben most ziher, hogy nem itt lenne, hanem valahol egészen máshol, mi több egészen mással.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime11.02.13 3:36

Mit is gondoltam? Őszintén azt, hogy bejövök egy italra, vagy talán többre és nem fog senki sem idegesíteni, mert amire most igazán nem vágyok az a társaság. Éppen elég sok nekem most az is, hogy a fejemben tömérdek gondolat kering, de mindig ugyan ott kötök ki. Mindig ugyan annál a személynél, akire ha gondolok vegyes érzelmek fognak el. Nem is tudtam eddig, hogy lehetséges valakit egyszerre gyűlölni és szeretni is.
- Tudod nem mindig kell, hogy változzanak a dolgok. - Szinte már morogtam neki. Újból bele ittam az italomba és próbáltam úgy tenni, mintha nem lenne társaságom. De csak megszólalt és mindig is képtelen voltam szó nélkül tűrni az ilyet. Láthatná rajtam, hogy nem vagyok a toppon, de még is fecseg, nagy vétek.
- A rossz kislányok mindig rosszak maradnak. - Akármit is tehet, mindig a háta mögött ott fog lenni a múltja és azok a dolgok, amiket elkövetett és csak arra várva hogy mikor újra egyenesbe jön, újra az élete részévé váljanak. Mert a múltad mindig is az életed része lesz, hiába is próbálnád jóvá tenni a sok rosszat.
- Ahogy mondod, egészen biztos, hogy többet nem foglak megbilincselni. - Szúrós tekintettel néztem rá, de csak egy pillanatig, inkább a pultot néztem kitartóan tovább. Nem hiszem el, hogy jó útra tért, csak már hónapok óta nem járok be dolgozni, és az sem olyan biztos, hogy vissza megyek, vagy ha mégis, akkor is átkéretném magam másik rendőrségre, ha a dolgok továbbra is így mennek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime11.02.13 16:31

- Tudom, a változás nem mindig jó és ahogy látom téged nem is gyönyörködtet túlságosan... - Bizonyára meg is lehet rá az oka. Még soha sem láttam ilyen... leharcolt állapotban, de attól még érdekelne, hogy vajon mi vagy inkább ki volt képes ezt a helyzetet előidézni nála. Meglehet ez az egy dolog valóba az én hibám és egyáltalán nem kellene kérdezősködnöm, sőt szóba sem kellett volna állnom vele, de tényleg meglepett az a látvány amit nyújtott itt üldögélve a bárpultnál.
Hm, a változás tényleg nem mindig, hogy javulást és nem is mindig szükséges, de én igazán örülnék neki ha végre a dolgok jó irányt vennének és nekem nem egyedül kellene itt múlatnom az időt és vele cseverészni hol ott nagyon nem is volna miről. Nem mintha kényszerből tenném és látszik is, hogy milyen erőltetett az egész, de ha már szóba elegyedtünk akkor akár meg próbálhatnánk ezt a beszélgetős dolgot, ki tudja ez most talán nem végződik olyan pazarul mint általában.

- Másokban mindig könnyebb meglelni a hibát. - Vágtam rá gondolkodás nélkül. egyáltalán nem célzásnak szántam, de előfordulhat, hogy úgy hangzott, de akárhogy csak kimondtam és most már mindegy. De tény ami tény, ő sem lehet egy ma született bárány legalább is én nem tudnám elképzelni róla, csak az ilyesmivel nem kérkedik az ember.
- Csak nem tetted le az egyenruhát? - Na szép, az egyik meglepetés követi a másikat csak nem épp az a fordulat amit annyira várnék rá. Viszont ezért most igazán kár volna ezt be kell ismernem!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime12.02.13 6:39

Azon kezdtem el töprengeni, hogy milyen hibákat követhettem el eddig éltem során, ha már így büntetve vagyok. Mostanában sorozatban kapom a rosszat és ha még ez nem lenne elég kaptam a sorstól most egy olyan társaságot, akiért nem igazán tudok rajongani. Egyébként sem szeretek össze futni olyanokkal, akikkel műszak közben volt dolgom, főleg nem ebben a kétségbeesett állapotomban.
- Mondták már neked, hogy milyen jó megfigyelő képességeid vannak? - Még mindig nem értem, hogy miért kell velem foglalkoznia, de úgy látszik nincs jobb dolga annál, hogy engem szórakoztasson. Csak kár, hogy nem vagyok jó kedvemben és se szórakozásra, sem pedig társaságra nem vágyok, hacsak a társaság nem egy fél literes üveget jelent.
- Ez így van. Főleg azért, mert mindenki követ el hibákat, csak bevallani már nehezebben megy és ezért inkább mindenki másnak a hibájára kíváncsi. - Mióta lettem ennyire elmélkedő? Bevallom fogalmam sincs. Biztosan nem tett jót velem azok a hosszú hetek, amiket gondolkodással töltöttem, mert a gondolatok nagyon is ártóak tudnak lenni, pláne ha komoly dolgokon kell elmélkedni. Én pedig egy jó ideje csak ugyan arra tudok gondolni, azért is vagyok itt, hátha az alkohol jótékony hatására legalább pár órára tudnék felejteni.
- Na és mi van ha igen? Téged nem kellene hogy érdekeljen, az előbb mondtad, hogy változtál, akkor meg amúgy sem találkoztunk volna többet. - Zavar a kíváncsisága, még nem ittam ehhez eleget. Ezért is rendelek még egy kört.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime23.02.13 15:05

- Ez most irónia volt? - Azért halkan felnevettem, mert az az ábrázat és ez a hangsúly valami haláli... Tudom, neki már kevésbé vicces, de ha kicsivel másképp viszonyult volna a dologhoz most én sem nevetnék. Kivételesen talán megpróbálnám komolyan venni, mert tényleg elég ramatyul fest.
Igen, volt már aki megjegyezte, hogy igen jó a megfigyelő képességem főleg olyan dolgok esetében, amihez semmi közöm, de ez már csak ilyen. Nem én tehetek róla, hogy épp a rossz helyen próbálja meg sajnáltatni magát. Ugyan ezt otthon a négy fal között is megtehetné és senki sem szólná meg érte.

- Te az enyémeket már tudod. Te ez úttal miben hibáztál ha nem államtitok? - Nem túl szerencsés, hogy mindig ott kellett teremnie ahol éppen mellé lőttem. De mind eddig úgy tűnt, hogy ő nagyon pontosan is céloz, akkor mégis hol ronthatta el? Nekem sem kell lerajzolni. Tudom, hogy most valószínűleg semmire és senkire sem kíváncsi, de az élet nem kívánságműsor és végül is tudtom szerint senki sem kötözte a bárszékhez.
- Engem nem is, csak a többiekre gondoltam. Tudod, a magamfajtákra... - Ahogy ő mondaná. Mi már valószínűleg nem fogunk többé összefutni az utcán, de azért a többi leányzó helyett még sajnálhatom a dolgot, nem? Olyan jól állt rajta az az egyenruha.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ghostbar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-