welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Őrület határán - Page 5 Vote_lcapŐrület határán - Page 5 Voting_barŐrület határán - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Őrület határán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Őrület határán Őrület határán - Page 5 I_icon_minitime25.04.14 12:39

Szétszorul egy vigyor a fejemen. Drogimádó... Még nem hallottam ezt a szót. De TETSZIK! Isten úgyse tetszik! - verekszik még szélesebbre, az a korábbi vigyorom, és beletelik vagy néhány elcsúszott percbe mire észbe kapok és válaszolok.

- Jonah.. Jonah jó gyerek! - biccentek egy mélyet. - Sokat nyomultunk kinn még Seattle-ben. Rééégi szép idők! - mélázok el, egy darabig elveszve fejben, de aztán.. de aztán.. - De most átvert! - vesz a hangom hirtelen hideget, és hogy átvert vagy nem vert át ez most részlet kérdése, de nem adott cuccot, és ennyi. Pedig azt mondta mindig számíthatok rá...
Aztán jött az a hirtelen ötlet! Mert miért is ne! Axel-Jonah.. Jonah-helyett Axel.. Ő az új haverom! - terpesztett ki a korábbi vigyorom még szélesebbre, és ja.. boldog voltam! Asszem...

- Vidám fickó vagy! Tetszik! - küldtem meg megint egy féleszű vigyorgással csak úgy érzésre, de egyszerűen képtelen voltam abbahagyni. Aztán megint hirtelen váltás! - De.. de.. Mit akarsz tőlem?? - nézek rá komoly, kitágult pupillák kereszttüzében - Az anyagért! Cserébe.. - mutatok a korábbira a földre, ami az üres zacskó látványa, még nem okoz fájdalmat, fizikailag, de megengedi hogy az égető szükség érzését előrevetítse.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Őrület határán Őrület határán - Page 5 I_icon_minitime26.04.14 0:57

Elalszom, mire képes válaszolni vagy felfogni azt amit mondok, de így legalább átérzem amit Anthony szokott, amikor ugyanilyen állapotban vagyok. Ez kurva idegesítő és unalmas. De John még ennek ellenére is jófej, sőt, még akkor is jófej lenne, ha verekedni támadna kedve. Mivel tartozik nekem, egy jó darabig jófej is fog maradni.
- Mivel vert át? - Más élete, nyomora, boldogsága nem szokott érdekelni, mert én sem pofázok a sajátomról másoknak, de ez még mindig egy rendhagyó nap. Az ilyen átverős részeknél teljesen természetes, hogy kíváncsi leszek. De ha nem akarja elmondani, túlélem.
- Te is az vagy! - Maga a jelenléte, meg amiket szövegel itt, nem lehet kibírni vigyorgás nélkül. Ő legalább nem szarakszik és lazán tudja venni az életet. Így kell ezt csinálni.
- Legfőképpen pénz kéne, de az gondolom nálad nem igazán burjánzik.. - Nálam se, ez a baj. - Szóval ha legközelebb lesz nálad bagó, vagy anyag, adnod kell belőle. Ja és ha van olyan üzemmódod, amikor tudsz normálisan létezni, elmehetnénk várost nézni. Sok errefelé a csúnya, gonosz ember, akikkel egyedül nehéz szembeszállnom. - Lehet, hogy ez túl sok infó volt neki egyszerre, ezért nem is mondtam többet, vártam hogy feldolgozza az agya hallottakat.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Őrület határán Őrület határán - Page 5 I_icon_minitime26.04.14 1:36

- Nem... nem adott anyagot. Pedig van neki! Tuti van neki! SOK! Sok van neki, mégse adott! - pörögtem egy kicsit túl, érzem, ezért egy pillanatra lehunytam a szememet. Így már jó... Sokkal jobb...! - Vagyis te leszel az új haverom. - nyaltam meg a kicserepesedett számat, szomjas vagyok, valahogy mégse érzem.
Hogy vidám? Naná, hogy vidám vagyok! Tökre.. Tökre vidám.. - vigyorgok mint a rohadt tök, és csak az erőszakos késztetés az ami leművel, hogy ne ugrándozzak körbe és körbe, átadva magam az érzésnek. Koooonceentráááálj... - mondogatom fejben, és ja. Nem ártana figyelnem, pláne mikor vissza...! Igen, tartozom neki! Valamivel.. BÁRMIVEL! És sikerül rá is kérdeznem, amikor..

- Nem.. pénz az nincs.. - kezdtem el rázni mérhetetlenül a fejem, de aztán leállok, mielőtt minden ami.. benne van, összekeveredik benne. - De SZEREZHETEK! - lelkesülök fel háttérbe tolva a további információköteget, ami lassan burjánzik csak fel a fejemben. - És.. és OKÉ! - rövid szünet - Segítek, tudom én hogy merre.. hogy hogy kerüld ki a faszfejeket, én tudom.. mindent tudok! Megtanultam! - vigyorgok megint fel, nem szánra arra figyelmet, hogy a testem mellett a kezem megint rángatózni kezd.

- Bassza meg! Az isten bassza meg.. - húzom össze a szemem, és mielőtt még tovább csesztetne inkább hátrahagyom a fickót és leülök a fal mellett.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Vendég

Vendég


TémanyitásTárgy: Re: Őrület határán Őrület határán - Page 5 I_icon_minitime28.04.14 19:48

- Jó nagy köcsög lehet. - Aki cuccot nem ad, az faszfej. Anthony akkor is az amikor ad, ő a kivétel. De John jófejebbnek tűnik nála, szóval már megérte idejönnöm. - Igen, a haverod aki segített neked. -
Nem haltam bele abba, hogy az ebédemet megkapta, ha nem fogja viszonozni nem fogok elmenni megkeresni és lemészárolni. Inkább szerzek máshonnan. De ha a haverom marad, akkor ezzel fogom szívni a vérét örökké. Drakula háromezer.
Már kezdtem kétségbeesni, hogy nincs pénz, de amikor említette, hogy tud szerezni, megnyugodtam. Nem meglepő, hogy tud, mert másképpen elég nehéz lenne léteznie is.
- Szupeer! - Lesz pénz, kapok segítséget, tökéletes. Senki se mondja, hogy zsaroltam, ő akarta meghálálni. Büszke vagyok Johnra, pedig alig ismerem. Vagy ehh..máris ismerem? Nemtudom, mindegy.
Ott lettem hagyva, aminek nem értettem az okát, de csak megvontam a vállamat, aztán követtem a srácot.
- Akkor izé..majd találkozunk. - Lehajoltam hozzá, megveregettem a vállát és elindultam a remélt kijárat felé. Ennyi elég mára. Mintha elfelejtettem volna valamit. Félúton megtorpantam, és lassan hátrafordultam.
- Nincs mobilom, de majd lesz valahogy. Ne halj még meg! - Ezt már kiabáltam, és magára hagytam. Annak a valószínűsége, hogy ezen a helyen kívül valaha is találkozni fogunk..háát, nem túl sok, de ne legyünk pesszimisták.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Őrület határán Őrület határán - Page 5 I_icon_minitime28.04.14 21:48

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Őrület határán Őrület határán - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Őrület határán

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Vegas rosszabbik környéke-