welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
A bár és a pult környéke - Page 2 Vote_lcapA bár és a pult környéke - Page 2 Voting_barA bár és a pult környéke - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

A bár és a pult környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime17.03.13 6:37

Mikor lett minden ennyire nehéz? Különös, de szerettem volna újra gyerek lenni, mikor még olyan ártatlan voltam, nem köröztek emberölésért, sem pedig bankrablásért és még halvány fogalmam sem volt arról, hogy mit is jelent valakit igazán szeretni. Senki sem számolt be arról, hogy milyen nehéz lesz a felnőtt lét, és én még tettem rá egy lapáttal és megnehezítem az amúgy sem habos torta életemet. Ha lenne választásom, hogy mindent újra tudjak kezdeni talán még akkor is erre az útra tévednék. Egyszerűen vonz a veszély, ahogyan Morris is. Abban pedig egyáltalán nem reménykedek, hogy minden olyan lehetne, mint régen. Ami volt elmúlt. Még mindig képtelen voltam magam túltenni rajta és most újra szemtől szemben kellett vele lennem. Újra érezni ajkai ízét hatalmas hiba volt. Vajon képes leszek valaha is elfelejteni? Nem hiszem! Szabadságra vágytam, még is érzelmeim csapdájába kerültem.
Szó szerint megdöbbentem, mikor már nem ellenkezett velem, de próbáltam nem kimutatni. Talán jobb is fog így lenni, végre mindkettőnknek le kell zárnunk a múltat és ahogy nézem Morrisnak jobban sikerült, mint nekem, új életet kezdett nélkülem. Persze tisztában voltam azzal, hogy örökké nem várhatott rám, és nem is tette meg.
- Ez igazán nagyvonalú tőled. - De nem hiszem, hogy bármit is fogyasztanék, már csak azért is mert meg kell őriznem a józan gondolkodásomat és nem csak azért, mert most is jelenleg dolgozok, hanem azért mert nem akarok semmi olyat művelni, amit később nagyon is megbánnék.
- Bárcsak én is ezt tudnám mondani. - Nem fogok hazudni, egyáltalán nem örülök ennek a találkozásnak! Annyi évig sikeresen el tudtuk kerülni egymás, nem kellett volna újból egymásra lelnünk.
- Nem fogom meggondolni magam. - Minden egyes szót komolyan ejtettem ki. Miért is gondolnám meg magam? Mi változna ha újra vissza jönnék? Ezeket sosem fogom megtudni, ezért csak végig néztem ahogy egyre inkább távoldóik tőlem, talán tényleg ez volt az utolsó alkalom, hogy láttuk egymást.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime17.03.13 14:46

Nehéz volt. Nehezebb mint hittem, mint eddig bármi is volt az életben, de volt rá elég időm hogy megtanuljam kezelni a nehézségeket. Már megértettem Rain-t. Talán most értettem meg először, milyen is az farkasszemet nézni a múlttal, valakivel aki egykor sokat jelentett, aki szemvillanás alatt tépi fel az évek alatt forrasztgatott sebeket, és bár igen, kintről megtanultam annak lenni akinek lennem kellett, de odabenn... Soha nem engedtem, hogy bárki bármit is megfejtsen.

Talán így volt ez most is. Talán hülye voltam, egy fékevesztett vadbarom, talán győzött az évek alatt felépített büszkeségem, de talán csak egy marha. Aki elé az élet odadobott egy második lehetőséget, és aki nem élt vele. Aki talán félt.. túlságosan is félt az lenni aki régen volt, aki feláldozna mindent egyetlen emberért ha kell, talán gyáva voltam elé dobni az életem, de talán ennek így kellett lennie. Mert ahogy régen az.. talán most ez volt helyes.

Egyetlen bólintással jeleztem a szavaira, hogy megértettem. Felfogtam azt, hogy dühös.. hogy elkeseredett, hogy nem tud túllépni a múlton és talán nekem kell megtennem. Egyikünknek lépni kell, és én voltam az aki az első lépést megtettem.
Vége... Még mindig ez a szó kavargott a fejemben, és a kezem csak most kezdett egyre jobban lüktetni, ahogy a fejemben a vér emelkedésével a dühöm is emelkedett, de jól tudtam, ezt le kell nyelnem. És már nagyon is jól tudtam hogy szabaduljak meg tőle...

Úgy vágva ki az iroda ajtaját, hogy kis híján a fal szakadt bele, még mindig minden egyes lépésemet a megfeszült feldúltság irányította. Még akkor is amikor belépve az irodához tartozó mosdóba a földre ejtve az egykor hófehér kendőt, tompult zaklatottsággal mostam a véráztatta kezeimet. Csak a tükörképemet bámultam. Az egyik felem.. képes lett volna szembeköpni magát, amiért nem adtam meg magam. Amiért nem kértem, hogy ne csinálja ezt.. hogy maradjon még velem, hogy beszéljük meg.. felnőtt emberek módján mi lesz kettőnkkel, hogy tegyük félre a sérelmeket, de az új... a büszke és kegyetlen gyilkos.. aki képes volt bárkit felkoncolni akár puszta kézzel csak egyetlen információért, nem hagyta, hogy gyenge legyek. Többé már nem. Elég volt.. az az egyetlen.. perc. Vagy több, nem számoltam teljesen, de minden egyes megjelenő újabb perccel az egész egyre inkább a feledés homályába veszett. NEM... TEHETED.. MEG! - mondogattam a saját tükörképemnek, és ha valahol hátul.. a legmélyen tisztában is voltam vele, hogy talán életem egyik legnagyobb hibáját követem el, hisz ott ül kinn az a nő.. az az egyetlen akit eddigi életem során valaha is úgy igazán szerettem, én mégis csak álltam ott, két kezem már észrevétlenül feszülve rá a mosdó szélére, az ereim lüktettek, és én csak néztem a tükörben azt a képet, aki képes mindent eldobni egyetlen ideáért...
Hisz ebből állt az életem....



(Folyt. ITT.. )




(Ha végeztünk akkor végeztünk!??? Sad Akkor köszönöm a játékot, és remélem legközelebb...A bár és a pult környéke - Page 2 1604014099 A bár és a pult környéke - Page 2 2309577656 Sad )


A hozzászólást Vincent Morris Belvedere összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 18.03.13 0:44-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime18.03.13 0:38

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime15.05.13 1:22

Morris

Remélem nem játszottam el minden esélyemet nála, mert most tényleg szükségem lenne rá. Ésszerű döntést kellett hoznom, félre tettem a makacsságomat és elhatároztam az a legkisebb áldozat, ha újból felkeresem. Persze most is a hátsószándékaim vezérelnek, rohadtul nem akarok sittre kerülni, pedig megindult ellenem a hajtóvadászat. Most jobban résen kellene lennem, mint valaha de ebben az állapotban képtelen vagyok vigyázni magamra. Siralmas, hogy még mindig Morrisban tudok annyira megbízni a történtek után is, hogy egy kis szívességet kérjek tőle. Ramatyul érzem magam és úgy is nézek ki. Legutóbb mikor találkoztunk dögös koktélruhában feszítettem, most meg annak is örülök hogy képes voltam felvenni egy cipzáros felsőt, ami alatt sérüléseimet rejtegetem. Pár bordatörés na meg varrat nem a világ vége, de a vele járó fájdalomtól falra tudnék mászni. Nehézkesen ugyan, de eljutottam a kitűzött úti célomhoz. Határozott léptekkel indultam meg a bár felé, habár körülöttem minden mozgott, bizonyára a vérgesztevésem miatt.
- Hálás lennék, ha szólnál a főnöködnek, hogy valaki nagyon szeretné látni. Sürgős! - Próbáltam nem túl lekezelően bánni a hapsival, aki bólintott egyet és már meg is indult az iroda felé. Táskámat letettem a székre, könyökeimre támaszkodtam meg a pultnál. Ülni nehézkesen megy mert akkor még jobban feszülnek a varrataim, de állni sem egy leányálom. Egyre inkább kerített uralma alá a szédülés ami egy kis émelygéssel párosult. Lábaim egy pillanatra elgyengültek, bele kellett kapaszkodnom a pultba, hogy tartani tudjam magam. Micsoda szemet gyönyörködtető látvány fogok így lenni, már bánom hogy ide jöttem, de nem volt nagyon más választásom.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime15.05.13 4:42


Naomi

&

Morris

Zűrös hét maradt a hátam mögött. És akkor még azt hiszem finom voltam, ha ilyen óvatosan fogalmazok. Pénzhez még nem jutottam, kp.. de bíztam Grace-ben. Könnyelműség... szólna be Rain ha megkérdezem, de éppen ezért is volt, hogy a részletekbe nem avattam be. A kis.. "lovagja" ki van már fizetve innen meg azt tesz vele amit csak akar. Csak ha vége, szépen és csendben tegye föld alá...
Valami mégis azt súgta itt nekem, hogy nem lesz temetés. Se vérre menő küzdelem, elég volt csak a szemébe néznem, és azt láttam ami én vagyok. Ami voltam...
De ennek már vége! - köszörültem meg a torkomat, csak úgy hogy ellenőrizzem a számításokat és felvéstem a könyvbe - persze nem a fiktívbe - az ehavi bevételeket. Most is szépen tejelt az üzlet, és oké hogy könyvelő, de szerettem én magam intézni a fontosabb összegeket, nem kell egy újabb fül, egy újabb szem aki valahol megcsúszhat, és még mielőtt porba hullanának a belek, valamelyik ellenségem kezébe kerülhet kikotyogva a bevételeket. Nem. Teljesen más volt itt a rendszer. Nem voltam lusta, erre sosem, és ahogy egy percre felidéztem, hogy Ward ehavi jussa után mennyi lesz, még mindig nem vitt falnak a kétségbeesés. Minden a legnagyobb rendben.

Összecsaptam a valós könyvelésemet, és kinyitva az asztal szekrényének ajtaját, felpörgettem a számokat és a kis - többtonnás - kézi széfbe rejtettem. Pont ekkor hangzott fel a kopogás az ajtómon.

- Kinn maradsz! Most fontos dolgom van! - egy percig sem zavartattam magam, tovább folytattam a műveletet, de az.. akárki még mindig nem tágított, egyszerűen újrapróbálkozott. - A büdös kurva életbe, azt mondtam takarodj! - erősítettem meg a korábbi véleményemet, mire halkan felhangzó félig suttogó hangok törtek át a vastag ajtó repedésein : Fontos lenne...

- Azt a leborult.. - kezdtem el szitkozódni az orrom alatt, a széf kerekét gyorsban megpörgettem és feltolva magam a székről az ajtó irányába indultam. - Mi nem tiszta azon, hogy dolgom van!? - vágtam ki az ajtót, de el nem engedtem, az a reszketeg kis féreg, azt hiszem új ember, csak kis híja volt hogy oda nem fosta magát. Más se hiányozna nekem.

- Egy.. szőke nő.. Önt keresi... És.. és.. elég.. rosszul fest.. - hallottam a torkából feltörő féleszű hangokat, és vagy két percig elgondolkoztam azon, hogy ezt az idiótát mégis ki vette fel.

- Mi vagyok én!? Szeretetszolgálat? Nincs a homlokomon vöröskereszt stempli vagy NEM IGAZ!? - hajoltam közel a nyomorulthoz, de az mást se tudott csak makogott és mielőtt tényleg kidobná itt a taccsot, vagy lehugyozná a cipőmet, inkább elküldtem a fenébe, mindegy, csak a szemem elől tűnjön el.
Gondosan csuktam az ajtót magam mögött, odabenn a bevételek, egyetlen biccentés Heinznek és ő már tisztában volt vele, hogy ha amíg én jótét lelket játszom bármi is eltűnik odabenn, minimum a fél fülével felel érte.
Inkább én nézek utána a történetnek, mint hogy még egy seggfejet küldjek raporta és annak a beszámolójával legyek elfoglalva, inkább dobjuk ki azt a szőke bigét két kézzel. Amikor azonban kiértem, egy pillanat alatt gyökerezett a földbe a lábam. Megtorpantam.. Valahogy így mondják ezt úri körökben, de elég volt egyetlen lélegzet, hogy aztán csak úgy mint szokásosan a bárhoz lépkedjek és megtudjam mi is a mai probléma. Kísérteties a hasonlóság.

- Mi a gond, Carl!? - léptem oda a csaposhoz, mire ő az előbbi szőke felé biccentett és amikor én felé fordulva a nő a szemeimbe nézett, a hasonlóság már nem.. csak kísérteties... Csak éppen fordult a világ egy egész kört velem.

- Clementine... - szakadt ki csak halkan a fogaim között, de a szemeim már feszült tartással görcsösen fürkészték azt az összeomlott testet, ami csak széttört árnyéka volt az alig egy héttel ezelőttinek, és éreztem ahogy a szívem vadul ütlegel. - Mi.. mi történt veled..? - tettem fel az első kézenfekvő kérdést, de egyszerűen nem tudtam szabadulni a látványtól. Valamit tennem kell! Valamit egész biztosan tennem!


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime15.05.13 17:23

Büszkeségemet felváltotta az élni akarás és hamar rájöttem, ha nem kérnék tőle segítséget azzal a saját síromat ásnám meg. Eddig macskákat megszégyenítő teljesítménnyel mindig sikerült a talpamra esnem, de nekem nincsen kilenc életem, pedig jó is lenne most nem aggódnék azért hogy itt rogyok össze ebben a bárban és egy olyan sírba dobnak ahol végleg felfalnak a férgek. Azt hiszem a lázam kihatással van az elmémre, na meg a józan ítélőképességemre is. Minden annyira fakó, mintha csak egy rossz lázálomba csöppentem volna bele. Keservesen lassan telt a várakozással töltött idő, még vártam hogy Morris kibújjon a barlangjából. Innentől kétesélyes a dolog, vagy szépen lapátra tesz, ami meg is érdemelnék azok után, hogy az előző találkozásunk alkalmával csúnyán bántam vele, vagy tényleg a segítségemre lesz, de ezt nem várhatom el tőle. Nem tartózik nekem semmivel, hogy ekkora szívességet tudjak tőle kérni. Már csak abban reménykedhetek, hogy még mindig jelentek neki annyit, hogy nem tudna most magamra hagyni mikor tényleg szükségem lenne rá.
- Meglepetés. - Felé fordulva erőltettem magamra egy vérszegény mosolyt. Szó szerint minden gondolata rá volt írva az arcára. Nem akartam, hogy így lásson, ahogy azt sem ha a napokban megdöglenék így emlékezzen rám. Azt szeretném ha az eleven, makacs és határozott nő lebegne előtte, ha vissza emlékezne, nem pedig ez a megviselt énem.
- Egy kis baleset, szereztem pár karcolást. - Próbáltam tartani a látszatot, hogy minden a legnagyobb rendben, de ha úgy lenne most nem lennék itt. De eddig Morris csak a sápadt arcomat és karikás szemeimet láthatja, ruhám alatt rejtegetem igazi sérüléseimet, amik jóval többek, mint pár karcolás. Mindig is színes egyéniség voltam, most pedig bordáimnál bőrömön látszik mennyire is, zöld, kék és lila foltok díszelegnek rajtam.
- Esetleg kaphatnék valami fájdalomcsillapítót? - Kifogytam mindenből, mostanában úgy kapkodtam be a tablettákat, mintha csak cukorkák lettek volna. Piszkosul sajog már mindenem, még a fejemben tomboló fájdalmat el is tudnám viselni, de a többit már képtelen lennék.
- Nézd Morris nem azért jöttem ide, hogy nosztalgiázzunk és felidézzük a régi szép időket, ezért térek rögtön a lényegre. Amint láthatod eléggé ramaty állapotban vagyok és szükségem lenne egy helyre, ahol addig meghúzhatom magam, még jobban nem leszek. Így semmi esélyem és nem akarom, hogy a nyomomban lihegő rendőrök elkapjanak. Szóval elmenjek vagy rábólintasz? - Egy hét leforgása alatt az életem romokban hever, az eddigi lakásomat fel kellett gyújtanom az életünkre törő fejvadász végett, ezt is Jasminenak köszönhem, aztán ha ez nem lenne elég jött a balesetem és újból kezdődik minden elölről. Jackpot!
- A kurva életbe! - Nyögve szólalok meg, egyre inkább elviselhetetlenné válik a fájdalmam. Életemben egyszer éreztem ehhez hasonló fájdalmat, de az nem fizikai volt, sokkal inkább a csalódással és az elválással való fájdalom generálta. Kezemet hasamon található sebemhez kapom. Már megint túl sokat ficánkoltam, így már meg sem lepődök azon, hogy újból felszakadtak varrataim. Ujjaimat nedvesség fogadta, kötésemmel együtt a felsőm is átázott a vértől.
- Ha bele döglenék a vérveszteségbe csak dobj ki a sivatagba hogy a keselyűk felfaljanak. - Komolyabban gondoltam, mint ahogy hangozhatott. Nem akarok temetést, felesleges is lenne, ha már egyszer meghalok mindennek vége, amúgy sem tűnne fel senkinek sem, hogy már nem létezek.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime15.05.13 18:44

Lassan tapogatta le a szemem, de piszkosul nehéz volt nyugodtságot erőltetni magamra. A szívem még mindig ütlegelt, hogy féltem!? Valami olyasmi ami görcsösen szorítgatta a torkomat, ahogy számomra is észrevétlenül szorult ökölbe a bárpulton támaszkodó kezem, de a szemeim még mindig csak őt fürkészték.

- Rosszul nézel ki.. - jöttek ellenőrizetlenül a szavak, hiába beszélt, hallottam a kérését, de régi motoros vagyok már a szakmában és itt valami nagyon sántított. Pokolian aggódtam. Még magam se hinném mennyire, de az erős tartás egy pillanatig sem habozott, csak a szám görcsösszerű összepréselése volt ami sokmindent elárulhatott. - Biztos hogy az elég lesz..? - volt a hangom rekedt, önmagamhoz képest halk és óvatoskodó, és bár mindig, minden időben az életem múlott azon hogy fenntartsam a látszatot, a testtartás mégis sokszor árulkodó.
Egy darabig nem szólt.. csak a szemeimbe nézett, én meg értve a néma csöndből azonnal intettem is Carlnak, hogy valamit intézkedjen és dobjon elénk két szem fájdalomcsillapítót. Csak ezután kezdett újra beszédbe.

Meghallgattam. Végig. Hogy lefagytam? Talán. Mert gondolkodnom nemigen kellett, egyértelmű a válasz, amikor hirtelen torzulás futott végig az arcán ahogy a hasához kap, és második fagyásként ugrik oda a szemem. Bassza meg!

- Carl! Hívd a dokit! AZONNAL! - vágtam oda hirtelen, én meg mielőtt elterül itt nekem, szarok az öltönyre, ugrottam hozzá hogy a háta mögé csússzon a kezem, a másik valahogy óvatosan a térdei alá és az ölembe emelve lassan, meginduljak az iroda felé.

- És most hallgatsz! - beszéltem nem is egészen a szemeibe de jól tudtam hogy megint ellenkezni fog - Nem érdekel! Érted!? Most az egyszer befogod és azt csinálod amit mondok! - adtam a tudtára a döntésemet, és mielőtt megmukkanhatott volna már böktem is az ajtónállónak hogy tárja ki szélesre, majd az irodához érve Heinznek hogy azonnal lépjen, és belépve, óvatosan a benn terpesztő bőrkanapéra fektessem. Most kurvára nem hagytam hogy pattogjon! Ha később le is tépi a fejemet, LESZAROM! Most igenis megmentem az életét! Akármilyen áron!


( Ha nincs ellenkezés folyt. iroda ? Wink )
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime16.05.13 3:04

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime20.05.13 22:14


Az édes nyomozónőmnek, Miss. Williams-nek


Határozott, ámde hanyag könnyedséggel indultam el a bárpult felé, miután megpillantottam a számomra annyira ismerős testalkatot, ezer közül is megismertem volna, akár csukott szemmel is, ugyanis a kihallgatások során –, ami alatt – legalább is szerény személyemet –, halálra untatták, ha a rendőrség, így akarta megállítani a feltételezett gyilkosokat –, akik közé én magam is tartozom –, akkor szerintem remek úton haladnak, ugyanis az utóbbi két alkalommal, amely során már annyira nem tudtam mit kezdeni magammal a faggatózás ideje alatt, hogy önszórakoztatás gyanánt alaposabban is szemügyre vettem Miss Williams testének minden egyes porcikáját, eddig sem igazán tagadtam, hogy kedvemre való a látvány, azonban most az utóbbi alkalmak során sokkal több pimasz és ehhez kapcsolódó nyílt megjegyzést tettem, amellyel jócskán eltértem a tárgytól, ami miatt újra és újra elölről kezdte azt az unalmas monológot – egy idő után már az is nagyon szórakoztatott, amikor felidegesítette magát –, így hát nem csoda, ha felvetettem magamban, ha feladom a gyilkolászós életmódomat és inkább elmegyek birkapásztornak, mert ha már választanom kellene halál és halál között valószínű, hogy szórakoztatóbb lenne vegetáriánus birkák között elpatkolni –, amik nagy valószínűséggel agyon taposnának –, mintsem megpusztulni az unalomtól.
– Nocsak, Miss. Williams – szólítottam meg kedélyesen, a bárpulthoz érve szinte kedvem lett volna végig simítani a derekán, azonban sejtettem, hogy most is –, mint ahogyan mindig – van nála pisztoly vagy esetleg egy bilincs, márpedig nem örültem volna, ha a székhez kilincselve kellene töltenem az este többi részét, így ellenállva a késztetésnek, inkább kényelmesen megtámaszkodtam és intettem a csaposnak, aki szaporán meg is jelent előttem, én pedig a szokásomtól eltérően bor helyett, inkább whisky-t kértem, nem gyakran öntöttem fel a garatra, most sem állt szándékomban, de az erősebbet most hatásosabbnak éreztem. S míg az italra vártam türelmesen dobolni kezdtem az ujjaimmal.
– Nem is gondoltam volna, hogy pont itt futunk össze – morfondíroztam hangosan, ugyanis lássuk be, hogy a nő nem tűnik annak a fajtának, aki ilyen helyen múlatja az időt, szerencsére azonban a meglepődésemen már abban a pillanatban túl voltam, amint alaposabban megnéztem magamnak –, mert hát lássuk be, hogy férfi vagyok, ráadásul az a fajta, aki megválogatja magának a "portékáit", az pedig már csak hab a tortára, hogy a mocskosul pimaszabb fajta vagyok, amit ez a nő speciel nem is különösebben díjaz. – Talán szórakozni jött? Esetleg valamelyik gyilkost hajkurássza jelen pillanatban is? Esetleg engem? – Kihívó tekintettel nézek rá, szám sarkában félig meddig mosoly bujkál, nem tagadom, kifejezetten tetszik, hogy a nyomomban van, olyan rettenetesen közel, hiszen ő tudja azt, amit a kollégáinak többsége még nem igazán ismert be hangosan, ő viszont ezzel szemben, már engem is megfenyegetett, hogy rajtam tartja a szemét – mi ez, ha nem szerelem?
Ahogy a pultos fiú lerakja elém az italt, rögtön fel is húzom, nem mondanám, hogy jól bírom az alkoholt, de valamivel mégis le kellett nyugtatnom magam, ugyanis egyszerre nehezedett teherként vállamra a cég gondjai, valamint az, hogy az elmúlt pár napban, nem találtam egyetlen olyan nőt sem, akivel az este szívesen eljátszadoznék – és itt egyáltalán nem szexuális célzatra kell gondolni, emiatt szokatlanul feszült és gondterhelt voltam a mai napon, csak remélni merem, hogy ez a nő nem fog annyira felidegesíteni, hogy esetleg rossz lépésre szánjam el magam, ugyanis az lehetséges, hogy neki sem tenne jót.
– Visszamenőleg is, kellemes estét, remélem társaságom most is fényt visz az életébe – hangomból kiérezni az elégedettséget, tudom, hogy nyomasztja a jelenlétem vagy inkább bosszantja, ez azonban engem mégis jó kedvvel tölt el, mondhatni most aranyozta be a napomat.
Időközben próbálom meglazítani a nyakkendőmet, azonban ha a szobalányom nem lenne, most nem függne ez a szar a nyakamba, mert már valószínűleg inkább felakasztottam volna vele, szinte fojtogatott már így este felé.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime21.05.13 19:31

Pokolfajzatnak

- Egy gin tonikot kérek... -
sóhajtottam, majd rákönyököltem a bárpult lapjára. Felteszem magamnak a kérdést: Mégis mi francot keresek én itt? Azon felül, hogy elakarok bújni a drogozó öcsém és az apám levelének emléke elől? Bár szerintem ez a kettő is igen nyomós ok, csak nem rám vall. Még egyszer sem futamodtam meg az elől, hogy a drága öcsikémet felszedjem a padlóról miközben tág pupillákkal pislog rám nagy ártatlanul, vihog bele alkoholgőzös mámorban a pofámba, enyhén benyomva és ahogy ő mondja ,,vicces cigit'' kínálva. Nem. Erre a nyomorult éjszakára a hálószobámban lévő aprócska kis kártyalap tette fel az i-re a pontot, ami a párnámon feküdt. Csak percekig pislogtam nagy bőszen az aprócska, dühös sorokra. ,, Drága kislányom! Hamarosan találkozunk. " Csak ennyi állt benne semmi más s bennem mégis meghűlt a vér és lám most itt ülök hátha eszméletlenségig tudom inni magam, bár eléggé érdekes lesz így hazajutnom. Talán jobban tettem volna, ha otthon maradok és ott iszom kábára magam. De ha már így puccba vágtam magam akkor késő visszakozni, de ha a mellettem lévő alak még egyszer csak a combomra meri tenni a kezét biztos, hogy eltöröm. Nem értem mégis mit vannak úgy oda. Felvettem egy magas sarkút, van rajtam egy fekete szoknya és egy ing és kész. A hajam egyszerűen leengedve, kevés smink. És emiatt vannak úgy oda? Ezek most vagy vakok vagy egyszerűen csak túl sokat ittak már....
Megérkezik az italom s vele együtt egy kellemetlen vendég. Az égnek emelem a szemem. Mégis mit vétettem Istenem?!
- A kénköves pokolba Roux! Ne settenkedjen a hátam mögött mint valami perverz. Már így is sok van a rovásán, nem gondolja?! - morogtam, majd belekortyoltam az italomba és tagadólag az előttem lévő poharat kezdtem el nézni, mint ha itt sem lenne. De gondterhelten sóhajtottam egyet mikor még mindig itt volt mellettem és elkezdett kérdezősködni. Hát ez remek.
- Mégis mi maga? Egy egyszemélyes vallató bizottság?! - néztem rá most már s csalódottan konstatáltam, hogy még mindig nem lehet egy tekintettel ölni. Pedig mit nem adtam volna most egy ilyen képességért. - Úgy nézek én ki, mint aki bevetésen van?! - mutattam végig nem épp nyomozáshoz alkalmas ruhámon - A másik kérdésére meg csak annyit, hogy nem maga körül forog a világ Roux. Vannak más aberrált barmok is akik után futkoshatok nem gondolja? - hajtottam le az italomat, majd intettem a pultosnak, hogy hozzon még egyet. Gondolatban jól lekevertem magamnak egyet. Kevesebb beszéd, kevesebb kontaktus és talán békén hagy... vagy nem. A fene sem tud kiigazodni ezen a fickón. Hullák bukkannak fel a nyomában ahol csak jár és egyet sem lehet rábizonyítani. Komolyan mondom, ha kevesebb lenne az önbizalmam már kételkednék a zsaru és női ösztöneimben is, hogy valamit biztosan rosszul csinálok, de hál'isten ilyesfajta problémám még nincsen és remélem, hogy nem is lesz. Annyira hiányzik ez nekem mint púp a hátamra, mint ahogy ez a fickó is és ha továbbra is dobolni fog az ujjaival esküszöm hogy nyakon öntöm az italommal. Nem inkább mégsem. Kárba veszne a gin tonikom és ugyebár azt nem akarjuk.
- Jah, lidércfényt. - motyogom az orrom alatt, majd rápillantok és bosszantani kezd, hogy itt szerencsétlenkedik itt nekem. - Jé, a nagy Belizaire Roux nem bír el egy nyakkendővel? Hogy mik vannak. - vigyorodom el, majd figyelmemet az épp megérkező italomnak szentelem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime22.05.13 22:09


Az édes nyomozónőmnek, Miss. Williams-nek


Kérdőn vontam fel a szemöldökömet, így némán feltéve azt a kérdést, hogy valóban komolyan gondolja-e azokat, amik az imént elhagyták a száját, szemeimben újonnan pimasz fény csillogott, ahogyan ránéztem, most már csak féloldalasan támaszkodtam a pultnak, ugyan olyan hanyag testtartással, mint ahogyan ide érkeztem, egyik kezemet a zsebembe rejtem, így jelezve fölényességemet, ugyanis kettőnk közül jelen pillanatban én voltam abban a helyzetben, hogy eljátsszam a sértődöttet, annak ellenére is, hogy én vagyok a gonosz, a vádak amelyekre gondolhatott azok igazak.
Közelebb hajolok hozzá, egészen a füléig, hangom éppen annyira hangos, hogy ő kristály tisztán hallja, amit mondok.
– Miss. Williams, emlékeztetném magát, hogy amiket ön gondol rólam, azokat nem tudja szilárd tényekre helyezni, nem mellesleg pedig bizonyítéka sincsen – igazán nehezemre esik elrejteni elégedett vigyoromat, amíg nincs semmilyen használható információ a kezében, addig kár lenne bármit is önmagamtól elmondani, amint esetleg lesz valami a birtokában, ami egyértelműen ellenem fog szólni, akkor becsületesen bevallom az összes nő névsorát, akik az én kis listámon szerepeltek eddig, végtére is életfogytiglan és életfogytiglan között már nincsen nagy különbség. – Különben pedig, ha megcsillogtatnám a perverzebbik énem, maga sikoltva menekülne el, mert akkor köztem és maga között nem lenne még csak ennyi távolság sem. – Ujjaimmal arra a pár centire mutatok, személy szerint azt akarom, hogy még csak ennyi se legyen közöttünk, terveim szerint pedig ezek a korlátok előbb vagy utóbb el fognak tűnni – remélhetőleg még az előtt, mielőtt eljutna arra a pontra, hogy lebuktat, mert valóban számba vettem ezt a lehetőséget is, végtére is a mondás úgy tartja, hogy soha ne becsüljük alá ellenfeleinket, én pedig így teszek. Miss. Williams viszont az a fajta nő, akihez idő kell, nekem pedig, ha úgy vesszük annyi van, mint a tenger.
Kérdése hallatán tekintetemmel alaposan végig mérem, ha akarnám sem tudnám letagadni, hogy tetszik a látvány – kifejezetten is, túlságosan is, folyton emlékeztetnem kell magam, hogy a tűzzel játszok, de nem tehetek róla, szeretek a tűzzel játszani, ez a nő itt mellettem pedig határozottan, olyan, aki miatt hajlandó lennék belebukni saját életemben, éppen ezért nem is kellene jó pofiznom vele, de akkor unalmasan élnék.
– Ha esetleg mégis lecserélné a munkaruháját, akkor én emellett teszem le a voksomat, nehezemre esik így gondolkozni – feltételezem a körülöttem lévő férfiak többségének is, ami pedig átkozottul dühít pedig egyáltalán nem kellene, ugyanis ha nem is látom, de akkor is érzem, hogy ha nem lennék a közelében úgy köröznének körülötte mint a keselyű a döghús felett.
– Ezt sajnálattal hallom – arcomra kiült a csalódottság, és valamiféle színpadias szomorúság. Addig a jó nekem, amíg nem száll rám jobban, mint most – most pedig mégis én voltam az a nyomorult, aki idejött, végtére is ha jól látom pár hellyel arrébb ül egy dögös kis szőke – pont az esetem olyan téren – észre sem vennék, hogy eltűnne – leszámítva ezt a nőt itt mellettem, most már persze késő bánat, ha most oda mennék és elvinném az egyértelművé – makulátlanul tisztává tenné Miss. Williams számára is a helyzetet – pedig neki éppen eléggé tiszta, ennél jobban már nem is kellene letisztítanom.
– Akár hiszi, akár nem, van amivel még én sem bírok el – a nyakkendő valóban ezek közé tartozott, szívem szerint a pokolba átkoztam volna azt, aki kitalálta ezt a hülyeséget.
– Inkább segíthetne nyomoromon – vetettem fel neki az ötletet, bár erősen kétlem, hogy vevő volna rá – esküszöm, hogy nem vágom le a kezét baltával.Utána meghívom egy körre, esetleg kettőre.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime16.06.13 22:16

Miközben az italomat ízlelgettem a nyelvemen, sajnos nem arra tudtam, gondolni, hogy milyen jó az íze. Leginkább arra, hogy hol egy verem amibe belevethetném magam, vagy hogy miért nem nyílik meg hirtelen alattam a föld. Utálom, amikor azt hangoztatják, hogy tehetetlen vagyok és ezt még a képembe is törlik egy hatalmas vigyorral az ember képén. És ilyenkor nem üthetem meg az adott embert. Főleg nem ezt a fickót, mert még képes megejteni, hogy miért van monoklija és levennének az ügyéről, de ezt az ügyet én akarom!
- Egyenlőre Roux, egyenlőre. - jelentem ki jóval határozottabban, mintsem ahogy érzem magam. Főleg úgy hogy a lehelete csiklandozza a fülemet. Bár az a tény megnyugtat, hogy inkább egy jóképű pasi sugdoss a fülembe mintsem a másik oldalamon lévő perverz, mert igen félő lenne ha csak azért gerjednék rá mert hímnemű. Bár Rouxra sem kéne gerjednem, nem normális a dolog. Sőt mi több már beteges... na de hagyjuk.
- Roux. - sóhajtottam - Már így is benne van a személyes terembe - ami vagy a legbátrabb vagy a leghülyébb tett volt magától - és mégis ilyeneket mond nekem?! Csak ne ingerelje az alvó oroszlánt, mert egyszer megbánja. - figyelmeztettem, s a hangom ellentmondást nem tűrő volt. És halál komolyan is néztem rá. De aztán elnevettem magam. Nem tudom miért. Pedig nem is volt vicces az arckifejezése. Vagy mégis?!
Mikor végigmustrál inkább elfordítom róla a tekintetem és az üres poharamnak szentelem minden figyelmemet. Az ott rajta egy repedés? Vagy inkább maszat? - próbálom elterelni a figyelmemet és tudomást sem veszek inkább arról, hogy fülig elvörösödtem.
- Melyiket?! Azt, hogy konkrétan aberrált baromnak neveztem? Vagy, hogy jobb dolgom is van, mint, hogy maga után futkorásszak? Ha ez megnyugtatja, néha jobban szeretek a maga kihallgatásaira beülni, mint másokéra, még ha fel is húz. Maga legalább vicces. - mondom már-már kedvesen és szinte mosolyogva. Aztán megrökönyödve meredek magam elé és összeszorítom a számat és azon gondolkodom, hogy nem-e rakott-e valaki valamit az italomba amíg nem figyeltem, mert nagyon megeredt a nyelvem. Vagy ez az alkohol hatása lenne? Igaz, hogy nem bírom az alkoholt, de hogy ennyire? Á kizárt dolog. Ez Roux hibája. Csakis az övé lehet.
Megérkezett az italom. Úgy meredtem rá, mint az esküdt ellenségemre és a pultos fiút mustráltam ellenségesen, de aztán mégis belekortyoltam és próbáltam nem kiköpni, miközben rázott a nevetés, Roux szerencsétlenségén. Nem ismerek még egy olyan embert aki megköti a nyakkendőjét, de utána nem bírja kioldani. Hacsak...
- Kitalálom! Nem maga kötötte azt a nyavalyás nyakkendőt mi? - vigyorgok mint a tejbe tök, miközben lerakom a poharamat a pultra és azzal tüntetőleg hátat is fordítok az alkoholnak és Roux nyakkendője felé intek. - Hagyja inkább, mielőtt még megfolytja magát. - feltápászkodom a székemről, majd közelebb lépek hozzá és megfogom a nyakkendőjét. Eljátszok a gondolattal, hogy esetleg megfojtom és egy bájos mosoly ül ki az arcomra, de inkább lazítok a nyakkendőjén. Ugye milyen rendes vagyok?!

ui.: Bocs a késésért, soká ért véget a vizsgaidőszak -.-"
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime17.06.13 19:05

Az édes nyomozónőmnek, Miss. Williams-nek


Annak ellenére, hogy bíztam abban, hogy egy szép napon Miss. Williams majd elkapja az irhámat, tudtam, hogy ez a nap – legalább is a jelen állás szerint – még igencsak messze van.
– Tetszik, hogy ingerelhetem a magában élő alvó oroszlánt, így ezek után sem fogok letenni erről a szokásomról, akárhogyan is fenyegetőzik – s hogy ennek még inkább bizonyítékául szolgáljak, beszédem alatt is olyan közel hajoltam, mint az előbb.
– A maga élces nyelvével nem igazán lepett meg, hogy aberrált baromnak nevezett, talán egy kissé még hajlandó is vagyok igazat adni magának – könnyedén adok neki ezt illetően igazat, elvégre lássuk be, hogy teljesen jogosan mondja, elvégre még ha ő nem is teljesen, de én határozottan biztos vagyok abban, hogy bizony az vagyok, elvégre ő "csak úgy mondta", de én tudom a teljes igazságot, tisztában vagyok azzal, hogy mi vagyok, s hogy következményei lesznek minden eddigi és a jövőben elkövetett bűneimnek, azonban egészen addig ezekkel nem különösebben vagyok hajlandó foglalkozni. – De ez utóbbi megjegyzése kárpótol az engem ért sérelemben, de elárulná, hogy mégis miért vagyok vicces? – Néztem rá összevont szemöldökkel, ugyanis nekem halvány fogalmam sem volt, hogy miért mondja ezt. Persze, tisztában voltam azzal, hogy egy felettébb szórakoztató jellem vagyok, de azért azt nem gondoltam volna, hogy olykor még a többnyire harapós Miss. Williams-et is jó kedvre tudom deríteni.
– Kikérem magamnak, Miss Williams! – Csattantam fel tettetett sértődéssel az arcomon, azonban mindennek ellenére szám sarkában mégis csak jókedvű mosoly bujkált. – Azért ennyire ne becsüljön alá, csupán arról van szó, hogy ugyan a nyakkendőimet valóban én kötöm, azonban többnyire egy hölgy szokta kibontani... vagy éppen az idős bejárónőm – ez utóbbi igazából egy pofátlan hazugság volt ismételten, ugyanis a bejárónőmet lehetett könnyűvérűnek vagy éppen cafkának is nevezni, de hogy idős volna, az kizárt, ugyanis egy igencsak szemre való nőcske, éppen ezért is tiltottam meg neki, hogy combközépnél hosszabb ruhában merészkedjen be az én "kis" rezidenciámra, legyen szó csak szimplán az otthonomról vagy éppen a hálószobámról. – Gondolom azért annyira csak nem bánná, ha megfojtanám magam a nyakkendőmmel – jegyeztem meg, azonban az előbbi hangnememtől eltérően, már közel sem voltam olyan jó kedvű, viszont mégis elégedett voltam, ahogy leszállt a székről, majd közelebb lépett hozzám, hogy meglazítsa a nyakkendőmet. Természetesen eszem ágában sem volt hátrébb lépni, tetszett, hogy ennyire közel van hozzám, az pedig különösen, hogy végül mégis csak elértem azt, amit akartam, mert hát lássuk be, hogy a nyakkendő csak egy másodlagos dolog volt a részemről.
– Köszönöm, hogy megszabadított ettől az átkozott vacaktól – levettem a nyakamból az addig ott lógó ruhadarabot, majd hanyag mozdulattal a pultra dobtam, különösebben nem érdekelt az sem, ha esetleg itt hagyom, elvégre van másik ugyan ilyen, valaki biztos örömmel használta volna fel. Hirtelen ötlettől vezérelve finoman megragadtam a velem szemben álló nő kezét, majd lágyan megcsókoltam, s ugyan az utóbbi időben nem igazán volt jellemző rám ez az ódivatú gesztus, s korábban is kellett volna megejtenem, ennek ellenére utólag is szükségesnek éreztem, bár nem volt éppen olyan puha keze mint a legtöbb nőnek, tetszett a sima tapintása, eltudtam képzelni, ahogy a kacsója végig siklik a hátamon – vagy bárhol máskor, csak ne kergetne ezzel az őrületbe.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime21.06.13 8:18

- Miáú. - mondtam csúfondárosan, de az már cseppet sem volt vicces amikor jólesően megborzongtam, ahogy a lehelete csiklandozta a bőrömet és magamon éreztem a testéből áradó hőt. Sőt mi több... de gyorsan leállítottam a gondolatmenetemet és inkább próbáltam ráfogni a piára és hidegre (amúgy iszonyat meleg volt) és lenge öltözékemre a dolgot.
- Ó látom nincsenek önértékelési problémái. - lepődtem meg egy kissé. Arra számítottam, hogy tagadni fogja a dolgot, esetleg játékosan megsértődik és kárpótlást kér a dologért cserébe, de ezek szerint mégsem. Egy igazi Pandora szelencéje nekem ez a fickó. Csupa rejtély amire nagyon is kíváncsi vagyok, de félő, hogy nem tetszene az amit odabent találok... vagy épp az ellenkezője.
- Az embereknek akiket behozunk típusaik vannak. Van a ,, Kérem, kérem, engedjenek el én nem csináltam semmit, ártatlan vagyok.'' ott van még a ,, Letépem a töködet és megetetem veled te barom.'' és van a ,, Kérem az az ügyvédemet.'' típus. A poén az Roux, hogy magát sehová sem tudom besorolni. Nem fenyegetőzik, nem könyörög és nem hívat ügyvédet. Halálosan nyugodt és gúnyos egyszerre, még ha érzi is maga körül szorulni azt a bizonyos hurkot. Mintha tudná, hogy úgysem fogjuk elkapni, mert nem lesz bizonyítékunk, hacsak maga nem tesz le elénk egy hullát. Tudja Roux ez egyszerre kurvára dühítő és rohadt vicces. - ráncoltam össze a homlokomat, de aztán csibészes mosoly ült ki a számra. - Na meg az se semmi ahogy a kollégáim kiakadnak magán. Nem tudom, hogy néha sajnáljam-e őket vagy röhögjek rajtuk, de általában inkább az utóbbi. Tudja milyen nehéz egy nőnek rendőrnek, ne adj isten nyomozónak lenni? Elrókázod magad egy helyszínen és örök életedre azt hallgathatod. - megborzongtam. - Rémes. Szóval megérdemlik. Had egye őket a fene.  - jelentettem ki, mintha mit sem számítana az, hogy épp egy lehetséges gyilkossal alkoholizálok. A fene ebbe a gintonicba, hogy mitől ilyen erős. Bár alapjáratban nem bírom az alkoholt, na meg a meleg is rátesz.... valljuk be, papírkutya vagyok én ehhez.
- Tőlem aztán kikérheti, de sokat nem ér vele. - mondtam gúnyosan, majd tettetett rémülettel néztem a nyakában függő valamit. - És maga azt akarja, hogy én ehhez hozzányúljak a nőcskéi után? Kitudja, milyen bacik lehetnek rajta? - mondtam undorodva, majd játékosan Rouxra szegeztem a mutatóujjamat. - Ha elkapok ettől az izétől valamit az a maga lelkén szárad.
Ajkam mosolyra húzódik a megjegyzése hallatán s hangomban nevetés bujkál mikor megszólalok a poharamat a számhoz tartva. - Hát mit ne mondjak eljátszottam a gondolattal. - ittam meg a maradék italomat, majd a poharamat a pultra raktam és a többit tudjuk.
Majd már vissza is ülnék a székemre, de Roux magán akcióba kezdett. A szemeim elkerekedtek és élesen szívtam be a levegőt, amikor ajka a bőrömhöz ért. Szinte éreztem ahogy sistereg a bőrünk, majd mint valami csitri megbűvölten néztem a száját, meg azt a pontot a kezemen ahol megcsókolta és elnyílt ajkakkal kezdtem el azon morfondírozni, hogy mi lenne akkor, ha az a bizonyos ajak máshol is megérintene. Vajon milyen reakciót váltana ki belőlem?! De aztán gondolatban, jól felpofoztam magam - többször is - majd lángvörös arccal húztam ki a kezeimet az övéi közül. - Nincs mit. - mondom egy kicsit rekedtesen és értetlenül bámulok Roux szemei közé, mintha onnan megkaphatnám a választ, hogy mégis mi a jó fene folyik itt...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime25.06.13 2:15

Az édes nyomozónőmnek, Miss. Williams-nek


– Nos, Miss Williams – kezdtem bele egy hangos sóhaj keretében, mintha csak valamilyen komoly dolgot akarnék közölni, azonban arcomra kiülő pimasz félmosoly pontosan ennek ellenkezőjéről engedett tanúbizonyságot tenni – mindenféle egoizmustól mentesítve jelenthetem ki, hogy utánozhatatlan és kategorizálhatatlan vagyok.
Egyszóval valóban nem hasonlítok azokhoz, akiket az idő alatt tanult, amíg az iskolapadban koptatta az éveit vagy akikkel immáron a való életben is szembefordulhatott, ha úgy vesszük én vagyok Miss Williams igazi tapasztalata a közel s távol jövőben, s tudom, hogy mi ketten még rendkívül jól el fogjuk szórakoztatni egymást, hol nappalonként a kihallgatószobában, hol pedig éjszakánként miután újabb áldozatot hagytam magam után, az már egyszer biztos, hogy a mi kettőnk randevúi –, ha nem a szó szó szerinti értelmében –, de rendkívül romantikusak lesznek, elvégre egy gyilkoshoz az őt kereső nyomozó kerülhet a legközelebb, olyan ez mint az orosz rulett vagy mint egy halálos tangó, egy idő elteltével valamelyikünk mindenképpen megbánja, a kérdés csupán annyi, hogy ki fogja a rövidebbet húzni –, s ha őszinte akarnék lenni, sajnálnám, ha Miss Williams lenne, sajnálatos módon az én szánalmas és nyomorult életemben is az empátiának akkor kell jelentkeznie, amikor a legkevesebb szükségem volna rá.
– Lássuk be, hogy a kollégáit nem éppen egy nagy művészet kiborítani – forgattam meg a szemeimet – elég egyetlen egyszer rossz helyre tapintani, de már is elvesztik az amúgy sem túl sok eszüket, mert hát lássuk be, hogy egyik másik társa egy igazi IQ harcos – húztam el a számat, elvégre valóban így volt, amíg ők felidegesítették magukat, esetekben még nekem is ugrattak, addig én kifejezetten jól szórakoztam, hogy milyen könnyű felbosszantani őket, pedig én csak a saját életüket szoktam ellenük fordítani, amihez csak egy kicsit szükségeltetik jobb megfigyelési képesség, mint a legtöbb embernek. – Mondja, maga mit gondol, amikor tudja, hogy hozzám jön be beszélgetni? Hogy milyen jól fog szórakozni, hogy vagy már megint ez a seggfej, akire megint nem lehet rágyanúsítani semmit? – Nem néztem rá egy pillanat erejéig sem, úgy gondoltam, hogy valahol talán a kettő között, az adott helyzettől függően – vagy amilyen napja éppen neki volt, de ez már pusztán részlet kérdése, mert olykor – többnyire – inkább csak rátettem még egy lapáttal szerény személyemmel.
– Miss Williams, örökkön örökké bűntudatom lenne, ha valami történne magával miattam – azt már eszem ágában sincs kimondani hangosan, hogy egy szép napon, majd eljön az a pillanat, amikor talán ez valóban meg is fog történni, de túl korai volna ennyire előreszaladni, hiszen ez a jelenlegi állapot szerint még meglehetően messze van.
Szinte kedvem lenne felnevetni, ahogy elkerekedik a szeme, miután kézen csókoltam, s már tudtam – még ha sokáig is tartott kipuhatolni –, hogy mi Miss Williams igazi gyenge pontja. Ahelyett azonban, hogy megszorítottam volna a kezét, hagytam, hogy elrántsa.
Ha valami nyálas leányregényben lennék, minden bizonnyal most azt gondolnám, hogy én is elvesztem a szemeinek örvényébe, amely mélyre rántott, de ez inkább csak olyan volt számomra, mint egy jó nagy fejbeverés vagy éppen gyomron rúgás.
– Rengeteget jár a fejemben, Miss Williams – szólaltam meg, miután elfordultam vissza a pult felé, talán ez nem volt szép, nem akartam, hogy kellemetlenül érezze magát az iménti jelenetben, de meg kellett emberelnem magam, tisztán kellett volna gondolkodnom – az már más kérdés, hogy régen elszúrtam, ugyanis már meg kellett volna ölnöm. – Képtelen vagyok kiigazodni magán, és mivel még ha a kihallgatások kapcsán Ön szinte mindent tud rólam, én azonban semmit. – Szólaltam meg újra, majd újra ráemeltem a tekintetemet. – Árulja el nekem, kedves, van olyan férfi az életében, akivel közelebbi kapcsolatot ápol? Úgy értem, hogy van-e olyan férfi, akibe szerelmes? – Tudnom kellett, ehhez mérten fogok cselekedni a jövőben.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime22.02.14 1:47

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime27.03.14 22:03

Előzmények: ITT

Nem érdekelt, hogy megnéztek a pia rakodók és hogy Garcia nem tetszően méregette Gabe-et, csak kikerülve a fickókat léptem be a lámpával kivilágított szűkebb folyosón, és ha nem is néztem hátra, a léptekből hallottam, hogy Sadik követ.

Nem vártam azt, hogy mikor gondolja meg magát és lép le. Megígérte, hogy részt vesz a megbeszélésen és ha el is telt nyolc év, bíztam benne. Legalábbis ami az ígéreteit illette. Sosem baszta át az embereket és tudtam, hogy baszta a csőrét a meló főleg a kurva sok zseton miatt.

Csak egy pillantást vetettem Cherry-re, az egyik szőke lufimellű, egyetlen tangában feszítő rúdon pörgő táncosunkra, aki esztétikusan volt átszabva, a gravitáció pedig bekaphatta, a mellei olyan természetellenesen kemények és labdák voltam, hogyha picsa lettem volna, biztosan magam alá hugyoztam volna a gyönyörűségtől. A vendégünkre villantotta bűbájos munka közbeni mosolyát, amit leszartam. Felőlem aztán tehette a szépet, inkább besiklottam a pult mögé egy jéghideg ásványvizes üveget kihalászva a hűtőből, amit felbontva pakoltam le a pultra, remélve, hogy Gabe leparkol előttem. A biztonság kedvéért még egy poharat is elé csúsztattam, magamnak viszont egy ujjnyi vodkát töltöttem két jégkocka társaságában.

- Nevilt mennyire baszta szét a tegnap? - érdeklődtem tőle csak a megszokás kedvéért. Rühelltem a kis szarcsimbókot, és ha lehetett volna, biztos, hogy beleállítottam volna a késem. Tudtam, hogy a fostos kölyök is ugyanígy gondolkodott rólam, szóval nem éreztem magam szarul emiatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime28.03.14 1:18

Nem tudja.. Egy darabig tébláboltam ott, de alig telhetett csak néhány másodpercbe amíg aztán csak megindultam utána. Ha ő nem tudja, vajon bízhatok e a másik seggfejben?
Még akkor is ezen járt a fejem, amikor átlépkedtünk azon a pár fickón akik valahogy lelassítottak a pakolással útközben, és amikor megnéztem hogy mit is néznek.. na igen.. nekem is odaragadt a szemem. Van ami nem változik az évek alatt. Megköszörülve a torkomat téptem vissza magam a lényegre, vagy legalábbis ahol lennem kéne, ahogy beléptünk a félsötét folyosón, és inkább figyeltem a környéket. Most.. nem ezért vagyunk itt..

A bárban.. Mert bár volt, azt meg kell hagyni.. még mindig őt követve tévedt a szemem a szőkére, aki úgy nézett mintha azt várná azonnal kipattintok egy ezrest, de nem igazán hatott meg. Amíg nincs fegyvere egy percig se érdekel.
Ahogy Rita behúzott a pult mögé, én megint megtorpantam. De csak egy pillanat amíg felmérem a helyzetet, aztán felültem az egyik bárszékre, és megkönyököltem a pulton. Üveg került elém. Meg egy pohár. Én meg csak figyeltem, hol az izzadásnak induló üveget, ahogy rászorít a kezem, hol néhány pillanatra a lányt, amikor nem figyelt, hogy elölről is szemügyre vegyem. Tényleg van amin az idő se képes rontani...

- Nem tudom.. - sóhajtottam bele - De biztos valami bugyival vigasztalódott, mert egész éjjel nem jött haza. - beszéltem a víznek miközben kitöltöttem és rászorítva a pohárra kiadósat kortyoltam belőle.  

- Itt lesz a találkozó?? - fordultam aztán mégis félig el miközben letettem a poharat. Sose szerettem ha a hátam mögött nyílt a terep, és még ha most azt is súgja biztonságban vagyok, az ösztön nem alszik, na meg szeretem én magam kézben tartani a helyzetet. - Mert akkor ideje lenne elkezdeni.. - fürkésztem a terepet, egy benga állat, meg még egy, valami árja faj szülötte, de nem ijedtem meg. Ha kéne, simán kilyukasztom a bőrüket, mégis jobb ha nem a hátam mögött vannak.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime28.03.14 14:27

zene: ♫

Valahogy nem lepett meg, hogy nem tudta, merre kószálhat az öccse, sosem lehetett kordában tartani, teljesen öntörvényű és önfejű volt Nev. És még csak bele sem akartam abba gondolni, hogy részben mennyire kurvára hasonlítunk egymásra azzal a gyökérrel.

- Remélem bele is fulladt valakibe - morogtam nem túl kedvesen figyelve, ahogy Gabe feszengett a széken, és ahogy követtem a mozdulatait, én is szétnéztem a még üres termen mögötte, csak pár dolgozó lézengése zavart bele az ürességbe.

- Ne aggódj, senki nem fog beléd golyót ereszteni, mert azt előbb én vágom fel, aztán kerül Vinnie elé. Nem lenne szép halála - egészen halkan mondtam csak neki, hogy nyugodjon le a picsába, nem kell állandóan arra készülnie, ki akarja kinyírni éppen. Enyém volt az első sorszám, utánam bárki következhetett, azt már leszartam magasról. Addigra úgysem maradna semmi belőle. És még azt hittem, túl vagyok rajta! A kurva életbe már!

A pohárért nyúlva húztam le azt az egy kortynyi vodkát nem tökölve a részletekkel, és hogy ne vesszen kárba egyetlen jégkocka sem, újabb adagot töltöttem ki magamnak, mielőtt a helyére pakoltam volna az üveget.

- A főnök irodájában lesz a megbeszélés. Nem kéne, hogy minden dolgozó tudjon a megbízásodról - vontam vállat megint. Komolyan ebben baszott jó voltam, még gyakorolnom sem kellett. Soha! Oké, azért nem csak ennyi volt a dolgozók közti kapcsolat, mert ha nyivákoltak, mindig meg lettek hallgatva, a jó hírünk forgott kockán egy-egy fos kritika és vélemény miatt, de azért sikerült kordában tartani a bárányainkat. - Majd elkísérlek oda - nemtörődöm stílusban szólaltam meg, pont abban a pillanatban, amikor újabb lányok érkeztek fellépőruhákban, ami minden volt, csak normális öltözék nem.

Ribancosabbak már nem is lehettek volna, de jövedelmező volt őket tartani. A sok faszkalap nyálát csorgatta a vörösökre, feketékre.. igazság szerint mindegy volt, csak legyenek dudáik meg baszható állapotúak. Garcia is bekeveredett megcélozva a bárt, nekem meg halvány lila fingom nem volt, mit akart volna még.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 1:07

- Ne vidd túlzásba, Rita.. - fintorogtam az orrom alatt, de nem csodálkoztam rajta. Volt amikor én is a legszívesebben keresztüllőném, mégse teszek elhamarkodott lépéseket.
A hely viszont pofás volt. Már amennyire ismerem az ilyesfajta helyeket, nemigen jártam tömegben az utóbbi években, mégis most zavart ez a kongó üresség. Pláne mert a hátam bevédetlen.

- Jó tudni. - fordultam vissza dünnyögve kényszeredetten, úgy tűnik van ami méég nem változott. Nemcsak veszettül dögös volt mindig, hanem ő is ismert a legjobban. Jobban mint egykor a saját anyám tette. - Oké.. és mikor? – néztem fel kérdőjellel a szemeibe, de nem mert türelmetlen vagyok egyszerűen a jelenlét.. valahogy kííínos mellette, és még mindig nem tudom eldönteni hogy miért is érzem ezt. Hisz a múlt.. elmúlt. Aztán mégis hirtelen változik minden.

- Rita.. a tegnappal kapcsolatban.. – kezdtem bele, de épp akkor csapódott be valaki a képbe, a korábbi figura, a sikátorból, és mint aki teljesen itthon van, tapadt fel a pultra mellettem. Oké, akkor ezzel itt most végeztünk... - hallgattam el és vártam amíg újra szabaddá válik a terep. Talán.. Vagy talán pont hogy megköszönhetem hogy megakadályozott benne.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 1:42

zene: ♫


Egy savanyú vigyor kúszott a képemre. Nem sajnáltam volna, ha elpatkolt volna a kölyök, ami megakadályozott benne, hogy én vigyem véghez ezt a kurva jó tervet, itt dekkolt előttem. És a rohadt életbe is, nem én voltam az, akinek bárkit is el kellett volna vennie Gabe-től. Még mindig kurvára nem voltam vele szemben közömbös. Meg fogom még szívni!

- Passz. Majd ha fel kell emelned a segged, szólok - az igazság az, hogy tököm se tudta, Vinnie mivel foglalta le magát odabent, nekem meg nem volt kedvem hallgatni a lebaszását mások előtt, ha csak én voltam előtte, akkor is rühelltem, ha hibát talált bennem, a viselkedésemben.

Csak egy pillantást vetettem Gabe-re, rosszallót, ahogy már másodszor is az igazi nevemen szólított, de még mielőtt szóltam volna neki, Garcia mosolygott bele a képembe nyájasan.

- Mivan?! - baszottul nem volt kedvem hallgatni semmilyen üzlettel kapcsolatos dolgot, mert az elvileg lerendezve. Odacuppantottam a kicseszett nevem a papírra, rühelltem, ha utólag volt valami faszság, amivel foglalkoznom kellett.

- Gondoltam megihatnánk valamit - vont vállat azzal a bűbájos mosollyal, amitől legszívesebben elhánytam volna magam. A ne-bassz-már-ki-velem pillantásomat kapta, mire sietősen folytatta: - Máskor. Holnap ráérsz? - meggondolva magamat újra elővettem a vodkás üveget, hogy harmadszorra is tölthessek magamnak, megint csak egy ujjnyit, amit le is hajtottam azonnal.

- Kurvára dolgozni fogok. És ne basszál már ki velem, beszállító vagy. A ribancod pedig nem örülne egy újabb bigének - és igen, rohadt jó voltam, mert eközben még csak egyetlen pillantással sem néztem Sadikra. Felesleges volt. - Jövő héten látjuk egymást, Garcia. Elégedj meg annyival. Ha gondolod, picsaszoknya lesz rajtam. Az megfelel? - a fickó azonnal végigjáratta rajtam a szemeit, mintha legalább pucér lettem volna, de nem izgatott. Nem buktam a spanyolokra, még akkor sem, ha mexikóiak voltak.

- Feketét akarok - vigyorgott rám hirtelen, kacsintva Gabe-nek pedig a pultot meglapogatva már el is hordta magát, ugyanolyan gyorsan, mint ahogy beesett, és csak azután, hogy eltűnt néztem újra Vinnie vendégére, még mindig a pohárnyi víz mögött pihentette a seggét.

- Mit akartál mondani a tegnapról a tulok előtt? - döntöttem neki a csípőmet a pultnak, megtámaszkodva is az anyagán. És valahogy eljött egy újabb ciginek is az ideje, mert kurvára nem tudtam, hogy mit akarok kevésbé. Gabe-bel beszélni, vagy azt, ahogy Vinnie fog viselkedni Sadik-kal.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 2:22

Hallgattam. Nem mert meghunyászkodtam volna, egyszerűen még mindig kényelmetlen volt a terep. A fickó.. csak nyomult, mintha ez a legnagyobb rendben lenne én meg rohadtul nem akartam a tanúja lenni. Valamiért.. nem kívántam felhánytorgatni a múltbéli perceket.

Aztán.. mégis csak kényelmetlenül megmocorogtam a széken, nem mert elzsibbadtam volna, sokkal inkább szinte remegett a vérem, hogy átküldjek a fickó fején egy 9mm-est, de egy savanyú vigyor.. vissza a szemeibe, és amikor végre lelépett, talán csak akkor könnyebbültem meg. Piszok jó vagyok hidegvérben!

- Khm.. - köszörültem meg mégis a torkomat - látom még mindig vonzod a hímeket. - szorult a kezem a vízre, de a szemem az övéiben, és igen, más volt a kérdés, de valamiért ezt meg kellett jegyeznem. Hülyeség! Rita mindig is vitte a prímet és hozta a társaság krémjét, de mindezt most kívülről szemlélve... De hogy is volt az a kérdés...

- Nem számít. - sóhajtottam le, és elnéztem felőle. Mindegy merre. Még az se igazán érdekelt, ahogy néhány félmeztelen bige felém pillantgatva heherészett, mégis valahogy irányba vetült a szemem. Csak úgy véletlenszerűen...
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 19:10

zene: ♫


Most komolyan ezzel baszakodik? Vontam fel a szemöldökömet kérdőn, mert nagyon nem vágtam, miért is érdemeltem meg ezeket a szavakat, de csak egy hanyag vállvonás a részemről, és a dolog elintézve. Egészen tíz másodpercig, ameddig bírtam anélkül, hogy oda ne basszak valamit.

- Nem vagyok apáca típus, hogy bárkinek is tartogassam magam - mint hogy nem folytatta azt, amibe amúgy belekezdett volna, csak bólintottam. Nem számít. Vertetk visszhangot a fejemben a szavai, és ha ő szart magasról a témára, nekem sem volt kedvem unszolni, hogy beszéljen. Nagyfiú volt, ha akarta volna, már rég elmondta volna azt, ami a szívét, vagy éppen a farkát nyomta.

Ameddig ő nézelődött, elpakoltam a felesleges cuccokat a pultról csak egy pillantást vetve a bárpultot figyelő kamerára, azonnal meg is csörrent a telefon, és még csak fel sem kellett vennem, hogy tudjam, ki keres. Egyszerűen csak kinyomtam, mert a csendben utáltam, ahogy vernyákolt.

- Emeld fel a segged, van egy utad Vinnie-hez velem - vetettem oda félvállról Gabe-nek, kimászva a pultból, és ha Sadik közelebb lépett hozzám, leplezetlenül végigstíröltem, egyetlen centit sem kihagyva a mustrából. - Valamelyik németet kéred, hogy másszon végig rajtad a keze, vagy jó leszek én is motozásra? Csak mert fegyverrel te nem mész a főnök közelébe, ne is álmodj róla - a szemeibe nézve vártam a válaszát, a háttérből viszont az egyik náci hatalmas szekrény teste került egyre közelebb. Ott fog dekkolni az ajtó előtt egészen addig, ameddig a megbeszélés folyni fog, ezt már most tudtam.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 19:52

- Az már igaz. - villant ki egy féleszű mosoly árnyéka a képemen, de nem igazán volt min nevetni ezért inkább felemelve a poharat a visszamaradt vizet legurítottam a torkomon. Rita mindig is kapós volt. Nagyon! És ez mindig is büszkeséggel töltött el, amikor nekiestem a wc-ben, vagy egyszerűen csak kikényszerítette hogy nekimenjek, és így visszagondolva.. élveztem azokat az éveket..
A telefoncsörgés rázott vissza a terepre. Nagy hiba.. öreg, még ha most biztonságban is vagyok, elvileg.. , soha nem lankadhat a figyelmem. Mégis Ritára ragadt a tekintetem ahogy egy szemvillanás alatt változott meg, és jól tudtam hogy itt az idő. Hogy mi az istent akar tőlem az a féreg? Hát az most majd kiderül.
Mozdulat nélkül vártam, már két talpra állva amíg szembe kerül velem, ha azt mondta, hát vezessen, mégis meglepő kérdéssel fordult a képembe.

- Komolyan azt hiszed hogy minden védelem nélkül bemegyek? - emeltem fel a szemeibe a fél szemöldökömet, de a(z) - elvileg - felőle jövő hatásszünet biztosított, hogy ezúttal nincs kecmec. Ki az isten az a seggfej, hogy úgy vigyázzák mint valami arab herceget?
Mivel még mindig nem volt változás, és kitartásban ő teljességgel jeles, aztán csak megforgattam a szemeimet és kénytelen kelletlen felemeltem magam mellett a két kezem és belenéztem a szemeibe.

- A tiéd a megtiszteltetés.. - fintorogtam meg, de nem önmagamat féltettem, hanem.. - De vigyázz rájuk mert egyben akarom visszakapni őket. - utaltam a két Eagle-re ha közben megtalálta őket, nem holmi utolsó zaciban vásárolt két darab, igazi mestermunka eredménye. Mit tesznek a kapcsolatok..
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime31.03.14 20:47

zene: ♫

- Nem kérdeztem a véleményed - ami igaz is volt, most rohadtul nem érdekelt, mit gondolt. Még csak az kellett volna, hogy golyót röpítsen Vinnie-be. A faszt! Ha már az egyiket halottnak hittem nyolc évig, az kurva isten, hogy most nem hagyom, bármelyikük is elpatkoljon - végleg.

A szavait egy részemről jövő bólintás nyugtázta, közelebb lépve hozzá nem tökölve a részletekkel vagy éppen azzal, hogy hova is nyúltam. Leszartam, hogy érzékenyen érintette-e a tenyerem rajta, alaposan átkutattam, a zsebei sem maradtak ki, utoljára hagytam a két Desert Eagle-t, mire elismerően elmosolyodtam. Csodás darabok voltak, de az bizony isten, hogy nem fogja ma használni. Legalábbis itt nem.

És hogy mindeközben mi járt a kurva fejemben? A nagy büdös lófasz. Legalábbis igyekeztem nem arra gondolni, hogy nyolc év után megint ott volt a kezem alatt, és hogy rohadtul közel volt. Kibaszottul közel, de Vinnie valószínűleg figyelt, nem akartam volna olyat tenni, amiért megint lebaszott volna a lábamról, miután Gabe magunkra hagyott.

- Beviszem az irodába, széfben tárolva. A megbeszélés után én magam fogom kiszedni onnan - néztem a szemeibe, sima mozdulattal, könnyedén kipattintva a tárat a fegyverekből, hogy még véletlenül se süljenek el, a már két-két darabban lévő fegyvert felmarkolva indultam meg a folyosón, néha hátrapillantva, hogy Gabe sem marad-e le, de biztos voltam, ha nekem nemet is mondana, a fegyvereit soha nem hagyná hátra, így dupla biztosítékkal álltam meg Vin irodája előtt, és anélkül, hogy bekopogtam volna, lenyomtam a kilincset. Valahol hátul pedig az egyik árja dübörgött végig utánunk a folyosón.

- Meghoztam a csomagot - közöltem Vinnie-vel, félreállva az ajtóból, hogy Gabe is szörnyülködhessen a múzeum-szerű szutykos-csicsás bútorzatban. Rühelltem, de Vinnie nem hallgatott rám, mint lakberendező. Az én ízlésemnek kurva sok volt, de hát ez van.

// írhatsz az irodába *-* majd utólag linkelek Razz//


Folyt: ITT
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: A bár és a pult környéke A bár és a pult környéke - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

A bár és a pult környéke

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Similar topics

-
» Mosdók és fülledt folyosók környéke...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Vinnie's Night-