welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Sunset Park - Page 7 Vote_lcapSunset Park - Page 7 Voting_barSunset Park - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Sunset Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime17.01.16 22:45

Igen megnyugodhatsz. - mosolyodok el haloványan. - Te még fel is szoktál tölteni feltéve, hogy nem éppen a "véremet szívod", és próbálsz rávenni valamire erőteljesen. - teszem még hozzá egy vigyorral. A tények azok tények, és a tény az, hogy Chloe általában jó hatással szokott lenni rám, de valamikor tényleg egy kicsit le tud szívni, mint amikor minden áron bulizni vagy piálni akar elrángatni. Ráadásul a mai nap végére biztosan hullafáradt leszek, de ez most olyan program, amit én is szerettem volna, mert szeretnék Chloe-val lenni.
- Biztos vagyok benne, hogy van más is, de én vagyok az egyetlen aki be is meri vallani Neked. - cukkolom egy kicsit a lányt. Tudom, hogy sose fog lekattani a témáról, hogy ilyen vagyok, de valahol mélyen úgy érzem, hogy talán még szereti is ezt bennem.
- Ha nem haragszol meg akkor ezt azért el is várom. - szólok megjátszott komolysággal a szavai hallatán. Kicsit fura belegondolni, hogy mi lenne, ha tényleg beindulna esetleg a karriere. Vajon még akkor is lenne rám ideje vagy egyáltalán még barátok lehetnénk utána? Én bízom benne, hogy így lenne, hisz nehezen tudom elképzelni Chloe-ról, hogy egyik napról a másikra megszakítja velem a kapcsolatot, hacsak nem teszek valamit én is ezért.
- Igen azt én is láttam. - nevetem el magamat halkan. - A legfájdalmasabb az benne, hogy manapság tényleg így van sajnos. - folytatom tovább, de immár lemondóan megcsóválom a fejemet is hozzá. A szomorú tény az, hogy ez tényleg így van. Néha úgy vagyok vele, hogy tényleg megérettünk a tömeges kihalásra, és ehhez nem kell más, minthogy fényes nappal végigsétáljak az utcán és szemügyre vegyem a többi embert magam körül...
- Nem csak a tényeket közlöm veled. - vörösödöm el hirtelen. Azt hiszem, ebből sose fogok kigyógyulni pedig most már aztán tényleg mindent láttam Chloe-ból, amit csak lehetett. - Mindig engem kérdezel, pedig tudod, hogy úgyse tudok dönteni, hisz rajtad minden remekül áll. - mosolygok rá szégyellősen.
- Nahát, hogy én erre nem is gondoltam még. - vonom fel gyanakvóan a szemöldökömet. - Remélem nem ez volt az igazi ok, amiért elhoztál ma ide. - teszem még hozzá, amikor Chloe a rá jellemző 1000 wattos mosollyal felém fordul. Persze sejthettem volna, hogy van valami ilyesmi hátsó szándéka, de még így se tudnék igazán dühös lenni rá emiatt, még ha nem is lelkesedem az elképzelésért.
- Igen az. - mosolyodom el zavartan. - DE te is tudod, hogy a barnák a gyengéim, ráadásul bár nem rétek túlságosan a lányokhoz, de mivel most is egy gyönyörű, csinos lánnyal vásárolok együtt, nem hiszem, hogy túlságosan díjaznának bármilyen ismerkedési kísérletet, hacsak nem túl szabados természetűek. - felelek diadalittas mosollyal az arcomon. - És amúgy sem örülnél, ha bárkivel is "osztoznod" kellene rajtam. - toldom még meg egy lapáttal a mondanivalómat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime01.02.16 7:15

- Ez pedig nagy bátorságra vall. - Nevettem fel halkan. Mármint az tény, hogy leginkább nem olyan társaságban logók, ahol könyvmolyok vannak, sőt nem is igazán láttam még olyat, hogy bárkinél könyv is lenne, hiszen a haverokkal nem könyvklubba szoktunk járni, hanem szórakozni. Neki a szórakozás azt jelenti, hogy neki áll olvasgatni, addig nálam azt jelenti, hogy szétcsapom magam egy kemény, pörgős, ivós buliban.
- Nyugi, esküszöm, hogy te leszel az első. - Még mindig ezzel a kitalált gondolattal vagyunk el, de azt már biztosra veheti, hogy ha úgy adódna, akkor nem felejteném el, nem cserélném le. Ha pedig a most említett karrierem ténylegesen beindulna, akkor tény, hogy kevesebb időm jutna rá, túlságosan elfoglalt lennék, de igyekeznék rá is időt szánni.
- Végül is az a jó a mai világban, hogy még mi is simán el tudnánk dönteni, hogy mik szeretnénk lenni. Meggondolhatjuk még magunkat a neműnkkel kapcsolatban. - Igyekeztem komoly képet vágni hozzá, de legszívesebben nevetnék rajta. Valahogy nem tudom magam pasiként elképzelni, ahogyan őt sem nőként. Szerintem tökéletesek vagyunk úgy, ahogyan vagyunk most.
- Oh, édesem! Olyan aranyos vagy, hogy még mindig képes vagy elpirulni miattam. - Finoman végig simítottam arcán, hiszen tényleg annyira aranyosnak találom ilyenkor, mikor elpirul.
- Azért kérdezlek mindig téged, mert tudom, hogy tőled őszinte választ kapok. - Még akkor is, ha legtöbbször a válasza ugyan úgy hangzik: Rajtad Chloe minden jól áll.
- Ez most hirtelen jött ötlet volt, mivel vásárolni jöttünk ide, de miért is ne köthetnénk össze a kellemest a hasznossal? - Avagy miért nem üthetnénk két legyet egy csapásra? Nem akarok kerítőt játszani, na jó, egy kicsit azért mégis, hiszen már igazán rá férne, hogy legyen valakije.
- Ha jól értem, akkor eddig azért nem csajoztál, mert azt hiszed, hogy nem örülnék annak, ha osztozkodnom kellene rajtad? - Eleinte biztosan féltékeny lennék, hogy nem sajátíthatom ki Timurt kedvem szerint, de szép lassan bele tudnék törődni, ha látom, hogy boldog azzal a bizonyos lánnyal az oldalán, aki nem én vagyok.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime07.02.16 22:18

- Tény. Márpedig ez ismerve a haragodat keveseknek adatik meg. - mosolyodom el szelíden Chloe szavaira. Na igen tőle az olvasás tényleg elég idegen,a hogy a baráti köre 99%-tól is amennyire én tudom, a maradék 1% pedig legjobb tudomásom szerint én vagyok. Mindig meg is kapom Chloe-tól, hogy a legnagyobb örömömet az olvasásban lelem, ami nem teljesen igaz mivel vele is legalább annyira szeretek időt eltölteni, mint a kedvenc könyveimmel. Arról nem is beszélve, hogy néha kicsit kevesebbet is akadékoskodhatna, mert a "szeretett könyveim" már nemegyszer megmentették az irháját, az egyetemről való eltávolítástól, amikor felbukkant nálam, hogy segítsem ki egy kicsit ebből vagy abból a tárgyból...
- Nos ezzel igazán sikerült megnyugtatnod a gyöngice lelkivilágomat, nagyon hálás vagyok érte. - A kezeimet japán módra összeteszem, és finoman egyenes derékkal meghajlok előtte a "hálám" jeléül. Egy kis bolondozás mindig belefér, ha rólunk van szó. Mindenesetre tudom, hogy nem felejtene el teljesen, ha esetleg beindulna a karrierje, és híres ember vagy mi a szösz lenne belőle. Talán még hálás is lennék, hogy kevesebbszer próbál meg inni ráncigálni, és több időm jut a tanulmányaimra hétvégén is.
- Igen. De én azt hiszem tökéletesen meg vagyok elégedve a nememmel, és amennyire ismerlek te is. Amúgy is elég nehéz lenne téged fiúnak elképzelni. - nevetem el magamat halkan a válaszán. Pedig igazából sírni kellene, hogy ez egyáltalán valakiben felmerülhet, mint lehetőség. Na mindegy. Szabad országban élünk...Ha valaki úgy dönt, hogy inkább a másik ligában játszana akkor lelke rajta.
- Igen, mert mindig teszel róla, hogy elpiruljak. - felelek neki szégyellős hangon, és ha lehet, még jobban elvörösödöm, ahogy megcirógatja az arcomat. Kellemes érzés, amikor ezt csinálja, valahogy mindig valami melegség tölt el ilyenkor.
- Igen. Ez az őszinte véleményem, de nem érzed kicsit egyhangúnak, hogy a véleményem már évek óta változatlan. - mosolyodom el erőtlenül, de kedvesen, ahogy a lányra pillantok.
- Értem. Tehát megint működésbe lépett a Chloe-féle híres kombinatorika, amely rögtönzött párkereső szolgáltatásokat nyújt. - nevetem el magamat halkan. Choe néha tényleg rosszabb tud lenni, mint egy kerítőnő. Persze hálás vagyok, hogy segít, csak néha tényleg kissé zavarba ejtő, hogy szemlátomást a legjobb barátomnak kell nekem lányt halásznia, mert én úgy néz ki képtelen vagyok arra, hogy ez véghez vigyem...
- Akár ez is lehet egy magyarázat, de a tény az, hogy a legutolsó "majdnem-barátnőmet" is képes lettél volna beinvitálni egy édes-hármasba ha szimpatikusnak találok, tehát ha akarnál tudnál rá módot találni, hogy osztozkodj rajtam. - nevetem el magamat ismételten. Persze viccnek szántam a dolgot, és remélem, hogy Chloe is venni fogja még annak ellenére is, hogy arra az estére emlékeztetheti, amire engemet is. De én azt hiszem ezen már túlléptünk szóval akár viccnek is vehetjük ezt. Meg aztán h a lány nem pattant volna meg, akkor ki tudja mi történhetett volna...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime08.03.16 11:18

Halkan elnevettem magam Timur szavait hallva, de most mégsem fűzök hozzá semmit sem. Nem akarok ám mindig belé kötni, ezért jobbnak látom, ha nem kommentálnom a dolgot a továbbiakban. Mert ha valaki, akkor az Timur, aki tudja, hogy nekem mindenről van véleményen és nem félek kinyilvánítani.
- Ugyan, semmi szükség a hálálkodásra. - Jobb kezemmel legyintettem egyet, mielőtt elnevettem volna magam Timur műsorát látva. Az már biztos, hogy tudja, hogy hogyan kell engem megnevettetni. Ez is csak azt mutatja, hogy a barátságunk során eléggé sikerült neki kiismernie, sőt meg merem kockáztatni, hogy kizárólag ő az, aki valójában ismer, és tudja, hogy milyen is vagyok. Mások csak a külsőm miatt kíváncsiak rá, de Timurt a személyiségem is érdekli.
- Én tényleg tökéletesen meg vagyok elégedve azzal, aminek születtem, de egy kicsikét elszomorít a tudat, hogy soha sem fogsz a legjobb barátnőm lenni. - Ismét elnevettem magam. Nem gondoltam ám komolyan, Timur számomra tökéletes úgy, ahogyan van, de azért mégis támogatnám, ha másként döntene, hiszen erre valók a barátok.
- Pedig, ha tudnád, hogy nem csinálom mindig szándékosan. - Ezek szerint, jobb lenne, ha nem kérném ki a véleményt azokról a fehérneműkről, amiket kinéztem magamnak, mert elképzelhető, hogy zavarában olyan fog lenni a feje, mint egy nagy, érett paradicsom.
- Most, hogy így mondod... Talán legközelebb egy olyan pasival kellene jönnöm vásárolni, aki kritikusabb, ha rólam van szó. - Habár semmi pénzért le nem cserélném a mostani partneremet, hiszen látszólag nem olyan nagy szenvedésnek éli meg a velem való vásárolást, mint a legtöbb pasi tenné.
- Így is lehet mondani. Viszont, ha szeretnéd, akkor csinálhatunk olyat, hogy kiszemelsz egy csinos lányt, én pedig összebarátkozok vele és úgy nem lesz ciki, ha bemutatlak neki. - Szóval így a lányra sem rontunk ajtóstul. Csak én érzem úgy, hogy egészen működőképes lenne az ötletem?
- Ígérem kimaradok a szexuális életedből, ha végre sikerül valakit becserkészned. - Vele együtt nevetek, és valahogy nyugodtsággal tölt el, hogy a történtek után képesek vagyunk ennyire felszabadultan beszélgetni. Ezek szerint már mindketten túl vagyunk a történteken.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime12.03.16 14:23

Együtt nevetek Chloe-val hisz mi ketten gyakorlatilag mindig ezt csináljuk egymással. Néha kicsit mérgelődöm, hogy mindig talál rajtam valami fogást, de hogyha őszinte akarok lenni, akkor igazából szerintem sokszor már hiányozna is ez nekem hisz körülbelül ez nekünk olyan, mint a barátságunk egyik alapköve. Egyszerűen elképzelhetetlen lenne enélkül a kiegészítés nélkül.
- Azért nem hagyhattam szó nélkül az értékes segítségedet. - kacsintok még rá cinkosan mielőtt felemelkednék a "tiszteletteljes" hajlongó testhelyzetemből. Sok ide ismerjük már egymást tudom, hogy az ilyesmi mindig meg szokta nevettetni. Én pedig szeretem látni, és hallani, amikor nevet, és boldog. Jól eső érzés, hogy ha tudom, hogy ehhez én is hozzáadtam valamit, hogy Ő boldog lehessen. De hát ezért vagyunk barátok nemde?
- Nos nekem már így is a legjobb barátnőm vagy szóval az én vágyálmom már teljesült, és nincs miért szomorkodnom. - vigyorogtam Chloe válaszára. Nos szerencsére gy néz ki, hogy egyikünknek sem kell attól tartania, hogy a másik hirtelen nem-váltásra szánná el magát. Én valahogy sose tudnám megszokni a magam részéről, de ez én vagyok természetesen.
- Tudom, ahogy én sem akarok soha szándékosan elvörösödni, vagy átváltani szégyellős üzemmódba. - mosolyodom el szelíden. Tisztában vagyok Chloe adottságaival, de valahogy még így is képes mindig zavarba hozni hiába láttam belőle már mindent, amit egy férfi láthat egy nőből.
- Majd légy szíves szólj, ha találtál bárhol is ilyen férfit. - nevetem el magamat halkan a lány válaszára. - Mert ebben a dimenzióban nem fog menni. - intek felé figyelmeztetően az ujjammal. - nos igazából valószínűleg biztos találna olyat, aki kritikusabb lenne vele, mint én, de azok általában azok a tuskók, akik mindenkinél tökéletesebbnek hiszik magukat, úgyhogy valószínűleg nem lenne hosszú életű az a vásárlás, Chloe természetét ismerve.
- Jajj Chloe. - temetem egy pillanatra a kezeimbe az arcomat. - Hagyjuk szerintem ezt most. Azért vagyunk itt, hogy neked vegyünk ruhákat, nem pedig azért, hogy nekem keressünk barátnőt. - mosolygok rá kedvesen. - Amúgy is arról volt szó, hogy a mai napra csakis a tiéd vagyok. - hívom fel az egyezségünkre a figyelmét. Biztosan működne az ötlete - na jó egyáltalán nem biztosan, de most tényleg nem érzek ehhez nagy affinitást. A mai napomat tényleg inkább vele szeretném eltölteni.
- Ígérem, ha egyszer összeszedek valakit, és úgy érzem majd, hogy lapos vagy nem izgalmas a szexuális életünk, akkor te leszel az első, akit felkeresek. - emelem fel a bal kezemet mintha csak egy esküt tennék. Jó dolog, hogy erről ilyen nyíltan beszélgethetek Chloe-val, hogy őszinte legyek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime28.03.16 11:38

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime18.07.16 13:27

Kora reggel van, s már fut, mint ahogy a szokása. Most a közeli Sunset park a kiválasztott helyszín, hogy jól induljon a napja. Lassú tempóban kocog a területen, mikor a távolban megpillant pár csövest, akik borogatják ki a kihelyezett kukákat, hogy találjanak benne némi élelmet. Mint a rend őre nem tud elsiklani e tény fölött, így arra veszi az irányt. A csövesek észreveszik, hogy kifejezetten felé indul egy személy, így a gyors elszelelést választják. Utánuk sprintel, azonban egy beláthatatlan helyen valami váratlan történik vele. Valakinek nekimegy izomból, s mivel van benne kiló így nem biztos, hogy az a illető a talpán marad. Lardon körülnéz, azonban szem elől téveszti a kiszemelt csövest. Káromkodik magában egyet, miközben elhúzza a szája szélét. Tekintete ezután maga elé néz, mikor meglátja azt, akinek nekifutott.
- Bocsáss meg! Nem volt szándékos, én a csövest akartam elkapni. – magyarázza el a helyzetet, miközben pillantásával megvizsgálja a nőt.
- Esetleg kárpótolhatlak valamivel? – érdeklődik a vad külsejű amazonnál, de ítéli el elsőre. Nem szokása, hiszen az embert a tetteik határozzák meg. Végezetül úgy dönt, hogy kivárja a másik válaszát, s csak azután tér vissza a futáshoz. Meg kell győződnie arról, hogy nem sérült meg súlyosan az ütközéskor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime19.07.16 1:07



Lardon & Alice






M

a sem jött össze az alvás, gyűlölöm a határidős munkákat, én gürizek, a nagyseggű picsa meg learatja a babérokat és persze ez alatt a nagy lóvét értem, én meg pisloghatok, hogy miből fogok megélni. Ha félre tudnék tenni, saját galériát nyitnék, de hát, már honnan és miből is tudnék? Mindent lenyúl, a maradékból, amit nekem oda vet, inkább csak a saját kis kényelmem van meg. Nem tudom mikor jutottam oda utoljára egy jót gyújtogatni, de úgy tényleg, már hiányzik a tűz pusztító ereje, a hangja, az illata és az érzés, ami olyankor elönt. Ah, ma reggel itt van a hárpia, miért nem tudott kényelmesen a seggén maradni? Ilyenkor nem gyújthatok rá a műtermemben, ki kell mennem hátra abba a koszos, retkes sikátorba a kávémmal. Végig még lebotorkálok, a lépcsőn ezen fortyogok, szeretem az ablakomban ülve nézni a napkeltét, de ez most mindent elrontott. Lassan már mozognak az emberek az utcákon én meg egy rohadt sikátorban kávézom és cigizem, ah, csak felbosszantom magam rajta. Nem vittem le az egész dobozt, csak egy szálat, majd később még kilógok, de most elég lesz egyelőre ez is. Lettem a bögrém egy szilárd pontban és próbáltam rágyújtani, de vacakolt, az öngyújtóm, épp éktelen káromkodásba kezdtem volna, amikor valaki alaposan belém rohant. Oly annyira, hogy a földre estem, és lehorzsoltam a tenyerem és a térdem, de nem az a legrosszabb, eltört a cigim! Kettőbe baszki! Ha szemmel ölni lehetne, a tag már rég alulról szagolná az ibolyát!   - Persze! Adj egy másik szálat! - Tápászkodtam fel dühösen, nem elég, hogy fáj is, és kissé kiserkent a vérem is, de eltört az egyetlen szál cigim amit lehoztam… Ezentúl dobozostól jön velem!  



Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime19.07.16 7:30

Mikor a másik feláll, akkor tudja igazán megnézni, hogy milyen súlyos sérüléseket okozott neki. Látja a horzsolást, sőt a vére szintén kiserkent. Mivel bocsánatot kért már először, így tovább lép. Gyors gondolkozás után a legközelebbi dohányárusra gondol.
- Gyere sétáljunk egyet és megkapod a szálad. – hangzik a válasz tőle, s ha a másiknak nincs ellenére a dolog, akkor a közeli dohányoshoz viszi. Itt aztán minőségű márkák találhatóak, természetesen aranyáron. Rámutat a kezével azokra, aztán így szól a társaságához.
- Válassz egyet! – mondja felé, s ha sikerül döntenie, akkor az árustól megveszi azt a márkát, legyen az a legdrágább. Van Lardonnál pénz, azonban ő cseppet sem dohányszik. Ő rendszeres sportolásnak a híve. Mikor kezébe kapja a doboz cigit és az öngyújtót, akkor mindkettőt átnyújtja a vad nőnek, hogy a dühös magatartásból visszavegyen.
- Tessé, itt a szál cigid. – ejti ki a szavakat a nő felé, miközben Lardon ránéz az órájára. Egyelőre nem sietős neki, maximum sokkal tovább dolgozik a munkahelyén. Általában mindig időre megy, s sosem késik, de ha ilyen esetek vannak, akkor fennáll a kockázata. A mobiltelefonját előveszi, s betelefonál a munkahelyére, hogy picit késik. Elpakolja a mobilt, s várja a nő reakcióját, hogy mit fog tenni ezután? Vagy tovább fog itt neki rimánkodni, hogy mit csinált? A hosszú hallgatást végül a férfi töri meg.
- Még egyszer sajnálom az esetet, s a doboz cigivel és az öngyújtóval kárpótoltalak a téged ért veszteség miatt. Ugyan a sérülésed ott van, de ha szeretnéd, akkor az otthonomban elláthatom azt is. Ám nekem menni kell dolgozni. – magyarázza el a társaságának, miközben elmélkedik magában. Bemutatkozni nem szándékozik a másiknak, mert nem hinné, hogy többször látná.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Lyna Hill
Lyna Hill



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime08.06.19 14:37

Szabad játéktér.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime15.07.20 22:01




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



T

udod mi a jó abba ha délelőttös vagy? Délután azt csinálsz amit akarsz, alszol, körmöt festesz, hajat mosol, ja, vagy nem, nekem óráim vannak, egész délután bent rohadtam az egyetemen, a sok elmélet, és latin, nem mintha nekem ezt már nem kellene különben is tudnom, már a végén rám szólt a professzor, hogy mi lenne ha Alexis-on kívül más is tudná már a válaszokat, sajnálom drágáim sok éves előnyöm van, és még így sem én vagyok a legidősebb, de végül hazamehettem, fáradt vagyok, és túlontúl is elég volt a mai napból, engedtem magamnak egy hatalmas kád vizet és elmerültem nyakig a habokban, ez már nagyon kellett, megmostam fakuló fürtjeim, azt hiszem vissza kellene festeni barnára, nekem nincs időm folyton fodrászhoz járni, amíg száradt a hajam végre elterültem a saját ágyamon, azt hiszem van a hűtőben egy üveg fehér bor, ha minden igaz még reggel betettem, feltápászkodtam és elővéve egy oldal táskát pakoltam el poharakat, a boromat és a tárcám, jaj a telefonom el ne felejtsem megint, bedobtam azt is, meglocsoltam Amanda virágait, adtam annak a hülye halnak, mert tutira ki fog menni a fejemből és ha éhen hal az én lelkemen fog száradni.
Végül arra is odajutok, hogy gyorsan felöltözzek, hogy ne késsem el a film elejét, felkaptam egy farmer sortot, egy fekete pántos felsőt, aminek fonott csipke a háta, és egy ehhez illő laza cipőt, lassan a hajam is megszárad, a karomra terítettem a takarót amire ülni akarok, felkaptam a táskám és már indultam is.
Nincs olyan messze tőlem a Sunset park, maximum húsz perc gyalog, szép idő van, és már nem is hömpölyög úgy a tömeg, beteszem a fülesem és a lehető legrövidebb úton indulok meg a park felé, mielőtt lekésem a filmet.
Nem szeretek a középpontban lenni, és mivel elég nagy a vászon így hátul is tudok ülni, leterítettem egy japán liliomfa mellé a takaróm, kényelmesen elhelyezkedtem és előhúzva a boros üvegem töltöttem magamnak egy pohárral, kissé hátra dőlve támaszkodtam meg bal kezemen miközben kortyolgattam a hideg italom.


Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime18.07.20 14:50

Ah, hosszú nap volt, tele hogyan ne szexelj előadással, kár, hogy az ember felnőve a felét nem tartja be, aa mondjuk a használt óvszert részét, a többi az megvan, pontosabban azt már nem oktatják, de jól lehet rögtönözni, mondjuk a szertárban, vagy bárhol a lakáson belül, amit elég jól kitudunk használni alkalomadtán, ledobva a kulcsaimat a pultra hajolok le Daisy-hez, tudom, tudom, ne csak a nőkkel foglalkozzak, hanem veled is. De úgy elég nehéz, ha folyton eszembe vésik mit fogok elszalasztani akárhányszor is húzzák el előttem az átitatott mézes madzagot és akármennyiszer kapok utána. Ezt már megtanulhattam volna, nem igaz kislány?
Ledobtam a táskám, adtam vizet Daisy-nek, rohadt meleg van, és elmentem zuhanyozni, hogy aztán vele a parkban sétálva még egyszer csurom víz legyek, átöltöztem farmerre és egyszerű pólóra, majd nekiláttam az elmúlt napok eltakarításának, egész házias vagyok, azt hiszem, nem mintha lenne más választásom, mi van, ne nézzél így, te csak felforgatni tudod a házat.
Estefelére járt már mire lementünk a parkba, miután az összes kölyök körbeszeretgette és jaj, de cuki, több anyuka is a pokolba kívánt az "én is akarok" meg "had legyen nekem is" hisztivel meg is tudtunk tenni ötven méternél többet. Úgy látom valami filmet fognak vetíteni...
- Oké, akkor ide most nem kéne bemenni, túl jó dolgod lenne. Gyere szépen, gyere. Most komolyan? Olyan vagy, mint egy rossz szajha, simiztek már eleget, nem? Na indulás. - Vontam össze szemöldököm szigorúan, majd próbáltam megkerülni a tömeget, nem figyeltem, hogy ma lesz valami, más különben nem ide jöttünk volna le, de ez esik a legközelebb. Alig egy másodpercre álltam és kalandoztam el, neki máris sikerült fürgén kicsusszannia a kezeim közül és a pórázát húzva a földön iramodott meg egy irányba, én meg utána.
- Daisy, Daisy, állj már meg, nem szabad, rossz vagy! - Futottam utána, látott valamit? hová a fenébe mész? Azt látom, hogy kis híján felborított valakit a plédjén és már fogtam a fejem, bántani nem fogja, legfeljebb agyonra nyalni, ha az bűnténynek számít egy kutyánál, már épp kezdtem volna szabadkozni, amikor közelebb értem és megértettem mit vagy inkább kit látott meg Daisy és rohant hozzá olyan hirtelen.
- Alexis, szia... öhmm, bocsi a ledöntését, be van pörögve, hogy emberek között lehet. - És mindenki szereti, mondom én, mint egy rossz ribancot.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime18.07.20 16:03




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



M

ondhatnám, hogy fáradt vagyok, de túl sokat ma nem dolgoztam, inkább az agyam fáradt, de az eléggé, túl sokat kellett ma forognia, már kora reggel is, ó ha tudtam volna, hogy Michael ott dolgozik biztos, hogy kérek mást helyettem, nem tudom, náthás lettem, öhöm, öhöm, jaja, otthon kell maradnom, a francba, nem értem ki ő és miért van ekkora hatással rám, hogy simán egy öt perces szünetben egy iskola szertárában esek neki és hagyom, hogy magáévá tegyen, ismét, nem tanulok a hibáimból úgy érzem, pedig ezek olyan élvezetes kis hibák, és én annyira akarom, hogy újra és újra elkövesse, hűtsd le magad Alex, egyedül vagy, a születésnapodon, és egyedül iszod a kis borod, egy túlontúl is romantikus helyen, ismerős az a film, hogy csak szexre kellesz? Na akkor most szépen fogd be és koncentrálj arra a nyamvadt filmre amit vetítenek, tudom azért jöttem, hogy kiszellőztessem a gőzgépet a fejemben, mielőtt a fülemen füstöl ki.
Kinyújtom előre a lábam, és bal kezemen támaszkodva merülök el a filmben, klasszikus, régi, fekete fehér olyan jellemzők amik pont egy ilyen magányos kis estéhez elengedhetetlen kellékek, összekulcsolt lábfejem mozgatom a saját kis ütememre, kortyolok a behűtött, zamatos fehérboromból, ez egy jó döntés volt, holnap megköszönöm a srácnak az ital boltban, igazán jót ajánlott, nagyon eltalálta mit szeretek. Letettem épp a poharam a fa tövébe, hogy írjak egy SMS-t Amanda-nak, Meglocsolva, és megetetve, jó mulatást. - A. , alig nyomtam rá a küldésre és emeltem fel a tekintetem már is belebummolt valami az ölembe, egy nagy szőrgombóc, vállamra tette mancsait és szó szerint hanyatt lökött, majd nyalni kezdte az arcom.
- Naa Daisy, Daisy, elég lesz, igen, igen, te is hiányoztál.
Öleltem magamhoz, és simogattam meg a buksiját, még mindig rajtam feküdt amikor megjelent Michael is.
- Szia. Semmi gond, úgy látszik hiányoztam a kis mocskosnak.
Vakargattam meg a pofiját.
- Nincs kedvetek csatlakozni?
Pislogtam fel rá, legalább nem lennék egyedül.
- Van isteni fehérborom.
Mosolyodtam el, és lassan leszedtem magamról Daisyt is, hogy fel tudjak ülni.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime19.07.20 22:33

- Háát, nem tudom, hogy mennyire bírnánk vele a film alatt, nem az a nyugodt természet, amikor ennyien vannak. - Az, amikor hirtelen túl sok az inger, és játsszál velem és szeress és simizz, és most miért álltunk meg, sétálunk, végre sétálunk, menjünk már, hajlamos túlpörögni, miután sokat van egyedül.
- De Próbáljuk meg, akkor addig te itt maradsz nagylány. Alexis-sel. - Guggoltam le hozzá fültövét simogatva. - Igen, igen, te, maradsz! - Emeltem fel mutatóujjam fegyelmező jelleggel, nem kell mindenkit ledönteni, bár ezt ügyesen megcsináltad.
- Hozok valami kaját a filmhez, meg vizet Daisynek. - Ha jól láttam lehet itt kapni popcornt meg meg egyéb nasit. Felálltam majd megindultam az árus standok felé, pazar, hogy ez mindenkinek most jutott eszébe, Alexék felé kukkoltam, hogy jól viselkedik e a rosszcsontja, bár a legrosszabb, ami történhet, hogy valaki kómába szeretgeti, egy nagy adag kukorica, tökmag, földimogyoró és mentes víz, szerintem elég lesz, útban voltam vissza, amikor egy pasast pillantottam meg velük, épp Aleyisnek magyarázott hevesen, miközben Daisy-t próbálta simogatni, öreg trükk a vedd le a nőt a kutyával és bár még mindig beválik, most nem fog, élesen füttyentek és csórikámat faképnél hagyva szalad hozzám. Bocs öregem, de Ő az én kutyám, ott pedig az én nőm ül, te pedig útban vagy.
- Örvendek, ismeritek egymást? - Költi kérdés volt, így kevésbé tűnök majd bunkónak, ha előbb udvarias voltam, tudod mit? Mégis csak tűnjek bunkónak.
- Hoztam nasit, ömm elnézést, de néznénk a filmet, a helyemen ülsz. - Húztam el a számat egy enyhe fintorral, ha eddig nem lett volna elég egyértelmű, így vigyáztál te rá, haszontalan jószágnak, ne nézz ilyen bambán.
- Gyere igyál. - Pakoltam le a plédre, majd megitattam Daisy-t, volt séta, szeretgetés, inni is kapott, talán nyugi lesz egy kicsit, elindult a film és még néhány percig nyöszörgött, kereste a helyét és kénytelenkedett, mire végre bealudd a lábunknál.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime19.07.20 23:30




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



N

agyon megszerettem ezt a nagylányt, és úgy érzem az érzés kölcsönös, legalább is abból, hogy épp rajtam fekszik és össze vissza nyal ez jön le, pedig esküszöm nem hívtam, észre sem vettem, hogy itt vannak, a oldalról szaladt ide, belebummolt az ölembe és leterített, ez még pasinak sem ment ennyire gyorsan, nem hogy egy lánynak, Daisy különleges kis rosszcsont vagy. Felültem és magamhoz öleltem lihegő buksiját.
-  Persze, vigyázok rá, ugye nagylány, megleszünk.
Magyarázok csücsörítve pofijába, nekem nincs időm háziállatot tartani, Amanda-nak igaza van, nekem ahhoz is külön szólni kell, hogy egy aranyhalnak adjak enni, hol vannak még a virágok, és a négy lábú cukorbombák, mint Daisy is, irtó szerencsés vagy, hogy ilyen szerető és jó gazdád van, pillantok Michael után, miközben Daisy pocakját vakarom, látom ahogy visszanéz és szeme kékje villan fel a sötétben, hogy csinálja ezt?
- Ööö hello?
Figyeltem fel a mellém huppanó testre, aki nagy meglepetésemre nagyon nem Michael. Felvont szemöldökkel nézek rá ahogy Daisyről magyaráz, hogy milyen édes, és neki is van kutyája, és hogy milyen cukik vagyunk együtt, főleg én, szar a csajozós dumád édes.
- Hát, köszönöm, de nem az enyém, hanem...
Kapom fel a fejem ahogy Michael füttyent egyet és Daisy farok csóválva szalad elé.
- A barátomé.
Füllentettem egy hatalmasat, meg mertem tenni, mert elég messze volt még, és így hatásosabb, mint, hogy a srácé akivel néha lefekszem.
- Nem, csak tetszett neki Daisy.
Fordultam vissza Michael felé.
- Igaza van, tényleg az ő helye, bocsi.
Kuncogtam halkan a srácra, ahogy totálisan megszégyenülve tápászkodott fel és hagyott ott minket.
- Foglald el a helyed.
Vigyorodtam el, majd töltöttem neki is, amíg megitatta Daisyt.
- Ez a tiéd, mindig van nálam tartalék, sajnos volt már, hogy összetört a poharam, és üvegből még egyedül sem romantikus inni, egészségedre.
Nyújtottam a poharam koccintani, majd nyomtam egy puszit az arcára.
- Köszönöm, hogy megmentettél.
Ó, végre megy a film is, Daisy még egy kicsit nyöszörgött, de végül sikerült álomba simogatni, finoman vettem el kezem róla, és dőltem ismét kicsit hátrább, fél szemmel sandítottam csak Michael felé, hogy tud mindig ilyen hihetetlenül dögös lenni?

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime20.07.20 12:30

Aha, hát szerintem nem csak Daisy, valamikor bazi régen ezt én is elsütöttem, de nem gondoltam, hogy az ősrégi csajozós dumák velünk együtt öregszenek, főleg, hogy még idősebb is lehetek, jócskán, hát bocs öcsi, de a kutya is az enyém és a nő is foglalt, van ilyen.
- Amikor csak kell, tartozom. - Hányszor is jártam meg a kórházat az utóbbi időben, épp elég sokszor, többször talán, mint egész életem során és még soha nem is voltam annyira szarul, talán csak Emma után, de Ő legalább él, a valamikori legjobb cimborámmal boldogan, hát ilyen is van.
Elvettem a poharat, majd csendben koccintottunk, bár azért mindenki pusmogott valamiről halkan, lassan kortyolgattam el a bort a filmet nézve, de elültem magam és lehetne ezt kényelmesebben is, nem? Letettem a poharat félre, hogy ne lökjem fel, bár már üres, és szépen lejjebb csúszva bevackoltam magam Alexis ölébe, igen, sokkal kényelmesebb, a filmet is látom, tökély. Elmerülve gondolataimba és a filmbe kezdtem el simogatni combját csak úgy finoman cirógatva bársonyos bőrét, ha már ennyire rövid is tud lenni ez a nadrág, hanyatt fordulva pislogok fel zöld szemeibe, megy a film, tudom, de ezek is szépek, nem válthatnék jegyet inkább rájuk?
- Én is kérek kukoricát. - Túl jó nézni, ezt most direkt csinálod? Oké, akkor én is kérek és befogom, ígérem, addig amíg eszem és tele a szám kukoricával. Nem tehetek róla, talán hasonlítók Daisy-re, én is sokat vagyok egyedül és nyugtalan vagyok, amikor valaki végre foglalkozik velem, csak rám nem néztek volna olyan édesen mosolyogva, ha leteperem Alexist a park közepén, mohón kapok utána és harapom meg véletlenül az ujját is, amikor halkan morogni, majd kuncogni kezdek, bocsi, rossz vagyok. Mocorogni kezdek az ölében, nyújtózom kicsit, majd ismét befogja a számat, hé, na ez már tetszik. Kapok édes ajkai után, miközben ügyesen veszem el tőle a falat nasimat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime20.07.20 14:37




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



N

em hittem volna, hogy van aki még ilyen ősrégi trükkel csajozik, hogy de szép a kutyád, nekem is van és ott felejti magát, reménykedve abban, hogy az este végén összejön neki egy kis tipitapi, vagy valami komolyabb és a csaj beadja a derekát és simán meg tudja fektetni, tehát felmerül bennem a kérdés, hogy ennyire elkeseredettnek tűnök? Tudom, tudom, harminc, tudom, tudom, kerek szám, és azt is, hogy tök egyedül ünneplem, hisz ilyenkor Hawaii, buli sunshy, vagy legalább egy családias légkör, de az én barátaim ilyenkor is dolgoznak, vagy elutaznak, lásd Amanda, a nevelőanyám New Yorkban él, egy vacsoráért nem repülök át a másik partra, és van neki jobb dolga is nálam, reggel mesélte telefonban, hogy ismét randevúra hívta Parker, és milyen izgatott, ezer éve nem randevúzott, pontosabban a férje halála óta, ami azért már nem most volt, tizenhárom éve halt meg a nevelőapám, még anyának is tartósabb a párkapcsolata, mint nekem, ez szomorú.
-  Ugyan, dehogy tartozol.
Legyintettem, az volt a dolgom nővérként, hogy felkaparjam a padlóról, csak közben valahogy sikerült magunkat is bevarázsolnom, vagy bevarázsolnia, ezt én magam sem tudom pontosan, az ágyába, és esküszöm fergeteges volt, bódító és vággyal teli, Dean közel sem tudta megütni ezt a mércét, épp ezért nem értem, hogy ő mégis miben más, miért kívánom őt jobban, miért jobb az amit ő tud adni nekem.
Meglepődve pislogtam ahogy befészkelte magát az ölembe, hát jó, ez meg mi a, oké, finoman kezdtem el ujjaimmal csavargatni tincseit, és a filmre figyelve egyesével tettem a számba a kukoricát, libabőr futott végig rajtam ahogy simogatni kezdte finoman a bőrömet, egy pillanatra remegtek meg ujjaim hajában. Mosolyogva néztem le rá ahogy megfordult és követelte a kukoricát, amit épp akkor vettem be, ujjaim húztam finoman végig ajkaimon, majd elő véve egy másikat tettem a szájába, esküszöm olyan érzéki volt ahogy megharapta az ujjam, csintalankodni támadt kedvem, a következőt már fogaim közé téve és ajkaira tapadva adtam át.
- Így lemaradsz a filmről.
Suttogtam ajkai közé, majd egy utolsó, aprócska csókot nyomva rájuk egyenesedtem vissza fel, sunyi vigyor ült az arcomon, ilyen változatban új ez a film is.

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime20.07.20 17:47

A makrancos hölgy, Shakespeare, a megannyi feldolgozás közül ez a legjobb, de a régieket kevesen ismerik már, mindenki az újabb és újabb feldolgozásokat bújja, amiben minden író és rendező kiragad valamit, ami számára izgalmas és köré épít valamit, valami egészen mást, nem értem miért nem lehet csak úgy annyiban hagyni mindent a maga pompájában, Shakespeare sem születik újra.
Kellemes film és végigtudom ülni sokszor, de most nem, most kérek még kukoricát és ha így kapom, akkor kifogok gurulni a parkból, csak adj még. Csalódottan szomorú nagy szemekkel konstatáltam, hogy viselkedésre intettek, így visszafúrva Alexis combjaihoz, alig-alig, hogy ajkaim nem érintették olykor bőrét néztük tovább a filmet, azon gondolkodtam, hogy meg kéne nézni újra színházban is, vajon adhatják még? A diákjaimnak se ártana némi kulturálódás a mozi helyett, egyesekre igen erősen ráférne, de most nem emiatt jutott eszembe főként, de miután hat órán keresztül tartottunk szexuális felvilágosítást a kölyköknek, aminek mi felnőtt fejjel az összes pontját megszegtük már közösen, elmehetnénk randizni egyszer, valamikor.
De most már hősiesen álltam a kísértést, bőrének illatát és puhaságát, nem bírtam tovább magammal, és finoman érintettem ajkam combjának és csókoltam bele, de nem tudtam abbahagyni így csendben megemelve fejem folytattam és még egyszer, egyre forróbban és mélyebben fúrva magam bőrébe, sóhajaimat is bőrébe engedtem, és nem ért semmit a szép szó, pontosabban, hogy Alexis figyelmeztetésképp markolt bele tincseimbe és kezdte húzni, előbújt a sunyi disznó, nyelvem mohón haladt egészen a nadrágja szegélyéig és a közszemérem sértés is megfordult a fejemben, ha nem lennének itt annyian, gondolkodás nélkül dönteném hanyatt, de így, ahh, most be kell érnem a hölggyel a vásznon, pedig a hajamba kapaszkodás is tetszik, és lennéne rá ötleteim hogyan húzhatná még ennél is erősebben, de akkor nem várnánk meg a film végét, ez pedig nem egy olyan maszlag, ami elöl nem szégyen felpattanni, még ha csak wc-re is kell menni.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Alexis Beatris Ford
Alexis Beatris Ford



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime20.07.20 21:16




Alexis & Michael




tumblr_mfaqv9oyYr1ro5huso9_r1_250.gif



S

zerintem még senkivel sem néztem együtt régi filmeket, az emberek többsége nem értékeli a régi természetes bájat, a fekete - fehér filmek régies varázsát, persze, vannak újak, vannak jobban, speciális effektekkel, és még korhűbb ruhákkal, jelmezekkel, de egy régi filmhez nem érhet fel semmi, talán maximum a színészet, de már magam sem tudom mikor volt időm egyáltalán legalább erre, hogy kiüljek filmezni, nem, hogy bármilyen más programot szervezzek magamnak, plusz mégis kivel, az én barátaim nem szeretik az ilyesfajta kulturális hovatartozásom, nekik a diszkó, hangos zene, bárok jelentik a kikapcsolódást, én valamennyivel máshogy vélem ezt, a nevelőanyám folyton színházakba és operákba járatott, mondjuk az énekes része még mindig nem az én világom, de túlélem vele ha muszáj, de színház és a régifajta filmművészet a gyengémmé vált, nyelvtől függetlenül, ez megmaradt a neveltetésemből.
Nyeregben érzem magam, hisz csak pont annyit adok amennyit én akarok, és pont annyit is engedek, szeretem ezt, amikor enyém a pole pozíció, én rajtolhatok el és nekem van esélyem, de valahogy Michael mindig keresztül húzza a számításaim, hisz hiába jegyeztem meg cinkosul, hogy ha ajkaimat követeli lemarad a filmről, most még sunyibb módon próbálkozik, apró csókokkal érinti a bőröm, esküszöm az első kettőnél még próbáltam úgy tenni, mint aki észre sem veszi és akire hatással sincs, hogy egy ilyen pasi csókolgatja a combjait egy nyilvános téren, értem én, hogy hátul és még ez a fa is elég sokat takar a lelógó ágai miatt, de annyit nem, hogy valaki szemfülesen ne vegye észre hogy fokozatosan halad felfelé és ne hallja meg sóhajaim ahogy egyre jobban veszítem a kontrollt ahogy apránként ér beljebb és beljebb nyelvének és ajkainak telhetetlen követelése, erősen markolok hajába, mindhiába.
- Bírd már ki a film végéig, egyedül vagyok otthon, elutazott a lakótársam.
Abba maradtak az apró kis puszik, miért is osztottam ezt meg vele?

Click me


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Michael Quenell
Michael Quenell



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime23.07.20 14:50

Akkor mégsem jár bünti a reggeli pimaszkodásért, bár több volt az annál, de azt hittem most a kezemre fog csapni, hogy voltam ma már épp eleget rossz, viselkedjek, de nem tudok, aminek a legfőbb oka, hogy nem is igazán akarok, voltam jó, sokáig, sok-sok évig, engedtem, adtam és még többet még tovább, de ma már túl sok az, ha cserébe annyit vársz, hogy tartsanak ki melletted, a normális könnyű élet mára már elcsépeltté válhatott és azok akik még hisznek benne megrekedhettek valahol velem együtt. Most nem akarok kérni, semmire sem vágyom, csak erre így, ilyen egyszerűen, nem akarok már azon töprengeni hogyan működne az életem, csak élvezni akarom, egy kicsit boldognak lenni benne. Alexis ébresztett rá, hogy nem csak ellökni lehet és érdemes valakit, hát a többszöri próbálkozásom után inkább megragadtam hátha jó lesz alapon és hát nem erre számítottam, de még itt van és most ez egyszer nem érdekelnek a körülmények. Meglátjuk mi lesz. Ajkaim megálltak és egy helyben maradtak bőrén, ahogy szavai eljutottak hozzám, még egy csókot nyomtam bele, majd jó fiú voltam és abbahagytam, kényelembe helyezve magam ölében néztük végig a filmet, majd nyújtózkodva fordultam a hátamra és néztem fel rá, ajkaim sunyi félmosolyra húzódtak.
- Akkor mehetünk? - Kényelmesebb és melegebb helyről aligha nézhettem volna a filmet, de tudnék jobb testhelyzeteket is, szóval még mindig foglalt. Halkan felmordulva emeltem fel a fejem róla és keltem fel, hogy egyáltalában haladni tudjunk bárhova is, persze a nagylány is egyből felemelte a buksiját, ahogy megemeltük a plédet alatta. Akkor még nem megyünk haza, majd keresünk neked gy jó helyet Alexisnál. Jó kis mozi volt. Megismételhetnénk. Én szinte bármit hajlandó vagyok végignézni az ölében fekve, legfeljebb néha elfordítom a fejem kicsit, de hé, ne engem hibáztass, amikor a csupasz, meleg és puha bőrödön fekszem. És ha már itt tartunk, indulhatnánk?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime23.07.20 23:14

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Sunset Park Sunset Park - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Sunset Park

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
7 / 7 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Similar topics

-
» Park Ha Eun
» Park
» Autumn Park
» Jurassic park
» Cubban park

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros-