welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Akram kocsma  - Page 3 Vote_lcapAkram kocsma  - Page 3 Voting_barAkram kocsma  - Page 3 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime19.04.13 15:40

- Már alig várom.
- Mindennek ellenére én továbbra is így gondolom. Őszinteségi roham? Hagy jöjjön. bármi is legyen az én hallani akarom, ha már őszinte. De vajon mi volna az? Egyáltalán van olyan dolog amit józan állapotában nem mer nekem őszintén elmondani? Mert én eddig ilyesmire még csak nem is gondoltam. Nem tartottam lehetségesnek, hiszen én egy olyan magabiztos és erős nőt látok benne, akinek aligha volna mitől tartania. Bármelyik józan gondolkodású férfi a fél karját odaadná egy ilyen nőért magamat is beleértve. Szóval fogja és vegye el tőlem amit csak akar, csak ő maga maradjon meg nekem! Nincs amit ne adnék meg érte!
- Azt hiszem te nem is lennél Flora ha nem tetted volna.
- Számtalanszor tette már ezt velem. Legalább is annyiszor amennyi elégnek bizonyult ahhoz, hogy én magam is hozzászokjam. El kell, hogy mondjam egy cseppet sem bánom, hogy így alakultak a dolgok. Mellette végre van némi értelme az életemnek és mellette aztán nem unalmasak még a szürke hétköznapok sem. Sok minden van amit csakis egymásnak köszönhetünk és nagyon remélem, hogy ezt soha sem fogjuk elfelejteni.
- Tudod életemben először tudtam örülni a tévedésemnek. Annak, hogy valamiben addig a percig biztos voltam, mégis elhibáztam.
- Alaposan félreismertem, de ezt már neki is bevallottam. Amit ma már egyáltalán nem tekintek hibának. Vagy ha mégis hibáztam volna, akkor túl jó volt ahhoz, hogy ne kövessem el úja és újra. Még ha egy napon majd meg is kell fizetnem ennek az egésznek az árát, aminek jól tudom, hogy nagy ára lehet nekem mégis megérte és mind addig megéri ameddig tartani fog.
- Egyelőre.
- Egyébként persze, hogy nem. De most biztosan nem állok neki faggatni és kérdezősködni. Majd ha nagyon akarja akkor elmondja bármi is legyen az, amit a női megérzése rejteget előlem.
- Kövezz meg, de nem.
- Avval ki is tört belőlem a nevetés. Őszintén nem erre a válaszra számítottam, de tetszik. Tudom, talán nekem is fel kellene tennem most ezt a kérdést, de én mégsem teszem. Mondjuk, hogy bízom benne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime21.04.13 5:38

Ha tehetném sikítva menekülnék el, de nincs erre esélyem mert ehhez a ruhához magassarkút kellett felvennem és abban még a járás is nehézkesen megy - nem vagyok hozzá szokva - futni pedig pláne nem tudnék benne. Félek az őszinteségtől, vagyis azon részétől amely az érzelmekkel foglalkozik. Nem hiába építettem eddig is oly lelkesem magam köré azt a hatalmas falat ami körbe vesz. Nincsenek érzelmek, nincs csalódás sem fájdalom, eddig ezen az elven voltam. Még véletlenül se szeretnék semmi olyat a tudtára adni amit nem kellene, ezért is fogok mostantól oda figyelni magamra. Részegen megeredhet a nyelvem és tény hogy jobb amit nem tud a másik, vagy csak idővel tudja meg.
- Arra szeretnél célozni, hogy mindig ezt teszem? - Még ha úgy is lenne nem direkt csinálom. De ha valaki számításai nem egyeznek az enyémmel akkor könnyű szerrel keresztül húzhatom a számításait, akaratom ellenére is. Nem tudok másokhoz alkalmazkodni, elvárom hogy mindenki hozzám idomuljon. Túl öreg vagyok már ahhoz, hogy változzak.
- Szóval azt vegyem úgy, mint egy beismerő vallomást? - Számtalanszor vissza pörgettem a fejemben az első találkozásunkat és nem tettem rá túl jó benyomást belátom, sőt még a második találkozásunk alkalmával sem. Nem hiszek a véletlenekben, de romantikus léleknek sem mondanám magam még is úgy érzem nem véletlen akadtunk mindig össze. Ennek így kellett lennie.
- Pedig már azt hittem ez egy vallatás és ha kell csípőfogóval is kihúzod belőlem azt amit hallani szeretnél. - Kajánul elmosolyodok a megjegyzésem után. Ez az egész kérdezz felelek játék Leo ötlete volt, de nem bánom, legalább így rövid idő alatt többet megtudhattunk egymásról.
- Ezért nem foglak megkövezni, de már azt hittem annyiszor megfordultál már nálam, hogy legalább a házszámra emlékszel. - Nem bírtam ki és elnevettem magam, felszabadultabb lettem amiről az alkohol, de főleg Leo társasága tehet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime23.04.13 15:22

- Igen arra, de a legkevésbé sem zavar.
- Mondhatni már hozzászoktam, amennyire az csak lehetséges volt. Talán már annyira, hogy hiányérzetem is lenne, ha többé nem tenné. Szóval csak folytassa azt amit eddig is művelt. Mert nekem pontosan egy ilyen nőre lenne szükségem mint ő. Tudom, hogy most még nem az enyém, de ugyan akkor bízom benne - méghozzá erősen - hogy mind ez egy napon majd megváltozik. Fogalmam sincs minek kell ahhoz történnie, de nagyon remélem, hogy én képes leszek rá és meg tudom azt tenni. Még soha semmit sem akartam ennyire. Még soha semmihez - senkihez - sem ragaszkodtam ennyire az életemben és ez most nagyon is fontos és szeretném nem elveszíteni. Ezt most nem engedem!
- Az attól függ, hogy mit ismertem be vele?
- Tényleg? Mit? Igen, talán az volt és én tudom is, hogy mi mindent mondtam el ezzel, de ő vajon tudja? Ő vajon mit lát ebben a néhány szóban? Mert én nagyon is sokat és ok mindent. Ezzel most talán több kérdésére is választ adtam mint amennyit és amit felszeretett volna tenni. Csak azt tudnám, hogy ez akkor most mit jelent a számára...
- Szeretnéd?
- Fordítottam vissza a kérdését az irányába, mert ha szeretné akkor így is folytathatjuk ezt a játékot, de az sok mindent megváltoztatna. Merőben mások volnának a kérdések és szinte kikerülhetetlen a válasz legyen szó bármiről. Ezzel a döntéssel mindketten sokat vállalnánk magunkra, mert szinte biztos vagyok benne, hogy számtalan olyan dolog van, amire most még nem szeretnénk felelni.
- Tudod soha sem az motoszkált a fejemben, hogy na most... Na most meglesem azt a házszámot és megjegyzem és tudni fogom!
- Nevettem el magam én is. Olyan jóleső volt látni és hallani ,hogy nevet. Mert hát az ismeretségünk láthatóan és erezhetően nem indult ilyen felhőtlenül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime23.04.13 22:54

Nem is az lepett meg, hogy mindezt bevallotta hanem az, hogy nem zavarja, pedig már kezdtem azt hinni, hogy az őrületbe tudom kergetni. Vannak olyan rossz szokásaim, amin akkor sem tudnék változtatni ha akarnék, ez is közéjük tartózik. A többivel pedig szépen lassan megismerkedik, már ha nem oszlassuk fel idő előtt a kis egyességünket.
- Nocsak, netalán sikerült már hozzászoknod? - Hangomban kivehető volt a kíváncsiság. Nem szánt szándékkal húzom át a számításait csupán arról van szó, hogy így sikerül. De néha nem árt egy kis szándékosság ha azt akarom, hogy érvényesüljön az akaratom. Nem vagyok az a fajta nő, aki képes lenne behódolni egy férfi akaratának, mindig is a saját fejem után mentem, most sem lesz másképp és ha Leoval eltérő véleményünk támadna és nem tudnánk megegyezni akkor az ennek a különös kapcsolatnak a végét jelentené. Nem tudok kompromisszumot kötni, nem az én műfajom.
- Azt hogy nagyon is félreismertél, vagy talán azt hogy a külső alapján ítéltél meg és aztán hatalmasat kellett csalódnod bennem pozitívan? - Mintha pozitív csalódást emlegetett volna az imént, vagy csak én ittam már annyit, hogy azt hallom csak meg ami a saját fejemben kavarog.
- Miért van nálad csípőfogó? - Imádom mikor egymás kérdéseire kérdéssel felelünk, egy ideig még vicces tud lenni, de egy idő után már nagyon is bosszantó, persze csak akkor ha olyan kérdésemet kerül ki, amire nagyon is szeretném tudni a választ. De tényleg most nem szeretném hogy vallasson, így is már túl sok kérdéssel ostromoltuk egymást a mai nap folyamán. Lassan ki is fogy a kérdéses dobozkám.
- Ha nem a házszámomra összpontosítottál mikor hozzám igyekeztél, akkor még is mire? - Mikor képes voltam abba hagyni a nevetést tettem fel egy újabb kérdést viszonylag komolyabban.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime27.04.13 22:52

- Talán volt más választásom is?
- Nem tartom túl valószínűnek. De még én tévednék és ha még lett volna se hiszem, hogy az túl kedvező lett volna a számmora. Mert tapasztalataim szerint nála igen kétesélyes a dolog. Elsősorban vagy az lesz és azt teszem amit ő akar vagy különben szörnyű lesz és igen csak durci és olyankor félek tőle és tényleg azt csinálom amit ő akar, más különben repülök a fenébe vagy a hátsó kertbe, ahová még nem ástam meg azt az árkot. Ő szinte elejétől kezdve ilyen volt és nekem így is tetszett meg. Olyannak amilyen. Én nem változtatnék rajta és nem is akarom, hogy változzon, mert nekem pont egy ilyen nőre volna szükségem! Nem tudom, hogy ő ebből mi mindent sejt. Csak merem remélni, hogy nem mindent.
- Ez így nem egészen helyénvaló. Ugyan is a külsődet illetően a legkevésbé sem tévedtem. Akkor is úgy gondoltam, hogy eszméletlenül dögös vagy és most is úgy gondolom...
- Azt már nem teszem hozzá, hogy akkor azt tartottam, hogy szinte bármit megadnék azért, hogy vele lehessek és most is bármit megadnék érte és fogalma sincs milyen örömmel tölt az el, hogy most is itt lehetek vele. Voltak percek amikor nem hittem, hogy valaha is ez összejöhet, mert hogy tévedtem. Életem legszebb tévedése volt, amit soha sem fogok bánni!
- Akarod, hogy legyen?
- Nekem ahhoz nincs szükségem csípőfogóra, hogy megtudjam tőle amit akarok. Egyszerűen csak puszta szavak helyett más eszközökhöz kell folyamodnom. Egy sokkal meggyőzőbb módszert alkalmaznom. Persze van amire nekem sem volna merszem rákérdezni, de az most nem is ide tartozik. Viszont van amit még csak kérdeznem se kell.
- Csakis rád!
- Hát nem egyértelmű? Mert nekem nagyon is... és szerintem neki is, csak az én számból szerette volna hallani mindezt. Hát megkapta. De szerintem az csakis természetes ha csakis rá gondolok, amikor épp hozzá tartok. Mi másra is gondolhatnék mikor ő a legszebb és legjobb dolog az életemben?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime28.04.13 23:15

Kérdése hallatán halkan felnevettem. Valójában sosem adok a férfiaknak választást, mindig úgy történnek az események, ahogyan én szeretném. Nos, ha ezt nem tudják elfogadni akkor biztosan nem is elég jók hozzám. Mindig adok esélyt, vagy képesek együtt élni ezzel a tudattal, hogy én vagyok a főnök, vagy keresnek maguknak valaki mást, akin lehet uralkodni.
- Választási lehetőséged mindig van, de ahelyett hogy leléptél volna mert képtelen lennék hozzá szokni ehhez, te maradtál. - Ha jól tudom nem kényszerítettem arra Leot, hogy szokjon hozzá ehhez a felálláshoz, de még is talán miattam megtette. Csak szeretnék kiigazodni rajta, de még mindig nem állt össze teljesen bennem a kép, ezért sem tudom még, hogy mit miért tesz. Talán van ezzel valami terve is, vagy csak egyszerűen spontán és csak sodródik az árral.
- De te ebben a ruhában láttál meg először. - Magamra mutattam. - De én általában nem veszek fel ilyen dögös ruhát, most is csak a te kedvedért vettem fel. Nem kicsit érzem magam feszélyezve benne, ezért is hordok inkább csak farmert és pólót, de gondolom abban nem tartanál ennyire dögösnek. - Szeretném magamat adni és úgy érzem ebben a ruhában nem lehetek teljesen önmagam. Már csak azért is, mert nem a személyiségemet veszik észre először ha rám néznek, hanem azt figyelnék mikor villanna ki a mellem ebből a ruhából. Sosem szerettem ha megbámulnak, de most úgy érzem minden szempár rám szegeződik.
- Na és ha lenne nálad használni is mernéd? - Még előjátéknak sem próbálnám ki a csípőfogót, ahogyan azt sem szeretném, hogy azzal húzza ki belőlem azokat a válaszokat amiket hallani szeretne tőlem. De ezen nem is idegeskedek, hiszen úgy sem támadna le csak úgy.
- Ha legközelebb jössz hozzám azért miközben rám gondolsz meg is nézhetnéd a házszámomat. Ha mondjuk most túl sokat innék és haza szeretnék valahogy jutni és taxival akarnák haza menni nem tudnám megmondani a házszámot és te sem mert nem tudod, akkor mi lenne? - Csak kíváncsiskodtam, nem akarok annyit inni hogy teljesen kiüssem magam és még arra se emlékezzek hogy hol lakok.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime29.04.13 18:54

Hazudnék ha azt állítanám, hogy értem is amiről beszél, de azért csak biztatóan nagyokat bólogatok és erősen bízom benne, hogy neme gy kérdés rejlett mindebben. Egy cseppet kellemetlen szituáció volna, de azért majd csak kibeszélném magam abból is valahogy. Hárítanék vagy egész egyszerűen terelném a témát valamiképp vagy csak simán bevallanom, hogy szinte jó formán semmit sem értettem abból, amit a tudtomra próbált adni, de azért biztosan igaza van. Mert másképp nem is lehetne...
- Flora, komolyan mondom ha még egy zsákot húznál is magadra én abban is eszméletlenül dögösnek találnálak. Szóval szerintem nincs olyan ruhadarab amiben ne tudnád elnyerni a tetszésemet.
- Természetesen azért mégis csak ruha nélkül tetszik a legjobban, de ezt már jobbnak láttam nem hozzá tenni. Gondolom ez a tény már anélkül is világos a számára. Nekem teljesen mindegy, hogy mivel fedi testét... egy ilyen szédítő göncben vagy az egyenruhájában vagy egy farmerban és pólóban mint ahogy mondta. Én akkor is mindent megadnék érte és én akkor is ugyanazt látnám benne mint egyébként.
- Te most viccelsz? Soha nem tudnálak bántani!
- Ezt viszont most nagyon is komolyan mondtam. Én nőt nem ütök meg semmilyen körülmények között sem. szerintem még ha ezt kérné tőlem se tudnám megtenni. egyszerűen nem volnék őt képes bántani.
- Rendkívül egyszerű a képlet. Akkor az én lakáscímemet adnám meg.
- Feleltem könnyedén majd egyre közelebb és közelebb hajoltam hozzá és egy újabb rövid csókot loptam tőle. Hiányzott már... Tudom jól, hogy abban maradtunk, hogy ezt " nem szabad " én mégis megkockáztatom a dolgot. Nem hinném, hogy túl könyörtelenül és kegyetlenül fog majd megbüntetni a vétkemért- De ha mégis azt is hajlandó vagyok elviselni csak nem fosszon meg a csókjaitól, mert annak hiányát már meglehetősen rosszul viselném.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime30.04.13 2:54

Még mindig egy hatalmas kérdőjel bennem, hogy hogyan tudtunk idáig eljutni. Valószínűleg azért nem tudok rájönni, mert mindent túlkomplikálok és mindenben az indokokat és okokat keresem és a saját szememtől nem látom a helyes választ. Talán csak egyszerűen vonzzuk egymást, csak ennyi a képlet, mert ha nem így lenne kötve hiszem, hogy most is egymás társaságát élveznénk.
- Sajnos nem szerepel a ruhatáramban zsák, attól azért egy kicsivel jobb ízlésem van. - Kénytelen voltam elnevetni magam. Leo annyira aranyos, hogy mindenben vonzónak talál. Nem akarom elkiabálni, de szerintem ő még karikás szemekkel és kócosan is képes lenne elviselni. Valamiért úgy érzem, hogy neki nem kell megfelelnem, előtte nem szükséges mindig a legjobb formámat hozni, egyszerűen elfogad olyannak amilyen vagyok, még a számtalan hibáimmal együtt is.
- Ugyan Leo, néha igazán bekeményíthetnél. Nyugi hozzá vagyok szokva a durvuláshoz. - Nem kell azt hinni, hogy olyan törékeny vagyok, mint egy porcelánbaba, hiszen tőlem sokkal erősebb és izmosabb elítélteket szoktam földre kényszeríteni. Néha azért nekem is esik bántódásom, de nem hagyom magam olyan könnyen.
- Túl nagy kérés lenne, ha most azonnal a lakásodra mennénk? - Nem elleneztem a csókot, sőt szenvedélyesen viszonoztam. Szeretnék már megszabadulni ettől a ruhától, na meg nem mellékesen szeretném látni Leo hol üti el az idejét mikor nem nálam van. Kicsit kezd különös lenni, hogy mindig az én lakásomon találkozunk, nem kicsit keltette fel az érdeklődésemet. De azért remélem nem egy legénylakásba csöppenek bele, ahol a rend ismeretlen fogalom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime11.05.13 10:29

- Így legalább már azt is sikerült megtudnom, hogy így én sem fogom abban végezni egy váratlan pillanatban.
- Nevettem el magam én is. Azért még is csak megnyugtató tény. De talán ennyire nem kellene belefeledkeznünk a dologba, mert kezdem azt érezni, hogy még egy kicsi és nagyon is közlékeny leszek. Nem arról van szó, hogy bármi olyat tudnék neki mondani ezáltal, amit egyébként nem tennék meg szívesen és bármikor egyszerűen csak még nincs itt az ideje. Én meg semmit sem akarok sürgetni vagy akár erőltetni. Azt aztán végképp nem. Látni és érezni akarom rajta, hogy ő is akarja és akkor majd elmondom, amit már rég óta szeretnék csak addig nem tudom megtenni, mert félek hogy akkor elveszítem. Bármit hajlandó vagyok érte megtenni. Minden úgy lesz ahogy szeretné. Akár még könyörögni is képes leszek azért az esélyért... De hogy addig hogy fogom véka alá rejteni mind azt amit érzek minden egyes együttlét alkalmával, fogalmam sincs.
- Efelől semmi kétség. De én mindig mindenben szépnek látlak.
- Különösen mikor már ruha sem fedi a testét. De próbáltam kevésbé pofátlanul viselkedni, de gondolom erre már anélkül is rájött, hogy szóvá tenném... és én egyébként is hajlamos vagyok a ruhája alá látni még ha ő ezt nem is akarja. Olyankor pedig már csak dacból is. Nem tehetek róla, de úgy szeretem cukkolni és hiába is tagadná tudom, hogy ő is engem. Nem számít, mert nekem mindig kell!
- Meglehet, de te is értsd meg, hogy nem szeretném ha hozzájuk hasonlítanál.
- Őszintén szólva nem hiszem, hogy valaha is megtudnám ütni még ha kiprovokálná sem hiszem. Soha egy nőt sem ütöttem meg pedig kellett volna. Mert valaha valaki hát ő megérdemelte volna mégsem tettem. Azért mert szerettem. Ez nem olyan mintha ő képelne fel engem. Pedig ha egyszer megteszi biztosan jogosan teszi majd és megérdemlem, de akkor sem ütök vissza. Valószínűleg azért fogja tenni, mert megbántottam vagy mert csalódott vagy tudom is én. De ha én ütném meg az nekem jobban fájna mint neki. Előbb dúlnám fel az egész lakást úgy ahogy van üvöltve törve-zúzva mint egy idióta. Nem is értem a feltételezést... Amúgy sem a közeljövőben gondoltam elkezdeni nőket bántalmazni. Azzal már amúgy is elkéstem. Már túl kiszámítható volnék.
- Ha mindig mindent ilyen édesen kérsz tőlem, akkor hogyan fogok tudni nemet mondani?
- Nagyon nehezemre esett elszakadni édes ajkaitól. Most tisztára úgy érzem magam mint egy lelkes kisfiú aki még többet és többet akar. Legszívesebben újból neki esnék, de azt hiszem erre a célra ideje találnunk egy alkalmasabb helyet és csak merem remélni, hogy elfelejtette miben maradtunk miszerint táncolnom kellene neki. Bár nekünk szerintem még az sem tudna eléggé vágyromboló lenni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime13.05.13 2:24

- Azért ne bízd el ennyire magad. - Eszem ágában sincs bántani, vagy bármi kárt tenni benne, mindössze arról van szó, hogy nem szeretném ha azt hinné, tényleg nyert ügye van nálam. Bár azt hiszem ez már teljesen nyilvánvaló és tagadhatatlan is. Mert ha nem így lenne most nem lennék itt vele és pláne nem lenne rajtam az a ruha, amit annyira rajtam szeretett volna látni. Már így is sikerült a kedvében járnom, ezért akaratlanul is adtam neki okot arra, hogy elbízza magát velem kapcsolatban. Én pedig lassan teljesen elbizonytalanodok, eleinte tudtam, hogy mit és miért teszek, de mostanában egyre homályosabb az előttem lévő kép. Mintha már képtelen lennék magamon uralkodni és egy kicsit engedem hogy az érzelmeim befolyásoljanak.
- Na és most mond ki amit valójában ki szerettél volna mondani. - Tudom, hogy nem az a teljes igazság. Leo is csak férfiből van és tagadhatatlanul minden férfi ösztöne azt suttogja neki, hogy ruha nélkül vagyok a legdögösebb, mikor semmi felesleges anyag sem fedi a bájaimat. De ha tévedésben élnék, biztosan rácáfolna.
- Senkihez sem tudnálak hasonlítani, mindenkitől különb vagy akit eddig ismertem. - Néha már azt érzem, hogy túl jó hozzám és én vagyok mellette az a bizonyos gonosz némber és csak kihasználom. Igaz néha nagyon szemtelen, provokatív és szókimondó de ez miatt tetszett meg annyira, hogy nem fél kimondani azt amit szeretne. Nagyon hasonló hozzám és feltételezem ez miatt egymásnak is fogunk menni, mint akkor mikor a kapcsolatunk abban a bizonyos ismerkedős stádiumban volt. De, hogy valaha is képes lenne bántani, ezt nem tudnám elhinni róla. Előbb bántanám én, szerintem. Mert néha nagyon is bántó tudok lenni és nem csak szavakban, egyszerűen ilyen vagyok, de idővel Leo is ki fog ismerni, feltéve ha hagyom magam.
- Éppen az a lényeg, hogy ne tudjál nekem nemet mondani. - Elégedetten mosolyogtam rá, büszke voltam magamra, hogy képes vagyok ilyen hatást gyakorolni rá, habár egy csöpp hátsószándék lakozik a tettem mögött, de ez még igazán megbocsájtható tény.
- Akkor indulhatunk? - Türelmetlen vagyok, na meg kíváncsi is. Szeretném már, ha nem csak ajkaival kellene betelnem. Itt nem teperhetem le, de már annyira vágyok érintéseire, de persze neki ezt sosem ismerném be, ahhoz túl büszke vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime14.05.13 19:33

- Nem szeretném. De tudom, hogy te majd visszarántasz ha túlzásokba esnék.
- Ebben tényleg és egészen biztos vagyok. De ugyan akkor én is nagy erőkkel azon vagyok, hogy odafigyeljek a részeltekre. Különösképp akkor mikor valami olyan dolog kívánkozna ki belőlem és csúszna ki a számon, aminek még nincs itt az ideje. Úgy általában pedig egyáltalán nem biztos, hogy valaha is eljön az az idő, amikor nekem lesz hozzá elég merszem, hogy elmondjam neki őszintén, hogy mit érzek. Nem állíthatom, hogy bízva bíznék magamban és az érzéseiben. De azt tudom, hogy nem akarom elveszíteni és ezért bármit megteszek. Ha kell akkor soha sem tudja meg. Én csak nem akarok csalódni és nem akarom, hogy csalódjon. Tudom mire szerződtem. Még pedig, hogy boldoggá teszem, amikor neki arra van szüksége. De mi van akkor ha mindig az lehetne most már és ezen túl mindig és ha minden csak egy karnyújtásnyira van tőle? De attól tartok, hogy erre a lehetőségre önmagától kell ráébrednie és én nem segíthetek. Én csak annyit mondhatok, hogy megérdemelné, hogy boldog legyen és hogy valaki szeresse és mindig mellette legyen még ha ő néha tehernek is érzi vagy az gondolja, hogy nincs rá szüksége. Mert biztosan vannak ilyen pillanatok is. Vele járója.
- Számomra akkor vagy a legszebb amikor semmi sincs rajtad.
- Úgy is mondhatnám, hogy minden ami kell vagy is ő és semmi ami nem vagyis a ruhák. De ez persze nem változtat az eddigi állításomon mi szerint én mindenben vonzónak találom.
- Na és mond csak, volt már ilyen túl a barátságon kapcsolatod?
- Hogy is felejthettem el... Pedig ezt már régen megszerettem volna kérdezni. Csak szeretnék közelebb kerülni a magam igazához na és persze hozzá is. De ehhez még tudnom kéne néhány dolgot és most ezek felől próbálok puhatolózni. Nagyon remélem, hogy nem keres majd kibúvót a válaszadás alól, mert tudni szeretném.
- Jól van kis boszim, te nyertél.
- Én mindig is tudtam és már mondtam is... Hiszen mindene megvan hozzá. Túl gyönyörű. Nincs olyan férfi ezen a világon, aki ellen tudna neki állni és annak az igéző szempárnak.
- Azonnal...
- Intettem a pultosnak, hogy fizetnék. Miután ez megtörtént felkeltem és Flora keze után nyúltam remélve, hogy ennyit még megenged, hogy megfogjam a kezét. Másod sorban pedig ebben a magassarkúban még jól jöhet, hogy fogom a kezét.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime14.05.13 20:34

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime07.08.13 11:21

Gavin & Matthew

Mit ne mondjak, igazán érdekes arra beérni, hogy megint gyilkosság tört ki egy elhagyatott gyárépületben. Bár, nem csodálkozok rajta, hiszen Vegasban, körülbelül hetente vannak gyilkosságok, ahova kihívnak minket, de azért ennyire ne ritkítsák már a társadalmat. Néhányukra még szükség lenne, erre golyót eresztenek a fejükbe. És azért lássuk be, a feszültséget máshogy is le lehet vezetni, mintsem, hogy ártatlan, vagy kevésbé jó lelkű embereket öljünk meg. Igaz, mostanság az ilyenek eléggé elszaporodtak, de őrültek is kellenek. Hiszen, nem lehet senki tökéletes, és így is eléggé egyhangú világban élünk. Mindenki a másikat akarja utánozni ezért, monoton stílusban haladnak előre. Hogy mért jó ez nekik, azt nem tudom, de minden esetre változtathatnának a viselkedésükön. Egyrészt, mivel még mindig élnének a másik ok pedig, hogy a saját egyéniségüket mutassák. Mivel, nincs két ugyan olyan ember. Feltéve, hogyha majmolják egymást. Akkor megeshet ez a véletlen. Még szerencse, hogy van néhány értelmes ember ezen az elcseszett világon, akik nem akarnak minden elvárásnak megfelelni, és nem érdekli őket, hogyha a társadalom kiközösíti azért, amilyen. Mostanság zsigerből utálják azokat, akik próbálnak normálisan, emberhez méltóan viselkedni, és nem bunkóznak fűvel fával. Na mindegy is, mindenkinek szíve joga, hogy hogy is viselkedik. Csak, azért vegyük figyelembe, hogy az is egy a tucatból.
Visszatérve az eredeti témához... pár kollégámmal egyetemben tértünk be a helyiségbe, hogy ellenőrizzük, tiszta-e a terep. Az, aki ezt elkövette nem fáradozott azzal, hogy eltüntesse a hullákat, és a különböző nyomokat. Nem is volt túlzottan nehéz megtalálni a fegyvert. Teljesen védtelenül hagyta ott a pisztolyát, amit rögtön be is zsákmányoltunk, ujjlenyomat, vagy egyéb használható DNS reményében. Ezek után már csak a hullákat kellett azonosítani, az pedig gyerek játék. De, a tettes már csinált hasonlóakat, ami, természetesen nem meglepő. Az esetek felében nem amatőrök ölik meg az embereket puszta önvédelemből. Általában profikkal végeztetik el a koszos munkát. Csak, hogy egy cégvezető mi okból akar embereket ölni, arról fogalmam sincs. Hát, biztos nem csak egy góré, aki éppenséggel önvédelmet tanul. Szóba se jöhet... Így, nem látok más lehetőséget, csak azt, hogy szemmel tartom a fickót. Nem valami jó az előélete, így ki tudja, hogy mi okból cselekszik úgy, ahogy. Merem feltételezni, hogy nem csak úgy kiló számra öli az embereket. Azt azért nem mondanám, hogy biztos nyomós oka van rá, és csak így elengedném az ügyet. Nem szokásom megkegyelmezni embereknek, akármit is követett el. És, szerintem ennél nem kell nagyobb. Igaz, hogy én csak két ügyéről tudok, amit próbálok kezelni, de, szerintem nem csak két gyilkosság van a háttérben. A munkámon kívül pedig, hogyha tehetem, szemmel tartom a srácot. Mondhatni, nem éppen szokványos helyeken szokott megfordulni. Elhagyatott gyárépületek, különböző, elhanyagolt helyiségek... vagy, esetleg a világ másik végén elhelyezkedő kocsmában. Mint, ahogy azt most is tette. Nem véletlen, hogy egy helyiségben ülök vele. Igaz, jó néhány méter, és pár izzadt, részeg ember elválaszt minket egymástól, de azért az italomból rendszeresen fel- fel pillantok, hogy ellenőrizni tudjam, nem hagyta-e el az épületet.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime07.08.13 12:08



Who are you? O.O


Akciós egy hetet tudhatok magam mögött. Először összetűzésbe keveredek az egyik emberemmel, aki már csak azért se akarta a B téglákat megvenni és azzal felépíteni a házat, mert "az ilyen téglákat múzeumoknál szokták használni" kifogást rántotta elő. Viszont nem tudja felfogni a cseszett hülye agyával, hogy én hat méter magasból fosok a hülyeségeire és ha azt mondom, hogy olyan téglát fognak venni, akkor ha az Isten b*ssza meg, akkor is olyan téglából fog felépülni. Első sorban egy tartós, használható, hosszú évtizedekig álló épületre van szükségünk, nem pedig egy olyanra, ami két nap után nekiáll repedezni, hogy aztán megint elkezdhessük a renoválását.
Ezt követően Timmel álltam le kekeckedni, mivel valami nem tetszett neki a módszereim közül. Hogy mi a gondja azt még nem mondta el, de mikor rá két napra ellopták Dinát, hogy rajta keresztül jussanak el hozzám, betelt a pohár és sikerült négy emberét átküldeni a pokol legmélyebb bugyraiba. Timet persze egy ütéssel lerendeztem, nem akartam megölni. Egyelőre még függök tőle, de nem túl sokáig, ha ezzel az akcióval fel is mondanék. Ő persze azt vallotta, hogy nem csalódott bennem és megtettem amire várt, amire számított, de jelenleg ennyi. Még nem beszéltünk arról, hogy mi lesz. Még a hullák se érdekeltek. Nem nyúltam hozzá egyikhez se, szóval rajtuk keresztül senki nem jut el hozzám. Maximum akkor, ha megtalálják az elhagyott pisztolyt vagy kést és ujjmintát vesznek róla. De jelenleg még ez se számít. Nincs még priuszom, szóval a gépük semmit nem fog kidobni rólam.
Megkoronázva a napot, hogy sikerült túlélnem, egy másik város kocsmájába vágódok be, hogy hangos szuszogások közepette leadjam a feszültséget. Most elég, ha valaki egy rossz szót szól hozzám, már akkor képes lennék lekeverni neki egy akkorát, hogy aztán a fal adja neki a másikat. Innen a morgás és sóhajtozás, ami egészen addig tart, míg elém nem lökik az első korsó sört.
A pultos csaj elém könyökölve figyeli az arcomat, miközben én az aranyló nedűt lötyögtetem a korsóban ide-oda. Felvont szemöldökkel aztán csak ránézek, mire arcán széles vigyor terül szét.
- Szabad vagy az este, szépfiú? - érdeklődik kihívó tekintettel.
- Talán...
- Figyelj! Az a pali, aki nagyon hasonlít rád, egy ideje már figyel. A testvéred? - rosszallón fordulok az említett pasas felé, kinek tényleg van valamiféle "Én" beütése.
- Nem tudok róla... hívj majd fel! - csapom le elé a névjegyemet, hogy aztán a sörrel együtt felálljak és megcélozva a kérdéses személyt, levágódjak vele szembe az egyik székre. Nagyot nyelve, gyanakvó tekintettel kezdem el fürkészni az arcát. Hasonló hajszín, ugyan olyan rikítóan kék szem, megegyező orr és arc forma.
- Nem mondták még haver, hogy feltűnően lesed az embereket? - intézem hozzá számon kérően a kérdést.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime07.08.13 15:48




Miután sikerült szert tennünk egy bizonyítékra, leellenőriztem az azon elhelyezkedő nyomokat, és, ki más lenne a gyanúsított, mint az öcsém. Vagyis, merem feltételezni, hogy ő. Már sikerült párszor összefutnom vele, és mit ne mondjak, erősen hasonlít rám. Ezek után nem csoda, hogy ezt merem feltételezni. Minden esetre, ennek, legelőször is utána kéne járnom, hátha ő is tud valami családi titkot. Bár... kétlem, hogy a drága szüleinkben lett volna annyi jó szándék, hogy azért közöljék a kölkükkel, hogy van egy bátya, csak nem bírták, ezért beadták az árvaházba. Csak már, gondolom a második után úgy voltak vele, hogy akkor ezt már megtartjuk... hogyha már az első ott rontotta volna a levegőt. Micsoda logikával voltak megáldva. Na jó, szerintem nem itt tartanék most, nem lennék rendőr. Lehet, hogy éppenséggel az utcán élnék, és szedegetném a szemetet. Ki tudja, elő fordulhat. De, amíg ilyen jó munkám van, addig egy szóval se panaszkodhatok. Nem is áll szándékomban. Hiszen, még mindig többre vittem, mint az öcsém, aki, történetesen egy céget vezet, de, ezen kívül fogalmam sincs, hogy kinek a megbízottja. Majd idővel, talán az orromra köti. Hogyha nem... hát, akkor kénytelen leszek magam utána járni. Minden esetre, marad a "kémkedés", hogy minél többet kiderítsek az én egyetlen öcsémről. Bár, nem vagyok benne biztos, hogy ő az egyetlen. Ki tudja, csak én lettem annyira "félre sikerült", hogy eldobtak maguktól? Fogalmam sincs. De, talán még van pár öcsém, esetleg húgom, akikről semmit nem tudok. Már, ezek után semmin nem lepődnék meg.
Amint már említettem, néha szemmel tartottam a srácot. Ahogy most is... nem véletlen, hogy egy Isten háta mögötti kocsmában roskadok, és várok a csodára. Nem áll szándékomban leszólítani, szerintem így is éppenséggel eleget tudok meg. Ahogy észrevettem, nem szándékozik többször megfordulni egy helyen. Nyilván nem akar kevésbé kedves személyekkel összefutni. Nos, én se szándékoznék, hogyha több emberi életet ontottam volna ki kérésre. Pontosabban, pénzért. Mondjuk én semmi pénzért nem tenném ezt. Igaz, nekem is volt pár áldozatom, de az nyomós ok volt, nem pedig csak a pénz reményében tettem. Azért, a kettő közt bőven van különbség. Lehet, hogy ő még nem jött rá arra, hogy mi a különbség aközött, amikor az ember önvédelemből, vagy szimplán kérésből ontja az embereket vérét. Majd idővel biztos rájön. Bár, a gyilkosoknak nem szokásuk egy idő után megtérni, és visszaállni a jó oldalra, mondván, hogy rosszul cselekedett. Aki egyszer elkezdte, az már nem tudja abbahagyni, hiszen ebben leli örömét. Lenne pár ötletem, hogy mivel tudja magát jobban szórakoztatni... az, minden esetre az én véleményem lenne. És, az ilyenek ezek hallatán csak a képembe röhögnének, és sarkon fordulnának. Igen, sokszor gondoltam bele abba, hogy milyen lenne egy testvér. De, én nem olyanra gondoltam, aki, amikor éppenséggel kedve van, vagy pénzt ajánlanak fel neki, akkor átmegy vadállatba, és kinyírja a személyeket. Kétlem, hogy a végén olyan jó barátságot kötnénk. Főleg úgy, hogy én a rendvédelemben dolgozok, ő pedig... nos, arról fogalmam sincs, de, ha máson múlt volna, már rég a börtönben csücsülne. Hálát adhat nekem ezért.
Hát, a tervem, miszerint csak csendben meghúzódok a tömegben, iszogatom az italomat, és néha- néha a srácra pillantok, elbukott. Mivel, már az előttem lévő helyen foglalt helyet. Halványan elmosolyodok, majd belekortyolok az italomba, miközben alaposabban szemügyre veszem a srácot. Nem volt még szerencsém ilyen közelről megfigyelni, de így, hogy egy méter távolság van köztünk, látom, hogy mennyire szembetűnő a hasonlóság.

- Nem, még nem volt szerencsém hozzá. -felelem letéve az a poharat az asztalra, majd többször végighúzom ujjam annak karimáján. Végül, csak szimplán rákönyökölök a előttem elhelyezkedő fa tákolmányra, és összevont szemöldökkel meredek a srácra.
- Thomas, ugye? -teszem fel a kérdést. Merem remélni, hogy a válasza igen lesz. Akkor, még egy ok arra, hogy megbizonyosodjak róla, egy vér csörgedezik az ereinkben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime08.08.13 14:20





Őszinte leszek... nem tetszik az ipse. Legalábbis van benne valami, ami nagyon taszít, mintha tisztában lenne vele, hogy ki vagyok, mit csinálok. Elvégre miért nézne ilyen feltűnően? Nem hiszem, hogy meleg... legalábbis nem úgy néz ki, mint aki képes lenne minden második pasira rámászni. Sőt, hihetetlen, de rohadtul hasonlít rám. És ez az, ami frusztrál és legszívesebben már most odacsörtetnék hozzá, hogy kérdőre vonjam, mi a fene ő. De helyette csak figyelek és válaszolok arra, amit a pultos csaj mond és kérdez. Nem tudom elképzelni, hogy a halott öcsémen kívül egy testvérem is lenne. Legalábbis a szüleim soha nem beszéltek róla, bár nem lepődnék meg rajta, ha kiderülne, hogy egész életemben hazugságban éltem és csak mertem remélni, hogy nem hazudoznak. Mellesleg eltudom képzelni, hogy egy ilyen esetet is eltitkoltak volna lévén, hogy előttem tényleg egy jól menő, igen csak erősödő és páratlan céget igazgattak, ami lassan áttörve a határokat, kihatott egészen Európa nyugati régióira. Így Francia és Spanyol területekre. Talán még Portugália is jelen volt, de nem vagyok benne teljesen biztos. Én már személy szerint nem tartom a portugálokkal a kapcsolatot a csalások és embertelenségek miatt. Na, de mivel a lényeg nem is ez, essünk túl ezen.
Miután kicsapom a csaj elé a névjegyemet, még veszek rá egy utolsó pillantást, de utána már caplatok is az idegen - mégis ismerősnek ható - férfi felé, aki elé leülve, valamiféle furcsa, de ja vu érzésem támad. Legszívesebben felállnék és elmennék, hogy aztán megint visszajöhessek, ezzel elhitetve magammal, hogy csak azért éreztem, mert hasonlít rám... illetve majdnem olyan, mint én. Mondjuk inkább én hasonlítok rá, mivel idősebbnek is néz ki nálam.
- Akkor most én közlöm veled, hogy túl feltűnő vagy, és ez a lehető legrosszabb taktika, ha valakit követni akarsz. Bár biztos ezzel is tisztában vagy - hangom a jól megszokott flegma hangnemet üti meg, amit jobbára csak akkor tudhatok a magaménak, ha már legurítottam egy-két pohár itókát. Lehet, hogy most nincs még bennem ennyi, de az elmúlt hétre való tekintettel már jócskán felgyűlt bennem a feszültség, amit nem árt leadni, ha nem akarok felrobbanni még itt idő előtt. Általában levezetésként futok pár kört az egyik park körül, vagy pár háztömb körül, de itt koránt se lép érvénybe az, ami amúgy a feladatköröm. Haragból, feszültség levezetés miatt soha nem ölök embert.
Mikor rég nem használt nevemre kérdez rá, még az ütő is megáll bennem, s úgy vágom le az asztalra a sörös korsót, hogy a benne lévő aranyló ital vulkánként tör a magasba, s egy kevés rá is fröccsen a kezemre, valamint ki az asztalra. A pasas tisztán láthatja rajtam, hogy nem vagyok oda a megnevezésért, de mivel nem akarok ennek túl nagy hangot adni - legalábbis jó lenne - közelebb hajolok hozzá.
- Gavin! Tíz éve nem használom a Thomas nevet... és ezt jól vésd az eszedbe, vagy nem leszek rest beleverni. De mond csak?! Honnan a fenéből tudsz te rólam? Ki vagy te? - ingerült vagyok, ezt le se tagadhatnám és persze nem is akarom. Lássa csak, hogy piszok rosszul érint régi nevemnek a felemlegetése. A múltam azon részét már rég lezártam. Nem vagyok többet az a kétségbeesett, kövér kisgyerek, aki akkor voltam, és aki elszenvedett egy olyan balesetet, ami miatt Gavin lett! Thomas már rég meghalt, és ezt felesleges tovább ecsetelni. Persze ha kérdez róla, vagy mond valamit róla, akkor nem leszek rest beszélni róla. De addig gondolni se akarok rá. Most már csak az a kérdés, hogy ki ez a nagydarab majom?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime08.08.13 15:32




Már, egy ideje csak a kocsmában ülök, az italom társaságában, csendben meghúzódva a tömegben. Nem akarok beszélni a sráccal, csak egyszerűen meg akarom figyelni, hátha többet meg tudok tőle. Igaz, hogy talán úgy hamarabb meg tudnám oldani a dolgot, hogyha csak szimplán a képébe mondom, hogy a bátya vagyok, és számoljon be mindenről, amiről tudni akarok. De, a hasonlóságokat félre téve kétlem, hogy elhinné nekem. Hiszen, nem éppen úgy néz ki, aki mindenféle idegennek kitárol az életéről. Mivel, leszámítva azt, hogy drága jó testvére vagyok, egy szót se váltottunk még egész életünkben. Egyikünknek se szóltak a másik létezéséről. Mert, ugye a vér szerinti szüleim arra se vették a fáradtságot, hogy, legalább néha váltsanak velem, vagy a nevelő szüleimmel egy két szót, így nem szereztem tudomást arról, hogy nekem van egy öcsém. Igaz, hogy nem éppen szorultam rá a társaságukra, és kétlem, hogy olyan jó beszélgetések alakultak volna ki köztünk. De, hogyha meg se próbálták, ezért nem is tudtuk meg, hogy mi lett volna belőle. Mindegy, nem volt túl nagy veszteség, hogy nem ismertem meg őket. Miután eldobtak maguktól, nem is akartam.
Végül, a tervem csődöt mondott. Hiszen, a pincér nő felhívta rá a figyelmét, hogy figyelem, ezért a sörével együtt elindult felém, és már itt is ül előttem. Halvány mosoly fut át az arcomon, majd belekortyolok az italomba. Lehet, hogy túl feltűnően, de végigmérem a srácot. Ijesztően nagy a hasonlóság. Annyit leszámítva, hogy ő jó pár évvel fiatalabb, mint én. Mindegy, a hasonlóság szemmel látható, nem véletlen, hogy a pincérnő is rám mutogatott, miközben velem beszélt.
- Legközelebb megfogadom a tanácsodat. Merem feltételezni, hogy úgyis jártas vagy már a dologban. Profitól pedig csak jó tanácsokat kaphat az ember. -felelem halovány vigyorral az arcomon. Hát a mennyire hasonlít a külsőnk, a személyiségünk annyira eltér egymástól. Hiszen, az eddigi pár mondatot, amit egymáshoz intéztünk, teljesen eltérő hangnemben mondtuk. Ő, nyilván nem csak velem bunkó, hanem másokkal is. Én pedig, ezek ellenére megőrzöm a hideg véremet. Az előző mondatokat se gúnyosan mondtam, nem állt szándékomban. De, mindezek ellenére továbbra is így szándékozik velem beszélni, kétszer meggondolom, hogy felvegyem-e a stílusát. Hiszen, nem szokásom, de, hogyha már a kelleténél jobban az idegeimre megy, akkor kénytelen vagyok ezt tenni.
Végül, amikor rákérdezek a nevére, nem kissé lepődött meg. Ezt már csak abból is gondolom, hogy a sörének a háromnegyede az asztalon köt ki. Na meg eléggé megszeppent arckifejezést vett fel. Ezek után én is csak kikerekedett szemekkel meredek rá. Nem megszokott módszer ez a nem tetszés kifejezésére, de, minden esetre, ő ezt részesíti előnyben. De, amikor pár centivel közelebb hajol hozzám, csak kérdőn meredek rá, és másra nem is, csak a mondandójára figyelek.
- Nos, Gavin. Hogy honnan tudok rólad? Ez igazán egyszerű... nem egyszer jártam utánad feltakarítani a mocskodat. Ezek után igazán felkeltetted az érdeklődésemet. Szóval, igazán örülj, hogy én ülök veled szemben, nem pedig pár rendőr társam ront be, és raknak téged bilincsbe. De, ha gondolod, szólhatok nekik, csak egy telefonhívásba kerül. -válaszolok a feltett kérdéseire. Remélem elég részletes beszámolót tudtam neki nyújtani. Igen, jó páran át akarták tőlem venni az ügyet, de nem engedtem olyan könnyen. Felkeltette az érdeklődésemet a srác története, és, hogy mért vált egy cég vezetőjéből gyilkossá. És, remélhetőleg erre már a mai nap fény derül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime08.08.13 17:45





Csak hosszú méregetések után - nem, nem úgy mint amikor egy csinos, hosszú combú, bögyös, kerek seggű macát les az ember - megyek oda hozzá és vágódok le elé, hogy egy kis okítást követően meghallgathassam a válaszát. Elhúzom a számat, mikor kérdésemre választ kapok.
- Fogalmam sincs, hogy miről beszélsz - az pedig el se jut a tudatomig, hogy idegen lévén tegezem, mintha már régi haverok lennénk, pedig egyáltalán nem ismerem. Lehet, hogy megtévesztő a hasonlóság, de ezt az embert még életemben nem láttam, szóval aki távolról figyel minket nyilván azt gondolja, hogy két nem túl jó kapcsolatú testvér vagyunk, akiknek gondjaik vannak egymással.
Amint meghallom régi nevemet, már csapom is le a korsót az asztalra, hogy aztán lerázhassam a kezemről az arra ráfröccsenő sör adagját. Még a vér is meghűl az ereimben, és most érzem először az életem során - a Gavin féle életemről beszélek most - hogy valaki alaposan csőbe akar és talán csőbe is tud vagy fog húzni.
- Aha, szóval zsernyák vagy - hajolok közelebb ismét hozzá úgy, hogy rátudjak könyökölni az asztalra, amit a szorgos pultos lány pillanatok alatt tisztára töröl. Ezt még lefogom meccselni a csajjal. Nem illik leselkedni és hallgatózni akkor, mikor az ember olyan személlyel társalog, akit még ő se ismer, de látszólag mégis közük van egymáshoz.
- Akkor azt mond meg nekem szöszi... honnan tudod a gyerekkori nevemet? Sőt, egyáltalán honnan tudod, hogy utánam kell takarítanod, mikor egy rohadt priuszom sincs? Hmm? - vonom fel a szemöldökömet némi agresszióval és végtelennek tűnő kérdések áradatával mely azt jelzi, hogy még lesz hozzá intézni valóm. Nem tudom, hogy ki ez és mit akar tőlem, de nyilván tud valamit, amit én nem. És nem fogom tűrni, hogy bolondot csináljon belőlem, vagy feladjon a társainak. Mert akkor kénytelen leszek csúnya dolgokhoz folyamodni. A végén még rajta élezném meg a csorba késeimet, vagy tesztelném az új bombákat.
- Ha szólni mersz nekik, állítom, hogy megdöglesz - fenyítem meg vicsorogva.
- Inkább bökd ki, hogy mi a francot akarsz tőlem?! Be akarsz vágni a sittre? Hajrá, úgyse fogtok kicsikarni belőlem semmit és valószínűleg ti járnátok rosszabbul, nem pedig én - folytatom, miközben szemeim vadul cikáznak, hogy bármit is letudjak olvasni az arcáról. Nem hiszem, hogy ez az ipse pont be akarna mártani. Inkább, mintha szándékában állna valami más, amit jobbnak lát nem rögtön kitálalni.
- De ha már itt vagyunk... te ki lennél?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime08.08.13 18:18




Mikor leül elém, az italomat szürcsölve méregetem a srácot. Nem tart sokáig a folyamat, nem is terveztem, hogy évekig fogom nézegetni. Már akkor könnyen meg lehet állapítani, hogy ő a testvére, amikor rápillantok. Ehhez kétség se fér. De, ő velem ellentétben, a bunkók táborát erősíti. De, ezen valamiért nem lepődök meg. Hiszen kétlem, hogy a gyilkosok puszikat osztogatnak a kiszemeltjeiknek, bocsánatot kérnek, miután leszúrták, vagy éppenséggel lelőtték őket, majd sírva hagyják ott a tagot. Az ilyenek általában megtagadnak minden emberi érzelmet, és kedvességet. Úgyhogy, nem csodálkozok azon, hogy nem dorombol nekem, mint egy jó házi macska. És kétlem, hogy bárkivel így viselkedne. Talán akkor, amikor be akar vágódni egy hölgynél, egy egy éjszakás kaland reményében. Elképzelhetőnek tűnik.
- Dehogynem, nagyon is jól tudod, hogy miről beszélek. Hiszen kétlem, hogy feltűnően sétálgatnál az áldozataid mellett. -felelem belekortyolva az italba. Ezek után, szerintem tökéletesen tisztában lesz vele, hogy mért is mondtam azt, amit. Amilyen gyilkosokkal dolgom volt, azok mindig is meghúzódtak a tömegben, és csöndben figyelték a személyt, kinek a vérét kell ontania. És, szerintem ő se olyan, aki vidáman, széles mosollyal az arcán szökdécsel mellette. Akkor lenne aztán igazán feltűnő. Talán az az eshetőség is felötlene az emberek fejében, hogy kicsit se józan. Se alkohol, se pedig drogok terén. Legalábbis, hogyha én látnék egy körülbelül két méteres embert ugrálni Las Vegas utcáin, másra nem is tudnék gondolni. De, ezek után már lehet, hogy így fogom keresni, hátha szerencsével járok. Akkor talán meg tudom, hogy kit kell utána eltérítenem, hogy beszélni tudjak a fejével. Vagy, legalábbis bilincsbe verni, akkor is, hogyha ellenkezni próbál.
- Ahogy mondod. -felelem bólintva egyet. Hogy őszinte legyek, nem éppen rajongok azért, hogy a pultos nő, aki ide jött feltakarítani, a kelleténél kicsit tovább időzött az asztalunknál. Nem illik kihallgatni mások beszélgetését. Hát még akkor, amikor éppenséggel ki akarom deríteni, hogy az öcsém kinek dolgozik. Éppen figyelmeztetni is akarnám, hogy ugyan legyen már olyan kedves, és menjen máshova takarítani, de, végül veszi a fáradtságot, és eltűnik a képből, én pedig ismét Gavinre tudok figyelni.
- Anyakönyvi kivonat. A Harland család középső gyereke vagy, akit, éppenséggel nem Gavinként ismernek. Thomas Ray Harland... ha jól sejtem, a Harland céget vezeted, amit, a biztonság kedvéért Erskine-re neveztél. Mondhatni mindent tudok rólad. -válaszolom vele ellentétben halál nyugodtan. És, az utolsó mondatom végül is igaz volt. Csak azt bökné ki végre, hogy kinek dolgozik. Szinte ez az egyetlen, amit már nem tudok róla. Így, most minden erőmmel azon vagyok, hogy ezt kihúzzam belőle. Ajánlom, hogy segítőkész legyen, és megmondja az infókat, amire én kíváncsi vagyok. Ha nem, akkor kicsit agresszívabb dolgokhoz kell folyamodnom. Igaz, hogy egy gyilkossal nehéz dolgom lenne, de talán helyt tudnék állni vele bunyó terén. Nem sokkal tér el az alkatunk, mind a ketten jók vagyunk közel harcban. Hiszen, az ilyeneket mindenre kiképezik, még a közelharcra is, hogyha arra kerülne sor.
- Nem állt szándékomban. -felelem megvonva a vállamat. Majd idővel kiderül, hogy mi lesz a sorsa.
- Tudod, Gavin, eszem ágában sincs téged a hűvösre rakni. Egyelőre... Inkább azt szeretném megtudni, hogy milyen munkával áldott meg téged a sors a cégvezetésen kívül. Mivel, nem vagy tiszta bűncselekmények terén. Nagyon nem. -felelem immáron én is az asztalra támaszkodva. Mért akarnám én sittre vágni? Úgy nézek én ki? Hogyha már akartam volna, már rég bilincs lenne a kezén.
- Nos, minden jel arra mutat, hogy a te drága bátyád... Matthew. Merem feltételezni, hogy az őseink egy szót se mondtak rólam. -válaszolok belekortyolva a piámba.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime08.08.13 22:49







- De, persze, majd nyilván úgy lihegek meg csaholok körülöttük mint egy szófogadó juhászkutya... még szép, hogy nem lihegem körbe őket. Sőt, legközelebb még meg is mondom nekik, hogy " csá b*szd meg, én foglak megölni két nap, három óra és tizenhét perc múlva" - morgom határozottan, össze-összeakadó nyelvvel, hála a két korsó sörnek, amit már ledöntöttem. Ja, bocsánat, az még csak másfél, az egyik negyed löttyen az asztalra, a maradék még talán benne marad, de ha így haladunk, akkor üvegestül a pasas fején fog landolni és nem fogok bocsánatot kérni!
Mikor megjelenik a pultos csaj, inkább nem mondok semmit, csak kényelmesen hátradőlök és várok a csodára, hogy végre elhúzzon. Ha este az ágyamban kötne ki és ilyen idegesítő balhere lesz akkor is, akkor valószínűleg a medencében fog kikötni. Végül elhúzza a seggét, amit azért titkon alaposan végigmérek, de utána már teszem is fel a következő kérdést a másiknak, ki hosszasan és elég érthetően fejti ki, hogy mi is a nagy büdös helyzet.
- Te meg szerencsés, hogy mind erről tudsz. Valaki megbízott, vagy csak kiszúrtál magadnak és azt, hogy hasonlítunk, ezért gondoltad kicsit utána jársz annak, hogy mit csinálok, mivel foglalkozok és, hogy kik voltak a szüleim? - könyökölök rá az asztalra, hogy így nézhessek bele némi undorral azokba a szemekbe, amik akár az enyémek is lehetnének. Valami itt nagyon bűzlik!
- És nem... nem a biztonság kedvéért neveztem át, csak miután nevet változtattam, hogy nézett volna ki, hogy még mindig az apám nevén van és azt is viseli a cég? És azzal, hogy nevet változtattam, sikerült eljutni egészen Kínáig és onnan vissza Vegasig. Szóval ennyit a biztonságról - vigyorodok el gúnyosan, hogy ezzel is bebizonyítsam, biztos vagyok a dolgomban.
- Jól van. Akkor addig nincs harag - sütöm le a szemeimet, hogy elkezdhessem lötyögtetni a korsóban a sörömet. Jelenleg ez tűnik a legizgalmasabb tevékenységnek, amit most csinálhatok.
- Hm és ezt szerinted pont egy zsarunak fogom megmondani? Nem mellesleg még a jelvényedet se mutattad meg. Ami pedig a munkámat illeti? Nem publikus, sajnálom, de abban biztos lehetsz, hogy tudom mikor hol a határ. Amit meg feltakarítottál, azt ön és társ védelemből csináltam. Tudom nem megoldás, ha agyonlövök egy rakás barmot, de annyi biztos, hogy te se cselekedtél volna másként, ha kést nyomnak a gerincedbe - vonok vállat, miközben egyre lejjebb viszem a hangsúlyt. Lehet, hogy nem sokan tartózkodnak körülöttünk és eddig is figyeltünk a hangfrekvenciára amit nem mellesleg csak mi ketten hallhatunk lévén, hogy körülöttünk bőg a zene.
Számhoz emelve a korsót, már épp kortyolnék a maradék kis sörből, ami szintén a földön köt ki, hála a hallottaknak. A vöröslő ital sugárként tör ki belőlem, és ezt követően csak a számat törölgetve fordulok vissza az állítólagos bratyómhoz.
- Ez... ez csak valami vicc lehet. Tudtommal csak egy öcsém volt, Donald, és ő is meghalt, mikor a szüleim. Egy autó balesetben. De... nem értem, miért titkoltak volna el téged... előlem, vagy bárki elől, vagy - kezdek el hebegni habogni és szépen lassan összeáll előttem a kép. A hiányos, kérdéses, harmadik anyakönyvi kivonat úgy, hogy nem is volt harmadik gyerek. Illetve, ezek szerint volt.
- Addig nem hiszek neked, amíg erre ne tudsz kézzel fogható bizonyítékot felmutatni! - morranok fel, bár még mindig kábának érzem magam. Mindig is tudtam, hogy tele van a családunk titkokkal. De, hogy egy ilyen kaliberűt rejtegettek volna, ez azért szánalmas. Végig képesek lettek volna abban a tudatban élni, hogy valahol van egy fiúk rajtam és Donaldon kívül? Mert akkor nagyon szerencsétlenek és tényleg megérdemelték a halált.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime08.08.13 23:43




Vigyorogva hallgatom végig az áldozatok sétálgatásához költött szövegét. Körülbelül úgy felháborodott, mintha, legalábbis nem tök ugyan azt mondtam volna, csak más szavakkal.
- Hát, ne is zavarjon, hogy éppenséggel én is ugyan ezt mondtam, csak nem a te szavaiddal élve. De, merem feltételezni, hogy nem én vagyok az első személy, akit csak úgy kioktatsz, hogy megvillogtasd az IQ-dat. -felelem talán a kelleténél kicsit agresszívabban. Igen, én figyelmeztettem magam, hogy egy időn belül át fogom venni a stílusát. És, éppenséggel most jött el ez a pillanat. Eddig tökéletesen nyugodtan társalogtam vele. De az idegeimet b*ssza az, amikor éppenséggel kijavítanak, pedig ugyan azt hangoztattam, amit ő is. Ezek után nem fogok, még csak véletlenül se mézes mázosan beszélni vele. Igaz, eddig se tettem, csak visszafogtam magam, ahogy azt tenni szoktam. De, éppen itt az ideje, hogy meglássa, milyen az, amikor engem kihoznak a sodromból. Ezt az énemet általában a túszoknak szoktam villogtatni, de, talán éppen itt az ideje, hogy másokon is alkalmazzam, nem pedig csak azokon, akik valami bűncselekmény elkövetése miatt a hidegen csücsülnek, és várják, hogy leteljen a rájuk szabott idő. Pedig igazán nem csak ők érdemlik meg. Személy szerint másokkal is úgy beszélnék, hogyha olyanom van, de már jó páran hozzászoktak, hogy mindenhez pozitívan állok hozzá. Nem éppen úgy jegyeztek be az emlékezetükbe, mint a rossz zsarut. Szerintem, azt a jelzőt még nem volt szerencsém kiérdemelni. Igaz, hogy az elítélteknek más véleménnyel vannak efelől.
- Nem, még csak véletlen se bízott meg senki. Amint már említettem, néhányszor már beleakadtam a bűncselekményeidbe. Ezek után igazán kíváncsi voltam, hogy ki is vagy valójában. Aztán ötlött fel a hasonlóság. És ekkor vált a munkásságod utáni kutatás inkább családi kutatássá. -válaszolom halál nyugodtan. Igaz, hogy előbb még igazán azon voltam, hogy most már igazán megérdemli ugyan azt a hangnemet, amivel ő is beszél velem. De, végül rá kellett jönnöm, hogy nem ér annyit a srác, hogy csak felhúzzam magam. Tudok normálisan is viselkedni, akkor mért beszéljek úgy, mint egy utolsó paraszt? Inkább töltse be ő ezt a szerepet, de, hogy én nem fogom az is fix.
- Most az egyszer kiharcoltad magadnak azt, hogy igazat adjak neked. Többször nem fog előfordulni. Na meg, nem mellesleg igazán ügyes vagy, hogy Kínáig eljuttattad a cégedet, de inkább máshol villogtasd a tehetségedet. -felelem belekortyolva az italba. Komolyan mondom, ez az ember arra játszik, hogy én felhúzzam magam? Ha igen, nos, akkor elég jó úton jár. Minden egyes alkalommal, amikor sikerül lenyugodnom, jön egy olyan dologgal, ami még csak véletlen se érdekelt. Talán villogni akar előttem, talán nem. De, hogy engem nem érdekel, na az száz százalék. Lehet, hogy most igazán büszke kéne rá, hogy legyek. Csak, még egyáltalán nem alakult ki köztük az a testvéri viszony, ami ezt vonja maga után. Főleg nem úgy, hogy ő nem is tudhatja ezt biztosan. Merem feltételezni, hogy neki is van annyi esze, hogy nem hisz el különféle dolgokat, holmi "jött mentnek". Mivel, én még ilyen helyet foglalok el az emberekről alkotott véleményében. Majd idővel megtanulja, hogy többre is tarthat, nem csak annyira, hogy ő is egy személy, aki el akarja hitetni vele, hogy mindent tud a múltjáról, családjáról, és lehetséges, hogy testvérek.
- Vettem észre... -felelem szinte csak magamhoz intézve a szavakat. Mivel, egyelőre még nagyon nem úgy néz ki, hogy nem akar minden áron haragudni rám valami miatt.
- Mint ahogy már mondtam, most éppenséggel nem úgy ülök itt előtted, mint egy zsaru. Hogyha tehettem volna, már rég benyöghettem volna a kapitányságnak, hogy ezt meg azt vegyék körözésbe. Ami a jelvényemet illeti... -halászom elő a zsebemből a tárgyat, majd felmutatom, és, miután úgy vélem, hogy ez kellő idő a megfigyelésre, visszatemetem a zsebembe. - Azt, azért erősen kétlem, hogy minden egyes alkalommal, amikor egy általad alkotott ügyhöz küldtek volna, magadat, és a társadat védted volna. Igen, én is így tettem volna, de én nem vagyok kattant gyilkos, aki pénz reményében fosztja meg az embereket az életüktől. -felelem talán ingerültebben a kelleténél. Hiszen, ha akartam volna, ezt is normálisan tudtam volna mondani. De csak így tudom vele megértetni az igazamat. Legalábbis, reményeim szerint meg tudom. Az máris más tészta, hogy ezt ő hogy látja. Mivel kétlem, hogy csak úgy engedne az általa alkotott igazságból. Pedig, be kell látnia, hogy nem az ő seggéből süt a nap. Túlzottan nagyra tartja magát csak, mert éppenséggel egy jól menő céget vezet, hobbiként meg gyilkolászik.
Végül, amikor a maradék söre is a földön köt ki, felvont szemöldökkel meredek rá, majd a pincérnőre, aki már rögvest mellettünk terem. Talán a noszogatásomnak köszönhetően, de most hamarabb végez a munkájával, mint ez előtt. Ennyi idő alatt Gavin teljes mértékig összeszedhette magát, és erről akkor győződök meg, amikor meghallom a hangját. A kelleténél talán kicsit zavartabb, de én is így reagáltam, amikor meg tudtam, hogy van két testvérem. Csak az egyik már halott, a másik pedig egy kattant gyilkos.
- Az iratok nem szokták az emberekkel a bolondját járatni. Igen, tudtoddal csak egy öcséd van, de tudtodon kívül meglapult egy bátyó is, akit a születése után pár nappal már az árvaházban nevelgettek. Elhiheted, mindenki elől eltitkolták ezt. Egy árva szót nem váltottam velük egész életemben, még csak a nevelő szüleimmel se beszéltek egy rohadt szót sem.-mondom eleinte nyugodtan, de az utolsó két mondatnál már talán dühödtebb vagyok a kelleténél. Valamiért nem kéne ezen csodálkoznom, hiszen, amikor a gyerekkoromról kérdeznek, ez a rész mindig az őrületbe kerget.
- Most még is mit vársz, hogy a zsebemben rejtegetem az anyakönyvi kivonatomat, hogyha valami csoda folytán összefutok veled, az orrod alá tudjam dugni? Ez azért zavarosabb dolog... -felelem felvont szemöldökkel. Lássa már be végre, hogy nem kell ahhoz irat, hogy tudni lehessen, mi testvérek vagyunk.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime09.08.13 1:06



- Jaj, hagyd már ezt - rivallok rá, ahogy igyekszik gúnyt űzni belőlem. Nem tudom, hogy ő mit szólna hozzá, ha valaki egyszer csak megjelenne előtte és elkezdene faggatózni. Az viszont cseppet se lep meg, hogy már-már ingerültebb az eddigieknél. Mintha kezdene elgurulni az agya ami persze nem meglepő, hisz én se lennék elájulva a mai viselkedésem nyújtotta csodáktól. Pimasz vagyok és közömbös, igyekszek érzelemmentes és flegma lenni, hogy ne lássanak mások befolyásolhatónak. És ezt ha akarnám se tudnám letagadni, pedig elhihetitek, olykor én is jobban érzem magam, ha nem bal lábbal kecmergek ki a cseszett ágyból.
- Jól van, a következő kérdés az enyém. Honnan tudod, hogy melyik az én bűncselekményem. Sőt! Egyáltalán honnan jöttél rá már az erején arra, hogy kit kell keresni? Oké, ha mondjuk ott hagyom a vérem vagy az ujjlenyomatomat akkor azt mondom, hogy oké. De itt lép jelenbe a következő kérdés... honnan tudtad, hogy kihez kell menned, ha nem volt soha priuszom még? Ha? Esetleg valami szuperhős vagy és jeleztek a radarjaid? - kockáztatok meg egy kis csipkelődést is, ami részemről elhanyagolhatatlan.
Szememet forgatva kezd kimerülni az én türelmem maradék tartaléka is, így már csak halkan morogva jegyzek meg mellékesen egy-két dolgot.
- Hagyj már a francba a céggel most és a tehetség csillogtatással - vágom rá gyorsan, mert nem akarom, hogy tovább szapuljon undorító szarkazmusával.
- Azt én is látom okos. Ennek ellenére azt mondtad, hogy az is vagy, szóval potenciális veszélyt jelentesz számomra, amit nem fogok elhinni addig, míg meg nem mutatod a jelvényt. Oké? Most így játszunk! - és ezzel már mutatja is azt, amire vártam.
- Ami pedig a hülye agyadat illeti... nem azt mondtam, hogy minden alkalommal, hanem azt, hogy annál aminél MOST voltál! - nyomom meg határozottan a most szót, hogy felfogja, mire gondolok. Nem tudom, hogy direkt játssza a hülyét, vagy csak nem figyel oda arra, amit mondok neki?
- Na ide figyelj - köszörülöm meg a torkomat - először is rohadt rossz helyen kerestél meg, mert itt még a nyomorult falnak is füle van. De mivel leszarom ezt a telibek*rt titkolózást, most elmondok neked egy kis családi történetet. Évekkel ez előtt, mikor a kocsink kicsúszott a jeges úton és a fák között kötöttünk ki áttörve a szalagkorlátot, egyedül maradtam. Csak én éltem túl az esetet négyünk közül, és nem volt senki, aki akkor örökbefogadott volna, ha árvaházba dugnak. Így apám egy volt munkatársa volt az, aki magához vett, kiről idővel kiderült, hogy valamiféle maffia tagja aki csak azért volt az öregem mellett, hogy megszerezze a vagyonát, a helyére kerüljön a vállalatnál. Na ez a drága jó ember elkezdett tanítani. Tizenhat éves kis szar voltam, szerinted volt merszem ellenkezni? Megtanított a fegyverhasználatra, hogy milyen formában védjem meg magam szorult helyzetben. Később pedig jött a többi. Nem mondhattam nemet, mert ki tudja? Vagy megölt volna, vagy kitett volna az utcára. És mi egy gyerek legnagyobb félelme azok után, hogy a szülei meghalnak? Az, hogy az utcára kerül és nem lesz ki foglalkozzon vele. Fogalmam se volt arról, hogy én voltam a fejvadász jelölt. Csak belezuhantam a történések sűrűjébe és már azon kaptam magam, hogy egy mesterlövészpuskával ácsorgok a kiképzőtéren. A visszaút fogalma megszűnt létezni számomra - magyarázok - aztán tizennyolc évesen elegem lett és megöltem azt, aki maga mellé vett. Elegem lett belőle, nem akartam gyilkolni. De azzal, hogy megöltem, ismét ott volt egy másik tag, aki a mindenséget ígérte. És szerinted melyik tizennyolc éves, már rossz előéletűnek mondható gyerek ne fogadta volna el a mindenség lehetőségét? És idáig jutottam. Nem heti gyakorisággal, de tény, hogy megölök valakit, és nem csak a pénz reményében drága barátom, mert az van bőven. Csak el akarok jutni odáig, hogy a maffiások és egyéb szarházi szemetek felnézzenek rám, megbízzanak bennem és féljenek tőlem, hogy aztán feladjam majd őket ha eljutottam odáig. De addig tovább kell élned a gondolattal, hogy nem fogom egyik pillanatról a másikra abbahagyni azt, amiben és amivel élek.
Kis híján kiszáradtra beszélem a számat. Nem ezt a sorsot választottam magamnak, de kétség se fér hozzá, hogy nem tudtam eldobni magamtól, és azonosulnom kellett vele. Ha pedig élni akarok, akkor nem szabad hagynom, hogy kiderítsék ki vagyok. Bízok benne, hogy idővel letudok állni majd, csak akarni kell. De addig is úgy és az maradok, aki eddig is voltam.
- Erre most mit tudnék mondani? Vagy megvolt az okuk rá, vagy csak szimplán olyan önző szarháziak voltak, mint amilyennek én is megismertem őket. Ezen nincs mit szépíteni. Hidd el, nem sokról maradtál le, csak az állandó, kibírhatatlan kiabálásokról, veszekedésekről és anyázásokról - köpöm oda neki, mintha nem jelentene semmit - ha volt családod és szeretett, akkor felesleges azon agyalni, hogy nem vagy a vér szerinti gyerekük és valahol van valaki, aki még mindig gyereke azoknak, akik közül az egyik nemzett, a másik meg kihordott - atya ég, mikor lettem én ilyen bölcs?
- Na ne mond, erre én is rájöttem. Nem is mondtam, hogy most azonnal nyomd az orrom alá. Majd idővel, ha már sikerült kellőképpen lenyugodnom ahhoz, hogy ne akarjam kikaparni a szemeidet a sajátjaimmal együtt és el is higgyem azt, amit most mondtál valamint ha megesküdtél rá, hogy nem adsz zsaru kézre...bratyó! De addig is igyunk meg egy sört, hogy gördülékenyebben tudjunk beszélgetni... mit szólsz? - ajánlom fel és már integetek is a csajnak, hogy pattogjon ide hozzánk. Amint mellénk ér, már rendelem is a két nagy korsó, remélhetőleg hideg sört.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime09.08.13 2:24




- Ha nem akartál volna minden áron belém kötni, akkor most nem ezek vitatkoznánk... -felelem megrántva a vállamat. Jó, talán ezúttal én dramatizáltam túl a dolgot, de azért lássuk be, ő már több ilyen "kitűzéssel" jeleskedik. Hiszen, amióta beszélgetésbe elegyedtünk, már jó párszor sikerült kihoznom a sodrából. Velem, legelsőnek most fordult elő. De, azért lássuk be, elég hosszú még az éjszaka... még bőven van lehetőségem arra, hogy behozzam a lemaradásomat. Főleg úgy, hogyha így folytatja, és, ezúttal minden erejével azon lesz, hogy valahogy, de sikerüljön megkeseríteni az életemet. És azért, lássuk be, mostanság velem is igazán elszaladt a ló. De, én figyelmeztettem magamat, hogy egy idő után felveszem a partnerem viselkedési stílusát. Feltéve, hogyha az bunkó, és, éppenséggel úgy beszél velem, mint egy utolsó senkivel. Nem véletlen, hogy az ilyeneket a munkámon kívül mindig is kerültem. De, mostanság mindig ilyen f*szlámákban botlok. Mint, amilyen ő is. Kezdek igazán azon agyalni, hogy, vajon az ilyen társaságtól nem változok én is valami köcsöggéppé, aki minden áron szórni akarja az "áldást" a partnerére. És, hogyha már a partnernél tartunk... a beszélgetésünk során eljutottunk odáig, hogy ő is tegyen fel kérdést, én, pedig figyelemmel hallgatom azt.
- Nos, nem titok, a DNS-eidet csak úgy, gond nélkül szétszórod a helyszíneken. Már a legelső ügynél sikerült szert tennem az ujjlenyomatodra, és, amilyen jó fej vagy, még vért is hagytál ott nekem. És igaz, hogy nincs priuszod, de sokan megfeledkeznek arról, hogy az irataik nem csak nálunk találhatóak meg. És, hogyha ott nem találok adatokat, akkor az egészségügyhöz fordulok segítségül. Ott mindenkinek megvannak az adatai, ahogy a tiéd is. És itt jön képbe az, hogy már felkutattam a családfánkat, ahol Thomasként találtalak meg. És, akármilyen szuper erő nélkül, meg is találtunk téged. Vagyis, találtalak. -felelem hosszasra sikeredett monológomat. Az ilyen dolgokat sokan túldramatizálják. Pedig, aztán igazán egyszerűek. De a krimi sorozatokból indulnak ki, ahol minden második embernek, priusza van, ezért könnyű szerrel megtalálják, és börtönbe dugják az embereket. Az életben pedig egyáltalán nincs ilyen könnyű dolgunk. Akár, a fél várost is képesek vagyunk felforgatni csak, hogy megtaláljuk az adott személyt. És igaz, hogy erre a témára csak én álltam rá. Arra is, körülbelül két hónappal ez előtt. Azóta szorgosan követem a srácot, csak, hogy valamit megtudjak. Például, hogy kitől kapja a megbízásokat. De, akárhogy is törekedtem rá, hogy ne vegyen észre, és gond nélkül megtaláljam az adott személyt, mégse jött össze. Túlzottan figyelnek arra, hogy hol találkozzanak és ez egy cseppet se nyerte el a tetszésemet.
- Remélem most már eleget tettem a kíváncsiságodnak. -felelem felmutatva a jelvényt, de pár másodpercen belül ismét a zsebemben tudhatom. Szerintem ez bőven elegendő idő arra, hogy leellenőrizhesse az ember, hogy igaz, vagy hamis-e az irata.
- Az lehet, hogy te a mostaniról beszéltél, de én az összes bűncselekményedre kiterjedve mondtam. Hiszen, amint már említettem, nem egyszer járkáltam utánad. -válaszolom figyelmen kívül hagyva, hogy most, éppenséggel hülyének nevezett. Volt már hasonlóval dolgom, akkor se vettem komolyan. És amúgy is, nem éppen egy gyilkos véleményére fogok adni. Hiszen, ha tényleg olyan hülye lennék, ahogy ő azt mondta, már rég nem a rendvédelemnél lennék. Végül, egy igazán "kedves" kis történetet tudhatok meg. Rákönyökölve az asztalra tekintek a srácra, majd csak hallgatom a mondani valóját. Mit ne mondjak, igazán jó az ő gyerekkori élete is. Ezek szerint nem csak én vagyok ilyen szerencsétlen család terén.
- Hidd el, több helyen is láttalak már... az más, hogy a pincérnő elárulta a kilétemet. Mindezt, a béna követésemnek köszönhetően... és amúgy, nem mellesleg egy szóval se mondtam, hogy hagyd abba, amit csinálsz. Minden esetre ez igazán meglepő lesz... de nem foglak sittre vinni. És gondoskodok róla, hogy ne kapjanak el. -felelem kivéve azokat a részeket belőle, amik rám is vonatkoznak. Ezzel igazán megleptem magamat is, hogy nem szándékozok beköpni az őrsön. Igen, hogyha ezt a társaim megtudnák, már rég lapátra tettek volna. De nem fogják. Hiszen, mért is tudnák meg? Aztán majd kiderül, hogy végül mi is lesz ennek az egésznek a vége. Na, most aztán már igazán rám lehetne aggatni azt a rossz zsaru címet, amit régebben is emlegettem.
- Kétlem, hogy bárkinek is oka lenne arra, hogy egy pár napos kölyköt csak úgy árvaházba dugnak. Csak szimplán belerondítottam a képbe. Őket csak a pénz érdekelte, ezért úgy voltak vele, hogy nincs szükségük egy koloncra. Ezek szerint csak én nem érdemeltem ki, hogy a drágalátos kölkük legyek. -felelem dühtől fortyogva. - Igen, de azért, belegondolva mégse olyan fényes, hogy öt évet kellett család végigülnöm, és várnom arra, hogy éppenséggel valaki fogadjon már örökbe. -válaszolom megrántva a vállamat. Na igen, szerintem az volt életem legrosszabb öt éve. Hiszen, egy gyereknek éreznie kell a törődést. Így is éreztem, csak nem olyan mennyiségben, mint ahogy kellett volna.
- Na igen, ez a dolog nem könnyen felemészthető. Nekem is bőven volt egy hónap, mire levágtam, hogy van két testvérem, az egyik halott, a másik pedig egy fejvadász... de hidd el, neked valamennyivel könnyebb dolgod lesz. És nyugodj meg, nem szándékozok családtagot börtönbe juttatni, akármilyen zavaros is az élete, és akármennyi embert ölt is meg. -felelem, de a sörös részre csak rábólintok. Éppen eleget jártattam már a számat, ezek után már bőven elég ennyi.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime09.08.13 20:12



Okoskodására megforgatom a szemeimet, s már neki is állok keresni a legközelebbi ajtót arra az esetre, ha elgurulna az agyam a jelenlétében legyen hol távozni anélkül, hogy bármit is összetörnék.
- Akkor ez esetben tényleg vedd úgy, hogy rohadt nagy mázlid van, mert tényleg nem tartozok azon fejvadászok közé, akik csak úgy szórják maguk után a kis bőrdarabkáikat, és bármilyen már DNS maradványukat. Viszont én is vétek hibákat mint ahogy azt is, hogy engedtem két éve, hogy bevigyenek a kórházba, mikor kis híján szívbe kaptam egy kilenc milliméterest. Akkor se kellett volna bemenni, de erősködtek. És valószínűleg ez volt az, ami elárulta a kilétemet. Igaz? - ha már egyszer járt egy kórházba, ahol megkapta a papírjaimat, akkor hiszek benne, hogy ez volt az, ami elárult. És akkor ha tényleg így történt, akkor ezt a ki mesét is jól ismerheti, mivel a kartonomban nyilván le van írva pontról pontra.
- Csak egy valamit nem értek... hogyha két évvel ez előtt történt ez az eset, és akkor már nagyban Gavin volt a nevem, akkor hogy ismerhetsz te Thomasként? Az iratok között nyilván a jelenlegi nevem szerepelt, szóval... itt valami csavar lehet - vonom össze a szemöldökömet és egy pillanatra sikerül megfeledkeznem arról, hogy tulajdonképpen most próbálom megtagadni azt az embert, aki valószínűleg a bátyám. Viszont az tényleg meglep, hogy milyen hosszú ideig képes ő is pofázni. Mintha magamat hallanám, komolyan. Folyamatos érvelések, megjegyzések, hozzászólások. Lassan tényleg le se tagadhatjuk, hogy egy vér vagyunk.
Mihelyst megmutatja a jelvényét, mintha valamilyen szinten sikerülne megkönnyebbülnöm. Legalább tudom, hogy nem egy bolond ül itt velem szemben, aki csak azt állítja, hogy rendőr, és ha erre rákérdezek, anyit mond, hogy most otthon hagyta a jelvényét, mert nem rendőrként van itt. Na, ha ezt böfögte volna ki, akkor nyilván belevertem volna a fejét az asztalra és ráordítottam volna, hogy ne nézzen madárnak mert rohadtul nem vicces.
- Ne is zavartasd magad, de én viszont arról beszéltem, ami most utoljára történt. És nem azok, amik már elmúltak. Általában nem vagyok olyan körültekintetlen, hogy csak úgy szórom a véremet és a fegyvereimet. De ha egy üvegcserepet állítanak a gyomromba, és nagyban igyekeznek megerőszakolni egy kedves ismerősömet, akkor koránt se azzal vagyok elfoglalva, hogy "te jó ég, mi lesz most, ha kiderítik, ki vagyok?". Örülök neki, hogy kijutottam onnan Dinával együtt élve.
- Ohh, mi a fene? Kaptam egy oltalmazót a nyakamba egy testvér formájában?
- hüledezek, ahogy megdörzsölöm a tarkómat, majd a szemöldökömet is. Nem értem, hogy miért tenne ilyet. LEhet, hogy testvérek vagyunk, de egyáltalán nem ismerjük egymást. Ennyi erővel mondhatná azt, hogy nem is akar rólam tudni, mivel eddig se hiányoztam neki és veheti úgy, hogy halott vagyok, hogy nem is létezek. De nem, ő inkább zsaruként tartja nekem a hátát. Beszarás!
- Aztán ha kiderül, hogy egy bűnözőt bujtatsz és titkolsz, akkor te kerülsz sittre. De nekem jó, nem árt, ha van valaki a hátam mögött és néha felügyel.
- Ne fortyogj jó? Elég, ha én viselkedek úgy, mint egy tűzhányó. Maradjunk annyiban, hogy ha már testvérek vagyunk, akkor én maradok az indulatos, te meg a jófiú oké?
- vetek rá egy jelentőségteljes pillantást.
- Könnyebb dolgom lesz? Miért? Mert még élek? Igen, tényleg könnyebb dolgom van, Mint Donaldnak. Bár kitudja? Lehet, hogy ő már odafent zabálja a mannáját. Szóval ha ez a lehetőség áll fent, akkor neki van könnyebb dolga. De félreértés ne essék, nem vagyok hívő! Soha nem is voltam - mutatok rá határozottan, és a hangom is erről árulkodik. Viszont ahogy újonnan felhozza az emberölési dolgot, csak megvillantom a gyilkos tekintetemet, de már nem is foglalkozok vele, helyette kérek két nagy, hideg korsó sört, ami hamarosan meg is érkezik. A fogalmam sincs,hogy mi a neve lány teszi le elénk, de már csattog is tovább.
- És mond csak... mikor láttál először? Mármint... hol láttál? És mi vett rá arra, hogy elkezdj utánam nyomozni? Mindent tudni akarok, különben nem állok jót magamért! - kapaszkodok bele az italba, hogy egy jókorát kortyoljak belőle.
- De amúgy ki tudja? Lehet, hogy jól járnék veled. Egy rendőr, aki védi a seggemet, nem árul el és még segít is. Király...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime11.08.13 18:31


Mikor felteszi a kérdését, hosszas választ állítok össze neki, miből teljes belátást lehet nyerni az eddigi időtöltésemre. Mit ne mondjak, nem volt jobb dolgom, mintsem, hogy több hónapja szüntelenül járkáljak utána. Hát elve unalmas életem van, így nem tudtam más "szórakoztató" dolgot találni annál, hogy a testvérem után rohangáljak. Igaz, akkor még nem tudtam, hogy közöm van hozzá, csak annyit, hogy egy gyilkos, aki nem tud mást csinálni, csak emberek vérét kiontani. Na, meg, talán arra is fordít egy kis időt, hogy a cégével foglalkozzon, amire fel is hívta a figyelmemet, hogy már "körbe járt a Földet". És, most el lehet képzelni, hogy engem ez mennyire tud érdekelni.
- Igen, nyilván marha nagy mázlim van. Hogyha akkoriban nem hibáztál volna, akkor nézd a jó oldalát, legalább nem lennék itt, és boldogan iszogathatnád a löttyödet, miközben a pincér csajt próbálod elcsábítani. -felelem fejemmel a piája felé bökve, tekintetemet meg a nőre irányítom. - És igen, így igaz. -tekintek vissza rá, majd lassan bólintok egyet. Igen ezért szar a fejvadászok élete. Hogyha valaki tudomást szerez a kilétükről, akkor próbálja eltenni láb elől. Bár, belegondolva, nem is feltétlen kell tudnia, hogy éppenséggel kicsoda ő. Gondolkozás nélkül cselekednek, szóval, kérésre, vagy csak szimplán, hogyha elgurul az agyuk, megölnek egy útba eső embert. Vagy, akit éppen elrendeltek kiiktatásra. Ezért kell az embernek úgy élnie az életét, hogy még csak véletlen se kelljen attól rettegnie, hogy egy rendőr, vagy egy maffia vezért ráállít egy ember. Pedig igazán mindennapos ez a dolog.
- Két évvel ezelőtt szereztem rólad tudomást. Akkor még semmit nem tudtam rólad. Körülbelül akkora vezethető vissza az, amikor "kutatni" kezdtem utánad. Végül, szinte a munkából családi ügy lett. Így szereztem tudomást arról, hogy a testvérem vagy. -felelem hosszasan. Ajánlom, hogy ezek után lezárhatjuk azt a témát, hogy, tulajdonképpen hogy ismertem meg. Szerintem már bőven elmondtam mindent, amire kíváncsi volt, ezek után már kétlem, hogy akármilyen újdonsággal tudnék előállni. Bár, ahogy megismertem ez alatt a, körülbelül egy óra alatt, tud még meglepetéseket okozni. Bebizonyította, úgyhogy nyilván tud még kérdéseket feltenni, mire választ kell nyújtanom. Mert, merem feltételezni, hogyha nem kapja meg, amit akar, a fejem az asztalon fog kikötni. Túlzottan indulatos, mondjuk, a fejvadászok nem arról híresek, hogy halál nyugodtan kezelik a dolgokat. Így, ahogy más gyilkosoktól, tőle se várok sokkal többet.
Mikor jelvényem után kezd faggatni, gondolkozás nélkül mutatom meg neki, majd pár másodperccel később zsebre is vágom. Nem mutogatom senkinek se fél éven keresztül, hogy elhíresüljön, hogy az vagyok, aki. Hiszen, a rendőröket senki se bírja, mivel mindenki egy halál komolyan embert tud elképzelni hozzájuk. Szerintem én ezt bőven megcáfoltam vidámnak mondható viselkedésemmel, és a dolgokhoz való hozzáállásommal. És, merem feltételezni, hogy ezzel elhiszi, hogy nem csak egy hibbant idióta ül előtte, aki valahonnan tudomást szerzett a kilétéről, de, még csak véletlen se az, akinek mondja magát. Egy jelvénynél, szerintem sehogy se lehet jobban megmutatni egy embernek, hogy rendőr az a bizonyos személy.
- Jól van, csak, hogy lelki békére lelj, akkor a mostani ügyedről foglak tovább kérdezni, hogyha az úgy megfelel neked... Merem feltételezni, hogy az imént említett Dina is hozzád hasonló tevékenységeket folytat, ugye? -teszem fel a kérdésemet, majd a számhoz emelem a poharamat, és az utolsó korty italomat is eltávolítom. Azért igazán kíváncsi lennék rá, hogy rajtuk kívül még hány embert fogadott fel az a bizonyos idegen, akinek minden áron tudni akarom a nevét. Mit ne mondjak, elő szeretettel vágnám be a sittre. Igaz, hogy utána néhányan rám pályáznának, talán vérdíjat is kiadnának értem, de egye fene. Ennyi áldozatot megér az, hogyha egy őrült gyilkostól mentem meg a várost, nem? És, azért nem egy kis városról van szó, minek lakossága alig haladja meg a tízezret.
- Igen, ha gondolod, így is értheted. -felelem bólintva egyet. Soha nem gondoltam volna, hogy egy gyilkost fogok rejtegetni. De, kell az újítás. Amúgy is, mindenkinek kell egy kis változatosság, egy kis izgalom. Hiszen, hogyha valaki mindig jól cselekszik, egy idő után már élni is elfelejt, csak a jó hajtja tovább. Én pedig nem szándékozok ilyenné válni. Igaz, régebben ez volt a célom, meg amúgy is, ezt nevelték belém, de, hogyha már a testvéremről van szó, akkor annyi kijár, hogy megmentem a rendőrök karmai közül.
- Hidd el, el tudom intézni, hogy ne szerezzenek róla tudomást. Azért, annyira hülye még én se lehetek, hogy kiordítom ország világnak, hogy a testvérem egy fejvadász, akit, éppenséggel a rendőr bátya bújtat. -válaszolom megrántva a vállamat. Ahogy már mondtam, olyan hülye gyerek még én se lehetek, hogy elárulom minden második embernek, hogy milyen személyek bújnak meg a vérvonalamban. Merem feltételezni, hogy nem is túlzottan örülnének neki, hogy szabadlábon járkál egy gyilkos.
- Na, ebben tökéletesen egyet értek veled. -felelem halvány mosolyt erőltetve az arcomra. Nos, talán ebben az egy dologban képesek vagyunk egyet érteni. Hiszen kétlem, hogy több ilyesmiben részt tudnánk venni.
- Nem így gondoltam. Végül is, neked annyit kell átgondolnod, hogy egy rendőr a bátyád. Nem pedig annyit, hogy az egyik öcséd halott, a másik pedig egy felbérelt gyilkos. -válaszolom szememet forgatva. Mindent halál komolyan vesz... pedig, aztán igazán nem úgy értettem. Csak, nem tud más fejével gondolkozni. Pedig, aztán igazán megtanulhatná. Valamennyivel neki is könnyebb dolga lenne. Végül, mikor megérkezik a sörünk, reflexből felkapom az asztalról, majd nagyot kortyolok belőle.
- Hát, körülbelül két évvel ez előtt. Arra se emlékszek, hogy mi volt tegnap, nem arra, hogy hol láttalak két évvel ezelőtt. Már csak azért is mert akkor igazán felkeltetted az érdeklődésemet az akkor gyilkolásoddal, és a kórházas ügyeddel. Aztán meg hosszú távon kezdtem nyomozni utánad. Amikor rájöttem, hogy a testvérem vagy, akkor vált szinte mániámmá ez az ügy. -adok választ minden kérdésére, és várom, hogy még miket zúdít rám. Szerintem bőven lesz még kérdése, úgyhogy előszeretettel várom őket, és minden eshetőségre felkészülök.
- Igen, úgyhogy igazán örülhetsz nekem, amiért nem mártottalak be. Hidd el, jó néhányan fenték még rád a fogukat. De, végül én kaptam meg az ügyedet. -felelem biccentve egyet, majd ismét kortyolok az aranyló italból.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Akram kocsma Akram kocsma  - Page 3 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Akram kocsma

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
3 / 6 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Winchester-