welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Eldugott, belső részek - Page 7 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 7 Voting_barEldugott, belső részek - Page 7 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime29.09.20 20:45




Caden & Mona




anigife2f245b0a4b24176.gif



N

em szokásom feladni semmit sem, még akkor is ha banális kis kihívás elé állítanak, mert igazából senkinek sem kell bizonyítanom, hogy mennyit eszek, amíg a hasizmom látod megfeszülni a bordáim helyett addig nem kell aggódnod eleget eszem, az egy dolog, hogy soha nem eszünk együtt, és, nem vagyok köteles beszámolni arról mikor hány kalóriát viszek be, eleget, tudom, hogy nem azért aggódik, hogy nem lesz elég erőm, inkább csak simán lusta másra is gondolni magán kívül, hogy esetlegesen, talán tán nekem ez már sok, ki nem szarja le, az ő hasa teljesen tele legyen, más meg hát kit is érdekel?
Komolyan szeretném ha végre befogná, mert ha bár a villát már eltörtem csonkjával még fájdalmat tudok okozni, inkább kigomboltam a nadrágom és elkezdtem betömni falatról falatra az egészet, többször is azt hittem, hogy nem fog sikerülni, nem alaptalanul, ez az adag egy megtermett férfit is taccsra vágna, hát még engem, de derekasan és kitartóan küzdöttem, igen, ezért, pont ezért, hogy szájtátva végre befogd a szád.
- Köszönöm.
Most meg is hajolnék elégedetten ha meg tudnék mozdulni, de hát ez most így nem nagyon pálya, ne, ne csináld ezt velem, inkább itt aludnék csak ne kelljen megmozdulni, franc, úgy érzem ez nem kérdés volt. Vettem egy mély levegőt, szúrósan néztem fel rá, ez a vedd le róla vagy esküszöm megbánod fejjel, de Ő inkább alaposan belemarkolt, kezem csúsztattam át derekán, és körmeim mélyesztettem bordái közé. Különben sem állt szándékomban traccsolni bárkivel is, intettem a csajoknak akik épp hát szórakoztattak, fogalmazzunk így, néha szoktunk kávézni, amikor épp kivételesen elég tiszták hozzá, hogy tudják hol a bögre.
-  Ne, ne menj sehova.
Csúszott ki, na ezt most magyarázd is meg nagylány...
-  Egész héten egyedül vagyok, mi lenne ha ma kivételesen nyugton maradnál? Nézhetnénk valamit a tévében, te választhatod ki mi legyen.
Hát az arckifejezéséből nem győztem meg, de semmi kedvem egy újabb egyedül töltött estéhez, lassan már minden centijét ismerem a falaknak.
-  Én nyertem, és én ezt kérem nyereményként.
Próbáltam elővenni kislányos mosolyom, hátha sikerül egy hangyányit is meggyőznöm.

Click me




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime29.09.20 22:20





Caden & Mona






original.gif





E

gy valamiben egyetértünk, és ezt még én is megtudom érteni férfi létemre, bár azt hittem jobb, ha nem vagyok itt és addig sem húzzuk, nyúzzuk egymás vészesen fogyó türelmét, ami kell még az idiótákra, ezért is gondoltam, hogy lerángatom azt a szart és azzal elleszek egy darabig a lenti műhelyben, Ő pedig fogalmam sincs, nem kell a képem bámulnia.
- Biztos? Ez eléggé elpazarolt kérésnek hangzik, de nyertél, szóval legyen. Majd megcsinálom holnap... - Végül is hétvége van és nem fogok hétfő reggelig az ágyban dögleni, őszintén már egy napnak is örülök és még a végén elkényelmesedek, bár nem hinném, hogy az itt lehetséges volna.
Csak menjünk már, megkönnyebbülten dobtam le a dzsekimet és a pólómat, ma már meg is kínzott, szóval nem, nem kell zuhanyoznom, jóleső morgást hallatva torkomból nyúltam el az ágyon egyik karom hajtva fejem alá kapcsoltam fel a tévét. Még mindig végtelenül mihaszna fizetségnek tartom, de akkor lássuk van-e valami értékelhető ebben a szarban, hétvége van, tuti nincs, miért is lenne?
- Gyere már ide, arrébb mászok. - Kizárt, hogy van egy méter ötven széles ez az ágy, de ha már ragaszkodott a társasággomhoz tévét bambulni, akkor elférünk valahogy, odébb is csúszok, hogy eltudjon férni. Mélyet sóhajtva váltogatok a csatornák között, nem érdekel, nem érdekel, nem érdekel, ez sem, még mindig, Harry Potter, Gyűrűk ura, ez most komoly? Megállok, mert ismerős volt a képkocka, oké ezt láttam, szerintem nincs aki nem, de már szerintem kétszer körbeértünk és vagy valami hülye show műsor, vagy teleshop, a szemét gyűjtögetők se érdekelnek, a menyasszonyiruhák meg a családi vackok se, szóval...
- Olasz meló? - Fordulok felé, majd teszem le magam mellé a távkapcsolót. Ilyenkor érzem magam öregnek, amiért még emlékszem mennyire nagy cuccnak számított rájönni, hogy a három furgon közül melyikben lehet a cucc, öreg trükk és még ma is sokszor beválik.
- Most mi van? - Szólalok meg, de nem fordulok felé, viszont látom a szemem sarkából, hogy fürkész a tekintetével és hát nem vagyunk régi rossz házasok, de azért felismerek már egy-egy fajta pillantást, ez a valamivel baja van és az a valami itt többnyire én vagyok.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime29.09.20 23:13




Caden & Mona




anigife2f245b0a4b24176.gif



B

ármennyire is feleslegesnek tartom a vele töltött idő minden formátumát, akkor sem akarok egyedül lenni, a hét minden napjának minden percét egyedül töltöm, kivétel amikor elfelejtek hazajönni éjszaka, hupsz, néha nekem is kell a társaság, akármennyire is szeretek egyedül lenni néha nekem is jól esik ha van akinek kiböknöm két szót, mert az, hogy Ő egész nap oda van, hazaér, elmorrant két szót, amivel elküld az anyámba, aminek Avalin annyira nem örülne, főleg miután kitagadott a családom, de ez most mellékes, azon kívül maximum alszik, szóval pont ugyan annyit értünk el, mintha nem is lett volna ott, a horkolását leszámítva, mint egy medve, egy vodkából jól berúgott orosz medve.
- Keress valamit, addig veszek egy zuhanyt.
Egy hideg, jég hideg zuhanyt, főleg miután a pólóját is levette, édes Istenem, miért van itt ilyen meleg? Beálltam a jéghideg víz alá, szó szerint semmi mást nem folytattam csak a hideget, amikor már kezdtem eléggé fázni nagyjából áttöröltem magam, felvettem egy fehér trikót és egy jól megszokott fekete csipke bugyit, komplett kollekcióm van már belőle, sose tudni mikor kell mutatkoznom, szóval kell a csipke, vizes hajam felkötöttem a fejem tetejére kontyba, ezen a vacak fehéren minden meglátszik, a hajamból csöpögő víz sem lenne másként. Leültem a fotelba, magam alá húzva a lábaim és csak néztem ahogy váltakoznak a képkockák. Hogy mi? Meredtem rá felvont szemöldökkel, ez most komoly?
-  Hát jó.
Feküdtem le a helyemre, bár most a megszokottnál több helyet hagyott így kényelmesebben tudtam elfeküdni, lopva néztem rá, mert esküszöm elvonja a figyelmet a filmről.
-  Jó lesz, szeretem.
Nem mai már, de még mindig jó, klasszikus.
-  Nem tudnál felvenni egy pólót?
Bukott ki végül belőlem, mert így nem sokat látok a filmből, nem, mi, gondoltam, hangosan felsóhajtottam, majd inkább az oldalamra fekve, neki háttal néztem tovább a filmet. Direkt csinálod ugye? Ha nem nézem akkor mocorog.
-  Ne mozogj már ennyit, hullámzik az egész ágy.
Úgy érzem a szép szó itt nem ér semmit, mert esküszöm csak még jobban csinálja, hogy bosszantson, ha már normálisan nem megy, akkor folyamodjunk piszkos kis trükkökhöz, homorítva hátam mozdítottam felé a csípőm, és toltam fenekem ágyékához, na egy dolgot már is elértem, legalább nem ficánkol.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime30.09.20 20:05





Caden & Mona






original.gif





E

A szemeimet forgatom, nem bazd meg, most meg mit művelsz? És ezt mért, nagyszerű, esetleg nem szeretnél ráülni, ha már rátolattál a segeddel?
- Rakjak bele valamit? - Kezdtem mocorogni mögötte, hogy legalább konkrétan ne nyomja már a tökömet, ennyi erővel az ölembe fektethettem volna, lenne egy fasza kis tálcám sörtartónak vagy nem tudom.
Mi van, mi az, hogy szeretném-e? Nem fogom megkérdezni, ha továbbra is idetolod, mint amikor egy csipszes zacskót tolnak a képedbe, hogy kérsz-e és addig cseszegetnek még nem veszel belőle, hogy jó tessék, elégedett vagy? Itt annyi a különbség, hogy a zacskót is elveszem és ebből a csipkecsodából se sok marad, ha a kezem közé kapom.
- A nők meg a keresztkérdéseik. - Komolyan sose jössz rá mit akarnak, mert még ők se tudják, és még a nem se egyértelmű, mert ha netalán rájuk hagyod, hogy jól van baszki, akkor még ők vannak felháborodva, hogy de mért nem? Anyádért, de most komolyan.
- Akkor húzd odébb. - Morgom és próbálok a filmre figyelni, legalábbis a szemeimmel és nem arra gondolni, hogy egy kerek fenék birizgálja épp érzékeimet, ami akkora, mint egy szép nagy koffer és valamiért nagyon hajt, mondjuk én is fogok, ha nem fejezi be. Azt mondták vigyázz rá, de arról nem esett szó mit csinálj, ha fekete csipkés bugyiban ingerel, tegnap nem tudtad volna ezt csinálni? Akkor tuti nem vágom le rólam, se az ágyról.
- Khm, igen azt! - Nyomom meg élesen.
- Hogy szólt az a megállapodás a cicáról? A farkasra is vonatkozik ugyanez. - Csak kicsit mások az erőviszonyok, és ne kóstolgasd, mert kezdi a száját nyalogatni és vigyorogni, na jó, ez a nő direkt... hát persze, hogy igen.
- Mona, hagyd abba! - Morgom immár felé fordulva, elhelyezkedtél, mi? Aha.
- A farkamra? - Akkor már húzzuk félre azt a bugyit és akkor én is elhelyezkedek valahol, egy meleg puha nedves helyen.
- Szuka. - Rohadt idegesítő szuka!




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime30.09.20 20:44




Caden & Mona




anigife2f245b0a4b24176.gif



E

gy valamit valóban hatásosan elértem, nyugton maradt ez tény, már nem okozott émelygést ahogy hullámzott a matrac velem együtt, már komolyan azon gondolkoztam, hogy kikívánkozik a vacsora, így is fáj a hasam, és ő még jön mellé a hullámvasúttal, tényleg, köszi, édes pofa vagy, hogy a vágnálak inkább megint tökön, annak több haszna volt, nem hiszem el, hogy azon kívül, hogy veszekszünk és elküldjük egymást a nőhöz aki sok sok éve kitolt minket egy átkozott napon, nem tudunk mást csinálni, emberi lényként viselkedni, úgy marjuk egymást, mint a veszett kutyák, nesze nekünk sikeres együtt működés, köszönjük az FBI - nak, az a legnagyobb probléma, hogy nem tudom eldönteni valóban ennyire különbözünk vagy pont, hogy teljesen egyformák vagyunk...
Hm, kezd vicces lenni ahogy rájön, már nem ő irányít, már sokkal inkább van hatalmam nekem felette, mint amennyire bosszantani tud a csip csup dolgaival, mosolyt csal az arcomra már csak a gondolat is, hogy mennyire felbosszantotta magát.
- Miért? Szeretnél?
Szinte látom, ahogy gőzt ereget a füleiből, mint a rajzfilmekben, esküszöm muszáj kuncognom rajta, szám elé teszem a kezem és próbálok a nélkül nevetni, hogy rázkódna a vállam is.
-  Mármint ezt?
Ráztam meg a fenekem továbbra és is ágyékának nyomva.
-  Hm, szeretem a farkasokat, hogy is szól a mondás? Nem félünk a farkastól, nem bánt az csak megkóstol.
Elégedett vigyor húzódott végig ajkaimon, ahogy átlestem a vállam felett és láttam egyenes vonallá préselődő ajkait, azt hiszem kezdem kihúzni a gyufát, nézzük meddig tudom feszegetni a határait. Szemeim forgatom és felhorkanok.
-  Ugyan már, olyan kényelmesen elhelyezkedtem, ne hisztizz már.
Férfiakkal csak a baj van, nekem most így jó, a pocakom is kevésbé fáj, szóval ez már így marad.
-  Tudom, tudom, bókolj még.
Magam is meglepődtem, hogy ahogy ejti a szavakat mennyire mélyen bizsergeti meg érzékeim.
-  Hm, még.
Alsó ajkamba harapok, nem értem, az, ahogy mondja annyira mocskos és szexi egyszerre, megfogom a csuklóját és elkezdem lefelé húzni, egészen a kis csipke csoda alá.
-  Érzed?
Suttogom magam elé, ahogy elérik ujjbegyei nedves ölem, amit pusztán szavakkal ért el.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime01.10.20 20:50





Caden & Mona






original.gif





M

ost kitérnék rá, de feleslegesnek tartom, hogy mért jó hergelni, de egész egyszerűen a nők génállományához tartozik, próbálom figyelmen kívül hagyni a süketelést és csak magamban megjegyezni dolgokat, mint most ezt, aha, hát ha nem nyugszol én is keresni fogok egy kényelmes meleg helyet, ahol komfortosan elférek duzzadó énemmel.
- Lotyó. - Sóhajtottam fel, ne mocorogj már, ó hogy az a, azt sem tudom már mi a tökömet nézünk a tévébe és a szőke bige se igazán izgat, annyira nem dögös.
- Ribanc. - Morgom érdes hangomon, majd azzal a mozdulattal fordulok vele, ahogy elkapja a csuklóm és húzni kezd magához, lassan csúsztatom be  kezem a csipke alá, majd húzom végig ujjaim nedves ölén. Hmm, még nem eléggé. De akkor játszunk, eléggé nekem van feszülve ahhoz, hogy ne tudjon hová szökni, egész tenyeremmel hatolok be a csipke alá és simítom végig egyre nedvesebb ölét, fölé hajolva húzom borostás arcom fedetlen karján egészen a álláig. Ujjaim kezdenek virgonc kis kalandozásba legérzékenyebb pontjain, mélyen felmordulva húzom végig ajkaim álla vonalán, majd kezdem apró, de annál követelőzőbb csókokkal beborítani. Eddig játszottál, én pedig tűrtem, erősen tartom, csípöm mozdítom felé és tolom meg formás kerek fenekét, nem, nem, nem, még nem végeztem, vállát kezdem harapdálni, ahogy ujjaim egyre intenzívebb játékot űznek vele, bírod még? bírnod kell. Hát még soha senki sem gerjedt be attól, hogy le lotyóztam, de hasznos tudni, csinálhatjuk ezt máskor is, a bugyijába nyúlok ahelyett, hogy kiborít, forró ölétől nedves tenyerem csúsztatom be és húzom végig a trikója alatt, majd erősebben markolok rá kerek melleire, ujjaim vájom bele puha húsába, egnre nehezebben tűröm, ahogy feszít a farmer anyaga, szabad kezemmel nyúlok le és gombolom ki és húzom le a cipzárt, elengedem őt, majd megemelve csípőmet rángatok le magamról egyben mindent, majd felülve az ágyon fosztom meg az egyetlen darab gönctől, ami elválaszt attól, hogy érezzem, és a trikótól, lábánál fogva fordítom át hasra és furakodom lábai közé, nyelvem húzom végig gerincén, kezeim siklanak karjára, majd szorítom bele az ágynemű anyagába és hatolok belé mohón kitöltve meleg és puha belsőjét.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime01.10.20 22:20




Caden & Mona




giphy.gif



E

gész nap az agyamra ment, és ez most nem túlzás, ma sűrűbben akartam neki ártani, mint bármikor máskor, jó, mondjuk az esetek nagy részében nem töltünk ennyi időt együtt, mint amit ma kénytelenek voltunk, a hátam közepére se kívánom, de egyedül sem akarok lenni, akkor döbben rá az ember milyen is a bezártság amikor nem mehet sehova és nem csinálhat semmit, egy kicseszett börtönben élek és Caden a rohadt börtönőr, maradj a seggeden, ne menj sehova, ne csinálj semmit, meg se szólalj, ha lehet levegőt se vegyél és nem lehetnél láthatatlan is, sajnálom, nem, nem megy, nem tudok légy lenni a falon, élek, lélegzem és van saját véleményem, a foteltól távolabb nem tudok aludni tőle, egyszerűen ennél már nem tudok fizikailag többet teljesíteni a nélkül, hogy legbelül össze ne roppanjak.
De most rajtam a sor, egész nap az idegeimen játszott, de most én okozom minden szenvedését, fenekem toltam ölének, ezzel meggátolva a mocorgásban és okozva némi feszültséget benne, muszáj nevetnem rajta, főleg ahogy fészkelődik és próbál szabadulni fenekem érintésétől, de ez most nem egy kivitelezhető dolog ha feküdni akarsz az ágyon, szóval maradj nyugton szépen nagyfiú. Hm, szuka, lotyó, ribanc, minden kiejtett szava egyre jobban feltüzelt, főleg ahogy egyre reszelősebbé vált közben hangja, ujjait csúsztattam a csipke anyaga alá, alsó ajkamba haraptam ahogy puha, nedves bőrömhöz értek érdes ujjbegyei, sóhajok törnek fel a torkomból, ahogy magához feszítve veszi birtokba vágytól remegő ölem, hátra vetem a fejem ahogy borostás arcát húzza végig fedetlen bőrömön, fogai nyomot hagynak vállamban, egyre kevésbé tudom már visszatartani magam, hangszínem vált akadozóbbá és érdesebbé, erősen markol bele puha húsomba, tenyerének feszül vágytól kemény mellbimbóm, kikészítesz, teljesen.
Lábaimat átfogva fordít hasra, csípőm emelem felé, nyelve nyomán válok libabőrössé, hangosan nyögök fel ahogy leszorít és erősen hatol belém.
- Erősebben!
Nyögöm ki, majd hatalmasat sikítok ahogy tenyerét meglódítva vág a seggemre.
-  Még egyszer, keményebben.
Szinte követel és könyörög egyszerre hangom, érezni akarom merev férfiasságod és kicsattanó erőd is, rég akartam valamit ennyire mélyen és intenzíven.







A hozzászólást Mona DeFler összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb 17.10.20 18:08-kor.
Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime17.10.20 16:03





Caden & Mona






original.gif





V

alakinek ezzel rohadt biztos, hogy borsot török az orra alá, de annál keményebben és nagyobb hévvel fogom most kefélni, minthogy ez érdekeljen. Komolyan, ha ez kell ahhoz, hogy eltudjuk egymást viselni, állok elébe, a seggén nem fog bírni ülni, mire végzünk, akkor talán csendben lesz néhány napig, de az is lehet, hogy túl naiv vagyok és igaz a mondás, hogy amelyik nő nem beszél, az halott, jobbik esetben néma, de erre csekély az esély. Mondjuk, hogy épp építjük és dolgozunk a jobb és sikeresebb csapatmunkánkon.
Ellentmondást nem tűrve fordítottam hasra, majd szorítottam le két karjánál foga, csípőjét emelte felém hívogatóan, én pedig mélyen és hevesen hatoltam belé ezzel is éreztetve éhes és mohó dominanciámat. Kezemet meglódítva csaptam rá a seggére, szinte ujjaim vájtak puha bőrébe, ennek nyoma marad... Még egyszer, jól van, a következő erős lökésemre ütemezve vágtam ismét sajgó pirosas fenekére, majd újabbat, tenyeremen éreztem, bőröm csípősen csattant az övén, hmm szeretem ezt hallani.
Egyre hangosabb nyögések és éles sikolyok hagyták el ajkait, amikor nem várt társaságot kaptunk, nem mintha szégyellős lennék, de nem látod ember, hogy épp kefélem, szerinted mégis mi a büdös faszt csinálnék?
- Épp kanasztázunk... - Fordultam vissza lassan a vállam fölül, hmm túl messze van a fegyverem ahhoz, hogy pofán lőjem, idióta.
- Na húzzatok kifelé a faszba és odakint verjétek tovább, na haladjál! - Még mielőtt felkéne állnom innen. Nagyot lendítve csapok ismét a hátsójára még ki se érnek az ajtón, igen, azért is sikít, mert verem, csak ezt épp Ő kérte, lassan vezetem végig a kezem gerincén, majd elérve dús fürtjeit markolok rájuk és töltöm ki ismét puha nedves ölét. Erősen tartva engedek utat vehemens vágyaimnak és veszem el azt, amiről ezek után senki sem fogja megkérdőjelezni, hogy az enyém. Leengedve kezem hajolok előre, fogaim végig húzva vállán harapok bele, érdes ujjaim marnak bele puha húsába, miközben megadtam, amire már oly annyira vágyott.
- Most már megleszel, hm? - Morogtam bele nyakába, nedves háta tapadt mellkasomnak és mindketten ziháltunk, talán most már megleszünk.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime18.10.20 21:35




Caden & Mona




giphy.gif



H

a előbb tudom, hogy ez a sikeres együttműködésünk záloga már az első este rámásztam volna, ha nekünk máshogy nem megy, hogy együtt tudjunk normális emberként működni ám legyen, végül is eszeveszett jól csinálja, pontosan azt teszi amit kérek, amire vágyom, és olyan erővel is, a romantika nem az én asztalom, harapj, üss, követelj, mutasd meg, hogy te vagy a főnök, itt és ekkor eltűröm, sőt el is várom egy férfitól mindezt az ágyban, más helyzetben valószínűleg pofán vágnám ha lotyónak hívna, de ez egy kivételes alkalom, beindít, úgy látszik mégis csak működik köztünk az a bizonyos kémia, jelenleg nagyon más nem, de ha kellően felbosszantjuk a másikat őrült jót kefélünk, és ez kell nekem.
Időm sem lenne ellent mondani ahogy hasra kényszerít, és lefogja a karom, hívogatóan emelem felé a csípőm, kis terpeszbe csúsztatva szét a lábaim, kívánlak, te orosz medve, te, hatalmasat nyögök, ahogy határozott mozdulattal tölt ki, és mozdul bennem újra és újra, kérésemre vág a seggemre, újra és újra és én egyre hangosabban sikítok fel.
- Ó, ez az Caden, még!
Nem tudom szabályozni hangszínem, ujjaim fonják körül az ágy keretét, már minden vér kifutott belőlük ahogy szorítom a kemény fa anyagát, kurvára nem érdekel ki hallja, legalább végre tudomásul veszik, hogy ez a kurva foglalt, bár abból, hogy ránk rúgták az ajtót sokkal inkább arra következtetek, hogy azt hitték ver, és jöhet egy kis buli, karom alatt kukucskáltam át meglepett arcukra, most mi van? Elvégre ezért vagyok itt, most mi ez a meglepődés?
Visszafolytok egy nevetést ahogy kiossza őket, majd nagyot lendítve csak újra a hátsómra, amire ismét felsikítok, azt hiszem nincs több kérdés. Ujjai nyomán válok libabőrössé és hangosan nyögök fel ahogy elkapja a hajam és erősen lök rajtam újra és újra. Fogait mélyeszti puha bőrömbe és én nem bírom tovább tartani magam, szinte sikítva engedem át magam édes gyönyörömnek. Lábaim remegve csúsznak végig az ágynemű anyagán.
-  Van amiből soha sem elég.
Zihálom magam elé ahogy meleg, nedves bőre tapad az enyémhez.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime11.11.20 17:54





Caden & Mona






original.gif





S

okan sokfélét hoztak vagyis hát próbáltak meg kihozni belőlem kisebb-nagyobb sikerekkel, például, hogy megfeledkezzek bizonyos szabályokról és előírásokról, de ennyi idő elteltével az az érzésem, hogy ez kicsit mindenkiben ott van, aki másokért hajlandó vásárra vinni a bőrét, a pénz itt most nem számít, legyen szó a haditengerészetről, a Seal-kről, aki ezekben jártas és nem akadt meg a FBI akadémián, az egyik sem százas, különben nem tudod végigcsinálni, ennyi. Az is feltétel többek között, hogy ne keféld ájultra a társad, bár azt hiszem Ő nem FBI-os, igaz kibaszottul bosszantó, fölényeskedő, tudálékos, gőgös és még a nyelve is felvan vágva, szóval valami köze mégis csak lehet hozzájuk, de az nem számít, de legalább van vér a pucájában, odatud csapni, talán nem döglünk meg és nem valami kezdő picsát sóztak rám az egyik irodai asztal mögül, aki a cuki kis vékonykeretes szemüvege mögül várta a nagy lehetőséget, baromság, nincs olyan, hogy nagy lehetőség, vagy mész és csinálod, vagy baszhatod, nem jutsz előrébb, ezekkel csak áltatnak és szédítenek, hogy aztán eladd a lelked is és te megteszed, mert a jót akarod szolgálni, az igazat, ugyan, mindjárt hányok. Tesznek valamit, de nem eleget, mert nem tudnak, mert megvan kötve a kezük meg minden lószar.
Felmorranva fordulok át az oldalamra, hümm hogy az a, ennyit az alvásról, dőlök vissza a hátamra és fordulok az ablak felé, valahogy túl nagy a csend, valószínűleg, mert mindenki kivan nyúlva valahol, vasárnap van, a mocorgásomnak köszönve hallom, hogy Mona is ébredezni kezd, azt hiszem kezdem elérni a belső egyensúlyomat a hét végére, szarul festek és szarul is érzem magam, mint akin keresztülment egy csorda, karomat hajtva fejem alá szenvedtem még vízszintesben egy ideig, mi a tökömnek keljek fel, nem kell dolgoznom, csak a rontás vackot kell összeraknom, hogy elbírjon ötven kilót, ha legközelebb felakarom dobni rá. Kimásztam az ágyból, felkapva a nadrágom a földről bújtam bele, próbáltam halkan becsukni, hát szóval nem vágtam be az ajtót és lemásztam kávéért.
- Neked is reggelt... - Léptem keresztül valakin, nem sok híja, hogy belerúgjak vagy átessek rajta, de még így kómásan is tovább látok, mint ez itt, beledobáltam mindent a bögréinkbe, miközben egy pillanatra felpillantottam, őszintén fogalmam sincs mivel vagy hogy issza, de most egy kevés cukorral fogja, a nők ritkán kérik feketén, szóval most így fogja, vagy lejön és főz magának, felöntöttem, párszor megkavartam és felkaptam őket, már hagyok is mindenkit tovább fetrengeni, jesszus... kortoltam bele a sajátomba.
- Kávé... - Tettem le a feje mellé a földre, közelebb húznám az asztalt, de átesett rajta, szóval ráférne némi javítgatás, mondjuk egy új lap a tetejére.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime19.11.20 22:40




Caden & Mona




original.gif



S

zerintem még soha nem ébredtem ilyen fáradtan, tegnap úgy alutam el ahogy voltam, pucéron, mondjuk az után amit itt lezavartunk senkinek sem lett volna ereje felöltözni, csak magam köré tekertem azt a valamit amit takarónak lehet nevezni, de az éjszaka sikeresen begyűrtam a lábaim közé, biztos melegem volt, ami ebben a cellában egyáltalán nem meglepő, minden porcikám fáj már ettől az ágytól, kényelmetlen, elszoktam már a deszkáktól, elpuhultam, szégyen, félálomban hallom ahogy Caden morog és forgolódik, nem alszom túl mélyen, így nem nehéz felkelteni, de most tényleg nincs kedvem kimászni, még akkor sem ha egy táborban érzem magam Auswitz-ban, de talán még ott sem voltak ennyire feleslegesek és pótolhatóak az emberek, érez az iróniát.
Percek telnek el egyedül és már majdnem vissza is ájultam abba a szarba amit álmodhattam, amikor újra nyílik az ajtó, remélem ismét csak Caden jött be, jelenleg csak a mellemet a hasamat és a combjaim közti részt fedi bármi is, szóval kihagynám a nyálcsorgató bandát, túl fáradt vagyok hozzá. Két ujjammal dörgölöm át a szemem és nyitom ki lassan, majd szegezem tekintetem a földön heverő kávéra, te komolyan csináltál nekem kávét? Nem értettem a miértjét, de lenyúltam érte, még forró, tehát friss is.
- Köszönöm, legalább beleköptél?
Emeltem az orromhoz és szagoltam bele.
-  De, igazad van, már mindegy.
Nevettem el magam ahogy lassan a hátamra fordultam, hogy feljebb csúszhassak és felüljek, hogy ne öntsem azért magamra a forró nedűt. Hangosan szisszentem fel ahogy a fenekem ért a durva szövésű anyaghoz, már el is felejtettem, hogy elég erőteljesen sajog, és valószínűleg Caden összes ujja tökéletesen kivehető még a sötétebb bőrömön is, sosem gondoltam, hogy egyszer azért nem tudok a seggemen maradni mert valaki szex közben szó szerint szét verte, nem mondom pont annyira volt izgató ahogy hangzik is, hm, sőt ma a szokottnál is rövidebb shortot veszek fel, van valahol egy fekete kis pamut, kíméljük a bőröm.
-  És mi a terv mára?
Kortyoltam nagyot.
-  Hm, ez finom, köszönöm.
Ahhoz képest, hogy azt sem tudja hogy iszom ügyes próbálkozás volt.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime10.12.20 22:17





Caden & Mona






original.gif





É

rtetlenül néztem rá néhány másodpercig, nem, nem csorgattam bele a nyálam, de hát ha meg is tettem volna...
- Nem teljesen mindegy? - Tártam szét a karjaim jelezvén, hogy is szokták ezt mondani, hülye kérdésre hülye válasszal, valahogy így. Arról ugyan lövésem sincs hogy issza a kávét, de igyekeztem belőni a dolgot, most érje be ennyivel. Leteszem magam az ágyra a bögrémmel, nekem aztán édes mindegy kinek a nyála van benne, csak fekete legyen meg kávé illata, itt ne számít túl sokra.
- Megcsinálom azt a szart, ha már tegnap nem hagytad, legyen mire feldobnom a segged... - Nem tudok az ágyban dögleni egész nap, még mit nem és minden szanaszét van, engem ugyan nem zavar, de gondolom nő létére elpakolna néhány dolgot, ha lenne hova, csak hát szétbasztuk, mondjuk a jó faszom se tudja hogy fogom levinni egyben egy fordulóval, miután Ő nem segíthet...
- Nem, ne... khm, vigyázz a manikűrödre... - Kortyoltam bele a lassan iható hőmérsékletűre hűlt kávémba.
- Senki sem fogja elhinni legközelebb, hogy nem te ütöttél, ha szekrényeket cipelsz velem. - Még, ha észnél sincsenek, bár ezek egyébként se, nekünk elég csak egy szempár, hogy beleköpjön a levesbe.
- Majd csak segítesz feladni, hogy ne egyedül emeljem meg, felfog szakadni ez a szar. - Nem mintha megtartani és levinni a lépcsőn egyszerűbb menet lenne, ez még rendes fából van, van neki súlya és a tököm se fog nekiállni lapokra szedni, elég az amennyire szétesett.
Pontosan ugyanannyira rühellek itt miden egyes napot és a hétvégék se jobbak, akkor még meló sincs és itt kell basznom a rezet, legalább lekötöm magam, az egyetlen dolog, ami itt csinálni lehet a narkón meg a vedelésen kívül meg a kefélésen kívül, jut eszembe és Mona felé sandítok egy másodpercre, nem sajnáltam tegnap, de még ülni bír rajta, ahogy elnézem.
- Csak vegyél fel valamit, ha le is akarsz jönni. - Lötyköltem körbe a bögre aljában megmaradt kávém, majd fel is hajtottam.
- Még ma, emeld a segged szivi. - Morogtam, tőlem így is maradhatna, még így is túlöltözött itt egyesekhez képest, de kímélném magam egy kicsit és kétlem, hogy ha körbe is hugyozom, az sokat számítana, esküszöm stop táblát kéne a picsájára szerelnem és abba vernem fejeket.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime10.12.20 23:14




Caden & Mona




original.gif



N

e nézz így rám, nem én tehetek róla, hogy neked pont arra a vacak komódra kellett feldobnod, hogy megkefélj, nem az én ötletem volt, ha a zuhanyzóban tört volna le valami akkor az oké, azt rám lehet fogni, oda én mentem utána, de az a rohadt szekrény tényleg nem, én csak annyit kértem, hogy húzza le a cipzáram, hogy megszabaduljak attól a rettenetesen szűk és mindent láttatani kívánó ruhából, nem kértem, hogy cserébe engem húzzon fel, nem panaszkodom, állati volt, mint eddig mindig és egyre érdekesebb oldalát mutatja meg nekem, teljesen akaratlanul enged belátni lelke sötétjébe, titkok és vágyak birodalmába.
- Akarod, hogy segítsek?
Kortyoltam a kávémba, nem gondoltam teljesen komolyan, csak itt kezdem haszontalannak érezni magam, semmit nem tehetek amit tudok vagy a napi rutinom része lenne, mert hát túl feltűnő lennék, én ezzel egyet értek, nem vagyok az a seggemen ülő típus, aki, mint egy kiskutya várja az ágyba a gazdáját, nekem ez soha nem is ment, így inkább a felajánlásom inkább volt udvarias, mint teljes szándékkal komoly gondolat.
-  Miért nem kérsz meg valakit, hogy segítsen levinni? Csak egy ötlet de ettől a tekintettől bárki befosna annyira, hogy segítsen.
Húztam le a maradék kávém is, csak Cecil szokott nekem kávét főzni, de egész finom volt, és khm kedves, fura.
-  Jól van, megyek már, csak előbb felveszek már valamit, gondolom jobb lenne.
Másztam ki az ágyból, egy pillanatra belém nyilallt a fájdalom ahogy a durva szövet ás a súlyom közé szorult kipirult bőröm. Azt hiszem ma a farmer nagyon is felejtős lesz, kezdetnek kell egy tanga, előkerestem mellé egy pamut anyagú, iszonyat rövid shortot, ennél néhány bugyim is nagyobb, tökéletes lesz, hoztam legutóbb magammal egy fehér nyakba akasztós felsőt, mely elől végig karikákból áll amiket egy szál selyemszalag fűz egybe, mely csinos kis masniban fut össze a dekoltázsom közepén, magassarkú, rendbe raktam kusza tincseim, menetre készen állok. Csípőre tett kézzel figyeltem ahogy eltűntetik azt az otromba szekrényt, majd lazán kisétáltam és le a lépcsőn, érzem a hátamban, pontosabban a seggemen a szempárokat, sose feledjétek, csak nézni szabad.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime11.12.20 11:12





Caden & Mona






original.gif





J

egyezd meg, a nőkkel csak a baj van öregem, röpke másodperc erejéig követtem a tekintetemmel, ahogy elriszálja a tekintélyes gömbölyded hátsóját, aztán már csak tűkön ülve vártam, hogy valamit felkapjon magára abban bízva, hogy nem most áll neki mit tudom én, hajat vasalni vagy sminkelni, mert ideges leszek, leszarom, haladjunk, na végre...
- Gyere, segíts megemelni... - Még mindig egy élmény, halkan felmordulva mozdítottam meg azt a szart, kurva anyád!
- Tartsd meg kicsit... - Csúsztattam alá mindkét kezem fogást keresve rajta, oké ez megvan.
- Nyisd az ajtót. - Aztán gyerünk, mert beszarok, oké hát ez nem volt egy átgondolt ötlet, éreztem, ahogy feszülnek meg a varratok és kezdik húzni a sebed, ó hogy baszná meg!
- Hé, másszál ide és fogd meg! - Nem a nőt baszod, a szekrényt!
- Jó kösz, most vigyük. Figyelj a lépcsőn. - Semmi kedvem még letaknyolni is ezzel a szarral, nem igazán figyeltem oda a Monát kísérő megjegyzésekre, igen, vannak lábai, szépen ringó segge és csípője, kerek mellei, döbbenet emberek.
- Csak vigyük be hátra és tegyük le.
- Elég fájdalmasan néz ki, cicám. - Ez csak úgy megütötte a fülem, cicáám? Ha tudnád... Lassan leengedtük a földre a komódot, majd úgy döntöttem visszanézek mi a csodálkozás tárgya.
- Mi van? Lassan esküszöm pénzt kérek azért, hogy báumljátok.
- Hogy van az Caden, hogy mindig neked jutnak a jó nők?
- Már megmondtam, béna vagy. Még mindig nem a köldökébe kell dugni. - Sóhajtottam fel, mire kitört a nevetés.
- Ott volt az a másik bige is a bárban...
- Milyen másik bige?
- Az a másik, ne mond máár!
- Ember... Esküszöm én csak egy szép nagy és kerek kuffert láttam. - Rajzoltam körbe ujjaimmal az említett feneket.
- Khm, kitakarta a teret. - Léptem oda Monához és simítottam végig rajta.
- Szerinted láttam bármi mást is? - Közelebb húzva csaptam rá fedetlen vöröses bőrére, majd ujjaimat belevájva húztam végig rajta.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime11.12.20 12:31




Caden & Mona




original.gif



S

oha nem volt problémám a külsőmmel, már gyerekként is kirítam a tömegből, de persze nem csak én, a nővéremmel voltunk azok a cuki copfos kislányok, akiket a reklámokban láttok, hibátlan és teljesen egyforma, de persze a hírnevünk mindig megelőzött minket, nem is csoda, egy elég hírhedt maffia vezér cuki kis ikreiről volt szó, a családunkban sűrűn fordulnak elő az ikrek, de ez most elég erőteljesen megszakadni látszik, a lányok már csak lányok, a nővérem pár hónapnál tovább nem képes megtartani egy férjet sem, én meg hát, úgy nézek ki, mint aki valaha is gyereket szülne? Ugye, kész vicc az egész...
Nem kevés munkám van az erőnlétemben és a formáimban, de azért tartsam meg a nőies vonásaimat, a kerek fenekem, a feszes melleim, a hosszú hullámos hajam, a nyálcsíkokból úgy érzem tökéletesen el tudtam találni az arányokat, csúszik már tőletek a padló, mi lenne ha becsuknátok a szátokat. Meglepetten pislogtam vissza, fájhatott? Ja, hogy a valagam, nem, nem igazán, sőt, vigyorogva legyintettem egyet, nem vagyok olyan törékeny, mint ezek a többször használt húsdarabok amik itt terpeszkednek és döbbenten bámulnak.
A másik lány, igen, emlékszem rá, szerintem mélyen adna most hálát nekem ha tudná mire vállalkozott volna, ne a csini pofit nézd, hanem azt, hogyha ide kerülsz innen ki már nem, és sírva próbált meg volna elmenekülni az első pofon után, igen, itt eljár az állatok keze, sokkal inkább hasonlít a laktanyára, mint álmaid vágyára. Emlékszem, egyetlen nő voltam akkor a jelentkezők között, így csak miattam nem tettek megkülönböztetést, ideges is lettem volna, úgy voltak vele úgy is kihullok a férfiak mellett, nem jött össze, van akit meghátrálásra késztet a félelem és van akit bátorít. Caden csap a fenekemre és markol bele erősen, bizonyítva, hogy itt bizony ő az alfa és a többieknek kuss a neve, behunytam a szemem és jólesően morrantam fel, hupsz, hogy ez hangos volt?
- Khm, nem is nagy a seggem.
Morogtam halkan, hogy csak ő hallja. Főztem inkább még egy kávét és beültem a csajok közé, nagyon más dolgom ma úgy sincs.
- Hogy csinálod?
- Mármint mit?
- Hát, hogy... hogy kelted fel az érdeklődését?
-  Nem értem mire célzol, titeket is húznak.
Az tény, hogy nem emlékeztek rá, és annyira be vagytok állva, hogy olyan, mintha egy darab döglött húst kefélnének, na babám talán ezt kellene abbahagyni.
- Mona, segíts már!
- Ah, na jó, riszáld a csípőd, dobáld a hajad, nem nagy cucc, oké, oké megmutatom, fogd meg a bögrém.
Feltápászkodtam és kicsit arrébb sétáltam.
- Figyeltek? Egyszer mutatom meg.
Életem legjobban sikerült díva sétája, esküszöm, pont úgy ringott a fenekem ahogy a nagy könyvben meg van írva, majd megálltam egyik lábamra helyezve a súlyom, megfogtam és finoman, és dögösen dobtam hátra a vállamra omló hajam, legyen ennyi most elég.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime12.12.20 13:58





Caden & Mona






original.gif





N

agyszerű, most hogy ezt is megvitattuk, lemásztam Mona seggéről és elvonultam, kipakoltam mindent a szerelőpultra, vagy mire, mi annak nyilvánítottuk, a faszom se tudja mi volt itt, nem is érdekel, bedugtam a fülesem, elég nekem ezzel bajlódni és ha nem is sikerül úgy összerakni, ahogy gondolom, akkor hamarabb verek meg valakit, ha közbe még hallgatnom is kell őket, egyáltalán, hogy a faszomba tudott ez szétesni, ekkora segge tényleg nincs, bár én szeretem azt a hátsót, szépen ring, khm komód, na lássuk, nem egy Hilton, az egyszer biztos, és nem az első vacak, amit magamnak kell megszerelnem, ezek szarhoz se értenek, már elszívták azt is, amilyük volt vagy alapból segghülyék voltak, némelyik nővel többre mennék és én még azt hittem a férfiak szégyenei öltönyt viselnek, ezek rosszabbak, de a legőrültebb dolgokra csak az ember képes, drogok, fegyver, embercsempészet, pedofília és a többi és még mellé van egy raklapnyi semmire kellő, tiszta haszon, én mondom.
Na nézzük, nehezedtem rá teljes súlyommal, még most szakadjon le, ha nagyon akar, de úgy látszik, hogy még mindig értek a barkácsoláshoz építs szarból várat alapon is, jól van, jó lesz, pakoltam és, a nyakamba dobva a fülest mentem a női fecsegés irányába, na mi ez a hirtelen jókedv őka, hmm okéé, már értem, körbe fonva karom mellkasom előtt néztem végig a kis bevonulót hátulról, idegesítő egy picsa, de eszméletlen segge van, én mondom, ráztam meg a fejem, mert pillantásom esküszöm követte feneke ringását és meg is állapodott rajta, khm hú az anyját!
Mivel annyira elvoltak észre sem vették mikor léptem Mona háta mögé, Ő már annál inkább, mivel rendesen ráhúztam egyet arra a szépen ringó hátsójára, ráadásként pedig benyeltem egy pofa hajat is, hát ezt a részét kihagyhatta volna, azon nyomban fordítottam el a fejem és köptem egyet.
- Ha minden áron testszőrzetet kell nyelnem, az ne a hajad legyen. - Morogtam még mindig a háta mögött állva.
- Most meg mi van? - Minek tátsák úgy a szájukat, mint egy rakás beszívott kacsa?




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime12.12.20 23:23




Caden & Mona




original.gif



C

sak szerintem jelent komoly problémát ha tőlem kérnek pasizási tanácsokat? Nem, ugye, nem csak szerintem, de persze, én vagyok itt az egyetlen aki hosszú távon meg tud tartani egy pasit, és az csoda számba megy, de még ha tudnák, hogy nem azért tűröm meg Caden - t, mert annyira álmaim szőke hercegen fehér lovon, hanem mert jól megfizetnek érte, amiért már nekem is megéri itt lenni és hallgatni a faszságait, de ha már herceg akkor inkább legyen olyan, mint Ő, mintsem a nyálasképű aki szerenáddal akarna meghódítani, a gitárt verném szét a fején ha felkeltene az éjszaka közepén mert kornyikálni támadt kedve, akkor már inkább az állatokat választom akiknek az agyikra ment a  bezártság, sokkal közelebb áll hozzám ez a faj.
De mutassa meg hogy csinálom, hát, khm, mondanám, hogy hozzá tolom a seggem, vagy akár a mezítelen bőröm és kész is, nem nagy ördöngösség rávenni egy pasit arra, hogy meg akarjon fektetni, az ellenkezője nehezebb, de szerencsémre dögös és pont úgy szereti ahogy én, hevesen és keményen, szóval nem lehet egy szavam se, de legyen, nyújtom át a bögrém és tápászkodok fel. Na jó, akkor mutassuk meg, hogy is kell azt a feneket riszálni, hogy elérjük amit akarunk, a végén egy kis haj dobálás és dögös, most akarlak tekintet és már is a tiéd, ennyi, meg mondjuk nem ártana néha nem szétcsúszva lenni, az is egy elég fontos tény az élvezetes szex oltárán.
Hangosan nyögök fel ahogy Caden tenyere csattan vöröses bőrömön, ajkamba harapok, lehunyom a szemem és hosszan morranva élvezem amíg a csípős fájdalom lüktetve alábbhagy. Khm, azt hiszem ennél jobban nem is időzíthetett volna, tökéletes pillanatban jelent meg a bemutatóm végén.
- Még egyszer.
Toltam ki a fenekem tenyere felé. Mélyen morrantam fel ahogy ismét rávágott sajgó, puha bőrömre. Hátsóm feszítem csípőjének, oldalt fordítom a fejem, ujjam húzom végig borostás arcélén, fogaim mélyesztem bele arcának bőrébe, majd nyomok rá egy puszit, egy kicsit elkalandoztam.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime15.12.20 14:05





Caden & Mona






original.gif





É

rdes tenyerem csattan puha fedetlen bőrén és markolok bele a kerek hátsójába, hibbant egy tyúk és többször kúrja fel az agyam, mint itt bárki más, de azt nagyon bírom, ahogy tűri hogy ujjaim vöröses nyomok hagyjanak rajta, úgy bárhol a testén és ahogy nyögve könyörög a következőért, még egyszer és keményebben, bassza meg, honnan szedték ezt a bigét?
Hmm? Jól van, meglódítva kezem vágok ismét rá, már zsibog az én bőröm is, nem értem most épp mi az öröm tárgya, de rajtam ne múljon, erősen markolok bele a seggébe és félrehúzom a shortot, amit egyébként még csak bugyinak se hívnék simítok végig meztelen bőrén, amíg az anyagot rábírom kényszeríteni, hogy engedjen magából.
- Kellene valami? - Nyúltam be a vékonyka kis fehérnemű alá, nem tehetek róla, olyan vagyok, mint a kígyók, szeretem a szűk helyeket, csak meleg legyen és nedves.
- Gyere szivi, feldobom a segged a komódra, kipróbáljuk most elbír-e. - Khm, a bemutatónak vége, pakoltam meg s fenekét valamivel finomabban, bár őszintén nem értem mire ezek a tátott szájak, nem tudják szétrakni a lábukat, vagy mi van? Pedig itt aztán elég csekély az elvárás, minél hülyébb vagy, annál jobb, ha mellé még beszélni sem tudsz, na az még jobb.
- Jimmy! Húzd a beled.
- Miért nem tudsz egyszer szépen kérni? Most komolyan, olyan nehéz lenne? Figyelj, kérlek szépen, Jimmy...
Ez most komoly? Hm, oké.
- Megígérem, hogy nem lőlek le, így elég jó? Na, mozogj már...
- Jól van, megyek.
- Mona, nyiss nekünk ajtót. - Esküszöm felfelé se volt könnyebb és kábé ezzel se lettem előrébb, hát az a nap is eljött, amikor azt gondolom, hogy egy nővel is többre mennék, édes istenem.
- Kösz. - Egyenesedtem fel, amit kicsit jobban megéreztem, mint reggel, menjél már bazd meg, na végre, dőltem neki a szekrénynek miután becsukta az ajtót, kifújva magam dőltem neki kezem a kötésemre simítva, oké, oké, anyád! Van még abból a szarból?
- Jól vagyok, mondom jól... kösz, hagyjál! - A faszomnak kell ezt minden nap kötni, semmi baja, nem vérzett át, csak kurvára fáj most épp.
- Jó, akkor csináld, de én itt fogok állni végig. - Ennyit a jó napról, alapból nem vagyok hozzászokva a női kézhez, azt meg pláne nem bírom, ha hülyének is néz.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime15.12.20 23:40




Caden & Mona




original.gif



E

sküszöm már fájdalmasan sajog a kipirosodott bőröm, és cseppet sem segít rajta Caden érdes bőre sem, mégis olyan mélyen, elemi szinten vágyom rá, hogy újra rácsapjon, hogy fájdalmat okozzon, na nem a beteges módon, csak épp annyira, amit még az agyam nem fájdalomként, hanem élvezetként regisztrál, nem tudom honnan szalasztottak faszikám, de hol voltál eddig, talán az első férfi aki nem akar pusztán azért hímestojásként bánni velem mert nőből vagyok, keményebb vagyok a legtöbb utcán szaladgáló hülye gyereknél, és szeretem ha így is bánnak velem, és Caden az a típus akit kurvára nem érdekel, hogy elvben én vagyok a gyengébbik nem, és ettől csak még jobban akarom, ez már valahol átcsapott Stockholm szindrómába.
- Te.
Leheltem borostás bőrébe, azt hiszem mindenkinek elég volt a bemutató, és elég hitelesek is voltunk, ami főleg abból adódik, hogy együtt belekóstoltunk valami édesbe, ami tiltott lenne, még is alig tudjuk visszatartani, bármennyire is ellenszenvet érzünk egymás iránt, a testi vágy kínzóbban gyötör, mint valaha és nem teszi könnyebbé ahogy mélyen vájja ujjait bőrömbe és csúszik be az anyag alá, a hitelességünk kétségbevonhatatlan, pont azért mert mi magunk sem tudjuk tagadni, hogy együtt valami többek vagyunk, nem a romantikus nyáladzós formában, nem is tudnám megfogalmazni, olyan, mintha én magam lennék csak dögös férfi kiadásban.
Látom az arcán, hogy fájdalmai vannak, és amint egy a fasz kitakarodik és a sebéhez kap, már biztos is vagyok benne.
- Jól vagy? Hadd nézzem meg.
Baszki ti férfiak miért vagytok ilyen makacs egy állatfaj?
- Ne kapálózz már, mindjárt átkötözöm. Ne ellenkezz már, akkor is meg fogom csinálni.
Előhúztam a kis dobozkámat és felé léptem.
- Jó, maradj. De a pólód akkor is le kell vennem.
Fogtam meg az alját.
- Gyerünk, kezeket fel!
Hú, de sokszor hajtogatott mondat ez, lassan felhúzom, kibújtatom és félre dobom, nehezen állom meg, hogy ne húzzam végig ujjaim hasfalán és essek neki ajkainak, helyette inkább lassan letérdelek és szemügyre veszem a sebét.
- Szépen gyógyul, hé ne ficánkolj már, nem is olyan hideg.
Ez csak egy krém, nem jégkocka, vagy parázs, nem bánt, egyre jobban felbosszant ahogy panaszkodik, felraktam a tiszta gézt és felragasztottam, amivel valahogy sikerült meghúznom egyetlen, esküszöm egyetlen szőrszálát, ha tudott volna szemmel öl.
-  Na jó, nekem ebből elegem van, már nagyon torkig vagyok veled!
Csattant fel a hangom, beledobtam a kötszert a dobozba és lecsaptam a tetejét.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime29.12.20 19:40





Caden & Mona






original.gif





A

nők meg az örökös idegesítő, tudálékos eszük és gondoskodásuk, pedig azt hittem az anyámtól nincs rosszabb, de van, ha valaki egyszer a gatyádba nyúl és mocskos kibaszott jól csinálja, akkor az megfogott, az egyetlen szerencséje, bár dobott már egy bukfencet a dohányzóasztallal, az ripityára tört, Mona meg felállt, amit valahol mélyen becsülök valamire, nem vagyok, kurvára nem vagyok rá büszke, hogy nőt kell vernem, még ha a nap huszonnégyórájából huszonnégyet be is ragasztanám a száját, kivéve a szexet, az baszott jó és nem kell pofáznom vagy magyaráznom, egyszerűen csak a seggére húzok egyet és kéri a következőt, talán az egyetlen dolog, ami per pillanat egyetértünk és abban, hogy baszottul húznánk innen a picsába, tekintetem tűzve az övébe emeltem fel a karjaimat és hagytam, hogy kibújtasson a pólómból, ugyan szerintem teljrsen fölösleges és pazarlás a kötszer, próbáltam rá vigyázni, valószínűleg kicsit jobban megterheltem az izmokat, mint kellett volna, pedig ma még csak el se ástam senkit, adj még abból a szarból és jól van.
- Nem tudnál finomabb lenni? - Morogtam, ha már a faszom se tudja minek, de kötést kell cserélni.
- Nem hipotermiába akarok elhalálozni. - Nem bírtam befogni a pofámat, pontosabban meg se próbáltam, az a nő még nem született meg, aki az én számat bepofja, ha csak nem puffant le egyenesen, de ha a másik út a hisztéria, inkább kihúzom a nadrágomból a kilenc milist és könyörögve kérlek, lőj le, mert én fogok valakit.
- Kérlek. - Vágtam rá egyenesen, láttam, ahogy végigfut az arcán a felismerés, igen bizony, úgy van.
Az övcsatom után nyúlva pattintottam ki, majd húztam le a nadrágom cipzárját, torkig vagy velem, akkor kérlek legyél is, ne csak a szád járjon, jobban mondva járjon, az éles kis nyelved a szádban magam körül. lassan húztam végig két ujjaim arca élén, először csak finoman túrtam bele a hajába, mielőtt rántottam volna egyet rajta, a várakozás sosem volt az előnyös oldalam.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime30.12.20 20:38




Caden & Mona




original.gif



F

érfiak és a nyamfkaságuk, én nem hisztiztem ennyit, pedig megvert, mindenhol tiszta seb voltam és még a bokám is kiment, igen, tudom, nem vethető össze egy késsel a hasfaladba, volt már az én bordáim között is, és ahogy magam és a nagy szám ismerem lesz is még, igazán hálás lehetek neki, hisz tényleg minden szartól megvéd, embert is ölt értem, mint kiderült, ami igazat megvallva nagyon is imponál, pont annyira, mint az ahogy kefél, nem kell könyörögnöm, hogy harapj már belém, igen, csapj oda, vágj neki, tépd el, mintha bent járna a fejem sötét zugaiban és tudná mi az amire a testem vágyik, márpedig rá elég erőteljesen, olyan, mint én, csak férfiban, a cél szentesíti az eszközt, azt hiszem ezt így szokták mondani.
Esküszöm, szinte hozzá sem értem, nem kiabálj már, ó Istenem, nem hiszem el, finomabb? Ennél is? Nem vagyok ápolónő, vagy képzett szakember, magamon kísérleteztem ki mindent, és ha én kibírom te is, szóval ne nyafogj. Ó, bocsánat, legközelebb majd nem tudom, felforralom előtte vagy már az se lenne jó? Komolyan kezd kiakasztani, dühösen vágtam vissza a kötszert a dobozba, és csaptam le a tetejét, esküszöm fel tudnék robbanni. Hogy mi van? Ráncoltam a homlokom ahogy széles vigyorral meredt le rám, ja, hogy ja, beletelt egy kis időbe még teljesen tiszta lett a kép. Kihívóan emeltem meg a szemöldököm és tátottam el a szám, na csak a szád legyen nagy, finoman haraptam bele ujjába ahogy végig húzta arcomon, éreztem megfeszülni ujjait a hajamban és rántott egyet rajtam.
Nem vagyok az az ijedős kislány, aki egy álló f...tól is megijedne, forró ajkaimmal zártam körül merev férfiasságát, nyelvem húztam végig lüktető énjén, mélyen engedtem magamba, majd engedtem ki, ujjaimmal fogtam körül, ahogy nyelvem siklott végig rajta, éreztem mennyire kívánja nedves ajkaim érintését, hajamban feszülnek meg ujjai és ösztönöznek folytatásra, egyre hevesebb és mélyebb játékra, ujjaim siklanak végig csípője mentén, körmöm engedem feszes, kerek fenekének húsába ahogy teljes valójában fogadom őt magamba, ajkaim feszítem meg körülötte és nyelvem érdes felülete simítja végig minden egyes kemény mozdulatnál, mindaddig fokozva vágyát még hangosan morranva nem adja meg nekem magát. Leültem a sarkamra, ujjamat húztam végig telt ajkaimon, felitatva minden édes kis cseppjét és bedugva a számba nyeltem le azt.  





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime09.01.21 20:33





Caden & Mona






original.gif





E

szelős lotyónak, valahogy sose éreztem a finom nőkhöz, a manikűrözött körmükkel, a vakolatnyi sok fiszfasszal a bőrükön meg a csérogásukkal, na azt nem nekem találták, túl sokszor kellene számolnom túl sokáig és a türelem sem tartozik a főbb erényeim közé, mint kiderült az utóbbi években és elég gyorsan kiderült. A főbb erényeim? A pofán váglak, ha nem fogod be és csak egyszer mondom el, szóval a gyengébb felfogásúak megszívták, bár it csak azok vannak, mégse tudják lesittelni őket, kész röhej, bár kétkedve megelőlegezem, hogy Tyler fölött van némi sütnivaló, vagy simán csak a félkegyelműek szerencséje, van ilyen, na ez a kész röhej.
Komolyan kiborít ez a nő, ami nem jó, nagyon nem, és eddig kétféleképpen végződött, vagy vér folyt, felszakadtak a varrataim vagy szét keféltünk valamit, de háziápolásra nem vennélek fel, bocs. Hideg ez a szar, hagyjál már, hm kezdem egyre ingerültebben tűrni, aminek hangot is adtam, az a nő még nem született meg, aki az én pofámat befogja, de én a tiédet befogom mindjárt, ha már torkig akar lenni, akkor adjunk is neki valamit. Viszonzom a kis játékot a szemöldökével, elismerem dögös volt, ujjaim feszülnek meg hajában és a megszokott hévvel rántok rajta erősen, hogy a rohadt életbe, ragadtam meg szabad kezemmel a komód szélét és hunytam be szemeim, ahogy játszani kezdett rajtam és mocskosul tudja hogy kell csinálni, hajába markolva követeltem nyelvének és ajkainak erősebb és gyorsabb játékát, ó bassza meg, ujjaim rándulnak meg, de nem eresztem el, érdes hangom tör fel torkomból, ahogy egyre mélyebben és erősebben zár ajkai közé, ez az szivi, hátra vetve fejem levegő után kapkodva adtam meg magam erőszakos kis munkájának, leengedtem a kezem, majd párszor megkaparva a torkom próbáltam kinyögni valamit... na ezt például ne csináld, mert itt foglak felrántani mindjárt a kibaszott szekrényen.
- Picsa. - Köhögtem ki végül, igen tudom, hogy nem ezt szokás mondani a nőknek egy átkozott jó szopás után, de ez van.
Az anyám? Annak a nőnek külön plecsni járna.
- Na azt megnézem.
- Gyere szivi... - Tártam szét a karjaim, abba a hátsóba bele is fulladnék, hú azt a rohadt.
- Csak előbb azt lekéne vetni. - Böktem a shortjára, ahogy közelebb léptem hozzá, ujjam akasztva a nadrág szélébe.
Hm, jó, kaptam elő a zsebemből a bicskám, elhúztam tőle egybefogva a nadrág és a bugyi anyagát, majd széthasítottam, végül pedig puszta kézzel téptem még széjjelébb.
- Most már jó.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime10.01.21 12:01




Caden & Mona




original.gif



E

gy olyan szakmának vagyok ritka példánya, ahol a javarészt férfiak tevékenykednek, hisz egy nő túl puhány ehhez, többször is bizonyítottam már az ellenkezőjét, és bármikor bárkinek húzok be de azonnal aki az ellenkezőjét merné állítani, emlékszem már copfos kislányként is küzdöttem a sztereotípiák ellen, a fiúk között akartam lógni, kis szoknyában is fára mászni, persze mindig elszakadt a ruhám, amiért anyám üvöltött, a nővérem meg nevetett, hisz neki a Barbie fésülgetés közben hogy is ment volna tönkre bármilye, mindig megvolt a szüleink kedvence, anyának a nővérem, apámnak meg én, persze Ő volt kevesebbet otthon, amíg tinédzserként a nővérem telivér csődörökön lovagolni tanult, engem inkább a bőrdzsekis, motoros telivérek megülése érdekelt jobban, mindig is lázadóbb típus voltam a Prada-t viselő nővéremnél, családi fotó, a kép bal szélén anyám és a nővérem, csinosan és elegánsan, a jobb szélén pedig én és apám jóval szakadtabb göncökben, én shortban, néha hiányzik a régi életem, de soha nem fogom hagyni, hogy más szabja meg a sorsom.
Engem már kevésbé lehet bármivel is megijeszteni, ez volt az első amit megtanultam a nagyvilágban, így ha egy álló f**z mered a képembe nem fogok sikítva elmenekülni, forró ajkaim zárom köré, érdes nyelvem húzom végig rajta, és érzékien játszom rajta amíg csak meg nem adja magát nekem, győzelem. Ujjaim húzom végig telt ajkaimon felitatva minden maradok cseppjét, tekintetem fúrom az övébe, arca meggyötört, kielégült, nem találja a szavakat és levegőért kapkod, azt hiszem mindent elértem ezzel amit akartam. Felálltam és megigazítottam hosszú barna tincseim, felvontam a szemöldököm és csípőre tettem a kezem.
- Úgy érzem anyukád nem tanított meg, hogy picsával nem kezdünk mondatot, majd én ráülök a szádra amíg levegőt kapsz.
Össze kulcsoltam magam előtt a karom ahogy vigyorogva lépett közelebb.
- Minek? Félsz, hogy így beletörne a nyelved?
Az enyémet is jól felvágták, sosem féltem kimondani amit akarok. Egy pillanatra meglepődtem ahogy a hideg pengével közelített felém, majd reccsent az anyag és elégedett vigyor szaladt arcomra.
- Be kell vallanom, ez rohadt dögös volt.
Húztam végig körmöm élét borostás arcán miközben kiléptem a bokám köré hullott szövetből.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime10.01.21 21:22





Caden & Mona






original.gif





N

incsenek utolsó szavaim, de ha itt fogok fűbe harapni előbb lökjenek a lábai vagy a mellei közé, aztán jöhet, aminek jönni kell, de nem szándékozok itt megdögleni, szóval még egy párszor bemászhatok és kitápászkodhatok még onnét, oh, szóval picsával nem kezdünk mondatot, ezt melyik picsa találta ki? De azon ne múljon, üljél a számra, hogy ezért nekem balhézni kell, ha tudtam volna...
Lassan fordultam szembe vele tartva Őt hideg pillantásommal, majd ereszkedtem előtte térdre, tessék, én így valahogy így képzelem a térdre ereszkedést egy nő előtt, belemarva combja puha húsába húztam a számra és furakodtam be lábai közé és egy másodpercig nem tétlenkedve húztam rajta végig nyelvem, majd mohón kapva ízére hatolt nyelvem egyre mélyebbre falva húsát és felitatva édes ízét. Ez itt bizony az enyém és mindet akarom, az egész kibaszott tortát. Ajkaimmal veszem körül legérzékenyebb pontjait, borostás arcom karcolja bőrét, miközben egyre hevesebben kóstolok bele a leckémbe, na ezért bármikor megéri idiótának lenni. Ujjaim mélyen vájnak bele bőrébe erősen tartva meg Őt magamon, szám egész belsejével veszem birtokba könyörtelenül játszva alsó ajkai között még puha legérzékenyebb pontja keménnyé nem válik nyelvem alatt. Széttáruló lábai biztosítják a lehető legmélyebb hozzáférést és én igyekszem kihasználni a kínálkozó alkalom minden percét és centijét, megmondtam, hogy az én szagom fog áradni a bőréből és az is fog, minél kevesebb oxigénhez jutok, annál hevesebben játszom vele még egyikünk fel nem adja a harcot, teszek rá, ha úgy fogok beleájulni is, de összerogy, az hétszentség. Igyekszem követni csípője ficánkolását és egyre erősödő hangját még csak izmai meg nem feszülnek körülöttem, lassan engedem le és próbálok levegőhöz jutni...
- Picsa... - Köhögőm ki, de az a helyzet, hogy közben odalent is érdekeltek lettek a dologban, így minden további nélkül kaptam fel a még igazán fel sem ocsúdott Monát és dobtam fel a komódra, lábai közé lépve álltam meg és fúrtam zöldesen izzó pillantásom az övébe, majd erősen megragadva húztam közelebb és hatoltam belé.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime13.01.21 22:02




Caden & Mona




original.gif



N

éha komolyan nem tudom mit látok benne, hisz egy bunkó paraszt, aki minden létező embert lenéz, nem hiszem, hogy saját magát tartaná annyira tökéletesnek, inkább úgy tűnik a világgal van baja, mi történt, anyuci nem szeretett, vagy apuci ivott vagy vert, elárulom ez minden háztartásban előfordul, az én családomban az első szülöttek örökölnek minden jogot és lehetőséget, csak ez így ikreknél gáz, és elég sokszor fordul elő pont ezért s testvér gyilkosság, nem mondom, hogy szeretem a nővérem, inkább olyan, mint nem is tudom, a porcicák az ágy alatt, tudom, hogy ott van, de lesz@...m, én már soha többé nem akarok a családom része lenni, mondjuk vérdíjjal a fejemen nehéz is lenne a nagy összeborulás.
Be kell vallanom iszonyat dögös volt ahogy levágta és letépte rólam a ruhát, hogy megszerezze amit akar, finoman emeltem meg a lábam és léptem ki a bokám köré hulló szövetdarabokból, normál körülmények között már rég felképeltem volna a pasit aki kárt tesz a ruhámban, de ebben a kócerájban semmi sem normális, kezdve velünk. Hajába markolok és hangosan sóhajtok fel ahogy megérzem érdes nyelvét puha húsomba, ujjai vájnak nyomot maguknak combom finom bőrében ahogy egyre keményebben húz magához, csengő hangom tölti be a teret, plafon felé emelem a tekintetem és csak próbálok nem összerogyni, csípőm követi minden mozdulatát, piszkos kis játékát, légzésem szaggatott ahogy tüdőm levegő után imádkozik, még végül már a térdem is megroggyan kitartó ostroma alatt és felsikkantva adom meg magam a padlóra rogyva.
Pici kis pöttyöket látok még csupán és az omladozó vakolatot, de azt is homályosan, szívverésem szapora, légzésem még mindig nem egyenletes, kaján mosoly kúszik arcomra, ez valami eszméletlen volt. Időm sem lett volna egyáltalán megpihennem, Caden kapott fel és dobott a komód hideg borítására.
- F@sz!
Csúszott ki reflexből válaszul, pillantása ejt rabul, pont olyan mint a jég, hideg és ragyogó. Magához rántva tölti ki még mindig lüktető, nedves bensőm, felsikítok, lábam fonom köré és húzom magamhoz, hajában feszülnek meg ujjaim, a kemény fa ütemesen koppan a falnak, annyira nem vastag egyik sem, hogy a túl oldalon ne hallják tisztán a mi sajátos problémamegoldó képességünket. Fogam mélyesztem vállának megfeszülő izmába, ami az enyém az enyém, és ha kell minden nap megjelölöm magamnak.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 7 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
7 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Similar topics

-
» A parkoló és kültéri részek
» A hátsó, sikátori részek
» Vegas egyik eldugott utcája
» Fenrir eldugott farmja a sivatagban
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Elhagyott gyárépület-