welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_lcapCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Voting_barCsak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Hayley Woodson - Hastings
Hayley Woodson - Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 I_icon_minitime12.04.20 13:28








Hayley &
Graham
.
- Majd hozzád vágok egy párnát. - Már lelki szemeim előtt látom is a jelenetet. Graham túl hangos lenne mellettem az ágyban, én meg már kínomban egy párnát vágok hozzá, hogy ezzel remélhetőleg elhalkítsam a horkolásban. Egyébként pedig ha egy pasi horkol az még lehet szexi is, de ha már annyira hangos, mint egy láncfűrész, az inkább kiábrándító.
- Tegyél próbára és megtudod. - Oké, ez most nem pontosan annak szántam, mint aminek valójában hangozhatott. Ez nem egy engedély volt részemről, hogy bármit művelhet velem még alszok. Egyrészt mert inkább szeretnék fent lenni, ha bármit is szeretne velem tenni, másrészt pedig, Graham tuti, hogy nem élne vissza a helyzetével. Néha nagyon kár, hogy ilyen gavallért, mégis ez a tulajdonsága is tetszik.
- Mehetünk. - Hangosan felnevettem. Valamiért sosem hittem, hogy ezek a szavakat fogja nekem mondani. Mármint az "ágy" és az "asszony" szót egy mondatban és főleg nem így... Tuti, hogy ha kidutódna, hogy Graham a karjaiban hordoz és még velem is alszik, akkor utálat tárgya leszek a környéken.
- Az én ágyam, az én szabalyaim. - Sokat mondóan rámosolygtam. Azt persze nem tisztáztuk le, hogy nekem is viselkednem kellene, de az adott helyzet végett nem fogok rosszalkodni. Ó, a manóba! Graham az ágyamban lesz és viselkednem kell. Hát ezt a napot is megéltük. Szomorú.
- Akkor érezd magad megtisztelve. - Mert ugye mostanában egy férfi sem élvezhette ezt a kiváltságos helyzetet. Nem tudom, hogy neki feltűnt-e, vagy mennyire figyeli azt, hogy ki jön hozzám vendégségbe, de azt biztosan tudom, hogy mióta a szomszédom azóta egy férfi sem járt nálam. Fogalmazzunk úgy, hogy élvezem a szingli életet.
- Ha pedig fel mersz kelteni, akkor nagyon mérges leszek. - Közém és az alvásom közé senki se akarjon állni, vagy ha mégis megteszi, akkor viselje is a következményeket.




| I love you
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Graham Hastings
Graham Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 I_icon_minitime17.04.20 18:39

Hayley & Graham
Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM - Page 2 966fa05ee42b0ebadf399abc7997f020

- Nem hangzik túl korrektnek.  - Erre mondaná azt a legtöbb nő, hogy azt senki sem mondta, hogy nekem is jó lesz, ha még fel is képelnek az éjszaka közepén, mert elkalandozott a kezem, akkor meg főleg nem, szóval ezt a kockázatot most nem vállalnám inkább, nem mintha azért lennék ma itt vele, mert csak kaptam az alkalmon, a számát sem ismerem mennyi lehetett volna már eddig is, de valahogy mégis mindig másképp alakult.
- Majd észben tartom. De most ágyba viszlek. - Jelentettem ki, majd óvatosan a karjaimba vettem és megindultam vele fel az emeletre a háló irányába. Erre aztán tuti nem gondolt, amikor először beállított hozzám sörrel, őszintén én sem. De jó döntés volt. Minden.
- Igen, kisasszony. - Még nem vagyok annyira vén csont, de engem még arra tanítottak, hogy bánjak tisztelettel a nőkkel, így ezt mondania sem kell és csak poén az egész, de mindketten tudjuk, hogy semmi sem fog történni, legalábbis kétlem, hogy bedagadt térddel kedve támadna mondjuk úgy éjjeli kettőkor rám mászni, de ha mégis, azt egész biztosan hallani fogom, mert sikítani fog és nem az élvezettől, hogy végre rajtam lehet.
- Mondd csak, szeretnél egyedül felbotorkálni? - Álltam meg vele egy pillanatra, ezzel is arra célozva, hogy nincs most épp a helyzete magaslatán, szóval én óvatosabban szemtelenkednék, mert még a végén elejtem, ami persze kizárt, ha most görcsbe rándulnának is az izmaim, amiért rosszul tartom, akkor is kibírnám valahogyan, amíg felérek vele, lehet kissé könnytől áztatott szemekkel, de annyi biztos, hogy nem dobnám le.
Felértünk a szobájába, majd szép lassan leengedtem az ágyra. Általában félmeztelenül szoktam, de most pólóban fogok aludni. Miután elhelyezkedett én is elfoglaltam az ágynak a másik oldalát.
- Jó éjt Hayley. - Kivételesen nem voltam kimerült, de egész napos váltások mellett mindig tudok aludni, most is sikerült, még halottam, ahogy Hayley egyre halkabban és mélyebben szuszog, őt hallgatva én is hamar elaludtam.
♥♥♥
Vissza az elejére Go down

Csak vacsi - HAYLEY & GRAHAM

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Graham & Hayley - friss hús
» Graham & Hayley - christmas
» Represent Hawaii - Hayley & Graham
» Hayley E. Shine
» Hayley Woodson

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hayley Woodson - Hastings háza-