welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ghostbar - Page 4 Vote_lcapGhostbar - Page 4 Voting_barGhostbar - Page 4 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ghostbar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime16.09.20 16:49





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



H

osszú napom volt, hosszú és fárasztó, rám fog férni a barátaim társasága, mostanában csak egy csomó tudatlan taknyos srác és fruska vett körül, nem az Ő hibájuk, az előző tanárunk csapnivaló egy némber volt, hogy még a táblára felírt anyag lepuskázására sem tanította meg őket, megszabadultam a vasalt nadrágtól és az ingemtől, ledobtam mindent az íróasztal melletti székre, vettem egy hosszú zuhanyt, magamba döntöttem egy erős kávét, majd felvettem egy farmert, pólót és a dzsekim, tornacipő és mehetünk is, finoman simítok végig arcélemen, kezd egy kicsit már erős lenni a borostám, majd holnap foglalkozok vele, öles léptekkel hallattam a megadott cím felé.
A haverok már a bár előtt vártak, kezet fogtunk, és megöleltük egymást, rég láttam már őket, mindannyian felnőttünk, és dolgozunk, még  az egyetemen ismertem meg őket, jó srácok. Kerestünk egy asztalt.
- Mit iszunk?
- SÖRT!
- Értem, ostoba kérdés volt.
Nevettem el magam, és veregettem vállba őket, hozom, ne nézzetek így, hozom már.
- Helló, négy csapolt sört, köszi.
Helyes kis pincér lány, vontam fel a szemöldököm ahogy megfordult és szemügyre vethettem formás fenekét, dekoltázsa borravalóért kiált, tudja hogy kell elérnie amit akar, halvány mosoly ült ki a szám sarkára ahogy egy cetlire felírta a számát és rám kacsintott, úgy érzem marad a borosta.
- A barátokra.
Koccintottuk össze a korsónkat, oldalt ültem a pultnak, így minduntalan láttam a helyes leányzót ahogy ajkát harapdálva stírölt, egész érdekesnek ígérkezik ez az este, már vagy a harmadik körnél tartunk, önként vállaltam az összeset, egész sokat megtudtam már a kis dögös vörösről, Candy, mint a cukorka, hm, izgalmasan hangzik, nevetve emeltem fel a fejem hogy ismét szemügyre vegyem a kacér csapos lányt, amikor szemem egy másik fiatal csitrin akadt meg.
- Saige? Vagyis, Miss Hannigan?
Mit keres Ő itt, és jól látom az sör? Felvont szemöldökkel néztem utána, hát ezek tényleg semmiből nem tanulnak, ó lányok nem mondjátok komolyan?  
- Mi a baj Ben? Ki volt egy csinibaba?
- Az egyik diákom.
- Helyes kislány, és mi a baj?
- Sör van nála, tizennyolc sincs, nem, hogy huszonegy, hogy adhattak kiskorúnak alkoholt?
Villantottam haragos tekintetem a csapos lány felé.
- És? Mi is voltunk fiatalok, akkor is megoldottuk, mit érdekel téged mit csinál?
Mit érdekel engem ugye? Nem mondhatom, hogy tegnap úgy hívtam neki texit, mert olyan részeg volt, hogy járni sem tudott, még, hogy mit érdekel engem.
- Tom, hozz egy kört, és gyerünk inkább biliárdozni.
Le kell vezetnem a hirtelen agyvérzésem...

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime17.09.20 21:23


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Naháát, Mr. Price tud bulizni is? Bár, láttunk már ilyet, hm nem is olyan régen, amikor nem zavarta, hogy sör van a kezemben és én az Ő karjai között voltam, amíg Agnes be nem nyitott, franc. Igen, az egy elég jó buli volt. Mondjuk elméletileg azóta is büntiben vagyok életem végéig, aztán valahol mégis csak megtört a szülői szigor, ellenállhatatlan vagyok.
Leteszem az üvegeket, majd a biliárdasztalok felé sandítok.
- Szabad az asztal? - Vetem fel a lányoknak, úgy játszanék egyet.
- Azt hiszem igen.
- Szuper. - Csillantak fel szemeim.
- Mire készülsz Saige?
- Csak játszom egyet. - Vontam meg a vállam szélesen mosolyogva, majd kacsintva egyet kaptam fel a sört az asztalról és fordítottam is hátat. És már azt is tudom kit akarok kihívni. Veszem is fel az irányt a helyes kis társsaság felé, aki szemmel láthatóan jól érzik magukat, nevetésük közepette állok meg az asztaluknál és egyenesen Ben felé fordulok.
- Mr. Price, játszik egy kört? - Intek vállammal a biliárdasztal felé, pont üres és ez csak egy ártatlan játék lenne, azok után, hogy úgy megszívatott minket ma reggel az órán. Körmeimmel kopogok az üvegen, ahogy továbbra sem hátrálva szándékaimtól mosolygok, szerintem az asztalnál már mindenki belement volna és a haverjai is igen erősen cseszegetik, rajta tanár úr, mit veszíthet? Megveri a saját diákja?
- Igen. Nagyon úgy fest. Szóval, elfogadja vagy sem? - Igen, kihívom. Még szép. Itt legalább van esélyem és ha még veszítek is, legalább valami izgibb játékban, mint a reggeli röpdolgozat, mert az határozottan nem volt jó poén, tényleg nem. Kortyolok bele az italomba, szeretem ezt a helyet, mindig érdekes társaságba lehet futni. Mondjuk, ráférne még a tanári kar egy-két tagjára a lazítás, nekik is jobb volna és nekünk is könnyebb dolgunk lenne, mondjuk a rajztanár alapból részeg minden héten, szóval... bírjuk is.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime18.09.20 20:25





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



T

udom, hogy nem kellene ennyire fennakadnom azon, hogy a fiatalok isznak, ez az én időmben is így volt, és igazuk van, mi is megoldottuk, tudtuk hol és hogyan, hamis személyik, hátsó bejáratok, idősebb barátok, de Saige az Saige, már tapasztaltam többször is, hogy ha részeg nagyon rossz döntéseket hoz, igen, az egyik én magam voltam, ami miatt azóta is bűntudatom van, még tizennyolc sincs és én a tanára vagyok, dühít a gondolat is, de az jobban zavar, hogy féltem saját magától, még akkor is ha nekem ehhez semmi, de semmi közöm, és tényleg nincs, de akkor is, tini lázadás vajon?
Eléggé fogytán van már a söröm, lötyögtetem a pohár alján lévő keserű nedűt, kellene egy újabb, így szólok Tomnak, hogy most már nagyon itt az idő, hogy más is fizessen, nem fizetik túl az általános iskolás tanárokat, a tévhittel ellentétben esküszöm mi inkább azért tanítunk, mert szeretjük a saját szakterületünk, mintsem azért mert vagyonokat lehet keresni.
- Tessék? Pillantok fel Saige-re, te meg mikor jöttél ide, esküszöm olyan hangtalan, mint egy macska. Felvonom a szemöldököm, tény, hogy épp biliárdozni indultunk, denevér hallása van, vagy mi? De nem állt szándékomban mások ellen játszani. Álltam vad, dacos pillantását, de nem adtam választ, és kezd egy kicsit elegem is lenni ezekből a seggfejekből, mert direkt húznak, hogy menjek már és fogadjam el, gratulálok Saige, nagyon jól kicsesztél velem.
- Ezt, most vegyem kihívásnak?
Vegyem, értem, sóhajtottam egy nagyot és lehúztam a maradék söröm.
- Ám legyen Saige, játszunk.
Álltam fel az asztaltól és vettem az irányt a billiárd asztal felé, felkaptam egy dákót és a kék kis krétáját, majd "hegyezgetni" kezdtem a végét.
- És mi legyen a fogadás tárgya? Pénzben nem játszanék ellened, nem lenne tisztességes. Mivel még kiskorú vagy abban sem fogadhatunk, hogy te fizeted a következő kört.
Fújtam meg a végét, majd felnézve rá folytattam.
- Maradjunk abban, hogy ha én nyerek befejezed a provokálásom.
Helyezkedtem el és ütöttem szét a golyókat.
- Tiéd a teli.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime18.09.20 21:19


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Igen, rajta Ben, hé ez csak játék, tanár úr, némi lazítás a sör mellé, igen ez az! Mosolyodom el, akkor mehetünk, sétálok utána az asztalhoz, jól van nem kell már úgy oda lenni és ne nézd a seggem, köszi.
- Én mikor tettem ilyet? - Húzom összébb magam egy ártatlan mosollyal az arcomon, van amikor beszokott válni és én ezt nem nevezném provokálásnak, inkább csak könnyű incselkedésnek, vagy az ugyanaz? Hmm, holnap megkérdezem Mr. Quenell-t, és én még azt hittem vele lesz nehezebb dolgom.
- De jó, rendben van. - Veszek el egy ütőt, hú de dögös.
- Viszont, ha én nyerek, akkor... - Tartottam kis szünetet, ezen el kellett gondolkodnom kicsit, de végül csak kiböktem. - Korrepetál töriból. - Szerintem ez teljesen fair ajánlat és úgy talán jobban odafigyelnék khm rá, és lehetne kicsivel kellemesebb időpontban, amikor még összpontosítani is tudok arra, ami nem érdekel, de be kell vágnom, mert az meg anyámat nem fogja érdekelni, tök vicces, amikor dühöng, de nincs kedvem hallgatni.
- Oké. - Könnyedén dőltem előre nem foglalkozva azzal, hogy most kábé a fél kocsma az én dekoltázsomat fogja bámulni vagy a fenekem, a másik felével meg vagy itt van a nője vagy már nem lát el idáig és még este tíz sincs, kiválasztom az egyik telit, célzok és le is gurítom a lyukba, elégedetten egyenesedek fel, úgy látszik szerencsésen játszok ma. Akkor folytassuk, dőlök be ismét előre kitolva feszes és kerek hátsómat, célzok, majd ütök éés ezt elbénáztam, franc...
- Maga jön. - Apró szünet, addig a sörömért nyúlok az asztal szélére és kortyolok bele, majd kíváncsian figyelem Mr. Price lökését, célzott és határozott, valaki nem akar veszíteni, de én sem. Kellenek azok az órák meg hát, jót tenne a lelkemnek és a haverjai tuti rongyosra csesztetnék. Tényleg, még mindig nálam van a palástja, azt mikor kéne visszaadnom?


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime18.09.20 22:47





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



N

em hiszem el ezt a lányt, komolyan, ide jön, nem elég, hogy a körmeivel kocogtatja a sörös üveget, amit alapvetően is rosszallok, de még ki is hív biliárdozni, a barátaim előtt, tudja, hogy így nem mondhatok nemet, mert sértené a büszkeségem és a barátaim életem végig ezzel szekálnának, hogy nem merek kiállni egy lány ellen, nem, hogy nem merek volt már rá példa, és mindig elértem amit akartam, ha kellett nyeréssel ha kellett azzal, hogy direkt vesztettem, ez ajánlattól volt függő, a férfiak cselesek ha egy nő meghódításáról van szó, de őt itt is most nagyon nem hódíthatom meg nem, hogy az állásomba, az életembe is kerülne az a kaland.
- Rendben, legyen, mondjuk rád is férne.
Vigyorodtam el, ez egy egészen jó ajánlatnak hangzott, korrepetálás, az az magán órák, amit nem feltétlenül kellene az iskolában tartani, hm, mondjuk inkább, otthon, nálam, Ben most beszéltük meg, hogy ez nem egy járható út, fogd már vissza magad, bármennyire dögös is, ezt most akkor sem szabad, szóval szedd össze magad és nyerj, mutasd meg neki, hogy nincs hatalma feletted, mert hát nincs is, ő csak egy tini, egy dögös, formás, kis tini.
Megkaparom a torkom, célzok és telibe, tökéletes, megyek egy kicsit arrébb, hm, az  nagyon rossz helyen van, pont bebújt az övé mögé, ha eltalálom az övét vesztem az előnyöm, de kimozdítom a sajátom és akkor a következő körben simán be tudom már lőni, ez egy egész jó haditerv, sajnos egyik golyó sem áll most úgy, hogy simán rá tudjak látni és célozni, így maradok az elgondolásomnál, és célzásommal megütöm az övét, de cserébe az enyém gurul pont tökéletes helyzetbe.
- Te jössz. Álltam félre, majd kortyoltam egy nagyot, amit majdnem félre is nyeltem, aprókat kezdtem köhögni.
- A kérdésedre válaszolva, például most.
Ennél mélyebben már nehéz behajolni, a melltartója színét és csipke világát is látom, nem mintha nem lenne dögös, főleg ahogy fenekére tapad a farmer. Megkrétázom az ütőm és előre hajolva mélyen az asztal fölé céloztam be azt amit az előbb kinéztem, és sima liba, vigyorogva egyenesedtem fel, majd kortyoltam egy rendeset a sörömből, mielőtt megint elvonja a figyelmem. A következő ütésnél pont szemben álltam vele, ahogy az asztalra támaszkodott, kissé sikerült megzavarnia és olyan erővel ütöttem meg, hogy a fehér is a lyukban landolt, franc.
- Tiéd.
Húztam elő a fehéret az asztalból és adtam át neki.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime19.09.20 14:51


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Rám is férne, mi? Hát ebben lássuk be igaza van, elég gyéren állok és ezen a ma reggeli ugratása sem dobott, őszintén nem hittem, hogy valaha is visszasírom a vén szatyrot, ki nem állhatott és szemét is volt, de legalább nem akart látni többet és már azért is átengedett, nála meg lassan jó nagy csávában leszek, bakker. Két tenyeremmel támasztom meg magam az asztal szélén szemben állva vele és dőlök be az asztal fölé, esküszöm én csak azt figyeltem hogyan üti szét a golyókat és hoppá, ez félrement.
- Köszönöm. - Forgattam meg a kezemben, majd helyeztem vissza az asztalra, azt hiszem kihoztam a maximumot, ennél jobban nem lehet előre hajolni és tökéletesen egy vonalban látom a golyókat. Kiválasztottam melyiket szeretném megcélozni, bemértem a szöget, majd ütöttem, megy ez ma. Elégedetten csusszanok fel az asztal peremére, tudom, meg is kerülhettem volna, de így is kényelmesen eltudom érni, finoman dőlök be és ütöm meg a fehéret, lécci, lécci, ahh pedig úgy összpontosítottam. Huppanok le a földre, maga jön, kíváncsi szemekkel fürkészem, jól telik ez az este és piszok helyes, hupsz, jól láttam?
- Az a fekete volt, tanár úr? - Nézek fel rá meglepett kék szemeimmel, majd egyenesedek fel elégedetten, amit a széles mosolyom is kielégítően tükröz, hisz ez most nem az a hagyjuk nyerni, előbb adja magát játék volt.
- Nem, nem, az a fekete volt. - Rázom meg a fejem, majd aprót bólintva erősítem meg, hogy az kicsit sem a sötétkék volt, de megkérhetünk valakit, hogy döntsön helyettünk a kérdésben, mondjuk valamelyik haverját, eléggé hangosan érdekeltek voltak, a csak ügyesen haver és a mutasd meg a kiscsajnak... Hmm, akkor vezessük végig jól értem-e, nyertem és bár nem dörgölhetem az orra alá, mert simán megvághat, de kaptam heti plusz órákat vele, csak vele, az alku az alku, Mr. Price, ha egy kocsmában kötik meg, akkor meg főleg.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime19.09.20 17:15





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



K

ezd ez a játék egyre kényelmetlenebb lenni, tudja magáról, hogy irtózatosan vonzó, és ki is használja, sőt azt is tudja, hogy semmit sem tehetek a pimaszkodása ellen, így nem fair a játszma Miss Hannigan, nagyon nem az, mert nekem nincs mit bevetnem ellene, lenne, de az most nem akadálytalan lépés lenne, mondjuk neki dönteni az asztalnak és addig csókolni amíg pimasz kis ajkai meg nem adják magukat uralmamnak, mik nem járnak a fejedben Ben, oldalra fordítva roppantottam meg a nyakam, még is jobb lett volna ha nem fogadom el ezt a kihívást, egyrészt mert győzni akarok, hogy befejezze a kis játszmáit, másrészt pedig veszíteni, hogy ne hagyhassa abba, és nem tudom melyik akaratom lesz erősebb, tényleg nem.
Kezébe nyomtam a fehér golyót, majd hátrébb lépve kortyoltam ismét a sörömbe, komolyan már a bugyija színét is látom, mondjuk látnám máshol is, mondjuk az ágyam mellett a padlón kiterülve, miközben Saige.... Ehhez az esthez én még nem ittam eleget, vagy túl sokat is, húztam le a korsóm tartalmát és intettem, hogy csapoljon még egyet, harmadik vagy a negyedik, nem is tudom már, de érzem ahogy szorul a hurok a nyakam körül, Saige felül az asztalra, bőre villan ki a nadrág rései között, lehetne szaggatottabb is, valaki csapjon már a kezemre, nyelvemre, vagy inkább a fejemre de egy jó nagyot azzal a dákóval. Elhibázza, én jövök, kíváncsi szemei fürkésznek, ne nézz már így rám, az Isten áldjon meg te lány! Céloz, lő, és súrolta a feketét ami megpördült, franc.
- Nem a sötétkék volt?
Nevettem fel ahogy letettem a dákót, és felé léptem.
- Nos, akkor te nyertél, gratulálok.
Nyújtottam felé a kezem.
- Igazán méltó ellenfél voltál, szeretnéd már most megbeszélni a magán órád részleteit vagy később is jó lesz?
Hm, most akkor megnyert magának? Vagy hogy is szokták ezt mondani? Izgalmasan hangzik, dőlök neki az asztalnak.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime19.09.20 17:50


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Mindig is szerettem jobbnak bizonyulni, csak hát nem épp mindig a kellő dolgokban, de most valahogy plusz elégedettség pezsdül fel bennem. Nyerni akartam és tudom, hogy nem hagyott, jól játszik egyébként, megismételhetnénk.
- Köszönöm. - Mosolyodtam el, ahogy kezem nyújtva felé néztem bele kék szemeibe.
- Jól játszott, valamikor megismételhetnénk, egy visszavágóval. - Fogalmam sincs, hogy túlzás vagy sem, hogy ezzel már kikezdtem volna-e vele, de nem is igazán számított, minden csak nézőpont kérdése.
- Igen, mindenképp. - És még csak most vettem észre, hogy még mindig fogom a kezét, így gyorsan elengedem, franc.
- Hetente két alkalommal? Órák után? Vagy amikor magának megfelelő. - Voltaképp mindegy, annyit még tudok is figyelni, agy legalábbis azon leszek, hogy ne csak a csillogó kék szempárját figyeljem, hmm igazán szépek a szemei, kékek, akár az enyém.
- Oké, öröm volt magával játszani. - Hát akkor azt hiszem mindent megbeszéltünk és most már vissza kell adnom annak a hangosan jókedvű és spicces társaságnak az asztalnál, nekem meg ideje lenne kivernem a buta gondolatokat a fejemből, mondjuk, hogy mennyire jó érzés volt meleg bőrét tapintani és hogy milyen finom illata van, pont mint a palástjának.
- Elnézést, ki kell mennem a mosdóba. - Felkapva az üveget hajtom fel a tartalmát, majd csúsztatom vissza a pultra és indulok meg a mosdó irányába könnyedén és finoman ringatva csípőmet.
- Szia Saige. - Egy valaki volt csak a mosdóban és vele is épp az ajtóban futottunk össze, hát most ne kérdezd meg a nevét, innen ismerek csak, de azért szia.
- Helló. - Lökőm be magam mögött az ajtót, a mosdóhoz lépve hajolok előre és támaszkodom meg a peremén, kék szemeim körül kezdem eligazgatni a sminkem, majd orrom előtt húzva el a kezem csap meg ismét bőrének illata, okéé... nyitom meg a hideg vizet és tartom alá a kezem, kéne még egy sör, nyúlok el a kéztörlőért, majd összegyűrve, mint egy papírgalacsint találok bele a szemét közé.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime19.09.20 19:12





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



E

z egy aránylag gyors játék volt, mégis úgy érzem, mintha órák óta kerülgetnénk egymást az asztal körül, kezd megártani a sör, de azért ha már kirendeltem nagyot kortyolok belőle, érzem ahogy végig folyik a bennem a hideg, keserű nedű és vérré válik, nem tudom megmondani mikor engedtem el utoljára annyira a gyeplőt, hogy akár spicces is legyek, de most határozottan sikerült, nem tudom, hogy Saige hatása, vagy magamtól is lenyomtam volna, egy, kettő, három, négy, öt, hogy mi van, öt sört, a jó büdös francba te lány, mikor ittam én meg ennyit, hogy mit csinálsz, ja igen, értem, mosdó.
- Majd egyszer játszunk visszavágót. Rendben, menj csak.
Léptem vissza az asztalunkhoz, persze kaptam hideget és meleget, azon vitatkoznak, hogy ennyire béna vagyok, hogy lever egy csaj, vagy, hogy direkt hagytam-e nyerni, már fogadásokat is kötnek, én meg csak azt figyelem ahogy Saige, csípője ring, értem, vesztettem, provokálj csak, kortyoltam ismét, ennek már soha sem lesz vége, nagyon jó játékos vagyok, komplett havi megélhetést is biliárdoztam már össze, nem tudom, hogy lehettem olyan béna, hogy eltalálom a feketét, bosszant és egyben elégedettséget is érzek.
- Srácok, ki kell mennem dobni egy sárgát, mindjárt jövök vissza.
Mosdó, mi? Húztam meg még egyszer a korsóm, ami teljesen ki is ürült, azt hiszem ma estére nagyon abba hagyhatom már, öles léptekkel indultam meg, már kezdünk kicsit sokan lenni, itt ott úgy kellett átverekednem magam, főleg, amikor valaki kiseggel eléd a biliárdasztalnál, érem én, hogy azt várod, hogy valaki rácsapjon, de az most nem én leszek cicám, szedd összébb magad. A mellékhez vezető egy ajtóról nyílik és a mögött osztódik ketté, komolyan elgondolkoztam egy pillanatra, nem azért mert nem tudom hova is kellene mennem, hanem mert vonz Saige gondolata, érzem a parfümje illatát, és engedek a csábításnak, belököm a női mosdó ajtaját, épp összefutunk az ajtóban, megragadom a csuklóját és kihúzom, a folyosó falának döntöm, ujjaim húzom végig arcán és ajkain, álla alá téve ujjaim elemem meg és tapadok forrón, mohón ajkaira.

Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Saige Hannigan
Saige Hannigan



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime19.09.20 20:12


Ben & Saige

tumblr_n0e0io7sod1qf7gy0o1_250.gifv
Nem tudom miért is akarom ennyire, talán ezzel is csak lázadni akarok egyfajta szabály és rendszer ellen, mert pontosan tudom én, hogy ezt nem lehet, csak épp húzom és provokálom, ahogy Ben fogalmazott és annyira jól esik, piszok jól és vesztett, hogy ezt világosan értésére adjam lágyan ringatva csípőm indultam meg a mosdók irányába, majd tolom be az ajtót, odakint már kezd elég nagy lenni a nyüzsi, de hé itt senki sem tudja kik vagyunk, nem tehetnénk úgy egy kis időre, mintha mi sem tudnánk? Beletúrok szőke fürtjeim közé, majd végig húzva ujjaim engedem leomlani vállamra. Hmm, szexi. Mehetünk. Lépek, pontosabban lépnék ki az ajtón, amikor hirtelen Ben áll velem szemben, én pedig meglepetten pislogok lefagyva egy másodpercre, nem is hinné az ember mi minden képes megfordulni a fejében egy másodperc alatt, nem az ajtót tévesztette el az egészen biztos.
- Ben... - Válnak el ajkaim egymástól, elkapva a csuklóm húz ki a folyosóra, én pedig mire feleszmélek a kezdeti ámulatból már a folyosó falának döntött, lassan engedem ki a levegőt, ahogy ujjait húzza végig arcomon, majd kiszáradt ajkaimon. Ajkai tapadnak az enyémre, én pedig hajába túrva húzom őt közelebb magamhoz és csókolom vissza, türelmetlenül kérem és kapok puha szája után, kezem engedem végig vállán, majd húzom le mellkasára és az ingébe kapaszkodva kérem őt minél közelebb magamhoz. Szeretném még érezni ezt az illatot, érezni, hogy most az enyém, csak még egy kicsit. Lassan húzom fel a térdem és súrolom végig a farmer anyagát, mohón és hevesen kapok csókjai után, bőre melegét érzem és nem akarom elengedni, még szeretnék, francba mindennel, még sosem akartam semmit ennyire, így talán mégsem én nyertem ma. Az egyetlen, amit nyertem, még néhány kínzóan hosszú óra kettesben, a suliban, amikor ezt ki kell zárnom, különben sokkal többet fogok veszíteni egy visszautasításnál, bár az is elég pocsék érzés.


 ©

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Benjamin Price
Benjamin Price



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime19.09.20 21:07





Ben & Saige



8eBQ.gif
giphy.gif



N

em tudom milyen ötlettől vezérelve vágtam át a tömegen, azt se tudom mi járt a fejemben, szerintem épp semmi, csak egy hatalmas adag sörben lötyögött és valami kocsma zenét kornyikált, miközben nagyokat csuklott, igen, az agyam sikeresen berúgott, még a testem csak most lendült akcióba, amikor már az öreg fiú nincs képben, akkor lehet egy kicsit rosszalkodni, és majd holnap lehet miatta szégyenkezni és sajnálkozni, amiért ellent mondott a csúnyán másnapos agytekervényeknek, de akkor és ott igen is vicces volt, sőt, mondjuk úgy inkább, hogy forró, heves, követelőző, mindaz amit erősen és határozottan megtiltottam magamnak, de ki francot is érdekel, hát majd holnap engem....
Követelőzve kaptam ajkai után, mintha nem lenne holnap, vagy nem nyithatna ránk bárki az elkövetkező percekben, nem törődtem a mi van ha kezdetű kérdésekkel, faltam ajkait, ujjai siklottak fürtjeim közé és húzott magához, megragadva ingem vont mellkasához, szeretném magamon érezni érintését, de java részt ruha nélkül, sőt, csak is ruha nélkül, lábát csúsztatja végig a nadrágomon, úgy érzem ő is pont erre gondol, valami forróra és érzékire, hevesre és lüktetőre, de nem itt, és az is biztos, hogy nem most, nem lehet, nem tehetem, a nagyfőnök eldobta a sörös üveget, felemelte a szemüvegét és  könyökére támaszkodva szigorúan néz az úszógumiján lebegve.
Kezem csúsztatom végig oldalán, combjain, majd vissza fel feszes fenekére, keményen markolok bele és vonom közel ölemhez, igen ott, pont ott akarlak érezni, legszívesebben rácsapnék a fenekére amiért olyan diadalittasan riszálta el előttem, húzva és rángatva azt a rohadt édes mézes madzagot, kezem siklik feljebb, csípőjén, hasán, célirányosan azok a peckes kis hívogató mellek felé, úgy szeretném megérinteni, birtokba venni, érezni ahogy mellbimbói rám vágynak, de az utolsó másodpercben elhúztam a kezem és eltoltam magam.
- Nem lehet!
Leheltem kettőnk közé, majd eltolva magam a faltól léptem vissza az ajtóhoz és léptem ki, visszamentem a helyemre és felkaptam a dzsekim.
- Mennem kell, majd beszélünk.
Még hallottam méltatlankodásuk de inkább kisétáltam a hideg éjszakába, hazáig fogok sétálni.


Click me






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime30.09.20 7:57

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ghostbar Ghostbar - Page 4 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ghostbar

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Paradise-