welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_lcapGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Voting_barGood morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Good morning, Baby! Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime24.05.20 21:45


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Imádom nézni és érezni türelmetlen és fürge ujjait, ahogy az övemmel játszik és halk kattanással adja meg magát, én is az leszek bébi, vad és türelmetlen, mint mindig. Megfertőzte gondolataimat, vágyaimat és én nem akarok kigyógyulni belőle, még számmora is valami újra és ismeretlenre vágyom, amit megakarok hódítani, a magaménak tudni, még nem tudom hogyan és miként, de kell nekem, szükségem van rá, úgy érzem minden ami éltet, az tőle származik és minden ami előtte volt elveszett, mintha egyszerűen csak eleresztettem volna, vagy jobbat mondok, eldobtam, mert már nem elég, ahogy most belőle sem.
Sietve tornázom le a nadrágomat és az alsómat, majd rúgom félre, tekintetem szinte felfalja és mennyire igaz, megbolondít és kívánom, annyira kívánom, mindenét, minden kézzel megfogható porcikáját, amit csak képes vagyok megragadni agy kényeztetni, minden apró érzékét, amit megtudok érinteni és testének rezdülését, ami nekem engedelmeskedik és engem követ. Sietve és rutinosan görgetem fel az óvszert, az az érzésem, hogy a hétvégén lenullázzuk a készletet, talán van még lent a kocsiban. Lábai közé fúrom magam és csípőjébe markolva húzom közelebb ágyékomhoz, komolyan nem hittem, hogy létezik ez a nő, hol a pokolban voltál eddig? Állánál fogva utasítom közelebb és esem neki ajkainak, telhetetlen vagyok, olyan, mintha folyton enné, mégis állandóan éheznél, félelem, ragaszkodás, vagy öntudatlan függőség valami után, ami eddig hiányzott, bármi is ez, ami egyben tart, vele minden sokkal gördülékenyebb, olyan más. Mohón veszem birtokba testét, próbálom visszafogni magam, kérni és nem követelni, semmit sem akarok elvenni, azt akarom, hogy mindent önként adjon nekem, hogy úgy szeressen, ahogyan csak képes rá, ahogyan csak Ő képes rá és én ugyanezt fogom tenni, annyira akarom őt az életem részeként, amennyire az már nem lehetséges, vagy talán csak én nem hiszem úgy, hogy nem az. Néha nehezen igazodom ki a társadalmi normákon, szóval nehéz lenne megállapítani, hogy ez normális-e és nem is érdekel.          

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime24.05.20 22:43



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



Ú

gy vélem az a szeretet amit iránta érzek már nem lehetne mérni semmifél skálán, listán vagy nem is tudom min szokták ezeket vezetni, nyilván tartani, őszintén nem értek a szerelemhez, ez nekem is egy teljesen új dolog, rajongás, na azt tudom kezelni, és elviselni a hiányát, de az érzelmek mások, folyamatosan lángol valami legbelül és nem tudom eloltani, nem tudok betelni vele, fáj és élvezem egyszerre, valahogy így gondolkozhatnak a mazochisták is, a nap minden másodpercét vele akarom tölteni, érzem, hogy nehéz hét fog elém állni nélküle, erővel meg kell próbálnom nem a mobilomon lógni egész nap a kijelzőt bámulva, hogy mikor is jelenik meg végre a neve, egy ilyen intenzív hétvége után, amikor tíz percet nem töltöttünk külön, na jó, kivétel volt amikor épp nem beszéltünk egymással, de szerencsére egész jól bírjuk a bezártságot és egymás társaságát, rövidülnek a vita idők is, talán még a végén én magam is teljesen hinni fogok abban, hogy működni fog, egyelőre még csak a nagyon akarom fázisnál tartok, próbálok lavírozni a kíváncsiságom és a között amit el tud vagy akar nekem mondani, fokozatosan fogom betörni és megszerezni minden információt amit csak tudni akarok, bár a türelem nem az én erényem, de most kénytelen leszek, mindennél jobban akarom őt, és ha ehhez ez kell, hát én kivárom.
Engedelmesen dőlök hátrébb, elkapja állam és követeli csókjaim, miközben combjaim közé engedem őt, felnyögök ahogy megérzem magamban, Istenem, annyira kapzsi vagyok vele szemben, annyira kell nekem, egyszerűen muszáj, hogy enyém legyen, újra és újra, annyira élvezem. Lassan mozdulni kezd bennem, én pedig ismét átölelem derekát, nyakába kapaszkodom és teljesen magamhoz vonom, ahogy testünk újra egyesül, körmeim marnak hátába, élvezetem hangjai törnek elő torkomból, de nem eresztem ajkait, tartom a végsőkig, ameddig csak meg nem fogom adni magam neki, ennyi dac még talán belefér, édes, nedves, mohó, követelőző ajkait.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime25.05.20 10:28


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Sosem volt átlagosnak mondható viszonyom a nőkkel, persze sokáig megszállottan kerestem és próbáltam betölteni a bennem túl mélyen fekvő űrt és voltak nők, és azt már megszoktam hogyan uralkodjak magamon, tartsam féken magam, az ment, de nem tudtam hogyan is bánjak velük, mire vágynak, tiszteletre, biztonságra, valakire, akivel megálmodhatják a kertes nagy családi házat kerttel, hintaággyal meg fehér léckerítéssel, hogy minden este hazaérj vacsorára, de mindez annyira hideg volt az én valóságomhoz, hogy nem tudtam folytatni és ilyenkor jöttek az értetlen meleg barna őzike szemek és a többi, ás tudtam, mindig tudtam, hogy az én hibám, rideg ember lettem, aki nem kereste tovább, amire szüksége van, nem vágyott már őrülten tartozni valahová, azt gondoltam jobb ez így nekem. Kevesebb bonyodalom, nem kell magyarázkodnod miért rühelled az ünnepeket és nem a nagy bevásárlás miatt, miért nem ünnepled a szülinapod, mért nem őrzöl emlékeket, fényképeket, és most egyszerűen csak hálás vagyok, amiért még nem tett fel kérdéseket, persze fog, ez nyilvánvaló, Emily nem az a belenyugvó típus és ezt szeretem is benne, csak azt nem tudom készek vagyunk-e rá, hogy berobbantsa azt a falat.
Felfoghatatlan a vágyam iránta, őrült, szenvedélyes, vad és nem csillapszik és így akarok élni, szeretném, minden nap látni, akarom, ahogy a konyhában sündörög és kávét főz, vagy ahogy szünetben rágyújtok és látom, ahogy szőke fürtjeivel robog fel a lépcsőn hozzám, a huncut tekintetét, édes mosolyát, mindent akarok, mohón és telhetetlenül.
Körmei hátamba marnak éget és még intenzívebb mozgásra ingerel, ujjaim erősen tapadnak bőrébe és szorosan tartják, követelőzve kapaszkodik ajkaimba, én pedig örömmel veszem birtokba őket, tompán érzékelem a külvilágot, csak Ő van itt, csókjai, érintése és szenvedélytől fűtött belsője. Kapkodva veszem a levegőt, forró, szinte éget és gyönyörre éhes. Elválok ajkaitól és a szekrény szélébe kapok, ahogy izmaim megfeszülnek és hevesen lököm át magunkat az édes megkönnyebbülésbe. Homlokomat mellkasának döntöm és csak zihálok.         

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime25.05.20 16:40



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



S

okszor latolgatott dolog, hogy milyen is a szex, vajon mennyire lehet jó vagy rossz ha valaki új van az életedben, sokszor bénázunk az első vagy akár a századik együttlét során hisz az izgalom és a vágy nem minden esetben kell, hogy csökkenjen a másik iránt, ha valaki megkérdezné tőlem, hogy milyen Derickel a szex,egyetlen kérdéssel tudnék válaszolni, vajon milyen érzés lehet élni? Na pont így érzem én is, forró, lüktető, észveszejtő, és soha, de soha nem elég, újra és újra követelem teste eszméletlen ritmusát, és érzem, tudom, hogy ő is pontosan ezt akarja, olyanok vagyunk, mint a kanos tinik, akik most fedezték fel a szex igazi örömét és sosem tudják abbahagyni, és hát miért is kellene? Ja, hát mondjuk munkába járni, enni, aludni, vagy csak néha levegőt venni, mert körülbelül csak ezekre az időszakokra engedjük el egymást vágyakozó testünk remegéséből.
Hangot kell adnom élvezetem tárgyának, a eszeveszett ütemnek amit csípőmmel együtt diktál, annyira felemelő és más, egyszerre akarom azt, hogy elérjen végre a megkönnyebbülés hegycsúcsa és, hogy sose legyen vége, akarom, még és még, türelmetlenül billen előre ágyékom mohón követelve őt, körmeim bőrébe ágyazom, ahogy ő is ujjait az ez enyémbe, alsó ajkába harapok ahogy egyre közelebb űz, majd hátra vettem a fejem és hangosan sikítva küzdöm át magam a mennyország kapuján. Légzésem rendetlen, kapkodom a levegőt, hajába túrok, ahogy mellkasomon pihen meg.
 - Ez még mindig eszméletlen volt.  
Suttogom, ahogy végre lassan kezdek szabályos ütemben lélegezni. Elengedem, pár percig még csak ülök, nem merek lábra állni, nem biztos, hogy meg tudnának tartani remegő végtagjaim, végül csak lemászok, felkapom a ruhám, azt hiszem most kell egy cigi, aztán helyre rakjuk azokat a bútorokat.
 - Úgy érzem ez lesz a kedvenc felületem.  
Simítok végig a bőrömtől még mindig meleg pult felszínén, Clarckal sosem voltunk ennyire úgymond extrémek, bár az utolsó években inkább már az ágytornák is elmaradtak, mindig túl fáradt voltam, vagy csak nem akartam, hogy hozzám érjen? Lehet ezt nem vele kellene megvitatnom, morfondírozom, amíg kisétálok a teraszra egy szál cigarettáért.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime25.05.20 17:45


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Az, amit egész eddigi életem során éreztem és megtapasztaltam semmi, semmi ahhoz képest, amit most itt, vele érzek és én ezt fogom választani mindig. Örömet akarok neki szerezni, megtanulni mindent, ami boldoggá teszi, szükségem van erre az öntudatlan állapotra, erre az extázisra, amiben lebegek és amiben megtartom magunkat, szükségem van rá, nem számít hogyan, hol és meddig, nem számít merre űz engem, ameddig velem van és velem tart, mint ahogyan most is, tébolyultan kapaszkodunk egymásba nem eresztve a másikat, még vége nem lesz, ó és azután sem. Testünk eszement ritmusban hajszolja és követi egymást, izmai megfeszülnek körülöttem, emberfeletti az érzés, az édes megkönnyebbülés, hálásan és kimerülten döntöm homlokom a mellkasának.
- Te vagy az eszméletlen bébi, és a csodálatos is. - Nyomtam könnyű csókot ajkaira, majd elengedem, hogy felvegyem és belebújjak a ruháimba, hát nekem te vagy a kedvenc felületem és most gyújtsunk rá. Esküszöm valamiféle pszichikai kínt okoz az, ha a közelében vagyok, de nem érinthetem meg, igen, ezt már tapasztaltuk, de ezt most nem csak a szexre értem, még öt perc sem telt el, ahogy lüktető belsője körülölelt és magában tartott, még a cigarettámat sem szívtam és Ő sem, de kit érdekel, a háta mögé léptem és szabad kezemmel átöleltem, bőven elég lesz holnap és egész héten uralkodnom a szenvedélyemen, nem igaz? Most még egy kicsit had legyek fájdalmasan ragaszkodó és követelőző. Annyira jó és finom illata van, orrommal nyakába bújva szívom be mélyen és megpihenve hajtom le a fejem.
- Elszívom, aztán befejezem, jó? - Még csak néhány perc lett volna az egész, de én így sem bánom, mert reggel el kell engednem, olyan volt vele ez a néhány nap, mintha kiléphettem volna a saját életemből és csak azt vittem volna magammal, ami elengedhetetlen a számmora, de ez nem teljesen van így, viszont most nem akarok erre gondolni, hinni akarok neki, jobban, mint bármiben.          

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime25.05.20 21:51



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



O

lyan csendesnek érzem a bennem dúló erőket, mintha csak megkapták volna amire vágytak és most édesen szundikálnak, minden olyan egyszerű és gördülékeny, szeretem amikor meg tudjuk beszélni azt ha valami gond van, és persze a békülős szexet is, az valahogy mindig édesebb, hevesebb és vágyakozóbb, mint a sima ágyjelenetek, nem mintha az nem lenne fantasztikus, de ez mindig más, ilyenkor vágysz a másik érintésére, hogy minden tökéletes és zavartalan legyen, és, hogy mi tökéletes, azt mindig csak az adott pillanat dönti el, és persze mi, minden harmonikus ha ő is ott van, egyszerűen nehéz rá haragudni, mert annyira piszkosul vágyom ajkai érintésére, égető leheletére, ahogy eggyé válik az enyémmel.
Érdekes jelenség párokat látni az utcán kézen fogva ahogy fagyiznak és sétálgatnak, szerintem még senkivel nem csináltam hasonlót se, Derickel mert igazából nem is randiztunk még soha, és ebbe így belegondolva elég gáznak hangzik, hogy csak élvezni járunk össze egymást, akkor most mik vagyunk, dugó pajtik? Na jó, Em elég lesz, már megint túl gondolod. Clarckal, meg nem is tudom, mindketten túl elfoglaltak voltunk ahhoz, hogy kézen fogva sétáljunk az utcán, nem mondom, voltak közös éttermi vacsoráink, és az ötödik évfordulónkkor szervezett buli sem volt semmi, hajnalig táncoltunk, de akkor már nem volt meg AZ, ami vibrált volna, inkább már csak mindenki elkönyvelte, hogy össze tartozunk, és hát mégsem, de pont ezért vagyok végtelenül hálás neki, mert ha a megbeszélt időben érek haza és már nincs ott a csaj akkor már megünnepeltük volna az eljegyzésünket pár hete, és az esküvőnket szervezném, egy olyan életét ami helyett most egy ezerszer intenzívebb valamiben vagyok, igen VALAMIBEN.
Élvezem ahogy hozzám bújik, átölel, és nyakamba bújik, ellazít és minden kétes gondolatom egy másodperc alatt válik semmivé.
 - Szeretlek bébi. 
Suttogom, miközben arcom dörzsölöm az övéhez. Lassan fújom ki a füstöt, jó döntés volt ez a lakás, de a legjobb akkor is Derick volt.
 - Csak nyugodtan, majd segítek benne. 
Ujjaim játszottak kézfején, a nyugalom tengerén lebegtem.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime27.05.20 16:54


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Ühüm, én is bébi, szeretlek. - Duruzsolom fülébe, mélyen szívom be a levegőt és békén fújom ki, ahogy ezt kimondom, végre hosszú idő után egyszerűen csak nem gondolok semmire, minden csendes és szeretem ezt a fajta csendet, Ő tanított meg rá hogyan csináljam és érjem el, vagy simán csak Emily az oka, az, hogy Ő van és nincs szükségem semmi mára. Szorosan ölelem magamhoz és szívom be édes illatát, megnyugtat és én csak hagyom, hogy magával vigyen bárhova, jó messzire és most egyáltalán nem fontos az irány. Egyszerre vált az erősségemmé és a gyenge pontommá és néha iszonyú nehéz egyensúlyozni, Emily lett minden, ami engem most meghatároz és megvédeném bármi áron, mert szükségem van rá és ez gyengévé is tesz bizonyos szinten és ő leakarja bontani a falakat és nem tudom mindkettőnket megóvni, de azt igen, hogy melyik megoldást fogom választani.
- Szívd csak el nyugodtan, nekem még van egy befejezetlen dolgom. - Mosolygom bele bőrébe, majd elengedem és elnyomom a csikket. Visszamegyek és elkezdem egyesével betolni a bútorrészeket a helyükre, nagy a valószínűsége, hogy most nem kedvelnek minket, de én csak dolgozom, az ügyvédem pedig majd kivéd a vasárnapi vétségeim alól, hogy nekem is ilyenkor jut eszembe szekrényeket összeszerelni meg toszigálni a legfelsőn. Nem mondom, hogy nehezek, mert ez még csak a fa anyaga, de azért elég van benne annyi súly, hogy be keljen dőlnöm, megállok mert érzem, hogy Emily a hátam mögött áll és esküszöm azt is sunyin vigyorog éés kuncog is, kopó szimat? Ez alól az ügyvédek sem kivételek. Elvigyorogok, megtámaszkodok két tenyeremmel a szekrény szélének és úgy fordulok felé.
- Akkor most segítesz Hastings? - Vontam fel a szemöldököm kacérkodva. Tudjuk mikor hívtam így és ügyeltem rá, hogy elég bosszantó is legyek, nem ér csak ott ácsorogni és heccelni, egyszer már felültettem ide, igen, épp ide és megteszem újra.          

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime27.05.20 18:35



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



F

elkavaró, viharos, csendes, békés, teljes ellentétei egymásnak, én még is egyszerre élem át mindet Derick mellett, felperzsel, eléget, elemészt, és mégis mindennél jobban vágyom ajkaira, illatára, édes édes illatára, ami betölti a lakásom, legalább egy kis időre el tudom majd magammal hitetni, hogy nem ment el, vagy nincs is olyan messze, csak a város másik felén, a francba, nehéz lesz nélküle a következő hét, bár aggódom mit akar mondani Josh is, de mégis az jobban zavar, hogy nem látom ŐT Isten tudja meddig, nem beszéltünk még erről, hogy hogyan is tovább, mindkettőnknél szorosan fogják épp a gyeplőt, szóval oda kell figyelnünk mit is teszünk és mikor, és e mellett még el kellene evickélnünk is a valamink tengerén, lassú víz partot most, tudom, nehéz lesz, számomra túl nehéz is, nem erősségem a várakozás még mindig, túlságosan is az őrületbe kerget, hangja visszhangzik a fejemben, "Szeretlek bébi", én is, de szomjazom arra is, hogy minél többet tudjak meg róla, szerintem ez már szakmai ártalom, ahogy mondani szokás életedben kétszer mondj igazat, ha az orvos megkérdi mit szedtél be és ha az ügyvéd , hogy mit csináltál, egyszerűen tudnom kell dolgokat.
Elszívom a cigarettám és vissza megyek én is a konyhába, már egész szépen helyre rakta őket, mindjárt kész, szeretem nézni ebben a testhelyzetben, rá feszül a farmer anyaga, kiemelve hihetetlenül kerek hátsóját, karjai megfeszülnek és kirajzolódnak izmai, gyönyörű látványt nyújt így előttem.
 -  Megyek már, megyek már nyomozó. 
Hastings mi? Cöh, adok én neked csak alkalmam legyen rá, így cukkolni a másikat, ez az én dolgom bébi.
Végre kész van ez is, megállok a konyha közepén és elégedetten nézek szét, felnyúlok hozzá és adok egy puszit arcára.
 - Az én ügyes, ezermester pasim.
Duruzsolom, mindaddig még rá nem jövök mit is mondtam, túl sokat agyaltam az elmúlt napokban rólunk és kicsúszott egy olyan dolog aminek az alapjait nem fektettük még le, elhúzom magam és zavartan lépek a hűtőhöz.
 - Maradék kínai jó lesz ebédre? Vagy főzzek? De akkor el kell mennem bevásárolni.
Próbálom terelni a témát, kérlek ne is figyelj oda arra amit mondtam.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime27.05.20 19:09


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Még a végén egészen belejövök, akár másodállásban is vállalhatnék bútorszerelést. - Hirtelen jött ötletemnél fogva kezdem cukkolni csak egy egészen kicsikét és remélem, hogy visszafelé is úgy sül el, mint mikor Ő csinálja ezt velem, pimasz és csak hergelni próbál és többségében működik is neki a dolog.
Az én ügyes, ezermester pasim. Igyekszem leplezni a döbbenetet az arcomon, de hát nem nagyon megy, tényleg meglepődtem, de egy szót sem szóltam, egy-két percig csak magamban ízlelgettem, kiakartam deríteni tetszik-e vagy egyáltalán rájönni milyen hatást is váltott ki belőlem. tudom, hogy még nem igazán beszéltük meg a dolgokat közöttünk, még nem tisztáztuk hányadán is állunk és nem biztos, hogy most itt nevén tudom nevezni azt, ami van, az nem az én műfajom.
- A pasid? Szóval a pasid vagyok? - Léptem utána, hogy elkapjam és szépen visszahúzzam, meglepett, ennyi az egész, felvont szemöldökkel néztem le rá, szemeimben kíváncsiság bujkált, már csak azért is, mert nagyon úgy tűnik, hogy sikerült sarokba szorítanom Hastings-et, ami ritka pillanat és muszáj kiélveznem egy kicsit a zavarát, tudom, disznó vagyok, de ezt a disznót pont most hívta a pasijának. Talán neki van igaza és nincs erre jó alkalom, azon pedig nincs mit átgondolnom, hogy mit szeretnék, őt, mindegy minek nevezzük, bármi lennék az életében, amire csak szüksége van és megtudom tenni.
- Tökéletesen jó lesz a kínai. - Finom volt és teljességgel felesleges, hogy most elmenjünk megint bevásárolni és órákat töltsön a konyhába, ahelyett, hogy azt az időt mondjuk az ágyban henteregve töltenénk, hmm még mindig jól hangzik, úgy értem a kínai, teljesen jó lesz és a többi is. Ajkaim sejtelmes mosolyra húzódnak, ahogy közelebb vonom magamhoz és fenekét kezdem simogatni. Még mindig mocskosul izgató a gondolat, hogy nincs rajta bugyi és tudom, hogy már kimutattam mennyire értékelem, de most megint akarom. A ruhán keresztül tapadok rá fenekére és ütögetek rajta aprókat.           

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Emily Hastings
Emily Hastings



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime27.05.20 20:24



Emily & Derick



tumblr_mti25v5pGp1sbqwf9o1_500.gif



A

nnyira kínosan érzem most magam, hogy mondhattam olyat, hogy a pasim, értem én, hogy hibát, hibára halmozok, így könnyű elrontani valamit ami szépen fejlődne, a férfiak egyenesen rettegnek az elköteleződéstől, hogy nevén nevezzünk valamit ami tényszerű és nyilván való, de addig nem gondolnak bele, amíg nem állítod őket kész tények elé, és erre Derick még nem áll készen, baszki Em, hogy nem tudtad befogni a szád, egyszer ezt már eljátszottad Clarcknál, emlékezz csak, túl hamar akartad nevén nevezni a dolgokat, és majdnem sikerült elijesztened őt, akkor megfogadtam, hogy türelmesen kivárom amíg a férfi tudatáig eljut AZ asszony jelenléte, és hogy hozzá tartozik, a barátnője, kedvese, párja, ki minek akarja mondani, a lényeg a titulus, hogy már az övé vagy és ezt mások előtt is felvállalja, tanúsítja, igen, ő már az enyém és senki másé.
Zavartan engedtem el, baszki Emy kussolj már! Nyugtalanságom csak fokozódott ahogy elkapott, nem mertem rá nézni, éreztem ahogy pír szökik az arcomra, ritkán mondok bődületes nagy hülyeséget, de ma sikeresen összehoztam, szerintem teljesen lenulláztam a felépített hétvégét. Remegő pilláim emeltem fel rá, kíváncsiság csillant a szemében.
 -  Nem, vagy mi, nem tudom, azt se tudom, hogy szeretnél-e. Szeretnél? 
Éreztem ahogy lángol az arcom, mint egy rohadt jelző bója, lesütöttem a szemem, és inkább mellkasába temettem az arcom, még mindig baszki, iszonyatosan zavarban vagyok.
 - Aha, akkor jó, kínai.
Motyogom, továbbra sem emelem fel szemem, csak erősen kapaszkodom karjába, nem akarom elengedni, nem mehet el egy hülye hiba miatt, csak véletlen volt esküszöm, én bármire hajlandó vagyok, várok amennyit csak szeretnél, hogy képes légy tiédnek tekinteni, csak hadd ne kelljen most elengednem.
Éreztem ahogy ujjai siklanak a fenekemre, aprókat dobolva rajta, végig simítok a karján fel a válláig, átölelem a nyakát, és még mindig csukott szemmel húzom az arcomhoz, tapadva forró ajkaira, kellesz nekem bébi, most és mindig, csak kérlek maradj.


 


Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Derick Stackhouse
Derick Stackhouse



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime27.05.20 21:59


Emily & Derick


f6f6d928de0d51b5fbf06657f73bebea.gif
- Fene egyszerűen tűnik a válasz, én vele mindent szeretnék, ez így normális is, igaz? Az emberek ezt teszik, amikor szeretik egymást, pofon egyszerű, összekötik az életüket, megházasodnak, még ez sem tűnik bonyolultnak, megesküszöl, hogy mindig kitartasz a választottad mellett, aztán aláírod és ezzel megpecsételtétek a közös jövőtöket, ezután család, gyerekek és együtt fogtok megöregedni, ahogyan azt ígértétek egymásnak, ez így szép, de mi történik akkor, ha nem tudod magad teljesen odaadni, ha szükséged van egy részedre, ami csak a tiéd és nem egészen önszántadból, inkább azért, hogy megvédd azt a valakit, akit szeretsz, ez így már kicsit összetettebb, ugye? Nem minden csak fehér vagy csak fekete, ez biztos.
- Azt tudom, hogy még soha senki sem volt ennyire közel hozzám. - Csókoltam bele hajába, soha senkit sem engedtem ennyire közel és az emberek amiről úgy látják nem megy, nem erőltetik kiszámíthatóak, de Emily nem ilyen, Ő túlságosan akar valamit, valamit? Mindent. És én nem tudom, hogy megtudom-e adni neki mindazt, amit szeretnék a fentebb felsoroltakból. Eddig még sosem gondolkodtam ilyenen. Azon se kinek voltam a pasija, próbáltam a végletekig leegyszerűsíteni a dolgokat és aszerint élni az életem.
- És még sosem hívott a pasijának. - Fúrom bele orrom fürtjei közé mosolyogva. Nincs semmi baj bébi, csak adj nekem egy kis időt, még nem elég stabil az út, nem annyira, mint szeretném vagy kellene és én valami jobbat akarok neki nyújtani, erősebbe, biztosabbat, csak előbb még van egy meccsem és nem tudom hogyan fogok játszani.
Karjaim ösztönösen fonták körbe és húztam közelebb magamhoz, erre gondolok, ez, itt, annyira könnyű és szükségszerű mint az, ahogyan levegőt veszünk és a tüdőnk megtelik oxigénnel, ennyit jelent Ő nekem, érzem minden egyes lélegzetvételemnél, minden ütemben, nevezhetném a csajomnak, barátnőmnek, hívhatnám sokféleképp, de Emily ennél több, puhán tapadok édes ajkaira hosszasan elmélyítve csókunkat. Ez minden, amiben biztos vagyok. Talán elég egy időre.           

Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Baby! Emily & Derick Good morning, Baby! Emily & Derick - Page 2 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Good morning, Baby! Emily & Derick

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Similar topics

-
» Good morning - Des & Cassy
» Good morning, Neighbor
» Good morning! - Maya & Dylan
» I love you too - Emily & Derick
» So sorry - Emily & Derick

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Hastings lak-