welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Isaac Grey Vote_lcapIsaac Grey Voting_barIsaac Grey Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Isaac Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Isaac Grey Isaac Grey I_icon_minitime05.04.13 18:54

Név: Isaac Grey
Becenév: I, Ice
Kor: 30
Születése hely, idő: 1983. november. 5, Cardiff (Wales)
Tartózkodási hely: Las Vegas...legalább is azt hiszem.
Csoport: ex elítélt
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális

Jellem: Sosem mondanám magam egy okos vagy épp kedves embernek. Mindegyikhez tudnék valami kifogást találni, ám erre majd később rátérek. Nem szokásom jó pofizni, hacsak nem a gyengébbik nem tagja. De azzal is csak akkor ha nem nagy képű. Hirtelen haragú és mogorva vagyok. Ezt elég sokszor elmondtam, így nem szeretném ha ti is most amiatt szólnátok le, ha nem beszélek veletek sokat.

Külső: Magasnak mondhatom magamat hisz százkilencven hat-hét centimmel megtermett vagyok még a férfiak közt is. Bár megvagyok simán 90-95 kilóból a többsége inkább izom. A hajam hosszú, de az állandó bezselézés miatt olyan akár egy sündisznó háta. A hajam szőke, bár eredetileg barna volt. A szabadulásom után lett ilyen. A kezem tetoválásokkal teli, akárcsak a hátam és a mellkasom. Az ujjaimon és van néhány felirat, de ezek nem nagy számok. A szemem világoskék színű. Sokan mondták, hogy ilyen tekintettel simán eltudok csábítani bárkit. És milyen igaz. Apró kecskeszakáll van az államon. Ruhaként sötétkék, barna, sötétzöld vagy fekete ruhákat hordok.

Előtörténet: Sosem voltam okos, kedves vagy épp szép. De legfőképp nem kedves. Egyáltalán nem voltam jó tanuló vagy jó gyerek. Általánosból kirúgtak 16 évesen, innentől kezdve egy szakiskolába jártam, autószerelő tanfolyamként. No, de ugorjunk inkább életem egyik legszebb pillanatára. Úgy írom le, ahogy én emlékszem:
"Az ágyamban feküdtem és egy újságot olvastam. A cellatársam nem volt bent. Látogatója volt, ami nekem soha. Megzörgették a ketrecem ajtaját. Felnéztem. Egy őr állt, hamiskás mosollyal az arcán.
- Felállni, Grey úr. Dolga van.
Felvontam a szemöldököm.
- Parancsol?
Felém intett.
- Na felállni és indulás. Fontos.
Megvakartam a szakállam és felnevettem.
- Nocsak, 9 hónap után valami újdonság.
Felvettem a cipőm és a fehér pólómra egy kék inget majd odaléptem a rácshoz. Az őr rám kattintotta a bilincset majd kinyitotta a zárka ajtót. Elkapta a könyököm és maga előtt vezetett. Nem voltam benne száz, hogy bármi jó dolog történik velem, de nem voltam berezelve.
Jó négyszáz méter után egy fehér ajtóhoz vezettek. Bár én az első emeleten voltam, a földszinten volt a kihallgató szoba. Kicsit furcsálltam, hogy pont ide hoztak "fontos dolgot" mondani. Bent egy bajszos őr és egy menyétképű, öltönyös férfi várt. Utóbbi elmosolyodott majd bemutatkozott:
- Jason L. Roy vagyok. Kérem foglaljon helyet!
Engedelmeskedtem. Előkapart egy barna táskából egy rakás iratot majd így szólt.
- Úgy olvasom, hogy maga fegyveres rablás és több ezer dolláros károkozásért ül.
- Úgy van.- válaszoltam engedelmesen.
A férfi megvakarta, kissé nőies állát, majd keményen a szemembe nézett.
- Mióta van itt?
- 9 hónapja.
- Hmm... elmondaná, hogy is volt?
- Hogyne. Május tizedikén, bementem egy üzletbe. Pisztolyt fogtam az eladóra és felszólítottam, hogy adja oda minden pénzét vagy lelövöm. Odaadta majd kifutottam a boltból. A rendőrség már a közelbe volt én pedig egy kék Mazda RX8-as autóval menekülni kezdtem. 10 mérföld után defektet kaptam, emiatt letértem a járdára ahol nagyjából négy ültetett fát és egyéb tárgyakat is elütöttem.
Ezek után csöndben maradtam, hagytam, hogy feldolgozza a férfi a mondandómat. Ő is csendben volt majd egy papírt tolt elém. Ezek után halkan ennyit mondott.
- Ön két hónapja kérvényezte, hogy börtönbe való létét rövidítsük. Nos ezt hallva, megkérem, hogy írja alá ezt a lapot.
Ránéztem majd összevontam a szemöldököm.
- Ez az amire gondolok?
A férfi mosolyogva bólintott. Széles vigyor ült a képemre majd az előttem lévő toll felé nyúltam, ám hirtelen a menyétképű férfi elvette előlem.
- Remélem megbánta, azokat a dolgokat, amiket megtett.
- Hogy megbántam-e? Száz százalékig.
A férfi bólintott majd odaadta a kezembe a tollat.
- Akkor sok sikert kívánok az új életéhez."
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Isaac Grey Isaac Grey I_icon_minitime05.04.13 22:31

Isaac Grey!
Mindenkinek jár egy újabb esély, legközelebb legyél óvatosabb, ha lesz olyan hogy legközelebb! Mivel történetedben mindent rendben találtam, ezért;
Elfogadva!
Üdvözöllek az oldalon! Kérlek foglalj avit! Ice irány a játéktér! Wink
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Isaac Grey

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Isaac Sanders
» Vol.1. Dominica & Isaac
» Isaac Connelly
» Phoebe Grey
» Aleana Grey

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-