welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Isaac Sanders Vote_lcapIsaac Sanders Voting_barIsaac Sanders Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Isaac Sanders

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Isaac Sanders
Isaac Sanders



TémanyitásTárgy: Isaac Sanders Isaac Sanders I_icon_minitime13.04.21 20:18



Isaac Sanders
"Az élet egy utazás, nem a célállomás."


Név: Isaac Sanders
Becenév: Isaac
Születése hely, idõ: 1993. 05. 07. / Oregon, Nevada
Szeretett személyek: Andrew és Joanna Sanders, valamint az öcsikém, Brandon, a banda és hát kicsit mindenki, aki részese ennek a "nagy utazásnak".
Tartózkodási hely: Az egy kicsit nehéz lenne
Csoport: Művészek
Foglalkozás: vezető vokál és gitáros
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Tyler Posey

Ki vagyok én...?!
Milyen is vagyok, nehéz lenne megmondani, de határozottan állítom, hogy nem húztak meg rendesen odabent néhány csavart, merthát elég lökött tudok lenni, de azt hiszem ilyen a szórakoztatóipar. És minél közelebb érsz a céljaid felé, annál inkább változol, a rivaldafény, ahogy mondani szokás, az pedig egy teljesen más világ, de én soha sem ezért csináltam, próbálom megőrizni magamban azt az embert, srácot, aki először lépett fel egy városi olcsó kis klassz kocsmában péntekenként, ami...hát nem mindig jön össze, sőt egyre kevésbé és ez bosszant. Tudjátok nem mindegy, hogy valami szeretsz csinálni vagy egyszerűen jó vagy benne, én azért kezdtem, mert szerettem, sőt büszke voltam rá, hogy azt tehetem, amit mindig is akartam, de idővel, ahogy kezdtük kinőni magunkat már inkább csak jó vagyok benne és néha fogalmam sincs mi is az, ami előre visz, értelemszerűen a seggfej menedzserünk, de egyre jobban tele a tököm vele és a tudattal, hogy azért dolgozom, hogy mások zsebét tömöm, amikor az én szüleim egy fityinget el nem fogadnak tőlem a mai napig, hol ott mindenüket odaadták azért, hogy belőlem legyen valakide cserébe próbálom megóvni az Ő szokványos, megszokott, másoknak unalmasnak nevezett életüket, nekik ez tényleg nem kell, elég ha én megküzdök minden nap azért, hogy az maradja, aki vagyok és voltam.
Fekete hajam, ami szinte mindig össze-vissza áll többnyire, mert csurom vizes, szóval fekete hajam és barna szemeim vannak, a pólóim többségükben a nézősorban végzik, ahogy mondani szokták muszáj pénzt is keresnünk, ha folyton eldobom őket, de mindegy is majdnem miben vagyok, egy óra múlva akár egy vödör vízzel öntöttek volna le, és semmit se utálok jobban, mint amikor valami a hátamra vagy a mellkasomra tapad. Nincsenek nagy igényeim, tiszta ruha, víz, zuhany egy ágy, kanapé, priccs, matrac, bármi és lehetőleg másnap reggelig hagyjál békén.

Életem, létem, világom

Egy egyszerű kis családba születtem, egyszerű dolgos emberekkel, tisztességes nevelés, szóval minden, amiről ma már azt mondják régimódi, én voltam az idősebb, így rám hárult a feladat megvédeni a kisöcsémet, kalapácsot csinálni papírból és dobozból, elüldözni a szörnyeket, hasonlók, szintén egy csomó gagyi dolog, de tudjátok mit, jó volt. Sosem érdekelt, nem kérdeztem mennyi pénzünk van, miért csak egy régi kocsink van, amit évekig mindig elkellett kérnem, még suliztam és tudtam, hogy vigyáznom kell rá, mert nincs pénzünk másikra és a tandíjamat is fizetnünk kellett, de hallani se akartak arról, hogy évet halasztok és keresek valami munkát, végül is tanulni bármikor tanulhat az ember.
Nem pottyant a kezembe se a gitár, se a mikrofon, bár igaz, hosszú évekig csak próbáltam dalokat írni és lejátszani, tudtam mit akarok csinálni, így a pályaválasztás nekem egyértelmű volt, tanultam, ismerkedtem, kezdő bandák koncertjeire jártam, nem túl felkapott helyek, nem túl felkapott emberekkel, de mindenki elkezdte valahol és mindent megadtam volna, hogy egy ilyen bandába játszhassak, annyira, hogy eljártam hétről, hétre, amikor volt rám időm és nem kellett hazamennem, az én gitárom nem volt a legújabb, de tanulni teljesen jó volt. Aztán véletlenül meghallottam egy este, hogy a gitáros kiszáll, megvártam az este végét és hátra mentem, az egész kis kocsma nem volt túl nagy, szóval könnyű volt.
- Hé, üdv. Isaac vagyok.
- Drake, miben tudok segíteni? - Nem volt túl meggyőző, ahogy még csak le sem vette a szemét a gitárjáról, hogy felnézzen.
- khm, hallottam a gitárosotok kiszáll. - Igen, ez határozottan az a már csak te hiányoztál fej.
- Igen, és?
- Esetleg...szívesen beugranék a helyére, csak amíg nem találtok mást, vagy... - Oké, ez eddig elég szerencsétlenül megy, de ha már erőt vettem magamon, nem fogok tágítani olyan könnyen, a reakciója viszont váratlanul ért, ahogy igazából semmitmondó arckifejezéssel felnézett rám és végigmért amolyan ki vagy s honnan jöttél szemekkel, meg kell mondjam akkor egy igazi seggfejnek tűnt.
- Tudsz gitárt hangolni?
- Aham, persze.
- Fél hanggal feljebb.... holnap reggel itt és ne késs el. - Állt fel és nyomta a kezembe, jó, de az mikor van? Visszakérdezni már nem mertem meg amúgy is elfelejtettem, amilyen stádiumba kerültem.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Veronica Chloe Foster
Veronica Chloe Foster



TémanyitásTárgy: Re: Isaac Sanders Isaac Sanders I_icon_minitime23.04.21 2:14

Elfogadva!
Kedves Isaac!
Nekem nagyon úgy tűnik, hogy Jimi Hendrix retteghet, hogy lecsúszik az első helyről, ha sikerül befutnod, mint gitáros. Habár a zeneiparnak és a sztárságnak vannak árnyoldalai is, nem csak a pénz, meg a csillogás, remélhetőleg a médiában csak az elért sikereidről olvashatunk, nem pedig a balhékról.  
Sok izgalmas játékot kívánok. Látom avit már foglaltál, szóval nincs is más hátra, irány a játéktér! Ez itt Vegas, itt bármi megtörténhet, csak a fantáziád szabhat határokat.  Wink
Vissza az elejére Go down

Isaac Sanders

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Isaac Grey
» Isaac Connelly
» Vol.1. Dominica & Isaac

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Karakterlapok :: Művészek-