welcome to prison frpg
üdvözlünk
lépj be las vegas-ba!
Amikor meghallod a nevet: Las Vegas, mi jut először eszedbe?
Kaszinók? Féktelen bulik? Black jack? Roulette? A lehetőségek tárháza végtelen, a kaszinók sora gazdagokat dönt mocsokba...
Azonban egy valamire senki sem gondol. Miután a kaszinóban megszeded magad zöldhasúval, nem árt vigyázni a haza úton; Las Vegas sem másabb, mint a többi város. Vannak rosszfiúk és rosszlányok is, akik képesek bárkivel végezni, ha úgy tartja kedvük. Vannak drogosok és más szenvedélybetegek, akik képesek ölni is azért, hogy megkapják a napi adagjukat. Táncosnők és krupiék, akik egy szempillantás alatt elveszik mindenedet. Prostituáltak és maffiózók, akiknek már, ha csak a nevét tudod, már veszélyben vagy. Mi a közös bennük? Egy rossz mozdulat, egy alaposan át nem gondolt lépés, és máris a börtönben találják magukat, ahonnan megszökni, még senkinek sem sikerült...
lépj be
las vegas téged vár
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
csacsogda
súgj nekem egy titkot...
promónk
csak tekintsd meg!
új posztok
kaptál választ?
Dylan & Minea
Minea Jade Weiss
30.07.23 19:29
Two against the world - Chase & Josie
Chase Hammond
07.04.23 12:31
Ben & Minea - Comatose
Ben Sullivan
25.03.23 22:48
Silly Cat - Alex & Vaughn
Alex Moore
25.03.23 10:59
Night Club
Sonia Lipinska
15.03.23 21:28
Hello Stranger - Minea & Ben
Ben Sullivan
14.03.23 22:01
Chippendale Club
Minea Jade Weiss
08.02.23 10:49
When It's All Over - Chase & Josie
Josie Harmon
28.01.23 12:52
Monsters - Ben & Minea
Ben Sullivan
21.01.23 0:28
a legaktívabbak
a legtöbb posztot írók
Admin (2202)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Lyna Hill (914)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Desmond Drescher (694)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Cassandra Drescher (640)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Charlotte Collins (501)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Jennifer Ariadne Lively (480)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Veronica Chloe Foster (455)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Aurora Rossum (430)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Minea Jade Weiss (349)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Dylan Hanning (330)
Eldugott, belső részek - Page 8 Vote_lcapEldugott, belső részek - Page 8 Voting_barEldugott, belső részek - Page 8 Vote_rcap 
Top posting users this month
No user

Megosztás

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime15.01.21 14:33





Caden & Mona






original.gif





A

zt kérték, hogy vigyázz rá, nem azt, hogy keféld, még összerogy, jó, jó, majd megesküszöm rá, hogy nem történt semmi, azt is mondták, hogy dolgozzunk össze, sok mindent mondtak, csak lehet épp nem figyeltek, főleg, amikor Mr. F, B, I tartott kiselőadást, aki legfeljebb a nagy anyjához épült be eddig a vasárnapi ebédnél, más körülmények között egész kedvelem és valahol szórakoztatónak hatnak ezek, de ez nem az, az én bőröm megy a vásárra, meg az övé, szóval, nekem, te, ne, magyarázz.
És még nem fejeztük be szivi, még van ebben a körben, felkaptam a padlóról, láttam, hogy még nem szálltak fel a csillagok, a komódra ültettem
és még mindig nedvesen és forrón lüktető elsőjébe hatoltam, erősen és keményen kitöltve magamnak követelve minden centijét. Fogait engedi mélyen bőrömbe én pedig csak még hevesebben tudom a magaménak, sosem zavart a véres játék, így csak felmordulok, ahogy egyre erőszakosabban fáj megfeszülő izmaimba. Ajkaim súrolják bőrét, puszta nyelvemmel szántom végig arcát, majd hátrálok meg, kapom le a szekrényről, egyetlen határozott mozdulattal fordítom meg és lököm neki a szekrénynek és döntöm előrébb, lábai közé lépve hatolok belé ismét és folytatom, amit félbehagytam kemény és heves lökésekkel, karom fonom köré, ujjaim markolják puha melleit, fejem vetem és fúrom tincsei közé forró csókot nyomva nyakába, nem az a feladatot, hogy keféld, ja... akkor valaki szóljon neki, hogy élvezze, amikor pont a csípőjébe markolok bele és húzom magamra újra és újra, mint most is, és én mondom, addig tudnám folytatni, amíg csak nedves, de most csak amíg erőtlenül, szakadozva és érdesen nyög fel, kimerülten és lihegve döntöm a fejem lapockái közé és csúszik le róla a kezem, a picsába, nem ez a dolgunk, de azért rohadt jó benne, hogy húzzon fel és feledkezzek meg egy tátongó már összefoltozott lyukról magamon, ami kezdi magát emlékeztetni, azt hiszem ma is léptünk egy szintet.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime21.01.21 0:24




Caden & Mona




original.gif



M

eg nem tudnám mondani hogy jutottam el tegnap az ágyig, de az biztos, hogy volt már tíz óra mire ki tudtam mászni belőle, kezdek hozzá szokni, hogy pucéran alszom, Caden mellett nehéz másként, mindent eltép ha olyan kedve van. így minek vegyek fel bármit is, meg hát a tegnap után erőm sem lett volna, nem tudok betelni azzal a hévvel ahogy magának követel, minden merev és rám vágyó centijével, ajkamba harapok, és elő kotrok egy kábé fél combig érő ruhát és lekómázok kávét főzni, nem kimondottan érdekel, hogy azt nézed van e rajtam bugyi, nincs haver, mássz ki a seggemből, csaptam erősen rá valaki kezére megrázva az ujjam.
- Foglalt terület.
Esküszöm a kávé illatára mászott elő Caden is, nyomtam a kezébe is egy bögrét, majd leültem a csajok közé, nekem a férfiak reggeli morgása között semmi keresnivalóm.
- Nem vagyunk kevesebben?
Pislogtam körbe, nem mintha bármelyik lotyó nevét is tudnám, de olyan gyanúsan megfogytunk.
- Ma mennek este a fiúk vadászni, ilyenkor mindig kiszelektálják a régi árút.
Hát furán beszéltek magatokról, de ha nektek ez így jó, megvontam a vállam és belekortyoltam a kávémba.
- Te nem aggódsz?
Néztek rám nagy szemekkel.
- Mármint miért? Kellene?
Nem értem hova akarnak kilyukadni.
- Hát, hogy Caden egy új lánnyal jön haza és te mész a levesbe.
Muszáj volt felnevetnem, engem ez a veszély nem fenyeget, mert előbb vágom el a pina torkát. Vigyorogva fordítottam oldalra a fejem és kacsintottam rá az éppen felém bambuló Cadenre.
- Úgy nézek én ki, mint akit le akar cserélni?
Amennyi szaron átmentünk már nagyon kétlem, hogy beállítana egy új nővel, inkább iszom a kávém és nevetek ezen magamban, hát ez jó volt.
Lassan úgy érzem mindenki eléggé ébren van, nekem pedig fel kéne vennem valami olyat amihez tartozik fehérnemű is, így vissza megyek a mi kis birodalmunkba.
- Ma már kiszeheted a varratokat.
Jegyeztem meg öltözködés közben.
- De ahogy nézem ezen már túl vagy.
Pislogtam nagyokat, de nem az én dolgom.
- Igen, tudom, mondták reggel a lányok, végre tudok csajos napot tartani, szóval, hát jó szórakozást szívi.
Léptem oda és reflex szerűen nyomtam egy búcsú csókot ajkaira. Ö, ezt nem látta senki, miért is kellett nekem? Felkaptam inkább a törölközőm és bementem a fürdőbe, gyújtottam pár gyertyát magamnak, hosszú, forró fürdőt vettem, hajat mostam, borotválkoztam, muszáj karban tartanom magam. Felkaptam egy szexibb hálóinget, és hozzá tartozó csipke csodát, beszárítottam a hajam, újra kentem a sebeket takaró mázat, a lapockám kivételével mindet, már fejből tudom hol van. Kerestem egy régi akció filmet a tévében, eloltottam a lámpát és csak a gyertyák pislákoló fénye égett ahogy elnyomott az álom.
Nem tudom hány óra lehet, és csak arra ébredtem fel, hogy valaki bebújik a takaró alá és széthúzza a lábaim, majd nyelve édes érintését, akaratlanul nyögtem fel, majd emeltem fel a takarót, Caden?!
- Ó, b@zd meg Caden.
Nyögtem fel újra ahogy birtokba vette izzó ölem.






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime07.02.21 17:14





Caden & Mona






original.gif





F

élálomban morogva fordulok hanyatt és nyújtom ki a karom a hideg lepedőn, hm hideg, az illat stimmel, de nincs akkora ez az ágy, ha kinyújtom a karom ne érnénk egymáshoz, kinyitom a szemem és oldalra fordulok, hát még nagy a csend, szóval nem lehet gáz, nekem meg kéne egy kávé, kimászok az ágyból keresek valami göncöt magamnak, melegítő és póló, fasza mehetünk, kómázok le a konyhába a szemeimet dörgölgetve, de még behunyva is eltudnék még menni a gőzölgő koffein illata után elegyítve azzal az illattal, amit a pólóm anyagán is érzek.
- Kösz. - Túrtam bele a hajamba és tettem le magam a többiek közé, valami életmentő volt az első néhány korty és nem csak nekem, mindenki másnak is, békén kortyolgattam tovább és hallgattam a mai nagy terveket, egyedül a sörözés maradt meg, ami még érdekel is, igen, a legutóbbi ilyen estén hoztam ide Monát, kérdőn vontam fel a szemöldököm, amikor észrevettem, hogy rám figyel, mi van? Emeltem meg az ujjaim felé, semmi, jó.
Ez kurvára kellett, hm végre nem akarok beszarni, amikor felakarok pattanni az asztaltól, hát Mona nem lesz túl boldog, hogy unalmamban már kiszedtem a varrratokat, kötözgesse a faszom tovább és amúgy is mindig csak összeveszünk rajta és az a vége, hogy kefélünk, hát talán mégis csak elhamarkodott volt.
- Ja, kiszedtem őket. - Vontam meg a vállam, majd dobtam le a pólóm, kéne valahonnan egy farmer, és még egy pozitívum, mindig van valami tiszta cuccom, farmer, póló és dzseki, ösztönösen viszonoztam a csókot, amin egy másodpercig magam is meglepődtem és elgondolkodtam, ezt minek is kellett, aztán elhessegettem, végül is mindegy, nem?
- Ne várj meg, aludj, de azért zárd be az ajtót utánam, jó? - Ez nem igazán kérés volt, se nem kéretlen jó tanács, igaz a többség az orráig sem fog eltájékozódni, mire visszaér, és ez az ajtó sem egy biztosíték arra, hogy nem jönnének be rajta, ha nagyon akarnának, de legalább legyen ott és bezárva.
Első kör, második, úgy a hatodiknál jártam már, amikor kezdtem ráunni, ez még mindig beválik? Kurvát nem hülye poénnal szedünk fel, hanem pénzzel öregem, lóvéval, droggal, hm valahogy sose értettem ezt, vagy vártam, hogy nevessenek a vicceimen, de én már csak ilyen vagyok.
- Szia szépfiú. - Nyeltem le egy telipofa sört.
- Te nem keresel valami újat?
- Nem, de azért kösz.
- Ugyann, senki sem szereti ugyanazt kóstolgatni hosszú ideig...
- Akkor lehet valami az ízelőbimbóimmal, szeretem ugyanazt nyalogatni és falni, nem csak kóstolgatni.
Ne húzógasd a szádat, és ha már itt tartunk tényleg kedvem támadt belenyalni valamibe és késő is van, kicsit megszédültem, miután hirtelen akartam felkelni, de hé, megy ez még és mire visszamászok a friss levegőn észhez is térek, elég hüvös van már ilyenkor.
Vihogás, dorbézolás, úgy nézem mindent összevetve egészen sikeres volt a mai "árúbeszerzés". Hát, legalább tényleg bezárta az ajtót, magam sem hittem el, hogy sikerült nem felvernem, ledobtam a dzsekim,  pólóm, az ágy elé lépve kibújtam a nadrágomból és az alsómból, majd szép csendben bemásztam a takaró alá. Lábait széjjelébb húzva nyelvem szántotta végig meleg selymes bőrét egyre feljebb haladva, nagy szemekkel pislogtam fel rá, mint a kölyök, aki épp lebukott.
- Mindjárt... - Félrehúzva a csipkecsodát csókoltam bele ölébe, forró nyelvem húztam végig rajta gondosan érintve minden apró érzékeny pontját, nehezen szakadtam el a nedves menyországtól, minek ez a gönc, türelmetlenül tűrtem fel és morogtam, hogy a tökömbe jön ez le?! Leszarom, szabaddá téve hamvas kebleit csókoltam rá puha rózsaszín mellbimbójára, majd ajkaim közt tartva játszadoztam el vele, combjai közé furakodva martam bele finom bőrébe, majd töltöttem ki egyetlen határozott mozdulattal, nedves és forró, heves és baromi dögös, mindig.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime12.02.21 21:22




Caden & Mona




original.gif



O

ktatni kellene a sikeres együtt, egymás mellett élés mikéntjét, bár úgy sem figyeltem volna oda, minek, bárkit az uralmam alá hajtok és pár órán belül az van amit én akarok, amíg bele nem szaladok egy ilyen pasiba, mellette minden elmélet, megszokott praktika kútba esik, mindketten ugyan olyan makacsok vagyunk, egyikünk sem enged, csak követel, könyörtelenül rombol akár egy tornádó, mindent és mindenkit félre söpörve, mondjuk pont erre már volt is példa, túl magas hőfokon égünk mindketten és nem kioltjuk egymás szenvedélyét, hanem még jobban tápláljuk, mintha benzinnel mennél örömtüzet oltani, talán pont ezért is olyan eszelősen jó vele a szex, nem kérdez, nem válaszol, csak elveszi ami kell és én is ami az enyém.
Finom csókkal ajkaira veszek búcsút tőle, amit szó nélkül viszonoz, egy pillanatra rázom meg a fejem, ne agyald túl, ugyan olyan reflex, mint nekem, túl sokat vagyunk együtt, és túl sokat kell játszanunk, hogy minden oké, pedig itt aztán többet van sz@r abban a bizonyos palacsintában, mint ahányszor ölelkezve a mézes heteinkben ébrednénk fel, egy percben sikerül úgy felb@sznunk a másik idegrendszerét, hogy fel akarja képelni a másikat, de amíg szex a vége nem kimondottan érdekel, hogy mit is karattyol.
Kilépve a fürdőből sétáltam oda az ajtóhoz és fordítottam rá a zárat, túl fáradt vagyok, rég nem aludtam ki magam teljesen, ezen az ágyon nehéz is lenne, az a csoda, hogy még egyben van. Bevackoltam, mélyen szívtam magamba frissen mosott hajam illatát, vegyülve a párnából áradó Caden illattal, esküszöm már lassan aludni se tudnék nélküle, csak tudnám mikor lett ez így...
Mélyen aludtam, és szinte alig akartam felébredni arra, hogy valaki széthúzza a lábam, komolyan fél percig azt hittem csak álmodom, majd ahogy fellibbentettem a takarót, és Caden nézett rám nagy szemekkel, majd megragadva a csípőm húzta végig nyelvét nedves ölemen már tudtam, hogy nagyon is ébren vagyok. Hangosan morranok fel, ahogy játéka fokozódig rajtam, lecsúsznak a lábaim a lepedő anyagán, kezemmel markolom meg a fejem fölött az ágy keretét, mellkasom domborul ki, megfeszítve hátam, ez egy meglepően jó ébresztő.
- Csak tépd el!
Motyogom magam elé, ahogy ajkai keresnek utat bőrömön fel hozzám, felnyögök, egyik kezemmel elengedem a merev fát és hajába túrva tartom mellemen, érzékien játszva nyelvével fokozza vágyam, kemény és határozott mozdulattal tölt ki, felsikkantok és csak még közelebb követelem magamnak, érezni akarom ajkait az enyémen, dereka körül fonom a lábam, körmöm mélyesztem hibátlan kerek fenekébe és csak kérlelem hogy folytassa. Ajkaim mohón falják az övét, közéjük engedve sóhajaim, miért is kellene félnem, hogy lecserél?






Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime03.03.21 16:23





Caden & Mona






original.gif





K

örmei élesen marnak a bőrömbe és még intenzívebb mozgásra ösztönöznek, ami kicsit sem meglepő, az sem lenne az, ha egyszer darabokra esne ez a szar alattunk, akár csak az a vacak komód. Nyelvem húzom végig mellein, ahogy felfelé húz a hajamnál fogva, mohón kapok ajkaira falva minden édes és heves csókját.
- Eszelős lotyó. - Morgom ajkai közé, majd elhajolva mellette illetem meleg puha bőrét forró ajkaimmal végig a nyakán egyre beljebb haladva, miközben tenyerem a párnák közé csúsztatva ujjaim markolják meg a lepedő anagát, keményen hatolok belé újra és újra, mintha csak még inkább éreztetni akarnám vele, hogy Ő már az enyém, hm talán csak túl sok ideje vagyunk idebent és összezárva, és itt mindenki valaki felett van, vagy pedig a tulajdona, hát Ő az enyém és mindenkinek így kell látnia és tudnia, de most akarom, hogy érezze is, hogy remegő ölének minden mozzanata nekem engedelmeskedjen, egy idegesítő, nagyszájú lotyó, de majd én befogom neki. Ez az, rajta csináld csak, harapj, karmolj, nyögjél, sikíts, jegesen megcsillanó pillantásom fúrom az övébe, ahogy ismét hevesen és teljesen benne vagyok, borostás bőröm húzom végig ajkai mentén, majd telhetetlenül kezdem ismét falni őket, nyelvem tör utat magának szája belsejébe, ajkába harapok és mordulok fel, ahogy körmei ismét mélyre szántanak, ha így fogod folytatni, úgy végig harapdálom a segged, hogy egy hétig visítva fogsz ráülni, az hétszentség! Esztelen hévvel követelve a másikat, nyelvem húzom végig lassan a nyakán egészen fel az arcáig, az én szagom, megmondtam, csípője puha és feszes bőrébe markolva tartom meg és ostromlom amíg egész testében meg nem adja magát nekem.
- Hát ez kurva nagy volt, szia szivi. - Lihegtem, ahogy feljebb emelve magam elterültem mellette, ez kurva jó volt, nem tudom milyen az a palacsinta, de nekem jó, észre sem vettem, hogy egyre nehezebben és lassabban pislogok, csak úgy elvoltam a pazar mennyezetet bambulva, majd felvont szemöldökkel fordultam Mona felé, ahogy kijelentetté, hogy még nem végeztem.
- Akarsz még eget? - Úgy érzem ez jár, amiért felkeltettem az éjszaka közepén.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime16.03.21 11:11




Caden & Mona




original.gif



M

agam sem tudnám eldönteni, hogy ez most megállapodás vagy szövetség, mármint az, hogy inkább ke...ünk, mint veszekszünk, tény és való, hogy így produktívabbak vagyunk, hisz kimaradnak a felesleges dögölj meg körök, helyette inkább csak élvezzük egymás testét, tény és való, hogy azóta sokkal összeszedettebbek vagyunk, kezd már egy csapat szerűvé alakulni az egész összezárósdi, nem is értem kinek az idióta ötlete volt ez, mármint, hogy két habzószájú fenevadat bezár egy szobába és rendezzétek le egymás között, tény és való, hogy én vállaltam el, hogy valaki ku...ja legyek, benne volt a szerződésemben, csak rosszul tűröm ha mellé egy tajparaszt vagy, de khm, mondhatjuk úgy is, hogy sikerült lerendeznünk egymás között, ha a hangos, kéjes nyögéseket annak lehet venni.
Körmöm mélyesztve feszes, kerek hátsójába, ösztönzöm csípőjét hevesebb mozgásra, fejem vetem hátra ahogy ajkai érintik izzó bőröm, baszki de jól csinálod.
- Mondj még ilyen szépeket.
Nyögöm ajkai közé, borostája karcolja végig a bőröm, és én csak még jobban akarom, követelőző,
mohó csókjai borítják el minden érzékem, pattanásig feszülnek izmaim, és csak arra vágyom, hogy abba ne hagyja, érezni akarom Őt, ahogy vadul követeli érte nedves ölem a magáének, soha sem gondoltam volna, hogy egyszer be fogok hódolni egy pasi akaratának, de Ő elérte, hogy mocskosul akarjam azt az őrületet és szenvedélyt ami vele jár.
Körmöm mélyesztem a hátába és húzom végig kiélezett karmaim, hupsz ennek nyoma marad, hangosan sikítok fel, ahogy mélyebbet lök rajtam válaszként, csípőmbe markol és erősen tart mindkettőnket abban az eszelős mámorban amit elfúló hangon és remegve érünk el.
- Igen, az, szia szívi.
Kapartam meg a torkom amint újra levegőhöz jutottam, oldalamra fekve vettem szemügyre hibátlan, izmos alkatát.
- Hm, és ki mondta, hogy végeztél?
Haraptam finoman ajkamba, ahogy felém fordította tekintetét. Egy szó nélkül emeltem fel magam és keresztül vetve rajta lábam estem neki édes ajkainak, körmöm mélyesztettem hasfalába, forró, nedves ölem simul, még mindig merev férfiasságához, ha már felkeltettél add meg nekem mindazt amit csak ketten tudunk létrehozni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime17.03.21 11:13





Caden & Mona






original.gif





Í

gy lehet együtt dolgozni, bár...erre valami olyat kapnék fentebbről, hogy csak képletesen kellett volna dugnod, nem rogyásig, na ahhoz nem értek és így legalább el is tudjuk egymást viselni perceknél tovább, egész jó üzletnek tűnik, a meló is halad, senki nem sejt semmit, az meg, hogy én alkalmanként bepofátlankodok az édes kis combjai közé vagy épp a seggébe vájom az ujjaim, ne érdekeljen, plusz még egyszer sem ért miatta negatív értékelés, szóval pláne kussolj.
Na így szeretem én egy nő hangját hallani, hangosan, kéjesen nyögve nem visítozva, érdes mély hang tör fel torkomból, ahogy körmei nem túl finoman végigszántják a hátam, ezt még megfogom érezni, ribanc. Keményen lökve rajtam tartom meg csípőjét és engedem el magunkat, a rohadt életbe, ez jó volt szivi.
Oké, ezt egy nagy igennek veszem, kezem csúszott végig rajta, ahogy rám mászott, ajkai után kapva faltam őket, kezem állapodott meg tincsei között és tartottam meg, miközben mohón követeltem csókjait. Esküszöm ez a nő egy kidőlt karóba is szikrát lehelne, nemhogy az ember farkába. Szabad kezem siklik le végig a hátán végigsimítva kerek fenekén, érdes ujjbegyeim vájnak puha bőrébe, van itt ebbe a kócerájba egy raklap kurva, de egynek nincs ilyen segge, ujjaim csúsztatom végig nedves ölén, egyszer még... még mielőtt vége lesz ennek a szarnak csontszárazra nyalom, az hétszentség. de most... ujjaim hatolnék belé, szabad kezem markol rá csípőjére és tartom erősen magamon, igen pontosan ezt akartam, nyelvem húzom végig ajkain és még egyszer, te, vannak néha jó ötleteid, mondjuk reggel kurva zabos leszek az ébresztőre, de igazad van, az már az ő baja, meg az enyém, majd alszom, mikor hazaérek, hm egyre távolabbinak érzem ezt a szót és nem amiatt, mert hetek óta itt dekkolunk, hanem mert már magam sem, egyre kevésbé érzem vagy tudom is, hogy az hol van, de megbaszottul nem itt, de épp egy nedves meleg helynél tartottunk, amivel foglalkozni kell.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime17.03.21 15:47




Caden & Mona




original.gif



A

lap esetben gyűlölöm ha felkeltenek az éjszaka közepén, főleg, hogy már ezer éve nem aludtam egy rendeset, túl kicsi ez az ágy kettőnknek, mindketten csak fáradtak és nyűgösek vagyunk, amitől csak még erőszakosabbak és az senkinek sem jó, én felbosszantom Caden - t, Ő meg levezeti máson, és az nem mindig a leg örömtelibb, főleg ha eltörik pár csontja az illetőnek, így mindkettőnknek jót tett volna már alapos pihentető alvás, és kivételesen olyan mélyen aludtam, hogy fel sem akartam arra ébredni, hogy Caden hazaért, gondoltam majd arrébb lök, hát lökött is csak nem úgy ahogy elsőre számítottam, de, hm, fogalmazzunk úgy, hogy ezt sokkal jobban élveztem, minden heves és követelőző mozdulatát, ahogy magának követel és nem enged a vágyaiból, aminek tárgy elé erőteljesen én lettem, Ő az alfa és én hangosan adom meg magam szenvedélyének.
De van egy rossz hírem, ha már felpiszkáltad az alvó kiscicát követeli a jussát, ölébe mászva kaptam ajkai után, körmöm mélyesztettem feszes, kidolgozott izmaiba, ajkába harapva morrantam fel ahogy ujjai hatolnak belém, finoman mozgatva a csípőm követelem magamnak, akarom, hogy érezd mennyire kívánlak, hogy érted és tőled vagyok nedves, és nem mondhatsz nekem nemet, mert te is pont ugyan ennyire akarsz engem, mindketten tudjuk, hogy van valami megfoghatatlan a másikban ami mágnesként vonz és egyikünk sem tudna ellenkezni egy jó kis szex felvetésére.
Megemelve a csípőm húztam ki belőlem ujjait, és nyomtam a számba, fokozatosan engedtem magam merev férfiasságára, és ujjaiba haraptam ahogy teljesen magamban éreztem őt, szabad kezemmel kaptam el az ágy keretét, hátra vetem a fejem és kezdek egyre hevesebb mozgásba ölében. Végig húzom ujjait az ajkaimon, végig a nyakamon egészen a mellemig, ujjai közé fonva a sajátom markolok rá puha húsomra, hangszínem emelkedik, minden eszeveszett mozdulatommal, fel fogom verni az egész emeletet, de az sem érdekel, nyögni, sikítani akarok attól a gyönyörtől amit csak ő tud nekem adni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime09.05.21 12:44





Caden & Mona






original.gif





R

égebben, már, hm nem is akarok emlékezni rá mikor nem így képzeltem az életet, száraz, érdes bőr és nők nedvei az ujjaidon, ez állt a legtávolabb attól, amit akartam vagy, ami a célom volt, már ha volt ilyen, de nevezzük annak, sőt ami azt illeti most is látok ilyet, csak már még szánni se tudom, nem azért, mert hittem valamikor ebben a szarban, amit rendszernek hívunk, ami aztán jól megcsócsált, majd kiköpött, mint valami szart, csak mert azt tetted, amit kellett volna, és persze, ha mocskot hagysz, azt már nem takarítják fel utánad és mi még mindig ezeknek segítünk, a szabályok némileg változtak, ami egész elviselhető, nem pofáznak bele hogyan végezzem a dolgomat és nem is mentik a bőröm, ha rohadt nagy szarba kerülök, de az nem érdekel.
Most meg fogalmam sincs mért csinálom, hogy miért rühellem az egészet, valahogy mégis minden nap azt akarom, azt akarom hinni vagy elhitetni, hogy még nem végeztem és még nem ért véget a munkám, hogy miért kefélem ezt a nőt, úgy mintha nem lenne más, picsába mindennel és gyere már, markolok rá csípőjére szabad kezemmel, ujjaim húzom végig nedves ajkain, követem, erősen vájok bele puha húsába, keze siklik végig fel a hátán, majd kapom el, csavarom körém és vetem hátra haját. Abba ne hagyd, a rohadt életbe! Még bőrének barna pigmentjei sem rejti el nyomaimat, akár egy tetthely, az én tetthelyem, ahová mindig visszatérek és újabbakat akarok hagyni. Elengedve megragadom vállam fölött az ágykeretet kicsivel Mona keze mellett és kezdek erőteljes, keményebb lökésekbe, még csak szusszal bírjuk, apró verejtékcseppek gyöngyöznek a hasán, esküszöm egyszer még addig fogom ostromolni azt a telhetetlen, vad és tüzes vágyat a lábai között még csak pislákolni lesz ereje. Fejemet hanyatt vetve hangosan sóhajtok fel érdes hangomon és engedem el magam, azt a kurva! Ez mégis jobb, mint az FBI.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime15.05.21 12:43




Caden & Mona




original.gif



S

oha nem voltam egy angyal, akármennyire is szerette volna a frigid picsa akit anyámnak nevezhetek, oly kegyesen, de szerintem az a nő is több faszt fogott, mint kilincset, én inkább mindig is apám pici lánya voltam, a kópé aki élvezetből lövöldözik, fára mászik és nem fél koszos lenni, mindig is fiút akart, így mondhatom mekkora csalódás érte amikor minkét gyermeke lány lett,  nővérem a csajos csaj, de bárkit hidegvérrel tesz el láb alól ha úgy esik neki, és én a kemény, fiús lány, aki már óvodás korában tudta hogy érje el amit akar, soha semmi nem riasztott vissza, még az a harag sem apám szemében amikor nemet mondtam neki és üvöltözések közepette tagadott ki a családjából, de azt megtanultam, hogy egy DeFler - nek soha ne fordíts hátat ha fegyver van a kezében, és erre minden nap emlékezhetek.
Így hát nem is csoda, hogy egy olyan pályát választottam, ahol én irányíthatom az életem, minden lépésem, szinte soha nem dolgozom együtt senkivel, mert a saját seggem is elég védeni, nem kell nekem egy botladozó amatőr, valahogy pont így vélekedtem Caden - ről is amikor megismertem, de hamar rá kellett jönnöm, hogy ő nem az az újonc aki összecsinálja magát egy élesebb szituációban, és ez őrülten begerjeszt, tudom, fura ízlésem van, de az állatokra bukom, pont mintha hasfelmetsző áldozata önként futna a karjaiba, hátha őt nem végzi ki. De én tudok vigyázni magamra, nagylány vagyok már, és különben is, nekem csak a teste kell, bár nem tudom miért oly különleges számomra, hisz nem az első és valószínűleg nem is az utolsó kocka hasú dögös pasi, aki tud bánni a farkával, de valahogy vele annyira egyszerű, nem kell kérnem, magyaráznom, hogy nekem miért pont az jó ha fáj, egyszerűen ösztönből érzi mire van szükségem. Ujjai mélyen vájnak csípőmbe nyomot hagyva maguk után, körmeim mélyesztem hasfalába, izzó ölem mohón követeli őt magának, minden átkozottul mély és szenvedélyes mozdulatát, kezem teszem az övére és ujjai közé fonva a sajátom szorítok rá és az ágykeretre, miközben hátra vetve fejem sikítva érem el munkánk édes gyümölcsét.
- Na, ezért már megérte felkelni.
Lihegem ahogy előre dőlve támaszkodom meg felette, alig tudtam megmozdulni, hogy visszadőljek a helyemre és két másodpercen belül elnyomott az álom.
Az ébresztőre ébredtem, fáradtan nyitom ki a szemem, mi a...? Caden zár szorosan karjai közé, lábam fontam az övé közé, fejem a mellkasán, na ez mikor történt? Szólítgatom, lökdösöm, de ő csak morogva alszik tovább, se én se az ébresztő nem kelti fel, elnyúlva mellette nyomtam ki, combom puha bőre viszont már érzi, hogy valaki nagyon is ébren van, hm, akkor keltsük fel a nagy medvét is. Kibújva alóla csúsztam be a takaró alá, ujjaim közé fogva merev férfiasságát, érdes nyelvem húztam rajta végig, majd ajkaim kezdtem kalandozó játékukba, nagy szemekkel pislogtam fel amikor fellibent a takaró, végig húztam szám és apró pusziban értek össze dús ajkaim.
- Jó reggelt. Nem akartál felébredni semmire, hát gondoltam...
Vontam vállat vigyorogva, ez egy hatásos ébresztő volt.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime29.09.21 13:18





Caden & Mona






original.gif





N

em vagyok túl bonyolult lélek, legyen mit ennem, tiszta ruhám és hagyjál békén, ennyi. Őszintén azt gondolom, hogy van az az élet, amibe nem való egy nő vagy párkapcsolat, azt is megmondom miért, mert nem lehet valamit, több dolgot fél bedobással csinálni, ha itt is próbálsz lenni meg ott is próbálsz lenni, tenni a dolgot, amihez értesz, amiben jó vagy és hiszel, vagy hát valami olyasmi, de közben, lényegében sehol sem vagy, az nem működik. Kell, hogy legyen egy rendszer, ami szerint élsz, elvek, szabályok és a szebbik nem általában nem viseli jól, ha nem az első helyen állnak, és ha mondjuk háromszázhatvanöt napból te háromszázat nem vagy otthon, az eléggé ebbe a kategóriába esik.
Ösztönösen emeltem fel a karom, mikor Mona mocorogni kezdett és fúrni magát felém, átvetettem rajta és teljes nyugalommal horkoltam tovább, valószínűleg reggelig, már csak annyit kezdtem regisztrálni, hogy megint mozgolódik, az isten van már megint, maradj már nyugton... Másodpercekkel később halk morgás hagyta el a számat, na ez meglepett, de annál érdekesebb, minthogy zabszemmel a seggében ficánkoljon rajtam.
- Szia szivi. - Libbentettem fel a takarót.
- Hát most már tuti, mert abba nem hagyod. - Szarok rá, hogy elkések, majd megvárnak, de mi ezt itt most befejezzük.
- Vagy feljebb mászol vagy a száddal ügyeskedsz tovább. - Nekem aztán édes mindegy s ahhoz képest, hogy most ébredtem egész korrekt vagyok, még választási lehetőséget is kínáltam fel, általában nem szoktam.
- Akkor nyeregbe szivi. - Vigyorodtam el, szeretem, hogy nem kell kétszer mondanom, ha szexről van szó elsőre is megy, csak a többi dologgal állunk még kicsit hadilábon, de ha kefélni kell, akkor nagyon tudja tartani azt a fene formás hátsóját, és az baromi dögös.
Már kezdett minden homályba borulni, csak az édes, na jó, nem kicsi, hangja volt, az esztelen hevessége, a forró teste és áucs, egy rekedtes reccsenés, kinyitottam a szemem, oké, csak ez a szar rakás szakadt le alattunk.
- Abba, ne, hagyd! - Ez kurvára az a perc, amikor előlem bármit tehet, csak abba ne hagyja, ujjaim vájtam finom bőrébe, hol is tartottunk? Még egyszer már nem tud eltörni alattunk ez a szar, akkor meg kár lenne veszni hagyni, amit félbehagytunk.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime13.10.21 12:13




Caden & Mona




original.gif



R

osszul viselem a tétlenséget, ha csak úgy eltelik a nap, hogy nem csináltam semmit, nem mondom, hogy mindig érdemleges kell, hogy legyen, de azt a bezártságot amit itt megélek nem tudom épp ésszel elviselni, sose gondoltam, hogy olyan leszek, mint egy kölyökkutya, hogy a napom legjobb része amikor a gazdám hazaér, pedig mindig is szerettem egyedül lenni, sőt, direkt kértem, hogy hadd lehessek már magamban, de most voltam már annyit, hogy kivitatkoztam és megbeszéltem magammal mindent ami az elmúlt huszonkilenc évemben velem történt, hetek teltek el, már egész elfogadtak, nincs több kérdés a ki és miért van itt, főleg mióta ránk nyitottak szex közben, bár még mindig nehezen viselik, hogy nem mehetek a közösbe, de Caden szerencsére foggal körömmel ragaszkodik hozzám, soha nem szorultam segítségre, de esküszöm, ezt most direkt tetszik, csak el ne mond neki, mert azt a kaján vigyort én nem élném túl, de ő se mert lecsapnám a székkel.
Már vagy negyedjére csörög az az átkozott óra, hogy sorvadna el a kezed nyomd már ki, morgok és próbálok visszabújni minél mélyebben Caden meleg és eszméletlen jó illatú bőrébe, de csak nem fogja be az a szar, dühösen nyúltam át és nyomtam ki, nem hiszem el, és még el is késik, na meg még csak az kéne, lökdöstem, szólongattam semmi, hát akkor ennél radikálisabb módszerhez kell folyamodnom, felhúztam a takarót és bebújtam alá, férfiasságát megragadva kezdtem bele édes kényeztetésembe, érzem ahogy ujjai keresik a hajam és markolnak, hallom érdes morgását, majd fellibben a takaró, azt hiszem sikeres volt.
- El fogsz késni.
Jegyeztem meg vigyorogva. Mondanám, hogy meglepett a válasza, de egy cseppet sem, inkább csak izgalomba hozott.
- És, hogyan szeretnéd?
Vigyorodtam el, hm egész jól hangzik.
- Legyen már nekem is jó akkor.
Másztam ki a takaró alól, és csúsztattam nedves ölem merev részéhez, hangosan nyögtem ajkai közé ahogy végre magamban érezhettem teljes valóját, körmeim mélyesztettem mellkasába és toltam fel magam. Csípőm mozdítom felette, egyre hevesebb ritmusban, hangomtól zeng az egész emelet, már mindenki tudja, hogy el fog késni.
Csak a reccsenés rántott vissza a valóságba, nagyot sikítottam ahogy leszakadt alattunk az ágy, körmeim vájtam mélyen bőrébe, oké, ennek nyoma marad.
- Rendben.
Nevettem el magam, ilyen is csak velünk történhet meg, először a komód, most az ágy, valamit nagyon jól csinálunk. Hagytam, hogy bőrömön megfeszülő ujjai diktálják a tempót, édes megkönnyebbülésem szakadt ki belőlem, majd erőtlenül rogytam vissza felső testére.
- Ez még mindig isteni volt szívi.
Ember legyen a talpán aki most még két lábon el tud menni dolgozni.





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime28.10.21 11:40





Caden & Mona






original.gif





A

nnyi időm volt, hogy megragadjam hangos sikkanása közepette.
- Áucs. - Bírom a fájdalmat, de azért a bőrömet még mindig nem a körmei alatt szeretem érezni, hanem a húsomon, ha egy mód van rá, de ez most nem jött össze, és itt most nem a gyeplő ment el, hanem ez a szar szakadt le alattunk.
Van még valami ebben a tetves kócerájban, amit szét tud baszódni, törni, szakadni, ha van, az az érzésem, hogy mi megfogjuk találni, nem mintha nehéz lenne, egy árva szög nincs ezen a telepen, ami ne lenne rozsdás, azt hiszem elmegyek egy vérmérgezés ellenire, ha itt végeztem.
Fogalmam sincs, talán beszóltak, talán nem, hogy elkések, pont leszarom, Mona nyögései mindent elnyomtak és mocskosul jól csinálta, amit csinált, ez az szivi, abba ne hagyd! Megkönnyebbülten, lihegve és kurvára munkakedv nélkül simogattam végig a hátán le a fenekéig majd vissza fel, ó hogy rohadnátok meg...
- Ha hazaérek megnézem mit lehet csinálni ezzel a szarral, jó? - Valamin mégis csak kell aludnunk, aztán meg majd kitalálok valamit, tákolok össze valamit, ami hét szentség, hogy nem fog leszakadni és egy normális matrac, áhh majdnem olyan jó belegondolni, mint ez volt.
- Lassan mennem kell, vagy fél órája. - Elkések az nagyon biztos, és ha valaki szóvá teszi, akkor plus óráim is lesznek, még elásom valahova.
- Összetákolom, hogy megint eltörjük, jó? - Vettem le róla a kezem, mert felkéne tápászkodni, de valahogy nehezen ereszt a meleg teste, faszom, gyerünk.
- Jó, akkor majd kiszedem belőle, ideiglenesen az is jó lesz, majd kigondolom. Lesz rá időm. - Végül is, ha alátámasztom valamivel, akkor így is kibírná még, ha nem csúszik ki alólunk, ami nem garancia, és kéne egy kávé is.
- Csak... figyelj oda, oké? - Felesleges koptatni a pofámat, úgyis azt csinál, amit akar, de akkor legalább ügyesen.
Gyorsan beleugrottam az alsómba, felrángattam a nadrágom, póló, munkáscucc.
- Majd jövök. - Rá se néztem az órámra, minek, idióták, de azért nem annyira, hogy komolyan benyalják, hogy elaludtam, mert igen, Monával a farkamon? Hát olyasmi.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime01.11.21 10:26




Caden & Mona




original.gif



T

e atyaságos úr Isten, ekkorát nyögve is rég keltem fel, és kivételesen ehhez semmi köze Caden-nek, maximum annyi, hogy együtt szakítottuk le az ágyat, de az már mikor is volt? Valahol a múlt hét és az örökkévalóság között, úgy be van állva a derekam, a hátam a nyakam, hogy egy masszőr két hétig dolgozhatna rajta akkor is csomós maradna, szerintem ez már beleivódott az izmaim közé, ami nem túl szerencsés ha futni kell és beáll a hátad közben, úgy vonszolod magad, mint egy baszott zombi, maximum a röhögésbe hallnak bele, úgy mászok ki az ágyból minden reggel, mint egy hadirokkant és sírok ha vissza kell feküdnöm, ez egy aljas kínzás.
Felhúzom a pólóm a tükör előtt és nézegetem a hátam, esküszöm tuti, hogy valami van benne, önmagától izom így nem fájhat.
- Hogy az atyaságos mindenbe tudsz felkelni minden baszott reggel?
Szaladt ráncba a homlokom Caden laza léptei láttán.
- Nem, nem vagyok egy borsószem kisasszony, de baszki ez az ágy maga a tüzes trón. Inkább alszok a padlón, de én ezt így nem bírom tovább...  
Szorítom a fogaim és próbálom nem megütni, komolyan, rosszul alszom, fáj mindenem és még bosszant is korán reggel.
- Kávé? Még, hogy kávé. Tudod hol van főzz magadnak!
Mi az anyám kínja vagyok én? Főzzek, mossak, takarítsak meg még a kávéjával is én ugráljak mert viszket a töke vagy mi az ég?
- Seggfej!
Morgom magam elé, ahogy próbálom összevakarni és mozgásra ösztönözni a porcikáim, bár nem nagyon akarnak engedelmeskedni, fogalmazzunk inkább úgy, hogy nem, nem akarnak, ahogy én sem. Kínszenvedés fájós háttal a tűsarok, de muszáj össze  szednem magam és lemászni azért a megbaszott kávéért.
- Na mi van kislány, Caden rossz lyukba rakta?  
Egy pillanatra felszaladt a szemöldököm, ökölbe szorítottam a kezem és össze a fogaim, hogy ha én most leveszem ezt a szájbabaszott cipőt úgy feldugom a rossz lyukadba, hogy többet nem tudsz leülni.
- Ha ha...
Inkább hozom azt a kávét....





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime03.12.21 15:04





Caden & Mona





original.gif





K

icsit puskaporos mostanában a légkör, miután sikerült szétkúrni az ágyat, pedig őszintén hittem, hogy ennél rosszabb már nem lehet, azon csodálkozom, hogy még ez a kóceráj nem dőlt ránk egy éjszaka sem, morog Mona, minden baja van, pedig azt csináltam, amit mondott, szétszedtem ezt a szart amennyire engedte, ha jobban nekifeszülök ágy se maradt volna belőle, és már csak a szivacsokon alszunk, de még arra is használhatatlan és most megy a hiszti, a hogy tudunk ezen aludni és felkelni? Hát, hogy a faszomba...
- Isteni adottság, mért, a barakokban kényelmesebb volt? - Mert emlékeim szerint az is egy odahányt szar volt már, de jó az még, dögölj meg rajta vagy kelj fel alapon, ide se azért küldtek, mert más olyan szívesen jött volna, inkább azért, mert nem volt más. De akkor inkább úgy érzem nem ma fogom megkérni, hogy tapossa már kicsit meg a hátam, mert még a végén fent felejti a lábán a tűsarkút.
- Majd kitalálok valamit, ne hisztizz már, inkább csinálj egy baszott kávét... - Per pillanat, ha beleköpne, még az sem zavarna, csak kávé íze legyen. Na ez a nap is jól indul....
Felé fordultam, de inkább kuss-ba maradtam, értünk mi szavak nélkül is, igaz? Csak menj már és hozd mááár, ezaz, ügyes kislány!
Már egy hete csinálgatom az új ágyunkat, amolyan gyógyír a hisztire, morgásra meg mindenre, és már az én hátam se venné zokon, ha egy éjszaka végre rendesen bírnék aludni, így minden nap meló után kajáltam és húztam le barkácsolni, már csak összekell raknom, meg felhozni valahogy, a matracokat már csak el kell hoznom, azt is lerendeltem már a héten.
- Kösz. - Tény, hogy kábé annyit fog érni, mintha átönteném a fejem fölött, legalább a hátam értékelne némi melegséget, igen pont azt, amit tőle nem kapok mióta leszakadt ez a szar.
- Aztán bírsz segíteni, hogy kidobjuk ezt a szart? - Biztos nem voltam elég lényegre törő, ez lehetett a gond.
- Segítesz, vagy nem? - Ha nagyon muszáj egyedül is kihúzom, csak akkor senki se legyen a közelben.
- Nekem még van egy kis dolgom, addig takarítsad ki az alját és szólj rám, ha kész vagy. - Ó, a jó életbe!
- Egyszer a nyomorult életbe csak csinálnád, amire megkérlek? - Most kivételesen nem azt kértem, hogy maradjon a seggén és ne csináljon semmit.  




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime26.12.21 12:52




Caden & Mona




original.gif



M

int két morgó medve akik bármelyik pillanatban a másik nyakának ugrana, hogy kitéphesse a még lüktető ütőerét, csak végre legyen csend és nyugalom, de nagyon jól tudjuk, hogy nem azért vagyunk itt, hogy egymással végezzünk, hanem, hogy felszámoljuk ezt a tetves drogkartelt, de egyáltalán nevezhető annak ez a koszfészek, több a csótány és a patkány, a csúszómászó itt, mint normálisnak kicsit is nevezhető ember, egyszerűen nem hiszem el, hogy hónapok óta ez az otthonom, hogy ennyi féreg ember létezik és én köztük tengetem az időm, nem a testi épségem féltem, sokkal inkább az agytekervényeim, hogy teljesen feladják a küzdelmet az ép emberi beszélgetésért való küzdelemben.
- Kávé, hát persze, kávé, hogy fulladnál bele.
Morogtam magam elé, még minden fájdalmas lépéssel közelebb kerültem a szobánkhoz, sosem tartottam kényelmes viseletnek a magassarkút, de ez most olyan, mintha pengéken járnék, a tartásom kritikán alul, a hátam sajog a derekam beállva, mint egy csípőficamos kurva...
- És akkor mi a fészkes apám faszán alszunk?
Szaladt ki belőlem, már nem tudom uralni a gondolataim se és a pofám meg főleg nem, nagyon kimerült vagyok és túl régóta.
- Ja, ha muszáj...
Kicsit sem feltűnő, hogy egy kurva ágyat cibál, á, dehogy...
- Hogy mi bajod van? Mikor lettem a tetves bejárónőd
Olyat csattant a szavam, hogy még én magam is túl keménynek találtam és látva Caden megfeszült arcizmait jobbnak látam ha visszavonulót fújok, most az egyszer, kivételesen, mert a végén én csattanok mondjuk a falon, vagy megint borítom a kisasztalt, na jó, azt teljes mértékben megérdemeltem, és járhattam volna csúnyábban is, szóval még szépen megúsztam felrepedt szájjal, pár zúzódással és borda repedéssel, semmi olyan, amit már ne tudnék kezelni.
- Jól van, jól van.  
Emeltem fel védekezőleg a kezeim, csinálom csinálom.
- Jól van, szólok ha végeztem.
Dünnyögtem, azt se tudom, hol kezdjem ezen a lepratanyán, de persze, kitakarítok az ágy alatt, de, hogy mivel és honnan, nem baj, megoldom...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Caden Ainsworth
Caden Ainsworth



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime02.01.22 21:02





Caden & Mona





original.gif





Ü

töm a faszom az egészbe, meg belé is, ha az végre megoldaná a hisztis problémát, mert a nyelvét azt már nem kell, azzal sokkal inkább az a gond, hogy nem tudja visszahúzni, vagy csak épp tudná, de nem bírja, ami időnként még hergel is, de most maximum a tenyerem hergelné fel, amit nagyon igyekszem kordában tartani és inkább odalent vagyok a francos ággyal szarakodva, hogy végre kényelmesen tudjon aludni az a dögös segge, de kezd kiborítani.
Csak felvontam a szemöldököm egy pillanatra, és figyeltem, hogy mi jön még ki a száján, és egyszer az életben azt tette, amit most jól tett...
Kiráncigáltuk azt a vén szart, tudnám mi a tököm volt ilyen súlyos benne, amikor lazán leszakadt alattunk, jó mondjuk én durván harminc kilóval több lehetek, talán negyvennel is, fogalmam sincs, hátsója azért van rendesen és tudnék is vele mit kezdeni, és rendszeresen fel is kúrja az agyam.
Hát, mivel egyben, ezen a lépcsőn nem fog felmenni, így kénytelen leszek fent összerakni, még Mona elvan a patkány maradványokkal, addig én lőttem egy kocsit és elhoztam a lerendelt matracokat, pont leszarok mindent, miután írt Mona, szerszámok az övembe és ketten cserébe a régiért két fordulóval felvittük eggyel feljebb. Bepakoltuk a szobának nevezett valamink közepére, kell hely összerakni is, aztán majd húzgálom, amerre akarja, A két matrac már könnyű volt, ki se csomagoltam még, így csak felhúztam őket, csak akkor álltam meg fújni egyet, amikor már minden bent volt, innentől már ráérek vele elszarakodni egyedül is.
- Na, jó lesz? - Néztem Moná-ra a pólóm vállába törölve az arcom, reflexből kaptam el és markoltam meg a seggét, ahogy a nyakamba ugrott, nem csinálta már egy ideje, de a fogását azt még ismerem. Ja, nem csak a pöcsöm lógattam még elhúztam minden nap meló után, hogy ne tudjon felhúzni valamivel, mert neki fáj mindene, szétesik a hátam, tudom.




Vissza az elejére Go down



do you know who i am?
Mona DeFler
Mona DeFler



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime26.01.22 22:21




Caden & Mona




original.gif



N

em ennek szerződtem, egy kibaszott takarítónőnek, komolyan mit képzel magáról ez a faszi, ki vagyok én, az anyja? Mosok rá, a főzés túlzás, de időnként hozok enni, foltozom a gatyáit és őt is, és most még segítsek cipekedni és takarítsak fel az ágy alatt, hogy mi van? Öregem ezt itt és most te sem gondoltad komolyan, mond, hogy nem, mondjad már! Legszívesebben üvöltenék, törnék zúznék, de azzal csak két dolgot érnék el, egy még jobban fájna minden porcikám az ugrándozástól, és kettő, csak zajt csapnék, amiből az jönne le, hogy megint egy engedetlen fruska vagyok és Caden-nek megint meg kell büntetnie, és nincs több asztalunk amit összetörjünk azzal, hogy keresztül vágódok rajta egy tasli kíséretében, és ha már itt tartunk se szekrény, se ágy, hogy mi mindent össze tudunk törni?
Erős volt bennem a kísérté, hogy berúgjam az ajtót Caden után ahogy kirángattuk az ágyat, te jó ég mi nincs alatta, szerintem amin aludtunk se volt tisztább, kemény, szerintem ide még a kísértetek sem mernek visszajárni, pedig itt vannak a hamvaik némi harapós porcica társaságában, akik esküszöm még fújtattak is ahogy közeledtem a seprűvel, na nem mentek mindjárt el innen, a kis elsősegély dobozom félre tettem, erős bennem a gyanú, hogy szükségünk lesz még arra. Prüszkölve és szentségelve de végre kitakarítottam, bár ettől még nem lett a szobában nagyobb a tisztaság, előkotortam a shortom farzsebéből a mobilom és írtam egy SMS-t, "Kész vagyok!", és most? Várom a jó szerencsét? Mi a francon fogunk aludni?
Arra kaptam fel a fejem, hogy hangosan csattanva a falnak nyílt ki az ajtó, Caden és még egy tag cibálnak be valamit, amit így roncsokból egy ágy keretének nézek, majd megjött a matrac is, szerintem még sosem vigyorogtam ennyire, nem érdekelt ki látja és ki nem, Caden nyakába ugrottam és olyan forrón csókoltam meg, hogy még a saját bugyim is leolvadt.
- Ühüm. Meddig bírjuk ki.
Villantottam fel huncut mosolyom.
- Rendben, ha nagyon muszáj.
Lassan lecsúsztam és felkaptam egy csavarhúzót, akkor essünk neki, ketten gyorsabban halad.
Elégedetten néztem a kész és immár elég pihe puhának kinéző ágyra.
- Hm, nem is lett olyan rossz.
Cukkoltam kicsit Cadent, alig várom, hogy végre birtokba vegyem és a hátam is...





Vissza az elejére Go down



do you know who i am?

Ajánlott tartalom



TémanyitásTárgy: Re: Eldugott, belső részek Eldugott, belső részek - Page 8 I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down

Eldugott, belső részek

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére
8 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Similar topics

-
» A parkoló és kültéri részek
» A hátsó, sikátori részek
» Vegas egyik eldugott utcája
» Fenrir eldugott farmja a sivatagban
» Eldugott, félkülső részleg a hátsó részen

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
PRISON FRPG :: Város :: Külváros :: Elhagyott gyárépület-