welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_lcapEzek a fránya liftek... Emily & Derick Voting_barEzek a fránya liftek... Emily & Derick Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Ezek a fránya liftek... Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 1:04



Emily & Derick







N

égy nap telt el azóta, hogy egymásnak estünk a lőtéren, még most is megmosolyogtat a gondolat, mert elkezdtem már nem félni és szégyellni azt, hogy mennyire akarom őt, sokkal összeszedettebb vagyok, vagyok, bár az alvás még mindig problémás, de majd idővel kialakul az is, nem lehet mindent egyszerre elintézni, fokozatosan szokom még a gondolatot, hogy simán fel tudom tüzelni annyira, hogy egy ennyire nyilvános helyen is magáévá akarjon tenni, tetszik, nagyon is tetszik, harapok alsó ajkamba az emlék élénksége elsöprő, nem tudom hogy tud ilyen hatással lenni rám egy férfi, de ő más, nem olyan, mint az átlag, és ez annyira különleges érzés, meg akarom ismerni, mindent tudni akarom, azt akarom, hogy tanítson és csak az enyém legyen.
Még az álmaimba is beférkőzött, ma is vele keltem, lassan két hete van nálam az inge, az illata már megfakult, de pizsamának tökéletes, olyan vagyok, mint egy taknyos tini lány, de most megnyugtat a tudat és mámorít, nem elriaszt és elborzaszt, vajon ezt mind ő váltsa ki belőlem? Zuhanyozni megyek, tegnap már nagyon későn értem haza, eleve túlóráztam bent, fránya papírmunka, aztán meg még el kellett mennem a főnökömhöz, akivel átrágtunk pár aktát, és ma ismét mehetek munka után, mert fel kell készítenem egy tanút a bírósági kihallgatásra, úgy érzem ma se érek haza tíz előtt. Felöltözöm, egyszerű fekete kosztüm, élénk piros blúz, és magassarkú, mint mindig, bár a lakk piros cipő ritkán kerül elő, most erre volt igényem, felkaptam a táskám , tömve volt iratokkal, talán nem kellene még itthon is dolgoznom. Ah, hétvégén még ki kell pakolnom a régi lakásom is, hosszú lesz ez a hét is, késésben vagyok, nehezen akartam felébredni, hívtam egy taxit, szerencsére sikerült pár perccel hamarabb oda érnem, így el tudtam még szaladni kávéért is.
Alig ültem le az asztalomhoz csörög a telefon.
- Hallo? Á ügyész úr, persze, tízre felmegyek, igen összekészítettem, persze a vallomásom is benne van, rendben akkor tízkor.
Ezt a hívást vártam másfél hete, végre kész a teljes vád Fürtöske ellen, már csak a nálam lévő anyag hiányzik.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 12:49


Emily & Derick



Ahátam olyan, akár egy elhagyatott bűnügyi helyszín, a vért már felmosták, de még mindig érzed, tudod mi történt és elönt érzés, körülvesz, körülölel, a fémes illat, a hév, a veszély, elveszi az eszem, napok teltek el, próbálok koncentrálni, egyben tartani magam, egy épületbe járunk be nap, mint nap, de ez nem elég, az sem volna az, ha egész nap a karjaimban közt lenne, élénkítő zuhany, bár most inkább az kellene, hogy jéghideg vízcseppek zúduljanak rám, attól talán észhez térnék, kell valami, ami visszarángat a valóságba, csak, hogy már nem akarom ezt a valóságot, felöltözöm, majd munkába megyek, vezetek, de szemeim előtt nem út, hanem pillantásunk, ahogy összeér és egybeforr, lassítok, feszülten dörgölöm meg a szemeimet, az utat figyeld, barom, útközben veszek egy kávét, erősen és feketén, ahogy szeretem. Nagyot kortyolok a kávémba, miközben besétálok az épületbe, azt sem figyelem merre megyek, csak megyek.
- Derick, hahó... - Kapom fel a fejem, mi van, mit akarsz, a régi felettesem vigyorog rám, miközben a lépcső felé mutogat, faszom, ez ma nem az én napom.
- Jó reggelt, őrmeseasszony, kösz... reggel van még. - Mélyet sóhajtok, majd megindulok felfelé, ez óriási.
Egy komposztra való papírmunkán kell átrágnom magam, hát legalább lesz időm lehiggadni, jelentések, plusz valahol ebben a kritikus méretű kupacban kell lennie a munkaóráimnak is, addig fogok tökölni, hogy a végén nem lesz fizetésem a hónapban.
A lifthez sietek, intek Emily-nek, hogy tartsa, nagyot nyelek, ahogy végigtekintek rajta, nem érünk fel elég gyorsan, beszállok mellé, megkérdezem hányadikra tart, majd benyomom a gombot és elindulunk, a papírokat markolászom a kezemben, a halott fickó ügye, plusz a megfigyelési adatok, mind csak közvetett bizonyíték, igen, úgy nehéz bármit is kideríteni, ha nem ereszt, én pedig nem tudok elszakadni tőle, ezentúl nem vihetem őt, nem megy. Az órámra pillantok, azt sem tudom minek, és ha most megkérdezné mennyi a idő, azt mondanám fogalmam sincs. Átkozottul édes illata van, jelentőségteljesen nézek rá, majd ököllel ütöm be a Stop gombot és hirtelen rázkódva egyet megáll velünk, mi pedig bumm, benn ragadtunk.
- Tudod... mostanában vacakolnak a liftek. - Leengedve a papírokat, szabad kezemmel tolom neki a lift falának és ajkaira tapadok, hosszasan, érzékien elmélyítve a csókot.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 13:18



Emily & Derick







K

ínzóan lassan megy ma az óra, vagy csak én érzem így, de már mintha legalább négy órája görnyednék a papírok felett és csak húsz perc telt el, nem megy ez ma nekem, kortyolgatom a kávém és próbálom összeszedni a gondolataim, hogy meg tudjak fogalmazni egy normális kérdést is, tudom nem itt kellene a felkészítő kérdéseket megírnom, de már túl fáradt voltam az éjjel, itt pedig most van egy kis időm, felkapom a tekintetem, mert szemem sarkából látom, hogy fehér fényét vibráló mobilomnak, fél kilenc, ki keres engem szerda reggel fél kilenckor, a felemelem és a kijelzőre pillantok, Ben, lassan fújtam ki a levegőt, egy fél percig csak néztem vibráló nevét, majd egyszerűen kinyomtam hangpostára, a héten negyedszer hív, negyedszer, azt hiszem beszélnem kellene vele, láttam a beosztását, éjszakás, nyilván nemrég ért haza, de nekem most túl sok a munkám, hogy ezzel foglalkozzak, viszont ha már nálam a telefon rácsörgök Clarckra.
- Szia, nem, ne is reménykedj, és abban sem, abban meg főleg, terápiára lenne szükségem, és te vagy a legjobb akit ismerek.
Simogatom az egóját, épp a konditeremben van, később megírja mikorra tud betenni, megköszönöm és bontom a vonalat, mélyen szívom be a levegőt, és lassan ismét kifújom, talán jót fog tenni ha beszélek valakivel erről, a nem is tudom miről, nem kapcsolat, kalandnak meg túl sűrű, és túlzottan ragaszkodom hozzá, na folytassuk a kérdéseket.
Kész, ötven provokatív kérdés, amivel fel tudom készíteni majd az ügyfelet a meghallgatásra, nem elég, hogy itt legyek toppon, de a főnököm jobbkezeként ha neki sok már nekem is menni kell, fárasztó okosnak lenni. Felpillantok oh, háromnegyed tíz, felkapom a dossziét, és pár külön álló lapot, alaposan tele van a kezem, a lift gombot is könyékkel nyomtam meg, a papírokat elemzem, minden itt van remek, végre csukódik ez a vacak, Derick hangjára kapom fel a fejem, szabad kezem már nincs így a cipőm orrát dugom ki, hogy megállítsam, egy pillanatra megfordul a fejemben, hogy visszahúzom, és hagyom becsukódni előtte, de ez egy munkahely, így segítek neki.
- Szia.
Biccentek, és ő beáll mellém, és most jön az, hogy munkahelyen vagy viselkedj, hál Istennek tele van a kezem, feszülten nézem a számokat, ahogy lassan váltanak és haladunk felfelé, annyira jó az illata, alsó ajkam harapdálom, nem, nem nézel rá mert elkésel. Rázkódva áll meg a lift, még épp elkapja tekintetem kezét a STOP gombon, ajaj, el fogok késni.
A lift falának tol, forrón és mohón csókol, elejtem a papírokat és nyakába kapaszkodva viszonozom.
- Ezek a fránya liftek.
Mosolygok ajkába.
-  Mindennél jobb lenne, de vár a kerületi ügyész, elkésem.
Próbáltam eltolni magamtól.


Click me
 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 14:17


Emily & Derick



Hevesen kapok ajkai után újra és újra, a kezében lévő papírok szanaszét hevernek a lift padlóján, egyszerűen nem elég, csókolj, karmolj, harapj vagy amit csak szeretnél, nem érdekel hol vagyunk épp, az sem érdekel, ha a nyüzsgő utca kellős közepén volnánk, most akkor is megcsókolnám. Nyakamba kapaszkodik, én pedig karjaimat összefonva derekán húzom közelebb magamhoz. Hallgatom szavait, karjaim idegesen feszülnek meg, de én nem, nem tudlak elengedni, soha, kellesz nekem, ne, ne, kérlek ne tolj el, a kerületi ügyész, aha... várja, aha... elkésik, aha jó, folytathatjuk? Izmaim vehemensen tiltakoznak ellene, mindkét kezemmel fogom a karját és továbbra is a falhoz nyomom, nem túl erősen, csak annyira, hogy ne tudjon szabadulni, ha azt akarod, hogy bármikor is elengedjelek, akkor fuss, menekülj, mert én magamtól nem vagyok rá képes és nem leszel Ben-é az kurva élet. Mondjuk úgy, hogy meggondoltam magam vagy elvetted az eszem, fogalmazzunk bárhogyan is...
Épp csak annyira hajoltam hátrébb tőle, hogy kéken égő szemeimmel nézhessek rá, ugye nem gondoltad komolyan? Nem, nem teheted.
- Ssshhh, csak csókolj meg... - Suttogtam, majd alsó ajkába kapaszkodva húzom őt vissza majd veszem ismét birtokba, lázasan keresem nyelvét és hívom szenvedélyes játékra velem,  a piros gomb pedig csak tovább villog, testemmel az övének feszülök, érzem magam felhevülni és rövidesen nem lesz, aki megálljt tudna parancsolni, megjegyzem én eddig sem tudtam, csókolni akarom mindenütt, lángba borítani minden apró érzékét és porcikáját, ujjaim finoman a hátába mélyednek, ahogy türelmetlenül húzom feljebb magamhoz, nem akarok mást ízt érezni a számban, csak az övét, azt akarom, hogy érezzen engem, körme nyomai még mindig ott vannak hátamon, ez a nő állt velem szemben a rácsok túloldalán? Már akkor is provokált és dacolt velem. Talán ez a büntetésem, de kit érdekel, tudod mit? Sosem akarok kigyógyulni belőle. Így akarom. Így jó nekem. Tartsa csak meg magának a józan eszem, vagy jobban tudok hajítsa csak ki a fenébe, többé nem kell!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 14:48



Emily & Derick







E

z most nem az a pillanat, tényleg nem érek rá, tudom jár a büntetés, hisz miattam bukott egy megfigyelést, mert nekem muszáj volt kiszabadítanom a vadállatot, és persze azóta is élvezem minden percét, ahogy kihasználhatom, annyira beindít az a morcos ábrázata, a kék szeme, és a hevessége, főleg a hevessége, ahogy nem kérdez, csak csinálja és követel, úgy érzem mindig is erre vártam, hogy valaki ilyen szinten tudjon uralkodni rajtam és előhozni a vágyaimat, és erre most megtaláltam, emlékszem mennyire ellenkeztem a pokolba se kívántam a jelenlétét, minden buli elrontója, azonban ez azóta annyira kifordult és megváltozott, megtaláltam a laza erkölcsöket tartalmazó gombocskát, és izomból ráfeküdtem hadd lássuk mit hozunk ki belőle, édes - édes perceket, annyira akarom őt, így ilyennek, úgy látszik kihúzta végre a karót a seggéből, mert már valahogy nem akarja, hogy Ben-el randizgassak mert ő megérdemli, nem, már Ő követel magának feltétel nélkül, nincs más és nem is kell, csak te, ó Istenem, hogy tetted ezt velem, sosem voltam ennyire kezes kiscica senki érintésétől, de neki elég pár simítás és már is dorombolok, ez már kölcsönös, lehet, hogy elcsavartam a fejét, de ő is az enyém.
Még, hogy maradjak csendben és csókoljam, máskor, és máshol ezer örömmel, és feltétel nélkül, de ha elkésem velem nem lesznek elnézőek, hogy ejnye ejnye, na gyere majd legközelebb, engem úgy rúgnak ki, hogy a lábam sem éri a földet, szigorú szabályokhoz kötött az ügyészség, és nem érdekli őket az a magyarázat, hogy sajnálom Chriss, de Derick nem engedett el, szerintem itt a többségük megveti az orgazmust, pedig nagy szükségük lenne rá.  Annyira heves és akaratos, jobb combommal átölelem a lábát, és kihívóan simítok végig vele lábszárán, kissé felcsúszik a szoknyám szabaddá engedve bőröm,  egyszerűen ez kell nekem, teljesen felizgat, szapora légzésem, és megadóan veszem birtokba ajkait.
- Ó baszki, nagyon el fogok késni.
Nyöszörgöm, miközben kezeim farzsebébe csúsznak, megmarkolva fenekét és a kis tasakocskát kutatva, de nagy csalódásomra nem találtam.
- Nem készültél.
Suttogom, értetlen tekintetem fúrva az övébe.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 15:40


Emily & Derick



Igen, nagyon elfogsz késni, ha tovább ellenkezel, most ne dacolj velem, add meg, amit akarok és akkor elengedlek, egy rövid időre, én feladtam a harcot ellene és most kérem a jussomat, visszafelé görgetni már túl késő lenne, minél jobban provokál, én annál jobban követelem őt, a magaménak akarom tudni, a bőrén tudni ajkaimnak, csókjaimnak édes ízét, megőrjít a tudat, hogy esetleg valaki más így érintheti, mondjuk egy randi után, nem, ne, nem mehet el, gyűlöljön érte, üssön meg, tegyen, amit akar, csak ne menjen el, ne találkozzon vele, bármit elviselek, csak ezt nem! Ezt nem! Más nem kaphatja meg!
Hosszan simítok végig selymes bőrén felfelé haladva a combján, egyre beljebb, ujjaim szoknyája alá siklanak, majd az alsóneműjén keresztül markolok forró ágyékába, ez az édes, akarj engem! Halk nyögés szökik fel torkomból és el is akad, egy másodpercig pontosan ugyanolyan értetlenül nézek, ahogyan Ő, francba! Felmordulva vetettem hátra a fejem és engedtem el, majd jobb tenyeremmel dühösen a lift falába csapok.
- Bassza meg! - Csattant ki belőlem. Bassza meg! Bassza meg!  És vagy még féltucatszor megtudtam volna ezt ismételni a lift oldalát ütve, dühödten és persze teljesen értelmetlenül.
- Hánykor végzel ma? - Lehajoltam és segítettem összeszedegetni a padlóról az iratokat, az enyémeknek is itt kell lennie valahol, nem hiszem el, komolyan, még mindig. Miután felegyenesedtünk megadóan nyomtam be ismét a STOP gombot és a lift ismét elindult, Hát engem az sem érdekel, ha négykor, ötkor, nyolckor vagy este 10kor végez, vagy, ha úgy kell magam lecsukatnom, hogy időt tudjon rám szánni, nem érdekel mikor, de legyen, én pedig megfogom várni, aztán vagy lelépünk innen vagy felültetem arra a nyavalyás asztalra és esküszöm ott fogom megdugni az átkozott munkái között. Mielőtt kinyílt volna a liftajtó újból magamhoz húztam és egy csókot leheltem ajkaira, este találkozunk édes!

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 16:37



Emily & Derick







M

iért vagy ekkora hatással rám, baszki és még vagy négyszer, egyszerűen nem tudok nemet mondani, olyan könnyen kap el tőle a vágy, mintha csak azt kérdeznék kérsz még kávét, igen, kérek, kérlek, most, én intenzív, forró, erős kávém, ami mindig felpörget és elcsábít, kérek még, és még, telhetetlen vagyok, de úgy érzem ezzel nem vagyok egyedül, türelmetlenül követeli ajkaim, érzem ahogy éget a lehelete, felhevült testét hozzám préseli, és én már el vesztem, már az első csók után, ő valami új kísérleti drog? Mert csak akkor vagyok egyedül hajlandó elfogadni, hogy miért lettem függője egy pasinak, pontosabban a csókjainak, mert hát nem túl sokat beszélgetünk, az eddig valahogy kimaradt, nem a szokásos ismerkedős módon találtuk megközelíteni egymást, sokkal inkább az erotikus oldalt képviseljük, ez egész pontosan azt jelenti, hogy ha elkaplak enyém vagy, ott és akkor, piszkosul, és én nem tudok elfutni, nem is akarok, becserkészett és levadászott, mégis mindennél jobban akarom, hogy elvegye az eszem és mindenem, mindenem neki akarom adni, most és mindörökké.
Ó Istenem,még, mééég, nyomom tenyerének ágyékom, kérlek, játssz velem. Fájdalmas volt a felismerés tudata, hogy ennek itt most karó, felizgat, felkínálom magam és puff itt a vége, igen, megértem, ez most így jött ki.
- Ha szétvered a liftet tényleg itt rekedünk.
Guggoltam le összeszedni a papírjaim amik betöltötték a padlót, teljesen összekeveredett minden, gyors mozdulatokkal szedtem össze.
- Ö, ez nem az enyém.
Nyomtam kezébe, nekem nincs szükségem az ő kutatásaikra és eredményeikre, elég a sajátomat észben tartani, néha még az is sok, hat helyen vannak felírva a időpontjaim, hogy biztosan ne felejtsek el elmenni a megbeszélt terminusra. Ha lehet még szétszórtabbá tesz, igazgatom a szoknyám és a kósza tincseim, melleim visszarázom a helyére, mindjárt felérek, remélhetőleg csak pár percet késtem, mielőtt még kinyílna az ajtó újra ajkaimra tapad, ne csináld ezt velem.
- Mármint, hogy itt? Ma? Nyolckor, itt nyolckor, a munkával meg fogalmam sincs, talán éjfélre hazaérek.
Fújtattam egyet, mire arcomba eső szőke tincsek szétrebbentek, kinyílt az ajtó és mintha semmi sem történt volna tartottam a kerületi ügyész felé, az ajtajában letettem a papírokat, szétnéztem sehol senki, elkaptam Derick nyakkendőjét és még egy utolsó szenvedélyes csókra magamhoz húztam mielőtt bekopogtam volna.




 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 19:34


Emily & Derick



Nyolcig? Nyolcig. Mi a tökömet fogok itt csinálni nyolcig? Malmozzak, vagy mi? Óriási. Fájdalmasan válok el tőle és édes ajkaitól, még mindig dühít, leadtam a a papírokat, meg a munkaóráimat, de kicsit nehéz úgy a jelentésedet írni, hogy közben szorít a gatyád, mindenki pofázik valamiről és mindig csörög valami szar. Lementem rágyújtani, zsebre tett kézzel dőltem neki a falnak és próbáltam lehiggadni, mélyen szívok bele a cigarettámba és a tüdőmet elárasztó nikotintól várom a megnyugvást, lassan engedem ki és újra, egyiket gyújtom meg a másik után, le kell higgadnom, hosszú lesz a nap, de engem csak a vége érdekel, a harmadik szálat gyújtom meg meg és lassan kezd felszívódni a köd, megőrjít, tönkretesz engem ez a nő, megkönnyebbülve fújom ki a füstöt, és dobom el az eloltott csikket.
Visszatérek az asztalomhoz és megpróbálok utat vágni a katyvaszban, se egy fotó, vagy személyes tárgy, legfeljebb kávé, mint egy pszichopata.
Az ebédszünetbe iktattam be a szokásos drogériát is
- Abból kérnék hármat. - Böktem a polcon lévő óvszerekre, és már vettem is elő a tárcámat, hogy fizessek. Hmm, hát, ha így folytatjuk... - Tudod mit? Add az egész dobozzal, elviszem. - A kiszolgáló hölgy egy másodpercig kikerekedett szemekkel nézett rám, most mi van? Csak üsd be, fizetek és mentem. Az kurva élet, hogy nem járok úgy még egyszer, mint ma reggel. Visszaérve főztem magamnak egy kávét és visszaültem az asztalomhoz, fokozatosan könnyebbült meg az irattartóm, és délután ötig kiürült az egész osztály, remek, van még három órám, de már hülyét kapok ettől a sok szarságtól, nem vagyok íróasztal mögé való, melegítőt és trikót húztam, bedugtam a fülest, elindult a feel like a monster, felrángattam a kesztyűket és ütni kezdtem a zsákot, szünet nélkül ütöttem, erővel, dühvel, keményen, ha nem lenne a kesztyű, már véresre vertem volna mindkét öklöm, csak a fejemben üvöltő hangra figyeltem és arra, hogy kiadjam magamból, kapkodom a levegőt, de csak nem állok le, nem tudok, égek legbelül és nincs senki, aki segíthetne megérteni vagy eloltani, fájnak a bütykeim és fázom, miért fázom? Fogammal húzom le a kesztyűt és túrok a hajamba, csurom, víz, ahogy a pólóm is, hidegen tapad hozzám, azt hiszem elég lesz, törölközőt és tusfürdőt vettem ki a szekrényemből, a zuhanyzó falának támaszkodtam, lóleső érzéssel töltött el a víz, ami végigcsorgott arcomon és egész testemen, szép lassan kezdett kitisztulni a fejem. Felöltöztem, így már nem kaphatom azt Emily-től, hogy izzadt vagyok és büdös, még csak a hajam nyirkos és egy kicsit lüktetnek az ujjaim, de nyolc lett, megindultam felfelé, bekopogtattam, majd be is léptem...
- Szia édes, végeztél? - Ültem le az asztal sarkára és figyeltem, mit csinál, rosszul tűröm a várakozást, már tudhatná, szóval, ha nem fejezi be két percen belül, mindent lesöprök az asztalról, a fenébe, letelt. Az előtte lévő halomra csúsztattam a tenyerem, majd lazán söpörtem félre. Szerintem végzett.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 19:58



Emily & Derick







T

izenkét óra, érted, tizenkét órája ülök az asztalomnál, na jó nem teljesen igaz, három órát ültem az ügyésznél is mire végeztünk, mondjuk az első fél órából semmi nincs meg, kellett egy kis idő még visszanyugszik a vérmérsékletem és tudok végre koncentrálni bármire is, bazd meg Derick, ha kirúgnak nem leszek itt folyton, szóval ha ez a célod jól haladsz, szerencsére holnap egész nap a bíróságon leszek, ami egy másik épület, szóval nem lesz kísértésem tárgya a férfi aki alig pár méterrel dolgozik tőlem, és akire jobban vágyok egy szál cigarettánál is, oh elfogyott, majd hazafelé megállok az italboltban és veszek egy dobozzal, egyelőre egy káros szenvedély is elég és ez Derick. Ebédelni sem voltam kint, ez az ügy több odafigyelést kér, mint elsőre gondoltam volna, több a bizonyíték és a tanú akiknek a vallomását elemzem, videókat nézek, testbeszédüket fürkészve, vajon ki nem mondd igazat? Ő lesz a gyenge láncszem akit ki kell ütni, menni fog, ő lesz az, az egyik szemtanú, hitel elmaradásai voltak, ki akarták lakoltatni, majd egyik pillanatról a másikra megoldódott minden, vajon miért is? Lefizették, hogy hamisan tanúskodjon? Erre már tudok építeni egy alapot, meredek a számítógépemre és a bizonyítékokat összevágva kezdem felépíteni a védelem ellen támadását, nem lesz egyszerű, de nem lehetetlen.
Ötkor adtam fel először, hogy már nem látok, kimentem egy kávéért és kértem egy járőrtől egy szál cigarettát, egyszerűen nem tudok már tovább koncentrálni, jólesően füstöltem el, és közben a kávém kortyolgattam, a megváltást vártam a kombinációtól, hátam vetettem a meleg tégla épületnek és élveztem a napsütést, már nem olyan éles, mint délben, a gyomrom is kezd korogni, majd ha végzek veszek valahol valamit, majd akkor és ott kitalálom mire éhezem, na jó, nagyon is tudom mire éhezem, vagyis hát kire, de most dolgoznom kell, nem járhat az agyam folyton Dericken, mert abból nem élek meg.
Visszaültem a gép elé, és a kérdéseimet gépeltem be, meglegyen digitálisan is, kész még összerendezem a kupacot amit el kell vinnem és végzek.
-  Szia, gyere be, még pár perc és kész vagyok.
Nem emeltem fel a tekintetem, feltoltam a szemüvegem és megdörzsöltem orrnyergem, megint kezd összefolyni.
- Hé!
Csattantam fel.
- Ezt én még be akartam fejezni.
Szikrákat szór a tekintetem.




 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 20:41


Emily & Derick



Két perc, szemeimet forgatva nézel fel, majd körbe az irodájában és vissza rá, letelt, hogy repül az idő. Vártam, türelmesen vártam, többé-kevésbé, de nem rontottam be az ajtaján a nap kellős közepén, hogy szarok a papírmunkára meg az este nyolcra is én most akarlak, és ezt is csak azért, mert dühös lett volna, így jófiú voltam egész nap, de most nem várok tovább, nem érdekel és ne kezdjük elölről a reggelt, laza mozdulattal söpröm odébb mindent, óvatosan levettem a szemüvegét és félreraktam.
- Szerintem meg végeztél. - Add fel, adj fel mindent és gyere végre ide, gyere ide hozzám és úgy nézz rám ilyen szikrázó szemekkel, közelebb hajolok hozzá és egy lágy csókot lehelek ajkaira, édesek és puhák, hiányoztál.
- Nekünk is van egy befejezetlen ügyünk, na gyere ide. - Nyújtottam felé a kezem, hangom gyengéddé és kérlelővé vált, túlságosan hosszú nap volt, hosszú órák, amíg nem láthattam és nem érinthettem, érezni akarom bőrét az enyémen, mélyen beszívni illatát és mindent elfelejteni, vedd el tőlem, bármi is ez, szükségem van rá, így könnyű, nem hiszek a véletlenekben, így bármi is volt az, amit az életembe sodorta őt, könyörgöm, hogy ne vegye vissza. Vibrálni kezd az asztal, pontosabban Emily mobilja, reflexszerűen tévedt rá a tekintetem és bár nem akartam sikerült elolvasom az üzenetet.
"Pénteken hétkor várlak, Clarck. " Felvont szemöldökkel nézek fel vissza Emily-re.
- Mi dolgod van pénteken hétkor? - Az első gondolat, ami kiakart bukni belőlem, hogy ki a fene az a Clarck, de ekkor kattant, hogy alig ismerem, lehet... bárki, talán csakk... nem tudom, de abban reménykedem, hogy ez mindjárt megváltozik, én pedig higgadt maradok, közel két órán keresztül ütöttem azt az istenverte zsákot, sajog mindkét kezem, aminek pont az volt a célja, hogy ne gondolkodjak, ne gondoljak semmire, csend és nyugalom van odabent, rég volt már ilyen.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 21:33



Emily & Derick







F

eladom, egyszerűen nem tudok ellenállni neki, főleg amikor így kér, bár már inkább követel, tudja, hogy ha felidegesít nem megy semmire, szóval lágyan folytatja, ami meghat, jó, végeztem, dörgöltem meg még egyszer az szemeim sarkát, túl sok betűt láttam már úgy is ma, és túl sok jogszabályt bújtam át kiskapukat keresve, lecsukom a laptopom és becsukok egy ormótlan nagy könyvet, amiben a pontos részleteket kerestem elő, az ügyhöz, néha nekem is kell egy kis segítség, hogy született-e új határozat, módosítás bizonyos jogszabályokban, nem lehet mindig mindent tökéletesen tudni, tudom, hogy kell és a magabiztosság segít is, hogy elhitesd mindenkinél jobb vagy, csak épp e mögött szüntelen tanulás és munka áll, amíg csak el nem megyek nyugdíjba, ami sajnos nem mostanság lesz.
- Igazad van, végeztem.
Csúsztattam kezem az övébe és felállva nyaka köré fontam kezem és újabb puha csókokat adtam, viszonozva az előzőket, olyan jó ez most így, fáradt vagyok, túl sokat túlórázok, neki már három órája vége a munkaidejének, mégis megvárt engem, édes illata elbódít, szorosan bújok hozzá.
-  Jó illatod van.
Fúrom az orrom mellkasába, olyan jó, hogy most itt van, napokig nem láttam és már kezdtem hiányolni, na nem az eszméletlen szexet, bár azt is, inkább a közelségét, ölelni és csókolni akarom őt.
- Ó, valóban? És mi lenne az?
Vigyorgok fel rá, kék szemei megbabonáznak, arcéle igazán dögössé teszi arcának vonásait, beletúrok még nedves hajába, ajkaira tapadok egy röpke pillanatra.
- Milyen napod volt?
Érdeklődöm, gondolom nem magától lett nedves a haja.
Rezegni kezd az asztal, rövid és csak kettőt rezzen, SMS, majd később foglalkozok vele, jelenleg még úgy sem érdekel más, át is csak kilencre kell érnem, szóval milyen befejezetlen ügyünk is van?
- Remélem megkaptad a múltkori szelfim.
Harapdálom nyakát finoman.
- Hogy mi? Fogalmam sincs.
Vontam össze a szemöldököm, majd szemét követtem.
- Te most komolyan az üzeneteim olvasod?
Csattant fel a hangom, majd felkaptam a telefonom és elolvastam, visszadobtam az asztalra.
- A pszichiáterem, most küldte át mikor tudok menni hozzá. Zavar?
Vagy csak simán féltékeny vagy nagyfiú?



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 22:47


Emily & Derick



Puhán érintem ajkait, miközben karjaimba zárom, megnyugvással tölt el közelsége, egyszerűen itt kell tudnom, mindig, megfogok bolondulni, finoman simogatón gerince mentén, épp olyan gyönyörű, mint reggel, hozzám bújik, én pedig magamhoz szorítom és egy csókot nyomok homlokára.
Milyen napom volt? Hmm, hát az az igazság, hogy fogalmam sincs. Egyszer azt kérdezte tőlem, hogy nekem még sosem volt rossz napon?  Jó, rossz, mi a különbség? Igen, igen, tudom, a jó napokon általában valami jó dolog történik az emberekkel, a rossz napokon pedig nem.  
- Jó, azt hiszem... - Elgondolkodva meredek magam elé, de igen, azt hiszem ez egy jó nap volt. - Most már az. - Szavaim halkan és lágyan csengtek. Átkozottul hosszú nap volt, órák, percek, de megérte.
- Igen, megkaptam. - Nevetek fel halkan. és én még kételkedtem benne, hogy komolyan képes lesz-e rá, többé nem követem el ezt a hibát.
- Remélem, hogy csak én. Az az én ingem, tulajdoni jogok szólnak rá. - Amiket én szabok meg. Elsőnek, egyedül csakis velem incselkedhet abban az ingben. Kettő, csak akkor tehet ilyet velem, ha végül le is kerül róla. Ne tegyünk kárt benne, szeretem. Jóleső sóhaj szökik fel torkomból, piszok, csináld még!
Teljesen véletlenül láttam csak meg az üzenet szövegét, akkor pedig már nem tudtam nem értelmezni, egyszerűen csak éreztem a vibrálást, ahogy zizeg a mobilja, lenéztem az asztalra és ott volt.
- Egyáltalán nem, csak érdekelt, baj? - Mindössze csak kíváncsi voltam és ha már itt tartunk még mindig piszkosul az vagyok, de próbálok higgadt maradni, teljesen higgadtan szólalok meg, nem akarom, hogy mérges legyen, sőt foglalkozni sem akarok vele, elolvastam, véletlen volt, sajnálom, bár még mindig nem értem.
- Pszichiáter, miért kell neked pszichiáter? - Ráncolom a homlokom, jó, rendben, biztos egy csomó minden van, amit nem tudok róla, így ez is meglepett. Kíváncsian fürkészem szemeit válaszokat várva.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime07.05.20 23:13



Emily & Derick







M

Muszáj volt felnevetnem.
- Tulajdonjogaid? Ugye tudod, hogy egy ügyvéddel beszélsz? Ez így ahogy van nem állná meg a bíróságon.
Vigyorgok, annyira boldoggá tud tenni, amikor ilyen kis lüke, egyszerűen nevetnem kell, tulajdonjogai hát.
-  Tegyél le róla, az az új pizsamám.
Vetettem felé kihívó pillantást, mondjuk nem hazudtam tényleg abban alszom, szóval így járt, az már Emily leltárába van véve, nem adom vissza, kell valami, ami tőle van, ahhoz túl ritkán látom, hogy ne legyen muszáj megtartanom, enyém, vagy gyere sűrűbben hozzám, és akkor talán, hangsúlyozom talán visszakapod.
- Bár az illata már megfakult, lehet el kellene jönnöd egyszer.
Emeltem tekintetem a plafonra, mint aki nagyon fontolóra vette a dolgot.
- És csak egyre jobb lesz.
Suttogtam a szavakat nyakába, leheletem csiklandozza bőrét, finoman végighúzom a fogaim finom bőrén, ellenállhatatlan, akár csak ő maga, szorosan bújok hozzá és érzem ahogy az egész napi stressz semmissé válik, mintha meg sem történt volna ez a hosszú nap, mert most itt van, átölel, csókol és ez megéri a várakozást amit el kell szenvednem még újra látom, egyre jobban azt érzem, hogy túl keveset tudok vele lenni, túl sokat dolgozom, szeretném ha nem így lenne, de akkor más pályát kellett volna választanom, azt hiszem már megérveltem miért lettem jogász.
- Nem, nem baj, csak nem szoktam hozzá, hogy bárkit is érdekel.
Ugyan kit érdekelt volna, Clarck akkor is analizált ha éppen semmi bajom nem volt, csak fáradt voltam és nyűgös, megjegyzés, soha ne kezdj pszichiáterrel.
- Clarck ismer talán a legjobban, sok rossz napom látta már, végül is öt évig éltünk együtt.
Halkultam el.
- Ma már új nője van, ami akkor fájt, most viszont már van egy üres lakásom, egy fárasztó munkám, de legfőképp, aminek talán legjobban is örülök, te.
Próbáltam újra magamhoz szorítani.
- Hogy minek? Egyrészt miattad is, ki kell beszélnem magamból ezt az egészet, kell aki meghallgat tanácsod ad, ő a legjobb pszichiáter akit ismerek.
Néztem nagy ártatlan szemekkel, őszinte akarok lenni, nincs mit titkolnom, hisz én tudom, hogy nem kell más.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime08.05.20 11:43


Emily & Derick



- Tiltakozom. - Nevettem együtt vele, ragyogó szemeibe néztem, majd a karjaimra, amelyek átölelték, soha ne kérd, hogy engedjelek el. Igen, azt hiszem ez egy jó nap, vele valahogy minden más, megnyugtató, jó, elviselhetőbb.
- Tulajdon jogtalan elkobzása? - Vetek fel egy újabb alternatívát, ha már így elutasított, esetleg... talááán, ha én is láthatnám benne, akkor megenyhülnék és letennék a tiltakozásról, sőt, ha számmora is lenne benne valami jó, akkor azt is hagynám, hogy megtartsa.
- Igen? És ha megint beszívja az illatom, akkor már nem is kellek? - Vonom fel szemöldököm egy kicsikét vádaskodóan, majd oldalra biccentve fejem elmosolyodok.
A hónap munkása is én leszek, ha ezt így folytatja és már, ha nálunk van ilyen, mert, ha ezt fogja csinálni velem minden nap, akkor kénytelen leszek minden nap bent maradni késő estig, kit érdekel, a lakásomon úgysem tudnék semmire sem odafigyelni.
Pszichiáterre van szüksége, hát ezt nagyon is megtudom érteni, hogy miattam, azt pedig főleg, nekem vagy harminc éve kellene egy, de aggódom, aggódom értük, aztán még beperelnének és még nekem kéne kártérítést fizetnem, mert sokkos állapotba kerültek az elmeállapotom miatt és nem, senki sem kell, hogy analizáljon és nagy okosan közölje velem, hogy mi baj van odabenn, leszarom, jó? Senkinek kurvára nincs semmi köze hozzá.
- És ezt feltétlenül a volt pasiddal kell megvitatnod? - Húzódtam hátrébb maradj higgadt, maradj higgadt, tessék? Hogy mi van? Én figyeltem, csak... na álljunk meg egy szóra. Az exével, Clarck-al akar beszélni rólam és most komolyan tőle akar tanácsot kérni, aha...
- Na és, nem tudnád nekem elmondani? Valamelyik este, hazafelé beugrunk, veszünk sort, meg ami neked kell, közben mondjuk felvehetnéd az ingemet... - Húztam közelebb, miközben próbáltam hízelegni, marhára nem akarom, hogy ezzel a Clarck-al beszéljen erről, vagy bármiről. - Te beszélnél, én pedig csak hallgatnálak.
- Vagy, ha ehhez én kevés vagyok, akkor... nem beszélhetnéd meg inkább a barátnőiddel? - Csapnának egy csajos estét, vagy hogy szokták ezt a nők, teljesen mindegy. Komolyan. Bármi jobban hangzik.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime08.05.20 14:29



Emily & Derick







B

asszus mondd valamit, a tulajdon jogtalan elkobzása az egyszerű nyelven szólva lopás, erre az eshetőségre nem gondoltam, ravasz vagy Derick, nagyon ravasz, összehúztam a szemem és úgy próbáltam valami frappánssal visszavágni.
- Bizonyíték? Úgy bizony, bizonyíték.
Ha bizonyítékként kobzod el akkor megtarthatod csak nem használhatod fel egy esetleg perben, mert nem végzéssel lett az enyém, hanem csak simán kisétáltam vele, amíg ő édesdeden aludt, mondjuk elég fárasztó tudok lenni, meg is értem.
-  Ne beszélj butaságokat, nekem mindig kellesz.
Nyomtam egy hosszú csókot ajkaira, soha sem gondoltam, hogy ennyire fogok kötődni, pont hozzá, elég göröngyösen indult az ismerkedésünk, nagyon rosszkor volt rossz helye, egy pocsék nap után, amire a pocsék jelző nem is teljesen megfelelő, akkor dobtam ki Clarckot, mert rajtakaptam a mostani aktuális kurvájával, szebben is fel lehetett volna bontani egy öt éves kapcsolatot, de ő ezt a módját választotta, nem a legbékésebb, viszont annál hangosabb, arról az estéről nem sok minden van meg, még most sem emlékszem hogy kötöttem ki Dericknél, vagy őszintén bárhol, de valaki odafent nagyon akarta, hogy mi találkozzunk, hálát is adok érte. Régóta ő a legjobb dolog az életemben,vad és izgalmas, soha sem mondd nemet, bárhol és bármikor a szolgálatomra tud és akar is állni, Derick nyomozó, túl jól hangzik,bújok mélyen hozzá és szívom magamba illatát.
- Igen, ahogy mondod a VOLT pasim.
Hangsúlyozom a szavakat, továbbra is mereven tartva őt, nem engedem elmenni.
- És azon felül egy kiváló szakember. Veled?
Vontam fel a szemöldököm.
- Te tudod mit akarsz ettől az egésztől? Tudsz döntést hozni? Meg tudod mondani mi az amit belül érzek? Ha erre mind nem a válasz akkor azt hiszem egyelőre magunkban kell eldönteni, hangosan kimondani még félek.  
Fújtam ki lassan a levegőt, és remélem nem mondtam semmi olyat amivel most elüldözöm.
- A barátnőim szerint az a legjobb gyógyír, ha berúgsz és minden este másik pasival vagy, biztos ezt akarod?
Húztam hátrébb a fejem, kicsit háttal el eltávolodva tőle.
-  Mi lenne ha most nem ezzel foglalkoznánk? Úgy rémlik tartozásom van.
Hízelegtem neki, kezem végig csúsztattam a hátán és fenekébe markoltam. Ketyeg az óra bébi.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime08.05.20 21:55


Emily & Derick



- Bizonyíték? És mit bizonyít? Felügyeleti jog? - Vontam fel kérdőn szemöldököm. Ragaszkodom az ingem részleges felügyeleti jogából, ebből nem engedek, így viselheti, a jelenlétemben, ez egy korrekt ajánlat, el kéne fogadnia.
Mindig. Édes ajkaira tapadva visszhangoznak elmémben szavai, mindig, minden annyira új és ismeretlen. Egyrészt, idegen érzés őt a karjaimban tartani, mégis vonz és csábít és azt hiszem képtelen lennék rávenni magam, hogy elengedjem, egyszerűen jó így, még, ha azt sem tudom mi ez, ráérek válaszokat keresni, most még igazán nem is érdekelnek, csak az számít, hogy szükségem van rá, szükségem van rá, hogy egyáltalán elviseljem magam és könnyebb, ha Ő velem van. Kihasználom-e ezzel? Fogalmam sincs. Ezek jó kérdések, de most egyikre sem tudnék választ adni, még magamnak sem.
Zavar még az a VOLT szócska jelenléte is, sőt úgy egyáltalán az is, hogy szóba került a fickó, de most megpróbálom nem felkapni a vizet, mert abból semmi jó sem fog kisülni, ha kiborulok, kétlem, hogy megértené, és még én magam sem értem, csak zavar, de az rohadtul. Igen, velem. Miért olyan meglepő ez? Háát... még sosem akart velem csak beszélgetni, így azt sem tudhatjuk, hogy menne-e, de valószínű, hogy igen, legalábbis megpróbálnám, bármit, csak ne találkozzon vele, de azt hiszem ebben a dologban nem nyerhetek.
Döbbenten pislogok rá, ahogy hirtelen kiad magából minden kérdést, hogy most mi van? Nem, nem, és lövésem sincs, oké? Tisztán kéklő szemeim viharossá válnak, más pasik, többen is, na azt hétszentség, hogy nem, ezzel az eggyel sem vagyok kibékülve... Jó, akkor most ezt próbáljuk normálisan közölni.
- Maradjon csak Clarck, rendben? - Sóhajtottam egyet és halvány mosolyt erőltettem magamra, miközben visszahúztam őt.
- Na látod, ez máris jobban hangzik. - Hajoltam hozzá közelebb, majd finoman tapadok ajkaira és csókolom meg őt, mintha a valaha volt legédesebb ízt kóstolhatnám meg, belemosolyogok a csókba, majd mohón kapok ismét utána, kezeim felfedező útra indulnak a szoknya cipzárja után, megvan és már le is húzom, türelmetlenül tolom lefelé a fenekén, hogy végre lecsusszanjon róla, és végre ott folyathassuk, ahol reggel abbahagytuk.

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime08.05.20 22:31



Emily & Derick







-A


felügyeleti jog jól hangzik.
Harapok alsó ajkamba, és próbálok elfojtani egy mosolyt, miket ki nem találsz nagy fiú, felügyeleti jog, nem nagyon akarja elengedni azt az inget, vagy csak ennyire akar látni benne? Ezt még ki kell derítenem, az is egy érdekes estének ígérkezik. A függőségem tárgya egy férfi, na ezen lesz mit elemeznie Clarcknak, szerintem ő is le fogja ejteni a tollát, hogy párdon? Sok minden iránt függtem már, de mind vagy tárgy volt, vagy mint a cigaretta is, ami persze visszatért, de főleg a munkám volt a függőségem, szinte csak pár órákat aludni jártam haza, vágytam arra az adrenalinra amit a tárgyalóterem nyújtani tudott nekem, ahogy mindig a saját tudásomra és felkészültségemre kellett támaszkodnom, talán ezért is értem el négy év alatt, hogy Josh kinevezzen jobbkezének, nagyon sok munkám volt benne, de most mindent sutba tudnék vágni, csak ne keljünk ki az ágyból, hogy hozzá bújhassak és érezzem illatát ahogy erős mellkasán nyugtatom a fejem és ujjaim húzgálom a "rajzokon."
- Rendben, akkor marad Clarck.
Nevettem fel, tudtam, hogy a csajos est nem is olyan jó ötlet, mint ahogy azt elsőre ő gondolta, ahhoz meg túl keveset tudunk egymásról, hogy érzelmekről és érzésekről kezdjünk el beszélni, vagy, hogy miért pont egy irányításmániás pasi kell nekem de annyira, hogy fáj minden nélküle töltött óra. Követelőzően kapok újra ajkai után, van egy tartozásom, mi? Nyugi nem maradok adós, mint eddig még sosem, talán a szex az ami miatt ennyire vágyom rá? Nem hiszem, hogy tisztán a nemiség gondolata lenne, jó mondjuk ha eszembe jut nedves leszek, de ez nem elég, azt akarom, hogy velem legyen, nem feltétlen bennem.
Csípőmet mozgatva segítettem lehúznia a szoknyámat, majd kiléptem belőle, a már üres asztalomra ültem, elkaptam a nyakkendőjét és ágyékomhoz húztam, átöleltem a lábaimmal, sietve bújtam ki a piros blúzból, kihúztam a betűrt ingét, és alá nyúlva húztam végig körmeim feszes kocka hasán.
-  Készültél?
Értem el az övcsathoz ujjaimmal, hogy kibonthassam az ajándékom.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime08.05.20 23:47


Emily & Derick



Kapkodva estünk neki megszabadítani egymást minden ruhadarabtól, hogy azok aztán helyes kis kupacban heverjenek valahol a földön, kérdése hallatán muszáj mosolyognom.
- A hétvégén ki sem kéne kelnünk az ágyból. - És ez egészen jól csengő gondolat,kiveszem a farzsebemből és melléteszem az asztalra, úgy érzem jobban teszem, ha nem ellenkezek, hanem csak csinálom a dolgom olyan tempóban, ahogy kéri és várja és ahogy magához szorít, nagyon is várja. Ujjai türelmetlenül esten neki az ingemnek és már bontják ki az övemet, én pedig nem bírok magammal, még ebben a néhány másodpercben sem, játékosan kezdem el csókolgatni, száján, arcán, ahol csak értem, mint egy csíntalan kisgyerek, egyszerűen csak élveztem. Olyan, mint egy adok-kapok játék, de ezúttal nehéz lenne eldönteni ki maradt adós, bárhogyan is, akár fenn, akár lenn vagyok a játékban, kell nekem, magam alatt, vagy bárhol, sietve bújok ki mindenből, majd félrerúgom, lassan kezdem azt hinni, hogy a merevségem is az Ő tulajdona és felügyeleti jogot kell kiharcolnom érte, miután felkerült az óvszer a helyére, mutatóujjam a bugyijába csúsztatom...
- Vegyük ezt le. - Szemtelenül nincs már rá szükség, amit a combjához feszülő merevedésem is kiválóan érzékeltet, megemelte csípőjét és sietve bújtattam ki belőle, lábai közé furakodva ragadtam meg combjainál és húztam közelebb magamhoz, vágytól átitatott csókot nyomtam ajkaira, lejjebb csúszott az asztalon, én pedig könnyedén csusszanok belé. néhány mozdulatot követően teljesen kitöltöm, az enyém, én birtoklom. Féktelen vágyaim utat törnek, vágyom rá é azt akartam, hogy érezze mennyire. Türelmetlenségem egyre hevesebb csípőmozgást eredményezett, ajkaira tapadva fojtottam belé kéjes nyögéseit, azt hiszem hozzá kéne szoknunk a hálószobához, bármelyikünkéhez meg úgy alapjáraton az ágyban szexeléshez, eddig egyszer sikerült, és azt hiszem elfelejtettem bezárni az ajtót, amikor bejöttem. Az most már úgy marad. Arra sem igazán emlékszem láttam-e még valaki a közelben, egyszerűen nem érdekelt és most sem, sikítson vagy harapdáljon össze, kit érdekel?

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime09.05.20 8:32



Emily & Derick







A


zt hiszem lesz miről beszélgetnem Clarckal, például a túl sok miértekről amik bennem kavarognak, a miért pont ő vonz ennyire, a hol rejtegette ezt eddig inkább hozzá való kérdés, de azt hiszem ezt most egy kicsit még megtartom magamnak, jelenleg nem az a pillanat és hely ahol meg tudnám kérdezni, de visszatérve erősen foglalkoztat az, hogy miért tud egy csillogó szempártól és egy huncut mosolytól nedvesen lecsúszni a bugyim, oly annyira, hogy nem érdekel hol vagyunk és ki kaphat rajta, mint a lőtéren és most az irodámban, hátravetve fejem látom meg, hogy a zár nincs rákattintva az ajtómra, reméljük a takarító nem pont most jár erre, de annyira nem foglalkoztatott, miközben és nyakam csókolgatta és ütemesen mozgott bennem, hogy ki a franc fog bejönni, na látod pont ilyen dolgokra gondolok, a lány akinek csak a munkája volt fontos, aki mindig a bíróságon harcolt, akinek ez volt az élete, a vágya, a célja, most még is az irataim szanaszét a földön, el fogok késni Joshtól, még nem tudom mit fogok mondani neki, de valahogy nem is érdekel, jelenleg csak az foglalkoztat, hogy érezzem ahogy csak rám vágyó merevsége őrült tempó diktálva sodor engem egyre magasabb csúcsok felé, hajába túrva viszonozom heves csókjait, a torkomból kiszakadó hangos nyögéseket még ez sem tudja elnyomni, megőrjítesz bébi, nem tudom mit tettél velem, de csak csináld, bármit, tiéd vagyok. Lábaimmal körül fonva tartam továbbra is magamban, szorosan húztam magamhoz, hátába meresztem körmeim és elszakadva ajkától szinte sikítva léptem át a célt, érzem ahogy teste remeg és követi a példám. Egy percig csak szabálytalanul kapkodjuk a levegőt, homlokát az enyémnek támasztja, váltunk pár apró csókot, majd kihúzódik belőlem. Pihegek az asztalomon és enyhe pír szalad végig az arcomon, egy újabb első, mikor őt választom a józan eszem helyett. Az órára pillantok, basszus háromnegyed kilenc, ennyi elkéstem, de elszaladt az idő, kapkodva öltözni kezdek, de már rezeg a mobilom, a Josh felírat villog a kijelzőn, felkapom.
- Szia, igen tudok, lekéstem a metrót, pár perc és jön a következő, rohanok, ott leszek. Köszi, szia.
Rángattam fel a szoknyám, felkapartam az irataim és a laptopom, bevágtam a táskámba.
-  Késésben vagyok, elviszel?
Néztem könyörgően szemébe, nem szoktam ilyet kérni, de most nem érném el a csatlakozásokat.



 




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Ezek a fránya liftek... Emily & Derick Ezek a fránya liftek... Emily & Derick I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Ezek a fránya liftek... Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Emily & Derick
» Surprise! I'm here! Emily & Derick
» Stratégiai megfontolás. Emily & Derick
» Tűzszünet? Emily & Derick
» Ne kiabálj! Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Belváros :: Rendőrség :: 12-es körzet-