welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Encore Beach Club - Page 2 Vote_lcapEncore Beach Club - Page 2 Voting_barEncore Beach Club - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Encore Beach Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime11.05.13 13:32

Egyszerűen elakadt a szavam. Meg sem tudtam szólalni. Egy árva hang sem jött ki a torkomon. Miért? Mert pontosan tudom, hogy mit jelentett neki az az éjszaka és képtelen vagyok arra, hogy ezt most felhasználjam ellene. Az már még tőlem is gerinctelenség volna. Nem mellékesen pedig nem csak neki jelentett ez többet. De már ez sem lényeges. Már soha sem fogja elhinni nekem, hogy nem csak egy játékszer volt, amivel jól elszórakoztam majd végül kielégítettem vágyaimat és félredobtam. Még soha senkiért sem tepertem ennyit és ennyire és ami a legfurcsább, hogy örömmel tettem. A legkevésbé sem esett nehezemre vele lenni.
- Gondold csak végig. Ha csak arra kellettél volna előbb is megtehettem volna. Nem ellenkeztél volna, mert igen is akartad. - Gondoljunk csak szépen vissza arra az éjszakára amikor kizárta magát és hozzám kopogott be. Minden adott volt. Visszaélhettem volna a helyzettel és a kétkedésével. Mert volt mersze kezdeményezni és ha akartam volna nem lett volna akadály. De van az az ár amit nem adnék meg és amiből nem engednék.
- Nem, mert tudod én is ott voltam. Tudom, éreztem hogy élvezed. Láttam... - Akkor meg nem értem miért nem lehet ennyivel lezárni? Megtörtént, mindketten akartuk. Volt néhány szép napunk együtt. Miért nem lehet erre és csak erre emlékezni és tovább lépni?!
- Mondtam már, hogy több volt annál... Mégis mit akarsz még...? - Mondhatnék jóformán bármit akkor sem hinne nekem. eszméletlenül mardosott legbelül az az egy, az az egyetlen szó amit kimondott. De persze én ezt soha sem vallanám be, még magamnak se.
- Helena... Nem hiszem, ez már az én kedvenc pólóm. - Fenéket hagyom elmenni. De ugyan akkor eleget teszek kéréséének és nem fogok hozzányúlni, de ugyan úgy közelíteni kezdek felé. Tudom, hogy vissza fog tekinteni. Nem tudja majd megállni, hogy ne tegye.
- Daniel, nem volt még elég? Vedd már észre, hogy neki nem kellesz. Nekem viszont őrjítően! - Hát ez meg hogy került ide? Na már csak te hiányoztál! Komolyan mondom meg a macskád. Még egyszer akadjon a kezeim közé az a kis dög. Puszta kézzel fojtom meg veled együtt.
- Vedd le rólam a kezed. - Szúrós tekintettel fordultam felé minden egyes szavamra külön hangsúlyt fektetve abban bízva, hogy felfogja, de ha mégsem hát majd segítek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime13.05.13 1:38

Nem csak egy éjszakát akartam tőle, hanem azt hogy minden éjszaka ott legyen mellettem. Vele szerettem volna elaludni, hogy aztán minden reggel egy puszival ébreszthessem fel. El sem hiszem mennyire naiv voltam, mikor bele loholtam magam ekkora illúzióba. Tényleg bebeszéltem magamnak, hogy vele majd minden más lesz, hiszen annyira bizonygatta nekem, hogy sosem lenne képes bántani. Erre tessék, ennél jobban nem is lett volna képes, hogy megbántson. Annyira megalázónak tartom ezt az egészet, még arra sem volt képes, hogy megmondja már nem kellek neki, mert amit szeretett volna tőlem már megkapta.
- Most tényleg azt akarod velem elhitetni, hogy akkor nem csak arra kellettem? Tudod ez egészen különös, főleg úgy, hogy miután megkaptál már nem is kellek neked. - Nem csak az érzelmeim csaptak ismét be, hanem Ryan is. Nem hiszem el, hogy ennyire szerencsétlen vagyok, hogy mindig ilyen hazug férfiakkal hoz össze a sors. Én pedig mindig képes vagyok bedőlni, mert azt hiszem már nem lehet rosszabb, és ekkor derül ki hogy ismét tévedtem.
- Tudod mit? Inkább felejtsük el, hogy valaha is bármi volt közöttünk. - Mondani könnyű, de tényleg véghez vinni nehezebb lesz. Ismerem már magamat ahhoz, hogy tudjam mély depresszióba fogok zuhanyin és az önsajnálat bugyrában fogok kikötni.
- Már nem akarok semmit, főleg tőled nem. - Két valamit még is szeretnék, távol kerülni tőle és örökre elfelejteni még azt is, hogy létezik és egykor azt mertem feltételezni, hogy az életem része fog majd lenni. Sikerült bele szeretnem, és az a legszebb az egészben, hogy teljesen hidegen hagyják azok a gyengéd érzések amiket felé táplálok.
- Ja ha szeretnéd vissza kapod, vagy kapsz helyette másikat, nem szeretnék semmivel sem tartózni. - Nem bírtam ki, hogy ne forduljak vissza, túl kíváncsi vagyok ahhoz.
- Tudod Daniel pedig pont össze illenétek. Előre is sok boldogságot hozzá és a többi kis nőcskédhez is. - Ez a mai nap tele van meglepetésekkel, de ami a legjobban meglepett azaz volt, hogy kiderült nem az a férfi akinek eddig hittem. Rá sem ismerek, én nem ilyennek ismertem meg.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime14.05.13 16:51

- Tévedsz. Nekem te mindig kellesz. Én vagyok az, akire neked nincs szükséged. - Sajnos én ezt előbb beláttam mint ő. Mondhatni már a kezdetekben, de annyira akartam, hogy egyszerűen nem tudtam magamnak parancsolni. Annyira édes volt. Kellett nekem már az első pillanattól. Tudtam és egyszer majd ő is belátja szinte elkerülhetetlen volt, hogy belém ne szeressen. Nem arról van szó, én is megszerettem. Én ezt mégis kevésnek érem. Valóban hibás vagyok. Azért, mert hagytam, hogy reménytelenül belém habarodjon.
- Sok sikert kívánok hozzá. Majd szólj ha sikerült, de csak hogy gratulálni tudjak hozzá. - Na és persze, hogy megtudjam mégis hogyan csinálta. Mert szerintem úgy kapásból ebben az egész istenverte Club-ban nincs annyi pia, ami után én emlékeznék rá. Én nem akarom és nem is fogom őt elfelejteni és talán neki sem kell olyan görcsösen ragaszkodni ehhez, könnyebb lenne.
- Reméljük, hogy ez így is lesz. - Nagyon remélem és bízom benne, hogy kilenc hónap múlva nem fog megcsörrenni a telefonom és nem fognak becsengetni a lakásomra egy csemetével. Csapnivaló apa lenne belőlem, mind addig amíg nem vagyok képes egyetlen anyajelölt mellett lehorgonyozni. Ez nem nekem való. Egyszerűen meg sem érdemelném. Nincs ezen mit szépíteni és nem is fogok. Nem is akarok. Én ezt tudom és egyelőre úgy fest, hogy el is fogadtam mint tényt.
- Tudom, hogy nem válnál meg tőle, hiszen abban is alszol. - Ez utóbbiban nem vagyok biztos, inkább csak igen erősen sejtem. De azt biztosra veszem, hogy nem válna meg tőle egy könnyen. Nem dobna el magától olyan könnyen, nem tudna. Fájna...
- Hűtsd le magad szépségem. - Ebből elég volt. Elegem van ebből. Közelebb léptem majd hozzá majd egy laza mozdulattal a medencébe tessékeltem. Szerencsére eléggé közel állt a pereméhez. Valahogy mégsem találtam viccesnek a helyzetet így én jó magam is utána ugrottam. Amint a víz felszínére értünk szinte azonnal és ellentmondást nem tűrően a medence pereméhez nyomtam.
- Két dolog van amit még elszeretnék mondani neked. Az első, hogy eldöntheted vagy ingyenes műsort adsz itt mindenkinek vagy felveszed a pólómat, ami ugyan vizes de legalább eltakar, jut eszembe... - Azzal már nyúltam is a ruhája felső részéhez, hogy feljebb húzzam, mert az a fránya víz lejjebb húzta.
- A másik dolog. Tudom, hogy szeretsz. Mégis kit akarsz becsapni? - Hajoltam még közelebb hozzá. Még egy egészen kicsi és vagy egy csók következik vagy két akkora csárdás pofon...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime15.05.13 2:54

Egyre inkább volt sírhatnékom. Csak néztem Őt és már nem azt az embert láttam magam előtt akit eddig. Hogy lehettem ennyire naiv?
- Igazad van! Tényleg nincs szükségem rád. - Ha képes volt ezt eljátszani velem akkor nekem aztán tényleg nincs rá szükségem. Nem fogom minden áron rávenni arra, hogy maradjon velem és minden kis megingása után sem fogok ott lenni vele, hogy újra átéljem ezt a csalódást.
- Te leszel az első akit értesíteni fogok. - Gúnyosan mosolyogtam. Erősnek kell lennem, nem láthatja rajtam mennyire összetört. Egyáltalán képes leszek valaha elfelejteni? Fogalmam sincs ez a legrosszabb, de azt tudom nem úgy fogok rá gondolni innentől kezdve, mint az a férfi aki a nagy Ő lehetett volna, hanem a szemét dög aki átgázolt az érzelmeimen.
- Nyugi így fog lenni. - Most már tényleg nem akarok semmit tőle, egy másodperc alatt szerte foszlott bennem azaz illúzió hogy mi egymásnak lettünk teremtve. Pedig azt hittem, hogy illünk egymáshoz, már annyira görcsösen ragaszkodtam ehhez az elképzelésemhez, hogy már valóságos volt egészen eddig.
- Holnapi nap folyamán már vissza is fogod kapni. - Szemem sem rebbent mikor beletrafált. Valóban benne alszom, mert eddig így éreztem magamhoz közelebbinek mikor hiányzott, de a mostani helyzet szerint minél távolabb akarom magamtól tudni. Kikerekedett szemekkel néztem rá, már éppen hátrálni akartam mert sejtettem milyen tervei vannak velem. De gyorsabb volt tőlem. Hirtelen a medencébe találtam magam, iszonyúan hidegnek éreztem a vizet, felérve a felszínre simítottam ki szememből hajamat. Hogy mennyire utálom, szabadulni szerettem volna, de képtelen voltam rá.
- Nem hittem volna, hogy ekkora szemét vagy hogy ezt fogod velem tenni, élvezed ugye? - Legalább előttem volt és remélhetőleg takart, mert ruhám megadta magát. De azzal sem mentünk többre, hogy felhúzta, mert az anyaga bizony átlátszó ha víz éri. Remek, most aztán mindenkinek meg fog akadni rajtam a szeme, mert az már biztos hogy nem kell nekem semmi tőle!
- Csak egy pillanatnyi fellángolás volt, el fog múlni. - Ajkai csábítottak, de saját magamat bántanám még jobban azzal, ha most elgyengülnék.
- Szerintem végeztünk. - Határozottan néztem bele szemébe, közben megpróbáltam kikerülni szorításából.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Ryan Daniel Redway
Ryan Daniel Redway



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime17.05.13 13:38

- Már alig várom. - Jegyeztem meg csípősen és gúnyosan csak mint ő. De én nem találtam ezt olyan szórakoztatónak, hogy még mosolyogni is tudjak rajta. Maximum a saját kénytelenségemen és tehetetlenségemen tudnék mosolyogni. Na meg persze a szánalmamon, hogy mégis hogy lehettem ekkora barom. Mindketten tudjuk, hogy nem fog olyan könnyen menni mint várná vagy mint szeretné. Szenvedni fog, keservesen. Magányos lesz és csalódott. Ez az a két dolog amit én már nagyon régen éreztem. Magányos igazából szinte soha sem vagyok. Csalódni is legfeljebb csak magamban tudok, mert mások nem igazán izgatnak olyan szinten, hogy csalódni tudjak bennük oly annyira, hogy az még fájni is tudjon. Most is, hogy így megtörten áll előttem, akkor sem érzem azt, hogy ténylegesen csak játszottam volna vele. Ez már a gerinctelenség csúcsa volna? Én éreztem valamit, ami nem volt elég erős ahhoz, hogy ellen tudjak állni, ennyi. Erről nem ő tehet, hanem én. Mert egyszerűen én ilyen vagyok. Nem az ő hibája amit történt.
- Én nyugodt vagyok. - Eddig legalább is még higgadtan tűröm az eseményeket és mind azt amit a fejemhez vág. Mindössze mert tudom, hogy igaza van és mert ennyi jár neki mindazok után, amit vele műveltem. De azért lassacskán már ráunhatna és beláthatná, hogy ennek sincs semmi értelme. Csakis a műsort adjuk itt és láthatóan valaki ezt is még élvezi is.
- Tartok tőle, hogy holnap még nem találsz otthon, de majd összeegyeztessük. - Na most mosolyodtam én el nem tudom eldönteni, hogy inkább pofátlan vagy inkább gúnytól csöpögő volt. Szerintem én még holnap nem igazán leszek képben és odahaza sem igazán. Mondhatni, hogy csak miatta tartózkodtam annyit abban a lakásban egyébként édes kevés időt töltött ott. Szinte csak aludni járok haza vagy még azt sem. Attól függ miképpen alakult az éjszakám. Szóval inkább úgy fogalmaznék, hogy csak pihenni járok haza és a szükséges cuccaimért. Így nincs mi miért aggódnia és elköltöznie sem kell. Nem kell attól tartania, hogy minden egyes nap egymásba fogunk botlani, ami egyébként valóban szinte elkerülhetetlen lenne... De ami engem illet, felnőttem. Igaz, a nagyképűségem még mindig gyerekes, de én ezt pontosan így élvezem.
- Nagyon! - Ha már így kérdi... Ez úttal még őszinte is voltam és még a szemébe is néztem, bár már én sem ugyan azt láttam mint eddig. Persze, hogy élvezem. Hogy is ne? Mi sem tenne boldogabbá!
- Nem fog! - Tettem hozzá magabiztosan. Nem fog. Nyugodjon bele, hogy nem fog! Azt hiszi, hogy most ezzel is csak bántani akarom? Nem, csakis magát áltatja ezekkel a hamis tényekkel. Én csak az igazat állítom. Neki is jobb és könnyebb lenne ha ezt belátná és nem ragaszkodna olyan görcsösen a gyűlöletéhez.
- Persze, menj csak. Fuss csak el. Előlem elrejtőzhetsz, de mi lesz azzal amit érzel? - Engedtem el a medence peremét, hogy ki tudjon szabadulni. Nekem azt mond amit akar, de vajon önmagának is tud ennyire jól hazudni?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Helena Nina Lemmer
Helena Nina Lemmer



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime19.05.13 6:27

Gondolhattam volna, hogy nincs nekem akkora szerencsém, hogy végre találjak magam mellé egy olyan férfit aki meg is érdemelné a szerelememet. Sosem kértem senkitől sem sokat, csak annyit hogy szeressen még sem képes senki sem ennyit megtenni nekem. Tényleg velem van a hiba? Esetleg rám van írva, hogy nyugodtan használhatok ki, úgyis hozzá vagyok már szokva? Nincs semmi ilyesmi a homlokomra írva de még is úgy érzem, mintha meg lennék bélyegezve, vagy ez már egy átok lenne?
- Majd elküldöm postán. - Csak egy emelet választ el minket, de még is képes lennék feladni postán a pólóját, hogy ne kelljen vele személyesen találkoznom, vagy egyik ismerősömmel átvitetném hozzá. Valamit majdcsak kitalálok csak ne kelljen újból találkoznom vele. Ezek után meg pláne nem akarom látni amit velem tett. Azért landoltam a vízben, hogy lehűljek de még is a bennem tomboló mérgesség túl erős ahhoz, hogy egy kis víztől képes legyek lehiggadni.
- Ha lenne álszent hazug pasiknak járó díj biztosan megnyernéd. - Évezi? Hát élvezze is ki, mert ez az utolsó alkalom mikor ennyire közel lehet hozzám. Még mindig nem tudom felfogni hogy volt képes velem így játszadozni, mikor kedve volt hozzám mindent megtett hogy megkapjon, aztán úgy dobott el magától, mint egy megunt régi tárgyat.
- Idővel biztosan elmúlik. - Vágtam rá hasonló magabiztossággal, még akkor is ha tudom mennyire nehéz lesz túltennem magam a történteken. Nem rég szedtem magam össze annyira, hogy képes legyek ismét megbízni egy férfiban erre tessék, újabb csalódás ér. Miért kell mindenkinek össze törnie a szívemet?
- Jönni fog egy rendes pasi aki megérdemli azt amit érzek. - Ez volt a végszavam és már szabadultam is ki, minél távolabb szeretnék tőle lenni. Most az sem tud érdekelni, hogy ruhám vizesen teljesen áttetsző lett. Kijutva a medencéből kezeimmel takarom el melleimet a kíváncsi szemek elől ameddig el nem hagyom a szórakozóhelyet. Tiffany lelkesen felajánlotta boleróját, amit magamra is kaptam gyorsan. Még soha életemben nem éreztem magam ennyire megalázottan. Nem elég hogy a ruhám csurom vizes lett, ez még a legkevesebb, de szívem össze tört darabjaival mitévő legyek?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime19.05.13 6:28

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime07.06.13 9:18

George & Max

- folytatás-

Olyan gyorsan nyúltam a kis szaros zacskóért, mint egy macska a gombolyagért. Már órák óta vártam rá, hogy megkapjam és végre a kezemben volt. Rögtön két kézzel nekiestem a tasaknak és egy szakítással fel is téptem az oldalát. Véletlenül se ott nyitottam ki, ahol kellett volna, az túl fárasztó meló én meg kurva türelmetlen voltam. A bal mutatóujjamat rögtön tövig mártottam a hófehér porba, majd a számba vettem. Igen, úgy tűnik Frank még mindig megbízható.
- Megfelel. Most add a többit – Adtam ki az egyértelmű utasítást ismét a csókára nézve. A faszom ebbe a jól neveltségembe. Ettől fog a végén kurvára fájni a nyakam. Hellyel azért mégse kínálom, mert nem szándékozok sokáig a savanyú ábrázatát stírölni.
- Elég nagy a pofád ahhoz képest, hogy én tejelek neked és nem fordítva – Reagáltam le kisebb fáziskéséssel a fancsali képes beszólását. Nehogy már a nyúl vigye a puskát. Ha én nem perkálok neki valószínűleg elég nagy szarban lesz. Frank nyilván nem a mosolyáért fizeti, hanem hogy átadja a rendeléseket.
- Ha nem kérsz bocsánatot a végén még elfelejtek jattolni – Vigyorogtam rá. Fogadja el, hogy ő most egy kibaszott alkalmazott, akinek addig kéne nyalnia a seggem, míg azt nem mondom, elég. Igazán tanulhatna a cselédemtől. Mi is a neve…. Leszarom, a lényeg hogy ő legalább vágja ki a főnök a háznál. Milyen elcseszett világban élünk. Már a szolgáltatók se tudják hol a helyük és mit engedhetnek meg maguknak.
Az ő érdekében reméltem, kinyög egy hihető sajnálkozást, mert én tényleg olyan jó fej vagyok, hogy még extra zsével is megdobnám. Oké, nyilván nem azért, mert megérdemli, csak egyszerűen lusta vagyok kiszámolni, pontosan mennyi pénz is adok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime08.06.13 1:24

Szótlanul figyeltem ahogy a kisfiú úgy cuppan rá a cuccra mintha már az anyja csöcséből ezt szívta volna, és nem bírtam nem elereszteni egy félrekúszó mosolyt a háttérben. Függők... Basszák meg! De legalább eltartanak egy életre..
Az viszont már annál kevésbé tetszett hogy a seggfej belezi a zacskót, bár ha kitalálná hogy szar a minőség úgyis megetetem vele ezzel nem lesz gond. Max Frank majd rálép a lábamra amiért kissé rendbeszedem a törzsvendéget. Ha mázlim lesz és nem nyír ki helyette...

Egy szót se szóltam. Még mindig. Nem a pofázásért fizetnek hanem hogy célba jusson az anyag, és én türelmesen vártam.. még.. türelmesen, amíg a kiskölyök adja az áldást, és leszurkolja a lét előttem.
Viszont nem tetszett a következő hangnem! Ráncoltam is a szemeimet, egészen bele az övéibe, de jól tudtam miért vagyunk itt, nem azért hogy laposra verjem.

- A tiéd viszont túl nagy.. ahhoz képest hogy a tojáshéj még ott figyel a seggeden. - fintorogtam meg, nem mert ne ütöttem volna meg azonnal, hanem mert nehezemre esett visszafogni a véremet. Mégse léptem. Csak egyik kézzel kinyitva a kabátomat a másikkal kihúztam a további pár csomagot, és egyetlen lendülettel kiszórtam elé az asztalra a többihez. - És ha meg te nem fogod be, elfelejtem hogy ne verjem szilánkosra az állkapcsodat. - hajoltam le hozzá csak úgy félig igényesen és halkítottam a szemeibe. Hogy nagynak érzi magát a kis csóka?? Hát lehet is mire büszke! Minimum arra a faszszopó hülye fejére, meg a modorára biztosan! Na nem mintha én ne így adnám elő ha ennyi zsé lenne a zsebemben, de mindig a nagyobb kutya baszik! És ideje hogy ezt megtanulja a kis retek! A pénz.. nem minden.. Pláne ha megvillan a derekamnál figyelő késem. Kíváncsi lennék hogy visítana a kis féreg..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime15.08.13 13:49

Dé & Max


Fogalmam sem volt arról, hogyan is kötöttem ki ezen az utcán, de elég hívogató volt az a Club, be kellett menjek, nem bírtam tovább az unalmat. - Én szórakozni jöttem ide, meg magam mögött hagyni a folyamatosan kender szagú városom. Hiányzik az illat, be kell vallani, de nem ettől függök. Nekem nem a kábszer az élet, de szeretem, ehhez pedig kerítenem kell valakit, - hát elindultam egy szórakozóhelyre, ott azért még is van esélyem.
Láttam amint két jó kis pasi szólalkozik, lehet nem is idegesek, csak itt ilyen a beszélgetés. Anyagról lehetett szó, de nem érdekelt, társaságra vágytam, úgy gondoltam, majd csak lesz valami jó ebből, engem senki nem hajt el, ahhoz túl jó a seggem. Már egy ideje faltam az egyiküket a szemeimmel, talán nem is ruhában volt már a fejemben... Úgy illegtem hát oda hozzá, olyan természetes kihívó mozgással, hogy azt a filmekben sem tudják eljátszani túl sokan, belém meg belém ivódott. Ki is használom sűrűn,úgy gondoltam ennek jó estének kell lennie.
Odamentem a férfihoz, aki jobban tetszik, a másikat szinte levegőnek nézem, az én világomba csak az tartozzon bele, akit én akarok. A többi csak járkáló élőhalott esetleg.
- Mi lenne, ha olyannal foglalkoznál, aki kedvesebb veled?
Rámosolyogtam, elővettem azt a kacér féle mosolyom, amivel általában mindenkit lekenyerezek, de még sem erőltetett. - Ez a legjobb dolog bennem, nem kell rágörcsölnöm, hogy jó legyek az vagyok magamtól is, az, meg hogy belül mi égett ki más lapra tartozik. Ezért is élem ki magam így, ahogy, na meg a jó pasikat sosem vetettem meg, ezért is szólítottam le pont Maxot, akinek a neve sem különösebben érdekel, csak igyon meg velem valamit.
- Igyunk meg valamit.
Mindig határozott vagyok, ekkor is így tettem, nem szeretik a hezitáló nőket, úgy vettem észre, persze ha kell, gond nélkül eljátszom. Kíváncsi voltam mi sül ki ebből az egészből, de már akkor tudtam, hogy ez nem az az éjjel, amit egyedül kell eltöltenem, na meg, hogy emberemre akadtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime15.08.13 14:55


George & Darla

Hatott. Most vagy a csúnya nézésem, vagy a megvillanó kés az oldalamon fogta be a kisköcsög száját, de nem volt több hezitálás, se baszakodó szó, aminek nem tudom hogy örültem e. Régóta szerettem volna már megmutatni egy ilyen féregnek mit is jelent a hatalom, ha az ember kezében megvillan a penge és hogy hova dugja fel a szaros pénzét, ha nem beszél velem tisztességgel. Igen, szerettem volna feldugni a seggébe, csak hogy a hígfosás örök életre emlékeztesse, mégis belibbent a képbe egy újabb nőcske, rá is tapadva a kis taknyos nyakára.

- Felőlem játszadozhattok kedvetekre, csak azt a kurva pénzt virítsd itt előttem és én már le is léptem! - szűrtem oda foghegyről a kisfiúnak, egy oltári sóhajjal azért még lazán végigvezetve a kiscsirkén a szememet. Nem volt rossz darab. Sőt! Nagyon nem volt az, kedvem lett volna hozzá ma estére, de előbb az üzlet. Frank kinyuvaszt ha nem viszem neki vissza a lét még ma este, de ha már nálam a pénz, majd meglátjuk a kisfiú tud e olyat mutatni mint amilyet én raknék be neki egyetlen csettintésre.
Kedveltem az efféle nőket. Mutatós.. dögös és hajlandó. Tökéletes párosítás! A kedvencem..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime15.08.13 15:29


George & Dé



Amikor kimondta a másik férfi a mondatát, akkor hirtelen megdobbant a szívem. Nem volt nagy dobbanás, csak egy jelzés, hogy rosszat szemeltem ki magamnak. Otthon más a kép, nem hallottam őket beszélni csak zöngéket, amiből következtethettem. - Amszterdamban akiktől drogot akarsz is drogoznak, sokkal inkább néznek ki anyagosnak, mint akik veszik tőlük. Ott más a világ, de ez Las Vegas, rájöhettem volna, hogy itt soha nem lesz olyan könnyű dolgom, itt tényleg kihívásokkal fogok találkozni. - Nem zavarodtam össze, senki nem láthatta rajtam, hogy megtorpantam volna. A képlet egyszerű, elintéztem egy jól irányzott alázással. Talán még imponált is a másiknak, akit végre jobban megfigyeltem a szemem sarkából, majd oda is fordultam felé.
- Az utóbbi neked szólt.
Elővettem azt a vigyoromat, amiből láthatta, hogy csak szórakoztam egyet a másikkal. Úgy sem szeretem ezeket a pondrókat, akiknek a pénzért kell könyörögni, hiszen azoknak valószínűleg nincs is, csak csöpög a nyáluk valami szar anyagra... legalább nagyban játszanának. Én nagyban akartam, ezért már fordultam is teljes testtel a másikhoz, akit, mikor jobban megnéztem, már nem is értettem miért nem vele kezdtem ki. Vagy is de... azért, mert őt hittem a vásárlónak, vagy csak valakinek, akinek nem tetszett, hogy a másik így liheg a porért.
- Szóval?
Azt nem tudhattam, hogy itt akarta-e tölteni az estét, de szívesen tartottam volna vele bármerre, igazából nagyon is vártam a reakcióját, miközben a másik fiúról azt sem tudtam még, hogy ott áll-e.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime15.08.13 16:10

Nem mondom hogy nem lepett meg a kiscsaj hirtelen térváltása, de nem volt ellenemre. Mégis elég volt egyetlen pillantás a szemeibe, aztán vissza a tacskóra, aki még mindig kénytelen kelletlen de kiszurkolta a pénzt.

- Én is így gondoltam. - hajoltam le az asztalra hogy magamhoz vehessem, és megnyálazva az ujjamat rendben le is számoltam az összeget. Nem fogom kipótolni ha a gyerek esetleg hülyére venne..

- Legyen máskor is szerencsénk. - köptem oda neki még monoton kötelességgel, AZTÁN.. kapott vissza a nőre a szemem és nyújtottam ki felé a kezemet.

- Egy italra a vendégem vagy! - vonultattam rajta végig most már tüzetesebben a szemeimet, nem voltam szégyenlős fajta, tudta jól mitől döglik a légy a kicsike, hát pont hogy ettől!
Ha kedvére velem tartott, ha tovább nem színészkedett hanem belesimult a tenyerembe, elkaptam a derekát egész közel rántva magamhoz és úgy lőttem be a pultot nem is olyan messze.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime16.08.13 15:51


George & Dé


Néztem csak őket, hagy beszéljék meg a kis üzletüket, addig én is kifigyeltem mindent, ami körülöttem folyt. - Szeretem felmérni a terepet, ez a velejáróm, persze nem kell tudnia senkinek, hogy mit is gondolok és teszek. - Ez is egy ilyen pillanat volt, s legeltettem gleccserkék szemeimet a helyen, embereken.
Amikor befejezték tudtam csak rendesen szóba állni az idegennel.  - Mindig is kedveltem ezt a szórakozást, sosem lehet tudni, mi sül ki, ha leszólítok egy tök ismeretlent - Kihívóan viselkedtem vele, minden mozdulatom azt sugallta, de legalább tudtam mit akarok, legalábbis látszatra, hiszen még csak akkor körvonalazódott bennem a kép, hogy szükségem van-e egyáltalán rá.
- Valami töményet.
Jelentettem ki, megfogva a kezét, hogy aztán a pulthoz sétálhassunk. - Furcsa ez a sok új arc, na meg nagy ez az egész város, de az azt jelenti, hogy sokkal több a lehetőség.-
- Mondj valami jó helyet nekem estére.
Legeltettem végig szemérmetlenül rajta a szemeimet, tudni akartam, az ilyen helyi dílerek, vagy csak simán rossz fiúk között mi a menő hely. Nekem mindenhol ott kell lennem, legfőképpen mindent ismernem kell.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime07.09.13 14:33

- Mondjuk a hálószobám. – tartottam a tekintetét, szííín komolyan aztán az útközben beeső csaposgyerekre emeltem a fejem. – Két dupla whisky. – löktem oda aztán visszafordultam a kiscsibéhez.

- És.. mi szél hozott erre egy ilyen dögös nőőőt, vagy tudod mit!? – szakítottam meg a szöveget – Ez nem is lényeges, a lényeg hogy pont a jóóó emberbe futottál bele. – kacsintottam a szemeibe.- Az a kisköcsög ott – böktem irányba fejjel – tévedés. – csempésztem sajnálkozó színt bele – Nem csak egy szarrágó aki nem akar fizetni, de még a farka is akkora mint egy virsli. – kacsintottam megint ahogy belekaptam a kiérkező whiskybe.

- Csirió! – emeltem meg aztán legurítottam az egészet a torkomon. Már kurvára hiányzott nekem!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime30.11.13 22:13

Mostanság egy kicsikét túlvállaltam magam a munkákban és túl sok időt töltöttem a szalonban, kevés maradt a barátokra és a kikapcsolódásra. Imádom a munkámat, nem is kicsit, de érzem, hogy kellene egy kis szabadság, hogy felpezsdüljön a vérem. Erre igazából a Mark-al való beszélgetés után döbbentem rá, hogy talán egy kicsikét nekem is lazábban kéne vennem az életet, bátran bulizni, szórakozni, nem mindig csak a megszokott dolgokat csinálni. Ezért is jöttem ma ide, méghozzá a tömegközlekedést használva, ugyanis elterveztem, hogy nem óhajtok egész este üdítőzni, tehát a motorom jelenleg a lakásom előtt pihen. És hogy miként jutok haza? Hát majd vagy hazavisz valaki – az is lehet, hogy ismerősbe fogok belebotlani -, vagy marad a taxi. Végülis mindegy.
Na de a lényeg most az, hogy megérkezek végre a klub elé, amelyet a mai estére szemeltem ki magamnak, majd miután beérek, már gyorsan körbe is tekintek az ismerős, de rég nem látott helyen. Egy ideje nem voltam itt, de talán most jött el ennek is az ideje. Egy üres asztal felé sétálok, majd ledobom a szék támlájára fekete kabátomat és még a pulóveremet is, hogy ez után már csak egy ezüst színű, rövid ujjú, felül kigombolt blúzban maradjak. Alul amúgy fekete, testemre tapadó szűk naci van rajtam és magasskarú, hosszú szárú csizma, melynek szárába nadrágom alja bele is van tűrve. Hajam kibontva, szemeim körül fekete smink, tehát szép az összhatás. Gyorsan rendelek is magamnak egy tequilát, mellé pedig egy kis vörösbort, hogy miután a tömény lecsúszott, jöhessen a másik ital. Az estee egyelőre még magányosan telik, de néhány pohár után már nem fog. A zene ritmusára lassan dobolni kezdek ujjammal az asztalon, majd kissé elmosolyodva bambulok el az egyik asztal felé, szúrva ki egy férfit. Túl sokáig viszont nem fixírozom, mivel valaki már meg is fogja vállaimat és azonnal a nyakamba csókol, mire én hirtelen kapom el fejem és fordulok is hátra. Le is kapna a részeg disznó, ha tehetné, de én már fel is pattanok a székből, mely az hangos csattanással dől el, akár csak az eddig kezemben lévő pohár, amely szintén a földre kerül, így törve darabokra, és ömlik ki a lé is.
- Hé kislány, mit csinálsz? Csak nem félsz apucitól? – kérdezi alkoholtól és cigarettától bűzös szájával az amúgy 50-es korosztályúnak tűnő pasas. Na szép, csak ilyen pasik tudnak idejönni hozzám? Dupla annyi idős, mint én, jobb lenne, hogyha elfelejtene.
- Már elnézést, de nem éppen így szokás ismerkedni. – jegyzem is meg mérgesen, mire dülöngélve próbálja meg kikerülni a széket, hogy hozzám jöhessen. De azért néhány ember figyelmét már sikeresen felkeltettük, de a pasit nem zavarja, csak tovább közelít, majd nemsokára már el is dől, mint egy disznó. Hangosan kezd el sopánkodni a földön, mire én csak megcsóválom a fejem és inkább úgy döntök, hogy tovább állok. Talán jobb, ha nem foglalkozom tovább vele, majd a biztonságiak elintézik, ahogy nézem, úgyis kiszúrták már. Inkább csak felkapom cuccaimat és egy másik asztalt keresek szép szemeimmel, a gond viszont az, hogy a hely tele, szóval nincs nagyon más hely… de akkor ha nem találok, marad a pultnál lévő székek egyike. Ettől függetlenül néha fél szemmel az idős fószert fixírozom, remélem, hogy többet nem talál meg ma. Ez az én szerencsém is… eljövök ide, hogy kikapcsolódjak, erre meg…
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime02.12.13 17:53


George & Lauren

Nem reagált. Most vagy beragadt valami útközben vagy mégse olyan bevállalós a kislány mint amennyire levágta nekem, de a dupla whisky simán becsúszott vagyis nem lesz gond vele. Kérem is a következőt, na meg még egy, csúszik is a dolog, csak pörög rendben szépen, amikor valami faszfej csinálja a fesztivált a háttérben. Azonnal irányba kapok. Ha sok nálam a lé, az ember nem lehet elég óvatos, az oldalamon a kezem, de nincs gáz, nem én vagyok a kiszemelt vagyis lassan vissza is csúszok a már eléggé alélt kiscsaj szemeibe. Lassan érik ám a dolog. – ejtek meg egy kóbor vigyort,ugyanis kinek ne jönne be egy kósza numera, még ha nincs is annyira képben a kicsike, élvezni fogja. Ám akkor a semmiből szólal meg.. Mosdó. Oké, ami gebasz hogy nem abban a viszonylatban ami nekem tetszene, én meg nem pattoghatok, ha Frank tudomást szerez róla hogy összeugrottam a helyi szervvel leszedi a fejem, ezért nem próbálkozok. Egyelőre. Majd ha már jobban elveszik az irányítás.
Egy fejbökéssel nyugtázom hogy lelép, elcsámpázik a háttérbe, én meg visszafordulva a pulthoz csúszok másik könyékkel is vissza a hideg lapra. Biccentek a kisfiúnak a pult mögött hogy dobjon meg még eggyel, amikor a másik oldalról is felém csúszik egy újabb bige. Micsoda kellemes nap a mai! – villan fel a fejem. Egy pislantás az előbbi fele, a másiknak még nyoma sincs, hát akkor lógassunk be még egyet.

- Vigyázz kislány, aki ilyen hamar kidöglik azzal nemsokra mész! – vigyorgok a szemeibe, és tetszik az a riadt szempár. Mindig is szerettem az ilyeeet.. - Kezdj valami erősebbel! - bököm oda és tolom elé a whiskymet. Istentelenül nagyvonalú vagyok ma!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime02.12.13 23:10

Én tényleg csak egy nyugodt estét szerettem volna, lazítani, iszogatni egy kicsit és ha úgy van, akkor szórakozni is egyet. Nem igazán zavar, hogyha kikezdenek velem, de akármeddig mégse vagyok hajlandó elmenni, tehát csak mértékkel, aztán majd meglátjuk, hogy a jövő mit hoz. A tequila tehát ki is ürül, majd miközben a boromat iszogatom, már fel is tűnök valakinek. A gond csak az, hogy nem éppen olyan pasinak, akinek én szeretnék, mivel ez az öreg, alkesz fószer egy cseppet se hozzám való. A szék dől, a pohár törik, én pedig ahogy lehet, el is húzom a közeléből a csíkot. Amíg a földön fetreng, addig a két biztonsági oda is sétál hozzá, hogy nemsokára felkapva a férfit kikísérjék a szórakozóhelyről és csak remélni merem, hogy többet nem fogok vele összetalálkozni, hát pech lenne.
Asztal viszont már nincs több üres, az előzőt valahogy elkerülném, így hát marad a pult. Úgy sincs most már mit innom, szóval nem ártana rendelnem egy újabb kört, így nemsokára formás hátsóm a székre kerül, miközben türelmesen várakozok arra, hogy a srác felém is tekintsen, majd kiszolgáljon. Ekkor ér viszont a meglepetés, amikor a mellettem ülő férfi hozzám szól, így szép, barna szemeim arcára vetülnek. Markáns, komor tekintet, de valahol mégis vonzó, rosszfiús külső. Egy mosolyt mindenképpen megérdemel, miközben válaszolok is szavaira.
- Vele semmire se akartam menni, nagyfiú. – ha már ő lekislányoz, akkor miért ne? Az ital viszont őszintén meglep, azt hittem, hogy magának rendelte, de ha már ilyen kedves, akkor végülis, miért ne? Amikor legutóbb whiskyztem, akkor elég jól alakult az este, bár Mark-ot azóta se láttam, de ki tudja, hogy mikor akadunk mi össze.
- A tequila se nevezhető szerintem gyenge italnak, de kössz. Amúgy Lauren vagyok, és te? – nyújtom felé jobbom, majd ha elfogadja a kezem, akkor ez után fogok csak magamhoz emelni a poharát, melyből két nagyobb kortyot meg is iszom. Jól van, bár remekül próbálom titkolni, azért kissé megijedtem az előbb. Nem szoktam én ilyen helyzetekbe keveredni, főleg nem akkor, amikor tök egyedül vagyok, szóval jobb is, hogy akadt újabb társaságom, bár… Igen, pont őt figyelgettem az előbb.
- Öhm, nem zavarok? Ahogy láttam, a barátnőddel voltál, nem akarom, hogy bármit félreértsen. – kezdek is el forgolódni, de akármerre nézek, sehol se látom azt a csajt. Fogalmam sincs, hogy ki lehet az, vagy hogy mi lehet közöttük, de szerintem közöm sincs hozzá, így inkább még egy korty ital és majd George szól, hogyha jobb, ha inkább nem dumálunk. Nincs szükségem egy féltékenységi jelenetre, az tényleg nem emelné feljebb az este fényét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime03.12.13 5:45

- Heh.. - vigyorgok fel a szavaira, szemeimet a pohárra majd vissza a szemébe fúrva - Nem az italra gondoltam! - kacsintok rá, és elengedem a poharat hogy elhúzza.

- George! - bököm oda, szemeimet nem takargatva vezetve végig a feszes cuccba öltöztetett alakján, bár jobban bírom az apró és dögös szoknyát, de azért ez is mutat valamit. Nem is kevés valamit! - dobja meg a szemöldököm a látvány, és csak ezután nézek vissza a szemeibe és csúsztatom a kezébe a kezem, hogy rászorítva a mesés kis bőrére, stílszerűen rázzam meg. Dejólneveltvagyoook!

- A csaj nem a nőm. - jelentem ki egyszerűen, még mindig a szemeibe nézve és a kezét még mindig nem engedem el. Már ha le nem ráz, vagy ha erősködik, csak egész lassan hagyom kicsusszanni az ujjaim közül. - Vagyis egy percig se zavartasd magad. - engedem el, és könyökömmel visszatámaszkodom a pultra. Közben egyetlen intés csak a kis gyíknak, és a már nem is habozik szállítani az újabb whiskymet, én se maradjak már szárazon.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime03.12.13 12:08

Nem számítottam arra, hogy majd ez az incidens után a pultnál majd újabb társaságom lesz, de egy picit se vagyok a dolog ellen, főleg azért nem, mert külsőleg egyelőre tetszik az, amit látok és valószínűleg ez kölcsönös is, mert ha nem így lenne, akkor nem szólított volna meg. Csak elmosolyodva kezdek vele beszélgetésbe, és jól láthatóan máris félreértem szavait. Nem az italra gondolt?
- Szóval azt szeretnéd, ha veled kezdenék? – kérdezek rá így kerek-perec, mert ezt aztán jó hamar kinyögte. Azért meglep picit, és még el is mosolyodom a dolgon, de ha azt hiszi, hogy engem ennyire egyszerű rögtön megkapni, akkor hatalmasat téved. Na de játsszunk, úgyis szeretek szórakozni, így végül a pohár hozzám kerül, iszok belőle néhány kortyot, majd ez után történik meg a bemutatkozás is. Ahogy viszont végignéz rajtam, mintha egy aprócska pír azért megjelenne csinos pofimon. Oké, ennyire nem szoktam hozzá még ehhez, de ettől függetlenül állom ezt az egészet és még kezét is megrázom, de mintha nem akarna olyan hamar elereszteni. Nem húzom még el a kezem, hagyom egyelőre, had fogdossa és ha már itt tartunk, szóba hozom azt a csajt is, akit nem is olyan régen vele láttam.
- Nem az? Áh, akkor bizonyára azért fog utálni, mert most velem társalogsz és nem vele. – vigyorodom is el és ebből a viselkedésből leszűrheti George is, hogy rohadtul nem érdekel, hogy mit fog gondolni. Bizonyára már máshol jár, talán vissza se fog térni hozzánk, fene tudja. A kezem azért lassan visszakapom, így folytathatom tovább az iszogatást és most igyekszem mértékkel inni, nem úgy, mint a múltkor, nem kéne ismét olyan állapotba kerülnöm.
- Na és te gyakran jársz ide? Eléggé úgy nézel ki, mint egy vadász, aki folyamatosan zsákmány után kutat. – nem megbántani akarom ezzel a jelzővel és talán nem is fogja rosszul értelmezni. Végülis, veheti akár pozitívumnak is a dolgokat. Én viszont nem vagyok hülye, elég hamar leesett, hogy mit is akarhat tőlem, de én akkor is csak szórakozom, szóval majd max koppanni fog, ez már nem az én problémám. Nem kell nekem minden ember lelkét ápolgatnom, néha lehetek én is önző és érezhetem úgy jól magam, hogy az nekem jó, nem pedig mindkét félnek… bár tény, hogy nem egyszerű a számomra ez, de ideje, hogy kicsit én is rossz kislány legyek, unom már a jó szerepét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime03.12.13 16:54

- Nem állnék ellen.. – villan ki a második kósza vigyorom és mivel a torkom füstre szomjazik, útközben már kapar is a vele átellenes kezem a seggemnél a farzsebemben, és húzza elő az enyhén aszottá hordott cigarettásdobozt.

- Hmh..? - nyújtom felé, mert ugye dejólnevelt vagyok, először, és kér.. nem kér.. én kibűvészkedek magamnak egy darabot és a fogaim közé csúsztatom. Ekkor tűnik csak elő mellőle a gyújtó, lobban a láng, felparázslik a szálam alatt, mélyre szippantom magamba a kiadós füstöt, és dobom is le, amennyiben ő dohány nélkül maradt.

- A csaj mint meg mondtam.. ne aggódj. Csak az egyik helyi csirke. – köpöm ki a füstöt útközben, és egy nagy sóhajjal szívom magamba a már amúgy is füstös levegőt. Mit nem adnék most egy kiadós adagért..! De jól tudom, amíg a nagy pénzek a zsebemben figyelnek, egy percig sem pattoghatok. Még ha ma nem is olyan eget rengető a bevétel.
Amikor megint beszél viszont muszáj hogy egy kóbor vigyor széthúzza az arcomat.

- Igen.. mondhatjuk. – mondom mindezt szétterpesztett ajkakkal, de közben végig egyensúlyozom hogy a szál ne végezze az ölemben, kellemetlen lenne és nincs kedvem elégetni a tökömet. Aztán hirtelen szívok bele, és az ujjaim közé eresztve könyékkel megtámaszkodom a pulton. – Szóval ha én vagyok a vadász.. akkor te vagy a vad? – kérdezem őszinte érdeklődéssel, naná, mert nekem van ám olyan, és a dolgot mellékelendő még fel is húzom az egyik szemöldökömet. Tetszik ez az ártatlan tekintet. SŐT! Tetszik az egész helyzet! Mindig is szerettem megrontani a jókislányokat..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime03.12.13 18:43

Nem kicsit tűnik rámenősnek a pasas, de egyelőre még nem zavar a dolog, sőt, valahogy imponál is nekem a helyzet. Az utóbbi időkben valamiért elkerülnek a férfiak – Mark-ot kivéve -, tehát igenis örülök annak, hogy sikerült felkeltenem valaki érdeklődését, még akkor is, hogyha ez csak kis ideig tart ki. Majd meglátjuk, hogy milyen is lesz az este. És hogy kezdek-e majd úgy komolyabban ma vele bármit is? Kiderül… egyelőre még én magam sem tudom. Inkább csak kíváncsian pillantok keze irányába, miközben a cigarettáját kutatja, majd amikor előkerül, lassan rázom meg fejem. Néha rá szoktam gyújtani, de most talán éppen elég lesz az ital is.
- Azért köszi, de talán később. – utasítom vissza szóban is, hogy ne tűnjek azért én se valami bunkónak, majd ez után hozom még egyszer, utoljára szóba azt a lányt, aki nemrég még George társaságát élvezhette. Hát… ha csak így eltűnt, akkor így járt, pedig egy ilyen helyes pasival jó lehet szórakozni, nem is értem, hogy miért lépett le, bár lehet, hogy megint csak naív vagyok és egyelőre még nem látom azt, amit kellene.
- Oké-oké, akkor hagyjuk is őt. – emelem fel védekezően magam elé kezeimet, mert azért nem akarok tényleg ezen a témán lovagolni, így most már többet nem hozom fel, inkább a whisky-hez nyúlok, majd folytatom is a beszélgetést némi érdeklődéssel. Ezek szerint időnként meg szokott fordulni itt, ahogy én is nagy ritkán. Itt volt az ideje, hogy találkozzunk.
- Hát, most kicsit úgy érzem magam. Szeretnéd, ha a vad lennék? – vigyorodom is el, majd ez után nem szórakozok tovább, lehúzom egybe a whisky maradékát. Testem egy pillanatra megremeg az alkoholtól, majd ez után hívom magamhoz egy csábos ujjmozdulattal a pultos srácot.
- Két tequilát kérek. – természetesen sóval meg citrommal várom azt. Nem tudom, hogy George szereti-e, de nem tűnik válogatósnak – a nők terén se így első ránézésre -, tehát miért ne fogadná el, hogyha most én hívom őt meg egy körre? Ahogy a poharakat megkapjuk, már elé is tolom az egyiket, amelyen ott pihen a citromdarabka is, és lassan magamhoz húzom a sajátomat.
- Most én állom a kört és én választok italt. Azért remélem, hogy nem vagy finnyás. – utalok itt a mexikói italra, majd ez után megnyalom kézfejem, miközben tekintetem azért a másik arcát figyeli és jöhet rá nemsokára a só is. Kezembe veszem a citromot, majd másikba a poharat és türelmesen várok, hogy George is hasonlóan tegyen. Picit felé is emelem a poharat, ezzel jelezve felé, hogy koccintani szeretnék.
- Egs! – ha nem akadályoz meg, akkor nemsokára a poharak összezörrennek, én pedig már a só után le is húzom az italt és végül jöhet az a savanyú, de mégis nagyon finom citromdarab is, amelyen egy kis ideig még nyammogok is.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime05.12.13 7:54

Eldobva a cigarettásdobozt, már gyullad is a láng az enyém alatt. Sokat kérdez. Ám nem zavar, megszoktam már a folyamatos szövegelést, és ha valami nem tetszik teszek is róla hogy elég legyen. Viszont tetszik ez a lány. Őszintén, nem tudom mi tetszik benne, talán az ártatlansága vagy sebezhetősége, és pont ezért ér meg egy kiadós misét!

- Nos… egyáltalán nem lenne ellenemre. – szívok mélyen a cigarettába egy elmélyült sóhaj kíséretében és visszafordulok a pulthoz. A szemem sarkából viszont nem kerüli el ahogy bedobja a maradékot sebtiben, mégis csak egy kóbor mosoly csúszik el a szám szélén. Szóval így állunk.. Én is felhörpintem az orrom előtt figyelő whiskymet, végtére is miért is ne kapkodjuk el, ám én nem szarozok részletekkel, egyetlen hajtásra dobom be és fűződik a kezem az övére amit épp az előbb tolt elém.

- Ooookééé… - egyezek végül bele, mert miért is ne, nem vagyok válogatós, a sót csak sebtiben nyalom fel mikor már ott figyel a levegőben a pohárral a keze, azzal emelem én is az enyémet, keményen csapom a levegőbe, egy része ki is ömlik a gatyámra és a kettőnk között a földre, de egy percig se érdekel, éééés.. Szemvillanás alatt csúszik le az ital a torkomon, nem az a füstös és karakteres, de úgy igazából édesmindegy, és amint érzem már a gyomromból figyel, mit nekem citrom, a lány tarkóját kapom el és a számra rántva smárolom le az övéről a savanyú ízt.

- Tényleg nem rossz.. – rántom el elismerőn a fejemet ha nem kapok közben egy orbitális maflást. Ha igen.. azzal sincs baj, csak vigyorogni kezdek. Bírom a tüzes kis bigéket!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime07.12.13 15:00

Jó hát rólam tudni kell, hogy imádom jártatni a számat. Barátkozós ember vagyok, szeretek ismerkedni, azt pedig kérdésekkel lehet megtenni, én úgy érzem. Nem csak röpke kalandokat keresek, amiknél meg se kell szólalni, elég néhány igéző tekintet és már irány is valami eldugott helység, ahol meg lehet ejteni a szexet. Nem köszönöm, én azt kihagynám, inkább megmaradok az a lány, aki vagyok, és akit valahogy is érdeklek, az majd elfogad így, akit meg nem, hát tovább áll. Elég nagy a világ, biztosan mindenki talál magának tetsző embert.
- Hmm, akkor legyen, vadász. Csak ne ölj meg az este végére. – nevetek is fel jókedvűen, hiszen a vadász, amint elkapja a vadat, ritkán engedi el, én viszont nem szeretném rosszul végezni és ezen szavaim is a játékot szimbolizálják. Lehet, hogy ez a pasi nem szereti az ilyesmit, de majd akkor leállít. A whiyks viszont elfogy, így jöhetek én, hogy megrendeljem a következő italainkat. Jól akarom érezni magam, még társaságom is van, tehát néhány rövid igazán lecsúszhat. Ahogy viszont megfogja kezem, kíváncsian pillantok le mancsainkra, de nem húzódom el rögtön, csak kis idővel később, amikor az ivásra kerül a sor, mert hát ezt a fajta italt én két kézzel szoktam fogyasztani. Nem akarok elutasító lenni és olyan morci, mint amilyen néha szoktam lenni.
- Eléggé szűkszavú vagy. Te nem szeretsz beszélgetni? – azért most már rákérdezek erre, mert mindenre csak olyan röviden reagál, és kicsit kezd kellemetlen lenni, hogy csak én próbálkozom az ismerkedéssel nála. Mindenesetre a sót elpusztítom, majd nemsokára a tequilát is, így figyelem a másikat, aki kissé állat módjára hajtja végre ezt a műveletet. Szemöldököm is a magasba szökik, miközben őt figyelem és a közénk kerülő sómennyiséget. Viszont arra aztán egy picikét se számítok, hogy majd így el fog kapni. Velem sose bántak még így, erőszakosabban, így nem kicsit lepődöm meg, miközben puha ajkam már George-éra is tapad és érezhetem is a másik akaratos csókját. Első pillanatra a megdöbbenéstől reagálni se tudok rá, de aztán leesik, hogy ez így… nem túl gyors egy kicsit? Hirtelen tolom el magamtól, és rázom meg kissé fejemet is, de a pofon… hát most inkább elmarad, nem örülnék neki, ha esetleg visszakapnám, szóval csak ésszel, legalábbis addig, amíg az italok még nem hatnak túlságosan.
- Hé, te meg… mégis mit képzelsz? Nem erről volt szó. – köszörülöm is meg most már egy aprócska pírrel az arcomon a torkomat, majd kissé hátrébb is húzódom a másiktól. Mégis, még nem kelek fel és nem köszönök el, miért vonz valahogy mégis ez az ismeretlen?
- Örülnék, ha nem csókolgatnál csak úgy kedvedre, főleg, hogy egy picit se ismerlek. – jegyzem is meg most már cseppet morogva, de szerintem még ígyis aranyosnak vagyok nevezhető. – Vagy te mindig ilyen vagy? – lassan azért visszafordítom felé a tekintetem, miközben hajamba túrva igazítom azt meg picit, mintha bármi baja is lenne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime11.12.13 18:23

- Eszemben sincs.. - dünnyögöm el a végére, nem vagyok én rossz ember.. pontosítok! Soha nem ölök brahiból, csak mert úgy tartja kedvem, vagyis.. hm.. na jó, ezt azért még átgondolom majd ha lesz hozzá kedvem. Most mégse ezen jár az agyam, pont azért mert előtérbe kerülnek az italok, és ha már kapkodunk, miért is ne!? Sebtiben csúszik is le a whisky a torkomon, végül is sose lehet elég belőle, és már következik is az a mexikói pancs.. de soha nem voltam finnyás, senki nem mondja hogy George Goodwin bármire is köpködne, ezért belemegyek a játékba. Jól esik kicsit elszöszölni vele.

- Van amit többre értékelek. - emelkedik meg a szemöldököm és már koccintom is a poharának az enyémet, nem törődve azzal hogy a dolog fele az ölemben végzi. Majd megszárad.. azt mondják a szesz fertőtlenít! - dobom is be egy szemvillanás alatt az adagot, ne hagyjuk hogy felmelegedjen, és amíg ő a citromra harap, nekem van egy sokkal jobb ötletem.
Csak vigyorgok amikor eltol. Naná hogy, hisz tényleg ízlett! És amikor kézzel-lábbal tiltakozik a kicsike.. Hogy is ne tenné! Hisz mindegyiknek van ellenérve!

- Túl sok időt pazarolsz csipogásra. - kacsintok rá csak a szemem sarkából visszafordulva a cigimhez, és tetszik ahogy akadékoskodik. És micsoda érvek! - Nos.. épp azon vagyok hogy ez változzon. - vonul ki a következő pofátlan vigyorom, a szemem nem takargatva falva bele a látványba ahogy a haját igazgatja. Kellemes.. az illata, még így, a mindent betöltő füstön át is érzem, pedig ez kifejezett érdem, nem titkolom hogy a kokó tönkrevágja az orromat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Encore Beach Club Encore Beach Club - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Encore Beach Club

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Similar topics

-
» Club Chateau
» Club Lux
» Chippendale Club
» Club Allure
» Club N.Y.C - Welcome to the party

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Szórakozóhelyek, kaszinók-