welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
The first day... - Maya & Dylan Vote_lcapThe first day... - Maya & Dylan Voting_barThe first day... - Maya & Dylan Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

The first day... - Maya & Dylan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime14.07.19 17:30

Maya & Dylan



Egy felejthetetlen hét után Rómában, sajnos, akármennyire nem volt kedvünk még hazajönni, végül a kötelesség és a realitás mégis hazaszólított minket Las Vegasba. Olaszország fővárosa számtalan gyönyörű pillanattal ajándékozott meg minket, nem csak a hálószobában, de a városnézések, fotózkodások, tengerparti napozások és bevásárlások közepette is. Imádtam minden percet, amit Mayával tölthettem, és úgy érzem, ez a kis közösen töltött idő, sokkal közelebb hozott minket egymáshoz, mint azt valaha is képzeltük volna. Ám a nyaralás után ideje volt visszatérni a hétköznapokba, amik ugyancsak érdekes helyzeteket tartogatnak még számunkra, hiszen most derül csak ki igazán, milyen jövő is áll előttünk. Most, hogy hazatértünk, ideje kitalálnunk, hogyan tovább. Mármint egyértelmű, hogy szeretném, Maya maradjon nálam, de persze ehhez arra is szükség van, hogy ő hasonlóképp vélekedjen a dolgokról. Ha belemegy, akkor jön csak a neheze, hiszen az eddigi agglegény villa bizony átalakításokra szorul, hogy a lány is ugyan úgy az otthonának érezhesse, ahogyan én. Szeretném, ha a kettőnké lenne, ha közösen alakítanánk ki, ám a saját kis „világomhoz” továbbra is ragaszkodni fogok. Továbbra is akarok egy szobát, ahol minden kedvenc játékom ott van, legyen szó a ps-től a saját fejlesztésű kütyüjeimig bármiről. Bár úgy érzem ezzel nem lesz gond, Maya ugyanis eddig is tiszteletben tartotta a személyes teremet. Na jó, kivéve azt a néhány esetet…

Késő éjjel érkeztünk haza, így már nem volt erőnk túl sok mindenhez, csak egy gyors közös zuhanyhoz, némi lepedőakrobatikához, mivel a kisasszony meztelen teste felpiszkált akarata ellenére is, és már el is aludtunk, az én szobámban. Abban maradtunk, hogy majd másnap mindent megbeszélünk.

Reggel mint ahogyan általában mindig, ezúttal is korábban ébredtem fel, mint a szőke szépség mellettem, és mivel a látvány, ahogy szinte teljesen eltűnt a takaró alatt jó kedvre késztetett, arra jutottam, hogy meglepem egy kis finomsággal reggelire. Óvatosan keltem fel és osontam ki a konyhába egy szál boxerben és hozzá is láttam a készülődéshez. Rántottát készítettem magunknak, pirítóssal és szalonnával, mellé pedig amerikai palacsintát juharsziruppal. Került még a tálcára frissen facsart narancslé és kávé is, ahogyan egy szál vörös rózsa is, amivel reményeim szerint leveszem a lábáról és elérhetem, hogy még a mai nap a miénk legyen, mielőtt visszatérnék a munkához és a bosszúhoz. Épp akkor értem vissza hozzá, mikor édesen mocorogni kezdett, így letettem mellé a szekrényre a tálcát, majd fölé mászva apró csókokkal kezdtem ébresztgetni.
- Jó reggelt Szöszi… ébresztő… a hasadra süt a nap… - ezzel az említett területre is adtam egy puszit.
- Nincs lustálkodás… hosszú nap áll előttünk!


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime15.07.19 20:07






Dylan & Maya

Csak akkor hiányzol, amikor lélegzem!
Szép volt, jó volt, talán igaz sem volt. Annyira hihetetlen, de tényleg megtörtént. Nem hittem, hogy az életemben minden ennyire tökéletes lehet. Őszintén még mindig nem akarom elhinni, attól tartok, hogy ez csak egy szép álom. Felébredek, aztán... A jól megszokott koszos motelban vagyok, lopok és csalok a megélhetésért. Nem akarok egy olyan világban élni, ahol nem lehetek a karjai között. Már elképzelni sem tudnám nélküle az életemet, miután megtapasztaltam milyen érzés szeretni és szeretve lenni.
- Ne... Még ne. - Nem akarok még felkelni, olyan jó volt az ágyában lenni. Kimerült vagyok, ami nem is csoda, hiszen a kis utazásunk során nem mondhatom, hogy túl sokat pihentünk volna. Eléggé mozgalmas volt, szó szerint.
Nevetve mocorogni kezdtem. Dylan ajkai gyenge pontomra tévedtek. El sem merem neki mondani, hogy mennyire csiklandós vagyok, még a végén galádul felhasználná ellenem. Minden hiába, tudja már, igaz? Ahogy egyre több időt töltünk egymással, úgy tudunk meg minden apró részletet a másikról. Megrémiszt, de mégis annyira tetszik, hogy itt vagyunk egymásnak és idővel nem lesz olyan, amit ne tudnánk egymásról.
- Mi lenne, ha vissza bújnál mellém? - Csak még egy kicsit szeretnék lustálkodni, de úgy tűnik, hogy erre jelenleg semmi esélyem. Drámaian felsóhajtottam, majd ezután voltam csak hajlandó kinyitni a szememet. Először hunyorogva néztem rá, túl erős volt a fény, de a következő pillanatban, ahogyan megpillantottam akaratlanul is elmosolyodtam.
- Kérhetek mindig ilyen ébresztőt? - Rózsa és ágyba hozott reggeli. Kell ennél több? Még ez is sokkal több annál, mint amennyit elvárnék tőle. Eddig a reggeli evés nem is volt szokás nálam, de ha Dylan így halad, akkor a végére akár még rendes asszonyt is faraghat belőlem.
- Mivel érdemeltelek ki? - Hajoltam hozzá közelebb, hogy megcsókolhassam. Soha senki sem törődött még velem ennyire. Dylan túl jó hozzám, túl tökéletes, félek attól, hogy fel sem érek a szintjére. Mi lesz akkor, ha egy szép napon ráébred arra, hogy kiemelt a mocsokból és csak rajta keresztül akartam feljebb jutni, egy jobb életért? Talán sokan ezt is fogják hinni, ha kiderülne a hátterem, de remélem Dylan fejében sosem fordul meg ez a gondolat. Mert, ha nem szeretném, akkor nem is lennék vele.
- Mit terveztél mára? - Mert, ami azt illeti nekem lennének terveim mára is, de ha jól sejtem, akkor ma nem maradhatunk a hálószoba falai között.

for: Dylan   //      notes: "imádlak" //   outfit: katt
//   music: ♫




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime15.07.19 23:16

Maya & Dylan



Akármennyire aranyos is volt, ahogy Maya próbált rábeszélni arra, hogy még egy kis lustálkodó időt hagyjak neki, ezúttal „kőszívű” maradtam és nem hagytam magam meggyőzni. Fontos nap áll előttünk, rengeteg tennivalóval, sajnos nem fér bele több pihi, hiába élvezném én is sokkal jobban, ha egész álló nap ágyban maradnánk és folytatnánk, ami Rómában félbemaradt.
- Sajnálom Szöszi, nincs alkudozás, tessék felkelni. – folytattam az ostromot továbbra is apró csókokkal, ám a hatás kedvéért még egy picit bele is haraptam a nyakába. Végül úgy tűnt, Maya beadta a derekát, mivel kinyitotta a szemeit, a reggelit látva pedig mindjárt lelkesebben mosolygott rám.
- Ha most jó kislány leszel és felkelsz, akkor tárgyalhatunk a dologról. – Persze sajnos tudom, hogy, ha visszatérek dolgozni, akkor ez nem fog minden reggel beleférni, mivel újra jönnek a tárgyalások, a meetingek, eligazítások, utazások, stb., de érte igyekszem majd megtalálni az arany középutat, hiszen lássuk be, mikor megismerkedtünk akkor se vittem túlzásba a munkát, legalábbis, ami a cégnél töltött időt illeti, a dolgok mégis jól mentek.
- Hát nem is tudom. - viszonoztam a csókját, utána pedig a homlokára is adtam egy puszit.
- Talán azzal, hogy te vagy Maya Sandoval, a nő, akibe végtelenül szerelmes vagyok és aki istentelenül jó az ágyban. – huncut mosolyt villantottam rá és miután felült az ölébe tettem a tálcát.

- Nos először is megreggelizünk, utána vagy közben pedig megbeszéljük, hogyan tovább. Mármint, Róma csodálatos volt, de most már itthon vagyunk és szeretném tudni, hogy például neked mik az elképzeléseid velünk kapcsolatban. – nem igaz Dylan, hogy lehetsz ennyire beszari? Miért nem tudod tőle csak úgy megkérdezni, hogy hozzád költözne-e teljesen, nem úgy, mint eddig, hanem közös hálószobába meg ilyesmi?
- Mármint érted… most már nem kell bujkálnod… mehetsz amerre szeretnél… azt csinálsz, amit akarsz, és érdekelne, hogy mi lenne az… - hülye marha, fogalmazásból elégtelen.  Kínomban inkább a rántottával kezdtem foglalatoskodni, kerülve a tekintetét.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime16.07.19 4:40






Dylan & Maya

Csak akkor hiányzol, amikor lélegzem!
Mivel nem hagyott más választást, így kénytelen voltam felkelni, akármennyire is ellenezem a korán kelést. Viszont azzal nagyon is kárpótolt, hogy reggelit készített. Most már biztos vagyok abban, hogy megnyertem a főnyereményt.
- Kérlek folytasd, van még valami? - Bókokat, dicsérteteket mindig szívesen hallok, főleg, ha attól a férfitól kapom, akitől a legjobban esik. Semmi más nem tudja így táplálni az önbizalmamat, mint Dylan szavai. Persze azelőtt is volt önbizalmam, ezt pedig Dylan pontosan tudja, ahogyan én is azt, hogy neki nem kellett a szomszédba menni, hogy kölcsön kérjen egy kis magabiztosságot.
- Nem is csinálhatom azt, amit akarok. - Úgy néztem rá, mint aki végtelenül csalódott, sőt vigasztalhatatlan. Nem is értem, hogy miért nem jártam soha sem egyetlen egy dráma klubban sem. Mert remekül tudok rögtönözni és díjat is érdemelnék nagyszerű alakításaimért.
- Ha azt csinálhatnék, amit csak akarnék, akkor vissza csalogattalak volna mellém az ágyba, talán, hogy aludjunk még egy kicsit, vagy talán, hogy egészen mást csináljunk. - Vallomásom után igyekeztem a lehető legártatlanabb mosolyomat megvillantani. Igaz, ami igaz, még öt perce sem keltem fel, de már most azon jár az eszem, hogy milyen jó lenne a mai nap, ha egy kis reggeli szexel kezdenénk. Francba a reggelivel, szexet akarok helyette!
- Valójában nem értem, hogy pontosan mit is akarsz. - Gyors ittam egy kortyot a narancslevemből, majd vissza tettem a poharat a tálcára.
- Talán túl szőke vagyok ahhoz, hogy fel tudjam fogni. - Nem nevettem el magam, pedig legszívesebben most kínomban az ágyon elvetném magam és addig nevetnék, míg el nem menne a hangom, viszont az ölemben lévő tálca visszatart. Nem is baj. Nem akarom azért kinevetni, mert ennyire félénken bánik a szavakkal, lényegében csak célozgat, de pontosan tudom, hogy mit is akarna tőlem, de szeretném, ha Dylan mondaná ki azokat a büvős szavakat.
- Te mit akarsz? - Most jött el az a pont, ahol én lennék az, aki nem biztos a dolgokban. Azt tudom, hogy én mit szeretnék, de abban nem vagyok biztos, hogy Dylan hogyan látja a jövőnket. Elvégre attól, hogy együtt vagyunk az még nem jelenti azt, hogy tényleg ide is kellene költöznöm hozzá. Az is benne van a pakliban, hogy Dylan vágyna egy kis térre, hiszen lényegében még csak most ismerkedünk egymással úgy... Addig amíg nem mondja el, hogy mit akar és tőlem mik az elvárásai addig kételyek között vagyok. Remélem gyorsan eloszlat minden ezzel kapcsolatos félelmemet.

for: Dylan   //      notes: "imádlak" //   outfit: katt
//   music: ♫




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime16.07.19 20:48

Maya & Dylan



Miért van olyan érzésem, hogy a szöszi csak a bolondját járatja velem? Talán azért, mert ismerem, mint a rossz pénzt? Vagy legalábbis sokkal jobban, mint azt hinné. Hiába játssza itt nekem az értetlent, pontosan tudom, hogy tudja mire gondoltam épp az imént, de úgy döntött kicsit sem könnyíti meg a dolgomat, hanem hagyja, hogy szenvedjek. Csúnya dolog! Így is épp elég félelmetes nekem ez az egész, mármint, nem igazán voltak eddig komoly kapcsolataim, most pedig hagyján, hogy igazán szerelmesnek érzem magam, de szeretnék is vele tovább lépni, egy még ennél is ismeretlenebb terep felé. Erre ő mit tesz? Ahelyett, hogy támogatna, vagy legalábbis szolidarítana velem szorult helyzetemben, inkább piszkál. Nem lesz ez így jó! Na és mi van akkor, ha végre valahára kinyögőm neki, hogy voltaképpen mit is szeretnék, erre ő a képembe röhög és elhajt a francba azzal, hogy ez az egész még túl korai? Mert amennyire független természet és vágyik a szabadságra simán benne van a pakliban, hogy szeretne egy kis teret, mielőtt még komolyabb dolgokban gondolkodna. Basszus, miért nem képesek valami használati utasítást mellékelni a nők mellé, amiben világosan le van írva, hogy mikor mit akarnak, vagy épp mikor mi bajuk van? Biztos vagyok benne, hogy hatalmas lenne a kereslet erre. És persze itt van még egy kérdés… mi van, ha még nekem túl korai a költözés?

- Nem az a fontos, most rólad beszélünk. Ott van például… például a munka! – kapaszkodtam bele hírtelen valamibe, ami elsőre az eszembe jutott.
- Mik a terveid, most, hogy nem kell már bujkálnod? Csinálnád, amit eddig vagy inkább valami másba fognál? Esetleg visszamennél tanulni?



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime16.07.19 22:06






Dylan & Maya

Csak akkor hiányzol, amikor lélegzem!
Hát, ha nem akarja kimondani, akkor én nem is fogom erőltetni a dolgot. Talán jobb is így. Most egy kis időre lenne szükségünk, mert Róma nagyon szép volt, de mára már vissza kell rázódnom az unalmas mindennapokba. Most mégis annyira más... Már nem kell azon gondolkoznom, hogy hogyan tudnék megszökni, vagy hogy hogyan tudnám kijátszani a biztonsági rendszert, vagy az embereit. Most már szabad vagyok, bárhová mehetek, csak úgy lazán kisétálhatok az ajtón, ami eddig ki sem tehettem a lábamat. Rengeteg lehetőség áll előttem, már csak az a kérdés, hogy élek-e vele? Mert talán túl magabiztos vagyok, de úgy érzem, hogy számomra most nincs lehetetlen.
- Munka? - Néztem rá meglepve, gyorsan témát váltott.
- Úgy gondoltam, hogy kifogok magamnak egy pénzes pasit és soha életemben nem kell majd azzal foglalkoznom, hogy dolgoznom kelljen. - Jesszusom! Ugye nem fogja komolyan venni?! Mert csak vicceltem, hogy oldani tudjam a helyzetet, de lehet, hogy Dylan most nem fog viccesnek találni. Meg egyébként is sosem voltam a hónap munkása, hiszen sosem volt normálisnak mondható munkahelyem.
- Őszintén fogalmam sincs arról, hogy most mit is kezdhetnék magammal. - Az előtt még úgy éreztem, hogy szinte minden a lábaim előtt hever és nincs számomra lehetetlen... Most meg... Rá kellett eszmélnem arra, hogy ha vissza csöppennék oda, ahonnét kezdtük, akkor bizony nagy a valószínűsége annak, hogy örökre elveszíteném. Hiába hiányzik és eszméletlenül izgalmas és az adrenalinról ne is beszéljünk... Sokáig az életem része volt az életmód, ahol nem számított más csak az, hogy én legyek a környék legjobb csalója.
- Majd kitalálom, oké? - Eddig is tudtam, hogy azt sokkal jobban élveztem volna, hogy ha vissza fekszik mellém az ágyba, de most már teljesen nyilvánvaló. Ez a beszélgetés majdnem olyan számomra, akár egy foghúzás. Eddig is elboldogultam nélküle, ezután is menni fog, hiszen nem akarom, hogy eltartson. Szeretnék önálló lenni és megállni a saját lábamon.


for: Dylan   //      notes: "imádlak" //   outfit: katt
//   music: ♫




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime20.07.19 10:30

Maya & Dylan



Látszott, hogy meglepi a hírtelen jött témaváltásom. Nem csak őt, de engem is. Nemrég még mérhetetlen magabiztossággal pattantam ki mellőle az ágyból és álltam neki a reggelikészítésnek, afféle gondolatokkal, hogy ma megkérem, költözzön ide hozzám, illetve, ha igent mond, akkor hogyan és miként kellene átalakítani a házamat, hogy tökéletes legyen mindkettőnk számára, most pedig, mikor itt lenne a tökéletes alkalom, egyszerűen leblokkoltam. Mi a fene van velem? Miért nem vagyok képes előhozakodni a témával? Meggondoltam volna magam? Nem értem, hiszen teljesen biztos vagyok abban, hogy szeretem Mayát, hogy szeretnék reggelente mellette ébredni, vele együtt tusolni, reggelizni, épp ahogyan azt Rómában is tettük, illetve este közösen ágyba bújni és némi lepedőakrobatika után őt átölelve aludni el ismét. Akkor hol a probléma? Majd én megmondom… beszari vagy Dylan! Most először van igazán komoly kapcsolatod, először vagy valóban szerelmes és ez egy merőben ismeretlen terep a számodra. Bezzeg, ha egy új PS játék lenne, ismeretlen pályákkal, világokkal, akkor izgatottan ugranál fejest az egészbe és le se lehetne lőni téged egész nap, csak játszanál és játszanál… Itt meg, képtelen vagy arra, hogy tégy egy lépést az ismeretlen felé. Farok!

- Persze. Nem akartalak letámadni, ne érezz emiatt semmiféle nyomást, egyszerűen csak kíváncsi voltam. Mármint… nagyon sokáig nem tehettél azt, amit szerettél volna, és azt hittem, hogy mialatt be voltál zárva, gondolkodtál olyasmiről, mit szeretnél, ha egyszer véget ér a fenyegetés. – bekaptam néhány falat rántottát.
- Én csak… igazából abban szeretnék biztos lenni, hogy többé nem térsz vissza ahhoz az élethez. Nem bírnék azzal a gondolattal együtt élni minden áldott nap, hogy bármikor bajod eshet, elkaphatnak vagy ilyesmi. Persze tudom, az sem volt legális teljesen, amit nálam csináltál, de ott legalább képes voltam eltüntetni a nyomokat és nem kellett attól tartanom, hogy bajod származna a dologból. – sóhajtottam majd a tekintetébe fúrtam a sajátomat.
- Tudom, hogy azt nem hagynád, hogy én viseljem a gondodat, éppen ezért ezt fel sem ajánlom, ismerlek már, hogy jó eséllyel képen törölnél, leöntenél narancslével vagy ilyesmi, szóval inkább csak annyit mondok, dönts akárhogy is, én támogatni foglak. – bármilyen új munkába is fogjon vagy jusson végül arra, hogy visszaül az iskolapadba, én segíteni fogom, ahogy csak tudom.



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime20.07.19 20:52






Dylan & Maya

Csak akkor hiányzol, amikor lélegzem!
Ittam egy újabb kortyot a narancslevemből. Ezzel is az időt akartam húzni, hogy össze tudjam szedni a gondolataimat... Vagy csak rájönni arra, hogy most pontosan mi is zajlik közöttünk. Reggelit csinált nekem és nagyon oda is voltam érte, de aztán... Sikeresen elment mindentől a kedvem, sőt az étvágyam is, ami eddig sem igazán volt, de most már egyetlen egy falatot sem tudnék leerőltetni a torkomon.
- Őszintén sosem voltam túl optimista és nem akartam magam azzal hitegetni, hogy egyszer vége lesz... - Néha kacérkodtam a gondolattal, de aztán mindig felhagytam vele. Nem azért, mert nem hittem benne, hanem egyszerűen csak nem láttam kiutat. Azt gondoltam, hogy túlságosan mélyre süllyedtem és Dylan hiába is dobott utánam kötelet, sehogyan sem bír kihúzni a slamasztikából. Aztán mégis sikerült neki. Nem beszél róla, hogy hogyan, de nem is faggatom, van néhány elképzelésem, hogy mi mindent kellett miattam megtennie.
- Néha hiányzik az izgalom. - Mi veszíteni valóm van? Inkább őszinte voltam hozzá. Ha működőkepés kapcsolatot akarok, akkor őszintének kell lennünk egymással. Feltett szándékom az, hogy sose hazudjak neki, legalábbis őszintébb akarok lenni vele, mint eddig bárki mással egész életemben.
- Hm, mi lenne, ha elmennék táncosnőnek, mondjuk egy sztriptízbárba? - Kíváncsi voltam a reakciójára, de valljuk be, hogy az én múltammal ennél jobb munkáról nem is álmodhatok. Rengetek rossz döntést követtem el a múltamban és nem is bánom. Ha jó kislány maradtam volna, akkor talán sosem találkoztunk volna.
- Mi annyira más világból származunk... Szerinted működni fog? - Ennél jobban nem is különbözhetnénk egymástól. Már a kis kiruccanásunk alatt is aggódtam, főleg ilyen gondolatok emésztettek. Mi olyanok vagyunk, mint a mágnes ellenező pólusai... Mégis vonzzuk egymást.


for: Dylan   //      notes: "imádlak" //   outfit: katt
//   music: ♫




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime26.07.19 19:42

Maya & Dylan



Ahogy a válaszát meghallottam, egyszeriben úgy éreztem magam, mint akit leforráztak. Sejtettem, hogy Maya nehezen élte meg a bezártságot és a rettegést, azt, hogy valaki vadászik rá és az életét akarja, ám arra nem gondoltam, hogy még csak nem is reménykedett abban, hogy ennek az egésznek valaha vége lehet.
- Nem akartad magad hitegetni… - ismételtem el a szavait, inkább magamnak, mint neki, miközben felkeltem az ágyról és az ablakhoz sétáltam.
- Megígértem neked, hogy megvédelek, kerül, amibe kerül, mégsem hittél bennem… - nem tudom megmagyarázni miért fáj ez nekem ennyire. Azért, mert Maya alábecsülte a képességeimet és nem vette komolyan, hogy bármire képes lennék érte vagy azért, mert mindvégig félelemben élt és sosem mert egy boldogabb jövőbe reménykedni mellettem. És akkor vajon mi lesz ezek után? Most, hogy a probléma mégis elhárult az utunkból, mindegy, hogy milyen körülmények között. Képes lesz vajon jó útra térni? Vagy hamarosan újra törölhetem a nyomait a rendőrségi nyilvántartásból?
- Nocsak! – fordultam felé kis idő múlva ismét, majd újra az ágyhoz sétáltam és visszaültem, igaz nem olyan közel, mint eddig.
- Hiányzik az izgalom, erre egy sztriptízbárba mennél dolgozni? – vontam fel a szemöldököm kíváncsian.
- Akkor már miért nem inkább Nascarozol, vagy mész el kaszkadőrnek? Sőt tudod mit, mondok jobbat, legyél hivatásos rendőr. – cukkoltam, hiszen pontosan tudom, hogy különösen az utolsó nála soha az életben nem jöhetne szóba.

- Őszintén? Halvány fogalmam sincs róla, csak reménykedni merek benne. Azt viszont tudom, hogy én nagyon szeretném, hogy működjön, megtudni pedig csak akkor fogjuk a kérdésedre a választ, ha megpróbáljuk együtt. Maximum kiderül, hogy ez nekünk mégse megy, na bumm, akkor tovább lépünk, veszíteni valónk nincsen.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime01.08.19 14:07






Dylan & Maya

Csak akkor hiányzol, amikor lélegzem!
- Nem arról van szó, hogy nem hittem volna benned... - Ezt már sehogyan sem tudom kimagyarázni, igaz?
- Mindössze csak már annyi balhém volt, hogy túl mélyre süllyedtem és inkább azt gondoltam, hogy magammal rántalak. - Nem is az én életemet, hanem inkább Dylan életét féltettem jobban. Mert nagyon benne volt a pakliban, hogy megölnek a sok szarság miatt, amit elkövettem, de Dylan nem ezt a sorsot érdemelné.
- Egyáltalán nem úgy reagáltál, mint ahogy elképzeltem. - Azt hiszem, hogy már tényleg nem fog összejönni a reggelizős rész, ezért a tálcát az éjjeliszekrényre tettem, szinte érintetlenül. Túl komoly beszélgetés elé nézünk ahhoz, hogy most enni tudjak.
- Azt gondoltam, hogy már csak az ötletemtől is féltékeny lennél, vagy nem is tudom... Talán felajánlanád, hogy a hálószobádba beszereltetsz egy rudat és csak neked táncoljak. - Mindezt csak a szórakozás és a szenvedélyes szex reményében, mert az ki van zárva, hogy pénzt fogadnék el tőle bármilyen szolgáltatásomért cserébe.
- Talán profi fejvadász is lehetnék. - Ha már azzal cukkol, hogy lehetnék rendőr is, akiket ki nem bírok állni, akkor inkább már emelem a tétet. Felkeltem eddigi helyemről, már képtelen voltam ott ülni az ágyában.
- Akkor vége a "nászutas" élménynek? - Túl szép volt ahhoz, hogy igaz legyen, most pedig vissza kell rázódni a hétköznapokba, igaz? Dylan ismét túl sokat fog dolgozni, rám lesz egyáltalán ideje? Önző lennék, mert a nap minden percében vele szeretnék lenni?
- Mennyi időm van még, míg ki nem lakoltatsz? - Talán jobb is lesz így. Ha bebizonyítom neki, hogy tudok önálló lenni, akkor talán képes lesz mindenki elhinni, hogy nem csak a pénzére hajtok.
- Szeretném vissza kapni az életemet, de azt is szeretném, hogy a részese legyél. Viszont valamit tudnom kell... - Ott álltam előtte és talán jobb lett volna, hogy ha befogom a számat és simán csak vetkőzni kezdek, jó lenne figyelemelterelésnek és őszintén jobban is vágyok most egy élvezetes szeretkezésre, mint ilyen sorsdöntő beszélgetésre.
- Azért hozakodtál elő ezzel a munka témával, mert talán akkor nem gondolnák rólam azt mások, hogy aranyásó vagyok? - Mert hirtelen jött ez az egész és őszintén meg is lepett. Vajon Dylan mit hisz rólam? Azt, hogy azért maradok vele, mert hálás vagyok neki mindenért, amit miattam tett? Vagy mindössze egy jobb jövőt látok benne és ugródeszkaként tekintek rá? Az igaz, hogy sokkal tartozok neki, de engem nem a pénze érdekel. Egyszerűen csak megtörtént, beleszerettem. .


for: Dylan   //      notes: "imádlak" //   outfit: katt
//   music: ♫




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: The first day... - Maya & Dylan The first day... - Maya & Dylan I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

The first day... - Maya & Dylan

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Are you OK? - Maya & Dylan
» Good morning! - Maya & Dylan
» After - Dylan & Maya
» Fegyverbolt
» Welcome! - Maya & Dylan

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Dylan Hanning villája-