welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime05.07.19 13:45

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

Miután Hayley nem épp burkoltan elmesélte mi is zajlott nem is olyan régiben a házban, amit most az otthonomnak próbálok épp érezni, még biztosabb voltam abban, hogy nem bírok azokhoz a dobozokhoz nyúlni a garázsban, valahogy nincs gyomrom mások, főként halott emberek emlékei között vájkálni, így előbb arra jutottam, hogy kidobom őket, az összeset úgy, bedobozolva, ahogy voltak eddig is, de aztán ez sem bizonyult olyan jó ötletnek, elégre, akárki is volt a család, csak vannak valahol hozzátartozói, akik esetleg szeretnék őket megkapni. Őszintén, nem sok kedvem van ennek utánajárni, az ingatlanos hölgyet meg inkább nem hívom vissza, most nem. Dühös vagyok, de lássuk be, sokat már nem tudok tenni, minthogy elfogadom a történteket és nem kezdek el azon kattogni, hogy vajon hogyan vetett véget az életének, és hol, a nappaliban, a hálóban, a fürdőben? Felvágta az ereit, felakasztotta magát? És nem kezdek el erre utaló jeleket keresni a házban, vérfoltokat, vagy bármit,ha voltak is, bizonyára alaposan fel lett takarítva.   Mindegy is, számtalan módja van, a lényeg annyi, hogy nem akarom, hogy ez határozza majd meg az itteni életemet, leginkább csak szeretném elfelejteni és lezárni valahogyan, most már én élek itt, majd kitalálom mihez kezdjek az itt hagyott holmikkal, csak ne most keljen. Foglalkozzunk inkább Hayley-vel és a térdével. Épp a nappaliban álltam és láttam, ahogy a túloldalt egy fiatal nő besétál Hayley-ékhez, feltételezem, hogy a barátnője és mivel nem jött újabb üzenet "Help me!" vagy megint béna voltam címszóval, azt is feltételezem, hogy minden rendben. Azt hiszem túlságosan is kezdek kompatibilis lenni a környékkel, már az ablakból leskelődök, ez agyrém.
Nem beszéltünk meg időpontot, hogy pontosan mikor menjek, így valamivel nyolc után átbattyogtam, remélve, hogy a helyükre kerültek már azok a piros bugyik meg minden más is, amit nem kéne látnom, na meg, hogy Hayley-t a kanapén találom és lehetőleg még nem csorog a nyála.
- Mond, hogy jöhetek már és eltűntek azok a bugyik, amiket ciki volna, ha látnék? - Léptem a nappaliba. - Egyben vagy még, nem látok újabb frissen szerzett kék-zöld foltokat, csak nem rám hallgattál? - Szeretném azt hinni, hogy igen. Igazán kijárna nekem a mai nap után.  
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime07.07.19 21:37








Hayley &
Graham
.
- Lassan ideje lenne, ha kapnál egy kulcsot. - Nem is kopogott, vagy csak nem hallottam volna? Mert nyitva hagytam a bejárati ajtót, jobbnak láttam így, mert túl sokáig tartana most az ajtóig elvergődnöm. Meddig tart még ez az állapot? Igaz még csak ma történt meg ez a szerencsétlen baleset velem, de már most nagyon ráuntam az egészre. Arra, hogy nyugton kell maradjon, ezért szó szerint semmit sem csinálhatok, nagyon is korlátozva vannak most a lehetőségeim. Szórakozásnak most semmi esélye.
- Aha. - Szerencsére az egyik barátnőm nem is olyan régen itt járt és segített nekem, sőt még az öltözködésben is. Szóval most már nem csak egy törölköző választ el attól, hogy teljesen meztelen legyek előtte. Ó, a francba! Ennyit az izgalomról.
- Látod? Már nem csak egy törölköző van rajtam. Tudod sokkal izgibb lett volna, ha maradsz és te segítesz nekem az öltözködésben.  - Vicceltem, mert az lett volna igazán csak izgi, ha nem az öltözködésben segít, hanem a vetkőzésben... De ugye vetkőztetni már nem kellett.
- Megfogadtam a tanácsodat. - Nehéz volt, sőt egyre nehezebb. Mindig is aktív életet éltem, ezért most nagyon is nehezemre esik ez a semmittevés. Remélem, hogy ráér, már csak azért is, hogy elszórakoztasson. Hosszú este elé nézünk, kíváncsi vagyok, hogy tervezett-e valamit, vagy csak simán spontán alakulnak majd a dolgok.
- Szóval jó kislány voltam, mi lesz a jutalmam? - Mert ami azt illeti nagyon is próbáltam Graham tanácsával megbékélni, még akkor is, ha minden porcikám ellene volt. Na, meg annak is sok köze volt, hogy tényleg nem tudok rendesen rá állni és a drága szomszédom meg is győzött arról, hogy jobb, ha meg sem próbálom megerőltetni.




| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime16.07.19 15:15

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- És azzal mi lett volna a gond? Ha nagyon érdekelt volna megtudtam volna mondani milyen bugyi van rajtad, de jobban lekötött az, hogy fájdalmaid vannak, szakmai ártalom. - Ha azt mondta volna, hogy senkinek sem szeretne szólni kettesben is megoldottuk volna, más nem behunytam volna a szemem, ha már levetkőztetni letudok egy nőt, akkor megelőlegezem magamnak, hogy az öltöztetése is menne. De akkor is jobban érdekelt volna az, hogy mindent lehozzak, amire szüksége lehet és neki keljen felbotorkálnia, minthogy most milyen bugyi akadt a kezembe.
- Ha be kellett volna gipszelni, akkor fürdeni sem tudnál egyedül, az izgibb lett volna. - És nem csak néhány napig, hanem inkább néhány hétig és eleinte iszonyú bénának érezte volna magát, mert kezdjük csak onnan, hogy a fürdőig is el kell jutni valahogyan, fóliába tekerni, hisz nem érheti víz, aztán valahogy úgy lezuhanyozni vagy belemászni a kádba, hogy a lába ne legyen a vízbe, aztán pedig ki is kell mászni, úgyhogy tényleg olcsón megúszta.
- Ügyes vagy, jár a buksisimi... - Komolyan, mint egy gyerekkel. Megsimliztem a buksiját úgy, hogy azért ne kócoljam nagyon össze a haját. Cukorka vagy nyalóka sajnos most nincs nálam, nem számoltam vele, hogy a szabadnapomon is dolgoznom kell majd.
- Itt maradok veled, kiszolgállak és a rendelkezésedre állok egész éjjel. - Kapásból ez minden, ami eszembe jutott, de biztos vagyok benne, hogy kifog találni valamit, hogy ne unatkozzunk annyira. - A pizzát is felvágom neked, ha szeretnéd, apropó pizza, rendeljünk. Milyet szeretnél? - Megrendelhettem volna még odahaza mielőtt átjöttem és akkor hamarabb kihoznák, de nem akartam egyedül dönteni, plusz nem is tudom felidézni, hogy esetleg említette-e már, hogy valamit nem szeret rajta, kukorica, gomba, ananász, paprika, savanyúság, vagy bármi, de annyi fajta van, hogy éhen is vesznénk, mire ezt mind végigolvasnánk.
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime20.07.19 20:10








Hayley &
Graham
.
- Fene a szakmai ártalmadba! - Miért van az, hogy szinte mindig kacérkodunk egymással? Mondunk némi szexuális jellegű dolgot, aztán meg rend szerint persze semmi sem történik közöttünk, de miért is kellene, hogy bármi történjen? Elvégre csak szomszédok vagyunk és nagyon jó úton haladunk afelé, hogy jó barátok is legyünk, idővel talán Graham lesz a legjobb barátom, sose lehet tudni.
- Édesem, ha fürdeni szeretnél velem, akkor csak mondanod kell. - Vajon hol kellene meghúznom azokat a bizonyos képzeletbeli határokat? Meddig mehetek el? Talán addig, míg végül rábólint valamelyik elvetemült ötletemre. Azt hiszem, hogy mára már nem kellene több fájdalomcsillapítót bevennem, most ráfoghatnám arra, hogy ilyen mocskos dolgokkal hozom összefüggésbe. Persze, bevallhatnám, hogy ehhez annak semmi köze, hogy mennyi gyógyszert vettem be.
- Csak ennyi? - Csalódottan néztem rá és valójában az is voltam. A saját érdekemben kell jól viselkednem, de mégis olyan jó lett volna, hogy ha kaptam volna mást is. Tudom, túl nagyravágyó vagyok, most lebuktam.
- Rendelkezésemre állsz? Bármiben? - Igen, azt szeretném, ha itt állna nekem egész éjszaka, de teljesen másmilyen értelemben. Lehetne egy egész éjjel át tartó izgalmasnak ígérkező éjszakánk, de a térdem visszatart bármi izgalomtól. Hát ez szomorú, nagyon szomorú.
- Hawaii. - Tudom, hogy sokan ki nem bírják állni a pizzájukon az ananászt, de én valamiért csak imádni tudom, ha pizzáról van szó, akkor nálam ez a nyerő. Remélhetőleg Graham nem találja furcsának az ízlésemet, vagy, ha mégis... Nos, akkor talán tényleg ijesztgetném egy kicsikét a kitalált szellem meséimmel. Áh, nem tennék ilyet, vagy mégis? Persze, felmerül a kérdés, hogy ha valaki öngyilkos lesz, akkor nem ragad-e ott a lelke.... De nem akarom ezt a szórakoztató esténket effélével elrontani.




| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime20.07.19 20:55

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Tudod, ezzel most én is előhozakodhatnék, hogy ha azt akarod, hogy megfürdesselek, vetkőztesselek, a karjaimban vigyelek vagy bármi ehhez haszonló, előtte megkérlek ne tégy kárt magadban. - Mondjuk nem is tudom, nem szeretném, ha izzó láztól elhomályosulva hívna fel, hogy úgy érzi eljött a vég, hogy aztán úgy rohanjak át és dugjam be a jéghideg vízbe, mert őszintén, annyira még nem ismerem, hogy biztosan tudhassam meddig hajlandó elmenni, akár a fizikai épsége árán azért, hogy megszerezze, amit akar. Szeretném épen és egészségesen tudni.
- Simizzem is a feneked még elalszol? - Kérdeztem vissza nevetve, mert már semmi sem jut az eszembe, hogy mégis mit ajánlhatnék még fel neki a mai esténken, takargassam be, jó éjt puszi, meg ilyenek? Mert meglehet még ezek is beleférnek, de Hayley szemeiben nem épp ennyi látszik. Túl árulkodó a tekintete, vajon erről Ő is tud?
- Igen, bármiben. - Vágtam rá egyszerűen, könnyedén és határozottan. Ha már játszani akar, akkor belemegyek, játszunk. Bár abban nem vagyok biztos mennyire jó ötlet is ez, mert valahol mégis csak kellene szabnunk egy határt egymás között, ahol megállunk, már ha egyáltalán akarjuk, hogy legyenek határok.
- Rendben, akkor egy Hawaii meg egy pepperonis. Kérsz valamit mellé? A sör most nem opció. - Így gondolok valami üdítőre mellé vagy bármire. Voltam olyan figyelmes, hogy magamnak sem hoztam át, hogy még véletlenül se essen kísértésbe és másszon keresztül a kanapén, hogy kikapja a kezemből az üveget, körbe-körbe kétlem, hogy bírna kergetni a nappaliba, de azért nem akarok gonosz lenni, majd csak átvészeljük az estét valami alkoholmentes löttyön, kólán vagy, amit szeretne. Ha kitalláta mi legyen, akkor gyorsan leadom a rendelést, remélhetőleg még ma, úgy éjfél előtt ide is érnek vele, ha mégsem, akkor majd beugrom érte, lehet egyszerűbb is lett volna ezzel indítani, de használjuk már ki a házhoz szállítást, ha már van ilyen lehetőség.  
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime20.07.19 21:18








Hayley &
Graham
.
- Ez egy kicsikét úgy hangzott, mintha azt hinnéd, hogy szándékosan tettem kárt magamban, hogy felhívjam magamra a figyelmedet. - Ha ezt gondolná, akkor azt gondolnám róla, hogy kezd paranoiás lenni, mondjuk ezen a környéken nem is lenne csoda.
- Hidd el nekem, hogy ha fel szeretném kelteni a figyelmedet, akkor nem ilyen módon tenném, vannak ettől sokkal jobb trükkjeim is. - Isten lássa lelkemet, eddig nem próbálkoztam nála semmivel sem. Ezért is történhetett úgy, hogy csak egyetlen egy csók csattant el közöttünk, és persze az is egy bugyuta játék miatt. Ez rosszul is hangzik, hogy csak ez miatt kezdtünk el közeledni egymáshoz, de vajon mindketten felhagytunk azzal, hogy bármi több is legyen közöttünk? Azt hiszem, hogy egy ideig nem fogok rejtélyeket fejteni, ami ezzel kapcsolatos.
- Megtennéd? - Mondjuk ez nem is hangzik olyan rosszul.
- Remélem, hogy nem fogod megbánni ezt a kijelentésedet. - Szóval, ha bármiben a rendelkezésemre áll, akkor miért is ne használnám ki ezt a remek lehetőséget?
- Hm, mondjuk akkor a pizza után akár meg is masszírozhatnál. - Kezdetnek ez is megteszi. Na és mivel is fog ez végződni? Egy igen hosszú este elé nézünk ahhoz, hogy ezt meg tudjam ítélni. Valamiért úgy érzem, hogy ma bármi megtörténhet, bármi amit innen a kanapéról meg lehet tenni, hiszen most eléggé leszűkült a mozgásterem.
- Köszi, de nem kell semmi. Van üdítő a hűtőben számodra is. - Meg talán, ha az emlékeim nem tévednek, akkor a fagyasztóban találni fog fagylajtot is, ha esetleg kedve támadna némi nyalakodáshoz.
- Megnézünk egy filmet? - Szerintem míg várjuk a pizzát addig simán kivégezhetünk egy rövidebb kasszasikert.




| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime20.07.19 22:11

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Ettől jobbak? Kezdjek félni? - Mert momentán semmi ettől sokkal jobb sem jut az eszembe, amitől aztán rohannék hozzá, ma azonban pontosan ez történt, amikor küldött egy üzenetet és elolvastam, először nem az futott át a gondolataimon, hogy sietek, mert ez a munkám, akkor is mentem volna, ha fogalmam nem lenne az efféle dolgokról, azért rohantam egyből, mert fontos a számmora és mert megijesztett, végül is egy üzenetből, annyiból, hogy "help me" még nem tudja vagy látja az ember, hogy mi történt. Szóval, így talán kevésbé venném stresszesebben, ha ezentúl valóban más trükköket vetne be, ha elszeretne érni valamit. Nem szeretném, ha nagyobb bajt kellene ellátnom, mint mondjuk egy konyhai baleset eredménye, amit könnyedén elfedhetünk egy ragtapasszal.
- Szeretnéd? - Nem lenne sokkal furcsább szituáció, mint bármelyik másik közöttünk, mondjuk a mi kis csókmaratonunknál, amiről kábé azóta sem beszéltünk, valójában még azt sem tudom, hogy kellene-e róla beszélnünk, hisz az csak egy játék volt, amit nem volt muszáj. Mindössze csak jól szórakoztunk. Ennyi lenne?
- Lehet róla szó. Végül is, van némi tapasztalatom a dologban. Na és hol fáj? - Ennyit azért nem rossz tudni, ha belekezdünk, hogy merre haladjak, illetve melyik terület az, amire jobban kell összpontosítanom és átdolgoznom. Mondjuk a dereka esélyes, hogy fog egy kicsit hasogatni, hiszen hozzá van szokva a mindennapi minimális rutinos mozgáshoz, ami most nem lesz meg, így lehet, hogy fog egy kicsit hasogatni.
- Tovább? - Itt még csöppet sem mondható el, hogy kifogott volna rajtam. Történetesen tényleg konyítok némileg a masszázáshoz, bár nem ez a fő szakterületem, de azért bizton állíthatom, hogy nem lesz rosszabb érzés, mint előtte.
- Persze, van is valami konkrét elképzelésed, vagy ecc, pecc, kimehetszet játszunk? - Általában mindig az történik, amikor rászánjuk magunkat, hogy megnézzünk egy filmet, hogy csak görgetjük végig a listát, de semmi igazán érdekfeszítőt sem találnunk a számunkra, pl.a borító alapján választani egy nagyon rossz taktika, szerintem erre már mindenki rájött.
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime21.07.19 17:59








Hayley &
Graham
.
- Tőlem? - Meglepetten pislogtam rá.
- Szerintem semmi szükség rá. Sőt, azt hiszem, hogy az itteniek közül egyedül csak én voltam az, aki úgy kopogott be hozzád, hogy nem akartalak egyből leteperni. - Tény és való, hogy Graham jóképű és fene se tudja, hogy eddig miért nem sikerült egyetlen egy nőnek sem megkaparintania. Azt hiszem, hogy tényleg az lenne számunkra a legjobb opció, ha barátok maradnánk, mert ha szétmennénk az túl kínos lenne, tekintve hogy szomszédok vagyunk.
- Semmire sem vágynék jelen körülmények között jobban. - Vicceltem. Csomó más dologra jobban vágynék, de akár kezdetnek ez is megtenné. Viszont azt a kis tényt nem kellene elfelednünk, hogy mennyire bizarr lenne, ha Graham tényleg oda bújna mellém és addig simogatná a fenekemet, míg álomba nem szenderülök. Lehetne a mi kapcsolatunk még ennél is bizarrabb? Tegyünk egy próbát!
- Mindenhol. - Ezek után kapni fogok egy egész testes masszírozást? Jó is lenne, de már megint túlságosan sokat akarok. Sőt, ki sem bírnám, ha mindenhol hozzám érne olyan mozdulattal. Most pedig jelen körülmények között nem lenne tanácsos túlságosan ficánkolnom.
- Várjunk csak! - Egy pillanatig kétkedve néztem rá, de igyekeztem megmaradni a realitás talaján.
- Ez egy olyan nap, mikor kívánok valamit és azt te teljesíted? - Ez a három kívánság, vagy mi? Esetleg azt megmondaná valaki, hogy hány kívánságom maradt még? Mert nem akarom elpocsékolni a többit.
- Hm, láttad már a vörös verebet? Hallottam már róla néhány dolgot, ami felkeltette a figyelmemet, de még odáig nem jutottam el, hogy megnézzem. - Mondjuk ez a tippem is lehet olyan jó, mint vaktában lövöldözni. Rengetek rossz filmet láttam mostanában, most szükségem lenne valami újra, valami másra, mint amit eddig láttam. Talán tévedek, de valamiért úgy gondolom, hogy érdekes lehet, de csak akkor derülhet ki, ha megnézzük.




| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime21.10.19 13:05

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Hmm, akkor mi lenne, ha erre még visszatérnénk, mert most vigyáznunk kell rád. - Ezért is vagyok itt, mert ismerem már annyira, hogy tudjam azért mindenben nem hallgatna rám és feszegetné a határait, mennyire lenne fájdalmas például elsétálni a hűtőszekrényig, vagy fel az emeletre, mert fent marat a kedvenc könyve, bármit kinézek belőle, szóval reggel, ha kell az ágyba is kötözöm, aztán inkább benézek. Tudom jól, hogy az emberek többsége az ilyen baleseteket csak egy rándulásnak fogja fel, semmi komoly, elvégre helyrerakták, néhány nap és minden a régi lesz, igen, így is lehet, de ha nem vagyunk kellőképpen figyelmesek és óvatosak magunkkal szemben, és erőltetjük, akár évekig és fájdogálhat, sőt az is megesett már, hogy visszafordíthatatlan volt a sérülés még rehabilitációval is, pedig csak egy kis semmiség volt.
- Mondhatni, de Genie sem teljesítette Aladdin-nak minden vágyát, mert a barátja is volt egyben, szóval kénytelen vagyok figyelmeztetni, ha valami butaságot szeretnél, tehát csak óvatosan a kívánságokkal, még a végén te kerülsz a lámpásba. - Kacsintottam rá mosolyogva. Igen, ezt  filmet véletlenül láttam, a rajzfilmre pedig ki ne emlékezne. Mindazonáltal ezt nm azért hoztam fel, mert nem tartom Hayley-t okos nőnek, inkább azért, mert még  az okos embereket is képes elkapni a hév olykor-olykor, és ha már egyszer kimondtuk, azt nem lehet visszacsinálni, ilyen kívánság nincsen.
- Még nem, de futólag láttam róla ezt-azt, eléggé dicsérték, szóval vagy tényleg jó, vagy sokaknak van pocsék ízlése, döntsük el. - Külön imádkoztam, hogy csak ne valami csajos, csacsogós vackot válasszon, amitől húsz perc után azon kapnám magam, hogy éles tárgyak után kutatok a szemeimmel a házban. Erről a filmről viszont hallottam már, csak hát valahogy sosem jutottam oda, hogy megnézzem, de attól most nem tartok, hogy esetleg a film közben bealudnék, valamiért az az érzésem, hogy kérnem se kell, hogy ne hagyjon elaludni.
- Megvárjuk a vacsit vagy elkezdjük nézni és majd hozzák? - Fúrtam be magam a nyakához, nyilván nem fogok így maradni egész film alatt, mert jó eséllyel be is állna a nyakam, ha így kellene tartanom két órán keresztül, de most jó így. - Mézeshetek? Nyereményjáték? Most lebuktál, vagy ezt benézte az instagram? - Mert ugye az okosok szerint ezek az applikációk hallgatóznak a mikrofonon keresztül és az érdeklődésünknek megfelelő hirdetéseket próbálnak bedobálni.
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime02.11.19 2:23








Hayley &
Graham
.
Még gyerekkoromban kezdődött a rajongás az orvosos sorozatok iránt. Pontosabban minden a Vészhelyzettel kezdődött, aztán jött a többi érdekfeszítő sorozat, amitől persze nem lettem se orvos, se szakképzett ápoló, de megtanulhattam azokból a sorozatokból sok mindent, ami az életben a hasznomra lehet. Többet között azt is, hogy Graham tanácsát tényleg jobb lenne megfogadni. Esküszöm igyekszem tényleg jól viselkedni.
- Oh, pedig már azt hittem, hogy azért kell vigyáznom azzal, hogy mit kívánok, mert a végén tényleg valóra válik. - Ha ez így lenne, akkor azt kívánnám, hogy jöjjön rendbe a térdem. Biztos vagyok abban, hogy mást is tudna csinálni Graham a szabadidejében, mint rám vigyázni, jobban mondva inkább felügyelni.
- Szerintem kezdjük el nézni. - Annak reményében, hogy gyors lesz a házhoz szállítás, mert sajnos jártam már úgy, hogy végig tudtam volna nézni nyugodtan egy filmet, mire hozták a pizzát. Azt pedig szerintem mondanom sem kell, hogy nem sütötte meg a számát már evés közben. Azóta arról a helyről nem is rendeltem többet.
- Egy cikkhez kerestem inspirációt és úgy találtam erre a nyereménjátékra. Őszintén a kinálatuk nagyon fantasztikus, de nem vagyok házas, ezért esélytelen, hogy benevezzek. Meg amúgy se volt sose szerencsém az ilyesmibe, ezért még ha házas is lennék és be neveznék, akkor se hinném, hogy lenne esélyem nyerni. - Ha ilyenről van szó, akkor mindig megszívom, szóval már ott tartok, hogy a csoki csomagoláson lévő kódot se küldöm be, mert még azzal se nyertem soha.
- Tegyünk egy próbát! - Bizakodóan néztem rá. Egy egészen kicsit szeretném a fájdalomcsillapítókra fogni ezt a viselkedésemet, de jól tudom, hogy ha nem vettem volna be semmit se, akkor is esélyes lenne, hogy ez az ötlet megfordul a fejemben.
- Mi veszíteni valónk van? - Már most belátom, hogy ez az egész ötlet teljesen elveteműlt, de végül is miért is ne?





| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime19.03.20 13:10

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Mit adtam én neked?! - Talán beütött a fájdalomcsillapító, elcsesztem az adagolást, vagy netán Hayley szeretett volna ennyire gyorsan megszabadulni a fájdalomtól? Bárhogyan is, ez eléggé eszement ötlet, megkockáztatom, hogy még hozzá képest is őrültség. Mi veszíteni valónk van? Hát lássuk csak, startból csalnánk, amit ugyan csak mi ketten tudnánk, és végül is ez csak egy játék, és ha amúgy sem nyerünk, mégis ki tudná meg? Oké, ez könnyen ment.
- Te kis csaló! Na mutasd, miért is adnám el a lelkem? - Húzódtam közelebb hozzá, államat a vállán pihentetve olvastam el a tudnivalókat, ejha, Hawaii... ezek aztán tudják mitől döglik a légy. Az egész éves fizetésem sem biztos, hogy kifutna egy ilyen utat kettőnknek, szóval elég csábító, az apró pici szépséghibája a dolognak, hogy nagyon nem vagyunk házasok, mi a fenéhez kezdünk, ha valami isteni jelenlét folytán mégis nyerünk?
- Azt a... - Lélegzetelállító képek és egy kis hangulatkeltő videó, annyira, hogy az embernek kedve támadna megnősülni. - Ketten nem keresünk ennyit, ha ezt megnyered asszony, komolyan elveszlek.
- Szóval Mrs. Hastings, halljuk mik a feltételek? - Bármi megoldható, leszámítva azt az egy dolgot, ha most kellene elvennem feleségül, fennállnak némi aprócska akadályok, például egy frissen helyrerakott térd, szó sincs róla, hogy ne lennék úriember, de még számomra is fárasztó lenne végig a karomban tartani, a másik pedig, hogy igaz, ez Vegas, de még ha lenne is az a féleszű, aki most összeadna minket kétlem, hogy az megfelelne.
- Tényleg, és ha most kellene elvegyelek, hozzám jönnél? - Fordultam felé komolyan kicsivel hátrébb húzódva. Egy a millióhoz, hogy ez sikerül, de ha belevágunk mégis mi veszíteni valónk van alapon, akkor előbb azért fordítsunk egy másodperc ennek a kérdésnek is a tisztázásra. Ne érjen senkit nem várt meglepetés. Persze világos, hogy ez az egész csináljuk meg most csak egy pillanatnyi fellángolás, ahogy ez a kérdés is tekinthető annak, de ez nem jelenti azt, hogy a színfalak mögött nem gondolom komolyan és nem fogom valamiképp értékelni magamban a választ.  
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime20.03.20 23:22








Hayley &
Graham
.
- Bármi is volt az, már kezdem jobban érezni magamat. - Válaszoltam neki, még akkor is, ha kérdését inkább csak költőinek szánta. Valójában tényleg nincsenek akkora fájdalmaim, ami nem is csoda, hiszen Graham gondoskodik rólam. Ehhez a törődéshez pedig nagyon könnyen hozzá tudnék szokni. Úgy gondoskodik rólam, mintha nem lenne más választása, pedig valójában jobban bele gondolva nem is olyan régi az ismeretségünk. Szóval nem kellene ezt tennie, de mégis ezt teszi. Azért mert Graham ilyen ember. Csodálatos. Oké, tényleg mégis mi volt az, amit adott nekem?
- Az a legnagyobb feltétel, hogy házasok nevezhetnek be. - Mrs. Hastings lehetnék? Még a gondolattal sem játszottam el eddig, vagyis komolyan még egyetlen egyszer sem. Mármint szerintem kettőnk között létezik az a bizonyos kémia, de eddig valamiért még egyikünk sem tette meg azokat a bizonyos lépéseket. Várjunk csak! Előbb jobban meg kellene ismernünk egymást, aztán szó lehet kapcsolatról is akár kettőnk között. Micsoda őrültség lenne egyből a házassággal indítani. Ilyet csak azokban az országokban tesznek, ahol nem döntheted el, hogy kivel akarnád leélni a hátra levő életedet, mi pedig önként vágnánk ebbe bele.
- Ha lejebb görgeted, akkor ott vannak a regisztrációhoz szükséges feltételek és a többi információ. - Mutató ujjammal kezdtem el a laptop felé hadonászni, Graham pedig kedve szerint bírja nézegetni az oldalt, ami elsőre kissé bonyolultnak tűnhet, hiszen eléggé sok feltételt szabtak a nyereményjáték készítői. Az évek során már rengeteg kamu hírdetéssel találkoztam, de ez valódinak tűnik, sőt túl jónak, hogy igaz legyen.
- Hogy micsoda? - Meglepetten néztem rá. Igaz én álltam elő ezzel az ötlettel, de valamiért nem gondoltam volna, hogy eljutunk idáig. Tényleg a házasságon gondolkozunk? Mármint egymással?
- Egy játék miatt csókoltuk meg egymást. - Ez tény, ezen nincs is mit szépíteni. Talán mindketten akartuk, de mégis egy játék keretein belül történt meg, azóta pedig önmegtartóztatunk.
- Egy nyereményjáték végett pedig képes lennél akár elvenni feleségül is? - Valahogy én nem így képzeltem el a házasságot, de megérné? Talán ez a soha vissza nem térő lehetőség, hogy eljussunk arra a csodálatos helyre.
- Esetleg keressek olyat is, amiben az a feltétel, hogy szexelnünk kell egymással? - Vicceltem volna? Talán igen, talán nem. Egy biztos. Ezzel a térddel nem is menne a dolog.






| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime21.03.20 0:10

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Komolyan. Azt se bánom, ha a kanapéra zavarsz. Én elveszlek, ha ennyin áll vagy bukik az egész. Aztán a többit ráérünk kitalálni, nem? Bocs, de eddig nem voltál az őrült és spontán kettőnk közül? - Ki tudja? Talán már öregszem és romlik a memóriám, de mindeddig Hayley volt kettőnk közül az a személy, aki őrült ötletekkel állt elém a szabadnapjaimon, szóval most vagy elveszítettem a fonalat valahol, vagy elgondolkodtattam, ami számomra is elgondolkodtató.
- Felőlem, de azt mivel bizonyítanánk? A véres lepedő már elég divatjamúlt. - Feleltem könnyedén nevetve. Valamiért az az érzésem, hogy ha nem is szó szerint, de valami ehhez hasonlót akart kihúzni belőlem. Úgy tűnik ez ma egy ilyen nap, pedig ismételten kettőnk közül Ő az, aki jelenleg is fájdalomcsillapítót szed, hogy elviselhetőbb legyen a sajgó térde. Az élesen hasogató fájdalomra pedig sok mindent ráehet fogni. Közben megszólalt a csengő.ű
- Meghozták a vacsit. Addig kezd el kitölteni. - Felpattantam a kanapéról, fogtam a pénztárcámat, majd mentem is ajtót nyitni. Kifizettem  futárt, majd a pizzás dobozzal a kezemben a konyhába mentem, lepakoltam a pultra, még szinte forró.
- Hayley, hol találok tányérokat? - Miután válaszolt ki is vettem két tányért a helyéről, evőeszközöket, tányérra pakoltam egy-egy szeletet, majd a nappaliba vittem és leraktam a kis asztalra a szósszal együtt.
- Szólj, ha esetleg kell még valami. Na, hogy haladsz? - Ültem vissza mellé a kanapéra. Világos, hogy egyikünk sem gondolja komolyan, hogy ténylegesen lenne annak sansza, hogy mi nyerjünk, de hé, hányan csinálták már így? Rosszabb esetben is simán csak elfelejtjük, ami amúgy is esélyes néhány nap múlva. Nem ezzel fogunk foglalkozni. Én dolgozom, neki helyrejön a lába, addig is nem fog mindig szeretni, de utána szép lassan visszatér ő is a régi kerékvágásba. Ezen pedig egyszer jót fogunk nevetni, legalábbis így tudom most ezt elképzelni.  
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime21.03.20 0:56








Hayley &
Graham
.
- Én voltam a spontán ötletek kitalálója kettőnk közül, viszont te voltál az, aki mindvégig reálisan gondolkozott kettőnk közül. - Hiába vagyunk már mindketten felnőttek, mégis Graham vállalta magára a felnőttebb viselkedést. Addig még nem is volt ilyen rémisztő ez az egész nyereményjáték, míg csak a gondolatban akartam hozzá menni. Most pedig bevallom kissé megijeszt, hogy kezd ennyire véresen komoly lenni.
- Az csak akkor működne, ha szűz lennék. - Szép is lehetett a középkorban, de szerencsére már nem ott tart a világunk. Szerintem nem titok, hogy már egyikünk sem szűz. Viszont ahhoz képest, hogy mi csak szomszédok vagyunk eléggé sokat foglalkoztat a dolog... Mármint az a része, hogy akár akármi történhetne... Mindketten szinglik vagyunk, de valamiért nem érzem úgy, hogy egy kis kalandért kockáztatni kellene az eddig felépített barátságunkat.
- Rendben. - Mert tudjuk, hogy aki nem mer az nem is nyerhet. Lesz, ami lesz. Mert ugye csak akkor kellene elvennie engem feleségül, hogy ha valami csoda folytán nyernénk. Mégis mennyi ennek az esélye? Szerintem rengetek jelentkező fog lenni és sosem voltam túl szerencsés alkat, ha nyereményjátékokról volt szó. Ennek ellenére talán mondhatjuk, hogy lelkesen kezdtem el gépelni az adatokat.
- Azt hiszem, hogy a konyhában. - Ordítottam utána, de talán közel sem voltam olyan vicces, mint ahogyan azt gondoltam volna. - Második szekrény, mellette ott vannak az evőeszközök is. - Még nem ismeri ki magát nálam, de ha több időt itt fog velem tölteni, akkor biztos vagyok benne, hogy a végére már egészen otthonosan fogja magát érezni nálam.
- Amit tudtam szerintem kitöltöttem. Most rajtad a sor. - Fordítottam felé a laptopomat.
- Csináld meg gyorsan, hogy végre ehessünk, mert lassan kezdek éhen halni. Ha végeztél, akkor indíthatod a filmet. - Eszünk, filmezünk és talán másnapra el is fogjuk felejteni, hogy miféle őrültségbe vágtunk bele ketten.






| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime21.03.20 10:33

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

 - Nem venném a lelkemre, a pizza se. - Gyorsan bepötyögtem az adatokat, majd gondolkodás nélkül könnyedén rányomtam a beküldés ikonra. Ez kész van és szerintem visszavonhatatlan, szóval megcsináltuk. Bár azért kicsit vicces. de ilyen is kell.
- Oké, akkor indítom. - Kezébe adtam az egyik tányért, majd elindítottam a filmet. Fogtam a sajátomat, majd kényelmesen hátradőltem a kanapén, persze gondosan ügyelve arra, hogy véletlenül se üssem meg a térdét, nem akarok takarítani, esélyes, hogy a kaját is eldobná a pillanatnyi éles fájdalomtól.
A vacsoránkat majszolva néztük csendben a filmet, de azért nem tudtam megállni...
- Tehát, ha legközelebb azt akarom, hogy légy csendben, akkor vegyek neked pizzát? - Elég reálisnak üzletnek tűnik, leszámítva azt, hogy ha gyakran fog csacsogni bizony elég hamar gömbölyödni fog, és nem úgy, ahogy gondolnánk.
Tovább néztük a filmet, majd következett az elmaradhatatlan szexjelenet. Ma már elképzelhetetlen volna egy film durva, vagy épp szenvedélyes szexjelenet nélkül, mindegy, csak legyen. Szex, dráma, vér, ilyenek. De azért ez gyorsan, kicsit meglepett. Általában kommentálni szoktam egy-egy filmet, akár elnyerte az érdeklődésemet, akár nem, de most inkább csendben maradtam és figyeltem. Egy nővel nézem, ahogy épp egy nőt erőszakolnak. Számomra kicsit furcsa, több szempontból is, de ez csak film, néhány jól beállított és eljátszott képkocka. Egy védtelen szép nő a ronda nagy világban. Könnyedén beleképzelheti magát bárki a szerepébe, és ha már itt tartunk valóban szép nő. Jól játszik és még dögös is. Na így kell eladni valamit, még ha nem is jó. Bár ez a film elég érdekesen indult.
- Én meg már kezdtem attól félni, hogy a Dr. Szöszit kell majd néznem. - Törtem meg a csendet, majd újból beleharaptam a pizzámba. Mondjuk az se lenne rossz, bekajálnék, aztán elnyúlnék és úgy húsz perc elteltével lökdöshetne, hogy akkor legalább ne horkoljak.
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime21.03.20 12:00








Hayley &
Graham
.
- Micsoda? Ezt már majdnem úgy mondtad, mintha nekem sosem állna be a szám. - Szeretek beszélni, akár az is előfordulhat, hogy néha túlzásba is esek, de mégis mit tehetnék? Álltalában nekem szokott lenni mondanivalóm és hangot is szoktam neki adni. Ezt viszont nem kell összekeverni azzal, hogy mások inkább normális témák helyett a pletykát válasszák. Habár... Felvilágosítottam már az itt történt dolgokról és meséltem neki az itt élő emberekről, de az nem pletyka volt, inkább információs jelleggel osztottam meg vele.
- Mondtam, hogy éhes vagyok. - Leginkább ezzel magyaráznám meg a csendet. Most a pizzára koncentráltam és persze igyekeztem kommentár nélkül nézni a filmet. Nem mindig bírom ki, hogy ne szóljak közbe, de most annyira érdekesnek találtam, hogy szép csendben figyeltem a történéseket, miközben annak örültem, hogy nem a szokásos sablon filmet kell néznünk.
- Hallottam már néhány dolgot erről a filmről, de valahogy ezekre a részekre nem számítottam. - Egészen addig nem szólaltam meg, míg Graham meg nem törte a csendet. Bevallom, nem vagyok az a fajta, akit könnyen zavarba lehet hozni, de kezdtem magam úgy érezni, mintha filmeznék a szüleimmel és hirtelen a semmiből egy brutál szexjelenet tárulna elénk. Jobban bele gondolva, ez nem is volt annyira kínos, de majdnem.
- Ha szeretnél velem csajos filmeket nézni, akkor csak szólnod kell. - Néha megtévedek és megtörténik velem is, hogy akár unalomüzés céljából, de csajos filmeket nézek, de most annyira nehezemre esik elképzelni, hogy vele az oldalamon nézzünk másodrangú bugyuta filmeket.
- Kaphatnék még egy szeletet? - Most egyáltalán nem izgat az alakom. Amúgy sem vagyok olyan tipus, aki számolja a kalóriákat. Meg amúgy is, most megérdemem a pizzát, ha már ennyi szenvedést kellett mostanában átélnem.
- Tetszik a színésznő. Neked bejön? - Csinos meg minden, de valahogy jobban izgat az általa alakított karakter jelleme. Az már biztos, akárki is írta a forgatókönyvet jól eltalálták a karaktert ezzel a színésznővel.





| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime21.03.20 13:16

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Persze, szinte bármikor, ha untatni akarsz, ez egy roppant egyszerű módja. Valószínűleg el is aludnék közben. - De ma kétlem, hogy ez lett volna a szándéka és ez sikerült is neki. Jó filmnek ígérkezik, legalábbis elég jól indított, mondhatni nem szaroztak az erősebb jelenetekkel, ezekkel általában várni szoktak úgy a film közepéig, de így belecsaptak a közepébe és milyen jól tették.
- Nos, legalább már egyúttal elveszítettük a nézzünk együtt közösen szexjelenetet szüzességünket. - Mindent összevetve nem volt kínos, mármint rosszabb is lehetett volna. Fogalmazzunk úgy, hogy egy erősebb erotikára épülő filmen elgondolkodnék, hogy megnézzük.e. Mondjuk a szürke ötvenet passzolnám, de nem csak miatta, vagy főként nem miatta, az amúgy is pocsék lett. Olcsó játék, olcsón eljátszott jelenetekkel.
- Hogyne, máris hozom. - Vettem el tőle a tányért, majd mindkettővel a kezemben kimentem a konyhába egy-egy újabb szeletért.
- Aham, szép nő és megkockáztatom, hogy tehetsége is van ehhez, ami ritka. Jól játszik és jól áll neki. - Az éhezők viadalában is jó volt. Elég nagy sikere is volt a filmnek, kihozták belőle, amit lehetett és ha ebben is legalább annyira jó lesz, akkor jól választott.
- Vaaagy, most azt kellett volna mondanom, hogy elmegy, megjárja, ilyesmi? - Néztem rá kétkedően. Mert akkor most rosszul vizsgáztam férfiként, kivéve, ha értékeli, hogy őszinte voltam. Mi tagadás, csinos nő, eltalálja a szerepeket, de mindez csak a látszat. Valójában, a való életben pedig biztosan egész más. Mi csak annyit és azt látjuk ezekből az emberekből, amit mutatniuk kell vagy mutatni akarnak. Ki tudja mennyire áll ez közel vagy épp távol a valóságtól. Bárhogy is, ha kell ebből még kidumálom magam, csak tudjak róla.
Jól tolja, ennyi a lényeg és szerintem annyit bárki őszintén bevallhat nemtől függetlenül, hogy egy "most szabadultam a bányából" nővel ugyanezt a hatást nem érik el. 
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime21.03.20 18:30








Hayley &
Graham
.
Valamiért jobban el tudnám képzelni vele az együtt töltött időt úgy, hogy sört iszunk és meccset nézünk, mint az előbb említett másik verzió. Ami a külsőmet illeti, az nőies, de valójában sosem rajongtam túlságosan a túl csajos dolgokért. Mi sem támaszthatja jobban alá ezt, hogy inkább meccset nézek. Sőt, Raiders meccsekre sokszor kijártunk apuval.
- Esküszöm, hogy nem tudtam, hogy ennyi erotikus rész lesz benne. - Mert csak aztán jött a java. Még több szex és dráma. Ha eltekintünk a körülményektől és attól, hogy lényegében egy kurvaképzős filmet nézünk, akkor már majdnem azt mondhatnám, hogy ennyi szex jelenet után már meg is jön az ember kedve hozzá. Egy biztos. Ha Graham úgy döntene, hogy itt és most leteperne, akkor már az első másodpercben akkorát sikítanék, hogy a környék összes szomszédja meghallaná, de nem az élvezettől, hanem a fájdalomtól. Micsoda pocsék időzítés. Miért pont most kellett ügyetlennek lennem? Bizony, fájó térdem megvon minden élvezetet tőlem.
- Szerinted én olyan nő vagyok, aki kiakad, ha őszinte vagy? - Még akkor sem csinálnék ebből jelenetet, ha együtt lennék és úgy vallaná be, hogy megdöntené, ha tehetné. Mi nem vagyunk együtt, ezért nem zavar a dolog, sőt értékelni tudom az őszinteségét. A férfiak többségének tuti, hogy bejön Jennifer, akinek meg nem az biztosan meleg.
- Tisztában vagyok a saját külsőmmel, és őszintén elégedett is vagyok magammal, talán ezért vagyok képes féltékenykedés nélkül más nőkre nézni. Sőt, ha valaki szép, akkor azt is képes vagyok beismerni. - Ha pedig a saját nememhez vonzódnék, akkor biztosan szívesen ki is kezdenék az előtt említett színésznővel. Elméletben igen, de gyakorlatban még mindig a heteró tábort erősítem.  





| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime23.03.20 13:57

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Te most magyarázkodsz? - Úgy beleélte magát, hogy már azzal mosolyt csalt az arcomra és én még azt hittem, hogy nekem kell védőbeszéddel készülnöm Jen miatt, erre beelőzött. Persze ezzel is csak ugratom, hisz nekem ez teljes mértékben szórakoztató és félbe nem szakítanám, inkább megvárom még saját magától kapcsol.
A film viszont rohadt jó volt, minden percben figyelni kellett, nem az a tipikus bealudtam húsz percre, de nem gáz, mert még így simán követhető a film kategória, inkább az a fél percre elgondolkodtam, most mi van, tekerjük vissza volt. A vége sem volt előre látható, mind az sok esetben. Általában fél óra múltán jó eséllyel megtippelhető mit hoz a film vége.
- Azt a rohadt. - Jegyeztem meg a filmnek a végén. - Azt hiszem legközelebb is rád bízhatom a választást. - És nem kell attól félnem, hogy valami rózsaszín vattapamacsot kell végigszenvednem, arra még Hayley is nehezen tudna rávenni. Önfeláldozó természet vagyok általában, de azért nem ennyire.
- Akarsz nézni még valamit? Maradjak itt éjszakára? - A helyzetre való tekintettel ebben most egyáltalán nem volt hátsó szándék. Talán jobban is örülnék annak, ha arra kérne, hogy maradjak. Nem kéne feleslegesen erőltetnie a lábát.
- Zárójelben hozzátenném, élvezd ki, amíg teheted, hogy úgy viszlek mindenhova. - Később pedig, ha már rendesen helyrejött megengedem, hogy meghálálja. Mondjuk, ha mindenhova karba kell vinnem addig, akkor mondjuk addigra rám fog férni egy alapos masszázs, csak másnap felbírjak kelni, a betegszabadság most nem fér bele a költségvetésembe. Azt hiszem most kiköltekeztem magam egy időre, néhány évre legalább is biztosan. De ezt inkább csak csendben jegyeztem meg, általában ilyenkor szokott jönni az, hogy minden egyszerre történik az emberrel, legyen az rossz, vagy jó.
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime24.03.20 6:42








Hayley &
Graham
.
Graham kérdését hallva hangosan felnevettem.
- Édes, ez nem magyarázkodás. Mindössze arra várok, hogy bevalld végre, hogy mennyire jó nő vagyok. Az egy dolog, hogy tudom, de néha nem árt más szájából is hallani. – Dobtam fel neki ezzel a magaslabdát. Bevallom nagyon is élvezem a vele való heccelődést. Néha még magam sem tudom eldönteni, hogy mit szeretnék tőle. Jobban mondva inkább azt, hogy merjem-e kockára tenni a kezdetleges barátságunkat. Inkább maradjunk csak barátok abból baj nem lehet, persze könnyű ezt mondani miután beneveztünk együtt arra a nászutas játékra.
- Választani tudni kell. – Újból kitört belőlem a nevetés. Jól éreztem magam Graham társaságában és most már éhes sem vagyok, nem is csoda azok után, hogy mennyi pizzát faltam be filmezés közben.
- Azt hiszem, hogy már most tudom, hogy mit fogunk nézni legközelebb. Ne is kérdezd, nem fogom elárulni. Legyen meglepetés. – Habár kétlem, hogy túlszárnyalná a mai filmünket. Ezzel elég magasra tettem a lécet, de majd igyekszem tartani a szintet.
- Olyan nagyon túl sok kedvem már nincs filmezni, esetleg csak a TV-t bekapcsolhatnánk, hátha valami érdekesre bukkanunk. – Vagy csak simán jó lesz háttérzajnak, ameddig érdekfeszítő és szellemes párbeszéd zajlik közöttünk.
- Hajlandó lennél elvenni feleségül, most pedig nálam akarsz éjszakázni. Graham, te akarsz tőlem valamit? – Persze, hogy csak viccnek szántam, hiszen tisztában vagyok azzal, hogy azért maradna itt ma velem, hogy gondoskodjon rólam, de azért némi ugratás még belefér.
- Te meg azt élvezd ki, hogy egyáltalán megengedem neked. Miért, lenne valaki más, akit szívesebben vinnél a karjaid között? – Hm, talán így akarnám kiszedni belőle, hogy mostanában találkozott-e olyan nővel, aki felkeltette volna a figyelmét? Sose lehet tudni.





| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime24.03.20 11:10

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Ezt azért tisztázzuk le. Egy jó nő, amikor első alkalommal egy rekesz sörrel állít be, az nem egyszerűen csak egy jó nő. - Magyaráztam nevetve. Ami azt illeti Hayley pontosan tudja milyennek is kell lennie egy igazán hatásos belépőnek. Jobb is, hogy nem kajával jött, úgysem tudtam volna már hova rakni. A frigó már dugig volt pakolva hála a kedves és segítőkész hölgyeknek az utcából. Az, hogy ő sörrel állított be kész felüdülés volt, arról meg nem is beszélve, hogy nem próbált kikezdeni velem kettő perc múltán. Furcsa nők laknak erre. Némelyik még a csengőt se ismeri. Már komolyan azon gondolkodtam, hogy vajon szereljek fel kopogtatót is és tegyek ki egy táblát, hogy légyszi használd valamelyiket?
- Oké, rendben van. - Ha másra nem is agyzsibbasztónak megteszi. Hasonló érdekességet kétlem, hogy találnánk benne.
- Te olyan gyáva férfinak tartasz, hogy megvárnám, hogy kimenjen a térded ahhoz, hogy felmerjem hozni, hogy esetleg itt éjszakázhatnék? - Vágtam vissza egy szintén jó kérdéssel. Kérdésre kérdéssel, de ez most nem érdekes. Mert ha így gondolja az bizony egy kicsikét sértené a férfi büszkeségemet és úgy vélem nem is szolgáltam rá.
- Nekem nyolc, de ha ellenkezni kezdesz meg kapálózni, akkor elég nagyra nőne annak az esélye, hogy véletlenül esetleg leejtelek és nem venném a lelkemre, ha miattam bajod esne. . Már az is elég, ami van, főleg, hogy természeténél fogva képtelen egy helyben maradni huzamosabb ideig, a huzamosabb idő alatt pedig azt értem, hogy tíz percnél tovább.
- Még szép. Tudod nekem ez a specialitásom. Mindenkit a karomban viszek ki a hordágyig. Azért dolgozom ennyit, mert minden nő engem akar. Én vagyok a körzet Henry Cavill-je.  - Mindezt teljesen komoly arckifejezéssel mondtam, végül nem bírtam ki és nevetni kezdtem. Komolyan hihetetlen ez  nő. Nélküle össze se tudnám hordani ezt a sületlenséget. Ő a mentorom.  
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime24.03.20 15:30








Hayley &
Graham
.
Hangosan felnevettem. Vicces. Nem is volt olyan régen, hogy beállítottam hozzá, amikor ide költözött. Jobb szomszédot el sem tudnék képzelni, Graham érkezése kész felüdülés volt és szerintem fogalma sincs arról, hogy mennyire felkavarta az itteni állóvizet. Na jó, talán sejtette abból, hogy hirtelen mennyi háztartásbeli asszony rohamozta meg, egy ideig biztosan nem kellett azon gondolkoznia, hogy honnan kellene ételt rendelnie. Mintha csak mindenki a gyomrán keresztül próbálta volna elcsábítani, míg én inkább sört vittem neki.
- Nem hiszem, hogy gyáva lennél, de talán vártál a megfelelő alkalomra, hogy kikezdj velem, hiszen így még esélyem se lenne elmenekülni.  – Más körülmények között biztosan izgalmasabb lenne ez az adok – kapok szópárbajunk. Meddig tudna elfajulni? Addig, míg azt mondogassuk egymásnak, hogy úgy sem mered… Aztán az egyikünk túlságosan is felbátorodna és úgy döntene, hogy itt az ideje bizonyítani. Nem lenne jó hatással a barátságunkra.
- Ígérem jól fogok viselkedni. – Vagyis megpróbálom a saját érdekemben. Hiányzik a mozgás és már most kezd kiakasztani ez az ágyhoz kötöttség. Ki kell bírnom, máskülönben biztosra veszem, hogy egész életemben viselni fogom a következményeit, ezért inkább bele törődők abba, hogy a kanapé fogja vagyok. Legalább jó társaságom van ma éjszakára.
- Ne már! Inkább valaki más legyél, nekem az a pasi nem jön be. – Gyors válaszoltam, mielőtt mindketten nevetésbe törtünk volna ki. Nem is csodálkozok azon, hogy képes vagyok ennyire felszabadult lenni a társaságában. Sőt, még alkohol sem kell ahhoz, hogy ledobjam magamról a gátlásaimat a jelenlétében.
- Ha már itt fogod tölteni velem az éjszakát, akkor hol is fogsz aludni? – Bedobtam azt a nézésemet, amivel szerintem bárkit be tudnék csábítani az ágyamba, de ezt is csak a poén kedvéért. Mert ami azt illeti elég nagy a hálószobai ágyam, hogy mindketten elférjünk, de az már nem lenne kicsit túlzás? Talán jobb lenne, ha a kanapén aludna, de az meg nem annyira kényelmes, és nem venném a szívemre, ha sajgó háttal ébredne. Nagy dilemma.





| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime25.03.20 10:33

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Az elég horrorfilmbe illő jelenet lenne, ahogy kúszol előttem a padlón, én meg csak lépkedek a nyomodban, hogy hová sietsz annyira, már csak vércsíkok hiányoznának a padlóról... - Pedig még csak nem is hasonló besorolású filmet néztünk. De kicsit komolyabbra fordítva, ha alkalmat keresnék arra, hogy kikezdjek vele, már találtam volna, többet is, mint amennyit egy férfi megérdemel és ha ezek közül eggyel se voltam képes élni, akkor vagy párját ritkító idióta vagyok, vagy talán nem is akartam élni a lehetőségemmel, a C opcióban nem hiszek, abban, hogy egy férfi nem gondolkodik el rajta.
- Szuper. Akkor nem kell további puklikat borogatnom rajtad. - Be is jutott, hogy nem ártana kicserélni a borogatást a térdén. Mindjárt nem fog annyira értékelni. Intettem, hogy nyújtsa ide a lábát, nem vagyok fogorvos, hogy azt ígérjem nem fog fájni, de azért igyekszem majd kíméletesnek lenni. Újból csillagokat látni már nem fog és amennyi fájdalomcsillapító lehet benne, annyira nem is kellene, hogy fájjon, ilyenkor inkább csak a pillanatnyi rémület van bennünk, hogy valaki hozzáér és baromira fájni fog. Azért remélem nem szaladt vele el a ló, ami az adagolást illeti és nem attól van ilyen jó kedve. Óvatosan kihámoztam a kötésből, majd felkeltem és kicseréltem.
- Ahova parancsolsz. Te vagy a ház úrnője. - Ha a kanapéra, akkor a kanapén. Közben már kötöztem is vissza a lábát, persze nem túl szorosra, hogy nem nyomja a duzzanat miatt. Reméljük tudni fog aludni. - Bár, ha nagyon össze-vissza alszol, akkor lehet jobb lenne, ha egyedül aludnál odafent, mert ha fordulok meg és ráfekszek a lábadra, az nem lesz jó buli. - És én sem szeretnék visításra ébredni. Ma nem lesz olyan egyszerű megtalálni a számára a megszokott szuperkényelmes alvó pozíciót és csak én is még jobban gátolnám a szabad alvásban.  
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime10.04.20 0:37








Hayley &
Graham
.
- Hm, ez de perverzen undorító is lenne. - Az pedig egy egészen másik dolog, hogy ha ki akarna velem kezdeni, akkor mondjuk első opciónak nem az elfutást választanám. Viszont... Mondjuk én ennek semmi jelét sem látom, szóval megmaradunk egymásnak a barát zónában. Na de meddig? Akár életünk végéig? Idővel kiderül.
- Köszike. - Igyekeztem erős lenni és tűrni a fájdalmat, igaz már nem fájt annyira. Köszönve az én csodálatos és szexis életmentőmnek. Vicces abba bele gondolni, hogy a környékbeli kiéhezett nőcskék akár még szándékosan is képesek lennének magukban kárt tenni ezért a bánásmódért. Esküszöm én teljesen véletlen estem le a lépcsőn. Ilyen az én szerencsém. Ennél ügyetlenebb már nem is lehetnék, de nem akarom ezt elkiabálni, mert általában ilyenkor szokott a sors rácáfolni. Inkább egy fájó térd, mint egy törött nyak.
- Horkolsz? - Igen, most komolyan azon gondolkozok, hogy Graham miért is ne aludhatna velem egy ágyban... Elvégre mi történhet? Lényegében félig nyomorék vagyok most és nem hinném, hogy így megkívánna, sőt... Inkább azért is szeretném minél közelebb tartanom magamhoz, mert mi van, ha az éjszaka közepén fel kell kelnem pisilni? Legalább megkérhetném, hogy a fürdőig segítsen kimenni, aztán a többit megoldanám. Valahogy boldogulnom kell nélküle is, mert valamikor be kell menni neki is dolgozni.
- Akkor alhatsz velem, hogy ha megígéred, hogy a kezek a takaró felett maradnak. - Viccnek szántam? Részben. Valamiért nem hinném, hogy pont Graham lenne az, aki vissza élne ezzel a helyzettel. Ha pedig kedve lenne letapizni, akkor mégis mire várt eddig? Esküszöm, hogy tőle jobb embert nem is ismerek és ha már arra készülünk, hogy megházasodjunk egymással, ha nyerünk a játékon, akkor meg pláne nem okozhat gondot nekünk az együtt alvás. Mert ha nyerünk akkor nem csak együtt kell aludnunk, hanem tényleg lenne esküvönk egymással, igazi lenne, még akkor is, ha csak kamuból.  





| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime11.04.20 13:50



Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

Kérdését hallva kitört belőlem a nevetés. - Nem hinném, vagyis nem tudok róla, de ha mégis horkolnék nyugodtan kelts fel, hogy forduljak meg, akkor abbahagyom. - Általában hanyatt fekve szoktunk horkolni, vagy pedig, amikor tényleg nagyon fáradt voltunk és végre sikerült elaludnunk. Abban az esetben nem örülnék neki, ha felébresztene, hogy horkolok, de most megengedem, nem dolgoztam.
- Mélyen alszol? - Mosolyodtam el ismét. - Mert akkor megvárnám még elalszol. - Oké, egyáltalán nem gondoltam komolyan. Emlékeim szerint sosem használtam ki az alkalmat vagy éltem vissza vele, Hayley a barátom éa tisztelem, mint nőt és azért vagyok most itt vele, hogy segítsek, mert tökéletesen biztos vagyok benne, hogy másképp nem kérne segítséget, inkább egyedül szenvedne, amíg esetleg máshol, máshogyan is megsérülne, mert bénázik, ahelyett, hogy felhívna valakit.
- Akkor mehetünk az ágyba, asszony? - Igaz, hogy a küszöbön nem hoztam t, de az emeltre a karjaimban fogom felvinni, az nem számít? Sőt, egészen a hálószobáig és az ágyra fogom letenni. Persze, ha máshova nem kell még menni, mondjuk, ha nem akar még előbb úgy másfél órára bezárkózni a fürdőbe, mert el kell készülnie az alváshoz. Mert abban az esetben egyedül kell visszabotorkálni, mert az idő alatt tuti bealudnék az unalomtól és esetleg arra ébrednék fel, hogy szitkozódva jajgat, mert elcsúszott a padlón. Ezt a képet leforgatva a fejemben, bízom benne, hogy nem fogja ezt csinálni velem.
- Na és mi van, ha én fogok arra ébredni, hogy te tapizol engem? - Ezt még nem tisztáztuk le, csak azt, hogy az én kezeimnek kell a takaró fölött maradniuk, de mi a helyzet vele?
- Mi van akkor, ha mondjuk arra ébredek, hogy a mellkasomon fekszel, miközben édesen alszol? Keltselek fel, hogy menj arrébb? - Mondanom se kell, alig tudtam megállni, hogy ne nevessem el magam azonnal, azért néhány másodpercig bírtam.
♥♥♥
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Similar topics

-
» Graham & Hayley - friss hús
» Graham & Hayley - christmas
» Represent Hawaii - Hayley & Graham
» Grace & Hayley
» Hayley E. Shine

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hayley Woodson - Hastings háza-