welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sebastian Valmont Vote_lcapSebastian Valmont Voting_barSebastian Valmont Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sebastian Valmont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Sebastian Davis
Sebastian Davis



TémanyitásTárgy: Sebastian Valmont Sebastian Valmont I_icon_minitime08.06.12 19:27

Sebastian Valmont Tumblr_mbu6mcSjMu1rixv7so1_500

Név: Sebastian Valmont
Becenév: Seb
Kor: 27 éves
Születése hely, idő: 1985. 04. 19 / U.S.A. - Las Vegas
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Orvos
Anyagi háttér: Felső osztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Szakmámból kifolyólag segítőkész vagyok. Olykor akaratos és mogorva. Kevés szabadidővel rendelkezek, de ha jut magamra pár percem, akkor olvasással foglalom le magam és zene hallgatással. Szórakozni, ritkán járok, általában annyira fussa az időmből, hogy bedobok egy sört a közeli kocsmában. Barátságosnak mondanám magam, mindenkivel el tudok beszélgetni. Sokszor nem alszom ki magam és fáradt vagyok, de ezt kávéval próbálom kompenzálni.

Külső: Hajam barna színű, szemem pedig zöldes árnyalatú, szinte már szürkének látszik. Testalkatom átlagos, de se kigyúrt se vézna nem vagyok, pont a kettő között valahol. Talán úgy nyolcvan kilót nyomhatok és úgy százhetven valamennyi centi lehetek. Valójában ezek a dolgok nem nagyon izgattak sosem. Öltözékem általában sportos, ha nem a fehér orvosi köpeny van rajtam.

Előtörténet: Borongós tavaszi este volt, amikor a kórház szülőszobáját gyerek sírás árasztotta el. 20:43 volt, mikor megszülettem, vagyis az anyakönyvi papíromon ez áll, de anyám bevallása szerint volt az több is, vagyis csak talán többnek érezte. De amit nem sok gyerek mondhat el magáról, hogy a saját apja hozta a világra. Igen, apán szülőorvosként dolgozott, anyám ápolónő volt, és első látására egymásba szerettek. Így lettem én a kis szerelem gyerek. Szüleim sosem házasodtak össze, nekik nem kellett egy darab papír a boldogsághoz. Mindent megadtak nekem, semmiben sem szenvedtem hiányt, csak a dadus nem volt a tetszésemre, mivel szüleim munkájuk miatt sokat voltak távol. De ennek ellenére mindig felnéztem szüleimre, és már kiskorom óta tudom, hogy én is a szüleim hívatását választom, hogy életeket menthessek. Emlékszek kiskoromban nem autókkal játszottam, mint a többi korombeli kisfiú, hanem orvososat. Úgy tizenkettő éves lehettem, mikor a birtokunkon találtam egy sérült rigót. Fáradságot nem kímélve gondoztam és így az életét mentettem meg. Még emlékszek arra a pillanatra, mikor a kicsi rigó felszállt és elrepült, akkor kimondottan büszke voltam magamra. Persze szüleim is büszkék voltak rám. Na meg persze arra is büszkék voltak, hogy kitűnő voltam a tanulásban elért eredményem, már tervezgették a jövőmet, nyílt titok volt, hogy ők is azt szeretnék, hogy orvos legyek, de én is. Mikor elvégeztem a közép iskolát, bele vetettem magam az orvosi iskolába. Kimondottan tetszett, amit ott tapasztalhattam, de még is a gyakorlati részek keltették fel jobban a figyelmemet. Elkápráztatott az emberi szerveztet működése és anatómiája. Pozitívan csalódtam, hiszen nem hittem volna, hogy ennyire érdekes hivatkozást választok magamnak. Kitűnő eredménnyel elvégeztem az iskolát és most mielőtt végleg orvos lennék gyakornokként a börtönben gyűjtöm a tapasztalatokat. Szinte már rajongok az életmentésért, de nem akarok olyan orvos lenni, akinek nem számít, hogy hol van, mert ha nekem választanom kellene, kórház és a börtöni kórház között, akkor inkább a börtönt választom, hiszen itt találkozhatok csak igazán érdekes esetekkel, amik kihívást jelenthetnek számomra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sebastian Valmont Sebastian Valmont I_icon_minitime11.06.12 14:30

Sebastian Valmont!
Történeted érdekes volt, és persze tetszett is, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon. Sebastian csak óvatosan a szikével. Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Sebastian Valmont

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Sebastian Yelnats
» Sebastian Martinez
» A rezidens - Shasa & Sebastian
» Shasa & Sebastian.... Everyone deserves a second chance :)
» Alexa & Sebastian - Egy jövedelmező "kapcsolat" reménye

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-