welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Akram kocsma  - Page 2 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 2 Voting_barAkram kocsma  - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime30.01.13 0:50

Elnevettem magam Leo szavai végett. Nagyon vicces, valójában mindig is szerettem a humorát, de ezt neki nem kell feltétlen tudnia, hagy legyenek csak kételyei velem kapcsolatban. Ez a gondolat pedig egészen elgondolkoztató. Végtére is, ha azt akarnám, hogy megszabaduljak tőle nem a hátsókertben ásnám el, vagy ha igen akkor lennék annyira pofátlan, hogy kiásatnám vele a saját sírját.
- Attól, hogy még nem vagy ott elásva az még nem jelenti azt, hogy nem is leszel. - Hangomból kiszűrődik némi fenyegetés szerűség, csak próbálok rá hatással lenni, hagy féljen tőlem valamennyire. Persze nem vagyok az a gyilkos fajta, aki a hátsókertben ásná el az áldozatait, de neki ezt igazán nem kell tudnia.
- Már alig várom, hogy nekem táncolj, már kíváncsi vagyok rá, hogy tényleg annyira borzalmas-e amennyire mondod. - Kacsintottam rá pofátlanul. Nem azt mondom, hogy én olyan profi lennék a táncban, de ha Leo csődöt mond, akkor majd átveszem én a helyét és talán megmutatom neki, hogy hogyan is kellett volna csinálnia.
- Pontosan arra, hogy hajlandó voltam felvenni ezt a ruhát nyilvános helyen. - Jó, tudom, hogy nem nagy szám, de nekem még is az, nem szoktam hozzá, hogy ennyire kicsípem magam, főleg nem egy férfi kedvéért, de megtörtént. Ezek után az a minimum, hogy bókokkal árasszon el, ha csak nem szeretne egyedül otthon aludni. Még mindig alig tudom elhinni, hogy tényleg felvettem, biztosan lázas vagyok, hogy ezt művelem magammal.
- Ezt úgy értsem, hogy fantáziáltál rólam? - Szemöldök vonogatva meglepetten kérdezek rá. Az is meglehet, hogy nem akarom tudni, hogy miről is fantáziált, biztosan valami perverz gondolatai voltak.
Rendben. - Már majdnem bele kezdtem volna, de ekkor jött a pincér a kért itallal, Leo felé fordultam, hogy üvegeinket össze koccintsuk.
- Ránk. - Koccintás után, bele kortyoltam a sörbe, vagyis inkább addig ittam, még egy szusszal bírtam.
- Szóval szeretném tisztázni, hogy szerintem mit lehetne és mit nem a mi eléggé bonyolult kapcsolatunkban. Ha valami nem tetszik, akkor bármikor közbevághatsz. Szóval nyilvános helyen nincs csók, sem pedig tapizás, és semmi olyan, amit a négy fal között művelünk egymással. - Lenne még mit mondanom, de inkább megálltam, hogy felszusszanjak. Kérdőn néztem Leora, vártam hogy hozzászóljon valamit a témához.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime04.02.13 20:21

- Akkor azt hiszem már tudom mit kell tennem ha kedveskedni szeretnék neked...
- Ezen még nem igazán gondolkodtam és nem is vagyok elkésve a dologgal, ahogyan azt sem hiszem, hogy nálunk ilyesmire valaha is sor kerülne és ami nem megy azt nem is kell erőltetni. Lövésem sincs, hogy mennyire fog ez nekem menni. Átlagában nem vagyok túl figyelmes személyiség ha másokról van szó. Na igen, csak nem sikerülhet minden. Így nem kell attól tartania, hogy apróságokkal fogom elhalmozni vagy minden kis hülyeséget megveszek amit csak meglátok egy-egy kirakatban és netalán majd ő jut róla eszembe. Különben sem szeretném a kelleténél is jobban megkuszálni a dolgokat.
- Remélhetőleg még néhány korsó sör után nem tűnik majd olyan rémisztőnek.
- Mint egyébként... Bevallom, én tényleg nem tudok táncolni és nem is szeretek... Egyáltalán nem! Szóval, ez most tényleg csak az ő két szép szeméért fog történni viszont nem csinálunk belőle rendszert még ha osztatlan sikerem lesz is vele akkor sem... amiben erősen kételkedem!
- Ne csináld már! Észvesztően dögös vagy! De ezt már mondtam... és annyiszor fogom még elismételni ahányszor csak hallani szeretnéd.
- Nem tudom mi mást mondhatnék még. Őszinte voltam és bízom benne, hogy majd értékelni is tudja valamilyen szinten. Mind ezt már egyszer a tudtára adtam mikor ugyan ebben a ruhában parádézott csak épp akkor nem a kellő hatást értem el vele, de itt a ragyogó második alkalom... és lehetőség?
- Ha finomak akarunk lenni akkor igen.
- Igen, így is mondhatjuk és azért arról se feledkezzünk meg, hogy most mégis csak egy hölggyel van doglom még ha sörözni szeretne is, amire én kimondottan kíváncsi leszek.
- Hirtelen annyi mindent fel tudtam volna hozni, de inkább csak elmosolyodtam és koccintottam vele majd szinte már tátott szájjal néztem ahogyan a sört... mondhatni csak úgy önti magába. Ezt nevezem! elismerően biccentettem egyet majd hogy azért a férfi nem se maradjon szégyenben én is inni kezdtem amíg csak tüdővel bírtam.
- Inkább térjünk át arra a listára amit lehet. Nyilvánvalóan az rövidebb lesz!
- Nincs különösebb hozzáfűznivalóm a dolgokhoz, így inkább csak azt teszem amit feltehetően elvár tőlem!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime05.02.13 22:53

Tény, hogy még mindig feszélyezve érzem magam, csak mert nem minden nap öltözök így ki egy férfi kedvéért. Nem is tudom, hogy mi vitt rá, hogy tényleg magamra vegyem ezt a hozzám képes túlságosan is kihívó ruhát. Mindössze csak tetszeni szeretnék neki és erősen próbálom magammal is elhitetni, hogy tetszik a látvány, amit látok ha tükörbe nézek.
- Na és mit kell tenned? - Érdeklődve figyelem, próbálok a fejébe látni és onnan kiolvasni a gondolatait, de most ez nem megy nekem, mert túl sok minden kavarog a fejemben ahhoz, hogy még Leot is sikerüljön megfejtenem. Ehhez már az én boszorkány erőm is kevésnek bizonyul.
- Oh, ez azt jelenti, hogy még a mai nap folyamán megkapom a táncot? - Csak is erre tudok következtetni, mert most fogunk sörözni, de akkor valahogy megpróbálom magam vissza fogni, csak azért, hogy emlékezni tudjak arra, hogy hogyan is táncol nekem. Még egyetlen egy férfit sem tudtam semmi ilyesmire rávenni és tényleg kíváncsi vagyok Leo produkciójára.
- Valamiért tudok hinni neked, de nem is tudom, zavaró hogy ennyien megbámulnak, úgy érzem magam, mintha teljesen meztelen lennék. - Lejjebb vettem a hangerőmet, hogy más ne hallhassa amit mondok, csak is kizárólag Leo. Tényleg nem szoktam hozzá, hogy ennyire megnézzenek és azok a kíváncsi tekintetek, akit magamon érzek, egyre jobban zavarnak, olyan érzés, mintha vetkőztetnének a szemükkel.
- Esetleg nem akarnád bővebben elmondani? Kíváncsi vagyok rá, akár az is lehet, hogy még meg is tudnánk valósítani. - Most sem tudom, hogy mi járhat a fejében, de szívesen megismerkednék vele. Érdekel, tényleg hogy miféle fantáziái voltak velem kapcsolatban és ha lehetséges akkor meg is valósítanám neki.
- Mondjuk sörözhetünk, ahogy most is, ezt lehet. Ha hosszú távon fogjuk ezt egymással csinálni, akkor le kell fektetnünk pár szabályt. De most nincs igazam? - Újból bele kortyolok a sörömbe, nehezebben megy ez a megbeszélés, mint gondolnám. Talán nem kellene pár üvegnél abbahagyni, hanem teljesen ki kellene ütnöm magam, az lenne a legjobb, akkor legalább elfelejteném a saját szabályaimat is.
- Ez az egész annyira bonyolult, hogy közöttünk csak szexkapcsolat van, ilyet még nem csináltam és nem is tudom, hogy hogyan kellene. Szerinted? - Úgy szólt a megállapodásunk, hogy csak szex és semmi érzelem. Akkor végül is olyan ismerősök vagyunk, akik lefekszenek egymással, és élvezik az együtt töltött perceket a hálószoba falain belül, de akkor mi van, ha mások előtt vagyunk?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime06.02.13 16:31

- Kimegyek a hátsó kertbe amíg te alszol és ások egy jó nagy gödröt, hogy alkalomadtán csak bele keljen löknöd...
- Ennél nagylelkűbb és odaadóbb már aligha lehetnék és gondolom a piszkos munkában már nem osztozna sokkal inkább kisajátítaná magának az élvezetet és ha én szerettem volna bevégezni magamnak már régen megtehettem volna, de mind eddig még nem sikerült, ki tudja? Talán pontosan rá vártam... Valaki jobbra nálam.
- Lehetséges vagy csak simán jól leitatlak, hogy ha még sor is kerülne rá semmiképp se emlékezhess a produkciómra.
- Ez utóbbi már sokkal inkább tetszik és annyival könnyebb is véghez vinni, de tudom addig nem hagyna békén amíg meg nem kapná azt amit akar. Én pedig még mindig nem tudom, hogy hogyan fogom rá venni magam erre az egészre. Az is lehet, hogy nevetőgörcsöt kapok már a puszta gondolattól is vagy már az első percben és képtelen leszek tovább folytatni, de még mindig azt gondolom, hogy mind ezzel csak is neki tennék jót. Nem értem, hogy miért akarja annyira, minden áron látni...
- Hát ami azt illeti remélem úgy a közeljövőben rajtam kívül senki más sem fogja rajtad legeltetni a tekintetét, mert azt hiszem az nálam már nem férne bele a keretbe...
- Lényegében bárkitől megkaphatja amit szeretne, de ő tőlem kérte és amíg ez ennyiben marad addig én meg is teszem, de amit bekerül a képbe egy bizonyos harmadik személy és kilépek és átadom a szerepemet. Ha már ennyi év alatt nem tudtam megtanulni osztozkodni hát most már nem is leszek hajlandó rá... és ha már itt tartunk ma azért vagyunk itt, hogy lefektessünk néhány szabályt ha jól tudom. Íme az első az én részemről...
- Hát ezt eltaláltad... De miből gondolod, hogy nem tettem már szóvá a közelmúltban?
- Nem fogok most ismételten erről beszélni, de történetesen volt már róla szó és nem hiszem, hogy újból felfogom hozni legalább is a közeljövőben egész biztosan nem. Semmi sem kényszer és most nem is szeretnék erről beszélni, mert mindig ugyan oda lyukadunk ki és úgy látszik jó volna találni valami támpontot... és én még keresem és ha majd megtalálom akkor újbóli említést teszek róla.
- Gondolom nekem most helyeselnem kell...
- Még ha én valami egészen másra gondolok is... De hiábavalóságok helyett inkább csak ismét a söröm után kapok és kortyolni kezdem.
- Azért ne feledkezzünk meg arról sem, hogy te akartad így... én meg belementem.
- Ezt már nem tudtam volna szó nélkül hagyni és csak bólintani rá egyet.
- Nos, nem tudom. De afelől megnyugodhatsz, hogy eddig sem állt szándékomban mások előtt fogdosni és taperolni. Szóval, ugorhatunk...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime06.02.13 19:50

Meglepetten hallgatom Leo szavait, ez a kijelentése még engem is ledöbbentett annyira, hogy arcomra sikerült egy elégedett mosolyt csalnia.
- Hm, nem rossz ötleted, de megnyugtatlak nem lesz szükség semmiféle gödörre, mert azért annyira elvetemült nem vagyok, hogy bele is löknélek. Még a végén valami bajod lenne és mit kezdenék akkor veled? - Mosolyogva érdeklődök, ha nagyon figyel rám, akkor felfedezheti mosolyom mögött bujkáló játékosságot hangomban. Azt persze sosem vallanám be neki, hogy túlságosan is megkedveltem már ahhoz, hogy belökjem egy mély gödörbe. Nem akarom, hogy miattam baja essen és egyébként sem szeretném, hogy baja essen.
- Előfordulhat, hogy még nem szóltam arról a képességemről, hogy nagyon is jól bírom az alkoholt, szóval nem tudom, hogy mennyire fog sikerülni az a terved, hogy leitassál. - Érzem, hogy inkább visszakozna, mert nagyon nem akar nekem táncolni. Ennyire szégyenlős lenne? Nem, nem hiszem, hogy az lenne, mert már meg sem tudom számolni, hogy hányszor láthattuk egymás testét ruha nélkül.
- Hűha, ez most részedről féltékenykedés? Mert nagyon is úgy hangzik, de meg szeretnélek nyugtatni, hogy rajtad kívül senki sem került közel hozzám, szerintem így fair a játék, amit egymással űzünk. - Nem vágyok egy igazi kapcsolatra, mert azok eddig mindig becsődöltek, túlnyomó részt miattam, mert túl kevés időm van a kapcsolatok fenntartására, ezért is élvezem ezt a nem túl szokványos kapcsolatot, amit Leoval folytatok. Soha senkit sem csaltam meg még, és eléggé abszurd lenne ha pont vele kezdeném.
- Leo ez annyira nem ér. - Rosszallóan meg is csóválom fejemet. Zavar, tényleg zavar az, hogy én vagyok a fantáziája tárgya és nem akar nekem semmit sem mondani rólam, és ha mondott is valamit régebben, arra meg már szerintem nem emlékszek, főleg akkor nem nagyon figyeltem rá, mikor még nem melegedtünk ennyire össze.
- Nem! Nem várom el tőled, hogy helyeselj, inkább szeretném, ha őszinte lennél velem és elmondanád, hogy te hogyan gondolod. - Ehhez több alkoholra van szükségem, mint gondoltam, ezért is kezdek bele a második üveg söröm ivásába.
- Na és mit szeretnél Leo? Nem vagyok gondolatolvasó, sajnos nem láthatok bele a fejedbe, de ha neked ez nem menne, akkor nem muszáj tovább folytatni. - Túl szép is lett volna, ha minden egyszerűen menne. Heti párszor találkozni, levezetni egymáson a felgyülemlett feszültséget és mindenki boldog. Valami ilyesmit terveztem, de nagyon kezdünk eltérni eredeti terveimtől.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime07.02.13 8:53

- Hát ha egy gödörben végzem a hátsó kertedben akkor nyilvánvalóan már semmit sem.
- Mosolyogtam meg a dolgot csak amolyan viszonzásképp. egyébként betegesnek találom még a gondolatot is, de beszélni róla még nem bűn már amennyire én tudom és ha emlékezetem nem ő egy börtönőr volna. Így még börtönbe is szívesebben mennék. Talán fel is vetem majd ezt neki ha úgy érzem, hogy elhanyagol vagy valami, mert ott ugye legalább nyolc órát kell eltöltenie és én itt ott leszek mindig és nyolc hosszú óra bizony sok mindenre képes. ebből elég sok minden elszűrhető, de erről neki egyelőre nem kell tudnia még.
- Egy bizonyos szintig minden nő bírja az alkoholt.
- Jegyeztem meg, ugyan ha annyiszor kaptam volna valakitől egy egy centes ahányszor ezt hallottam, hát akkor most nem ott tartanék ahol, hanem egy kicsikét feljebb. De soha sem vágytam a magaslatokba, mert onnan biztosan nagyot is lehet esni.
- Nos, részemről annak veszed aminek csak akarod... Féltékenykedés, szabály... teljesen mindegy. Lényeg a lényeg.
- Végül is azért vagyunk itt, hogy lefektessünk bizonyos szabályokat. Íme az enyém. Az első és bizonytalan ideig az utolsó is. Igaz, rábólintottam és belementem ebbe az egész úgymond játékba, de nem szeretem a társasjátékokat. Legalább is azokat nem, amelyek kettőnél több személyt igényelnek.
- De igen. Ez nagyon is fair.
- Így legalább már azt is megtudhattam, hogy olykor mennyire nem képes rám odafigyelni, hol ott én minden egyes szavát meghallgatom hátha tudok valamit tenni az érdekében, amitől neki bizonnyal csak is jobb lesz. mert lefogadom ha csak egyszer is nem hallgatnám végig figyelmesen avval valami oltári nagy hülyeséget csinálnék és ki tudja miféle alkalomtól fosztanám meg önmagam.
- Mint már mondtam nem probléma!
- Feleltem ez úttal tényleg komolyan mindvégig a szemébe nézve. Ezért aztán igazán senki sem hibás, hiszen mind a ketten akartuk. Igaz, bele nem igazán gondoltam, sőt akkor időm sem volt rá és azóta sem. Gondoltam hagyom az egészet, hagy alakuljanak a dolgok maguktól.
- Szóval, van még valami amiről feltétlen tudnom kellene?
- Kár volna ennyinél annyiban hagyni ezt a kellemes és meghitt beszélgetést, de ha már belekezdtünk és elhatároztuk magunkat akkor most már tudni akarom mindazt amit tudnom kell szerinte.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime10.02.13 4:09

- Megnyugtatlak nem fogod ott végezni, nem fog lenni a hátsókertben semmiféle göndör. - Persze érdekes lejátszani a tudattal, hogy mi lenne ha lenne ott egy gödör, de annyi érzés azért belém is szorult, - még ha nem mindig mutatom is ki - hogy ne lökjem bele egy gödörbe. Ha fájdalmat szeretnék neki okozni, arra lenne módszerem, sőt még a kezemet sem kellene hozzá bemocskolni, néha pár szónak nagyobb ereje van, mint egy jól bevitt ütésnek.
- Esetleg próbára akarsz tenni? Akkor már rendezzünk egy sör ivó versenyt, nincs igazam? - De megnézném az arcát, mikor megnyerném a versenyt, csak félő hogy annyi alkohol után nem igazán emlékeznék, hogy akkor Leo milyen arcot is vágott. Egyszer élünk elven vagyok, de akkor éljük ki magunkat rendesen. Sőt, még az esetleges holnapi másnaposság sem tud érdekelni, azért kárpótolni fog előre azok a vidám pillanatok, amiket most együtt töltünk.
- Nos, ha ez részedről féltékenykedés volt, akkor el kell mondanom, hogy mennyire aranyos vagy, mikor féltékenykedsz. - Őszintén erre igazán nem számítottam, arra hogy valaha is féltékeny fog lenni. Innentől ez számomra olyan, mintha parázson lépkednék, vigyáznom kell hogy ne süssem meg magam túlságosan, mert ahol van féltékenység, ott érzelmek is. Vajon mikortól fog ez átcsapni egy egészen más dologba? Na és ki fogja először kimondani, hogy ennél többet akar?
- Szerintem inkább nekem kellene tudnom valamiről! - Húzódtam közelebb hozzá, szememet le nem vettem róla, de közben kezem felfedező útra indult Leo combján, haladva egyre beljebb.
- Annyira más lettél, máshogy viselkedsz, és látszik hogy zavar valami. Ha erről az egészről van szó, akkor meg pláne tudni szeretném. Figyelj nem vagyunk házasok bármikor kiléphetsz belőle, nézd a jó oldalát legalább nem kell foglalkoznunk a válási papírokkal. De fordítsuk komolyra a szót, velem van a baj? - Kezemet combján pihentettem persze, ha Leonak nincs ez ellen semmi ellenvetése.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime25.02.13 17:51

- Ezek szerint mégis csak van szíved.
- Eleinte nem pontosan erre a válaszra számítottam legfőképp, de így utólagosan belegondolva és mind ezt az ő szájából hallani különös volt, különösen jó. Talán már most túl sok mindent belelátok a dolgok mögé és ennek majd egyszer az lesz a vége, hogy jó alaposan pofára esek talán nem is olyan sokára, de akkor legalább tegyem meg azt amit lehet, használjam ki a vele együtt töltött időt majd végezetül mondjam el amit akarok és utána lesz ami lesz, de legalább nem fogok azzal marni magam, hogy mennyi mindent nem csináltam meg pedig kellet volna.
- Miért? Akartak már próbára tenni?
- Annyira magabiztosan hangoztak szavai mintha már lett volna szerencséje lealázni férfiakat az ivásban. Simán el tudom képzelni, hogy egy nő túlzásba viszi az alkoholt csak épp nem szeretem. Az azért túlzás, hogy érzékenyen érintene a dolog, de ettől eltekintve hozzá hasonlóan nekem is vannak érzéseim és nem túl emlékeim és talán nem kellene feltépni a régi sebhelyeket, mert újként még jobban tudnak fájni, főleg ha valaki olyasvalaki teszi azt akitől a legkevésbé sem szeretnéd ezt kapni.
- Hát ebben azért ne legyél annyira biztos. Most csak beszélünk róla...
- Így minden sokkal másabb. Beszélni valamiről sokkal könnyebb mint cselekedni és azt megítélni. Most talán aranyos vagyok... szerinte. De nem szeretném szembetalálni magam egy sokkal kiélezettebb helyzettel, mert nem tudnám garantálni, hogy bírnék magammal és az indulataimmal. Eléggé gyorsan fel tudom kapni a vizet és elég hirtelen haragú is vagyok.
- Nem Flora. Velem van a baj.
- Csúsztattam a kezem az övére lassan széepn óvatosan. Nem tudtam mit is mondhatnék csak álltam a tekintetét és próbáltam minden erőmmel leplezni a nyilvánvalót. Csak egy kicsit sok volt ez így egyszerre és nem hittem volna, hogy ilyen nagy hatással lesznek rám a dolgok.
- Szóval akkor, jöhet a következő kör?
- Viszont ha már iszunk akkor csináljuk azt rendesen és őszintén szólva megkérdőjelezném a dolgot, hogy előbb padlót fognék mint ő.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime25.02.13 23:58

- Psszt! Nem kell ezt hangoztatni. - Halkan felnevetek, mutató ujjamat is szám életé téve a hatás kedvéért. Mindenkinek van szíve, ahogy nekem is van, csak nem igazán éreztem eddig a jelenlétét. Igazából csak akkor érzem, hogy tényleg van, mikor Leo a közelemben van és megmagyarázhatatlanul gyorsabban kezd pumpálni. Nem is értem, hogy miért csinálja ezt, ilyen még nem igazán fordult elő velem és ez megrémiszt. Ez pedig nem tudom hogyan mondhatnám el neki, valójában azt sem tudom, hogy el kellene-e mondanom.
- Még mikor fiatal voltam játszottam ezt a játékot párszor és akkor egészen jól ment, de nincs kizárva hogy ma már nem bírnám azt a tempót. - Gimis éveimben sok fiú barátom volt, akikkel unaloműzésként játszottuk ezt. Olykor előfordult, hogy nyertem, aztán pedig kínzó másnapossággal ébredtem, homályos emlékekkel. De a dicsőség az enyém volt. Azt pedig tényleg nem tudom, hogy Leo hogy viselné a ha legyőzném, ha egyáltalán sikerülne.
- Most tényleg nem értem a problémádat. Nem kötöttünk egymással hűségszerződést, de ennek ellenére még csak nem is flörtöltem mással. - Ha tovább így haladunk, akkor talán fel kellene vennünk egy kapcsolatterapeutát, aki képes lenne megoldani a problémáinkat. Semmi oka sincs szerintem a féltékenykedésre, mivel nem csináltam semmit, és nem is terveztem. Ha már nem akarnék vele lenni megmondanám neki, de nem vonnék be egy harmadik félt.
- Elszeretnéd mondani? - Semmit sem akarok erőltetni, ha akarja akkor meghallgatom de ha nem akkor azt is elfogadom. De azért még is csak zavar az, hogy megváltozott, amihez lehetséges hogy nekem is van közöm.
- Persze, már felkészültem a holnapi fejfájásra. - Hihetetlenül gyors volt a kiszolgálás, pillanatokon belül meg is kaptuk a kért söröket. Felé tartva poharamat koccintásra, miután a poharak hangosan felcsörömpöltek bele kortyoltam italomba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime04.03.13 20:01

- Tudja már valaki?
- Először én is csak halkan felnevettem majd eszembe jutott és gondoltam, hogy azzal még nem veszíthetek semmit se ha megkérdezem valamiféle válasz reményében, ami majd feltehetően előre lendít, de az sincs kizárva persze, hogy ez nem így lesz. Természetesen mindenkinek van szíve így nekem is és neki is még ha erről nem is mindig szeretnénk tudomást venni, de attól még van és dobog. Van, hogy a remény élteti... Van, hogy izgatottan van, hogy hevesen, de dobog.
- Akkor ideje, hogy leteszteljük bírod-e még tartani a tempót...
- Tizenéves fejjel még mindenki bírja a piát, legalább is azt hiszi, hogy bírja. Elhiteti magával, ha még a későbbiekben a belét is kihányja ez miatt az sem lényeges a számára és a legközelebbi adandó alkalommal újra megteszi még végül már több és több kell a kívánt eredményhez.
- Jó. Mert tudod az a baj, hogy én magam sem értem a problémámat.
- Nem elég, hogy én magam sem tudom mi van velem és attól tartok, hogy egyre kevésbé tudom tartani magam a megállapodáshoz az idő múlásával... Lövésem sincs, hogy ezt mégis hogyan tálaljam neki vagy csak egyszerűen rúgjak fel minden "szabályt" ?
- Ha lehet akkor inkább nem.
- Ezt viszont már határozottan közöltem vele. Azt az egyet tudom, hogy erről a legkevésbé sem szeretnék most beszélni. Addig amíg nem tisztáztam le magamban, hogy mi a helyzet, addig nem tartom jó ötletnek, hogy a nyakába zúdítsam.
- Szó nélkül emeltem felé poharamat, hogy koccintsunk, majd amikor ez megtörtént neki láttam kortyolgatni az italomat ,hogy mi előbb a pohár aljára nézhessek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime04.03.13 23:21

- Tudtommal nem és nem is szeretném ha mindenki tudna erről. - Az egy dolog, hogy Leo tudja, hogy van szívem, de tényleg másnak semmi köze hozzá. Sokan azt hiszik rólam, hogy nincs szívem, csak mert kemény vagyok és nem érzékenyülök el úgy, mint általában a nők szoktak. Talán szakmai ártalom, keménynek kell lennem, vagy felemészt a munkám. Végül is mindig is ilyen voltam, nekem is vannak érzéseim, csak jó mélyen elrejtve tartom őket a felszín alatt, nagyon kevés személy van, aki betekintést nyert a kulisszák mögé.
- Azt is tesztelhessük, és egyúttal azt is, hogy te menyire bírod. - El sem hiszem, hogy tényleg ezt fogjuk játszani, mintha újra kamasz lennék. Jó azért ha érzem, hogy már elég volt belőle akkor biztosan fel fogom adni a versenyt, annyit nem ér, hogy kidobjam miatta a taccsot. Annál kínosabbat el sem tudnék képzelni annál, hogy teljesen kiütöm magam és Leonak kellene fognia a hajamat. Mindenkinek jobb, ha a gyomrom tartalma nem kívánkozik ki.
- Annyit ígérj meg, ha sikerül megértened, áruld el nekem is. - Szelíden rámosolygok. Nem akarok semmit sem erőltetni, adni szeretnék neki időt, hogy át tudja előbb gondolni magában a problémáját és aztán velem is megosztani azt, ami a szívét nyomja. Már az is felmerült bennem, hogy véget akar vetni annak, ami közöttünk zajlik, csak nincs tudja velem ezt hogyan megosztani.
- Rendben, akkor ejtsük a témát. - Csak ittam az italomat és közben rádöbbentem, hogy itt senki sem ismer minket, vagyis engem biztosan nem. Tudom én ragaszkodtam hozzá, hogy ne érintkezzünk egymással mások előtt, de még is mikor letette az italát oda hajoltam hozzá és megcsókoltam.
- Ez már hiányzott. - Elégedetten mosolyodtam el. Jól esett ismét érezni ajkai ízét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime11.03.13 13:54

- Nekem bőven elég is az ha csak én tudok róla.
- Tőlem aztán senki sem fogja megtudni, még a végén más is kedvet kapna hozzá és ez nem az a társas játék, amíg én is játékos vagyok benne. Régóta sejtem már, hogy az a valami amiről eddig egyikünk se nagyon akart tudomást venni nem csak úgy dobog odabent. Mindennek megvan az oka és a miértje... és az okozója. Ok és okozat. És ezt addig tartja rejtve ameddig csak jónak látja. ez már az ő dolga és neki is kell elszámolnia mind azzal amit érez.
- Hát nem vagyunk már tizenévesek, de azért biztosra veszem, hogy nem maradunk szégyenben.
- Hogy úgy mondjam jó ideje nem tartom már edzés alatt magam, ezért könnyen előfordulhat, hogy nem is bírok már annyit meginni, de azért egy nő csak nem lehet akadály és azt sem hiszem, hogy ő olyan gyakorta csinál ilyet. Eleinte jobb volt tőle, de aztán egyre csak rosszabb lett. Nem éreztem különbnek magamat azoktól, mint akiknek az életemet köszönhetem. Csak lett volna időm meghálálni, hogy a világra hoztak. Nem lett volna még egy olyan hálás gyerek mint én.
- Megígérem.
- Mosolyogtam vissza rá halványan. elvégre joga volna tudni róla, mivel őt is érinti méghozzá nem kis mennyiségben és minőségben csak még azt nem sikerült kitalálnom, hogy hogyan is kezdjek bele. A tálalás nem az én asztalom.
- Nocsak, a saját szabályaidnak is ellenszegülsz?
- Nem számítottam erre a csókos dologra. Mondhatni teljesen meglepett vele mégis olyan különös volt.
- Megmutassam nekem mi hiányzik még?
- Próbáltam csak úgy a szokásos formámat adni és normálisan viselkedni vele szemben csak mint eddig. Nem veszek róla tudomást és akkor talán elhiszem, hogy nincs is ott...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime12.03.13 2:35

- Így ahogy mondod. - Ahogy telik az idő úgy tudunk meg egyre több dolgot egymásról, szerintem ez normális még akkor is ha nem egy szokványos párost alkotunk. Sok időt töltünk együtt, olykor beszélgetni is szoktunk egymással és akaratlanul is elszóljuk magunkat egymás előtt olyan dolgokról, amit másnak nem szívesen mondanánk el, vagy eddig nem is osztottunk meg senkivel sem. Ezt teszi a bizalom?
- Majd kiderül, de eléggé elhamarkodott volt ez a kijelentésed, hiszem még nem is kezdtünk el rendesen inni. - Még két-három üveg sör sem kottyanna meg, de őszintén fogalmam sincs arról, hogy mennyit bírok úgy meginni, hogy ne csináljak semmi őrültséget és ne kerüljünk kínos helyzetbe. Volt pár zavarba ejtő élményem, vagyis inkább halvány emlékeim arról, hogy ittas állapotban hogyan viselkedek, remélem Leo úgy is képes lesz elviselni.
- Köszönöm. - Innentől már csak annyit tehetek, hogy kivárom azt a pillanatot mikor végre szembesít mindennel. Ezért is adok neki időt erre, na meg magamnak is a felkészülésre, mert nem tudhatom hogy mit is fog majd velem közölni.
- Néha előfordul, de ha bármi problémád van vele, szólj és újra betartom a szabályaimat. - Nem kellene úgy tennünk mintha tényleg egy pár lennénk, akik iszogatni jöttek ide. De úgy őszintén nem tud érdekelni, hogy ki és mit gondol rólam, itt senki sem ismer.
- Miért is ne? Mutasd! - Kíváncsian pillantottam rá dús szempilláim mögül, fogalmam sincs, hogy mit tervez de gondolom pillanatokon belül megtudhatom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime17.03.13 18:06

- Ami késik nem múlik...
- Elvégre még fél órája se, hogy itt vagyunk és ha jól tudom nem kizárólag csak ezért vagyunk itt, hanem hogy lefektessük azokat a bizonyos szabályokat, ami várható volt mégis meglepő. Már nem magában a szabály, mert szabályokra szükség van. Csak mintha kicsit el lenne túlozva a dolog. Túl terv szerű és így olyan erőltetett az egész, hogy megtennéd egy adott pillanatban amikor úgy hozná a pillanat... Érzed és nem teheted meg, mert a másik szerint nem helyes. Nem mintha az amit tennénk az volna. Ez így sehogyan sem helyes vagy megszokott vagy akár normális, akkor meg minek is törjük magunkat? Szerintem csak hagyni kellene a dolgokat alakulni. Elvégre ha valami nem megfelelő a számunkra úgyis valamiképp a másik tudtára hozzuk, mert ennek a mi kis viszonyunknak első sorban az volna a lényege, hogy mindkettőnknek legalább annyira élvezetesek legyenek az együtt töltött percek.
- Épp ellenkezőleg. Nekem nagyon is tetszik.
- Így tudom jobban megismerni és minél inkább több dolgot tudok meg róla annál is inkább tudom, hogy jól döntöttem. De nem csak ezt az egy dolgot tudok egyre biztosabban. Volna még más is... De ebben soha sem lehetek eléggé biztos. Legalább is addig nem amíg a tudtára nem adom és és nem szembesülök a valódi tényekkel, Mert bízom benne, hogy amint kiejtem azt a bizonyos szót tudni fogom, látni a szemében az igazat.
- Te akartad.
- Nem is olyan biztos, hogy ez olyan jó ötlet volt, de azért én sem vagyok teljesen örült. Egyik szabad kezem combjára vezetem, arra amelyik a pult felől van, így talán kevésbé feltűnő vagy szemet szúró és jártatni kezdem rajta kezemet egyre beljebb haladva egy pontig majd vissza és újra és megint.
- Érted már?
- Hagytam annyiban a dolgot, mert abban mind a ketten egyet érthetünk, hogy nem ez a legmegfelelőbb időpont és helyszín ehhez a játékhoz inkább jobbat ajánlok.
- De volna egy másik ajánlatom is a számodra, meghallgatod?
- Végül is mindkettő könnyedén megvalósítható csak a sorrendet kell felcserélnünk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime19.03.13 5:20

- Szerinted mennyi jó ötlet a nyilvános lerészegedés? Még nem láttál részegen, és nem hiszem, hogy annyira akarnál. Tudod olyankor egészen furcsán viselkedek, persze aztán másnap nem emlékszek semmire. - Gondolom ezzel nem csak én vagyok úgy, hogy ittasan sokkal felszabadultabban viselkedek és képes vagyok olyan dolgokat is mondani, ami különben józanul szinte sosem tennék meg. Ezért is igyekszem vissza fogni magam és nem túl sokat inni, csak hogy meglegyen a jó kedvem, bár már most is jó kedvem van, mert Leo itt van velem. Sőt még arra is képes voltam, hogy felvegyem ezt a ruhát, csak hogy még jobban tetszek neki, hatalmas áldozatot hoztam meg érte, remélem ezzel tisztában van.
- Tetszik annyira, hogy ismétlést követelj? - Belátom az előtt túl szigorú voltam vele és túl messzire mentem el a szabályokkal. Akármennyire is úgy tűnik, hogy a szabályok ellenünk vannak, sokkal inkább gondolom azt, hogy még is jobb lenne ha néhány szabályt megpróbálnánk betartani. Nem szeretnék Leo érzelmeivel játszadozni és már akkor megpecsételődött a sorsunk mikor mindketten szabad akaratunkból úgy döntöttünk, hogy bele megyünk a játékba. Azt gondoltam, hogy képes leszek az érzelemmentes szexre, de aztán rá kellett jönnöm, hogy nagyot tévedtem.
Először a szemébe néztem, majd le a combomra, ahol ujjaival játszadozni kezdett rajtam, sejtelmesen elmosolyodtam, amint újra rápillantottam.
- Igen, azt hiszem már minden világos. - Ha jól gondolom, hiányzott neki az, hogy megérinthessen, érezni akarta puha bőröm bársonyosságát. Az pedig nyilvánvaló hogy mit tenne, ha most nem itt lennénk.
- Persze! Kíváncsivá tettél, szóval most el is árulod mi lenne az ajánlatod? - Kíváncsi pillantásaimmal ostromlom. Ilyenkor szeretném tudni, hogy mi jár a fejében, mert sajnos sehogy sem tudok rájönni, hogy mi is lehetne az a bizonyos másik ajánlat, de roppant érdekel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime22.03.13 22:22

- Furcsán jól vagy furcsán rosszul?
- Ez azért lényeges különbség... és talán mégis csak szeretném látni lerészegedni és valamilyen szinten kíváncsi is vagyok a folyamatra és mondjuk még a következményekre is. Egyszer mindenképpen megéri látni, vagy talán attól tart ,hogy én nem felejtek és neki sem engedném? De hát ha alapból nem maradnának emlékei a történtekről, akkor nem sokat tudnék velük kezdeni. Úgy csakis az én emlékezetemben élnének tovább a történtek és egyébként sem hiszem, hogy bármit a szemére hánynék vagy az orra alá dörgölnék és nem is azért vagyunk itt. De ilyesmivel még úgy sem próbálkoztunk és mivel ez nem egy randi, így miért is ne...
- Követelhetem?
- Fogalmam sincs még, hogy nála mi az amit követelhetek és mi az amit nem?! Ezt még ki kell tapasztalnom, épp ezért használom ki a kínálkozó alkalmat és puhatolózok egy kicsit.
- Ahányszor a szádhoz emeled a poharat, de még mielőtt belekortyolnál mondanod kell egy olyan dolgot, ami igaz rólam és nekem ami rólad. Lehet az bármi tény, észrevétel, vélemény, akármi... Nos? - Így nem kell folyamatos kérdezősködésbe bonyolódni, de még csak azon se kattogni, hogy hogyan is tegyük fel azt a bizonyos kérdést,amire már annyira tudni szeretnénk a választ.
- De lehet az kérdés is ha úgy tetszik.
- Meglátjuk így meddig lesz mondanivalónk egymás számára. Ez nem megy semmire sem, de ha már így iszogatunk, akkor talán beszélgetni sem ártana. Én például még rengeteg mindent szeretnék megtudni róla és így legalább az is kiderül, hogy mi mozgatja igazán a fantáziáját. Így talán egy darabig nem kell attól tartanunk, hogy beállna a kínos csend.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime22.03.13 23:45

Amiről most beszélünk az relatív, de legalább ez a kis beszélgetésünk is arra fog szolgálni, hogy egyre inkább megismerjük egymást. Túl gyors tempóban haladtunk, még akkor is ha ez nem kapcsolat ami közöttünk van, de azt hiszem elkapkodtuk. Előbb kellett volna ismerkedni egymással kicsit jobban, még mielőtt az ágyban kötünk ki, de ezen már nem tudunk változtatni. Megtörtént.
- Ez nézőpont kérdése, de szerintem furcsán rosszul. - Felszabadult állapotban nagyon is máshogy viselkedek, mint amit tőlem megszokhatott. Olyankor ledobom magamról a magam köré vont burkot és annyira sebezhetővé tudok válni.
- Igen és ha elég hatásos leszel, még az is meglehet, hogy engedek követeléseidnek. - Azért belátom tényleg túlzás volt ilyen erős szabályokkal kezdeni és egy-két elcsattant csók még bele fér, még akkor is ha nyilvános helyen vagyunk. Mások azt hiszik rólunk biztosan, hogy egy pár vagyunk, de valójában csak mi ketten tudjuk az igazságot.
- Így akarod elérni, hogy ne igyak többet? Na jó, bele megyek a játékba, de mi van abban az esetben, ha olyan kérdést teszünk fel egymásnak, amire nem akarunk válaszolni? - Ez Leo játéka és mielőtt bele mennék tudni szeretnék mindent róla. De talán nincs is akkora jelentősége, valamennyire bízok abban, hogy legyőz minket az alkohol és nem fogunk emlékezni semmire sem.
- Szeretnék én kezdeni. - Rámosolyogva emelem meg a poharamat.
- Változott valami is közöttünk? - Tudom most kellene innom a pohárból, de még megvárom mit mond, tekintetemet rajta tartva figyelem a reakcióját, mert ez a kérdés már egy ideje foglalkoztat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime23.03.13 11:03

- Ha már nézőpont kérdése, akkor mégis csak szeretném látni.
- Annyira rossz csak nem lehet a helyzet és ha már ennyire kétesélyes a dolog, akkor hagy döntsem el én... Végül mi olyan történhet amit annyira bánni tudna majd holnap? Nem hiszem, hogy bármi ilyesmi is történni fog, legalább is én nem fogom engedni. Nem csak azért vagyok itt, hogy végig nézzen ahogyan ki rúg a hámból... Na és mi van abban? Olykor-olykor van az a helyzet, amikor az ember megengedheti magának és Flora nem a típus, aki túl sokat adna mások véleményére, inkább az aki megmondja hová dugd fel a véleményedet. De ha még sikerülne is annyira szét csapnia magát, akkor itt leszek és vigyázni fogok rá...
- Gondolom ezt magamnak kell kitapasztalnom?!
- Eddig sem segített túl sokat, hogy közelebb kerüljek hozzá és ahhoz a falhoz, amit maga köré emelt inkább csak hagyta magát, mert még ő maga sem hitte, hogy sikerülhet és mégis... Azt már megtanultam, hogy nála nem könnyű úgymond hatásosnak lenni és az sem mindegy, hogy miféle eszközökkel történik a meghódítás.
- Időnk van bőven...
- Na igen, akkor áll majd be az a bizonyos kínos csend. Nem tudom ki fog efféle kérdéssel előhozakodni, de természetesen én is megfogom gondolni kétszer is mielőtt feltenném az adott kérdést. Nem állítom, hogy nem tudna olyan kérdést fel tenni, amire vonakodnék felelni, de ha valóban tudni szeretné, akkor miért is ne válaszolnék? Nem kényszer, de mire jó az a nagy titkolózás? Semmit sem akarok ki húzni belőle és na csak annyit akarok tudni, amennyit ő elszeretne mondani még ha nem is a szokványos módon.
- Oké, mivel visszakérdezni nem ér... Gondolom én, hogy igen. Más különben most nem volnánk itt. Remélem ez jó válasz volt a kérdésedre, de ha mégsem akkor lesz még rá lehetőséget, hogy feltedd másképp.
- A kérdés nagyon is jó volt, a válasz viszont nem egyszerű. Tudom, hogy ennyivel nem fogja beérni és ez így nem is a teljes igazság csupán csak egyszerű felelet egy bonyolult kérdésre. De most én jövök!
- Magad állítottad fel a szabályokat mégis felrúgtad őket és megcsókoltál nyilvános helyen és a váratlan pofon is elmaradt amire számítottam, ez miért van?
- Emeltem a számhoz a poharat, de hozzá hasonlóan én is megvárnám először azt a választ.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime24.03.13 2:21

Most bele kezdhetnék egy hosszadalmas magyarázkodásba, vagy mentegetőzésbe, de még sem teszem, felesleges is lenne. Előre szóltam neki, az pedig már nem az én hibám, hogy nem hiszi el amit mondtam és a saját bőrén szeretné megtapasztalni, hát legyen!
- Nem sokára meg is tapasztalhatod, ha tovább folytassuk az ivást. - Nem bírom már úgy, mint régebben, kiöregedtem már ebből és már nem is nagyon szoktam inni, ezért már jóval kevesebb alkohol is hatással van rám. Az alkohollal pedig nem vagyok valami jó viszonyban, valószínűleg utálhatjuk egymást, mert ha iszok és ha túlzásokba esek semmire sem emlékszek. Viszont biztonságban érzem magam Leo mellett, de azért nem akarom magam teljesen kiütni.
- Jól gondolod, de ne várj vele sokáig. - Tény, hogy sosem könnyítettem meg a dolgát és most sincs semmi ilyesmi szándékomban, mindössze arról van szó, hogy adtam neki egy jó tanácsot, amit jobb lenne megfogadnia. Még is mit kellett volna mondanom? Ordítsam el magam, hogy vegye már észre, hogy azt akarom, hogy csókoljon meg? Nem! Majd rájön magától is.
- Egyelőre ezzel a válasszal és megelégszek. - Most ittam csak bele újból a sörömbe. De már érzem, hogy ez a játék eléggé kínos tudna lenni, ha lennénk olyan gonoszak egymással, hogy roppant bizarr kérdéseket tegyünk fel.
- Egyszerűen csak meg akartalak csókolni és néha meg lehet szegni még azokat a szabályokat is, amiket magunknak állítunk fel. Nem akartam arra várni, még kettesben fogunk lenni, mert ki tudja, hogy az mikor fog bekövetkezni... - Nagyon is úgy tűnik, hogy egy jó ideig még ezen a helyen leszünk én pedig nagyon is türelmetlen ember vagyok, de gondolom erre már Leo is rájött.
- Ha vissza tudnád forgatni az időt, akkor is bele mennél a mi kis egyességünkbe? - Csak szeretnék meggyőződni arról, hogy még mindig nem bánja, hogy bele ment a játékba. Akkor is volt választása és ha már nem élvezi annyira, akkor nem fogom minden áron magamhoz láncolni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime01.04.13 16:16

- Mondd, mitől tartasz ennyire?
- Nem volt nehéz rá jönnöm, hiszen látszik rajta méghozzá nagyon, hogy valamitől tart legalább is mint aki attól félne, hogy bármi olyat tehet majd amitől zavarba jön vagy a későbbiek folyamán kínosan érezhetné magát. De hát még így sem értem, hogy mire gondol? Nem azért jöttünk ide és vagyunk most itt, hogy holnap majd egymás szemére hányhassuk, hogy mi minden történt és hangzott el a mai este folyamán. Szerintem nincs abban semmi rossz ha csapunk közösen egy görbe estét. Végül is kell a változatosság és kötve hiszem,hogy odahaza a négy fal között tudnánk uralkodni magunkon és meg állni, hogy tényleg csak beszélgessünk és iszogassunk. Ez viszont így egy remek alkalom arra, hogy jól érezzünk magunkat egymás társaságában ez úttal kicsikét másképp. Megtapasztaljuk, hogy mennyire is megy ez nekünk és így alkalmunk nyílik jobban megismeri egymást.
- Nem fogok!
Legalább is majd minden erőmmel azon leszek, hogy ne várassam túl sokáig, hiszen arra már rájöttem, hogy nem az a túl türelmes és nyugodt lélek inkább az a heves, kacs és forrófejű.
- Igen csak elgondolkodtató válasszal szolgált. Mind szabályokat állítunk fel saját magunkkal szemben csak hogy nekünk ezek szerint nincs elég önuralmunk ahhoz, hogy meg is tudjuk tartani őket. A történtek ezt bizonyítják.
- Igen!
- Egyszerű, határozott, rövid és tömör választ adtam, azt hiszem. Ami nem megkérdőjelezhető. Ismét belekortyoltam az italomba amíg azon töprengtem, hogy vajon mit is kérdezhetnék tőle. Annyi minden van, amit még szeretnék róla megtudni ilyenkor mégsem jut semmi se az eszembe. Hát ez hihetetlen.
- Tudod őszintén azt gondoltam, hogy az a telefonszám már régen elkopott és kiderült, hogy mégsem. Ennek mi az oka? Nem hittem volna, hogy lesz legközelebb!
- Én magam sem feltételeztem, hogy tudok ilyen és ennyire őszinte lenni. csak aztán meg ne bánjam. Nem viselném túl jól...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime03.04.13 5:18

Annyi mindent tudnék válaszolni kérdésre, még sem engedem meg magamnak, hogy még ennél is közelebb kerüljön hozzám. Már amúgy is túlságosan sokat tud rólam és kezdem úgy érezni, hogy elvesztem. Fogalmam sincs, hogy mitől tartok, az is lehet hogy csak bebeszélem magamnak a dolgokat, vagy tényleg saját érzelmeimtől rettegek ennyire, mert eddig nem voltam olyan, akit bárkihez gyengéd szálak fűztek. Vagyis egészen addig nem míg meg nem ismerkedtem Leoval, és hirtelen minden fenekestül felfordult körülöttem.
- Azt hiszem attól, hogy nagyon kínosan fogok viselkedni. - Választ akart, ezért válaszoltam is, de lehet, sőt biztos hogy nem erre a válaszra számított, de jelenleg csak ezzel tudtam neki szolgálni. Nem állok még arra készen, hogy az érzelmeimről társalogjak vele, mikor még magamban sem sikerült tisztáznom pontosan, hogy mi is az amit érzek.
- Ez meglepett. - Halkan suttogtam, vagyis inkább csak megjegyeztem, majd újból bele kortyoltam a sörömbe, nem akarok szabály szegő lenni, de nem olyan biztos, hogy sokáig bírom még tartani ezeket a szabályokat.
- Több oka is van. - Csak egy pillanatra néztem fel rá, majd újból lesütöttem szemeimet. Hiába nézek ki úgy, mint egy érett nő, mikor most még is úgy érzem magam, mint egy szégyenlős kislány.
- Tudod először nagyon is zavart, hogy mennyire pofátlan és kezdeményező vagy, de aztán gyorsan rádöbbentem, hogy nem is különbözünk annyira egymástól. - Azt viszont nem feltételeztem volna, hogy bármikor is lesz közöttünk valami, főleg azt nem hogy ilyen túl a barátságon kapcsolat lesz közöttünk.
- Miért ragaszkodtál annyira ehhez a ruhához? - Habozás nélkül tettem fel kérdésemet, először végig néztem magamon, majd Leo szemébe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime07.04.13 16:00

- Nem fogsz kínosan viselkedni. De tudod ezt most tényleg nem értem vagyis egyre kevésbé értelek, pedig igen erősen próbálkozok.
- Egyáltalán nem világos a számmora ez az egész és, hogy miért is viselkedne olyan nagyon kínosan?! Felnőttünk már... Nem fogom semmivel sem szekálni és különben sem szeretném kínos helyzetbe hozni, hiszen az mindkettőnk számára egyaránt kellemetlen, szerintem ezt ő is tudja. így nem tudom mi félni valója lenne. Talán attól tart, hogy egy új oldalát fogom megismerni? Azt amelyiket mindenki előtt takargatja. Volt már szerencsém a tüzes Florahoz és a dühöshöz és a pimaszhoz is... De volt szerencsém meglátni benne valami egészen mást is, még hacsak egy pillanatig is. Én akkor is láttam. Gondolom ez az ami többé nem fordulhat elő...
- Halljuk...
- Ő is tudja, hogy ennyivel nem fogom beérni és fel tehetem újra ezt a kérdést csak másképp, most még eldöntheti. Nem fogok meghátrálni. Többet szeretnék tudni, többet akarok...
- Pedig én egyáltalán nem voltam biztos a dolgomban.
- Valamint abban amit csinálok. Nem hittem volna, hogy egyszer majd tényleg sikerrel járok. Tény, hogy tényleg pofátlan voltam és akkor van ami nem változik. Ettől eltekintve minden pillanatban készen álltam arra az észhez térítő pofonra, ami még a mai napig nem csattant el és most már nem is annyira szeretném, hogy sor kerüljön rá.
- Hát... Mert ebben láttalak meg először...
- Nem hiszem, hogy ez túl kielégítő válasz lett volna vagy, hogy ezt szerette volna hallani. De ha dolog többi része is érdekli, akkor csak kérdeznie kell és én válaszolok. De nem voltam biztos abban, hogy valóban mindent hallani szeretett volna. Van amit jobb nem kimondani.
- Miért lepett meg annyira a válaszom?
- Szinte habozás nélkül igennel feleltem az imént és most is ugyan azt tudnám csak mondani. Őt meglepte, engem viszont az lepett meg, hogy őt váratlanul érte. Hiszen ha tudta volna, hogy visszafogom utasítani ugyan miért tett volna ilyen ajánlatot?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime09.04.13 17:41

- Nem tudhatod, hogy hogyan fogok viselkedni. Nem is kell mindent értened. - Egyszerűen ennyivel le is zárnám beszélgetésünk ezen részét. Felesleges is lenne tovább boncolgatni azt, hogy hogyan viselkednék illuminált állapotban, mert ha tovább folytassuk az ivást testközelből is megtapasztalhatja majd. Tartok attól, hogy ha még ennél is több sört fogok meginni nagyon is megered a nyelvem és olyan információkat fogok neki elárulni, amiket talán nem tennék meg józan fejjel. Tudom velem van a baj, hogy képtelen vagyok másokat közel engedni magamhoz, egyszerűen csak félek a csalódástól és a fájdalomtól. Mert csak azokban tudunk csalódni, akik nagyon is közel állnak hozzánk. Szeretném megtartani azt a falat amit kettőnk közé húztam, de túl gyenge alapokra építkeztem.
- Ez érdekes, nagyon is magabiztosnak tűntél akkor, azt hittem tényleg tudod mit akarsz. - Ha valaki nem lenne magabiztos abban, amit művel akkor szerintem nem is adta volna meg a számát, vagy Leo mindent vagy semmit alapon játszott? Nem tudom, de tény hogy vannak olyan dolgok, amiket jobb nem tudni. Viszont olyanok is amik majd kilyukasszák az oldalamat, annyira kíváncsivá tesznek.
- Na jó tegyük félre egy kis időre ezt a játékot, mert azelőtt sikerülne spicces állapotba kerülnöm mielőtt még minden kérdésemre választ kapnék. Remélem tisztában vagy azzal, hogy nem érem be ezzel a válasszal. - Újfent elő vettem kíváncsi tekintetemet, amiből sejtheti hogy addig nem állok le, míg meg nem kapom azt a választ, amivel már képes lennék beérni.
- Nem is tudom miért lepett meg annyira, talán csak azért mert kezdtem azt hinni, hogy már bánod, hogy bele mentél. Azzal is meglepetést okoztál, mikor rábólintottál erre az egészre. Azt hittem te nem olyan férfi vagy, aki csak ennyivel beérné. - Persze egy ideig nagyon is vonzó a túl a barátságon kapcsolat, de abból hogyan lehetne kiszállni, vagy nem is tudom feljebb vinni egy szinttel? Túl sok gondolat foglalkoztat és túl kevés választ kapok, csak azért mert még nem érzem úgy, hogy itt lenne az ideje ilyen témákat feszegetni.
- Na és rajtam kívül más valaki is van az életedben? - Nem fogadtunk egymásnak hűséget, de még is csak szeretném tudni, legalább azért is hogy tudjak hogyan viszonyulni ehhez az egészhez, ami több mint barátság, de kevesebb egy kapcsolatnál.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime15.04.13 15:45

- Ez nem volt szép.
- Persze nekem nem igazán megy a sértettség, legalább is annak színlelése. Mert ha majd egyszer sértett leszek azt egész biztosan észre fogja venni és nem azért mert hisztizni fogok mint egy tinilány, bár azért őt is megnézném. Na jó, inkább nem. Egyáltalán nem biztos, hogy olyan szórakoztató is lenne, mint ahogy én azt elgondoltam. Engem viszont egyáltalán nem könnyű jobb belátásra bírni, ha már egyszer megmakacsoltam magam. Túl sok pofont kaptam már az élettől ahhoz, hogy tovább engedjem, hogy marcangoljanak. Nem akarok már csalódni. Nem akarom már, hogy fájjon. Elég volt! Lassan már semmi sem marad belőlem mert mindent felemészt, a saját életem. Talán igaza van és tényleg jobb volna szemet hunyni és úgy járni el, de már így is körös-körül falak vesznek körbe és nem szeretnék már ennél is többe ütközni.
- Nem jól látod a dolgokat. Azt nagyon is tudtam, hogy mit akarok. De a végeredmény mindig kétes... vagy sikerül vagy nem. Tehát én pontosan tudtam, hogy mit akarok, csak abban nem volt teljesen biztos, hogy el is tudom érni azt.
- Gondolom most már számára is tiszta és világos az, hogy mit is akartam akkor és amit immár meg is kaptam és próbálok érdemlegesnek bizonyulna azóta is, hogy ne veszítsem el. Nem volt könnyű vagy egyszerű dolgom, de egy percig sem vonnám kétségbe, azt hogy mennyire megérte! És ezt nem engedem el olyan könnyedén... Ha csak ő nem dönt másképp!
- Hm, emlékszel még mikor az első estén azt mondtam, hogy tévedtem veled kapcsolatban?
- Még nem igazán tudom, hogy mit is szeretnék ebből kihozni, ugyan akkor azt sem nagyon tudom, hogy hogyan is kezdhetnék bele, de valahogy muszáj és most csak ez jutott eszembe és ez sem egy rossz kezdet.
- Mire alapoznád mindezt?
- Egyelőre még megtudom állni, hogy ne szóljam el magam. előbb inkább még puhatolózom egy kicsit és meg tudom, hogy ő miként vélekedik erről az egészről. Bár bevallom nem sokon múlt, hogy elszóljam magam és rácáfoljak erre az egészre, hogy valójában mennyire nincs igaza. Hagy higgye csak , hogy az ő szabályai szerint játszunk.
- Nem rémlik, hogy az utóbbi időben házszámot tévesztettem volna.
- Feleltem könnyedén, mert hogy nem lepett meg evvel a kérdéssel és már nekem is megfordult a fejemben ,hogy megkérdezzem a mi kis játékunk alkalmával, de talán most már nem is kell. Én őszinte voltam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime19.04.13 10:34

- Sajnálom csak próbállak megkímélni a túlzott őszinteségemtől és ittas állapotban őszinteségi rohamom szokott lenni. - Vannak dolgok, amiket jobb magunkban tartani, persze nem örökké csak addig ameddig nem állunk tényleg készen az elmondására és a vele járó következményekkel. Nem sokan néznék ki belőlem, de félek leginkább az érzelmeimtől, mert akármennyire szeretném nem tudom őket irányítani. Nekem pedig kell egy biztos pont és az érzelmeim mindig elbizonyítanak, ezért is próbáltam meg ezidáig csak a józan eszemmel gondolkodni és nem pedig a szívemmel.
- Na és úgy érted el azt amit akartál ahogy gondoltad, vagy keresztül húztam a számításaidat? - Nem is tudom aznap mi ütött belém, hogy csak így előálltam ezzel a túl a barátságon dologgal, de valamiért biztos voltam benne, hogy Leo nem fogja visszautasítani az ajánlatomat. Nevezhetjük női megérzésnek is akár, de egyszerűen tudtam hogy vevő lesz rá.
- Azt hiszem rémlik valami, de ezzel most mire is szeretnél célozni? - Felhúzott szemöldökkel kíváncsian nézek rá. Ez a mai nap nagyon is különös, nem is tudom hogy egyáltalán beszélgettünk-e ennyit az elmúlt időben mióta ismerjük egymást, mint a mai napon.
- Mondjuk a női megérzésemre, ennyivel beéred? - Valójában nem alapozok semmit semmire, csak egy megérzés volt, de a megérzések is szoktak olykor csalni. Szóval akkor tudok bármi biztosat ha az ő szájából fogom hallani, addig csak sejtésem lehetnek.
- Hm, egyáltalán tudod a házszámomat? - Poénkodva kérdeztem vissza, de értettem mire is szeretett volna célozni és szó szerint megkönnyebbültem attól, hogy senki mást nem tüntet úgy ki a figyelmével, mint engem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-