welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_lcapJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Voting_barJasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// I_icon_minitime14.01.13 20:34



Ha belegondolok abba, hogy Aldric most nem is sejti, mekkora gázban vagyok, akaratlanul is, de maró elégedettséget érzek. Nem tudom, hogy élheti az életét négy fal közé zárva. Unalmas... csak papírokat kell ide-oda rakosgatnia, aláírnia, néznie. Olvasni, kiabálni a szolgálatában levő személyekkel. Már most, harminc év alatt is úgy viselkedik, mint egy befásult vénember, állítom, ha le kellene futnia két kört egy tornateremben, sípoló tüdővel vonszolná végig a seggét. Ezzel szemben én négy napja megállás nélkül futok vagy baktatok amerre csak tudok.
Kérdésemre hamar választ is kapok.
- Nem akarok bizonyítani, ugyan is nincs mit... tartani kell magam, ugyanis azt nem fogom elvárni tőled, hogy majd elcipelj innen, amit talán meg se tennél. És igen, a lövést megéreztem ahogy a robbanást is. De jól kitanított katona vagyok, nem véletlenül vagyok most itt, még mindig. Lehet, hogy fogást találtak rajtam, de nem tudtak likvidálni, és ez így már is biztatóbb. Nem? Ami pedig az injekciókat illeti. Valóban. Ha nem adtam volna be magamnak, mint vésztartalékot, akkor nem, hogy nem lennék itt, ezen a helyen ahol most állok, de talán már a világon se. Ha ott elaludtam volna, nem keltem volna fel, ebben biztos vagyok - ezzel visszafordulva a vízhez, ismét belemártom az ingemet, hogy azt a vállamra tehessem.
Az ellenkezését, ami a karját illeti, nem húzom tovább, inkább magára hagyok. Menjen csak a feje után, ha nem kell neki az ember segítsége, oldja meg maga.
- Ez kézzel fogható tény, de ne bízd el magad, inkább hajts! - adom ki az utasítást. Szemem sarkából néha rápillantok, ezzel megpróbálkozva leolvasni az arcáról valamit... hát... reménytelen a helyzet, olyan mintha maszkot húzott volna, semmi érzelem. Miből van ez a nő, viaszból? Vagy valamiféle gonosz marionettbábú? Egy kedves mosolyt nem tud kicsikarni magából.
- Inkább nem szeretném látni. A végén még túl könnyen bukkannék majd a nyomodra - nyomkodom meg az orrnyergem maró gúnnyal a hangomban, s ahogy kitérek arra, most mik is lehetnek a céljai, rögtön meg is kapom azt, amire vártam.
- Kihagyom... még vannak terveim az élettel, nem hiányzik, hogy egy magadfajta gyilkológép vessen véget neki - döntöm hátra a fejem, hogy legalább valamicskét tudjak pihenni addig, míg meg nem érkezünk, mi sajnos nagyon hamar elérkezik.
- Mehettél volna kerülő úton. Vagy egy olyanon, ami egy óra múlva hozott volna csak el idáig - morgok az orrom alatt, miközben kíváncsian kibámulok a szélvédő mögül - hát, nem valami bizalomgerjesztő - jegyzem meg először a házra, majd Jasre pillantva. Arcomról leolvasható a pofátlanság leghőbb vágya. Bántani akarom... nagyon.
Szememet forgatva fordítok neki hátat, ép vállammal a falnak támaszkodva.
- Mert ezzel aztán nagyon sokra mész, komolyan. Mit számít a rendészetnek egy kis megfejteni való kód? Semmit... a legjobb műszaki zsenik pillanatok alatt feltörik, egy-egy agy turkász a szemed csillogásából megfejti. Tudod, mint a filmekben - ahogy hallom az ajtót nyílni, meg is fordulok, majd invitálására átlépem a küszöböt.
- Öcsém! De nagy mázlim van, hogy van egy pénzeszsák bratyóm - esik le az állam, ahogy végignézek a falakon, és magán a szegényes berendezésen.
Menet közben sikerült annyira tisztára mosnom magam a vizes inggel, hogy ne érezzem mocskosabbnak magam, mint amilyen a ház. Ez talán ad egy kis önbizalmat. Kibújva a kabátból, egy kósza székre hajítom azt, s nézem végig Jasmine műveletét, mi... mi kifejezetten erős vágyakat ébreszt bennem. Nagyon nyelve harapok rá alsó ajkamra, és közelítem meg, ahogy felszisszen.
- Mutasd! - ezzel leguggolva mellé elkapom a karját, és egy laza mozdulattal ülő helyzetbe húzom, hogy láthassam a karját, mit komoly tekintettel veszek szemügyre.
- Csúnya, de nem vészes - pillantok fel rá kíváncsi csillogással a szememben, majd kisöpörve az arcából egy-két hajtincset, ujjaim lassan rátalálnak a melltartója pántjára...
Mit művelsz Aidan???
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// I_icon_minitime15.01.13 21:06

All this running around, well it's getting me down, just give me a pain that I'm a used to...

-Ezek szerint akkor nekem is megvan minden okom arra, hogy mellbe veregessem magam, amiért nő létemre élve kijutottam onnan, és csak egy golyó súrolt, és hogy a robbanásban is csak a bordáim sérültek... - Vonok vállat, hangom rideg, és kissé számon kérőnek tűnhet, szemöldökeim is egy pillanat alatt ugrottak a homlokom közepére. Választ minderre persze már nem várok. Félő, hogy olyan mértékű kioktatásban lenne részem, hogy a végén idefagynék a folyóparthoz, mire az utolsó szót is a fejemhez vágná. Hogy minderre ne adhassak neki esélyt, már fordulok is sarkon, hogy végre a turbó BMW kényelmes bőrüléseinek a kényeztetését érezhessem a seggem alatt, amit most különösen jó érzés végre letenni egy olyan helyre, ahol nem kell attól tartanom, hogy mikor ülök bele egy taposóaknába, esetleg kutyaszarba, vagy bármi másba, amiből a seggemnek semmi haszna nem származhatna. A még mindig bennem forrongó feszültséget azzal sikerül csak lejjebb csillapítanom, hogy sebességbe tehetem a kocsit, és tövig nyomhatom végre ezt a rohadék gázpedált! Ha egy adott melót a két feketével kell megcsinálnom, általában mindig ők vezetnek. Felváltva. Hol az egyik, hol pedig a másik, és nem is igazán szoktam legyűrhetetlen vágyat érezni arra, hogy én száguldozzak, most azonban kifejezetten jól esik. Talán csak a tudat teszi, hogy a mai este folyamán először érezhetjük magunkat teljesen védettnek és legyőzhetetlennek.
-Inkább szeretnéd, hogy az egykori társaid legyenek azok, akik felnyársalnak, és akik elviszik a fejedet a légió központjába trófeának? - Nézek bele mélyen, áthatóan, már-már manipulatívan jeges szemeibe a visszapillantó tükörből, aztán ismételten csak gyorsítok a már így is szabálytalan, megengedhetetlen tempón. Élvezem, ahogy a nyakakat törő sebesség az ülésbe passzíroz. A "lakásom" előtt viszont kénytelen vagyok beletaposni a fékbe, minek köszönhetően kis híján megfejelem a kormányt, Aidan pedig -merem állítani-, hogy a műszerfalat. Elégedetten szusszanok egyet.
-Valami netalántán nem tetszik, seggfej? - Kapom felé a fejem, szemeimben halálos csillogással, ahogy végig járatom rajta a szemeimet, mintha csak azt keresném, hogy melyik pontot lenne a legideálisabb eltalálnom rajta, hogy minél hamarabb kivéreztethessem, ezzel örökre elhallgattatva a kis áruló puha p*cs*t. Végül aztán csak magam felé fordítom a visszapillantó tükröt -onnan nézve még egy jó darabig-, aztán sürgetően megigazítom kuszálódott tincseimet, és kiszállok a kocsiból, megindulva a "lakás" felé. Mikor megkerülöm a kocsit, nem hagyom ki, hogy ne csapjak rá egyet ököllel az anyós ülése felőli ablakra, amikor Aidan még bent mereszti a seggét. Az ajtó előtt azonban újabb idegesítő okoskodások hadába kezd bele.
-Kussolj!- Förmedek rá, és ha nem tudnám, hogy mennyire érzékeny a riasztó rendszer még azután is, hogy a megfelelő eljárások szerint nyitottam ki az ajtót, most biztos, hogy az idegességtől nem egyszerűen kézzel nyitottam volna be, hanem berúgtam volna a nyílászárót, de úgy, hogy az tuti kirepült volna a tokjából.
-Hány éves is vagy? huszonhárom és még mindig a Aldrick tart el? Nem lennék én erre annyira büszke! - Szólok hozzá a dolgokhoz őszintén, ekkor már kapkodva is le magamról a rohadtul kényelmetlen, és igen csak bepiszkolt, és hamarosan tűzre jutó gönceimet, majd mindenféle további szó nélkül -kövezzenek meg érte, nem vagyok valami jó házigazda-, leülök a matracra, próbálva tapintás alapján felmérni, hogy milyen súlyos a sérülés a vállamon, mikor Aidan letelepszik mellém, és felajánlja a segítségét.
-Túlélem, volt már rosszabb is! - Vonok vállat, mikor megérzem kezét provokálóan a melltartóm pántjának környékén ólálkodni. Ez nem lehetett véletlen! És akkor még ez a nyálas "hajsöprögetése" is. Én mondom, készül valamire!
-Dugni akarsz? - Fordítom oldalra a fejem, így szemtől szembe találva magam Aidannal, egyik kezemmel közben belemarva a combjába, arcomon kéjes, provokáló, mindenre elszánt és felkészült vigyorral.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// I_icon_minitime15.01.13 21:30


Szavaira nem teszek megjegyzést, csak széles vigyorral a képemen, elvigyorodok. Kékjeimen érzem a vad csillogást, a lelkesedést de ugyan akkor a fáradtságot is. Csak toljanak alám egy ágyat, ígérem egy hétig se kelek fel. Jó lesz nekem ott.
A kocsiban ülve érdekes kérdést vág hozzám, mire csak megrázom a fejem. Egy ideig még emésztem a kérdést, végül válaszolok.
- Nem... bár hősies halál lenne tekintettel arra, hogy eddig akik megszöktek tőlük, mind egy hónapon belül meghalt, vagy ismét a szolgálatukba lépett. Én már túltettem a hetedik hónapot, szóval rekordot döntöttem - képzeletben megveregetem a vállamat, ám ennek inkább nem adom fizikai jelét. Nem nagy dicsőség, nincs is mivel hencegni. Életem egyik legnagyobb félrelépése, bakija volt az, hogy bevonultam a seregbe. Lehet, hogy sok mindent tanultam, ami most a hasznomra fog majd válni az FBI-nál, de ezen kívül másnak nem örvendhetek. A folytonos hajtás, teljesen kikészíti az embert, mert azt hiszik, ettől edződnek meg. Persze valamilyen szinten így van, de... de ezt most inkább hagyjuk, nem most jött el az idő, hogy kivesézzem ezt a témát.
- Ú, dehogyis nem! - teszem hozzá pökhendi mód olyan pofával, ami láttán egy orvos, nyilván puhára bélelt falakkal keretezett szobába zárna a saját méreteimre készített kényszerzubbonnyal. Inkább mellőzöm ennek nyilvános mutogatását.
Belépve az épületbe, a... a .... inkább nem is illetem jelzőkkel.
- Az a nagy helyzet, hogy védem a bratyó seggét... nem eltart, neki dolgozok, én pedig kapom érte a pénzt. Emellett megteheti, egész nap ül a bágyadt valagán és formás titkárnő didkókat és fenekeket néz, amiből nekem aligha jut ki. Most is mi maradt nekem? Deszka elől deszka hátul - intek Jas velé, ennek ellenére láthatja rajtam, hogy nem gondolom komolyan. Nem mellesleg ha annyira deszka lenne, nem lenne az exem!
- Mellesleg inkább tartson el, mint, hogy egy pincében éljek - undorodva húzom el a szám, de végül rendezve vonásaimat, kihúzva magam figyelem, ahogy elterül a matracon, én pedig laposakat pislogva vágódok le mellé azzal a felkiáltással, hogy csak a keze érdekel. Aha... még mit nem?
- Dugni? Nem túl agresszív és ocsmány kifejezés ez? - biccentem félre a fejem, majd halkan felszisszenek, ahogy a combomba mar - bár, amilyen természetű vagy te magad is, nem csoda, hogy csak ezt a megfogalmazást ismered - ezzel kezeimet két lábhajlatához csúsztatva, tán kicsit közelebb a combjához, határozottan rántom magamhoz úgy, hogy két lába közre tudjon venni. Szinte szikrákat szóró szemekkel dőlök előre, és támaszkodok meg a matracon feje mellett, miközben jobbommal végigsimítok a nyakán, majd a mellein.
- Ha te dugni szoktál, akkor majd azt teszem én is - jelentem ki határozottan, majd egy laza mozdulattal eltépem a melltartó két kosarát összefogó vékony pántot, így a formás keblek elém tárulhatnak. Alapjáraton romantikus fiú vagyok... de ha kell, akkor vadbarom is tudok lenni. Akaratosan markol rá szabad kezem a domborulatára, szemeim viszont az arcát fürkészik. Kíváncsi vagyok, mennyire immúnis a kemény érintésekre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// I_icon_minitime19.01.13 13:41

-Kinek a pap, kinek a papné? Én szerintem még a pokolban is átkoznám magam azért, mert megöltek. Az olyan lenne, mintha megadtam volna magam és legyőztek volna. Szánalmas... - Szólok hozzá én is az adott témához, ezennel mindenféle gyűlöletet, cinizmust eltüntetve a hangomból, nagyon is komolyan gondolva a szavaimat. Arcomról is ez sugárzik. Szeretek élni, nagyon, Tim pedig túlságosan is belém nevelte ez alatt a négy év alatt azt az elmebeteg elméletét, miszerint idő előtt meghalni egyenlő a megfutamodással.
Egészen addig ezen jár az eszem -na és azon, hogy mégis, hogy gondolhatja azt Aidan, hogy hősies halál lenne az, amit ő kapna a franciáktól búcsúajándékként-, ameddig meg nem érkezünk a lakásomhoz, ami a megfelelő riasztórendszerekkel van felszerelve. Tim semmit sem bízott a véletlenre. Még megtalálni is lehetetlenség, hát még feltörni a kódot és a zárat! Persze, azért elég elővigyázatos vagyok ahhoz, hogy semmi értéket, vagy olyat, ami bizonyítékként szolgálhatna, nem hagyok itt. Van még ezen a helyen kívül rengeteg búvóhelyem, amik jobban hasonlítanak egy lakáshoz, mint ez. Azért ide jöttem ma, mert ez volt a legközelebb és ez a legbiztonságosabb egyenlőre... Bár úgy, hogy beengedem Aidant, mint egy idegent, akiben nem mellesleg egy kicsit sem bízom, nem tudhatom, hogy ezek után mennyire fogom még a hely hasznát venni bujdosás céljából. Egyszerű lenne, ha egy óvatlan pillanatban kinyírnám, és így megszűnne a fenyegetés, de akkor meg mégis ki segítene a csigazabálókkal szembe? Bűzlő, rothadó hullaként már aligha válna a hasznomra. Vissza kell fognom az ösztönöket!

-Ha nem felel meg az elől deszka, hátul léc, akkor távozhatnál is! Én sem veszem hasznát egy lankadt, három centi átmérőjű faroknak... - Kúszik arcomra egy elégedett, aljas vigyor, amit nem is takargatok, és hogy rátegyek még egy lapáttal, bájosan fel is pislogok rá, csakhogy teljes legyen a kép! Nem hiszem, hogy bármi is önbizalom rombolóbb lehetne egy pasi számára, mint az, hogy alábecsülik a második agyukat. Én mégis teljes lelki nyugalommal megtettem! Kölcsön kenyér meg ilyen szarságok, tudod...
-Legalább nem kell a takarítással vesződnöm... - Vonok vállat nemtörődöm módra, miközben kényelmesen lehuppanok az... egyáltalán nem kényelmes matracomra, amit már azt sem tudom, hogy honnan sikerült beszereznem.
De mégis mit számít mindez akkor, amikor a közelemben van egy, a jelek szerint nem kicsit felajzott tenyészbika?

-Akkor a legjobb, ha mocskos... - Vágom rá magabiztosan. Volt már elég részem olyan nyers szexben, amiben nincsenek érzelmek csak élvezet, és azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, nincs annál jobb! Elégedett félvigyorral nyugtázom, hogy elfogadja az általam diktált játékszabályokat. A kelleténél hangosabban nyögök fel, amint magához ránt, én pedig nem zavartatva magam, kulcsolom át lábaimat a dereka körül, mindkét sarkamat kíméletlenül nyomva bele hátul a combjaiba.
-Csak nem elég lett hirtelen az elől deszka, hátul léc? - Kérdezem, hangomban egy merő gúnnyal, miközben lábaimat összekulcsolom derekán, sarkaimat belemélyesztve fenekébe, kíváncsian várva a fejleményeket, amik egy melltartó szétszakítással kezdetüket is veszik. Mindezt egy erős, kíméletlen markolás követi, amitől fogaim belemarnak alsó ajkamba, így feszítve hátra ívbe a hátam.
-Lássuk, mit tud a kis haverod! - Ezzel nem húzva tovább az időt -nem erről vagyok híres, az esetek többségében mindig a tettek mezejére lépek-. kezemet bevezetem magunk mögé, olyan erősen markolva meg hímtagját, ahogy ő is tette az imént a mellemmel, másik kezemmel pedig megragadom tarkóján a haját, így húzva le hozzám, hogy számmal kedvemre téphessem meg alsó ajkát, akárcsak Foxi a lábtörlőt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// I_icon_minitime20.01.13 11:09


- Nem te lennél... - rázom meg a fejemet elégedetlenül, egy lemondó sóhaj kíséretében. Amilyen vizuális típus vagyok eltudom képzelni, ahogy ücsörög egy fekete rózsabokor mellett, valahol lent a pokolban, és megállás nélkül morog magában, hogy nem hiszi el, hogy olyan béna volt, hogy eltudták tenni láb alól. Ez kifejezetten rá vall.
Mikor felvázolom neki, hogy a bátyám milyen nők közé van zárva és, hogy nekem jelenleg is mi jutott, egy igen kemény visszavágást kapok, mire csak felszegett fejjel, gyilkos csillogással a szememben, veszem alaposabban szemügyre. Nem tudom, szerintem ha tényleg egy apró, lankad gilisztácskám lenne, annak idején se kellettem volna neki. Mert igen, Jas ilyen... Legalábbis nem áll messze attól, hogy csak az a faszi kelljen neki, aki egy valódi légkalapács méretű p*ccsel büszkélkedhet. Akkor szedjen be magának egy négert bakker.
- A, vagy úgy... - nézek le magunkra, a mocskos ruhákra, tetőtől talpig véres bőrünkre, amin nekem persze a folyónak segítségével volt időm fényesíteni, de még így se az igazi - Igen, ez kifejezetten mocskos lesz - nézek vad tekintettel a szemébe.
Magamhoz rántva, finomkodás nélkül feszülök neki gatyán keresztül, és támaszkodok meg a feje mellett, mikor pedig combomba mélyeszti a sarkát, felszisszenve adom tudtára, bár nem tetszik, mégis élvezem. Ilyen létezik egyáltalán?
- Kénytelen vagyok beérni még egy lerágott csonttal is nem? - kúszik aljas vigyor az arcomra, majd széttépve a melltartóját, először végignézek az alattam fekvő testen, végül pedig erősen rámarok az előbb igen csak lebecsült keblére. Ahogy háta és a matrac között egy kis rés keletkezik, kezemet rögtön be is csúsztatom oda, hogy aztán magamhoz húzva a lányt, beleharaphassak az igen csak puha bőrébe, valahol a nyaka és a válla között. Időm sincs elhúzódni tőle, olyan erővel mar rá férfiasságomra, hogy egész testemben megremegve vagyok kénytelen folytatni a melót. Érzem ahogy megjelennek a verejtékcseppek a hátamon, köszönhetően a markolásnak, minek helye még mindig lüktet. Reszketőn szívom be a levegőt, majd fojtom magamba, amint lehúz magához, és vadul elkezdi tépni a számat. Ránehezedve a vállára, húzódok el tőle.
- Bocs, nem akarom, hogy kárt tegyél a képemben... - ezzel célozva arra, hogy semmi nemű harapást nem vagyok hajlandó elviselni, legalábbis ami az arcomat illeti. Legalább ezen keresztül lássál, hogy nem vernek szét egy könnyen, ha már a testem cafatokban hever. Derekán végighúzva a kezemet, akasztom bele az alsóneműje szélébe az ujjamat, majd a teljes testtel elhúzódva tőle, szabadítom meg az áruló darabtól, hogy aztán a térdemig letolhassam a rajtam pihenő ruházatomat, majd széthúzva legérzékenyebb pontját, egy vad és határozott mozdulattal, behatolhassak. Ha ő mocskos és kegyetlen szexre vágyik, amit amúgy életemben nem játszottam még el, akkor most megkapja. Felnyögve veszem tudomásul, hogy megtéve az első lépéseket, már csak a folytatással kell foglalkoznom, így először óvatos, de határozott ütemben kezdek el mozogni benne, miközben kezem ismét rátalál a mellére.
Adrenalin, csak most ne hagyj cserben!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...// I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Jasmine and Aidan //Ha valaki nem emlékszik a múltjára, akkor nincs jövője sem ...//

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Kelsey Jasmine Holt ~ Crazy Bitch
» Akkor ez most egy randi volt? - Nina & Ryan
» Jas ~ Aidan
» Ophelia&Aidan
» Aidan & Ophi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Jasmine pince lakása-