welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Isaac Connelly Vote_lcapIsaac Connelly Voting_barIsaac Connelly Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Isaac Connelly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Isaac Connelly Isaac Connelly I_icon_minitime10.05.14 1:51

Isaac Connelly


Név: Isaac Connelly
Becenév: Nincs
Születése hely, idő: 1991. 04. 21 / USA - New York
Tartózkodási hely: Las Vegas
Csoport: Szenvedélybeteg
Anyagi háttér: Középosztály
Szexualitás: Heteroszexuális
Avatar alany: Aaron Johnson

Ki vagyok én...?!

Makacs, önfejű, ami a szívén az a száján, humoros, gúnyos, enyhén nárcisztikus. Kihagytam volna valamit? Legtöbben így jellemeznének, de most jöjjön az én verzióm: céltudatos, szívós. Fontosak számára az élvezetek, az életöröm minden fajtája. Művészetpárti. De a legrosszabb tulajdonságaim: mohó, kisajátító, önző.
Karakteres arcom mellé párosul zöldeskék szempárom és barna hajam. Magasságom száznyolcvan centi körül mozog, amihez súlyom aranyosnak tűnik. Megjelenésem általában laza, póló és farmer kombináció. Nem jellemző rám, hogy figyelnék arra, hogy mi van rajtam, ezért gyakran flangálok szakadt cuccokban, főleg ha úgy be vagyok állva, hogy a szomszéd macskájával beszélem meg az élet nagy dolgait.
Életem, létem, világom

Hol volt, hol nem volt... Az én történetem közel sem egy mese, aminek majd a vége az lesz, hogy összeházasodtak és boldognak éltek, míg meg nem haltak. Inkább valami olyasmi, hogy kibaszottul boldogok voltak együtt, míg érezték az ereikben tomboló tudatmódosítókat. Ez a való világ, ahol a fehér paripán érkező szőke herceget leváltotta a gyalogos barna hajú paraszt legény, akinek lassan több függősége lesz, mint esze. Mert nekem nem csak a pia és a drogok veszik el az eszemet, de még Sera is. Egyszerű volt az életem egészen addig, míg az a vörös démon tornádóként be nem toppant az életembe, felkavarva az állóvizet. Az pedig már csak történelem, hogy mit éltünk át mi ketten. Eléggé zavaros és homályos volt a mi "kapcsolatunk" vagy nem is tudom, hogy minek lehetne nevezni, azt a barátság extrákkal, ami közöttünk zajlott. Mert mikor betépve szex után meztelen feküdtünk egymás mellett nagyon sokat mesélt a féltestvéréről, habár sosem mondta ki nyíltan, hogy bele van esve, még betépve is nyilvánvaló volt számomra. Hogy zavart-e? Nem. Közte és köztem nem volt semmi komoly sem, mindössze olykor - olykor jól éreztük magunkat együtt, kötöttségek, következmények nélkül. Akkor úgy éreztem, hogy mindkettőnk számára ez a legjobb. Szex, buli, pia, drogok és rock & roll. Aztán valami történt, megváltozott egyik napról a másikra. Talán a túl sok kufirc hatására, de egyre jobban kezdtem megkedvelni a vöröskét. Tudtam, hogy ennek sehogy sem lesz jó vége, azok a kibaszott előérzeteim már megint bejöttek. Amilyen gyorsan betoppant az életembe, olyan hirtelen lépett is ki belőle. Szó szerint az egyik napról a másikra szó nélkül lelépett. Egyik nap még henteregtünk az ágyban, másik nap meg sehol sem volt már. Tökéletes időzítés volt részéről, hogy akkor tudott kilépni az életemből, mikor már úgy éreztem, hogy képes lennék hozzá kötődni. Próbáltam elfelejteni, más nőkkel pótolni a hiányát, de Sera pótolhatatlannak bizonyult. Egy hónapnyi kínlódás után döntöttem úgy, hogy utána megyek, lesz ami lesz alapon. Hogy mire számítok? A lehető legrosszabbra, nem akarok túlzottan optimista lenni, mert ugye magasról lehet nagyot esni. Mindent feltettem egy lapra azzal, hogy utána utaztam Vegasba. Az már biztos, hogy nagyon kíváncsi vagyok arra, hogy mit hoz számunkra a jövő.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Isaac Connelly Isaac Connelly I_icon_minitime10.05.14 5:18




Isaac Connelly!
Történeted elnyerte tetszésemet. Érdekes és egyedi történetet olvashattam. Mindent rendben találtam benne, ezért elfogadom! Üdvözöllek az oldalon Isaac! Innentől csak annyi van hátra számodra, hogy felavasd a játékteret! Wink
   

Admin

Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info

Isaac Connelly

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Isaac Grey
» Isaac Sanders
» Vol.1. Dominica & Isaac

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Egyéb :: Törölt és inaktív karakterek előtörténetei-