welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Maya & Dylan - The deal! Vote_lcapMaya & Dylan - The deal! Voting_barMaya & Dylan - The deal! Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Maya & Dylan - The deal!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime07.04.14 18:48

I believed in your confusion
Két interjú és egy bosszúhadjárat között olykor rám is rám fér egy kis kikapcsolódás, így kihasználva a szabad estét, amit Kimberlytől kaptam, - aki most minden bizonnyal épp Mr. Bárgyú vigyorral romantikázik valahol - úgy döntöttem, végre megdöntöm a saját rekordomat a Super Marioban, közben pedig csupa egészségtelen gyors kajával tömöm magam, úgy sem látja a kutya sem. Elég heti hét napból hatszor játszanom a finnyás pénzeszsákot, aki homáron és kaviáron tengeti mindennapjait, és aki agyvérzést kap, ha a pezsgője nem elég hideg, a maradék egy nap pedig a pizzáé, a kóláé, a lazításé, az igazi Dylané. A tökéletes elhatározást hamarosan komoly tettek követték, nevezetesen, megváltam a nyakkendőmtől, kigomboltam az ingnyakamat és az ujjakat, amiket aztán feltűrtem majd elnyúltam a kanapén a mobilommal, melyben a futár számát kezdtem keresgélni. Milyen jó is az, amikor az ember fiának már van egy jól bevált törzshelye, ahonnan azt rendelhet, amit csak akar, a busás borravaló pedig tesz róla, hogy az alkalmazottak ne csicseregjenek el semmit a sajtónak. Néhány röpke perc alatt ledaráltam Eduardonak a rendelésemet, ami két szalámis pizzából, három sajtburgerből és egy üveg kólából állt, majd már nyúltam is volna a gameboyomért, hogy átadjam magam az önfeledt szórakozásnak, mikor egy különös hangocska megszakította a folyamatot. A tekintetem egyből a laptopom felé siklott, amit felnyitva kaján mosolyra húzódtak az ajkaim.

- Nocsak, nocsak, nocsak… - a látvány valóban nem volt mindennapi, egy csinos kis szöszi épp azon mesterkedett, hogy elkösse a szerelőm garázsából az egyik kedvenc kis autómat, a két hónapja megvásárolt, vörös Ferrarit, amiért nem kis versenylicitet kellett levágnom valami jelentéktelen, Gates nevű ürgével szemben. Épp ezért, miután leszállították nekem, felszereltem a saját kis védelmi rendszeremmel, golyóálló üveggel, modern ketyerékkel, biztos, ami biztos, a jelek szerint pedig megérte paranoiásnak lennem.
- Más játékra számítottam, de ha már így esett… - ezzel átkapcsoltam az autót távvezérlésűre és az összes ajtót lezártam, épp abban a pillanatban, mikor a kis hölgy kényelmesen elhelyezkedett az ülésben. Bátor egy nő, azt már egyszer meg kell hagyni, és egész tehetséges is, nem tehet róla szegényke, hogy rossz ember autóját szemelte ki magának.
- Azt ajánlom, kösd be magad, és élvezd az utazást. - szóltam bele a mikrofonba, melyen keresztül a kis tolvaj meghallhatta a hangomat, majd már be is indítottam a motort, az autó pedig elindult a beleprogramozott címre, azaz hozzám.

- Felesleges próbálkoznod, ez a kocsi bomba biztos, szóval nem jutsz ki belőle, hacsak én másként nem döntök. - esküszöm, most az egyszer örülök annak, hogy a kamera egy irányú, így nem láthatja a képemen azt a már - már perverz vigyort, ami kiült rá a kis jelenetnek köszönhetően, amit baromira élvezek.
- Egész nyugis a forgalom nem? - cseverésztem, mintha csak ez volna a világ legtermészetesebb dolga, majd amikor észrevettem, hogy az autó bekanyarodik a kapumon szép komótosan a hölgyike elé sétáltam.
- Légy üdvöz én nálam. - dőltem neki a kocsi oldalának, miután az leállt, és a motor elhallgatott, továbbra sem engedve ki a puffogó szőkeséget, hagy csillapodjon le egy kicsit, mielőtt még átharapná a torkomat.

- Ha lenyugszol, majd kiengedlek, ám addig hegyezd a kis fülecskédet, úgy hamarabb végzünk. Tetszett a kis kísérleted, ahogy megpróbáltad elkötni Veronicát, de a technikádon még jócskán van mit csiszolni, ezért is tudtalak ilyen simán idehozni. Szóval… képes leszel nyugodtan kiszállni és meghallgatni az üzleti ajánlatomat, vagy inkább odabent várnád meg a zsarukat?
you were so completely torn


A hozzászólást Dylan Hanning összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 13.04.14 3:04-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime08.04.14 0:35



__________________
Dylan & Maya

Túl nagy a kísértés, mikor ilyen szép autó kerül szemem elé. Ez egy Ferrari, gyönyörű vörös színre festve és hibátlan fényezéssel, már attól jobb napom lesz, hogy láthattam. Lefogadom még a műbőr kárpit helyett is igazi bőr fedi az üléseket. Már ültem sitten az végett, hogy képtelen voltam ellenállni a csábításnak, de néhány hiba túl jó ahhoz, hogy csak egyszer kövessem el, ezért most sem bírtam legyőzni magamban ezt a kísértést. Túl könnyű volt feltörni az autót, akár ez gyanús is lehetett volna, de túlságosan örültem sikeremnek, ezért nem is sejtettem miféle csapdába estem egészen addig míg az autó magától meg nem indult. Hiába léptem a fékre, csak nem akart megállni. Mintha abba a kibaszott Knight Rider sorozatba csöppentem volna, mikor hirtelen a semmiből egy férfi hang kezdett el hozzám beszélni.
- Mi a franc?! - Se a fék, sem pedig a kormánykerék nem reagál semmire sem, ez pedig roppant kínos számomra. Ez a mostani alkalom a kínos pillanatok rolls royce. Tettem még egy elkeseredett próbálkozást a szabadulásra, de sehogy sem bírtam betörni könyökömmel az ablakot. Francba! Most aztán tényleg sikerült csapdába esnem, mert innen sehogy sem találom a kiutat.  
- Jól szórakozol, ugye? - Mert, ami azt illeti én nem élvezem a dolgot. Ölbe tett kézzel "élveztem" az utazást, elvégre nem igen volt más választásom. Biztos voltam benne, hogy a kocsi tulajdonosával kell majd szembe néznem, elvégre feltehetőleg az autó egyenesen hozzá fog vinni. Amit leállt a kocsi már szálltam is volna ki belőle, de az ajtó még mindig nem akart kinyílni. Ez most komoly?
- Mivel nem igazán van más választásom ezért kénytelen vagyok téged végig hallgatni. - Sose bízz meg egy csalóban, ha van némi sütnivalója, akkor nem fog nekem hinni, mert a legelső pillanatban megpróbálkozok azzal, hogy átverjem. Mégis honnan tudhatná, hogy nem az lesz az első dolgom, ahogy kiszállok, hogy búcsút intek neki?
- Szóval hajlandó leszel végre kiengedni? - Legszívesebben tényleg az első adandó pillanatban lelépnék, de nagyon is kíváncsivá tett, hogy miféle üzleti ajánlattal akar előhozakodni. Már egyszer bele sikerült esnem a csapdájába, másodszor már nem fogok.

katt *.*
| [color:e74e=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime08.04.14 1:54

I believed in your confusion
Néhány pillanatra mélyen töprengő ábrázatot vágtam, mintha csak azt latolgatnám magamban, kiengedjem e a kis pukkancsot luxus börtönéből, avagy sem, ám közben gondolataim már a felénk közeledő rengeteg egészségtelen étel körül forogtak, amiket szépen betömök majd és aztán jöhet az a jól megérdemelt Mario, amibe a kiscsaj olyan sikeresen beleszakított.
- Végül is… egye fene. - vontam meg a vállam, miközben egyetlen apró gombnyomással kikapcsoltam a kocsi zárját, majd úriemberhez méltóan ajtót nyitottam a lány előtt. - Nincs veszíteni valóm, elvégre bár szőke vagy, mégis kinézem belőled, hogy tisztában vagy azzal, ha megpróbálsz meglépni, a lopási kísérletedről készült kis mozifilmed holnap már az egyik rendőrnyomozó nagy képernyős, LCD tvjén virít majd, te pedig a sitten osztogathatod az autogramokat a nagyérdemű közönségnek. Tuti akadna egy - két rajongód. - pillantottam végig a lányon, képemen egy pofátlan mosollyal, majd miután becsuktam és újra lezártam az autót, ezúttal már száz százalékig tolvaj mentesen, megköszörültem egy kicsit a torkomat.
- Milyen udvariatlan is vagyok, teljesen megfeledkeztem a bemutatkozásról, de annyira váratlanul ért ez az egész kalamajka. - tettettem a szétszórt, szégyenkező fiút, ám a mosolyom világosan a tudtára adhatta, hogy cseppet sem bánok semmit sem, ráadásul még mindig piszok jól szórakozom.
- Dylan Hanning, szolgálatodra. Te pedig… várj, várj… ne áruld el. - kaptam elő a zsebemből a kis kütyümet, pillanatokkal később pedig már elégedetten hümmögtem, ahogy a rendőrségi aktájában kutakodtam. Gyerekjáték volt feltörni.
- Maya Sandoval, született 1988. november 23. - án Milwaukeeban. Többször csukták már le kocsi lopásért, illegális boxmecseken való részvételért, óó és ez a legszebb, nyomoz utána az FBI is, illegális fegyvercsempészet gyanújával. - pillantottam fel rá a képernyőből. - Kislány, egyre jobban tetszel. Milyen kár, hogy a mellméretedet még ők sem tudták kideríteni. - fájdalmas, színpadi sóhaj.

Ki hitte volna, hogy ez az egy szem szabad estém is ilyen izgalmakkal kecsegtet majd?
- Na, de gyere, bent azt hiszem kényelmesebb lesz, és jobban át tudjuk beszélni a dolgokat. - ezzel meg is indultam, vissza a házba, aminek az ajtaját szintén kinyitottam a lány előtt.
- Mi casa es su casa. - átvágtam a nappalin, egyenesen a bárpult felé véve az utamat, mely mögött megálltam, s kérdő tekintettel fordultam Maya felé.
- Mivel mérgezhetlek? Whisky? Vodka? Vörösbor? Sör? Esetleg valami gyümölcslé, ásványvíz? - kaptam ki két poharat, majd a kért italát kitöltve, magamnak Whiskyt, visszatértem hozzá, letettem elé a poharát az asztalra, én pedig ledobtam magam egy kényelmes fotelba.
- Za váše zdoróv'je - emeltem felé az italom, majd egy hajtásra kiürítettem a poharam felét.

- Na, de térjünk a tárgyra. Mit szólnál ahhoz, ha a szárnyaim alá vennélek, és kitanítanálak minden trükkre, minden hackerségek hackerségére, olyanokra, amiktől még a nagyágyúk is padlót fognak… - mert lássuk be, hosszú - hosszú évek óta én vagyok a legjobb. - cserébe pedig… nekem dolgoznál? Mondhatni felveszlek asszisztensi munkakörbe, csini kis fizetéssel, juttatásokkal, blablabla… olykor - olykor extra feladatokkal. Vélemény?
you were so completely torn
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime08.04.14 2:43



__________________
Dylan & Maya

Senki sem hinné el nekem azt, hogy miután feltörtem egy autót az magától elindult, majd egyenesen a tulajdonosáig elfuvarozott. Ez annyira abszurd. Miért mindig velem történnek ilyen dolgok? Mármint ehhez hasonló most fordult velem először, de azt hiszem ez az egy alkalom is elengedő volt ahhoz, hogy egy időre elvegye a kedvemet ettől a kis hobbimtól. Jobban bele gondolva ennél jóval rosszabbul is járhattam volna, akár már egy rendőrautó hátsó ülésén is végezhettem volna bilincsbe verve.  
- Szóval így állunk? Nyíltan megzsarolsz? - Jól tudom, hogy mindent magamnak köszönhetek. Szőke vagyok, de nem ostoba, volt elég esze ahhoz, hogy az autót valahogy megbuherálja, hogy magától ide találjon, akkor gondolom bizonyítéka is van arra, hogy beültem az ajtójába, ezek után pedig könnyen felnyomhat a zsaruknál, nekem pedig semmi kedvem újra a börtön vendégszeretetét élvezni.
Végig hallgattam a bemutatkozását, de nem hagyott szóhoz jutni, mert olyan információkkal rukkolt elő rólam, amitől az állam már-már a földet verdeste.  
- Mi van?! - Nem mondott új dolgokat rólam, viszont arra aztán tényleg kíváncsi vagyok, hogy hogyan tudott pár pillanaton belül ennyi mindent kideríteni, mégis az FBI szó hallatán rándult össze hirtelen a gyomrom.
- Nem vagy túl fair, nekem csak a nevedet árulod el, viszont rólam mindent tudsz, sőt olyan dolgokat is, amiket eddig én sem tudtam. - Azt hiszem ideje lenne meghoznom magam egy ideig és keresni valami más jövedelem forrást, mert ha az FBI figyel engem, akkor előbb vagy utóbb úgyis elkapnak.
- Ch, tipikus férfi. - Ennyit egy első randi alkalmával sem tudnak meg rólam mások, erre egyből a mellméretemre lenne kíváncsi. Nem, mintha egyébként bárkinek is beszélnék a múltamról, vagy a jelenemről, de legfőként a jövőmről nem szoktam, mert az teljesen kilátástalan. Meg amilyen körökben mozgok ott egyik férfi sem akarna meghívni randira, maximum csak megdugni akarnának, ez van ha az ember lánya rossz arcú fazonokkal veszi körbe magát.
Követtem, egész udvariasan viselkedett, nem néztem volna ki belőle, hogy ajtót nyitna nekem, mégis megtette. Felhúzott szemöldökkel figyeltem, ahogy valami számomra ismeretlen nyelven beszél, de ha bármi fontosat akarna közölni, akkor azt tegye úgy, hogy én is értsem.
- Whisky. - Nem voltam túl bő szavú, elvégre nem az volt minden vágyam, hogy itt lehessek vele, ebben a nagyon is sokat érő kócerájban, amiről első pillantásra is látszik, hogy csak a legdrágább berendezések kerülhetnek át a küszöbön.
- Feltételezem most valami köszöntő féleséget mormogtál és nem egy olyan nyelven próbálsz összeszidni, amit nem értek. - Nincs bennem túl sok jómódot, ezért ahelyett, hogy poharamat felé tartottam volna, egyből inni kezdtem. Egészen más, ütősebb az íze, mint azoknak a felvizezett vackoknak, amiket abban az olcsó kis lebujoknak szolgálnak fel.
- Neked van valami bajod? El akartam lopni a kocsidat, most meg felajánlod nekem, hogy legyek az asszisztensed? - Honnan veszi, hogy a következő pillanatban nem fogom elvágni a torkát? Teljesen idiótának kell ahhoz lennie, hogy legalább annyira képes legyen megbízni bennem, hogy mindezek után alkalmazzon.

| [color:9daf=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime08.04.14 3:24

I believed in your confusion
- A zsarolás olyan csúnya szó, de amúgy… - hajoltam hozzá kissé közelebb, mintha csak valami sötét titkot kívánnék vele megosztani, amit csak mi hallhatunk, senki más. - aha. Pontosan így állunk. - vigyorodtam el a végére. Istenem, olyan nehezemre esik komolynak maradni ebben a szituációban, hisz lássuk be, nem minden nap kell, azzal szembesüljek, hogy valami szerencsétlen, tudatlan lélek, épp abban a pechben részesül, hogy szemet vet az egyik kedvenc autómra, én pedig rajta kapom. Esküszöm, ha még nem a kis vöröset akarta volna, talán még futni is hagyom kocsistól, mindenestül, ám Veronica… ő szent és sérthetetlen. Ettől függetlenül a kiscsajnak sikerült az, ami vajmi kevés embernek ezen a világon, lenyűgözött. Fogjuk rá.
- Nem vagyok fair? Nos meglehet, de nem szoktam erkölcstan leckéket venni olyanoktól, akik épp meglopni készültek pár perccel korábban. Nézd el a fogyatékosságom, talán idővel majd kinövöm. - láttam a lány arcán, hogy az FBI szó hallatára kisebb sokkot kapott, amin legbelül, mélyen elrejtve, piszok jól szórakoztam, ám ezt nem szándékoztam a képébe dörgölni, így is megvan a maga baja. Megismert engem, ez már önmagában is elég.
- Ezek csak adathalmazok… - vontam meg a vállam. - amilyen könnyű rájuk bukkanni, olyan könnyű őket el is tűntetni. Talán majd egyszer te is megtanulod, hogy kell, minden nyom nélkül. - vegyük ezt talán ígéretnek a részemről? Nem is volna rossz, lenne egy saját kis padavanom, akit szívathatnék azzal, hogy: „Luke én vagyok az apád!” Ííí gyerekes gondolat, ha Kimberly most itt lenne, egész biztos fejbe vágna érte.
- Tipikus férfi? - kaptam fel a fejemet hirtelen, majd alaposan végig néztem magamon. - Durva is lenne, ha mást mondanál, még úgy is, hogy a második nevem Leslie. - kacsintottam rá.

- Azt mondtam, egészségedre, a nyelv pedig orosz. - nevettem halkan, jóízűen. - Hidd el, ha majd szidni akarlak, úgy teszem, hogy garantáltan átmenjen az üzenet. - ezzel ismét kortyoltam az italomból, majd ujjaim közt forgatva a drága kristálypoharat hallgattam a lány válaszát a gondolataimra.
- Nem, tudtommal nincs semmi bajom, az ajánlatom pedig véresen komoly. - szólaltam meg ismét, tekintetemmel azonban továbbra is a poharamban lötyögő aranyszínű folyadékot vizslattam. - Tisztában vagyok vele, hogy el akartad lopni a kocsim, de végül nem tudtad, mit lovagoljak tovább ezen? A garázsban áll még vagy négy - öt darab, azokból azt viszed el, amelyiket csak akarod. - vontam meg a vállam. - Ezek csak tárgyak… könnyedén pótolhatóak. - elsőre nagyképűen hangozhat, többnyire úgy is szoktam előadni a nagyvilágnak, ám most pusztán csak az érdektelenség beszélt belőlem, ugyanis akár hiszi akár nem, engem nem érdekel a pénz, nem vagyok anyagias. Ez csak egy szerep, amit rohadt jól játszom, ez minden.
- Az első millióm megszerzése előtt egy lepukkant is putriban éltem Vegas leggázabb negyedében. Az apám egy iszákos barom volt, anyám pedig… nos sejtheted. Nem voltam túl szociális lélek, inkább a számítógépezéssel foglaltam el magam, tanultam, kísérleteztem, míg nem az egyik kis kódom meg nem hozta számomra a nagy sikert és vált belőlem az aki. Huszonnégy évesen újságírók zaklatnak, meghívnak mindenhová, ott a képem a címlapokon, mégis nagyon jól emlékszem arra a bérházra, ahonnét elindultam. Hinnéd például, hogy annak idején pont az a zsaru tett zárkába vandálkodásért, aki most a rendőrfőnök, és aki a leginkább nyalja most a seggem egy kis adományért a rendőralapba? - nevettem fel már pusztán a gondolatra is.

- Visszatérve az ajánlatomra és a felvetésedre. Nem, nincs semmi bajom, és nem, nem bízom meg benned, de egyelőre az összes adu az én kezemben van, így nem félek attól, hogy ártani tudnál nekem. Ellenben… hasznodat tudnám venni, és te sem járnál rosszul. Szóval… érdekelnek a részletek?
you were so completely torn


A hozzászólást Dylan Hanning összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 13.04.14 3:05-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime08.04.14 11:41



__________________
Dylan & Maya

Majd legközelebb figyelmeztetem arra, hogy ne hajoljon hozzám ennyire közel, mert a végén - persze teljesen véletlenül mindössze reflexből - megütöm.  
- Ha így haladsz nagyon gyorsan belopod majd magad a szívembe. - Közöltem vele egy cinikus mosoly keretein belül. Más esetben, ha nem én lennék a mostani "áldozata" akkor még talán tetszeni is, hogy ennyire pofátlanul viselkedik. Tudja, hogy mit akar, ahogyan az is, hogy nekem nincs választásom. Engedelmeskednem kell, el kell tűrnöm, hogy úgy kezeljen, mint egy játékszert ha azt akarom, hogy ne nyomjon fel a zsaruknál.
- Nem vagyok valami nagy számítógép zseni, jobban megy a terepmunka, vagyis eddig jobban ment. - Ezzel arra céloztam, hogy könnyedén sikerült beülnöm az autójába miután feltörtem a zárat, de ha értettem volna a műszaki bizbaszokhoz, akkor biztosan valahogy megbuheráltam volna a rendszer és még azelőtt kiszabadultam volna a csapdából, hogy az autó ide hozhatott volna.
- Uh, ez irtó gáz. - Jobb lett volna, ha nem mondja el mi a második neve, na nem mintha arra emlékeznék, hogy milyen néven mutatkozott be... Dorian? Dylan? Valami D betűvel kezdődött az még rémlik.
- Ahhoz képest, hogy szerinted ezek csak tárgyak és könnyen lehet pótolni azért a Ferrarit nagyon is bebiztosítottad lopásgátló téren. - Ezek után már nem is lenne kedvem másik autót elkötni, sőt egy időre elment a kedvem attól, hogy találomra feltörjem a kocsikat. Ettől még nem fogok jó útra térni.
- Nem értem... Mégis miért mondod el ezt nekem? - Hatalmas szemeket megrezgetve néztem rá, miután újból kortyoltam az italomból.
- Én inkább megkímélnélek attól, hogy elmeséljem az eddigi életemet, különben is már tudsz rólam egy-két cuki kis dolgot. - Többek között azt is, hogy büntetett előéletű vagyok. Nekem sem lehet mindig szerencsém, ezért volt már részem a börtön vendégszeretetéhez, talán az FBI jóvoltából ismét visszakerülök.
- Ezt úgy adtad elő, mintha lenne bármi választásom is. Gondolom nem sétálhatok ki egyszerűen az ajtón következmények nélkül. - Simán kinézem belőle, hogy nem telne egy lépésembe sem és máris riasztaná a zsarukat.
- Szóval, hallgatlak... - Mondhatni, hogy már bele törődtem a kialakult helyzetbe. Ennél rosszabb már nem hiszem, hogy lehetne, talán tudna számomra bármi olyan újdonságot mondani, amivel meg tudna lepni, sőt akár olyat is, amiért érdemes lesz nekem rábólintani erre az egészre.  
| [color:d444=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime08.04.14 20:22

I believed in your confusion
- Nos igen… a Ferrari… - kortyoltam bele az italomba ismét, majd felpillantottam rá egy pimasz kis mosollyal. - Veronica tabu minden kis piti autó tolvaj számára, mivel nem kis versenyben kellett megszereznem, Bill Gatest pedig még mindig eszi a penész, valahányszor csak felhív, és szóba kerül a téma. Mondhatni trófea, amire, mint észrevehetted, vigyázok. Ellenben a többi holmi… - vontam meg a vállam. - kit érdekel? A semmiből építettem fel mindent, a nulláról kezdve, egészen önerőből, ha visszazuhannék, elkezdeném újra, és pikk - pakk megint minden itt lenne. - belefásultam volna a gazdagságba? Meglehet. A pénz csak úgy jön - megy időről - időre a kezeim között, az igazi élvezeteket, a kihívást továbbra is a hackerkedés jelenti számomra, a diadal mikor lesöpröm a színről a konkurenciát, vagy amikor épp besegíthetek Kimberlynek ebben - abban. Na jó elismerem, néha azon is baromi jókat tudok szórakozni, hogy az a sok birka az előkelő klubokban, rendezvényeken, vacsorákon, mind odajön és megpróbál lenyűgözni, beférkőzni a kegyeimbe, vagy épp a pénztárcámba, de csak mert alapvetően piszok kárörvendő, antiszociális jelenség vagyok, aki cinikusan szemlélődik a nagyvilágban. Tudom nagyon jól, általában mi bújik meg egy - egy kedves mosoly vagy szó mögött, mennyi gyűlölet, keserűség emészti azokat, akik bájologni kényszerülnek velem, féltékenység, csalódottság. Ezért is engedek nehezen közel magamhoz embereket, mert minél többet látok ebből a világból, annál jobban undorodom tőle.

- Hogy miért mondom el? Nem is tudom… - és tényleg, miért is mondtam el? - Talán, hogy oldjam a helyzet súlyát, vagy, hogy lásd, nem vagyok annyira szemét alak, mint amilyennek látszom. Fene tudja. - rántottam meg ismét a vállaimat, s ürítettem ki a poharam tartalmát.
- Igen, tudok már rólad egy - két dolgot, de jobb szeretem az embereket személyesen… na jó ez még viccnek is rossz. Átfogalmazom. Ha már kénytelen vagyok valakivel szóba elegyedni, akkor jobb szeretem az illetőt személyesen megismerni, nem pedig néhány akta, rendőrségi jelentés vagy feljegyzés alapján. Én már csak ilyen régi módi vagyok. - sütöttem el egy halvány mosolyt, majd újratöltöttem a poharamat miután felkeltem.

- Úgy adtam elő, mert van választási lehetőséged. Nyugodt szívvel kisétálhatsz azon az ajtón, ha nem tetszik az ajánlatom, nem fogom utánad küldeni a zsernyákokat, ám ha legközelebb is keresztezed az utamat, megteszem minden gond nélkül. Az akták szépsége abban rejlik, hogy nem csak törölni, de kiegészíteni is lehet őket. - csak őszintén, abszolút Dylanesen.
- Nos, akkor, íme az ajánlat. Felveszlek papíron asszisztensnek, ami szép kis fizetéssel, extra juttatásokkal, fogászati ellátással, fene tudja mikkel jár együtt, ezt beszéld majd meg a HR - esemmel, ami azt jelentené, hogy megbeszéléseket egyeztetsz, asztalt foglalsz, figyelsz a programomra…gyanítom sejted. Viszont… az állásnak vannak rejtett feladatkörei is, amik a te rendkívüli képességeidhez vannak alakítva. Betörés, kémkedés, lehallgatás, információszerzés, megfigyelés, lopás, csalás… mindig, amire épp szükségem van. A programozás és fejlesztés mellett tudod, vannak egyéb projektjeim is, amikben jócskán elkél a segítség. Garantáltan nem unatkoznál. - és ekkor csöngettek.

- Egy pillanat. - ezzel már indultam is ajtóhoz átvenni a futártól a vacsorát, amit rendeltem, s amit aztán letettem a kis asztalra.
- Nem számítottam plusz egy főre, de ha már így esett, és esetleg éhes vagy, nyugodtan szolgáld ki magad. - nyitottam ki a pizzás dobozokat és pakoltam elő a sajtburgereket.
- Közben akár a véleményedet is elmondhatnád a hallottakról, és ha van kérdésed, fel is teheted.
you were so completely torn


A hozzászólást Dylan Hanning összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 13.04.14 3:06-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime09.04.14 4:45



__________________
Dylan & Maya

Vissza tartottam nevetésemet, csak azért mert attól tartottam, ha elkezdem nem tudok leállni és a végén könnyek szöknek szemembe, de nem kockáztathattam meg, hogy sminkem bánja a jó kedvemet és a könnyeimmel együtt a sminkem is  folyni kezdjen. Ennyi hiúságot még megengedhetek magamnak.
- Veronica? Ez nagyon beteg, hogy a Ferráridnak női nevet adsz.– Nem veszem fel a sértegetéseit, ha tényleg piti kis autó tolvaj lennék, akkor mégis hogy a fenébe sikerült feltörnöm egy Ferrarit? Biztos szerencsém volt ugye? Inkább balszerencsém, hogy pont vele kezdtek ki, persze teljesen tudatlanul, akaratlanul.
- Most komolyan ismerkedőst játszunk? Mert az eddig észrevételem, hogy akármennyire is játszod a nagyképű gazdag csávót azért még nem felejtetted el, hogy honnan indultál… Velem pedig azért osztod meg mindezt, mert irtó büszke vagy magadra, vagy csak simán szeretsz dicsekedni arról, hogy eddig mit is értél el az életben. Na meg vagy túl naiv vagy velem kapcsolatban vagy mindössze a szórakozást látod bennem némi kihívással, nem vagyok ebben profi, de eddig helyállóak az észrevételeim? – De akár az is lehet, hogy Dylan egy unatkozó gazdag pasi, aki azt hiszi, hogy kiragadhat a nyomorból. Voltak már jobb napjaim is, de azért egész jól eltengődök, igaz nem könnyű napról napra élni, de sosem éreztem magam elég motiváltnak ahhoz, hogy beszerezzek valami normálisan fizető, legális munkát. Ebben semmi poén nem lenne, nekem pedig kell az izgalom, hogy az adrenalin tomboljon bennem.
- Nem fogok magamról mesélni, még a végén halálra unnád magad, egyébként is nekem nincs ilyen sikertörténetem, mint neked. - Azt hiszem életemben legnagyobb sikeremnek azt tudhatom be eddig, hogy mindig is volt bennem némi felelősségtudat, akármilyen viccesen is hangzik ez most, mert ha nem lett volna, akkor már tizenöt évese teherbe estem volna és most a tíz éves lányommal, vagy fiammal lennék nála, mert ugye nekik el is kell tanulniuk a drága mami munkáját, ha már ez a tudás lenne az egyetlen, ami betudható lenne családi örökségnek.
- Hű, egész szexi, ahogy úriember módjára ismét megzsarolsz.– „Az akták szépsége abban rejlik, hogy nem csak törölni, de kiegészíteni is lehet őket. “ Csak nem szimpatikus. Még nem libbenek tovább, elvégre semmi dolgom sincs és talán, de csak talán Dylan tudna nekem bármi olyat mondani, amivel fel tudná kelteni a figyelmemet.
- Miből gondolod, hogy alkalmas lennék az „asszisztensi” munkára? – Nem vagyok ostoba pár telefont, asztalfoglalást még én is el tudok intézni, de a többi… Hogy kémkedjek neki? Ami pedig a lopást és a csalást illeti, eddig is ez volt a szakterületem.
- Oh, kösz, de inkább kihagyom. Persze te ne zavartasd magad, a hozzád hasonlókra rá fél ez efféle egészségtelen kaja. - Most mondtam volna, hogy annyira sovány, hogy még a pálcika baba is túlsúlyosnak gondolná magát mellette.
- Nincs kérdésem, de egy feltételem azért lenne... Kizárólag akkor vállalom el a dolgot ha a későbbieknek ha meggondolnám magam zsarolás nélkül engednél távozni. - Nem igazán bírom a kötöttségeket, ezért talán még egyik nap megjelenek aztán meg maximum akkor talál rám, ha lenyomoz.
| [color:e7c7=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime14.04.14 0:22

I believed in your confusion
- Nagyon beteg volna? Végül is, talán igazad van. A nők… ch… hálátlan teremtések, szófogadatlanok, szeszélyesek, akik a legváratlanabb pillanatban válnak abszolút kiszámíthatatlanná, megbízhatatlanná… Bezzeg a Ferrarik… - kortyoltam bele ismét az italomba. - Gyorsaság, pontosság, szépség… egy autó nem pofázik vissza, nem hisztizik, ha valami nem úgy alakul, ahogyan azt ő szeretné, nem fáraszt hülyeségekkel, nem kell mindig mindentől megvédeni és logikusan gondolkozni helyette, mikor azt elragadják az érzelmei… - mosolyodtam el keserűen, a poharamat forgatva az ujjaim között. - Talán tényleg más nevet kellene választanom neki, de már megszoktam, és a Veronica név… nos egykor sokat jelentett nekem. - zártam végül rövidre.

- Szóval ezt gondolod rólam? Ezekből kell választanom? Büszkeség, dicsekvés, naivitási túltengés, vagy szórakozás? Jól értettem? - persze ez utóbbi már csak amolyan költői kérdés volt a részemről, tisztában voltam azzal ugyanis, hogy igen, ez volna az előttem álló feladat, így hát, mint kisfiú, aki épp egy bonyolult matekpéldán töri a buksiját, úgy emeltem tekintetemet a mennyezetre és vágtam tűnődő ábrázatot.
- Pff… nehéz lenne választani, talán mindegyikből akad benne egy kicsi, ám ha egyet kellene mondanom, akkor azt mondanám szórakozás. Valami új, valami szokatlan, valami színes ebben a szürke világban. Hogy meddig, napokig, hetekig, hónapokig… na ezt nem tudom. Lehet, hogy hamar rád unok, hogy holnap már azt mondom, inkább kolonc vagy mintsem hasznos portéka, ám egyelőre azt mondom, látok benned valamit, ami arra ösztönöz, hogy adjak egy esélyt. - magyaráztam a plafonnak. Rengeteg lehetőség rejlik ebben a lányban, amiket jó volna minél inkább kiaknázni, ami újdonság lenne számomra, nem csak a gépek, Kim és a biznisz tenné ki minden szabadidőmet, ám, hogy végül mire lesz alkalmas, azt egyelőre még nem tudom. Tény, hogy míg kiderül, nem fogok unatkozni.

- Szóval nem akarsz mesélni? Hát rendben, nem fogom erőltetni. - ám azt nem bírtam szó nélkül hagyni, amit a sikertörténetemről mondott. - Tudod… nem minden az aminek látszik, a sikertörténetek mögött pedig legtöbbször megfelelő mennyiségű ármány, vér, verejték, és színészi tehetség áll. - ez a kibaszott igazság, mit szépítsem?

- Valakinek zsarolás, valakinek felvilágosítás. - tártam szét a karjaimat halálos lelki nyugalommal, mikor pedig rákérdezett arra, miből gondolom, hogy alkalmas volna az asszisztensi munkakörre egyszerűen csak megvontam a vállam.
- Megérzés. - egyszerű és eddig sosem tévedett. Miután meghozták az ételeket szépen lepakoltam a legközelebbi asztalkára és úriemberhez méltóan a lányt is megkínáltam, ám ő végül elhárította a dolgot, ami, hogy őszinte legyek, egy cseppet sem lepett meg.
- Ha nem hát nem, bár ahogy elnézlek beléd sem ártana valami, mert az anorexiás nőutánzatok kezdenek kimenni a divatból. - ezzel neki is láttam a pizzámnak.

- Mond csak kiscsillag, te teljesen hülyének nézel engem? Ha egyszer beszállsz a buliba nincs kiszállás, mivel olyan tudás birtokába jutsz majd, amit veszélyes lenne kiengedni a kezeim közül. Ha szökni próbálsz, ott az adu a kezemben, amivel pokollá tehetem hátralévő életed minden egyes pillanatát. Ha együttműködsz semmi okod sem lesz panaszra. Viszont most kell döntened. Vagy kisétálsz az ajtón egy szabad kártyával a zsebedben, és többé nem ténferegsz erre, vagy beszállsz azzal a tudattal, hogy most már nincs visszaút. - vártam kicsit.
- Nos?
you were so completely torn
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime15.04.14 8:04



__________________
Dylan & Maya

Érdekes volt végig hallgatni izéke... khm, Dylan? Igen, azt hiszem így hívják. Az pedig sok mindenről árulkodik, hogy efféle véleménnyel van a női nemről. Oh, tán csak nem? Biztosan szegénykémnek volt némi szerelmi csalódása, csak erre tudnék tippelni. Pedig fogjuk rá, hogy jóképű, hm és látszólag pénzes is, vajon miféle perverziója lehet, hogy... Áh, már megint túlkomplikálom a dolgot. Rossz szokásom, upsz.
- Na és a kocsit is meg bírod dugni? - Ha már ilyen szép kiselőadást tartott arról, hogy nők így, nők úgy, bezzeg az autók... Tipikus férfi a javából. Tény, hogy egy autó nem bír megcsalni, vagy hisztizni - max lerobbanni - de éjszakánkét átölelni sem képes.
Kérdését követően aprót bólintottam, nagyon okos kisfiú, jól tudja értelmezni mondanivalómat. Ha közelebb lenne hozzám most esküszöm még vállba is veregetném, vagy nem, inkább nem. Még a végén nagyon is komolyan venne, amit nem kellene.
- Na és azt megosztod velem, hogy mi az a valami, amit látsz bennem? - Ezek szerint nem csak a két melleimet vette észre, hű tovább látott ennél, most kedvem lenne állva tapsolni, de ezt inkább későbbre halasztom.
- Ennyi lenne a siker receptjének titka? - Persze nem lenne rossz egy efféle házban élni, na meg nem azon aggódni napról napra, hogy mit hoz a holnap, de az évek során, - börtönben töltött hónapjaim során is - megtanultam, hogy mindig van rossz, mindig van lejjebb. Ezért egy szavam sem lehetne panaszkodni, elvégre még élek, akármennyire nehéz körülmények között is kellett küzdenem. Kell ennél több? Egyelőre ennyivel is beérem.
- Ennyire bízol a megérzéseidben? - Mert én egyáltalán nem vagyok abban biztos, hogy tényleg alkalmas lennék erre a szerepre. Nehéz elhinni, hogy Dylan eljátssza a "megmentőm" szerepét, jobban mondva inkább felvilágosítana arról, hogy hogyan kell úgy rossznak lenni, hogy ne kapjanak rajta. Valójában ez érdekel a legjobban, habár most sem vagyok amatőr, de ki ne szeretne profi lenni? Van bennem némi maximalista hajlam.
- Ezek szerint nem néztél meg jól, végzetes hiba. - Mások bóknak vennék ha megkapnák azt a bizonyos anorexiás jelzőt tőle, elvégre ez annyit jelent, hogy soványnak gondolja őket, ez pedig ugye a nők fő célja, hogy a férfiak ne dagadt bányarémnek nézzék őket. Engem pedig kissé sértett ez, annyira, hogy felkeltem a kanapéról, majd levettem a rajtam lévő dzsekit.
- Szerinted ilyen teste van egy anorexiásnak? - Tisztában vagyok az adottságaimmal, sőt még úgy gondolom, hogy lenne is rajtam pár kiló plusz, de ezzel még képes vagyok együtt élni.
- Arra most inkább ne térjünk ki, hogy minek is nézlek... - Egy újabb teljes fogsor megvillantásnak lehetett szemtanúja. Ami pedig az ajánlatát illeti, nem hinném, hogy ennél valaha is kapnék ennél jobbat, na meg nincs igazán veszítenivalóm sem.
- Mikor kezdek? - Ennél érhetőbben nem is adhattam volna tudtára, hogy benne vagyok a buliban. Viszont vannak aggályaim a közös munkánkkal kapcsolatban, sosem voltam könnyű eset, de ha van elég türelme, akkor valahogy majd csak ki fogunk jönni, vagy a vártnál hamarabb nyerem vissza a szabadságomat, miután inkább úgy döntene, hogy nem kérne belőlem.

| [color:e59c=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime18.04.14 18:07

I believed in your confusion
- Azzal még sosem próbálkoztam, de most, hogy így mondod... - persze, valahol a kiscsajnak igaza van, egy autó valóban nem képes megadni azt a szeretetet, törődést, melegséget, amit egy szerető nő a kedvesének, ám az én helyzetemben, ahol sosem lehet tudni, vajon a közeledés nekem, a nevemnek vagy épp a pénzemnek szól e, biztosabb egy autót szeretni. Veronica, Veronica, Veronica... az egyetlen nő, akiről biztosan tudom, mire képes, miért van velem, és, aki nem ellenkezik. Vagy legalábbis ritkán. Akadt ugyanis nem sokkal ezelőtt egy kis nézeteltérésünk, mikor a biztonsági kütyüket szereltem bele, kezdetben nem tetszett neki, hogy benne matatok, ám aztán megadta magát, azóta pedig engedelmes, hűséges jószág. Jézusom, ilyeneket gondolni egy autóról??? Tényleg be kéne már csajoznom, vagy legalábbis szórakoztató társaság után néznem...

- Nem, nem osztom meg veled. Te sem mesélsz nekem magadról, akkor nekem is lehetnek titkaim előtted. - jelentettem ki, mintha csak ez volna a világ legtermészetesebb dolga, ám ha igazán őszinte akarok lenni, legalább magamhoz, akkor el kell, hogy ismerjem, a helyzet az, hogy igazán még én magam sem vagyok tisztában azzal, hogy mit is látok ebben a nőcskében. Persze szép, szép, mint a legtöbb nő, legyen az akár kint az utcán a járókelők között, akár egy - egy puccos partin, drága ruhákban, vagy a sarkon, bájos mosollyal, amivel a kuncsaftokat igyekszik magához terelgetni. Minden nő szép a maga módján, ám ez nem volna elég önmagában ahhoz, hogy felkeltse az érdeklődésemet. De akkor mégis mivel? A bátorságával? A határozottságával? Valami mással?
- Őszintén? Ennyi. Nézz szét, minden amit látsz, ezeknek köszönhető, semmi másnak. Persze sokak szerint lehet egyszerűbben is, zsarolással, csalással, ám azok mind - mind csak ideig - óráig való dolgok, aztán el is vesznek, arról már nem is beszélve, hogy nem szeretnék egy szép napon Al Capone sorsára jutni. Túl szép vagyok a börtönhöz. - nevettem fel a végén. Ó, pedig, ha egy nap fény derülne minden kis disznóságomra, arra, hányszor törtem be kormányzati szervek, rendőrség, FBI, CIA, stb., nyilvántartásaiba, hamisítottam, törölgettem bennük, egyebekről nem is téve említést, biztos a legjobban őrzött börtönök egyikébe csuknának. Hajjaj...
- Igen, ennyire bízom a megérzéseimben. Eddig még sosem hagytak cserben.

Alaposabban is szemügyre vettem a leányzót, aki, csak, hogy bizonyítson nekem, levette magáról a dzsekijét, majd miután kibámultam magam, szemtelen mosollyal a képemen megvontam a vállam.
- Nehéz lenne ennyiből megállapítani, ám ha esetleg tovább vetkőznél... - tártam szét a karom. - Ha szeretnél, a vendégszobában találsz egy csomó bikinit, amiket vendégek számára vásároltam még ki tudja mikor, bújj bele egybe és abba vonulj fel, vagy sétálj ki a medencéhez, úgy biztos hozzáértőbb véleményt tudnék alkotni. - vajon megteszi? Vagy nem ennyire bevállalós a kicsike?

- Ez a beszéd. - dőltem hátra elégedetten a kérdését hallva, tovább folytatva a vacsorámat. - Mit szólnál a holnap reggelhez? Mondjuk olyan 8 óra tájban?
you were so completely torn
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime20.04.14 18:20



__________________
Dylan & Maya

Inkább nem szeretném tudni, hogy ha lehetséges lenne miféle dolgokat művelne az autóval. Azért nekem sem vesz be mindent a gyomrom, hiába is láttam, éltem át eddig sok mindent az életben, azért még mindig vannak olyan dolgok, amire nem lennék kíváncsi.
- Ha minden kis titkomat tudnád, akkor már nem lennék ennyire érdekes számodra, nem gondolod? - Ha akarnék, akkor nagyon sok minden tudnék neki mesélni, például a börtönben töltött időmet, vagy azt is, ami ahhoz vezetett, hogy oda kerüljek. Mégsem szeretnék előtte nyitott könyv lenni, először is azért, mert nem szokásom egy idegen előtt kiteregetnem a szennyesemet, másodszor pedig ostobaság lenne részemről olyan dolgokat megosztani vele, amiket a későbbiekben akár ellenem fel is tudna használni.
- Nem számít a szépség a börtönben. - Ezen felnevettem. Gondolom nézett is volna egy nagyot a bíró a tárgyalásomon, ha azzal jöttem volna, hogy én is úgy gondolom, hogy túl szép vagyok, hogy bekerüljek a börtönbe. Ott nem számít a külső, ott az alapján ítélnek meg, hogy mit követtél el, hogy bekerülj. Úgy látszik van még mit tanulnia.
- Ez is benne lenne a munkaköri leírásomban, hogy bikiniben pózolgatok előtted? - Ugye ezt nem gondolta komolyan? Mert ha erre vágyik, akkor keressen mást helyettem, mert akármennyire is szeretné nem leszek hajlandó bármit megtenni neki.
- Sajnálom, de ennél többet nem fogsz látni belőlem. - Francokat sajnálom. Nem vagyok szégyenlős, de ha elkezdenék vetkőzni az már túlhaladna ezen a bizonyos munkakapcsolaton. Na meg gondolom annyi bikinis - vagy éppen meztelen - nőt látott már, hogy nem fogja a szívére venni a dolgot, ha engem pont nem láthatna úgy.
- Viccelsz ugye? - Általában olyankor még alszok, vagy ilyen tájban esek be az ágyba. Eddig nagyon is éjszakai életet éltem, de nagyon úgy tűnik, hogy Dylan teljesen felforgassa az eddigi életemet. Innentől minden más lesz.
| [color:3e82=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime20.04.14 20:45

I believed in your confusion
- Talán igazad van. Jobb ha minél nagyobb homály fed, épp mint a bűvészt és a mutatványait, mert azok is csak addig érdekesek, míg nem tudod mi áll a hátterükben, aztán egyszerű kis trükké avanzsálnak, amiket előbb vagy utóbb elfelejt az ember. - bólintottam a szavaira. Meglehet, hogy épp azért nem érzek jelenleg akkora késztetést arra, hogy alaposabban is nyomozni kezdjek utána, vagy a titkai után, nehogy elveszítse a szememben a varázsát, az értékét. Vagy szimplán csak elegem van a kütyüzésből mára, és a gameboyomon kívül nem vágyom másra? Egy rejtély, amire kétlem, hogy most rögtön megtalálnám a választ...
- Nem feszegetek tovább semmit, legalábbis addig, míg nem szükséges a munka szempontjából. - ezt vegyük ígéretnek a részemről.

- Ó azt tudom, hogy az ítélet meghozatalakor nem számít mennyire jóképű, vagy atomszexi vagyok, nem kapok szebb szállást vagy kímélőbb bánásmódot, ám ha az én fizimiskámmal összeszedek egy 220 kilós, kigyúrt izompacsirtát, aki már hónapok óta nem látott nőt, vagy playboyt, amellett hidd el, már nem lenne mindegy. Így már biztos megértesz... - ííí fájdalmas gondolatok! Ments isten!
- Most szólok, nem röhög, együtt érez! - néztem rá szúrósan, mikor észrevettem, hogy pukkadozik az elfojtott nevetéstől. Más sem hiányzik, mint, hogy ezzel a felfestett képpel őrizzen meg az emlékezetében, és többé ne vegyen komolyan. Akkor már inkább féljen, rettegjen, mintsem nevessen. Büszkeség is van a világon!

- Nem, sajnos a személyiségi jogok és a munkaköröd nem teszik lehetővé, hogy a bikinis parádézást is kötelezővé tegyem számodra, és mélyen lesújt, hidd el, hogy magadtól nem vállalod, de úgy tűnik kénytelen leszek életem hátralévő részében együtt élni ezzel, és elrejteni előled a depressziómat. - játszottam rá egy kicsit a dologra, majd egy fáradt sóhajjal megforgattam a szemeimet. Szép, szép, de azért hasra ne essen magától.
- Nem vicceltem, jómagam koránkelő típus vagyok, mellettem pedig hidd el, szépen átszoksz te is. - de azért ha nagyon akar, biztos meg tud győzni valamivel, hogy ne legyek ennyire szőrösszívű.
you were so completely torn
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime20.04.14 21:24



__________________
Dylan & Maya

Vannak olyan dolgok, amiket tényleg jobb ha nem tud rólam, de azért mégis csak adhatnék neki egy kis ízelítőt, mert néhány adatból nem hinném, hogy annyi mindent megtudott volna rólam, mint amennyit szeretett volna.
- Azért mondok pár apróságot magamról... Jobban szeretem az ezüstöt, mint az aranyat, amint láthatod is imádom ha vörösek az ajkaim, na és amit egyébként sehonnét sem tudnál meg rólam az pedig az, hogy imádom a csipkés fehérneműket. Egy kis kulisszatitok rólam, megfelel kezdetnek? - Ez tényleg pár apróság, amik talán idővel így is úgy is kiderültek volna rólam szerintem.
- Szóval attól tartasz, hogy megerőszakolnának a börtönben? - Ha már így felhozta tényleg benne van a pakliban, hogy egy ilyen cuki fiúkát megrontana a cellatársa. Viccet félretéve tényleg nagy esélye lenne ennek, viszont szerintem van benne annyi ügyesség, hogy így van úgy, de megússza a börtönt.
- Nem hiszem, hogy annyira bánnád a dolgot. - Nem fog össze a kicsiny kis lelki világa attól, ha nem fogok előtte bikiniben flangálni. Sosem szerettem keverni a munkát a magánélettel, az élvezeteket inkább máshol keresném, nem a főnökömnél, mert nagyon úgy néz ki, hogy Dylan a főnököm fog lenni.
- Mennyire lehet veled alkudozni? Nem lehetne inkább reggel tíz? - Mert valahogy fel is kellene kelnem, majd ide is érni, valamennyire pedig le is kellene győznöm a reggeli kómás állapotomat, mondjuk néhány bögre kávé mellett, hogy fel tudjam fogni azt, amire tanítani szeretne. Valójában kíváncsi vagyok arra, hogy holnap Dylan mivel kezdene, na meg arra is, hogy mennyire lesz komoly ez az egész.  
| [color:aaa9=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime21.04.14 0:38

I believed in your confusion
- Igen, azt hiszem kezdetnek megteszi. Most már legalább tudom, mit kell vennem neked, ha mondjuk beköszönt a születésnapod, vagy a Valentin nap. - ugrattam egy kicsit, gondolatban pedig máris az asszisztensemnek, Herardonak firkantottam egy cetlit, hogy lesz egy útja a legközelebbi fehérneműüzletbe. Bár... talán szerencsésebb lenne, ha én magam mennék el és válogatnék neki, olykor - olykor elvégre nekem is elkél egy kis szórakozás, az ízlésem pedig fényévekkel jobb, mint Hercié.
- A magam részéről én is az ezüstöt szeretem, azért nem aranyszínű Rolexekkel van tele a szekrényem, viszont azt már nem mondhatom el magamról, hogy szeretem ha vörösek az ajkaim, sem pedig azt, hogy imádom a csipkés fehérneműket. Maximum úgy, ha a mondat úgy hangzik „Imádom a lányokon a csipkés fehérneműket, főleg ha azok feketék vagy vörösek.” - vicceltem el a dolgot, elvégre nem is rólam volna szó, ha nem így tennék.
- Kis kulisszatitok rólam, remélem kezdetnek megteszi. - kacsintottam rá.

- Nem tartok semmitől, és a témát ezennel zárolom. - szólt az önérzetes kisfiú, akinek még mindig fájdalmas a gondolat. Más tészta, hogy önmagában a férfiakkal nincs bajom, sőt... ahogy Kim mondaná, két kapura játszom, de, hogy egy börtönben, egy köztörvényes izomagy... ez még viccnek is szörnyű!

- Pedig a kicsi szívem majd megszakad Mayácska drága. Egyedül zseniális színészi képességeimnek hála nem láthatod a patakokban folyó könnyeimet és azt, mennyire összetörtem lelkileg. De még él, él bennem a remény, hogy talán egy nap, ha isten is azt akarja, megpillanthatlak bikiniben, ahogy elsétálsz előttem és csobbansz a habok között. - időközben áttértem egy hamburgerre, mert persze a vacsorámról azóta sem tettem le.
- Hogy mennyire? Nem is tudom. - tűnődtem el a reggel tíz órás ajánlatán. - Én olyankor már réges - rég dolgozom, ahogyan azok is, akikkel üzleti kapcsolatban állok. - Kimberlyről már nem is beszélve, akinek majd Mayát is segítőnek szánom, ha betanult mindent rendesen.
- Ha pontosan reggel tízre itt vagy, két adag kávéval, amiből az egyik tiszta és forró, akkor azt mondom rendben, de ha akár csak egy percet is késel reggel hétre kell jönnöd másnap és este tizenegyig maradsz.
you were so completely torn
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime21.04.14 8:23



__________________
Dylan & Maya

Egyébként tudtában van azzal, hogy a főnököknek nem szokásuk megajándékozni az alkalmazottaikat? Sőt, általában nem is tudják azt, hogy mikor van a beosztottjuk születésnapja, vagy ha mégis tudják, akkor is leszarják.
- Francba! Valentin nap már elmúlt, szülinapom pedig még nagyon messze van, ezért várhatok még azzal, hogy bármivel is meglepj. - Komolyan képes lenne nekem venni bármit is születésnapomra? Nos, majd kiderül, ha eljutunk odáig. Azt sem tartom kizártnak, hogy néhány nap után egymás agyára megyünk és búcsút intünk egymásnak. Aztán pedig tényleg nem kapok semmit sem tőle születésnapomra. Na, nem mintha sokan szoktak volna felköszönteni, nincs túl sok barátom, pech.  
- Legalább most egyezik a véleményünk, mert én is imádom a lányokon a csipkés fehérneműket. - Túl rövid az élet, hogy megtagadjak magamtól bármiféle élvezetet is. Ezért a saját nemem felé is kacsingatok. Talán mások elítélnek ezért, hogy mind a két nem irányába vonzódok, de engem mikor érdekel mások véleménye? Mindig is azt tettem, amit szerettem, amihez kedvem volt nem törődve másokkal. Sosem titkoltam, hogy a nőkhöz is vonzódok. Miért is ne játszhatnék mindkét térfélen?
- Legyen úgy, ahogy akarod. - Nem akarom feszegetni tovább ezt a témát, de akarom, mégsem teszem meg. Néha azért én is tudok engedelmesen viselkedni, afféle jó kislány módra, ez most is a nagyon ritka pillanatok egyike.
- Tényleg zseniális színészi képességeid vannak, nagyon hihetően adod elő, csaknem annyira, hogy már majdnem elkezdtem vetkőzni a kedvedért. - Jobban mondva mégsem, nem fogok csak azért levetkőzni, hogy bármit is bizonyítsak neki. Valahogy nem látom értelmét, habár nem azért vagyok még ruhában mert szégyenlős lennék, de minek is adnám meg neki azt az örömöt, hogy fehérneműben lásson? Még a végén kiderül, hogy azért alkalmazott, mert tényleg látott bennem valamit, valami olyasmit amit nem kellett volna.
- Oh, szóval ilyen kegyetlen főnök lennél? - Ha üzleti ügyekről van szó, akkor mindig pontos vagyok, ezért garantáltam itt fogok lenni. Sőt, talán még a kávéjába sem fogok bele köpni.
- Akkor ennyi? Most már leléphetek? - Nem kell a dolgokat túlbonyolítani, holnap reggel tízre itt leszek nála, de addig is van pár elintéznivalóm.
| [color:fbf5=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Dylan Hanning
Dylan Hanning



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime21.04.14 15:27

I believed in your confusion
- Sosem lehet tudni. - feleltem Maya azon felvetésére, hogy még jócskán várnia kell arra, hogy megajándékozzam bármivel is, lévén a Valentin nap már rég elmúlt, a születésnapja pedig még igen csak odébb van. Az a fajta ember vagyok, akinek nincs szüksége kimondottan arra, hogy valami alkalom okot szolgáltasson arra, hogy elmenjen költekezni, épp ellenkezőleg. Rosszul vagyok attól, hogy egy bekeretezett naptári dátum miatt elszaladjak a legközelebbi butikba, venni valami drága rémséget, amire az adott illetőnek vagy egyáltalán semmi szüksége, vagy csak az árcédulát nézi, inkább úgy vagyok a dologgal, hogy ha valamerre járok, és olyasmit látok amiről bevillan valaki, tudom, hogy örömet tudnék okozni neki, stb., akkor megveszem. Ilyen egyszerű. Persze kitömött tárcával tényleg sokkalta kivitelezhetőbb, mint mondjuk szegényen, nélkülözve, egész éves kuporgatás után, csak, hogy a másik kapjon valamit, ne érezze magát elhanyagolva. Emlékszem még milyen az, és örülök, hogy végül kitörtem belőle.

- Ó szóval e téren is rokon lelkek vagyunk... - bólintottam elgondolkozva, és igen, nem kicsit meglepve. Ki sem néztem volna Mayából, hogy hozzám hasonlóan ő is két kapura játszik. Durva, hogy ettől csak még inkább tetszik? Ej Dylan, te perverz állat!
- Nem sokszor sodor az utamba a sors olyasvalakit, aki úgy mint én, nem csak a másik nem felé érdeklődik. Jó tudni, hogy legalább emiatt nem lesznek köztünk fennakadások, nézeteltérések. - elvégre mégis ki szeretne úgy dolgozni, hogy feszengenie kell a másik előtt, ügyelni, nehogy esetleg olyan telefonhíváson, stb., kapja ami lerántja róla a leplet? Naná, hogy senki. Milyen jó, hogy mi ezt máris tisztázni tudtuk. Tényleg van ebben a csajban valami...

- Csak majdnem? Akkor mégsem vagyok olyan jó, mint amilyennek hittem magam. - sóhajtottam szomorkásan. - Na de majd csiszolok egy kicsit a tudásomon, hátha legközelebb majd célt érek vele nálad. - pofátlanság, Dylan a neved! Ahhoz képest, hogy az egész estét játékra szántam, sokkal érdekesebben alakulnak a dolgaim, esküszöm, megérte megvenni Veronicát, hisz Maya miatta csöppent bele az életembe.
- Tudok én ennél még sokkal kegyetlenebb is lenni, ha akarok. - bár azt nem szeretném, hogy megtapasztalja. - Számomra fontos a pontosság és a megbízhatóság, remélem ehhez tartod magad. - szép lassan tele ettem magam, így elégedetten dőltem hátra, a szavaira pedig bólintottam.
- Most már leléphetsz, reggel tízre várlak. Ha igényled Veronica hazavisz, ha nem, két sarokkal lejjebb ott egy buszmegálló. - hisz lehet, hogy a kis kalandja után nem szívesen ülne autóba. Felkeltem a helyemről és egy gombnyomással kinyitottam neki a bejárati ajtót.
- Nyugodalmas jó éjszakát. - búcsúztam el, majd felmenve a hálószobámba ledobtam magam az ágyra és végre nekiláthattam a gameboyozásnak. Kíváncsian várom a folytatást.
you were so completely torn
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Maya Sandoval
Maya Sandoval



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime21.04.14 17:56



__________________
Dylan & Maya

Nem várok tőle el semmit, sőt még ennyit sem vártam volna. Mert tényleg simán felnyomhatott volna a zsernyákoknál, de inkább úgymond felajánlott nekem egy állást. Ez pedig több, mint különös számomra. Mármint nem efféle reakcióra számítottam volna, főleg úgy, hogy úgy ismerkedtünk meg egymással, hogy el szerettem volna lopni a kocsiját. Nos, mint kiderült rossz emberrel akadtam össze, eleinte azt hittem, hogy pechnem volt, de most már inkább azt gondolom, hogy ez mégis csak szerencse lenne.  
- Hm, ezt nem is gondoltam volna. - Meglepett. Viszont azt hiszem ez pozitív meglepetés volt részéről. Nem csinál belőle nagy ügyet, mégis Dylan is színt vallott. Valójában nem is gondoltam volna róla, hogy a saját neme felé is kacsingat. Hogy ez miatt máshogy tekintek-e rá? Nem. Ez csak is rá tartózik, Dylan szíve joga azzal összefeküdni, akivel csak szeretne.
- Próbálkozz csak, hát ha végül tényleg sikered lesz. - Talán tényleg ledobom magamról a textilt mindössze a szórakozás kedvéért, meg talán azért, hogy bizonyítsak neki, hogy nem vagyok ám gyáva nyuszika. Mégis most úgy gondolom, hogy tökéletesen eleget látott már így is belőlem, ruhám kiemeli alakomat.
- Szóval akár retteghetnék is tőled. - Halkan elnevettem magam, mert lelki szemeim előtt megvillant, ahogy Dylan korbácsot tart a kezében és azzal fenyeget, ezzel is rájátszva a kegyetlen főnök szerepre.
- Azt hiszem rám fér egy kis gyaloglás. - Eszem ágában sincs újból beülni az autójába, sosem lehet tudni alapon... Azt is kinézném belőle, hogy már csak puszta szórakozásból is akár órák hosszáig a városban körbe furikáztatna.
- Jó éjt Dylan. - Kacéran rákacsintottam, majd felkaptam a dzsekimet és már ki is riszáltam.
| [color:b2c8=3e3e3e]✘
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Maya & Dylan - The deal! Maya & Dylan - The deal! I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Maya & Dylan - The deal!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
1 / 1 oldal

Similar topics

-
» Are you OK? - Maya & Dylan
» Good morning! - Maya & Dylan
» After - Dylan & Maya
» The first day... - Maya & Dylan
» Fegyverbolt

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Lakónegyed :: Dylan Hanning villája-