welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
~ Marcus & Freya ~  Vote_lcap~ Marcus & Freya ~  Voting_bar~ Marcus & Freya ~  Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

~ Marcus & Freya ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime13.05.15 12:30



Marcus & Freya


- Téged valójában sosem érdekelt, hogy én mit akarok. – Ezzel le is zártam ezt a témát, mert tényleg megerőltetőnek éreztem még a beszédet is. Alig néhány másodperccel ezelőtt még sokkhatás alatt voltam, most igazán nincs erőm egy újabb mérkőzésre, amit a bácsikámmal vívhatnék meg. Mégis miféle különös véletlennek köszönhető, hogy Marcus pont jó helyen volt, jó időben? Ez még mindig annyira különös számomra, de ezen még később is ráérek gondolkozni, vagy csak tudjam be megmagyarázhatatlan véletlennek a történteket?
- Akkor mégis mit kellene tennem? Az életem hátralevő részét félelemben kellene töltenem, miközben attól tartok, hogy esetleg ez újból megtörténhet velem? – Nem fogok mostantól még a saját árnyékomtól is félni, s ki sem merészkedni éjszaka az utcára, attól tartva, hogy ismét meg támadna valaki. Ha őszinte akarok lenni, akkor nem nagyon értem, hogy ez miért történt velem. Tényleg valami elme zavarodott rajongó tette ezt velem? Mégis miért?
- Most pedig neked vagyok kiszolgáltatva… - Nem nagyon érdekli, hogy mit akarok, még mindig úgy kezel, mintha gyerek lennék, legalábbis mintha én tehetnék arról, hogy ez történt velem. Hahó, itt én vagyok az áldozat, de egyáltalán nem rajongok ezért a szereposztásért.
- Ez vicces, pláne ez bennem, hogy az a férfi, aki megtámadott nem is ismertem, szóval ebben az esetben biztosan nem a nagy szám kevert bajba, elvégre tudtommal, semmivel sem ártottam neki. – Ezek a tények. Fogalmam sincs, hogy sikerülne-e felismernem, ha szemtől szembe állítanának vele.
- Azt hiszem, akkor jobb lenne, ha csak bevinnél és távoznál, nem akarhatom, hogy miattam bajba keveredj. – Apám nagyon dühös lenne, ha látná, hogy milyen állapotban vagyok, aztán pedig feltűnne neki Marcus.
- Köszönöm. – Már a hordágyon feküdve néztem rá, de aztán valaki tolni kezdte az egyik rendelő felé az ágyat, én pedig egyre inkább eltávolodtam tőle.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime15.05.15 12:50



Freya & Marcus

- Talált, süllyedt. Tényleg nem. - Tényleg sosem érdekelt különösebben, sőt egyáltalán nem érdekelt, hogy mit akar. Ő viszont ezt sehogyan se akarta megérteni, pedig így visszatekintve mindkettőnknek jobb lett volna, ha már elejétől fogva rám hallgatott volna, akkor most nem lenne ebbe a helyzetben, nem került volna bajba, ehhez pedig annyi kellett volna, hogy elkerül. Nem volt nagy kérés, a kivitelezése sem lett volna bonyolult, Ő mégis inkább makacs volt és hajthatatlan, mint okos.
- Valld be, mielőtt megismertél volna, minden sínen volt az életedben... Azt kellene tenned, hogy éled tovább az életed nélkülem pont, mint előttem. - Nem mintha nem erre próbáltam volna célozgatni már a kezdetektől, amikor a fejébe vette, hogy nekünk jó viszonyban kell lennünk és onnantól fogva levakarhatatlan volt, sőt egy piócának is jobban örültem volna a hátamon, az legalább csendben szívta volna a véremet és közben nem idegesít, de belőle semmi hasznom nem származott.
- Hagytalak volna inkább ott véresen a földön heverve? Megoldható lett volna, miért nem szóltál, hogy ez minden vágyad? - Nem hiszem el, komolyan nem hiszem el, hogy még ilyen állapotban is képes az idegeimre menni. De még arra se jöttem rá, hogy nekem ebből az egészből mi hasznom származik, ez nekem most miért lesz jó?
- Éppen elég bajom van már veled is. - És még lesz is, mert kifogjuk deríteni ki ezért a felelős, nem fogjuk annyiban hagyni, legalábbis, ha rajtam múlik, már pedig ez most rajtam fog múlni...
- Ma még bent tartanak... - Léptem be a kórterembe, miután a nővér szólt, hogy most már bemehetek hozzá, ha akarok és nagy vonalakban elmondta, hogy szerencsére nincsenek komolyabb sérülései, leginkább csak felszíniek és hogy reggel elmehet. - Reggel elmehetsz haza vagy ahová csak akarsz. - Húztam közelebb egy széket az ágyához és leültem. - Hogy ityeg?
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime17.05.15 14:37



Marcus & Freya


Még mindig nem tudom mire vélni azt, hogy miért segít nekem. Sosem hittem volna, hogy Marcus bármikor is segítene egy bajba jutotton, talán én vagyok a kivétel. Ezt azért tette, mert akármennyire is szeretné figyelmen kívül hagyni a rokoni kapcsolatunkat, de mégis az unokahúga vagyok? Fogalmam sincs, még nem tudtam rájönni arra, hogy Marcus mit és miért tesz, talán csak ehhez volt kedve, ezért megtette.
- Az túlzás, hogy mielőtt megismertelek volna minden sínen lett volna az életemben, de eddig még senki sem akart az életemre törni. – Még mindig nem értem, hogy miért pont engem szemelt ki az a fickó, tényleg csak a rajzok miatt? Mégis ki lenne ennyire elvetemült? Innentől kezdve élhetném úgy a napjaimat, hogy még a saját árnyékomtól is megijedek, de nem akarok magamra áldozatként tekinteni.
- Muszáj még most is ilyen szarkasztikusnak lenned? – Még szép, hogy nem az volt minden vágyam, hogy ott a sikátorban maradjak bárkinek kiszolgáltatva. Mégis minden annyira hirtelen történt, mintha csak a másodperc töredéke lett volna. Ha nem érezném a fájdalmat, akkor még abban is kételkednék, hogy ez tényleg megtörtént velem.
- Sajnálom, most nem szánt szándékkal akartalak bosszantani. – Általában dacból akarom elrontani a napját, de most erről az esetről nem tehetek, mindössze a véletlen műve, hogy rám talált, ugye?
- Ahová csak akarok? Fogalmam sincs arról, hogy hová is akarnék menni. – Teljesen elveszettnek érzem magam, de mégis ezek után hol lehetnék biztonságban? Talán sehol sem.
- Iszonyúan fáj az oldalam, de még élek. – Húztam fel a kórházi ruhát az oldalamon, végig a bordáim mentén már most csúnya kék és lila véraláfutások vannak. Néhány pillanatig néztem, de aztán mégis csak visszahúztam a ruhát, most nem akartam ezt látni.
- Már rég hazamehettél volna, de mégis itt vagy. – Jegyeztem meg, de ebben nem volt semmi gúny, vagy bármi más, de mégis meglepett azzal, hogy még mindig itt van velem.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime19.05.15 15:28



Freya & Marcus

- Muszáj még ebben az állapotodban is ilyen elviselhetetlen lenned? Komolyan, inkább hisztizz a fájdalom miatt, azt még elviselem, de most z egyszer könyörgöm a kórházig még bírt ki, ne legyél önmagad. - Mert azt, amint a mellékelt ábra is mutatja képtelen vagyok elviselni.
- Megmentettem a segged. Ennyi jár nekem érte. - Hogy legalább addig nem megy az idegeimre, amíg beérünk a kórházba, utána a legkevésbé sem érdekel kiket borít ki, hogy lelépek, mert azért az nem állt szándékomban, hogy őrizni is fogom, arra ott van a bátyám, aki bizonyára nagyon, nagyon, de nagyon ki lesz akadva, de azt inkább már nem várnám meg, még a végén baja esne még valakinek, egy napra pedig egy sérült is bőven elég.
- Dehogyisnem. Legalább ne hazudj. Mindig azt teszed. De most Téged is bosszanthat valami. Bármennyire is nem szeretnél bárhonnan is nézzük valahol hálásnak kéne lenned és ezt Te is tudod. - Én sem akartam, hogy így alakuljon, ezt, elhiheti. Nem volt a programomba, hogy összeverve akadok bele valahol egy kis sötét mellékutcában, de így alakult és mint azt megtudtuk szívem is van valahol, elvégre nem hagytam ott.
- Hát, percekkel korábban még nagyon tudtad, azóta mi változott? - Csak nem berezeltünk? Mondjuk megtudnám érteni. Én félnék is a helyében, miután úgy tűnik van is mitől.
- Pár nap pihenés és jobb leszel, mint az új. - Tényleg elég csúnyácskák azok a foltok és véraláfutások, de lehetne rosszabb is, ezek még csak felszíni sérülések, de könnyen lehetett volna akár belsővérzése is.
- Nem árt, ha valaki tudja mi van veled... - Valakinek itt kellett maradnia, hogy beszéljen az orvossal vagy legalább az egyik nővérrel és kizárásos alapon mivel én hoztam és percekkel korábban még csak én tudtam arról, hogy mi történt vele, nekem kellett itt maradnom vele.
- Felhívtam Jessicát. valószínűleg már úton van. - Tudom, hogy ennek a hírnek örül most a legkevésbé. - A bátyámnak nem szóltam. - Tettem még hozzá kis szünet után, gondolom ennek azért már jobban fog örülni.
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime22.05.15 11:41



Marcus & Freya


Ez már tényleg a vicc kategóriát súrolja. Ha valaki odafentről tényleg irányítja a szálakat, akkor most biztosan jót szórakozik rajtunk. De mégis miért vagyunk képesek ennyire nehezen elviselni egymást? Talán túl hasonlóak vagyunk? Fogalmam sincs, de azt hiszem nem ez a megfelelő pillanat ahhoz, hogy kibogozzam ezt a szövevényes szálat és rájöjjek az élet nagy kérdéseire.
- Tudod nem igazán úgy képzeltem el, hogy a hős megmentőmnek ilyen stílusa fog lenni. – Nem is tudok rá szavakat találni, elég annyi magyarázat is, hogy egyszerűen Marcus ilyen, ezzel szerintem mindent elmondtam.
- Na és szerinted mennyire is kellene hálásnak lennem? – Szóval vár valamiféle hálaajándékot azért, mert a segítségemre sietett? Fogalmam sincs arról, hogy hogyan tudnám kimutatni a hálámat, talán egy üveg whisky eléggé sokatmondó lenne és legalább annak még örülni is tudna.
- Minden. – Hangosan felsóhajtottam. – Nincs igazán semmi sem, ami ehhez a városhoz kötne, de nem akarok csak úgy elmenekülni innen, mert valami rossz történt velem. – Mégsem akarok ilyen állapotban hazamenni, nem akarom, hogy bárki is így lásson, de egyedül sem akarok lenni egy lepukkant szállodában kuksolva a sötétben.
- Szokatlanul kedvesem biztató volt ez most tőled. Inkább azt vártam volna, hogy a fejemhez vágod, hogy mennyire pocsékul nézek ki. – Az arcomat még nem is láttam, de azt hiszem jobb, ha nem is akarok egy ideig még tükörbe nézni.
- Tényleg megtetted? – Egy ilyen nap után erre vágytam a legkevésbé. Sőt, annak is sokkal jobban örültem, hogy a bácsikám van velem, mint mondjuk az aggódó szüleim, akikkel mostanában nem igazán tudok kijönni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime30.05.15 14:23



Freya & Marcus

- Mindössze annyira kis szívem, hogy legalább addig nem mászol az idegeimre, amíg beviszlek a kórházba. - Szerintem ez egyáltalán nem nagy kérés, sőt még az állapotára is figyelemmel voltam, mivel inkább pihennie kellene, minthogy engem idegesítsen, bár ez sosem merítette ki, láthatóan, mert mindig teljes erőbedobással művelte.
- Talán fel kéne nőni lassan, nem gondolod? - Mert az, amit eddig művelt az nagyon is gyerekes volt. Az a makacskodás, naivság és levakarhatatlanság. Tényleg hasonlíthatott volna az unokahúgomra hét évesen. Ő viszont egy felnőtt érett okos nő látszatát szeretné kelteni, ahhoz viszont ez a magatartás nagyon gyenge. - És elfogadni, hogy valamiben vesztettél. - Minden nem irányítható, de ez még nem azt jelenti, hogy semmi só sem hozható ki belőle, épp csak keresnünk kell egy másik pontot, ahonnan rálátásunk nyílik a dolgokra, mégis másképp, mint addig.
- Pocsékul festesz. Most jobb? - Nekem aztán egyáltalán nem esik nehezemre még elkeserítőbben őszintének lennem, de gondoltam most nem ez lenne leghőbb vágya... Tényleg pocsékul fest. Talán némi együttérzést váltott volna ki belőlem? Nem. Nem, ez azért túlzás, de nem örülök annak, hogy így látom.
- Ne legyél gyerekes. A ruháid véresek és ha tippelhetek elég pénzed sincs... Valahová menned kell holnap reggel. - És még mielőtt az eszébe jutna ki van zárva, hogy hozzám. Tudom annyiszor mondtam már, hogy kiakarok maradni ezekből a családi közösen majd megoldunk minden problémát kupaktanácsokból, de úgy látszik sehogyan se akar sikerülni, mivel már megint nekem kellett segítenem.
- Eszedbe se jusson hazudni, világos? - Ugyanis abból, hogy feljelentést fog tenni nem engedek. Ha kell kint leszek és megvárom, amíg Jessica beér, annyira még megerőltetem magam, hogy beszéljek vele és megtudjam Freya mit adott be neki.
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime31.05.15 15:18



Marcus & Freya


- Megpróbálhatom. – Mindketten tudjuk, hogy ez átkozottul nehezemre fog esni és csak úgy tudnám kivitelezni, hogy igyekszem meg sem szólalni. Ha már itt tartunk ez sem az erősségem, de a bácsikám ismerhet már annyira, hogy ezt tudja rólam. Legalább ezt az egy dolgot tudnia kell, hiszen már volt néhány alkalom, mikor szembesülhetett ezzel.
- Komolyan ez a tanácsod? – Pont tőle kell ezt hallanom? Nem is tudom… Ez kicsit nekem olyan, mintha Marcus már felnőtt lenne és most az észt osztaná nekem. Vagy talán csak arról van szó, hogy van közöttünk némi korkülönbség és mivel fiatalabb vagyok tőle még mindig gyerekként tekint rám. Fiatal vagyok, sok mindent meg kell még az életben tapasztalnom, de utálom, ha gyereknek néznek.
- Az elfogadás része megy a legnehezebben. – Végül még nekem is sikerült beismernem. Nem hittem volna, hogy ez lesz a vége, mindig azt hittem, hogy a történtek fényében is normális rokoni kapcsolat alakulhat ki közöttünk. Elhamarkodott feltételezés volt ez részemről.
- Nem lett jobb, de legalább őszinte volt. – Egyrészt valami furcsa megmagyarázhatatlan oknál fogva ezért is kedvelem ennyire, mert őszinte velem, még ha fájdalmasan őszinte is általában.
- Van még időm holnap reggelig kitalálni azt, hogy hová is akarok menni. – Mert haza nem szeretnék menni, de lassan rá kell jönnöm arra, hogy már senkit sem érdekel régen az már, hogy én mit is szeretnék.
- Mégis miről tudnék hazudni? Nem sok mindent láttam, sőt annál kevesebbre emlékszem az esetből. – Felsóhajtva ismertem be. Túl megrázó volt számomra, minden olyan gyorsan történt. – Vagy attól tartasz, hogy azt mondanám, hogy te voltál az, aki megtámadott? – Ennek nem lenne túl sok értelme, mert akkor gondolom nem hozott volna be, hanem ott hagyott volna a sikátorban.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime01.06.15 9:48



Freya & Marcus

- Igen, komolyan. Még egy gyerekhez mérten is röhejesen tudsz viselkedni, az pedig ahogy általában látod a dolgokat, az több is, mint naivitás és röhej. - Talán, ha megpróbálna, ha csak megpróbált volna úgy viselkedni, mint egy érett felnőtt nő minden másképp alakul. Így nézve mindent csakis magának köszönhet, mert annyira makacs és hajthatatlan, hogy az már több mint bosszantó. Neki is be kellett volna látnia, hogy ezzel csak a céljai ellenkezőjét fogja elérni, még pedig, hogy még inkább eltávolodunk egymástól, mert nálam ezzel a jellemmel semmi pozitívat sem fog elérni, de Ő csak még tovább erőltette a dolgokat. Talán valahol hibás vagyok a történtekért. Talán valahol hibásnak is érzem magam miatta. Sosem lehet biztosan tudni mi játszódhat le valakiben.
- A legpozitívabb érzés veled kapcsolatban, amit kihozhatsz belőlem az a legjobb esetben is csak sajnálat vagy némi szánalom, de ennél többre ne számíts. - Bár azt gondoltam, hogy ezt már tudja. Akár elfogadja, akár nem, ez a helyzet és kétlem, hogy ez a közeljövőben megváltozna és nagyon bízom benne, hogy a mai nap után végre beletörődik és felhagy ezzel az idegesítő ragaszkodásával a buta elméleteihez na és persze hozzám.Még soha senki sem ragaszkodott hozzám így. Különös érzés.
- Persze. Nem is akarlak még sokáig megzavarni ebben. - Azért reggelig nem szándékoztam itt lenni, az már nem az én posztom és remélem soha nem is lesz, mert az utóbbi idő fényében előbb rúgjon kérdés nélkül tökön az a nő, akinek én azt mondom, hogy gyereket akarok.
- Azt bizonyítani is kellene. Én pedig nem vagyok véres, sőt egyetlen karcolás sincs rajtam, szóval ez bukta. De azért nagyon humoros feltevés volt. - Haha, jót röhögtem. - Én inkább arra gondoltam, hogy arról eszedbe se jusson hazudni, ami történt veled. Mondjuk ne gyere nekem azzal, hogy megbotlottál, hasra estél és a cuki kis arcocskáddal tompítottad az ütést, azután legurultál több sor lépcsőn, ahol össze-vissza verted magad. - Hagyjuk ezt meg az összes többi kreatív sztorit arról, hogy hogyan is történhetett ez. Ha kell kézen fogva fogom bevezetni a rendőrségre, mint egy gyereket az igazgató irodába.
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime02.06.15 7:54



Marcus & Freya


Legszívesebben rácáfolnék, vagy ellenkeznék vele. Néha úgy hiszem, hogy igaza van, de mégis élvezem, amikor szembe szállhatok vele, ezért már dacból is ellent mondok neki, de most inkább hallgattam. Csendben tűrtem minden egyes szavát, végig hallgattam közbeszólás nélkül a véleményét.
- Tudod még az is csodaszámba megy, hogy ezeket az érzéseket is képes voltam belőled kiváltani. – Habár abban sem vagyok biztos, hogy vannak érzései, mármint anatómiai értelemben biztosan van szíve, de képtelen bárkinek is felfedni, vagy bárki iránt is gyengéd érzelmeket érezni.
- Ennek ellenére mégis képes voltál legalább egy kicsit is együtt érző lenni, ha már nem hagytál magamra. – Segített rajtam, sőt be is hozott a kórházba és még mindig itt van velem, ez több annál, mint amire tőle számítottam.
- Oh, hát hogyne, nem is várnám el tőled, hogy egész éjszaka velem maradj. – Mégis mennyi annak a lehetősége, hogy a támadom a kórházakat végig járja azért, hogy megtaláljon és végleg eltegyen az útból? Valójában még az sem értem, hogy miért történt ez velem.
- Legalább a humoromat meg tudtam őrizni a történtek ellenére is. – Persze nem találom viccesnek azt, hogy valaki rám támadt és szépen helyben hagyott, de legalább a humorom segít átvészelni ezt az időszakot is.
- Szóval cukinak találod az arcomat? – Tisztában vagyok azzal, hogy nem ez volt a lényeg, de azért mégis ezt ragadtam ki. Oké, persze a válaszára is kíváncsi vagyok.
- Nem fogok hazudni, rendben? – Felsóhajtottam. Mégis nehéz visszagondolnom a történtekre. Megrázó volt.
- Mindent úgy fogok elmondani, ahogy történt, de tényleg nem sok mindenre emlékszek. Sötét volt, túl gyorsan történt minden. – Kisebb sokkot kaptam, amikor megtámadtak, de ezzel Marcus is tisztában van.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime05.06.15 17:54



Freya & Marcus

- Miket nem mondasz. - Ha Ő mondja... A legkevésbé sem érdekel a véleménye, de ha megtanultam valamit vele kapcsolatban, akkor az az, hogy sajnos képtelenség belefojtani a szavakat vagy akár a véleményét, sőt úgy általánosságban véve képtelen, akár egy percre is elhallgatni, pedig akármilyen hihetetlen is olykor okosabbnak gondoltam volna. Bevallom voltak olyan pillanatok a szívbemarkoló kapcsolatunk alatt, amikor még élt a remény benne, hogy esetleg mégis csak van, amiben hasonlítunk egy szikrányit, de mindig kiölte belőlem, azóta pedig meg sem próbálom újraéleszteni, mert nincs semmi, semmi, amiben hasonlítanánk van egyek volnánk.
- Attól még mindig szeretnélek letagadni, pont mint eddig, vagyis mint észrevehetted semmi sem változott. És nem miattad csináltam, bárkiért megtettem volna, akiről úgy ítélem meg, hogy nem esik nekem és kaparja ki a szeme, ha segíteni próbálok, mert szüksége van rá. Te pedig szarul festettél. - És azt se felejtsük el, hogy egyszer meg is álltam, simán kiraktam volna a kocsiból, ha nem fejezik be, amit még el se kezdett, de már a jó úton haladt. Egyszerűen kiborít, nem bírom a fecsegését hallgatni. Megkockáztatom, hogy egy kréta nyikorgása nem lenne olyan fülsértő a számomra, mint az unokahúgom sipákolása.
- Tekintve, hogy eddig sem volt, ez tényleg pozitívum lehet. - Lett volna humorérzéke? Nekem eddig nem tűnt fel, de ha Ő mondja biztosan nem veszett el. Én személy szerint egyáltalán nem látok semmi humorosat a történtekben vagy akár az eddigi kapcsolatunkban, inkább kínosan siralmasat, de azt annál többet.
- Nem, csak egy szó fordult volt. Miért van az, hogy amikor nem kell, akkor komolyan veszed, amit mondok, amikor pedig kellene meg sem hallod, sőt simán kidobhatlak az ajtón is, mert Te visszamászol az ablakon? - Először is talán ezen kellene változtatnunk. Ha esetleg megtanulna az én szabályaim szerint játszani más lenne a helyzet.
- Mert még mindig a történtek hatása alatt állsz, ami normális a jelen helyzetben és ezért még nem látsz tisztán, de ha megnyugszol idővel a kép is kifog tisztulni. - Hánynom kell magamtól most olyan kedves voltam, de azért ehhez sem kell hozzászokni.
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime11.06.15 0:37



Marcus & Freya


Az épeszűsség kedvéért próbáljunk meg legalább néhány röpke másodpercig logikusan gondolkozni. Mégis mennyi annak a lehetősége, hogy ez történik velem és pont a nagybácsikám lesz a megmentőm? A városban legalább fél millió ember él, nem beszélve a rengeteg turistáról, akik a kaszinókban próbálgassák a szerencséjüket és mégis ennek dacára pont Marcus az én hősöm. Vicces a sors fintora, ugye?
- Tudod még mindig nem értem, hogy miért pont rám haragszol ennyire… Olyan, mintha csak engem akarnál okolni azért, amiért ilyen elcseszett a családunk. Az apád elbaszta, elhiszem hogy sokként ért, ami történt. Nagyapával nagyon is jól kijöttem, de ennek ellenére nekem sem említette meg sosem, hogy van egy titkos éltet. Sőt, biztos vagyok abban, hogy még mindig nem tudnánk egymás létezéséről, ha meg nem hal. – Úgy érzem, hogy sosem próbált meg úgy viszonyulni hozzám, ahogyan én az első pillanatoktól kezdve hozzá. Számtalanszor a tudtomra adta, hogy nem kíváncsi rám, hogy nem is akar tudni a létezésemről és most mégis segített rajtam. Kezdem úgy érezni, hogy Marcus saját maga a két lábon járó ellentmondás.
- Attól, hogy képtelen vagy arra, hogy értékeld a humoromat attól még nagyon is van humorérzékem. – Most viszont erről nem szándékozok vele vitába keveredni.
- Hm, talán Bosworth szokások egyike közé tartozik ez is. – Talán itt lenne az ideje annak is, hogy értékelni tudja a kitartásomat. Elvégre nem mondhatja el akárki, hogy kidobott, majd aztán visszamásztam a lakásába az ablakon keresztül.
- Miért vagy velem ilyen kedves? – Most olyan megértő velem és hirtelen nem is tudom mire vélni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime11.06.15 10:56



Freya & Marcus

- Húgi nem kell ez, ez a lelkizés. Még mindig nem vagyok rá vevő és különben is előbb választanék hozzá egy üveg piát, mint Téged. Már meghalt és ha az igazat akarod hallani, bárcsak a sírba vitte volna az undorító kis titkát. Mindenkinek jobb lett volna, nekem a legfőképp. - Ez az igazság. A legkevésbé sem érdekelnek, sőt sokkal jobb lenne az életem nélkülük, ha még csak nem is tudnék róluk, de ezek már csak szép ábrándok, remények, mert nagyon is tudok rólunk, sőt ezt az egyet sehogyan sem tudok lerázni magamról. - A régi családom is éppen elég elcseszett volt, nélkületek is. Egyáltalán nem hiányoztatok. - Milyen szerencse, hogy ami nincs, az nem is hiányozhat. - De ha ezt az egészet még ennél is jobban a padlóra lehet küldeni, akkor sikerült. Ezek után nézd el nekem, hogy nem vagyok kíváncsi az új családomra. A legkevésbé sem. Hidegen hagy. - És ha megfogadna egy jó tanácsot, amit nem szokott, akkor nem hinném, hogy éppen neki kellene erről kiselőadást tartania arról, hogy mit kellene tennem. Több okból is, először is, mert szarul viselem, ha megakarják mondani nekem mit tegyek, másodszor, mert semmi köze hozzá, végezetül pedig, mert nem érdekel.
- Téged sem tudlak, a humorérzéked pedig nálad csak rosszabb lehet. - Én pedig voltaképp egyikre se lennék kíváncsi. Kétszer dobtam ki a házamból, kétszer! Komolyan, mit kellene még tennem ahhoz, hogy felfogja végre nem kívánatos személy az életemben, hogy számmora olyan csak, mint egy kártevő, akitől a legtöbb ember mindenáron megakar csak szabadulni. Számomra mindössze ennyit jelent csak, a legjobb esetben is.
- Legközelebb feljelentelek magánlaksértésért... Komolyan gondoltam. - Tettem még hozzá, ha esetleg elsőre vonakodott volna hinni nekem, most már biztosan nem teszi, mivel ezt már nagyon is megtapasztalhatta - többször is -.
- Oh, hát észrevetted. Szerinted is gusztustalan? - Ennyi kedvességtől még egy kicsi és felfordul a gyomrom. Jobb lesz, ha azt már nem várom meg...
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime15.06.15 0:00



Marcus & Freya


Nem is számítottam volna másra. Kezdem kiismerni már és ha ez közöttünk a téma, akkor már Marcus nem tud számomra meglepetéseket okozni.
- Szerintem nagyapa most is minket figyel és jót röhög rajtunk, hogy mindig csak civakodunk egymással. – Az pedig egészen biztos, hogy nem odafentről néz le ránk, hanem odalentről figyel minket.
- Mintha az én családom nem lett volna eléggé elcseszett anélkül is, hogy kiderült volna egy évtizedekig eltitkolt sötét titok a családom múltjából. – Az a bizonyos sötét titok pedig Marcus létezése volt. Szerintem senki sem hitte volna, hogy nagyapának két felesége is van és egy eltitkolt élte, amit évtizedekig szépen el is tudott mindenki elől titkolni.
- Ha csak úgy találkoztunk volna, anélkül, hogy tudtuk volna egymás valódi kilétét, talán még jóban is lehettünk volna egymással… - Most jön az a rész, hogy közli velem ismét, hogy mennyire naiv vagyok? Mégis valamiért úgy érzem, hogy csak azért nem tud velem szimpatizálni, mert az unokahúga vagyok és ezért másként viszonyul hozzám.
- Biztosan nem nyernéd el ezzel az év nagybácsija díjat. – Hiszek neki, tudom, hogy képes lenne annyira elvetemült lenni, hogy tényleg feljelentsen. Mégis úgy vélem lesz még alkalom, amikor el fogok látogatni hozzá.
- Inkább csak szokatlan, és ha ilyen kedves leszel velem kényszert fogok érezni arra, hogy felkeljek innen, hogy megöleljelek. – Azzal pedig biztosan kicsapnám nála a biztosítékot, Marcus nem azaz érzelgős fajta, akit bárki kedve szerint magához ölelhetne. Vajon ha megölelném hány rövidke másodperc telne el mielőtt eltaszítana magától?
- Tévedtem veled kapcsolatban, nem is utálsz annyira, mint hittem. – Ott hagyhatott volna, vagy akár kaphatott volna az alkalmon, hát eltegyen láb alól, hogy megszabaduljon tőlem, de inkább mégis segített nekem mikor a legnagyobb szükségem volt rá.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime15.06.15 17:26



Freya & Marcus

- Nincs túl sok minden, amiben hiszek, de ha mégis lenne, abban az egy dologban biztos vagyok, hogy könnyebben elviselnék, sőt választanék inkább huszonöt év börtönt emberölésért, mint Téged. - Igen, ez most nagyon is egy célzás volt énem is volt épp burkolt arra nézve mennyire örülnék, ha végre visszavenne magából úgy a minimális fokozatra, belőle még az is sok. Az hogy ma segítettem neki egyáltalán nem azt jelenti, hogy ezek után vagy egyáltalán bármikor nekünk jóban kéne lennünk.
- A nagyapád bigámista volt. Ezen nem kellett volna ennyire meglepődni, ha nem tudnám, azt gondolnám, hogy Te nyitott vagy az ilyen nem normális hajlamú tevékenységek felé. - Ez sem egy burkolt célzás volt, burkoltnak legalábbis nem volt az. Belefáradhatna már közös vonásokat keresni, mert én lassan már kezdem unni, hogy mindegyikre találjak valami logikus magyarázatot, csak azért, hogy lelombozhassam valamivel, de azért mégis csak szórakoztató.
- A természetedből ítélve, akkor is ugyanúgy irritálnál, mint most, csak kevesebbszer zaklatnál, azt adná meg az ég egyszer, szóval a lényeg, hogy ne gondolkozz ezen annyit, nem lehetséges. Én minden létező eshetőségben utálnálak és végképp fel nem fogom neked miért olyan fontos, hogy kedveljelek. - Úgy rá van kapcsolva erre a dologra, mint az élete múlna rajta, de akkor is eredménytelenül, szóval végső ideje lenne valami más életcélt találnia.
- Pedig nagyon állat lenne. Ha választhattam volna, hogy örökbe fogadok hörcsögöt vagy lesz egy unokahúgom százszor is inkább a hörcsögöt választanám, sőt sírnék a boldogságtól. Biztosan nem kapnám meg azt a díjat? - Nem lehetne, hogy lepasszolom valakinek? Valaki biztosan vágyik arra, hogy nagybácsi lehessen. Én aztán a legkevésbé se akartam ezt.
- Freya, ennél gusztustalanabb megnyilvánulást el sem tudnék képzelni, a gondolattól is hányingerem támadt, szóval eszedbe se jusson. - Reménykedjünk benne, hogy ez csak a gyógyszerek hatása és, hogy elfog múlni mire kiengedik, más különben kiemelt veszélyben leszek.
- A lehető legkomolyabban- és őszintén mondom, hogy szerintem kezeltetned kéne ezt a hajlamodat, hogy mindenáron kötni akard magad hozzám valamivel. - Mert attól félek, hogy idővel csak súlyosbodni fog.
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime16.06.15 11:43



Marcus & Freya


- Miért nem mondod ki nyíltan, hogy szívesen megölnél, hogy megszabadulj tőlem, majd vígan leülnéd a büntetésedet érte? – Az is lehet, hogy nem erre akart célozni, de én így értelmeztem a szavait. Mindezidáig nem is hittem volna, hogy ennyire rémes a helyzet, hogy inkább elvesztegetne az életéből huszonöt évet, mint hogy engem kelljen elviselnie, persze mondani bármit lehet.
- Sok mindenben hasonlítok nagyapára, de nincsenek efféle hajlamaim. – Nem, hogy bigamista nem vagyok, hanem még… De ezt neki miért is kellene tudnia? Sőt, neki egyáltalán nem kell semmit sem tudnia arról, hogy még senkivel sem voltam úgy együtt. Valahogy eddig nem éreztem azt, hogy nekem feltétlenül szükséges lenne bárkivel is lefeküdnöm, mondhatni még nem éreztem senki iránt sem azt a vonzalmat.
- Szerinted azt akarom elérni, hogy kedvelj? Mindössze meg szerettelek volna ismerni és az sem lett volna hátrány, ha legalább egy kicsit jól ki tudunk jönni egymással. – Viszont az már kiderült, hogy mennyire nem vagyunk egy hullámhosszon. Én eddig is keményen próbálkoztam, de Marcus még mindig túl makacs.
- Egészen biztos, hogy nem kapnád meg a díjat. – Szóval boldogabb lenne, ha inkább kapott volna egy hörcsögöt, mint engem? Valahogy már ezen sem tudok meglepődni.
- Majd valahogy igyekszem visszafogni az efféle gusztustalan megnyilvánulásaimat, de azt nem ígérhetem, hogy sikerülni is fog. – Ugyan már, abba még igazán nem halna bele, hogy ha hálám jeléül megölelném. Végül is most neki köszönhetően vagyok jó kezekben, és valamiért úgy érzem, hogy ha mellettem van, és már semmi rossz sem történhet velem, pedig sokáig úgy gondoltam, hogy a legrosszabb, ami eddig történt, az Marcus felbukkanása az életemben.
- Ugyan bácsikám, a vérünk már így is egymáshoz köt minket. – Elvégre, ha kevés is, de van némi rokoni kapcsolatunk egymással és pontosan azért dörgöltem ismét az orra alá, mert jól tudom, hogy erről mennyire szeretne megfeledkezni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime21.06.15 21:04



Freya & Marcus

- Ha megakarnálak ölni, akkor valószínűleg mással végeztetném el a piszkos munkát vagy ma kiváló alkalmam nyílt volna rá, nem gondolod? - Még a végén kiderül, hogy van lelkem. Na jó, azért annyira nem bízzuk el magunkat. - Mégis kórházba hoztam a segítségre szoruló segged, szóval egy pont ide. - És nem akármilyen pont szerintem. Mégis csak segítségre szorult és véletlenül pont az enyémre, ennek mekkora lehetett az esélye?
- A pocsék humorodért is neki lehetsz hálás. Azt hiszem ez családi örökség. - Neki volt épp felemelő humora, pláne ezzel a kettős élettel nem. Ő mégis azt gondolta, hogy vicces lesz a sírba vinnie, szerintem sokkal inkább az élete legszánalmasabb és leggyávább húzása volt, de már mindegy, nem? Elment. Amit ránk hagyott az meg egy szép nagy kupac szar, amit Ő valamikor családnak nevezett.
- Túl keményen indítottál. Látszott, hogy akarsz valamit és azt nagyon akarod, de rosszul csinálod. Túlságosan nyomultál, de tudod, ha hajtasz valakire, akkor még mielőtt rátaposnál a gázra meg kell várni megerősítést vagy az elutasítást. - Utoljára valami olcsó lotyó nyomult így rám, máshoz nem igazán tudnám hasonlítani... - És ahhoz képest, hogy csak megszerettél volna ismerni fölényeskedő voltál, a saját családoddal szemben, miért gondoltad, hogy ezzel imponálni fogsz? - Főleg mivel engem abszolút hidegen hagyott az egész és a legkisebb jelét sem mutattam annak, hogy érdekelne akár a családja vagy a mondanivalója.
- Kár. - Pedig biztosra veszem, hogy nem sok nagybácsinak van meg az unokahúga meztelen képe.
- Kérlek, próbálkozz. - Túlságosan váratlanul érne, annyira, hogy fogalmam sincs hogyan reagálnék, de nincs is rá semmi szükség.
- Azt hiszem hánynom kell. - Muszáj mindig felhoznia ezt? Igen, szerintem élvezi, hogy mindig felhánytorgathatja előttem, hogy tagadhatatlanul kötődünk egymáshoz. Tényleg nagyon gusztustalan.
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime29.06.15 11:17



Marcus & Freya


- Mindössze egyszerűen nem fér a fejembe, hogy ahhoz képest, amennyire látványosan utálni próbálsz mégis segítettél rajtam. – Vajon Marcus tudatosan cselekedett, amikor úgy döntött, hogy a megmentésemre sietett? Biztosan csak meggondolatlanul cselekedett. Ez igazán nem vall rá, vagy mindössze arról lenne szó, hogy sokkal rosszabb embernek gondolom őt, mint amilyen valójában?
- Miért nem azt mondod, hogy túl jó seggem van ahhoz, hogy csak úgy meghaljak? – Az pedig teljesen nyilvánvaló, hogy mennyire nehezére esne ezt beismerni, habár már látott meztelenül, s tisztában van formás idomaim minden egyes négyzetcentiméterével. Marcus az a férfi, aki először látott meztelenül, előtte nem csak a ruháimat, de a gátlásaimat is képes voltam levetkőzni.
- Úgy tűnik, hogy hálaadáskor sok mindenért kell majd hálásnak lennem, de legfőként miattad. – Vicceltem, ugye neki is leesik, hogy ez csak egy rossz vicc volt? Ha már szerinte pocsék a humorérzékem, akkor mégis mi tartana vissza attól, hogy kedvem szerint oda szúrjak neki?
- Rosszul indítottam, ezért szerinted a folytatás is ilyen rossz kell, hogy legyen? – Bocsásson meg nekem, hogy nem tudtam, hogy hogyan is kellene viselkednem azzal az ismeretlen férfival, aki csak úgy felbukkant az életemben, mivel kiderült róla, hogy úgymond mégis csak a nagybácsim lenne, Marcus az apám féltestvére. Erre aztán végképp nem számítottam, de ezzel nem voltam egyedül, mindenki számára meglepetés volt a felbukkanása.
- Sosem szerettem volna imponálni. – Vagyis legalább nekem nem rémlik, hogy ez lett volna a szándékom, én mindössze csak meg akartam ismerni, de Marcus nem az a fajta, aki közel engedne bárkit is magához.
- Bácsikám rosszul érzed magad? – Bájos mosollyal arcomon kérdezősködtem, habár a mosolyom nagyon is erőltetett volt, hiszen a történtek után nincs igazán kedvem mosolyogni, de a hatás kedvéért mégis csak elkerülhetetlen.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Marcus Finn Redford
Marcus Finn Redford



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime01.07.15 15:38



Freya & Marcus

- Látványosan próbállak utálni? Ez sértő, mert nem csak látványosan próbállak utálni... Tényleg a legkevésbé se érdekel mi van veled, de most kivételesen ott voltam, sőt az is lehet, hogy nekem köszönhetem, hogy még ilyen jó bőrben vagy. - Már megmondtam, hogy nem várok hálaáradatot, dr újabb elméleteket se. Talán még mindig ott feküdne, de lehetett volna rosszabb is, ha mondjuk ahhoz a fickóhoz hasonló alakok látják meg. Ne igazán lett volna képes bárhogyan is ellenkezni bármilyen szándék ellen is. Még soha életében nem érezte volna magát olyan kiszolgáltatottnak.
- Nem vagy az esetem, épp ezért nem fogom azt mondani, hogy jó segged van és kár lenne érte. - Sőt, ezt egyáltalán nem vele fogom megbeszélni. Azt sem tudom egyáltalán mit keresek itt még mindig, miért vagyok vele még mindig? Már régen leléphettem volna, de bízom benne, hogy pár percen belül valaki hisztérikus aggodalomtól megtelve könnyektől áztatott arccal fog betörni azon az ajtón és akkor az én dolgom megtettem.
- Azon a családi vacsin én nem szándékozok ott lenni, ugye megérted? De azért mondjál rólam sok szépet... - Hálaadás. Ez most egy poén akart lenni? Legalábbis annak indulhatott, de mindegy is, gyenge volt, mint eddig mindegyik próbálkozása. Én egész eddigi életem során őszintén soha semmiért sem mondtam hálát és azt hiszem nem is most fogom elkezdeni, nem mellékesen a hálaadással az idei évet is lekéstem.
- Alapból fel nem fogom mi a francnak kellett megkeresned. Oda se kellett volna mennem, de mégis az apám volt, mondjuk úgy, ha tartoztam, akkor leróttam, de ennél többet nem terveztem. Leléptem volna... - És sokkal jobb lett volna mindenkinek, nekem főleg. Egyáltalán nem hiányzott még egy család az életemből, mikor a sajátom sem jelent már semmit se.
- Igaz, magam sem tudom mi lehetett a szándékod a betörök egy vadidegen ember házába és azt várom, hogy majd örülni fog nekem, de nagy ostobaság volt... - Ezt még Ő is beláthatja. Fel nem fogom mégis mire számított.
- Igen, jobb ha megyek. - Azt hiszem már jól van vagyis jól lesz, valamint, hogy egyedül is megfogja oldani... Magam sem tudom engem miféle szándék vezérelt, de miközben keltem fel óvatosan megsimogattam kézfejét. - Bármi is az várd meg amíg kimegyek. - Látszott rajta, hogy valami nagyon kiakar bukni belőlem, én pedig azt már nem akartam hallani.  
  
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Freya N. Bosworth
Freya N. Bosworth



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime03.07.15 10:56



Marcus & Freya


Oké, hányszor próbálja még a fejemhez vágni, hogy bármit is teszek, vagy tennék, már a fejébe vette, hogy így is, úgy is utál? Az a legszomorúbb, hogy még esélyt sem kaptam tőle, hogy esetleg megváltoztassam erről a véleményét. Innentől kezdve két lehetőségem van, vagy megpróbálok ebbe bele törődni, vagy még elszántabb fogok lenni a jövőben és mégis csak igyekeznék hatni rá, hogy meggondolja magát velem kapcsolatban.
- Ezt is már néhányszor hozzám vágtad. – Nem vagyok az esete, durva is lennék, ha az lennék, nemde? Tekintve a rokoni kapcsolatunkat, ami nem is annyira rokoni, de azért mégis. Ez még kicsit számomra bonyolult, de azért Marcus lényegében apám féltestvére, ha elfogadja, ha nem. Ezek a tények, amin már senki és semmi sem tud változtatni.
- Gondoltam, hogy nem szándékozol velünk együtt leülni az asztalhoz, hogy részt vegyél egy családi vacsorán. – Még, ha bekövetkezne a világ vége akkor sem tenné meg. Hogy miért? Mert annyira makacs és kitart a saját véleménye mellett.
- Pusztán csak kíváncsi voltam rád. – Ennyire egyszerű az egész. Szerintem a helyemben más is kíváncsi lett volna, ha az a hír járta volna, hogy egy újabb családtag bukkant fel hirtelen a semmiből. Habár nem olyan volt, ahogyan azt gondoltam, azt sejtettem, hogy Marcus nem fog repesni az örömtől, de igazából nem számítottam arra, hogy ilyen ellenséges lesz.
- Mindegy, hogy betörtem-e volna, vagy kivártam volna, hogy ajtót nyitsz nekem, semmilyen körülmények között sem örültél volna nekem. – Ezzel sem tud vitába szállni, jól tudja, hogy most nagyon is igazam van. Csak tudnám, hogy alapból miért utál ennyire…
Annyi mindent szerettem volna neki még mondani, de mégis kibírtam, hogy ne szólaljak meg, ezért csak végig néztem ahogyan Marcus kisétált a kórteremből.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: ~ Marcus & Freya ~ ~ Marcus & Freya ~  I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

~ Marcus & Freya ~

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» what? ~ Marcus & Freya
» Once upon a time - Freya & Marcus
» impossible - Freya & Marcus
» My Madicine - Freya & Marcus
» Funny - Marcus & Freya

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Southern Hills Kórház :: Kórtermek-