welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Good morning, Neighbor Vote_lcapGood morning, Neighbor Voting_barGood morning, Neighbor Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Good morning, Neighbor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Good morning, Neighbor Good morning, Neighbor I_icon_minitime17.01.13 11:35

Levegő után kapkodva lassítottam le, mikor elértem azt a kisebb utat, ami a lakásomhoz vezetett. Az órámra pillantva láttam, hogy már fél nyolc is elmúlt, bár nem kellett sehová sietnem… ez a nap azon ritka napok közé tartozott, amikor szabadságon voltam. Különben is, még Erich is úgy tett, hogy megérdemlem a pihenést, azok után, hogy sikerült megnyernem Jonah ügyét. Jobban elhúzódott, mint gondoltam, de a végén csak összejött, és ez volt a lényeg.
Felsóhajtottam, és ezt próbáltam annak betudni, hogy a lélegzetemet állítsam vissza a normálisra, nem pedig annak a személynek szólt, akire az előbb gondoltam. Egész egyszerűen tilos volt bármiféle személyes érzést is belevinni a munkámba a józanészen kívül. Mégis, akárhányszor a srácra gondolok, aki körülbelül velem egykorú volt, mindig előtört belőlem a segíteni akarás, holott nagyon is tisztában voltam azzal, hogy hamarabb küldene el melegebb éghajlatra, mint hogy elfogadja az én segítségemet. Kissé igazságtalannak tartottam az életnek ezt a válogatását, és bár tudtam, hogy ez nem csupán a sorstól függ, főként az ember saját ereje és kitartása az, ami előrébb viheti… Jonah környezete az, ami rossz útra tereli, és ez nem volt a legérvényesebb. De persze ehhez is úgy kellene állnom, hogy ez az ő dolga, az ő élete, én nem szólhatok bele, mindössze azért, mert egyszer a védőügyvédje voltam. Lezárult mindenféle szempontból, és nekem is jobb lesz, ha minél hamarabb kiverem a fejemből…
Mire elértem a bérelt lakásom feljáróját, már újra rendesen vettem a levegőt, a pulzusom is lenyugodott. Fülem mögé tűrve néhány kiszabadult tincset léptem a postaládához, hogy megnézzem jött-e valami értelmes is a sok reklámpapíron kívül.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Neighbor Good morning, Neighbor I_icon_minitime17.01.13 17:59


A friss kávéillatban úszó konyha illata az, ami a jelenben, mind emellett a világon tart. A nap gyöngéd sugarai valóságos fényáradattá varázsolják a nappalit, és az abban fekvő két német juhászom alakját, kiket úgy kaptam meg az FBI-tól, hogy engedelmességre, tiszteletre kell tanítanom a számtalan kiképző programok mellett. Annak idején a katonaságon ezzel is kellett foglalkoznunk, hol elsősorban Rottweilerekkel foglalkoztunk az agressziójuk mellett, de voltak ilyen fajtáink is, róluk pedig rengeteget tudok. Úgy ahogy azt is, hogy a nagyobb termetű, hosszú szőrű Argos inkább az erejével tud majd érvényesülni, míg a kisebb Niké egy kifejezetten gyors, fürge kislány.
Kék tekintetem próbálja azt sugallni az állatok felé, hogy teljes mértékben megbízok bennük, imádom őket. És ezt ők is érzik. Tudják, hogy épp ezért kell normálisan viselkedniük velem.
Kikortyolva az utolsó kortyokat is a bögre aljából, teszem bele azt a mosogatóba, majd mosom tisztára. Őszintén szólva, még mindig úgy érzem magam mint egy darab fa. Körülbelül annyi élet is szorult belém azután, hogy kivéreztettek mint egy levágásra szánt disznót, négy napig kergettek és még sorolhatnám. Az volt a legmeglepőbb, mikor egyik reggel megjelent a csapat a házamban, én pedig édesdeden szuszogtam már második napja. Mondanom se kell, hogy először azt se tudtam fiú vagyok-e vagy lány, mikor megláttam a csapat ügynököt az ágyam körül. Azóta persze sikerült összeszednem magam annyira, hogy legalább fizikailag tudjak ténykedni. Lehet, hogy még azóta is kék-zöld foltos vagyok, vállamon ott van a mély lőtt seb, karomon a kutya harapás, ezenkívül minden oké.
Gyors mosdás, fogmosást követően, egy szál farmerben és bakancsban lépem át a bejárati ajtó küszöbét, majd magamba szívva a hűvös reggeli levegőt, egy nagy nyújtózkodást követően szökkenek le arról az egy csóri lépcsőről. Célba véve a postaládát dugom bele kis híján a fejemet a dobozba, hogy egyáltalán észrevegyem a sötét borítékot, amit az aljába dugtak.
- Ó, hogy egyem azt a flúgos, titkolózós fajtátokat - morgom az orrom alatt, ahogy kiveszem a fekete papírdarabot. A címzett persze hiányzik róla, de ez nem meglepő.
- Jó reggelt szomszéd! - köszönök oda az igen csinos szőke hölgyeménynek, majd széles vigyorral a képemen veszem alaposabban szemügyre. Kár, hogy nincs elég időnk arra, hogy igazi szomszédi kapcsolatot alakítsunk ki.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Neighbor Good morning, Neighbor I_icon_minitime20.01.13 23:42

Már épp végeztem a válogatással, mikor hallottam, hogy nyílik a bejárati ajtó. Meglepődöttséggel, vegyes kíváncsisággal fordultam a közeledő alak felé, ugyanis jó pár napja még csak életjelet sem láttam a környékén. Nem azt mondom ezzel, hogy olyan hű de nagyon jó szomszédi kapcsolatot ápolnánk, de azért mégiscsak fel tudja kelteni az ember figyelmét az, ha a mellette lakó illető csak úgy eltűnik pár napra mindenféle szó nélkül.
Aztán a pillantásom kissé rajta is maradt, mikor megláttam farmerban és bakancsban. Félreértés ne essék, láttam már félmeztelen férfit, de… most miért is ne áldozhatnék kicsit a szememnek? Elvégre… állatkertbe is eljár az ember, hogy szép példányokat láthasson, most még fizetnem sem kellett érte.
Mire észbe kaptam, hogy mit is csinálok, már közelebb is ért, a saját postaládájához. Szerintem nem is igazán vette észre a környezetét, én pedig meg sem mukkantam inkább. Szemöldökeimet összevontam, amikor megláttam néhány kék-zöld foltot és horzsolást a testén. Fel sem tűnt addig, amíg normálisan meg nem néztem, de mielőtt jobban elmerülhettem volna a vizsgálódásban, megfordult.
Pislogva kaptam el a felsőtestéről a tekintetem, hogy a szemeibe nézhessek. Éreztem, hogy kissé kigyúl az arcom, amiért leskelődésen kaptak, de igyekeztem úgy tenni, mintha mi sem történt volna.
- Jó reggelt… - mosolyodok el féloldalasan, és az agyam sebességbe kapcsolt, hogy fel tudjak hozni valami normális témát.
Felmutattam a leveleket. – Kapott valami értelmeset? – kérdeztem, miközben fentebb jöttem a járdára az elhaladó autó miatt.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Neighbor Good morning, Neighbor I_icon_minitime21.01.13 0:14


Kígyó mód sziszegve hagyom magam mögött a lakást, és a bent, egymást szórakoztató ebeket, ezzel megcélozva a postaládát. Vállam még mindig sajog és annak ellenére hogy napokkal ez előtt kaptam bele egy igen csinos kis golyót, fittyet hányva a helyzet komolyságára, lusta voltam elmenni vele dokihoz. Lehet, hogy ezzel hibát követtem el, de fertőtleníteni én is tudtam, majd bekötözni is. Ami a varrást illeti, azt nem tudtam volna megcsinálni, de nincs is rá szükség, nem egy egy félméteres lyukról van szó.
Nyújtózkodással örvendeztetve meg a közeli szomszédságot, baktatok oda a fém tákolmányhoz, mihez cseppet lehajolva, már kapom is ki belőle a sötét borítékot.
Csak ekkor sikerül szembetalálnom magam a szomszéd hölgyeménnyel, kivel sajnálatos módon nem ápolunk túl jó kapcsolatot... mármint félreértés ne essék, semmi bajon vele. Csupán eddig nem volt időm arra, hogy átcsöngessek egy tál pitével, amolyan "üdv én vagyok a szomszédod!" felkiáltással. Mellesleg jobban jár, ha nem eszik az én pitémből. Végigmérve őt - mert ugyebár férfiből vagyok - szólítom meg végül. Az, hogy hogy is nézek ki, hogy nincs rajtam több ruha egy farmernél és egy bakancsnál, így megmutatva foltos, kutyaharapásos és lőtt felsőtestemet, nem zavar. Ezek olyan hegek, amiket bár nem büszkén, mégis hősiesen viselek, mivel tudom, egy jobb cél érdekében szedtem össze őket. Bár attól függ, hogy mit nevezünk jobb célnak. Azt, hogy katonából hirtelen FBI ügynöknek csaptam fel? Nem is tudom...
Szemügyre véve csinos arcát, mosolyodok el, mikor végül megszólal. Kérdésre csak lepillantok a borítékra, amit még mindig a kezemben szorongatok, majd felhajtva a leragasztatlan oldalát, belekukkantok.
- Hát... - húzom el a számat- semmi érdekes. A szokásos. Jöjjön ide, fizesse be ezt, írja alá azt... mi más lenne? Pénzt ugyebár soha nem küldenek postán... - rázom meg a fejem kelletlenül, rejtegetve egy vidám mosolyt. Már épp megfordulnék, hogy ezzel letudjam a csevegést, mikor a fejembe ötlik a gondolat, mi lenne, ha eddig nem, hát most megfűszereznénk a szomszédi viszonyt?
- Mmm ha már úgy is szomszédok vagyunk, és eddig nem sikerült beszélgetnünk. Nem jönne be egy kávéra vagy teára? - érdeklődök kíváncsian - nyugi, nem vagyok bérgyilkos - ezzel célozva igen csak tarka felsőtestemre, biztatásképpen elővéve az FBI jelvényemet, hogy biztosítsam, nem fogom bántani.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Neighbor Good morning, Neighbor I_icon_minitime21.01.13 18:11

Ezt sem mondhatnám túl értelmes kérdésnek, de mindjárt jobb, mintha rögtön azzal a tipikus „hogy van mostanság” szöveggel jöttem volna, amire valami erőltetett mosollyal fűszerezett szintén erőltetett választ kaptam volna. Aminek a felét persze mindig kitalálja az ember, hiszen nem állhat le részletezni az élete történéseit. Meg különben is, amilyen ridegek az emberek egymással manapság, azt sem érdekelne senkit, hogy él-e vagy hal-e. Így már alapból megspórolják maguknak a fáradtságot, és nem tolakodnak a másik életébe, hogy ne kelljen foglalkozniuk ezzel. Tiszta ügy.
Tetszett, hogy kissé előadta magát, és viccesre fogta a dolgot, így már én sem éreztem túl amatőrnek a kérdésemet. Nos, legalább a humora a helyén van. Elmosolyogva magamat, pillantok le az enyéimre, miközben bólogatok.
- Ismerős… ami a pénzt illeti, én azért örülök, hogy nem küldik postán, mert kétlem, hogy reggel még itt találnám… - vonom fel kissé a szemöldököm, hogy értse: csupán az irónia szól belőlem.
És azt hiszem ennyi is volt a nagy beszélgetés, láttam, hogy fordul el, én is a bejárati ajtó felé kezdtem el indulni, mikor hirtelen újfent meghallottam a hangját. Megtorpanva néztem felé, majd kissé oda is fordultam. Nem mondom, hogy nem lepett meg a körítéssel előadott meghívása, és az az igazság, hogy már nekem is megfordult a fejemben, de nem akartam tolakodónak vagy pasivadásznak tűnni. Meg persze ott volt az a tény is, hogy nem sűrűn láttam, így nem volt kinek feltennem a meghívásomat. Ennek ellenére nagyon megörültem.
Az a nagy helyzet, hogy Erichen kívül még nem igazán sikerült nagy ismeretséget szereznem. És ő is csak munkatárs, túlzással mondhatom barátomnak. Mindenki mást ott hagytam, mikor idejöttem Las Vegasba. Éppen itt volt az ideje, hogy bővítsem ezt a hatalmas egyes számot, és ki más lehetne rögtön, mint a saját szomszédom, nem igaz?
Visszaléptem a lépcsőfokról, alsó ajkam a fogaim közé harapva figyeltem amíg be nem fejezte a kérdést. Aztán én is elmosolyogtam magam.
- Hm… egy tea kíséretében akkor elmesélhetné, hogy mivel is foglalkozik, ha nem bérgyilkos. Vagy inkább kávé… azt hiszem magának koffeinre lenne szüksége a leginkább.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Neighbor Good morning, Neighbor I_icon_minitime23.01.13 20:09


Talán eddig két szót, ha tudtam váltani a kedves szomszéd hölgyeménnyel, itt tartózkodásom alatt, ami azért valljunk be, nem túl sok. Ennek persze több oka is van, nem kell se az egyik, se a másik félt hibáztatni. Vagy neki nem volt rá ideje, vagy nekem. Az utóbbi persze nem a rengeteg munka miatt, ami ugyebár nem volt mostanság, sokkal inkább a menekülés és a túlélés volt az, ami hajtott előre. Hogy miért? Mert nem akartam feldobni a talpamat!
Tekintettel arra, hogy nem vagyok épp a legjobb kedvemben egy ideje, köszönhető a péppé vert lényemnek - ennek ellenére a határozottságomon és a tartásomon nem esett csorba - mégis próbálom magam a lehető legjobb színben és kedvben feltüntetni. Mintha meg se kottyanna egy-két folt, lövés, vagy a karikák a szemem alatt.
- Igen, ez igaz... - húzom el a számat elégedetlenül, és csak örülni tudok neki, hogy a bátyámnak van annyi esze, hogy ha épp pénzzel jön nekem, akkor nem dobja a postaládába, és húz el a francba. Ha jobban belegondolok az, aki postaládába pakolja a pénzt, ennyi erővel már egy nyitott borítékba is belepakolhatná a bankkártyát, mellé írva az azonosítóval. Talán ez lenne a legmegfelelőbb lehetőség a biztos anyagi csődhöz.
Már mind a ketten megfordulunk, és ott tartunk, hogy nyissuk a bejárati ajtónkat, mikor egy hirtelen ötlettől vezérelve fordulok meg, és invitálom egy kis beszélgetésre, teára, esetleg kávéra, amihez épp kedve támad. A mosolya meglehetősen tetszetős. Tipikusan az a mosoly, ami megdobogtatja a romantikus férfiak szívét, és mivel én egy kimondottan romantikus fiú vagyok, így az enyémet is. Ennek ellenére csak egy széles vigyorral nyugtázom a válaszát, majd biccentek.
- Még ez is szóba jöhet - tárom ki magam előtt az ajtót, ezzel is félre húzódva, hogy előbb ő léphessen be a lakásba. Ha átlépi a küszöböt, beteszem az ajtót a helyére, majd halk lihegésre és kattogásra kapom fel a fejem. A rejtélyes hangot a kutyáim körme, padlóval való érintkezése adja. Kíváncsi tekintetük nem árulkodik agresszióról, ez köszönhető annak, hogy egy olyan emberrel tért be a kedves idegen, aki eteti őket, szeretgeti őket, és ő maguk is teljesen megbíznak benne. És, mivel Argos egy rettentő csalafinta, lelkes behemót, jobb megelőzni a testi konfliktusokat.
- Argos! Menj hátra! - intek ezzel a nappali felé, ő pedig szófogadóan húzza ki magát, és parancsomat teljesítve elhúzza a csíkot. Ami viszont Nikét illeti, ő szépen lassan közelíti meg a lányt. A szabályokat én írom, és mivel Niké a "falkavezér", így ő találkozhat szemtől szemben először az idegenekkel, ő kap előbb kaját, és szeretetet is. Ez az, ami biztosítja Argost, hogy nem ő lesz mindig az első, mivel kölyökkorában még úgy volt. Tudnia kell, hol a helye. Niké a levegőbe szimatolva lépked egyre közelebb a váratlan vendéghez, majd hideg, nedves orrát a kezéhez érintve jelzi, simogatásra vágyik.
- Amúgy, ha már itt tartunk...Aidan - nyújtok kezet a szőkeségnek. Valamiért nem rémlik, hogy bemutatkoztunk volna egymásnak. Mert nyilván nem is kerítettünk még rá sort.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Good morning, Neighbor Good morning, Neighbor I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Good morning, Neighbor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Good morning - Des & Cassy
» Good morning! - Maya & Dylan
» Good morning, Baby! Emily & Derick
» × Anna & Hannibal - Good morning, Sunshine×
» First morning

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-