welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Vincent irodája - Page 5 Vote_lcapVincent irodája - Page 5 Voting_barVincent irodája - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Vincent irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime07.04.14 3:44

A szavaira csak észrevétlenül biccentek. Igen, emlékszem még a régi időkre, és arra is emlékszem miért szerettem bele, de azok még más idők voltak. Teljesen más idők.

- Ne aggódj Grace, nem lesz baj! - vágtam rá egyöntetűen, mert biztos voltam benne. Ha a kis.. patkány bármit is elcseszne, egy golyó a fejébe és eggyel kevesebb probléma. Akármit is mondd Rain...
Azután viszont csak.. hallgattam. Hallgattam a nőt és figyeltem. Sorra megjegyeztem a kényes pontokat, a hozzá fűzött megjegyzéseket, és az őrök...

- Az őrök a te reszortod, én a kamionnal megyek.. - támaszkodom az asztalon, vizslatom a tekercset és csak akkor nézek fel a szemeibe, HA.. elhallgat. - Most mi van? A kamerákat rám bízhatod, de a seggfejeknél nem vágódnék be! - bámulok a szemeibe, és valószínű megértett, mert a Sadikhoz intézett kérdésre megint én előztem be.

- Sadik a seggünket védi majd. Figyel. - tértem a lényegre - És ha valaki mégiscsak a levesbe köpne, leszedi az Eagle-el. - emlékeztem még Raina szavaira. - Egy hang nélkül.. csendben. - bólintottam utána, mert a hangtompító megkövetelt ebben a helyzetben, addig jó amíg nem zeng tőlünk az egész körzet. Csak akkor lehet baj, ha bármi gikszer közbejönne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime07.04.14 4:36

Vincent.. Még mindig ez a név kevert a fejemben, meg az a nézés, ahogy a kis barnára ránézett, aki tényleg nem volt rossz bőr.. már ha így közelebbről megnézem, de nagyon nem az én stílusom. A fickóé viszont igen! Nem kellett ezen gondolkoznom, és nem is igen töltöttem vele felesleges perceket, amikor meghallottam a nevemet és muszáj volt megszívni a fogamat. Az isten verje meg!

Biccentettem, mert mást nem tehetek. Vállaltam a munkát, és ebben benne van hogy ah fizetnek, rendelkeznek velem. De abban egy percig se vagyok benne hogy kiadjanak akárkinek, mégis.. a néma csend, talán elfeledteti a lényeget. Nem biztos hogy jelent neki valamit a nevem...
Az viszont meglepett ahogy a.. "főőőnök" kiállt értem, nem elhamarkodott egy kicsit ez a nagy bizalom?? Mégsem foglalkoztam vele. Igyekeztem hogy a munka, és a tervek töltsék ki minden figyelmemet, habár ez nem az én asztalom, én csak bevédek, de fél szemem mégis rajta volt az asztalon.

- Én.. - kezdtem volna aztán bele, a fickó mégis a szavamba vágott. Hogy tetszett e? Egyáltalán nem. Mégis egy szót se szóltam és figyeltem. Úgy néz ki ő ossza a szerepeket, és ennyi pénzért én hajlandó voltam hogy bólogassak és figyeljek. Amíg nem tesz nekem valamit keresztbe...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime07.04.14 20:12

zene: ez volt

Csak egy bólintás. Bíztam abban, hogy legalább mi magunk nem fogjuk eltolni a munkát, elég gondunk lesz anélkül is. A sarkalatos pontok is felmerültek, amikből nem hagytam ki semmit, bár volt valami, amin elgondolkodtam csak egy pillanatra, egészen addig, ameddig Vincent meg nem szólalt, amire ismét csak egy biccentés volt a válaszom. Gabriel képességeivel azonban nem voltam tisztában, pontosan ezért is gondoltam, hogy megérdeklődöm. Jó volt tudni, hogy kire miben számíthattam, az viszont meglepett, hogy nem a megkérdezett válaszolt, mégis Sadik-ot figyeltem egy ideig még, miközben Vincent beszélt, végül komótosan rápillantottam a tervekre, csak hogy átlássam az egészet.
- Oké, ha esetleg kellene valami nagyobb az Eagle-nél szólj, és megszerzem neked - még mindig a kikötőt figyeltem beszéd közben, végül folytattam, hogy mindenki tisztában legyen még valamivel. - Én már holnap délelőtt átugrom LA-be, szóval velem ott fogtok találkozni. Felmérem a terepet, csinálok pár képet, amiket át fogok küldeni, hogy lássátok ti is, megnézem, hogy milyen útvonalon mozognak az adott őrök.. és hogy merre tudunk a legkönnyebben elhúzni onnan -fejeztem be egyik lábamról a másikra állva, végül felegyenesedtem elengedve az asztal lapját és a papírokat is, és most először engedtem meg magamnak, hogy körbenézzek az irodában. Nem azért, mert idegennek tűnt, egyszerűen csak eddig még nem foglalkoztatott, más volt a fontosabb.
- Mustanggal leszek, szóval ha úgy adódik, hogy hozzám csapódnál, Gabriel, a vendégem vagy. De jobban örülnék, ha Vincent mellett lennél. Vezetni is elég lesz azt a kamiont - az ötletemet csak úgy mellékesen jegyeztem meg, mert nem tudtam, hogy mit hogyan tervezett el az említett, szórakozottan Vincentre is néztem csak hogy tudjam, milyen arckifejezéssel válaszol a javaslatomra.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime07.04.14 20:50

- Nem lesz gond. - motyogtam a háttérben, de tényleg nem. Ez az eddig volt két legjobb fegyverem és már átsegített kismillió helyzeten, soha nem kellett máshoz nyúlnom helyette.
Az viszont meglepett mikor a nő invitálni kezdett. Oké, ez nekem bűzlik, de rendesen, mégis uralkodtam az arcomon.

- Nem. A kamion tökéletes lesz. - bólintottam rá hideg fejjel, nem mert ránéztem a fickóra előttem, hanem mert ez a logikus lépés. Az árut nem hagyom el.. Ha már annak a megvédésére béreltek fel.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime07.04.14 20:52

- Rendben. - bólintottam Grace tervére, ebben mindig is ő volt a jobb, SŐT! Egyenesen tökéletes, ha fel kellett deríteni egy terepet, én inkább a kivitelezésben voltam jeles.

- Mi odafelé felderítjük az utakat. Hol tudunk átjutni a leggyorsabban, hol várhatók nem kiszámítható következmények és megtervezzük a részleteket. - biccentettem rá, habár egyáltalán nem voltam biztos benne hogy Sadik ebben a hasznomra lesz, de nem számít. Elég ha akkor lesz ott ha kellene, ha más nem, felfogni néhány golyót.
Az viszont már nem volt ínyemre, amikor Gracie a kis patkányt vette védelmébe.

- Sadiknak mellettem a helye! - sikerült egy kissé erőteljesebbre is mint akartam, de nem érdekelt. Amiről itt most beszélünk az üzlet, és az üzlet sikere... Na igen, nem arra béreltem fel, hogy vendégeskedjen!


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime07.04.14 21:07

Szerettem a nagy egyetértéseket, mert az mindig könnyebb volt. Kimaradtak a felesleges körök és a dominancia kérdés. Sosem volt kedvem megmérkőzni hegynyi tesztoszteronnal.
- Jól van. Akkor ha a kikötőben találkozunk, megbeszéljük, mit hogyan csináljunk - nem is forszíroztam tovább a kérdést, hiszen úgy tűnt, mindenki érti a dolgát. Legalábbis bíztam abban, hogy majd holnap sem lesz másként a megbeszélt terv, mert akkor nagyon is pipa lettem volna. A három millió dollár rengeteg pénz, semmi kedvem nem volt feladni valami kezdő malőr miatt.
Az ajánlatra kapott reakciókra hirtelen nevettem fel, feldobva a két kezem a levegőbe, megadva magam a két férfinek egyszerre.
- Nyugalom, nem randira hívtam volna - egy pillanat alatt váltott a kedvem, vissza az üzlethez. - Mögöttetek leszek. Ha bármi jönne hátulról, az én dolgom, . A tietek az, hogy elöl figyeljetek. Ha valami miatt elmaradnék se álljatok meg nekem segíteni, rendben? Minél előbb le kell szállítani azt a konténert, oké? Amint tudok, mindenképp telefonálok, hogy mi van velem - nem fordult meg a fejemben annak a lehetősége, hogy egészen rosszul is végződhet a holnap. Nekem ott a gyerekem, nem fogom hagyni, hogy bárki is keresztbe tegyen nekem. A kisebb manővereket azért még bevállaltam persze.. de Shane-ért bármit bevállaltam volna, és bármire képes lettem volna.
- Van még valami, amit kihagytunk? - érdeklődtem kollektíve mindkettejüktől, hogy esetleg bármit is felvetnének-e.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime08.04.14 23:44

- Rendben. - biccentettem rá nyugtázva a helyzetet, de hogy feszült voltam e? Nem mondanám kifejezetten habár rég volt már utoljára hogy egy akcióban magam is részt vettem, de maximum rozsdás vagyok, nem halott. Addig meg nincs miért idegesnek lennem. - Azt hiszem mindent megbeszéltünk. Vagyis akkor holnap élesbevetés! - tisztáztam le az asztalról is fellökve magam egyenesbe és a fickóéba vetítettem a szemeimet.

- Gabriel, te holnap fél 3-ra legyél itt. Ne késs egy percet sem. - jelentettem ki feszesen - A részleteket még akkor rendezzük és három óra nulla-nullakor indul a menet. - biccentek rá, jelzendő értékkel, hogy ő itt végzett.

- Vagyis akkor itt végeztünk. - indultam meg a széf fele, és alig néhány lépés után bepötyögtem a hat számjegyet. - Szép darabok.. - akadt meg a szemem a kiemelt két mesterműven, de nem adtam utat további elismerésnek, csak újabb két lépés, vissza vele szembe és egy-egy ujjon, leengedett puskacsővel nyújtottam át az egészet. - Összehangolt működésre lesz szükségem. És főként lojálisra...- biccentettem már másodszor és amint elvette tőlem a fegyvereket, csak akkor fordultam vissza Grace-hez.  

- Veled viszont még váltanék néhány szót ha megengeded. - böktem felé csak illedelmesen enyhén fejet, és vártam amíg csukódik az ajtó a hátam mögött.


A hozzászólást Vincent Morris Belvedere összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb 09.04.14 2:51-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime09.04.14 0:03

Minden egyes részletet figyeltem. Ki-mikor-hol lesz, hol és mi várható és sorra feljegyeztem az eseményeket. De nem szólaltam meg. Egész egyszerűen mert nem volt mit mondanom, az één szerepem itt másodlagos, láthatóan gyakorlott kezekben a tervek, az én feladatom meg csak figyelni.. és betartani mindent.

Az engem célzott szavakra egy bólintás kíséretében jeleztem hogy minden világos, itt leszek, és amint a közelembe kerültek a fegyverek, ugyanolyan óvatossággal nyúltam értük, mint ahogyan azt átnyújtotta nekem. A szemeibe néztem. Hogy lojalitás?? Hát azt majd meglátjuk. - pörgette a fejem, de az arcom bólintott, ismét, és az Eagle-ekre fontam a kezeimet. Viszketett a kezem a ravaszon.. ha most itt tehetném.. vajon érdemes lenne használnom? De aztán mégis a helyükre kerültek, vissza a két oldalamra simulva, és egyetlen perc gondolkodást se véve fordultam meg, és egy.. "akkor holnap.."-pal elhagytam a szobát.


Folyt. ITT..


A hozzászólást Gabriel Sadik összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 09.04.14 2:42-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime09.04.14 0:17

Egyetértően elmosolyodtam, mert felesleges lett volna bólogató fajankónak lennem. Holnap a váratlan események amúgy is felülírnák a pontos és precíz terveinket, és sosem árt spontán dönteni, ha baj van. Bíztam magamban, bíztam Vincent rutinjában és abban, hogy az említett pedig kontroll alatt tartotta Gabrielt.
Némán hallgattam végig az alig ismert férfinek címzett szavakat, addig is visszatértem az alaprajz és a szoba bútorzatának tanulmányozásához, nem kellett sok energiát belefeccölnöm, és addig is észrevétlen maradhattam. Legalábbis látszólag, mert biztos voltam abban, hogy ez még csak a megbeszélés fele volt, és ahogy megkapta Gabriel az elbocsájtó szép üzenetet, már csak a hátának sikerült egy mosolyt küldenem.
- Viszlát - mondtam csak egészen halkan, egyetlen másodperccel az előtt, hogy becsukódott volna az ajtó. Raina és ő.. egy valamiben hasonlítottak. Egyikőjük sem kedvelhette a protokollt, és bár hallottam Vincent nekem szóló szavait, csak ezután fordultam felé egy jókedvű mosollyal.
- Mit szeretnél még megbeszélni? - pillantottam a szemeibe csak egészen rövid időre, végül inkább visszatértem a papírokhoz az asztalon, gondosan összetekercselve őket, és amint végeztem azzal, újra felnéztem az ideiglenes társamra. - Mégis van valami, amit kihagytunk volna?
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime09.04.14 3:00

- Nem, nem kifejezetten.. - kopogtak fel a léptek a hátam mögött, ahogy lassan visszatértem az asztal mögé, a korábbi helyemre.

- Csak ez a Sadik gyerek.. - kezdtem aztán mégis bele, habár valahol már eldöntöttem hogy nem teszem, mégis az üzletember győzedelmeskedett. - Jó lenne azért, ha rajtatartanád a szemedet. - rándult meg a szám széle, de csak egy rövid pillanat, ennyi amit engedtem a ténynek, miközben kényelmesen megtámaszkodva az asztalon visszanéztem a szemeibe.

- Ő Rain volt.. - rövid szünet hogy hogyan is térjek a lényegre - kanja, de nem biztos hogy bízok benne. - engedtem ki a kétségeimet, csak mert.. mert bár taktikailag nem jó lépés, de előle, soha. semmit nem rejtegettem. Illetveee... ha nem volt nő a dologban...


A hozzászólást Vincent Morris Belvedere összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 10.04.14 14:42-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime09.04.14 13:28

Felvont szemöldökkel néztem végig Vincent útját egészen az asztal mögé, és amikor belekezdett, nem mondom, hogy meglepett volna. Maga az, hogy nem teljesen olyan sima ügy ez a nagy együtt dolgozás, mint amilyennek tűnt. Szótlanul hallgattam végig, egészen ameddig el nem hallgatott, a pillantásom a mögötte lévő ablakra siklott, és a kinti tájra, ami ugyanolyan döglesztő volt, mint amikor megérkeztem.
- A kikötőben tudok rá figyelni, de amint kikerül a szemem elől és beül melléd a kamionba, ott már nem fogok tudni mit tenni - nem véletlenül ajánlottam fel amúgy sem Sadik-nak, hogy jöjjön velem. Ismeretlen volt, akiben csak addig bíztam, hogy együtt fogjuk elvinni a konténert és nem tovább.
És ha már bizalom kérdés.. a részemről senki nem lesz plusz ember, hiszen a pénz az pénz, de ha már itt tartottunk, a csípőmet nekitámasztva az asztal túloldalán lévő egyik fotel háttámla oldalának néztem vissza Vincent szemeibe:
- Azért mert valaki együtt van valakivel, akit te szeretsz, nem kell bíznod benne. Viszont az ok érdekelne, mert ha úgy adódik, nem fogok hezitálni, és leszedem, bárki is fog dühöngeni miatta, vagy akarna kibelezni.. mert ugye Raina jó tanítványod, Vincent - elmosolyodtam a végére, mert ez.. egyfajta bók volt. A férfi nem szokta magát körülvenni nyúlbéla, semmirekellő emberekkel, mert a hatalma attól függött, kik vannak mellette és kik mögötte. Egy erős pozíciót pedig nem lehetett gyenge lábakon megtartani. De volt még valami, ami eszembe jutott, ezért megjegyeztem, mert volt, amiről nem kellett mindenkinek tudni.
- Amennyiben még mögöttetek leszek és gond adódna a kamionban, azonnal megállsz, és próbálj nem meghalni addig, ameddig oda nem érek, rendben? - hogy honnan vettem ezt? Vincent nem szokott így beszélni arról, aki nem veszélyes nem csak az üzletre, hanem rá akár.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime09.04.14 23:11

- Azt a részét már rám bízhatod. - biccentettem kimérten, mert a nagyobbik gond az egyenletben Sadik esetleges kis magánakciója lehet. - Akkor figyelj rá, ha épp nekem nincs szem előtt. - folytattam tovább, de túlzott óvatosság? Talán. De nem feledtem azt a kis.. incidenst, itt az előbb, amikor pökhendien lépett fel velem szemben, és még ha Rain akár tűzbe is menne érte, én nem hagyom hogy bármit bekeverjen.

- Nem erről van szó.. - löktem aztán fel magam az asztaltól miközben megráztam a fejemet - Sadik jó munkaerő. Láttam dolgozni. Pontos.. és hiteles. Mindent belead rendesen, precíz és kimérten kezeli a helyzetet, és még improvizációban is mondjuk hogy jeles, egyéb esetben simán rábíznám az életemet, csak van itt nekünk egy kis.. - hogy is fogalmazzak, rövid szünet - múltunk... - bocsátkozom aztán mégis kevéssé részletekbe, de ennyi azt hiszem épp elég.

- Rám nem lesz veszélyes. - biccentettem aztán megint - Ha próbálkozna egy szemvillanás alatt lövöm ki. - teszem hozzá határozottan, de már jóval alacsonyabb hangerővel - De ha az ügyletre az lenne, akkor.. - hagytam nyitva a kérdést, szemmel is jelezve hogy nem kell betojni, egyedül arra kérem, hogy csak tartsa nyitva a szemeit. Aztán mégis befejeztem. - Hirtelen kell reagálnunk. - biccentettem rá, ezáltal egyezményes szabad utat is engedve a "nem hagyunk hátra embert" bevált módszerének, ezáltal kicsit módosítva a képleten.: Élve...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime11.04.14 13:46

- Meglesz. Először dolgozzunk együtt, utána fogja megkapni a bizalmat tőlem - tudtam, hogy mit gondoltam. A bizalom nagyon is árnyalt volt. Egészen addig bíztam másokban, ameddig át nem ejtettek. És egészen addig nem bíztam valakiben, ameddig nem láttam dolgozni. Az rengeteget árult el az illetőről. És hogy kiben bíztam leginkább? Magamban és a szüleimben.
Gabriel munkamorálját végighallgatva csak lassan bólintottam. Ezek szerint nem igazán lesz vele gond a kikötőben, ami valljuk be, hogy megkönnyítette a konténer bizniszt, de ami utána jött.. nos, az már Vincent dolga lesz. Mindenképp. Megunva az ácsorgást helyet foglaltam az eddig csípőmmel támasztott széken(/fotelben), úgy néztem végig ismételten az iroda azon részén, ami előttem volt.
- Jó lenne, ha mindannyian életben maradnánk, ez tény, de akkor is a leszállítás az első. Nem mi - ebből nem engedtem. Ameddig senki nem hal meg, mindenki megkapja a maga részét, de csak akkor, ha el is végezzük a feladatot, William pedig elégedett lesz a munkánkkal. És nekem még volt Corvinnal egy vacsorám is. De volt még valami, ami piszkálta a csőröm, ezért is mozdultam meg ültömben, automatikusan végighúzva ujjaimat a láthatatlan ráncokon a szoknyámon.
- Miféle ügyre gondolsz kettőtök közt? Azt hiszem jó lenne tudnom, mielőtt holnap kellene közétek állnom - pillantottam fel a szemeibe nyugodtan, és kíváncsian is. Tényleg érdekelt. Az már az ő dolga volt, hogy mennyit mond el a történtekből.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime17.04.14 22:59

Egy biccentés. Ennyi az amit a dolog megérdemelt, mindnyájan tudtuk hogy mibe vágunk bele és azt is hogy mi érte a kapható jövedelem vagyis ki-ki maga mérlegel. Nekem simán megér a dolog egy-két lehulló fejet, és ha az egyik Sadiké.. üsse kő, Grace viszonylatban ez a dolog viszont már felvet újabb kérdéseket.
Azután viszont hirtelen váltott a sűrű csöndből. Megrándult a kezem, de csak mert a téma érzékenyen érintett, nem is maga a tény, hanem hogy a múltamról beszéljek, nem mert nem bíztam Grace-ben, hanem mert.. mert így van!

- Mondjuk úgy hogy.. - kezdtem bele némileg elhúzva az egészet, és ellökve magam az asztaltól, lassan, oldalról megkerülve sétáltam elé, hogy a vele szemben álló élen megtámasztva magam kinyújtsam és összefűzzem a lábaimat. - volt egy közös.. kis akciónk - daraboltam el - Néhány éve. - újabb biccentés - Ahol nem várt problémák adódtak és döntenem kellett. - néztem bele élesen Grace szemeibe. - Ő volt az akit otthagytam. - rövid csönd után. - Rain testvére előnyt élvezett. - újabb néma percek, aztán mégis vissza fellöktem magam hogy összedörzsölt kezekkel sétálni kezdjek.

- Úgy tűnik a kisfiú még nem tette túl magát az egészen. - beszéltem bele a vakvilágba, de valahol igaza volt. Ha valaki ezt tenné velem, az biztos hogy nem úszná meg.. élve!
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Vincent irodája Vincent irodája - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Vincent irodája

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Similar topics

-
» Desmond Drescher irodája
» Bastian Montgomery Irodája
» Mason Nicolson irodája
» Spencer Morrison irodája
» Lafayette Marley irodája és lakása

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Vinnie's Night-