welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Iroda  - Page 3 Vote_lcapIroda  - Page 3 Voting_barIroda  - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime29.07.15 19:38

Azt nem mondom, hogy nem esik rosszul az, amit most csinál, de nem fogom kimutatni ezt. Akkor gyengének tűnhetek és azt nem engedhetem meg magamnak. Ki tudja, hogy ki figyel engem, bár lehet, hogy paranoiás vagyok, de elég sok az ellenségem. Igazából sosem bocsátanám meg magamnak, ha bármi baja történne ennek a hülye lánynak. Csak valahogy ezt nem akarja meglátni. Mindössze csak morgok a válaszára, meg fogom nézni, ebben biztos lehet, és ha találok valami olyat, biztos, hogy annak az embernek lőttek.
- Ez nem igaz! Kell nekem is az egyedüllét. - Morgom továbbra is, mert az egy dolog, hogyha otthon vagyok, akkor nem küldöm el. Kell nekem is a magány olykor és akkor eltűnök, hogy ne találjon meg senki. Ez ilyen egyszerű, de mikor dolgozok, akkor is el kell, hogy menjek. Csak sóhajtok egyet, hogy már megint itt tartunk.
- Nem kell rajta gondolkozni. - Rántom meg a vállaimat, mert nem fogok senkinek se elszámolni, hogy mit csinálok. Ez az én magánügyem és nem fogom neki se elmondani. Akkor olyan, mintha a legeleje óta tudná, hogy hol vagyok. Az meg egyikünk biztonsága érdekében sem jó.
- Minek tanakodnál azon, hogy hol vagyok? Nem tartozik rád! Miért nem tudod felfogni azt, hogy minél kevesebbet tudsz, annál jobb neked? - Már tényleg kezdek kiakadni, mert nem látja, hogy én neki akarok jót. Persze gondolom, hogy unalmas lehet a mindennapjai nélkülem, ami részemről igaz, ha nem találkozok vele, akkor hiányzik. De ez így a jó. Elindulok az ajtó felé, mert nekem most mindenképp el kell innen mennem, mert nem bírom ezt a feszültséget, és amúgy is éhes vagyok. Teljesen meglepődök azon, ahogy beáll az ajtóba és nem enged ki.
- Nem ér rá, mert éhes vagyok! - Szögezem le neki, hogy nem véletlenül akarok elmenni. Hivtam, de nem akart jönni, akkor most meg nem tudom, hogy mi baja van. De az éhségtől és sokkal feszültebb vagyok és már tudhatná, hogy ilyenkor hamarabb kapom fel a vizet, ha üres a gyomrom.
- Nem tűnök el, csak ide megyek a hamburgereshez. Mellesleg hivtalak, de te nem akarsz jönni. Szóval engedj, mert dühös leszek. - Már tényleg kezd elfogyni a türelmem. Nem vagyok még hozzá szokva ahhoz, hogy így feltartanak. Csak neki tudom elviselni, de néha még neki sem.
- Nem megyek messzire. - Tényleg ezen fog velem vitatkozni? Tényleg kezdem úgy érezni, hogy a tűrés határom fogy el. Hagyom, hogy hozzám bújjon, és érezheti, hogy minden izmom feszült, mert éhes vagyok és még bosszant is. Elhúzom a fejemet, mert nem igazán szeretem, ha az ajkaimat harapdálja, ráadásul még mindig nem hagy nekem elég teret.
- Gyere ebédelni! - Csak ennyit felelek az őszinte vallomására, azért nagyon is megkönnyebbültem, hogy nem volt senkivel, és ezt talán láthatja is rajtam. Viszont én tényleg mindjárt éhen halok, de azt is szeretném, hogy velem jöjjön ebédelni. Talán rá is ráférne egy jó kis hamburger.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime05.11.15 19:53

Nem értem miért kell ezt nekünk csinálni állandó jelleggel. De komolyan nem. Másból se állunk ki, mint a vitákból, veszekedésekből. És tessék most is. Előkerül , és mi lesz a vége? Vita, sértődés, hiszti, morgolódás.
Naná, hogy kell neki az egyedül lét, de ez nem azt jelenti, hogy joga van szó nélkül eltűnni. Mert mondhat akármit, ehhez nincs joga. Egyáltalán nincs. Abba meg már tényleg nem gondolok bele, hogy merre járhatott, vagy mit csinált, mert attól azt hiszem összetörné a maradék kis szívemet is, amit még nem tett meg.
- Lehet, hogy kell, de ez nem az eltűnést kellene, hogy takarja. Szerinted még is mik zajlottak le a fejembe? – de most tényleg. Erre nem gondol?
- Jah, hogy ne gondolkozzam? Ha így lenne, akkor nem dolgoznánk együtt – tényleg nem az üres fejemért tartok ott ahol. És ha eltűnik az igen is rám is tartozik, meg a fejemre is. És igen is gondolkozni fogok azon, hogy hová lett, mit csinál, vagy mi történt vele. Bár a mit csinált jelenleg jobban érdekel, mint bármi más. De legalább egészben van, és látszólag nincs baja. Ez legalább jó hír. De lemerem fogadni, hogy 5 perc se telik el és megy ő megy el, vagy én. Erre fogadni is mernék, és azon se csodálkoznék, ha kint már fogadásokat kötnének páran erre.
- És te miért nem tudod felfogni, hogy igen is rám tartozik a francba is már. Nem érdekel, hogy mennyire tudsz magadra vigyázni, vagy nem. Ez alatt a jó pár nap alatt tudod mik jártak a fejembe? Tudod mit éltem meg, amíg nem voltál itt? Hogy merjek e nélküled döntéseket hozni? Vagy, hogy egyáltalán visszajössz e? És még sorolhatnám az ötleteket, amik eszembe jutottak- megfordult e a fejembe, hogy itt hagyott? Meg. Ahogy az is, hogy valami árok alján fekszik holtan mind a mellett, hogy valami más nő karjaiba hentereg.
- Egyáltalán nem vagy igazságos velem- csóváltam meg a fejemet szomorúan. Ő tényleg nem gondolt ezekre ? Nem járt kicsit se azon az a lüke feje, hogy bennem mi zajlódhat le?
Mondtam, hogy fogadnom kellett volna, mert már el is indult. De nem, most nem fog itt hagyni , amikor végre előkerült. Nekem is elegem van a vitából, de most nem fogja azzal megoldani, hogy lelép.
- Fogd csak erre, hogy nem érsz rá…- zsörtölődtem az orrom alatt.
- Te tényleg azt hiszed, hogy rendben van az, hogy eltűnsz, majd megjelensz, és úgy teszel, mintha mi se történt volna? – néztem rá elképedve. Azt a francos pasit is csak azért mondtam neki, hogy dühítsem, hogy fájjon neki, de hogy az igazságra se reagál semmit, meg rám sem. Értem én, hogy dühös…de ….Tényleg másik nővel volt? Az jobb? Én nem? Már nem kellek neki?
- Nem vagyok éhes – sóhajtottam, és elhúzódtam tőle, még az útjából is elálltam. Az ajtó melletti falat támasztottam, és az orromat lógattam. Nem törődik velem, azzal, hogy majd nem az őrületbe kergetett ezzel az eltűnéssel, és egyáltalán nem igazságosan bánik velem. És, hogy még nem is igazán reagált rám, még a fejét is elhúzta. Azt hiszem most berakta azt az utolsó kiskaput a fejembe. Csak egy nő vagyok a többi között, akit kedvére hajigálhat ide-oda, mert nem számít. Csak a pénzt termelem neki, csak egy munkás vagyok, akit olykor másra is használ. Csak néztem magam elé, néztem a semmit, és nem tudtam most merre induljak, mit kezdjek az élettel, amit élek. Nekem tényleg csak ennyit jutott?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime25.11.15 22:06

Csak tűröm azt, ahogy beszél velem, nem sok embernek nézem ezt el, igazából csak neki. Komolyan már csak a felvetései miatt cseszem fel magam, nem is azon, ahogy mondja. Szerintem sosem fogja ezt megszokni, vagy elfogadni, az meg hosszútávon egyikünknek sem lesz jó.
- Minek gondolkodsz hülyeségeken? Amúgy meg így alakult, nem tehetek róla. - Rántom meg a vállaimat, miközben kifújom magamból a levegőt. Szinte pontosan tudom, hogy nem erre a válaszomra számított, vagy akart tudni. De nem tudok neki mást szolgálni, ha mennem kell, akkor mennem kell és ezt neki is meg kéne értenie.
- Ajj, te is tudod, hogy értettem. - Sóhajtok egyet megvetően, mert pontosan tudja, hogyan is értettem az előzőt. Én mindössze csak azt nem akarom, hogy rajtam törje a fejét, hogy hol vagyok és mit csinálok, szerintem ez mindkettőnknek jó. Főleg számára, hogy nincs veszélynek kitéve, de ő még ezt nem látja.
- Szerintem, ami inkább eszedbe jutott, hogy melyik csajt dugom. Mellesleg te vagy ennek a helynek a vezetője, dönthetsz bármiben! És mindig visszajövök, te is tudhatnád. Főleg, ha valamibe rengeteg pénzt öltem. - Nézek a szemeibe, nem így akartam a tudtára adni, hogy pontosan tudom, hogy mit érez irántam, vagy legalábbis sejtem, mert ha nem így lenne, nem támadna le folyton ez miatt. Pedig tudhatná, hogy senkivel sem vagyok rajta kívül, de ezt magyarázd meg egy féltékeny csajnak. Kezd bosszantani, hogy nem akarja látni a fától az erdőt.
- Miért, akkor mit akarsz? Vádaskodsz állandóan! Akkor mondd meg, mit akarsz? - Dugom a zsebeimbe a kezeimet, hogy végre tisztázzunk pár dolgot. Remélem, hogy odakint nem az ajtónak tapasztott fülekkel fogok találkozni, mert amilyen állapotban vagyok, biztos, hogy kirúgom őket.
- Dolgoztam! Mikor fogod már fel? Nekem nem csak a bordélyház van, mint munkalehetőség. Számos más feladatom is van. - Kezdi felhúzni az idegeimet, és ez abban is mutatkozik, hogy ökölbe szorítottam a kezemet. Persze, nem fogom megütni, távol áll ez tőlem vele szemben, de muszáj valamivel nyugtatnom magam. Ahogy félre áll, vállamat neki döntöm az ajtónak, majd ránézek. Tudom, hogy szenved, de mikor megismert, akkor is tudta, hogy mivel foglalkozok. Ezt el kell fogadnia.
- De! De az vagy! Tudom, hogy napok óta nem ettél. Na, gyere! - Nyújtom felé a kezemet, mert ismerem már, ilyenkor biztos, hogy nem eszik, csak nagyon keveset, én meg azt nem szeretem. Pontosan ezért fogom elvinni enni, addig is tudunk legalább valami másról is beszélgetni, ami nyomja a szívét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime09.01.16 17:52

Még, hogy hülyeségeken gondolkodom? Na köszönöm szépen. Akkor ő most lehülyézte magát, bár ha belegondolok tényleg az. Nem értem miért kell ezt csinálnia. Lehet maradnom kellett volna az utcán, a saját magam ura lehetnék, nem csavarták volna el a fejemet. Meg lennének a kuncsaftok, gerincre vágnának és kész, semmi bonyodalom, semmi civódás, vitatkozás. Itt meg csak a gond van, ha nem az üzlettel, akkor mi veszekszünk csak. Nem mondom, hogy nincsenek szép perceink, mert vannak, akadnak, de mellette olykor sok. Lehet, csak be kellene fogni a számat ,és nem törődni semmivel sem?
- Oké, értem, akkor hülye vagy – nyugtázom a dolgot. Ő mondta nem én. Meg így alakult, persze, mint mindig így alakul. Bezzeg, ha én teszem ki a lábamat, akkor mindent el kell rendeznem, be kell számolnom, hogy hová megyek. Hol van itt akkor az igazság? De hát aki, hülye….vigyorogtam magamba.
Persze , értek én mindent, és egyre jobban. Így inkább nem is mondtam neki semmit sem, csak magamba zsörtölődtem. És csak a szememet forgattam mérgesen, amikor a csajos dologról beszélt. Ha ennyire tudja, akkor miért csinálja ezt? Tényleg kezd elegem lenni.
- A múltkor épp azon voltál fenn akadva, hogy az engedélyed nélkül vettem fel egy lányt. Akkor most szabad kezem van, vagy nem? – néztem rá, mert már én se tudom. Ha változtatok valamit a tudta nélkül, akkor ki van akadva. Most meg azt mondja, hogy dönthetek bármibe. Pont jó példa a múltkori, mert azaz eltűnése előtt volt.
- Nem vagy igazságos, ha én elmegyek, előre be kell jelentenem, de te meg csak úgy eltűnhetsz- dörgöltem az orra alá, de már tényleg kezdtem feladni, így semmi düh vagy egyéb nem volt ebbe. Csak néztem, ahogy megtámasztotta az ajtót. jól esett , hogy nem ment el. Tény, hogy tényleg éhes vagyok, mert az idegességtől alig ettem a napokban.
- Jó menjünk, de előtte szólok a többieknek – vágtam rá neki, és az asztalhoz mentem, hogy felvegyem a telefonkagylót. Az aznapi recepciósnak szóltam, hogy elmegyek, ha bármi van mobilon elér . Megigazgattam magamat, a táskámat magamhoz vettem.
- Mehetünk – mondtam, majd mellé álltam, hogy indulhatunk. Kedvem nem sok volt menni, de ha nem akarok további vitát, vagy egyebet, akkor mennem kell. Pedig szívesebben maradnék itt, ülnék az irodába, vagy fognám magamat, és valamelyik lánytól átvenném a kuncsaftját. Persze ettől is csak rosszul érezném magamat, de legalább az alatt a kis idő alatt biztosan nem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime15.01.16 14:31

Ideg összeroppanást fogok kapni a végén, mert nem hiszem el, hogy ennyire nem érti meg, hogy a saját biztonsága érdekében jobb, ha minél kevesebbet tud. Ezzel is csak megvédem őt, de úgy tűnik neki ez a védelem nem kell. Majd akkor ha az ellenségeim megtalálják ők és sz@rrá verik.
- Nem vagyok hülye! - Morgok, bár nem tudom, hogy erre a következtetésre, hogy jutott. Egyáltalán nem vagyok hülye, de nem lehet a nőket meggyőzni a férfiak igazáról. Inkább ráhagyom, de felbosszant az, amit mond.
- A szemem előtt nyalt ki! - Mondom a szemeibe, kicsit féltékeny vagyok, igaz csak nőről van szó, de akkor is helyettem tette meg. Bosszant és az is, hogy ennyire félvállról veszi, amit mondok neki.
- Mit bánom is én. - Rántom meg a vállaimat, nehéz elfogadnom, hogy más dönt helyettem, de bele kell törődnöm. Annyira utálom ezt a kialakult helyzetet. Tudtam, hogy nem szabad senkit sem így a szárnyaim alá venni.
- Én a főnököd vagyok, nem tudom észrevetted-e. Melyik főnök jelenti be az alkalmazottjának, hogy hova megy? - Vonom fel a szemöldökömet, de remélem, hogy nem keveri össze a sima vezetőt, egy csempészáru vezetővel, akit köröznek.
- Kifelé menet is tudunk neki szólni. - Forgatom meg a szemeimet, de inkább ráhagyom. Idegesen toporgok az ajtóban, míg elmagyarázza a recepciósnak nem lesz itt, de mintha valami értelmi fogyatékos ülne kint. Nincs más választásom türelmesen várok, amíg befejezi, majd mellém áll. Kinyitom előtte az ajtót és ha kilép, magunk után kulcsra zárom és becsúsztatom a zsebembe. Ha nem szól semmit, akkor csendben megyünk át a hamburgereshez, ahol megkérdezem, hogy mit eszik és annak megfelelően rendelek is. Az egyik asztalhoz terelem, ahol le tudunk ülni. Miután a kajánk kijött, csak akkor sóhajtok egyet.
- Na jó... Mit akarsz tudni? - Adom meg magam, most itt a lehetősége, hogy kérdezzen hol voltam, mit csináltam, kivel voltam. Talán így könnyebb lesz szabadulnom ettől a fojtogató érzéstől. Még mindig furcsa, hogy számon kérik ezt rajtam, mert sosem voltam olyan, aki bárkinek is beszámol az ilyen dolgokról. Mindig is saját törvényeim voltak, saját akaratom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime14.02.16 15:32

Mérges, csalódott, reményvesztett, és még nem tudom milyen érzések is kavarognak bennem. Itt van ez az átkozott helyett, amivel nem tudunk mit kezdeni. Ő és én, de igazán ez nem is létezik azokat a pásztorórákat leszámítva, amiket együtt töltünk el kellemesen. Igaz mostanság jó ideje nem volt ilyen, talán legutóbb itt az irodába feküdtem le vele azóta meg nem igen, pedig vágyom az érintésére, a csókjaira, arra, hogy bennem legyen. Ki vagyok e éhezve? Talán egy kicsit, hiszen amióta úgy mond egymásra találtunk azóta mással nem igen fekszem le. Persze egy – két lány megfordult a lábam között, mert azért vannak igényeim, de most még ez se fordult elő, amióta eltűnt.
- Tudom, hogy nem vagy – nyugtáztam a dolgokat, majd elnevettem magamat.
- Rosszkor nyitottá be, arról én nem tehetek, csak úgy meg nem vehetek fel senkit sem, ha nem tudom mire képes, meg hát igényem is volt rá – játékosan rákacsintottam, pedig a zavaros érzések még ott kavarogtak benne,de ugyan akkor a vágyakozás is, hiszen mióta elment csak beleörültem az eltűnésébe.
Csak nagy szemekkel nézek rá, hogy most akkor tényleg szabad kezet adott nekem ezzel mint bánom énnel , vagy most mi a szent szar van. Valaki felvilágosíthatna, de ő nem fogja megtenni, egyszerűen nem értem őt. Lehet nem kellett volna kavarunk a munkát más élvezetekkel, de valami azt súgja, hogy arra a másik dologra se tudunk nemet mondani.
- Ha azt nem is jelenti be hová megy, de legalább szól, hogy elmentem, de te csak eltűntél, csodálkozol, hogy frászt kaptam ettől? – kérdőn néztem rá, mert tőlem elmehet, nem tartom vissza, de legalább tudjak már róla,akkor talán kevésbé fogom magamat halálra aggódni.
- igen tudunk, de nem akarok, mert éhes vagy, én is, és a végén valaki valamivel megállítana, így meg csak simán kisétálunk.
A telefont gyorsan el is intéztem, majd tényleg meg se álltunk, nem állított meg minket senki sem, így szépen csendben megyünk át a hamburgereshez, ami fura, mert máskor mindig beszélünk, de most itt ez a némaság.
Rendelünk, de végig csendben vagyunk, aztán meg érkezik az étel, épp az első falatnál tartok, amikor nyelnem kellett egy nagyot a kérdését hallva.
- Most tényleg? – szaladt ki a számon ,de gyorsan utó kérdeztem is mielőtt meggondolná magát.
- Miért nem szóltál, hogy elmentél? Merre voltál?Miket intéztél, van e abból nekem valami hasznom? Kivel volt? Kit dugtál meg? És mikor viszel végre ágyba, hogy ne beszéljek hülyeségeket?– soroltam gyorsan a kérdéseket, amik csak eszembe jutottak, majd mintha mi se történt volna beleharaptam a hamburgerembe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime21.03.16 0:27

Nem tetszik ez a hangnem, amivel kérdőre von. Utálom mikor ezt csinálja, ráadásul nem tudom honnan veszi azt a bátorságot, hogy engem lehülyézzen, még ha most korrigálja is magát.
- Ahelyett, hogy valamelyik jöttmenttel tesztelnéd le. - Morgok, mert nekem egyáltalán nem tetszik ez, hiába nőről van szó. Egyszerűen felbosszant, hogy mást is a lábai közé enged rajtam kívül. Nem vagyok féltékeny! Győzködöm magamat, miközben próbálom elterelni a gondolataimat azzal, hogy válaszolok a következő kérdésére.
- Ilyen a munkám. Csodálom, hogy még nem szoktad meg. Ha menni kell, akkor menni kell. Minden másodperc számít. - Vonom fel egyik szemöldökömet, szerintem már egy pár éve ismerjük egymást és mindig ezt csinálom. Nem fogok ezen változtatni, mert akkor elveszteném azt a kis szabadságérzetemet is, ami most van.
- Mint valami kivallatáson lennék... - Forgatom meg a szemeimet és morgok, mikor elhangoztak a kérdések hadarva, de megjegyeztem őket. Mivel én ajánlottam fel, hogy kérdezzen, ezért muszáj leszek megválaszolni mindent, ami most elhangzott.
- Mint mondtam, minden másodperc számít, hogyha valakit el kell kapni. A te biztonságod érdekében jobb, ha nem tudod, de hasznod max annyi van belőle, hogy a bordélyházat nem csukatom be pénzhiány miatt. - Ezek kicsit kényes kérdések a számomra, és tényleg az ő biztonsága érdekében jó, hogyha nem tudja ezekre a válaszokat. Amúgy sem tartoznak rá, ennek köze nincs a bordélyháznak, ez egy másik komolyabb ügy. Ezek után következő kérdésen, viszont nevetnem kell, de látom komolyan érdekli, így megadom magam.
- Kit dugtam meg?! Ez most komoly? - Akadok ki, majd sóhajtok és próbálom lenyugtatni magam, de nem habozok, válaszolok a kérdésére.
- Senkit! Amikor üzletelni megyek, nincs ilyesmire időm. - Rántom meg a vállaimat, egyhangúan válaszolva, erre tényleg nincs időm. A pénz most jelenleg fontosabb, mellesleg meg tudom, hogy bármikor visszajövök Emily itt van, így bármikor le tudok vele feküdni, ha hiányom lenne. Az utolsó kérdésére viszont összeráncolom a homlokomat.
- Talán akkor ha megérdemled. - Szűkítem össze a szemeimet és egy félmosoly jelenik meg az egyik ajkam szegletében. Tudom, hogy ennek nem tud ellenállni. Épp ezért jó, hogy most eljöttünk enni, mert utána akár torna gyakorlattal le is vezethetjük a felszaladt kilókat. De ezt nem kötöm az orrára.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime05.03.21 2:10

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Iroda Iroda  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Iroda

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Similar topics

-
» Iroda

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Piros lámpás negyed :: Bordélyház-