welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Eldugott, belső részek - Page 5 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 5 Voting_barEldugott, belső részek - Page 5 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime06.08.20 22:15





Caden & Mona






original.gif





T

úl sokat is ad nekik, három lyukból legalább kettőt betömnének rajta, és a harmadikon se sokáig hezitálnának, de arról biztosíthatlak, hogy ha nem fogod be a pofád és kotródsz el innen, én csinálok rajtad még egyet.
Dühösen fújva egyet néztem le Mona-ra, úgy érzem ezt át kell vennünk még egyszer, a kussolsz, amikor azt mondom és maradsz, amikor azt mondom, egyfajta leckeként lendült a kezem visszafelé, aminek következtében kiterült az üvegszilánkokon, bazdmeg!
- Szedd össze magad, gyere. - Irányítottam vissza a szoba felé, meglehetősen, háát szarul nézett ki, sörszaga volt és véres, de legalább a pofiját megvédte, mert én nem, és nem is fogom, betoltam az ajtón és be is csuktam magunk mögött.
- Ezt nem csinálod többet! - Emeltem fel a kezem figyelmeztetőleg.
- Nem csinálod többet, világos? Menj zuhanyozz le és tedd rendbe magad! - Ez kurvára nem vicces, ha azt látják, hogy egy törékenynek látszó nőt nem tudok megzabolázni, akkor ki a fasz fogja megvédeni, engem kibaszottul nem hat már meg egy vérző csini pofi, tucatjával láttam már itt rosszabbat is, ez nem az én ügyem, de ha hazavágja a helyemet és a tekintélyemet, na az már igen.
- Éhes vagy? Elmegyek le hozok valami kaját. - Vetettem oda kelletlenül, majd bevágva az ajtót magam mögött, a biztonság kedvéért azért rá is zártam, még a végén mások is kedvet kapnának egy forró zuhanyhoz, amíg elvagyok, nekem meg pofán baszni valakit. Itt csak az a tiéd, amit megtudsz tartani és ha nem tudod, megy a közösbe, még a drogot is többre tartják, főleg, ha már beütött, vagy, ha loptál, na az rondán szokott kinézni, szóval nem, nem tudod mit vállaltál, vagyis lehet, hogy tudod, csak azzal nem számoltak, hogy nőt hozni oda, ahol a többit használják, majd eldobják, nem előbb megverik, megalázzák, eltiporják és csak azután dobják ki, ki hagyta ezt jóvá?




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime06.08.20 22:41




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



N

em tudom, hogy a neveltetésem, a nagy pofám, vagy a temperamentumom miatt, de most legszívesebben ökölbe szorítanám szilánkokkal teli tenyerem és akkorát húznék be Caden-ek, hogy koppanva terüljön el a padlón, de ott lenne vége mindennek, az életemet is beleértve, ami értékesebb számomra a sértettségemnél és néhány szilánknál, ami kiáll belőlem, dühöm nem csillapszik, és ennek itt és most nem lesz jó vége, bele bámulok vértől csöpögő tenyerembe, az arcom fáj legkevésbé, pedig valószínűleg a szám is felrepedt attól ahogy megütött, mindent elnyom az adrenalin, az az édes dolog ami most arra késztetne, hogy képes legyek neki menni, és cseppet sem segít, hogy üvöltözve parancsolgat, ettől csak még jobban kezdi kihúzni a gyufát, és ha az egyszer lángra kap, még én sem tudom megállítani, mert ha elszakadt a kötőfék akkor jobb ha menekülsz.
Felemelt szemöldökkel és szótlanul néztem ahogy megemeli rám a kezét és fenyegetőzik, ezt kurva gyorsan hagyd abba, mert nem állok jót magamért, és itt nem látja senki, itt senkit sem érdekel ha üvöltve esek neki, kezd komolyan felforrni az agyam, a szememben nem attól leszel férfi, hogy fenyegetsz egy nőt, ennyire nem süllyedek mélyre, engem nem fog ez a mocsok magával rántani.
- Úgy érzem túl rég vagy már itt, vagy alap járaton nem vagy normális?
Kaptam fel a pólóm amit reggel ledobtam, és vonultam be a fürdőszobába.
- Nekem, tőled nem kell semmi.
Rúgtam be dühösen a fürdő ajtaját, a tenyeremben úgy nézem nagyobbak vannak, és nem kéne mélyebbre nyomni őket, ujjbegyeimmel engedtem meg a zuhanyt, kiterítettem a zuhanytálca aljára a pólóm, kifeszítve a lábam lassan csúsztam le a sarkába, ki kell szednem a nagyját, egyesével húztam ki és tettem rá őket a pólóra, majd dugtam a kezem a zubogó víz alá, hangosan szisszentem fel, ahogy a még benne lévő szilánkok vájtak bele a húsomba, kitápászkodtam, és elő kerestem a sminkes dolgaim, van valahol benne csipesz, kezd egyre jobban fájni ahogy ürül az adrenalin, és kezdi elérni az agyam a tompa fájdalom, az előtt kell befejeznem, hogy az agyam feladná a tiltakozást, néhány mélyebben fekvő szilánknál nagyobbat ordítottam, de végre kész, összecsavartam a pólót és kitettem, behúztam az ajtót, és csak ültem a padlón, hagytam, hogy a víz mossa le a vérem, rózsaszínre színezve ezzel a lefolyó víztömeg színét.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime14.08.20 21:30

A gyárépület egyik külső szárnya, folytatás >>>





Caden & Mona






original.gif





I

ngerülten dörgölöm az arom tenyeremmel, most mi a faszomat csináljak vele, láttam a többit hogyan néztek ki egy hasonló kis nevelés után, fogalmazzunk úgy, hogy nem mind állt fel a két kezéről úgy, mint eddig Mona két alkalommal és jó ideig nem is voltak annyira vonzóak a szemnek, de szerintem még eggy faroknak se, egy kivert megvert kurvának pedig semmi haszna.
- Mond, mi a büdös francot művelsz? - Fakadtam ki, komolyan ennyire nem bírt az izgága picsáján maradni?
- Ha legközelebb ennyire nem bírsz a seggeden maradni, ülj rá valamire. - Ordítottam dühtől ízzó szemekkel, ingerülten fordítottam el a fejem, majd néztem vissza rá és egy ordas nagy pofonnal értékeltem a kis akcióját.
Egy másodpercig nevetni támadt kedvem, ahogy a kemény nő végignyalta véráztatja ajkait, agyon dögös volt, tényyleg, komolyan, nem azóltam egyetlen szót, a következőt visszakézből kapta és befogta a száját, merthát vitte a lendület és nem csak Monát, de a dohányzóasztalt is, ahogy keresztülzuhant rajta.
- Kurvára nem csinálod többet, világos?! - Mintha ezt már mondtam volna, egy kurva hét sem telt el. Nem várok rá választ, jobban mondva kurvára ajánlom, hogy ne legyen, mert csak ennyit akartam, az volt a cél, hogy látványos legyen és amekkorára dagadni fog az arca, az már elég lesz, nem kell repetáért könyörögni.
- Kapard össze magad, aztán jeelnésed van. - És reméld, hogy ennyi elég, én is azt teszem és, ha azt gondolnád, hogy az mennyire megalázó, amikor megvernek, nem, ezek még végig is hurcolnak, aztán a kutyák elé vetnek, hogy mindenki jól lássa, hogy itt milyen fasza gyerekek vannak, félholtra képesek verni egy nőt, aztán kiállítani, hogy mindenki szabadon nyalogassa meg kóstolgassa, csillagot neki,, bár ha rajtam múlik, az egyetlen csillag az amerikai zászlón lesz a temetésükön, vagy nem, ha odáig sem jutnak el.
Tenyerem a hátára simítva és hajába markolva toltam ki az ajtón, ez úttal is a korábbihoz hasonló lelkesedés fogadta cuki pofiját, csak kicsit más szavakkal élve.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime14.08.20 22:13




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



T

isztában voltam vele, hogy kurvára elbasztam, és ez most egy gyenge kifejezés volt, ragad rám a csúnya beszéd, na nézd már, látszik, hogy vadbarmok társaságában vagyok, a káromkodás úgy ragad, mint a kosz és itt mind a kettőből tömérdek van, én nem vagyok egy válogatós típus, sok helyen fordultam már meg, de ide kellene egy hét és egy vegyi fegyver csoport, vagy inkább atomot rá, szereznem kell rendes fertőtlenítőt a sebeimnek, mert rövid úton fognak begyulladni, főleg ha folyton felrepednek, már pedig úgy nehéz gyógyulniuk ha rángatnak és dobálnak, az imént nyaltam fel a padlót ahogy Caden lába elé löktek, kiserkenő véremtől nedves a tenyerem, és érzem ahogy lassan csordogál a lábamon, szó nélkül mentem a szobánk felé, mint akit a  vesztő helyre visznek, tudatában voltam vele, hogy ennek most nyomot kell hagynia, nem egy ejnye bejnye lesz, hanem valami aminek hangja és látszata is van.
Az első pofon gyorsan jött, de nem volt vészes, ajkam repedt csak fel, ez ide most nem lesz elég, nyaltam végig ajkamon, ez alig felszíni, lehet, hogy ez másokat már a sarokba kényszerítene bőgésre, de én ettől durvábbakat szoktam kapni, edzett vagyok, így össze szedem a gondolataim és olyat vágok a fejéhez ami fájhat annyira, hogy még egyszer megüssön, de most erősebben, a férfiassága kétségbe vonása tökéletes lesz, az a leggyengébb báránynál is beválik.
A második pofon, na az már dühből és erőből jött, nagyobb volt a lendülete, mint amire számítottam, elfelejtettem, hogy mögöttem van a dohányzóasztal, így a lendülettől sikeresen felborítottam és keresztül estem rajta, éreztem ahogy élesen nyilall a bordám, valószínűleg bevágtam az asztal élébe, vagy valamelyik részébe, az oldalamra támaszkodom, meleg, fémes íz teríti be a szám belsejét, oldalra fordítva a fejem köptem ki egy adag vért.
- Na ez már jobb volt.
Mormogtam magam elé, ahogy nem törődve sajgó porcikáimmal tápászkodtam fel, megrántja a hajam és kilök az ajtón, az eddig teljesen beforrt sebeim is felszakadtak, tenyeremből csöpög a vér, ahogy lábamon is szépen jelennek meg a vörös kis csíkocskák, ajkaim közül szivárgó vonalakban játszik vörös vérem, arcom kezd feldagadni, minden levegővétel fáj, remélem kurvára megérte.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime16.08.20 21:07





Caden & Mona






original.gif





- A

z már valami kisasnyám!
- Caden, aztán szépen megdolgozott.
- Haver, ha neked már nem kell, mi még tudnánk mihez kezdeni vele!
És ezek még a tisztességesebb megjegyzések közé tartoztak, de szartam rá, erővel löktem meg magam elé, majd utasítottam előre, kussol, sétál, halad!
- Mi történt kiscicám? - Lépett Mona elég, a faszom sem érdeklo hogy hívják, de öregem, marha gyorsan vedd le kezem az arcáról és nem azért mert ffelvan dagadva, hanem mert a Tiéd is fellesz, ha előrébb lépek innen.
- Elkószált, vedd le róla a koszos mancsod. - Szólaltam meg hidegen és ez még a kedves hangom volt.
- Itt maradsz, és eleget járt a szád. - Had vegye csak mindenki szemügyre, és itt nem arról fognak beszélni, hogy milyen csúnyán megvertem, hanem hogy milyen elnéző voltam vele, nem tartozik a szabadidőss tevékenységeim közé, hogy nőket dekorálok ki és nem a szebbik értelembe, de kell valaki, aki nem húzza be a farkát, ha azt mondják neki, üsd meg. Ezt nem tanítják az akadémián, az a szak még nem nyílt meg.
És ha már itt vagyunk, akkor keresek valami hideget az arcára, de szerintem öt méternél se jutottam tovább.
- Nézzenek oda, cicám, van ezekből máshol is? Mutasd már, had nézzük! - Torpantam meg, egyelőre még háttal, mindössze nem mozdultam, csak kivártam, lassan szorult önkéntelenül is ökölbe a tenyerem, miért kell engem mindig idegesíteni, rájövök ki vagy te fasz, aztán az állványon állva történnek balesetek, lassan fordulok vissza a vállam mögül, de még így is látom, hogy a legyek arra szállnának, amire nem szabad, annyira, hogy már Mona nadrágját rángatják, hogy megénzzék annak-e egyéb sérülései, hát egy biztos, valakinek itt mindjárt lesznek, hmm, szerintem eltörném...
- Kusshagyj onnan... - Elővéve kedvesebbik énem morgom egyelőre még a háttérből, mi van ezen a nőn, ami után ennyire megvesznek, esküszöm egy csík után nincsenek így meglőve, pedig azért agyonverik egymást.






A hozzászólást Caden Ainsworth összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 23.08.20 16:03-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime16.08.20 21:33




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



T

öbb porcikám sajog, mint amit terveztem, jó, persze, tudtam amint megkeresett Liam az üggyel, hogy nem lesz egy könnyű kis séta a parkban, hisz már rég a látószögembe kerültek és néha nyomozgattam utánuk, amit így informátoroktól és külsősöktől össze tudtam szedni, tudtam, amint megkeresett ezzel, hogy fájni fog, és a végén szükségem lesz a házi orvosomra, szerencsére az évek folyamán egész jól kitanított az apróbb dolgokra, hogyan varrj össze olyan dolgokat amiket egyébként egy átlag ember nem tudna, hogyan tisztíts és fertőtleníts mély sebeket is, a legtöbb lőtt sebem is első körben az én kezeimen esik túl, szóval pont ezért is tudom, hogy mi mennyire fáj és mi az amit még gond nélkül elviselek, a mai már határeset volt, nem azért mert kaptam két pofont, vagy mert felszakadt a tenyerem és a térdem, ezekkel számoltam, a bordám ami igazán sajog, és nehéz levegőt venni, pedig ha nem akarok valakit szájba rúgni muszáj pár mély levegőt venni, így amikor Caden magamra hagy az állatok seregével, próbálom kizárni őket, és csak az elmélyülő fájdalomra koncentrálni ami újra és újra belém hasít amint levegőt veszek, tudom, hogy egy csöpp sort és egy eléggé merész rám feszülő felső van rajtam, vérzem és kussban vagyok, de akkor sem hagyom magam, és értékelném ha nem rángatnák a farmerem, mert ha elszakad az a bizonyos cérna szarni fogok rá, hogy mi fáj és mit nem szabad, üvöltve esek neki bárkinek aki rossz helyre tévesztette a kezét, egy erős marok tapad a seggemre, esküszöm igyekszem a légzésemre koncentrálni és arra, hogy inkább a bordám fájjon, valaki elkapja az arcom és csücsörítésre bírja ajkaim, ha közelebb jössz megfejellek, pattantak ki szemeim, és fúrtam az előttem állóba, Caden hangja harsogja át a helyiséget, de jelen pillanatban a tulajdon jog senkit sem érdekel, csak, hogy megkapják amire a farkuk vágyik, erősen ránt valaki magához, kezd ellobbanni az a gyújtózsinór.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime23.08.20 16:02





Caden & Mona






original.gif





U

gyan gyerekek, még a végén megésrül valaki, jó, hát ha nem, hát nem. Sétáltam lassan közelebb, tarkójánál fogva markoltam bele a pólójába és rántottam le Monáról az egyiket, kicsit elszámított lendülettel vágtam hátra, mert hanyatt este, maradt kettő, fordulok feléjük intve, rajta láassunk is valamit, kezdj a saját súlycsoportoddal seggfej, váratlanul ért, ahogy a köetkező pillaantban a falnak csapódtam háttal, a picsába, hoo, kaptam a képembe szegrződő kés után, mondtam, hogy még a végén megsérül valaki, erősen motiváló volt a farkasszem a pengével, most lazából tökön rúgnálak, de az még sem volna sportszerű, így csak éreztem, ahogy cskócsontja roppan egyet ujjaim alatt, talán eltört, talán nem, kikaptam a kezéből a kést és majd élesen a vállába vágtam, markolatig. Dühösen fújtatva fordultam meg, nem törődve épp hogyan ordítank mögöttem, bár jobban belegondolva, add cak az ide, neked úgy sem kell már...
- Ez fájni fog... - Kaptam és rántottam ki a kést a helyéről, majd rutinosan forgatva egyet már emeltem is fel a karom, szerintem eléggé jól célzok és eléggé sok helyre tudok betalálni, nem akadály egy ötven kilós nő előtted.
- Egy nővel véedekezel? Puhapöcs... Taperold csak a seggét, élvezed? Az enyém. Mona, meg ne mozdulj... - Alig lendítettem a karom hirtelen engedte el és vette le róla a kezét mindenki, kár, pedig még csak most kezdtem beeljönni.
- Úgy visítasz, mint egy malac... Akár téged is dughatnának. - Kptem egyet elé a földre.
- Na, vigyétek innen malackát és takarodjatok.
Oké, elég a műsorból, esküszöm csak a baj van vele.
- Menj vissza, mindjárt jövök. - Azzal hátat is fordítottam, nem hinném, hogy gond lesz, keríteni akartam jeget az arcára, jobb híján egy sör is megteszi, ha elég hideg, és ha már ott voltam, akkor vettem ki mindkettőből, mondanám, hogy hosszú nap, de aligha tudnám megmondani miben külömbözik az egyik a másiktól, leszámítva, hogy eddig a saját képeemt jegeltem, hát így elég feltűnőek leszünk, ha ez volt a cél, akkor jól haladunk.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime23.08.20 17:00




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



S

okszor kérdezte már tőlem Cecil, hogy kislány koromban is ez volt-e az álmom, hogy rossz fiúkat üldözzek és kapjak el, mert hát ezt ha nem csinálod szívvel lélekkel nincs is értelme, mindig magabiztosan feleltem, hogy persze, bár a valóság az, hogy engem nem a jó oldal és az igazság érdekel, csak a pénz, aki megfizet és elég izgalmas játszmát kínál én azé vagyok, engem nem az érdekel, hogy kit juttatok rács mögé, inkább az, hogy magamat ne, legálisan lehet fegyverem, gond nélkül lőhetek le valakit, leírva járulékos veszteségként, ebből a részből egy kicsit a nővéremre ütöttem, de én azért előbb kérdezek és utána lövök, nem pedig fordítva, rengeteg időt töltök edzéssel, önvédelmi fejlesztésekkel, hogy erősebb tudjak lenni bármely férfinál, ám amikor egy ilyen helyzet után kérdeznék meg, ezt akartam-e, hát határozottan nem, rosszul tűröm a szex baba megnevezést, de most pontosan az vagyok, egy törékeny lány, legalább is ezt próbálom  bemagyarázni magamnak ahogy mély levegőt veszek és sajog a bordám, nem, nem üthetsz ki senkit, ez nem a te dolgod....
Összerezzentem ahogy le tépte rólam az egyik pasast, nem a félelemtől. inkább csak meglepődtem, eddig is láttam, hogy egy állat, de nem vágott így hátra senkit, amikor őt vágták neki a falnak és előrántotta a kést, ösztönből akartam menni és kirúgni a faszszopó lábát, hátulról a térdhajlatába rúgni, jó reccsenőset, éreztem, hogy valaki a csípőm köré fonja a kezét, haver ha nem eresztesz el könyékkel fogom betörni az orrod, de Caden olyan erővel kapta el a karját, szerintem simán tört a hangja alapján az a csont.
Meg sem szólaltam, aprót bólintottam, nem mozdulok, ez most nem az én terepem, de hirtelen mindenki elengedett, megmosolyogtatott Caden megjegyzése, de igaza van, ideje visszamennem és vennem egy zuhanyt, már mindenhol rám száradt a vérem, ami kicsit így már ragacsos. Csend övezte az utam, senki egy megjegyzést sem tett.
Alig vártam, hogy visszaérjek, ezért érdemes volt megmutogatni egy jó kis balhéért, felkaptam egy hosszú pólót, és egy bugyit, majd a fürdő felé vettem az utam, le kell vakarnom magamról a mai napot.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Admin
Admin

Admin


TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime23.08.20 19:42

Szabad játéktér!
Vissza az elejére Go down
https://prison.serbianforum.info



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime26.08.20 22:53




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



A

z ember mindig a hibáiból tanul, most már azt is tudom hova nem mehetek és, hogy meg kell tanulnom a megszokott kis környezetemben is nem kényelmesen mozogni, hanem a hátam mögé figyelni, a találkozóm gyors volt, ma nem volt kedvem bájcsevegni, és fájt még mindig mindenem, a karom is, hála Caden mai jelenetének ahogy a falnak vágott és állatként szorított, alig vártam, hogy hazaérjek, összedobáltam pár cuccot, egy fél órára elfeküdtem a kényelmes kis ágyamon, majd erőt véve magamon kaptam fel a táskám és sétáltam vissza, negyven fok van tuti, legalább is én ezt érzem a hosszú ruháimban, felmásztam az ablakon, ledobtam a táskám és a ruháim, vettem egy jó hideg zuhanyt, feltekertem kontyba vizes hajam, túl meleg van itt, szinte fullasztó, hogy lehet így élni, még a börtönben is van klíma, ha már magánélet nincs.
Felvettem egy bugyit és egy sima fekete trikót, csak én vagyok itt, bedugtam a fülembe a fülhallgatóm, és kerestem valami hangulatomhoz illőt, a Rammstein most jó lesz, végig simítottam a karomon ahol Caden ujjai hagytak lila foltokat, legalább itt nem kell senki előtt eltakarnom, mert senkit sem érdekel, hogy egy újabb foltos, megvert kurva van itt vagy sem, a kussolj a lényeg.
Elhoztam a feljegyzési kis naplóm, abba irkáltam és vázlatolgattam, észre sem vettem, hogy megjött Caden, igazából csak az izzadság szaga és az, hogy valaki kitépi a fülemből a zsinórt rántott vissza a valóságba.
-  Hé, ezt most miért kellett?
Kaptam a fülemhez.
- Itt vagyok, most mi bajod van már megint?
Hát neki se jó semmi, mint a nyuszikás viccben, ha sapka van rajta azért ha nincs akkor meg azért. Úgy érzem tényleg kefélnie kéne már, hátha akkor nem akarna folyton mindenkit leütni, mint egy legyet.
-  Nyugodj már le, és zuhanyozz le, büdös vagy.
Fintorodtam el, nem tehetek róla, tényleg az, bár itt minden, szóval nem lóg ki a tömegből.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime01.09.20 21:36





Caden & Mona






original.gif





P

icsa! Mintha olyasmit említettek volna, hogy a nő érti a dolgát, mégis miben? Abban hogyan kell sírt ásni, mert abban eléggé jól halad, ha több bajunk lesz belőle, mint hasznunk, ha pedig gödröt kell ásni, az kurva élet, hogy nem nekem lesz, nem itt fogok megdögleni, annyit ez a nyavajás cég nem tud fizetni, nem mintha fikarcnyit is érne az a szaros zászló, vagy amit utánunk perkálnának, szóval maradnék még a föld fölött, ha egy mód van rá és én megtalálom, közel negyven ezerből senkinek sem fog feltűnni, ha elhullik egy-kettő, csak legyen aki melózik és befogja a pofáját, nem mintha ezeknek itt sok eszük lenne, egy rakás agyament idióta a kártyavár legalján, azt nem mondták hogyan kerüljek feljebb, csak hogy csináljam, hát jó. Na és ezzel a nővel mihez kezdjek, azt nem közölnék?
Fáradtan, unottan és ingerülten csaptam be magam mögött az ajtót, ejha, végre egyszer ott is van, ahol mondom, még ha ott is maradna, ahol hagynám, az lenne a valami.
- Legközelebb legyél óvatosabb. - Dörmögöm morcosan, az azonnali válasz hiánya fel se tűnt, igazából nem is figyeltem rá, hát így egészen jól kibírnám minden nap, nyitottam fel egy sört, oké, ki a tökömnek pofázok én? Közelebb lépve hozzá veszem csak észre, hogy bevan dugva a füle, óriási.
- Figyelsz te egyáltalán?! - Rántottam ki a fülest, ahogy nézem most már igen.
Büdös, mi? Legalább valami hasznod lenne. De jó, ha már ennyire bántja a hölgy orrát a szagom... letettem a sörömet a dohányzóasztalra, amivel a minap sikerült neki közelebbi viszonyba kerülnie, majd keresztülhúzva a nyakamon a pólót dobtam le magamról.
- Most jó? - Tártam szét a karom...
- Igen, mondtam bazd meg! - Fakadtam ki, fú bazdmeg! Túrtam bele enyhén nedves hajamba, hagyjuk inkább mára, legalább a seggén maradt és nem kell hozzáérnem, ez is valami, emeltem fel az üveget az asztalról és kortyoltam bele hosszan, huh, ez jó volt.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime02.09.20 16:40




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



T

eljesen elmerültem a feljegyzéseimben, rég nem volt időm ezzel foglalkozni, az én kis fekete noteszem, csak ide nem kósza numerák vannak feljegyezve, hanem nevek, dátumok, események, attól, hogy hallgatok még figyelek, és megjegyzek információkat, amiket már hetek óta nem volt időm leírni, de ma időben végeztem, engem nem keres senki, Caden már pont elégszer verte ki miattam a balhét és a fogakat, hogy csak tisztes távolságból csorgassák már csak rám a nyálukat, bár nem tudom meddig tartjuk így az álcánk, hogy verésen és üvöltésen kívül semmi sem hallatszik a mi kis "szerelmi fészkünkből" , egyszer ha elég nyugodt állapotban lesz talán feldobom a kamu szex gondolatát, nem kérem, hogy érjen hozzám, csak a hangját kell imitálnia, mert úgy veszem észre kezd gyanús lenni számukra a nagy csend, hisz minek másnak a nő, mint megbaszni, nem én találtam ki, valamelyik este nyögte be a sokadik sör után egy pacák, miközben hatalmas vigyorral nézett rám, meg se forduljon a fejedben öreg.
A zene basszusa elnyomott minden külső zajt, így észre sem vettem amikor Caden megjött, csak amikor már elkapta a nyakamnál össze futó kis zsinórokat és kirántottam a fülemből, fájdalmasan kaptam oda és kezdtem el szinte üvölteni, feltűnési viszketegség értem én, ha nem figyelek rá az a baja, ha megszólalok az, itt a kamu szex nem fog segíteni, sürgősen ki kell találnunk valami mást, valami hihetőbbet.
Nem tehetek róla, de ma a szokásosnál is büdösebb esküszöm, nem tudtam, hogy ennél lehet nagyobb koszban élni, de ma megdöntötte a teóriámat. Oké, nem pont így gondoltam, nálam nem abban merül ki a zuhanyozz le, hogy lekapjuk a pólót és félre dobjuk, de khm, látványnak nem utolsó azt be kell vallanom.
-  Hát, határozottan, bocsánat, mondtál valamit?
Ráztam meg a fejem az elbambulásomból visszahúzva magam a valóságba.
- De khm a szagod így is megmaradt, mintha megdöglött volna egy borz, nem mennél el végre zuhanyozni?
Fogtam be az orrom és legyeztem magam előtt a levegőt, hátha végre meg is érti.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime16.09.20 20:00





Caden & Mona






original.gif





M

ondja valaki, hogy csak ennyire jól hozza a hülye libát, mert mentem fejjel megyek a falnak, ha nem, egyszer kapok magam mellé nőt úgy, hogy még csak nem is kértem, mert kell a faszomra, erre még direkt szívat is, mert rohadjak meg, ha nem és jó munkát, kösz FBI már megint kurva nagyot alakítottatok. Hetek óta itt rohadok, baszottul elegem van már, hogy ezután pedig szabadságra megyek, az hétszentség!
Büdös, mi? Hát, cseréljünk kisanyám, elcseszni én is eltudok dolgokat, nyakamnál megfogva kezdem felfelé húzni a izzadságtól átitatott pólóm, majd bújok ki belőle és dobom félre.
Az ágyhoz sétálva állok meg előtte, majd lassan dőlve előre támaszkodok meg két oldalt két tenyeremmel..
- Jobb lesz, ha hozzászoksz a szagomhoz, mert érezni fogod még egy ideig, sőt a bőrödből is az én szagom fog áradni, ha az kell hozzá, hogy ezek az idióták felfogják. - Közelebb hajolva hozzá löktem ki kezéből a jegyzeteit és fölé tornyosulva fúrtam tekintetem abba a makacs sötéten csillogó barna szempárba. Hosszú másodpercekig állva és tartva pillantását utasítottam hátrébb az ágyon, lassan hajoltam közel arcához és húztam végig orrom bőre mentén...
- A te illatod viszont... - Engedtem ki mélyen magamba szívott illatát. - Egész hmmm finom. - Húztam el ajkaim mélyen szikrázó pillantásommal szemeiben.
- Kiváló, akkor ezt megbeszéltük. Mégis csak jól haladunk. - Löktem el magam tőle, ahogy felegyenesedtem. Egy zuhany viszont tényleg nem ártana, elég vad szagom van, ami azt illeti, igaza volt, csak épp a kivitelezése nem tetszett a nem kért véleményének. Vállamra dobva egy törölközőt és tiszta ruhát néztem vissza rá a vállam fölött, majd elvonultam a fürdőbe. Lazán rugdostam le magamról a munkás nadrágot és dobtam le az alsómat, majd álltam be a kellemesen melengető hűsítő és melengető zuhany alá, őszintén bízom benne, hogy nem szándékozta komolyan befoglalni az ágyat, mert nem érdekel, ahova eldőlök ott fogok aludni.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime16.09.20 22:41




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



N

em értem mire fel ez a nagy feszkó, végül is senki sem vett észre, rajta kívül persze, nem tudom felfogni mágnes van a seggemben, hogy tudja merre járok, vagy hogy tud mindig megtalálni, de azt tudom, hogy a nénikémhez mostanában nem fogok menni, nem kell nekem ez a balhé, van így is elég, esküszöm egy léggyel is képes lenne ordibálni, hogy miért zümmög, relax ember, esküszöm kiborítóbb egy menstruáló nőnél is, de már értem mit élnek át olyankor a férfiak, egy kissé olyankor én is feszültebb vagyok, fogalmazzunk úgy, hogy ne akkor akarj felbosszantani, mert gondolkodás és bűntudat nélkül lőlek lában és örülj, hogy nem csúszott feljebb a kezem.
Nem értem miből feltételezte azt, hogy ha leveszi a felsőjét varázsütésre eltűnik a szag, egy dolgot ért el, de az elég erősen, hogy nem tudok koncentrálni a munkámra, az a rohadt büdös mindenit, na neki esküszöm jót tett a fizikai munka, diót tudnék azon a hasizmon törni, veszek egy mély levegőt, és próbálom elszakítani tekintetem bőréről, és vissza térni a noteszemhez, de már azt se tudom mit akartam írni, ööö oké asszem megvan, emelem fel a tollam, amikor odalép az ágyhoz és megtámaszkodik előttem a támlán, erősen fókuszálok a szemkontaktusra, kilöki a kezemből a füzetem és tényérnyomról tenyérnyomra mászik felém, megtámaszkodva hátam mögött dőlök meg hátrafelé, majd torpanok meg ahogy mélyen szagol bele bőrömbe és lassan fújja ki izzó leheletét, egy pillanatra elakad a légzésem is, hazudnék ha azt mondanám, hogy nincs rám hatással külseje, sőt, a személyiségét ki nem tudom állni, de a teste az valami észbontó.
Összeszorítom ajkaim ahogy ellöki magát, szúrósan nézek ahogy elvonul zuhanyozni, na hallod te dög, ez így nagyon nagyon nem éri, becsuktam a füzetem és becsúsztattam az ágy alá, soha sem lehet tudni ki jön be, majd utána sétáltam a fürdőbe, egy trikó és egy egyszerű fekete csipkés bugyi volt rajtam, így könnyű volt megszabadulni attól ami rajtam volt, hangtalanul léptem be mögé, majd erősen ragadva meg vállát, kényszerítettem arra, hogy megforduljon, nem hagytam időt arra, hogy megszólaljon, átöleltem a nyakát és magamhoz rántva csókoltam meg, na most legyen nagy a szád....





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime17.09.20 22:02





Caden & Mona






original.gif





L

átod, mégis csak megy ez nekünk, és jobb ha tényleg hozzászokik a szagomhoz, ezek másból nem értenek, az a csoda, hogy még nem kell körbehugyoznom, mint a kutyáknak, hogy jelezzem a területem, bár ez már majdnem ott van, a lényeg, hogy az ott az én kurvám, el a farkakkal, mert teszek róla, hogy a továbbiakban egy tátongó lyukon át hugyozzanak, mint a lányok Ledobáltam a ruháimat és beálltam a zuhany alá, fejem emeltem a zuhanyrózsa felé a csempének támaszkodva és engedtem, hogy a kellemes víz ellazítsa izmaimat. Nem igazán gondolkodtam azon, hogy az én kis tüzes virágszálam vajon mit csinál épp, gondoltam tovább firkálgat, arra nem számítottam, hogy megjelenik pucéran, elvágva a reakcióidőmet fonta körém karjait és húzott egyenesen akaira. Meglepett, magamban azt kérdezve, hogy mi a jó büdös eget művelsz bazd meg, ragadtam meg erősen bőrébe mélyesztve ujjaimat. Akkor keféljünk. Ajkaim makacsul bitorolták az övét, miközben megfordultam és szorosan a hideg csempének nyomtam, kezem siklott hajába, majd  erősen markolva fürtjeit követeltem a magaménak. Szóval, nálad így kell lefektetni a szabályokat, semmi probléma, akkor legyen! Szabad kezem siklik végig testén, mellkasán, érdes bőröm húzom végig formás mellein befejezve a mozdulatsort nedves közepében. Türelmetlenül csúsztatom végig ujjaim hevesen ingerelve...
- Fordulj meg... - Leheletem súrolják ajkait, ahogy elválok tőlük.
- Azt mondtam, fordulj meg! - Fordítottam meg hajánál fogva, kemény mellbimbói tapadtak a hideg csempéhez, miközben merev férfiasságom szegeződik kerek fenekéhez, lassan simítok körbe rajtuk, meg megragadva csípőjénél húzom lejjebb és közelebb magamhoz, így tenyerével kell megtámasztania magát és kapaszkodni, mert kelleni fog. Keményen hatolok belé, majd teszem ezt meg újra és újra heves, mohó és birtokló mozdulatokkal. Kezem siklik végig karján fel egészen a vállára, majd ujjaim feszülnek meg rajta és nedves ajkaim kezdik falni puha nedves bőrét. Fogaim húzom végig egészen a nyakáig apró pecsétet hagyva bőrén, csak szólj, ha fakulni kezdene...




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime18.09.20 22:06




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



K

omolyan senki nem ért a szép szóból? Én azt hiszem világosan elmondtam, hogy ne csak húzgáld a cica bajszát, vagy tedd vagy ne tedd, középút nincs, az nem egy járható ösvény, hogy incselegsz majd ott hagysz, ha már belekezdtél vidd is véghez, első körben jött itt nekem azzal az eszméletlenül dögös hasfalával, majd kilökte a kezemből a füzetet és felém mászott, mint egy fekete párduc az éjszakában, aki prédára les, becserkészi és megszerzi, de ez a cica mégis vissza fordult és ezzel nagyobb előnyt és nyereséget szerzett, mintha valóban ott és akkor teper le, és én ezt nem hagyhattam, ennél makacsabb és kitartóbb vagyok, így azt kapom meg amit én akarok, fordul a kocka szívi, enyém az előny, ezt jobb ha megszokod.
Ledobálva a ruháim léptem be mögé a zuhanyzóba, vállánál fogva kényszerítettem, hogy forduljon felém és csókoljon meg, vagy tedd vagy ne tedd, jegyezd meg, nincs középső út, és ő teszi, ügyes fiú, ujjai követelőzve markolnak bőrömbe és húznak magához, hátam löki a hideg csempének, ujjai siklanak hajamba és erősen belemarkolva rántja meg, ez az szívi, húzd csak, követelj, érzem merev férfiasságát ahogy combomnak feszül, nem kényszeríti senki, csak tedd ami jól esik szívi, ez most pont az az idő és perc ahol megteheted, érdes bőrét húzza végig fedetlen festem, és állapodik meg vágytól lüktető ölemben, ajkai közé nyögök ahogy ujjai veszik birtokba nedves ajkaim, alsó ajkába harapok, elégedettségem túlszárnyal most mindent, szeretem amikor valaki nagyon is jól tudja mit is akar, és azt hogyan kell elvenni.
-  Tessék?
Lihegem, alig tudom kinyitni a szemem, oh, értem már, megrántva hajam fordít háttal és nyom a hideg csempéhez, hm, rá is csaphatnál ha már arra jársz, megragadja csípőm és magához rántva hatol mélyen belém, hangosan felnyögve adok hangot elégedettségemnek, ujjaim tapasztom a nedves csempének, fogai perzselik fel érzékeim.
-  Keményebben!
Nyögöm ki, gyerünk szívi, hadd lássam azokat a csillagokat.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime18.09.20 22:56





Caden & Mona






original.gif





H

atározottan, ellentmondást nem tűrve nyomom neki a hideg csempének, nem szeretek kérni és ez itt most nem az a pillanat, pofázni sem szeretek, de azt még kevésbé, ha mások teszik kéretlenül, engem még arra tanítottak, hogy akkor járjon a szád, ha kérdeznek, különben kussolj, na ez még nagyon nem megy, de legalább haszna is van. Ujjaim követelik maguknak nedves ölét és veszik birtokba, amit elakarnak venni, ajkaim bitorolják puha száját, attól tartok újra és újra át kell vennünk a bárban tanultakat és amit azóta sem sikerült lefektetnünk, hibbant egy dögös tyúk azt meg kell hagyni, az FBI tud válogatni, bárki szemei is legyenek felelősek érte, kinyitotta az egyszer biztos, gratulálok haver.
Erősen markolva hajába utasítom tenyérrel a zuhanyzó falának, majd siklik végig kezem oldala mentén, végül szorosan ragadva meg és engedve ujjaim mélyen bőrébe hatolok belé keményen és birtoklón. Fogaim súrolják nedves meleg bőrét és engedem bele őket épp csak annyira, hogy érezze és nyoma maradjon.
Ó hogy az a, nem fognád be végre! Legközelebb azt a cuki kis szádat fogom be, elengedem, majd kemény markommal tartva csípőjét töltöm meg újra és újra heves és vad vágyammal, kezem siklik fel rajta hasa alá és húzom végig lassan haladva felfelé, majd mellére markolva engedem puha húsát ujjaim közé, érdes bőröm kezd játszani kemény mellbimbójával, majd ujjaim közé fogva kezdem könyörtelenül ingerelni. A számba akarom venni és ajkaim közé szívva puha idomait tartani, húzni és feszíteni, határait, amíg remegve nem sikít fel. Mint egy megzabolázatlan állat veszem birtokba forró, nedves közepét erőteljes, vad lökésekkel, ujjaim feszülnek meg rajta mélyen eresztve bele ujjbegyeim és húzva végig, homlokom vetem lapockái közé és adom át magam az eddig féktelenül űzött megkönnyebbülésnek. Lassan és zihálva emelem fel a fejem és látom meg akaratom ellenére is a heget a nyakánál, régi, több éves lehet már, de ez egy jól bekapott lőtt seb. Ujjaim engednek a szorításom és ejtem őket le róla.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime19.09.20 15:17




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



H

atározottan elégedett az a cica, kiprovokálta, hogy ne csak a bajuszkáját húzogassák, hanem őt magát is, túl régóta feszegette már a határaim, túl sokszor okozott fizikai fájdalmat, tudom, hogy szükséges volt, de akkor is, még mindig látszanak a foltjaim, és az üvegszilánkok okozta sebeim, de ki nem szarja le, én most bármilyen fájdalmat kibírok, csak el ne engedj, abba ne hagyd, túl nagy a köztünk a feszültség, és ez egy tökéletes módja a levezetésének, ebben a pillanatban határozottan jobban el tudom őt viselni, mint bármikor máskor az elmúlt pár hétben, így még engem is meg lehet győzni, hogy van bármi haszna is a közös munkának.
Tenyerem tapasztom a hideg, vizes csempének, erősen feszítve neki ujjaim, lábaim csúsztatom annyira szét, hogy már stabil legyen a helyzetem, erősen markol csípőmbe és követelőzve hatol be, keményen, és kérlelhetetlenül, fogait mélyeszti bőrömbe, egyre elevenebb  hangszínem ösztönzi őt folytatásra, harapj, húzz, követelj, bármit megtehetsz amíg kielégítesz, soha nem voltam a romantikus együttlétek híve, a vadság és az igalom hoz lázba, és ebben, most mindkettő összpontosul. Ujjait húzza végig hasamon, egészen mellemig, érdes bőre lázítja fel mellbimbóim, ujjai közé fogva ingerli, mindenem a tiéd csak vedd el ami kell, az alku az alku. Vehemenciája megőrjít, feltüzel, annyira élénk és vad, pont ahogy kértem, ujjbegyei mélyeszti, szinte vájja bele puha bőrömbe, és én nem bírom tovább magam tartani kemény ostroma alatt, hangosan nyögve fel engedem át magam édes vágyamnak, fejem döntöm a csempének, és levegőért kapkodom, amíg elenged.
-  Ez jó volt. Szólj ha megismételnéd.
Fordultam meg és sétáltam ki, felkaptam egy törölközőt és vissza tértem a szobánkba, alaposan áttöröltem magam és a hajam, majd bevackoltam magam az ágyunkba, bár már irtózatosan utálok a szélén aludni, hogy ő is elférjen, de ez nem egy nászutas lakosztály, és mi sem vagyunk a királyi pár, a munkánkat végezzük, ezt soha sem szabad elfelejtenem, az orromig húztam a takaróm, és vártam, hogy végre elkapjon az álom manó.







Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime19.09.20 15:52





Caden & Mona






original.gif






angos, erőteljes üvöltözésre ébredtem fel, most abban nem vagyok biztos mi volt előbb, a kurva anyádat, a fordulj fel, vagy a büdös kurva, de a sorrend itt nem lényeg, morogva fordulok meg a másik oldalamra, csak a szokásos balhé, de ezt komolyan miért az éjszaka közepén kell? Mona is mocorogni kezd, mert csak nem hagyják abba, sőt kezd eldurvulni.
- Meg ne mozdulj! - Morgom, leszarom mi van, fel nem kelek, faszom amúgy is lassan kelni kéne, nem tudtad volna befogni a pofádat még egy-két óráig? Az üvöltözésből sikítozás lett, méghozzá elég éles és erőteljes.
- Mondom ne! - Nem nyitom ki a szemem, de érzem, ahogy felkel. Faszom! Ennek a tyúknak is mondani valamit, mászok ki az ágyból, fel sem öltözők, csak próbálom utolérni, hogy megállítsam még mielőtt... kilépne a tetves ajtón, igen én is hallom és nem, nem hangzik túl biztatóan, legalábbis a nő oldalát illeti.
- Állj már meg, héé! - Lépek utána a folyosón és kapok utána, átfogva a derekát és tenyerem a szájára tapasztva emelem meg, ez nem az a pillanat, amikor hősködni kellene, ne harapj, hogy basználak meg! De ezt most nem akarod látni. Hangokat hallok, kurva életbe engedem el, majd tolom előre, jó akkor nézzük, annyit sikerült kivenni, hogy valami eltűnt, gondolom némi anyag, szóval lopott a csaj, de itt legegyszerűbb mindenkit a nőre fogni, más cégeknél ezt hívják köszhasználati vagy gyorsan fogyó eszközöknek. Erősen fonom lent ujjaim csuklója köré, igen, tudom, de nem fogsz, ahogyan én sem!
- Itt maradsz és végig nézed! - Szabad kezemmel derekát fogtam át és tartottam. Szerencsétlen már nem volt ahonnan nem vérzett és magam is kényszerítenem kellett, hogy ne fordítsam el a fejem, így csak mélyen sóhajtva egyet tartottam a tekintetem és Mona-t is, ne feszíts, akkor sem foglak elengedni. Igen. Mindketten tudjuk, hogy az a nő onnan nem fog felkelni, önmagától legalábbis biztosan nem. Elég lesz már, ne rugdosd tovább!




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime19.09.20 16:23




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



M

i a fészkes fene van már megint?! Nem hiszem el, hogy itt az embert még aludni sem hagyják, értem én, hogy ti minden tetves nap hajnalban fent vagytok, hogy szétcsapjátok magatok munka előtt, de én szerettem volna aludni pirkadatig, tovább úgy sem tudok, Caden készülődik, és nem az a finom alkat akit érdekelne, hogy én még aludnék, így olyankor szoktam lemászni és kávét főzni neki meg magamnak, szoktam élvezni a füttyögést, igen, kócos a hajam, álmosak a szemeim, rövid a ruhám, túl rövid is, de mi lenne ha a kávétokkal foglalkoznátok mielőtt felidegesítem magam és lenyeletem veletek a bögréteket faszfejek.
De ez most más, még sötét van, és elég erősen balhé szaga van, Caden is mocorog, majd morogva közli, hogy meg ne mozduljak, hát ez nem az a pillanat amikor érdekelne a véleményed, egy női sikolyt hallok, fájdalmas és nem tetsző, kurvára nem tetsző, félre dobtam a takarót, felkaptam az esti trikóm és a fehérneműm, és szinte feltéptem az ajtót, tudnom kell mi történik odakint, Caden nyúl utánam, és átfogva derekam ránt vissza, a számra tapassza a kezét, kapálózok és küzdök ellene, könyökömmel ütök bordái közé és erősen harapok rá ujjai szorítására, mások is előbukkantak már a hangokra így kénytelen elengedni és maga előtt tolva vezet a hangok felé, ha nem kapja el a derekam és a kezem már a lépcső harmadik fokáról ugrottam volna rá arra a faszra és kezdem el ütni, a saját a súlycsoportoddal a kezdj, majd adok én neked, ha már anyád nem tudott a falhoz vágni amikor megszülettél majd én megteszem, csak eressz már el!
- Engedj el!
Sziszegem halkan, eressz el, ez most nem az a pillanat, minden izmom megfeszül, eressz el, megöli! Nem érdekel egyetlen tetves tasak drog sem, az se ha tömbök vesznek el te faszszopó! Caden ujjait vájja belém, ahogy próbál visszatartani, azt mondtam eressz el, húzom fel a lábam és sarkammal hatalmasat rúgok lábfejébe.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime19.09.20 17:14





Caden & Mona






original.gif





M

aradj már az istenedet! Maradtál volna a seggeden, ahogy kértem, de áh, faszomat se érdekli, aztán meg kapálózik, igen baszod, én is látom, de itt és most ez nem az a hely, ahol tehetnénk, mert tehetnénk, másképp fogalmazok, nem az a hely, ahol tennünk kéne valamit. Az első hasonló esetet ökölbe szorított kezekkel és állkapoccsal néztem végig, hogy öcsém, téged is úgy kéne felmosni csak kettő percet adjanak veled valahol kettesben, az anyád nem ismerne rád, nem csípem, ha nőket vernek, fél kézzel elroppantanám a csontját, és neked is te féreg, már a vérkeringést érzem az ereiben úgy szorítom, hogy lilán fognak virítani az ujjaim nyomai, de leszarom, akkor sem mész, bazd meg!
- Nem és pofa be! - Erősen engedem bele ujjaim hasába és szorítom magamhoz, mélyen mordulok fel, hogy az a jó kurva! Taposott rá irgalmatlanul a lábamra, előtte könyékkel bordán basz, jó haladjunk, neki i jobb lesz meg nekem is. Lassan már erővel a seggében vagyok és még mindig kurvára kibaszottul nem érdekel mit akarsz, nem eresztelek! Vége lett a műsornak, azon túl, hogy nem nagy túlzással minden testnyílásából ömlik a vér, azokból is, ahonnan valószínűleg nem szokott, megmozdult, tehát még él, jó, gyerünk, mondom gyerünk, emelem meg és fordítom át, az se érdekel, ha a hajánál fogva kell visszarángatnom, akkor is menni fogsz. Belökve az ajtót tolom be és vágom be magunk után.
- Na most! - Vágom neki a falnak, majd a nyakánál fogva emelem fel.
- Ha azt mondom pofa be, akkor hallgatsz... - Épp elég volt a hülye tyúkokból mára, odakint is fekszik egy, ha még nem kaparták fel a saját nyálából és nekem ettől kéne megvédenem és nem kimondottan nagy segítség benne, amíg annyi sem megy, hogy nem moccansz és nem játszunk hős amazont, mert ez itt még mindig nem a Wonder Woman.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime19.09.20 17:37




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



E

ressz, eressz, eressz már el, ki akarom tépni a torkát, minden csigolyáját egyesével zúzni szét, majd nyakára taposni és simán eltörni a nyakát ami azt az ostoba fejét tartja, csak engedj már el, fokonként rúgom ki a bordáját, térdemmel zúzom szét a mogyoróit engedj el te állat, az a kurva nem tudja megvédeni saját magát, ott vérzik el, és én ezt egészen biztosan nem fogom végig nézni, nem itt és nem most, nem egy ember élete szárad már a lelkemen, nem maga a halál fogalma zavar, sokkal inkább az, hogy nem igazságos, szegény úgy be van állva, hogy sikításon kívül mást nem is tudna, ez meg itt veri halálra, te szerencsétlen állat, csak kapjalak a kezem közé, Caden túl erősen fog, tudja, hogy ha gyengül a szorítása kitépem magam és akkor lesz mit látni, mert úgy rúgom fel, mint szabadrúgást egy focimeccsen, fizikai fájdalmat okoznak ujjai ahogy görcsösen ölel magához, én ezt nem bírom tétlenül nézni!
Felemel és megfordít, a másik irányba, nem, nem, nem, engedj el, fel kell szednem, nem hagyhatjuk ott, kidobják a kapu elé és hagyják megdögleni, eressz el te szívtelen állat, pislogok vissza, de Caden olyan erővel rángat vissza, hogy esélyem sincs ellenkezni, belök a szobába, majd bevágja mögöttünk az ajtót, szóra nyitnám a szám, sőt, ordítanék, de mint a sakál, de ő elkapja a torkom és megemelve a falhoz vág, hirtelen szorul ki minden levegőm, reflexszerűen kapnak ujjam keze után, körül fonva csuklóját, nincs esélyem letépni, látszik minden kis kipattanó ér a karján, minden izma megfeszül, ezt nem fogom leszedni a nyakamról, kell egy B terv, de gyorsan, mert fogy az oxigén. Lábam húzom fel, és erővel rúgom tökön, elengedi a nyakam én lehuppanok talpra, ő megrogy, rossz amazonnal szórakozol, ez most kurvára nem az a pillanat volt, amikor mindezt büntetlenül hagynám, mint eddig bármikor, lendületből rúgtam hasba, majd két kézzel elkapva fejét rúgtam térdel fejbe, hajába fontam ujjaim és úgy sziszegtem a fülébe.
- Én nem vagyok az az ártatlan kislány, amint látod meg tudom védeni magam.
Löktem el magamtól, franc hol a táskám és egy szál cigaretta, mielőtt még valakinek neki megyek....





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime20.09.20 17:31




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



B

aszki, baszki, baszki, ez nem nézett ki túl jól, mélyre mehetett, ahhoz túl sok a vér, hogy felszíni legyen, szikráznak a szemei, és ebben a pillanatban iszonyúan pocsékul érzem magam, miattam sérült meg, akármennyire is gyűlölöm és elnyomom a női oldalam, sajnos néha a felszínre tör a kislány, óvatosan csúsztatja a kezét a vicsorgó amazon kezébe, és hatalmas barna szemekkel pislog fel rá, az a tekintet bárkit levenne a lábáról, de nem hagyhatom, nem a megfelelő idő és hely, hogy pont most akarjon a felszínre törni, pont, mint a lány a kútból abban a vacak kis horror filmeben a tévében.
- Túl sokan voltak sajnálom.
Motyogom magam elé, de ennél most fontosabb dolgom van, szedd össze magad Mona, vettem egy mély levegőt, felemeltem a fejem és figyeltem ahogy eltámolyog, majd vissza le az eszméletlen faszkalapra, összeszorítottam a fogam és lendületből akkorát rúgtam bele, hogy még a végén őt is megsajnálom, ja, nem, nem fogom, összeszedtem a cuccaim, kívülről ráhúztam az ajtót, amin egy nyitott lakat fityegett, hm, egyszer majd megtalálja valaki őket, ha bármelyik is észhez tért, beigazítottam a lakatot és rákattintottam, az állatoknak ketrec való.
Végig szaladtam a folyosón követve a vér nyomokat, majd be az ajtónkon, remek, elért idáig, alkohol, az kelleni, fog, becsuktam az ajtót és belülről ráhúztam a reteszt, ez most nem kell senkinek sem látnia, felkaptam a földről az egyik nadrágját, kihúztam az övét, bőr, tökéletes, kettőbe hajtottam, hoztam múltkor otthonról pár dolgot, nem a legerősebb cérna, de most megteszi még tudok hozni újat.
- Feküdj az ágyra.
Csattan fel a hangom, ahogy felpattintom a kis dobozt és rutinosan fűzöm be a cérnát a horgas tűbe.
- Ne most állj neki kötekedni, feküdj le!
Ügyes fiú, néha azért jobb ha hallgatsz rám, tudok már egy smást az emberi test foldozásról.
- Erre harapj rá, fájni fog, és nem akarom, hogy elharapd a nyelved.
Dugtam ajkai elé a bőr övet, úgy, igen, pont úgy, kirángattam a kezéből az alkoholt, és lelocsoltam a sebet, tiszta gézzel áttöröltem és újra öntöttem.
- Húzd meg, és harapj újra, ez jobban fog fájni.
Két ujjal húztam össze a sebet és ha bár nem túl hosszú de mély, idő fog kelleni neki mire begyógyul.
- Kész vagy?
Pillantottam fel rá, ez tényleg jobban fog fájni, vettem egy mély levegőt, és elkezdtem ölteni a bőrét, gyors mozdulatokkal de precízen, kezvésbé sokáig fog fájni ha nem hagyok időt közte. Kész, kivettem az övet a szájából és odaadtam az üveget, csak bele ne fulladj nekem.... Fogtam tiszta gézt és kötszert, bekötöztem, de erre kelleni fog gyógyszer, bementem a fürdőbe kezet mostam, felkaptam egy pólót és a táskám.
- Pihenj csak, az ajtó zárva, majd jövök.
Ezt már vagy hallotta vagy sem, de elég sötét van már ahhoz, hogy ki tudjak szökni éjszakára, kell egy éjjelnappali gyógyszertár!





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime20.09.20 20:49





Caden & Mona






original.gif





M

ondjuk úgy, hogy ez nem az a munkahely, ahol betegszabadságra mehetsz, mert megkéselt egy balfék, mert megvédted, ami a tiéd, én értem öregem, hogy vigyázni akarsz a nődre, de akkor ne odakintről pofázz, hogy nesze bazd meg, egy haja szála se görbüljön, te meg dögölj meg, old meg, mindegy, hanem húzd be a beled és meglátjuk mire mész. Már nem emlékszem, de azt hiszem kivégeztem azt az üveget és kidőltem reggelig, összerándultak arcizmaim, ahogy felültem az ágyon, rohadt életbe, a nadrágom még felrángatom valahogy, visszafűztem bele az övet, amivel hát azonosítani lehetne fogazat alapján, de amikor a pólómba kell belebújni, na az cefet szar volt. Dobtam a táskámba egy váltást, mert ez tuti nem fogja végig bírni a napot, néhány törött orr, borda és valaki azt hiszem hetekig szívószálon etetheti bundáskenyérrel, nézek végig a tegnapi kis csapaton, remélem fáj, azért elég szép munkát végeztünk. És még nem fejeztem be, egy építkezés az veszélyes hely, olykor megesik, hogy történnek balesetek és Te innen ma nem mész haza, vetettem hideg és merev tekintetem, a faszom se tudja mi a neve és a nap végére már nem is fog számítani, legfeljebb egy szám fog a lábujjairól lógni, ha valaki egyszer megtalálja, de ne félj, gondoskodni fogok rólad. Megmondtam, nem itt fogok megdögleni.
Rohadt meleg volt egész nap, érzem ahogy rám tapad a póló és ez ma már a második és így négy emelet magasban se valami hűsítő, de legalább még a varratok egyben vannak...
- Milyen magas lehet? - Lép kijjebb az állványról törött orr, na ő még olcsón megúszta, még idejében a falhoz vágtam és okos volt, hogy ott is maradt, feltételezem hamar megértettük egymást, hogy nem nyúlkapiszka, mert eltöröm.
- Fogalmam sincs, megnézzük? - Vontam meg a vállam, majd zsebbe dugott kézzel léptem ki a széléhez és szemrebbenés nélkül vágtam le az egyiket...
- Számold... - Üvöltés, majd hangos puffanással ért földet.
- Pontosan ennyi. Ti pedig eltakarodtok a közeléből.
- Mi a faszom volt ez?
Lenézek és hát szép kis tócsa kerekedett, ki hitte volna, hogy bármi is van a fejében a kokón kívül.
- Lezuhant főnök, nem volt rajta biztosító kötél. - Ha már ott tartunk egyikünk sincs, mindenkin csak lóg az a szar, szóval...
- Leszarom, takarítsad ezt el innen a nap végére, aztán beszédem van veled. És te dolgozol helyette ma. - Faszom, nem elég, hogy húzhatom a belem is helyette, még ásnom is kell.
- Na jó, gyere... - Intek csórikámnak, aki azóta meredten áll vérbe fagyva, nem te döglöttél meg, haladjál már, bazdmeg, fordulok vissza és végre bólint és követni kezd, na végre. Leérve fogom meg lazán a két karját és kezdem húzni, bár egy kissé nehezemre esik.
- Fogd meg a lábát, emeljük... Nem hallod? Ha nem fogod meg, téged teszlek mellé! - Na ugye, megy ez, emeltük fel és vittük hátra, fogtam egy ásót, majd keményen ástam le a földbe, amibe kábé annyi nedvesség és puhaság van, mint egy pinában, amit most hintőporoztak be, így izomerőből kellett ásnom, a varratok sem bírták tovább, esküszöm minden centijét éreztem felhasadni, perceken belül pedig a kötés is átvérzett, kurva életbe, fogtam a délelőtti pólómat és szorosan meghűzva kötöttem át, majd folytattam az ásást, amíg elég mélyre nem jutottam, szakadt rólam a vízé és őszintén nem tudtam már, hogy én tartom az ásót, vagy az tart engem, alkarom húztam végig csurom vízes homlokomon, a hajamból is csöpögött a víz, na gyerünk haver, befelé! És amilyen erővel még tudtam, akkorát rúgtam bele, hogy belefordult a gödörbe. Betemetni már esküszöm könnyebb volt, égett és sajgott mindenem, mindenből szorítókötést csináltam már a nap folyamán, amiből lehetett, amivel többek között azt értem el, hogy jól bele ragadt, legalábbis abból ahogy húzódik eléggé valószínű...
Egész úton a sebet próbáltam elszorítani a markommal, folyt rólam a verejték és ez egyszer minden izmom éreztem, lassan kezdett forogni minden, így inkább csak lehajtottam a fejem és a kibaszott lépcsőfokokat bámultam, még fel nem értem az utolsón, onnan a falnak dőlve támolyogtam el a szobánkig és estem, dőltem be az ajtón. Kimerülten és zihálva néztem fel Mona-ra...
- Azt hiszem ezt újra kell majd varrnod, bocsi... - Kissé beleremegve a mozdulatba próbáltam felemelni egyik karom, hogy át tudjam húzni a fejemen a pólót és kibújni belőle, egyszerre túl sok minden kíván most tőlem fizikai erőnlétet...




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime20.09.20 21:29




Caden & Mona




images?q=tbn:ANd9GcR_IdwJmJgWoH3TBSIGYXgeloF8pENvUrpGoviktoUZDPwAcZFWFg



K

idugtam a rácsok között a lábam, óvatosan tapogattam ki a sötétben a kis padkát amire lépni szoktam mielőtt leugrom, és most mivel kurva sötét van remélem nem ugrok rá semmire, nyeltem egy nagyot, és ugrás a sötét mélybe, a kurva életbe, markoltam bele a fűbe, kiment a bokám és simán pofával landoltam, ez a nap maga a tökély, előhúztam a mobilom, inkább nem akarom tudni mi vagy ki van abba amire ráugorva kifordult a lábam, fogaim közé fogtam a telefonom és feltápászkodtam, amint az első utcai lámpa fényéhez értem alaposan leporoltam magam, nem vészes, bár sajog, mint a fene, el kell jutnom egy patikáig, Cadennek gyógyszer kell, azt hiszem van itt egy kis zug gyógyszertár, ahol recept nélkül, pult alul is adnak ki antibiotikumot, igen, emlékszem erre a helyre, simítok végig ölemen, az ott nekem is nagyon fájt, de én egyedül voltam, épp ezért fogok mindent megtenni, hogy neki ne kelljen.
- Szia Mona. Szörnyen festesz. Ma mivel szolgálhatok?
- Szia Dotty, köszi, épp úgy is érzem magam. Antibiotikum, ipari erősségű fájdalomcsillapító, tudod, amit akkor szedtem, ha már itt vagyok, kötszer, a sebre való hálósat, műtéti erősségű cérna is kell, adjál már abból a csoda fiszfasz krémből amit nekem kutyultál. Azt hiszem körülbelül ennyi.
- Hm, nem sok legális cuccot soroltál fel, dolgozol?
- Mint, mindig.
- Bajban vagy?
- Nevezhetjük így is.
- Értem, már szedem is össze, a bokád jegeld, szépen feldagadt, és szerintem menj haza zuhanyozni, úgy nézel ki, mint fűbe harapott.
- És nem is lőttél mellé. Köszi Dotty.
- Segítsek?
- Menni fog egyedül is, köszi.
Ne vigyorogj te céda.
Haza vánszorogtam, vettem egy forró zuhanyt, végre valami kényelmes pizsamába bújhattam, felpolcoltam a lábam, jegeltem és elfeküdtem az ágyamban, bambultam a tévét, mondom magamban, hogy csak maximum egy órát, vissza kell érnem pirkadat előtt.
Kiabálásra riadok fel, mi a franc, világos van, a kurva életbe, elaludtam! Leugrottam az ágyról és össze is csuklottam, a kurva élet téged meg elfelejtettelek, tiszta ruhát vettem fel, felkaptam a táskám és igyekeztem úgy visszaosonni, hogy ne lásson meg senki, és siker, franc Caden már elment.
Feltöltöttem az egészségügyi készletet és rendet raktam, kisuvikszoltam mindent, rá fért már a helyre és én nagyon ráértem.
- Mi a....
Akadt bennem a szó ahogy alig tudta megtámasztani magát az ajtó, kurva élet, így engedjen el téged az ember bárhova is.
- Gyere gyorsan.
Bújtam be a hóna alá, hogy rám támaszkodhasson, segítettem kibújni a pólójából, majd az ágyra fektettem, hát ez nem túl biztató, az sem, hogy nyomban kidőlt, pulzusa van és lélegzik is, akkor aludj csak, fogtam egy ollót és mindent szétvagdostam amit a nap folyamán magára kötözött, azt a rohadt, Caden, boxoltam bele a combjába, mi a faszt csináltál, elővettem a dolgaim, erősen vérzik, Dotty rakott el nekem seb tisztítót, ez az, köszi édes, gyorsan kitisztítottam, nem volt leányálom kiszedni a beleragadt darabokat, a sebbe is öntöttem fertőtlenítőt, majd elő kerestem az erős cérnát, ez már bőröstől jön maximum, rutinos mozdulatokkal bevarrtam, majd bekentem Dotty krémével, leragasztottam, és kész, már én is könyékig vagyok véres, de ez most így már rendben lesz.
Vettem egy forró zuhanyt, betakartam a mélyen alvó Cadent, fogtam egy plédet és bevackoltam a fotelba, nincs olyan kényelmes, mint az ágyam, de most ez is megteszi.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 5 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
5 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» A parkoló és kültéri részek
» A hátsó, sikátori részek
» Vegas egyik eldugott utcája
» Fenrir eldugott farmja a sivatagban
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Elhagyott gyárépület-